Horde_Share - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Calendar
pt: Calendário

en: Contacts
pt: Contactos

en: Filters
pt: Filtros

en: Notes
pt: Notas

en: Tasks
pt: Tarefas

en: The Horde/Kolab integration engine does not support "%s"
pt: O engenho de integração Horde/Kolab não suporta "%s"
