Horde_Share - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Calendar
tr: Takvim

en: Contacts
tr: Kişiler

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Notes
tr: Notlar

en: Preferences
tr: Tercihler

en: Share "%s" does not exist.
tr: "%s" paylaşımı yok.

en: Share ID %d does not exist.
tr: Paylaşım Kimliği %d yok.

en: Share names are not supported in this driver
tr: Ad paylaşımı bu sürücüde desteklenmiyor

en: Tasks
tr: Görevler

en: The Horde/Kolab integration engine does not support "%s"
tr: Horde/Kolab bütünleştirme motoru desteklememektedir: "%s"

en: The Kolab share object has not been initialized yet!
tr: Kolab paylaşım nesnesi henüz başlatılmadı!

en: The share has already been initialized!
tr: Paylaşım zaten başlatıldı!
