Horde_Share - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Calendar
uk: Календар

en: Contacts
uk: Контакти

en: Filters
uk: Фільтри

en: Notes
uk: Нотатки

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Share "%s" does not exist.
uk: Пісочниці "%s" не існує.

en: Share ID %d does not exist.
uk: Пісочниці з ID %d не існує.

en: Share names are not supported in this driver
uk: Назви пісочниць не підтримуються цим драйвером

en: Tasks
uk: Завдання

en: The Horde/Kolab integration engine does not support "%s"
uk: Horde/Kolab інтеграція не підтримує "%s"

en: The share has already been initialized!
uk: Ця пісочниця вже ініціалізована!
