Passwd H3 (3.1-cvs) - en to pl translation catalogue (187 entries)

en: "%s" was not renamed: %s.
pl: Nazwa "%s" nie została zmieniona: %s.

en: %d Folders and %d Bookmarks imported.
pl: %d Foldery i %d Ulubione zaimportowano.

en: %s Bookmarks
pl: %s zakładki

en: %s Response Codes
pl: %s kody odpowiedzi

en: %s's Bookmarks
pl: Zakładki %s

en: 1 Line
pl: 1 linia

en: 1 star out of 5
pl: 1 gwizdka mniez z 5

en: 10 rows
pl: 10 wierszy

en: 15 rows
pl: 15 wierszy

en: 1xx Response Codes (%s)
pl: 1xx kody odpowiedzi (%s)

en: 2 Line
pl: 2 linie

en: 2 stars out of 5
pl: 2 gwiazdki mniej z 5

en: 25 rows
pl: 25 wierszy

en: 2xx Response Codes (%s)
pl: 2xx kody odpowiedzi (%s)

en: 3 Line
pl: 3 linie

en: 3 stars out of 5
pl: 3 gwiazdki mniej z 5

en: 3xx Response Codes (%s)
pl: 3xx kody odpowiedzi (%s)

en: 4 stars out of 5
pl: 4 gwiazdki mniej z 5

en: 4xx Response Codes (%s)
pl: 4xx kody odpowiedzi (%s)

en: 5 stars out of 5
pl: 5 gwiazdek mniej z 5

en: 5xx Response Codes (%s)
pl: 5xx kody odpowiedzi (%s)

en: AND
pl: I

en: Accepted
pl: Zaakceptowany

en: Add
pl: Dodaj

en: Add to Bookmarks
pl: Dodaj do zakładek

en: All
pl: Wszystko

en: An error occured listing folders: %s
pl: Wystąpił błąd wylistowanych folderów: %s

en: An error occurred counting folders: %s
pl: Wystąpił błąd podczas zliczania folderów: %s

en: Any Part of the field
pl: Jakakolwiek część pola

en: Are you sure you want to delete the selected bookmarks?
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz skasować wybrane zakładki?

en: Ascending (A to Z)
pl: Rosnąco (A do Z)

en: Attempt to edit a non-existent share.
pl: Próba edycji nieistniejącego udziału..

en: Bad Gateway
pl: Zła bramka

en: Bad Request
pl: Zła odpowiedź

en: Bookmark Added
pl: Dodano zakładkę

en: Bookmarks
pl: Zakładki

en: Bookmarks Feed
pl: Dostarczono zakładki

en: Browse
pl: Przeglądaj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Clicks
pl: Kliknięcia

en: Close
pl: Zamknij

en: Combine
pl: Łącz

en: Completely collapsed
pl: Całkowicie zwinięty

en: Completely expanded
pl: Całkowicie rozwinięty

en: Confirm Deletion
pl: Potwierdź usunięcie

en: Conflict
pl: Konflikt

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Control access to this folder
pl: Zarządzanie dostępem  dla tego folderu

en: Copied bookmark:
pl: Skopiowane zakładki:

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Copying folders is not supported.
pl: Kopiowanie folderów jest niewspierane

en: Created
pl: Utworzony

en: DNS Failure or Other Error (%s)
pl: Awaria DNS lub Inny błąd (%s)

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete Bookmark
pl: Usunięte zakładki

en: Delete this folder
pl: Usuń ten folder

en: Deleted bookmark:
pl: Skasowane zakładki:

en: Deleted folder:
pl: Skasowane foldery:

en: Deleted the folder "%s"
pl: Skasowany folder "%s"

en: Descending (9 to 1)
pl: Malejąco (9 do 1)

en: Description
pl: Opis

en: Display Options
pl: Opcje wyświetlania

en: Display Rows
pl: Wyświetl wiersze

en: Download Folder
pl: Ściągniete foldery

en: Drag the "Add to Bookmarks" link below onto your "Links" Bar
pl: Przeciągnij "Dodaj do zakładek" poniższy link na swóją belkę "Linki"

en: Drag the "Add to Bookmarks" link below onto your "Personal Toolbar".
pl: Przeciągnij "Dodaj do zakładek" poniższy link na swój  "Osobisty pasek zadań"

