Trean 1.0-git - en to fi translation catalogue (68 entries)

en: 1 Line
fi: 1-rivinen

en: 10 rows
fi: 10 riviä

en: 15 rows
fi: 15 riviä

en: 2 Line
fi: 2-rivinen

en: 25 rows
fi: 25 riviä

en: 3 Line
fi: 3-rivinen

en: Add
fi: Lisää

en: Add to Bookmarks
fi: Lisää kirjanmerkkeihin

en: Ascending (A to Z or oldest to newest)
fi: Nouseva (A - Z tai vanhimmasta uusimpaan)

en: Bookmark Added
fi: Kirjanmerkkiä lisättiin

en: Bookmark not found: %s.
fi: Kirjanmerkkiä ei löytynyt: %s.

en: Bookmarked on
fi: Kirjanmerkki lisätty

en: Bookmarks
fi: Kirjanmerkit

en: Bookmarks Feed
fi: Kirjanmerkkisyöte

en: Browse
fi: Selaa

en: Browsing for tags:
fi: Selataan tageja:

en: Cancel
fi: Peru

en: Categorize your bookmark with comma separated tags.
fi: Voit kategorisoida kirjanmerkkejä pilkuille erotetuilla tageilla.

en: Clicks
fi: Napsautukset

en: Close
fi: Sulje

en: Delete
fi: Poista

en: Deleted bookmark:
fi: Poistettu kirjanmerkki:

en: Descending (9 to 1 or newest to oldest)
fi: Laskeva (9 - 1 tai uusimmasta vanhimpaan)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Display Preferences
fi: Näytön asetukset

en: Display Rows
fi: Näytä rivit

en: Drag the "Add to Bookmarks" link below onto your "Links" Bar
fi: Raahaa allaoleva "Lisää kirjanmerkkeihin"-linkki "Links" valikkoon

en: Drag the "Add to Bookmarks" link below onto your "Personal Toolbar".
fi: Raahaa allaoleva "Lisää kirjanmerkkeihin"-linkki "Personal Toolbar" valikkoon

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Edit Bookmark
fi: Muokkaa kirjanmerkkiä

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: Maximum Number of Bookmarks
fi: Suurin sallittu määrä kirjanmerkkejä

en: Most Clicked
fi: Eniten napsautuksia

en: Most-clicked Bookmarks
fi: Eniten napsautetut kirjanmerkit

en: New Bookmark
fi: Uusi kirjanmerkki

en: No Bookmarks found
fi: Ei löytynyt kirjanmerkkejä

en: No bookmarks to display
fi: Ei kirjanmerkkejä näytettäväksi

en: No bookmarks yet.
fi: Ei vielä kirjanmerkkejä.

en: Note:
fi: Muistiinpano:

en: Number of bookmarks to show
fi: Näytettävien kirjanmerkkien määrä

en: On newer versions of Internet Explorer, you may have to add %s://%s to your Trusted Zone for this to work.
fi: tai uudemmissa Internet Explorer versioissa, sinun täytyy lisätä %s://%s Trusted Zone alueelle.

en: Open links in a new window?
fi: Avaa linkit uudessa ikkunassa.

en: Other Preferences
fi: Muut asetukset

en: Previously used tags
fi: Aikaisemmin käytetyt tagit

en: Related Tags:
fi: Viittaavat tagit:

en: Remove from search
fi: Poista hausta

en: Save
fi: Tallenna

en: Search
fi: Haku

en: Search Bookmarks
fi: Hae kirjanmerkeistä

en: Search Results (%s)
fi: Haun tulokset (%s)

en: Search for
fi: Haku ehdoilla

en: Set how to display bookmark listings and how to open links.
fi: Aseta kuika kirjanmerkkilistaus näytetään ja kuinka linkit avataan.

en: Sort bookmarks by:
fi: Järjestä kirjanmerkit

en: Sort by
fi: Järjestetty

en: Sort direction:
fi: Järjestyssuunta

en: Template
fi: Malli

en: There was a problem deleting the bookmark: %s
fi: Kirjanmerkkiä poistettaessa tapahtui virhe: %s

en: There was an error adding the bookmark: %s
fi: Kirjanmerkkiä lisätessä tapahtui virhe: %s

en: There was an error saving the bookmark: %s
fi: Kirjanmerkkiä tallennettaessa tapahtui virhe: %s

en: Title
fi: Otsikko

en: To be able to quickly add bookmarks from your web browser:
fi: Jotta voisit nopeasti lisätä kirjanmerkkejä www-selaimeesi:

en: While browsing you will be able to bookmark the current page by clicking your new "Add to Bookmarks" shortcut.
fi: Voit lisätä kirjanmerkkejä Napauttamalla "Lisää kirjanmerkkeihin" oikopolkua.

en: You are not allowed to create more than %d bookmarks.
fi: Sinulla ei ole lupaa luoda kuin %d kirjanmerkkiä.

en: _Browse
fi: _Selaa

en: _New Bookmark
fi: _Uusi kirjanmerkki

en: _Search
fi: _Haku

en: click
fi: napsatus

en: clicks
fi: napsautukset
