Trean - en to el translation catalogue (76 entries)

en: 1 Line
el: 1 Γραμμή

en: 10 rows
el: 10 γραμμές

en: 15 rows
el: 15 γραμμές

en: 2 Line
el: 2 Γραμμή

en: 25 rows
el: 25 γραμμές

en: 3 Line
el: 3 Γραμμή

en: Add
el: Προσθήκη

en: Add to Bookmarks
el: Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες

en: Added
el: Προστέθηκε

en: Ascending (A to Z or oldest to newest)
el: Αύξουσα (Α έως το Ω ή παλαιότερο προς το νεότερο)

en: Bookmark Added
el: Ο Σελιδοδείκτης Προστέθηκε

en: Bookmark not found: %s.
el: Ο σελιδοδείκτης "%s" δεν βρέθηκε.

en: Bookmarked on
el: Σελιδοδείκτης για

en: Bookmarks
el: Σελιδοδείκτες

en: Bookmarks Feed
el: Feed Σελιδοδεικτών

en: Bookmarks successfully imported
el: Επιτυχημένη εισαγωγή σελιδοδεικτών

en: Browse
el: Εξερεύνηση

en: Can't create a new bookmark.
el: Αδύνατη η δημιουργία νέου σελιδοδείκτη.

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Clicks
el: Κλικς

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Deleted bookmark:
el: Διεγραμμένοι Σελιδοδείκτες:

en: Descending (9 to 1 or newest to oldest)
el: Φθίνουσα (9-1 ή νεότερο προς παλαιότερο)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Display Preferences
el: Επιλογές Εμφάνισης

en: Display Rows
el: Εμφάνιση γραμμών

en: Drag the "Add to Bookmarks" link below onto your "Links" Bar
el: Σύρετε τον  παρακάτω σύνδεσμο "Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες "  επάνω  Γραμμή   "Συνδέσεων "

en: Drag the "Add to Bookmarks" link below onto your "Personal Toolbar".
el: Σύρετε τον  παρακάτω σύνδεσμο "Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες "  επάνω  στην "Προσωπική γραμμή Γραμμή Εργαλείων"

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Edit Bookmark
el: Επεξεργασία Σελιδοδείκτη

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Import Bookmarks
el: Εισαγωγή Σελιδοδεικτών

en: Loading...
el: Φόρτωση...

en: Maximum Number of Bookmarks
el: Μέγιστο πλήθος Σελιδοδεικτών

en: Most Clicked
el: Με τα περισσότερα κλικ

en: Most-clicked Bookmarks
el: Σύνδεσμοι με τα περισσότερα κλικ

en: New Bookmark
el: Νέος Σελιδοδείκτης

en: No bookmarks found
el: Δεν βρέθηκαν σελιδοδείκτες.

en: No bookmarks to display
el: Δεν υπάρχουν σελιδοδείκτες  για εμφάνιση

en: No bookmarks yet.
el: Δεν υπάρχουν σελιδοδείκτες ακόμα.

en: No search
el: Κλείσιμο Αναζήτησης

en: Note:
el: Σημείωση:

en: Number of bookmarks to show
el: Αριθμός σελιδοδεικτών προς εμφάνιση

en: On newer versions of Internet Explorer, you may have to add %s://%s to your Trusted Zone for this to work.
el: Στιςς νεότερες εκδόσεις του Internet Explorer, μπορεί να χρειαστεί να προσθέσετε το  % s: //% s  στην Trusted Zone για να λειτουργήσει αυτό.

en: Open links in a new window?
el: Άνοιγμα συνδέσμου σε νέο παράθυρο;

en: Other Preferences
el: Άλλες Επιλογές

en: Previously used tags
el: Παλιότερες Ετικέτες

en: Remove from search
el: Αφαίρεση από την αναζήτηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Search results (%s)
el: Αποτελέσματα Αναζήτησης (%s)

en: See previously used tags
el: Δείτε προηγούμενες χρησιμοποιημένες Ετικέτες

en: Select the file to import:
el: Παρακαλώ επιλέξτε αρχείο για εισαγωγή:

en: Select the format of the source file:
el: Επιλέξτε την μορφή του αρχείου Εισαγωγής:

en: Set how to display bookmark listings and how to open links.
el: Ρυθμίσετε τον τρόπο εμφάνισης της λίστας σελιδοδεικτών και πώς να ανοίγουν οι σύνδεσμοι.

en: Sort bookmarks by:
el: Ταξινόμηση σελιδοδεικτών κατά:

en: Sort by
el: Ταξιμόνηση κατά

en: Sort direction:
el: Σιερά ταξινόμησης:

en: Tagged with %s
el: Mε ετικέτα:  %s

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Template
el: Πρότυπο

en: The file didn't contain any bookmarks.
el: Το αρχείο δεν περιέχει σελιδοδείκτες.

en: There was a problem deleting the bookmark: %s
el: Υπήρξε πρόβλημα κατά την διαγραφή του σελιδοδείκτη: %s

en: There was an error adding the bookmark: %s
el: Πρόβλημα κατά τη προσθήκη του σελιδοδείκτη: %s

en: There was an error saving the bookmark: %s
el: Υπήρξε ένα σφάλμα κατά την αποθήκευση του σελιδοδείκτη: %s

en: This is what the server said: %s
el: Αυτό είναι το μήνυμα του εξυπηρετητή: %s

en: Title
el: Τίτλος

en: To be able to quickly add bookmarks from your web browser:
el: Για να μπορέσετε να προσθέσετε γρήγορα σελιδοδείκτες από τον φυλλομετρητή σας:

en: URL
el: Ηλεκτρονική Διεύθυνση

en: While browsing you will be able to bookmark the current page by clicking your new "Add to Bookmarks" shortcut.
el: Κατά την περιήγηση σας θα μπορείτε να ορίσετε σελιδοδείκτη στην τρέχουσα σελίδα, κάνοντας κλικ στο νέα συντόμευση  "Προσθήκη στους σελιδοδείκτες ".

en: You are not allowed to create more than %d bookmarks.
el: Δεν σας επιτρέπεται να δημιουργήσετε περισσότερους από %d σελιδοδείκτες.

en: _Browse
el: Εξερεύνηση

en: _Import
el: Εισαγωγή

en: _New Bookmark
el: Νέος Σελιδοδείκτης

en: click
el: κλικ

en: clicks
el: κλικς