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit Bookmark
pl: Edytuj zakładkę

en: Edit Bookmarks
pl: Edytuj zakładki

en: Edit Permissions
pl: Edytuj uprawnienia

en: Edit Permissions for %s
pl: Edytuj uprawnienia dla %s

en: Expectation Failed
pl: Błędna oczekiwana

en: Export Bookmarks
pl: Eksport zakładek

en: File to import:
pl: Plik do importu:

en: First level shown
pl: Pokazany pierwszy poziom

en: Folder Actions
pl: Czynności na folderach

en: Folder names must be non-empty
pl: Nazwal folderu nie może być pusta

en: Folder to import into:
pl: Importuj folder do:

en: Forbidden
pl: Zabroniony

en: Found
pl: Znaleziony

en: HTTP Status
pl: Status HTTP

en: HTTP Version not supported
pl: Nie wspierana wersja HTTP

en: Highest Rated
pl: Najczęściej odwiedzane

en: Highest-rated Bookmarks
pl: Najczęściej odwiedzane zakładki

en: Import Bookmarks
pl: Import Zakładek

en: Include Subfolders
pl: Włączając podfoldery

en: Internal Server Error
pl: Wewnętrzny błąd serwera

en: Internet Explorer users will need to export their current Favorites by going to the "File" menu and selecting "Import and Export".
pl: Użytkownicy Internt Explorer muszą wyeksportować Ulubione przez menu"Plik" wybierając opcję "Importi Ekspor".

en: Length Required
pl: Wymagana długość

en: Match
pl: Pasujące

en: Maximum Number of Bookmarks
pl: Maksymalna liczba zakładek

en: Maximum Number of Folders
pl: Maksymalna liczba folderów

en: Menu List
pl: Menu Lista

en: Most Clicked
pl: Najczęściej odwiedzane

en: Most-clicked Bookmarks
pl: Najczęściej odwiedzane zakładki

en: Move
pl: Przenieś

en: Moved Permanently
pl: Przesunięto na stałe

en: Moved bookmark:
pl: Przesunięto zakładki:

en: Moved folder:
pl: Przesunieto folder

en: Mozilla/Firefox users will need to export their current Bookmarks by going into "Bookmark Manager" and selecting "Export" from the "Tools" menu.
pl: Użytkownicy Mozilla/Firefox będą musieli eksportować swoje Zakładki przez przejście do "Menadżer zakłądek" i wybranie "Eksport" z menu "Narzędzia".

en: Multiple Choices
pl: Wielokrotne wybory

en: Name
pl: Nazwa

en: New Bookmark
pl: Nowa zakładka

en: New Folder
pl: Nowy folder

en: New folder
pl: Nowy folder

en: No
pl: Nie

en: No Bookmarks found
pl: Nie znaleziono zakładek

en: No Content
pl: Brak zawartości

en: No bookmarks to display
pl: Brak zakładek do wyświetlenia

en: Non-Authoritative Information
pl: Nie oficjalna informacja

en: None
pl: Żaden

en: Not Acceptable
pl: Nie akceptowany

en: Not Found
pl: Nie znaleziono

en: Not Implemented
pl: Nie zaimplementowano

en: Not Modified
pl: Nie zmodyfikowany

en: Note:
pl: Notatka:

en: Nothing to edit.
pl: Nic do edycji.

en: Number of bookmarks to show
pl: Lista zakładek do pokazania

en: OR
pl: LUB

en: On newer versions of Internet Explorer, you may have to add %s://%s to your Trusted Zone for this to work.
pl: W nowszej wersji Internet Eksplorer możesz będziesz musiał dodać %s://%s do strefy zaufania by móc pracować.

en: Only the owner or system administrator may change ownership or owner permissions for a share
pl: Tylko właściciel lub administrator systemu może zmienić współwłasność lub właściciela uprawnień dla udziału

en: Open links in a new window?
pl: Czy otworzyć odnośnik w nowym oknie?

en: Other Options
pl: Inne opcje

en: Partial Content
pl: Częściowa zawartość

en: Payment Required
pl: Wymagana opłata

en: Please enter a name for the new folder:
pl: Proszę podać nazwę dla nowego folderu:

en: Proxy Authentication Required
pl: Wymagane autoryzacja proxy

en: Rating
pl: Notowanie

en: Really delete "%s" and all of its bookmarks?
pl: Czy napewno skasować "%s" i wszystkie zakładki w środnku?

en: Rename this folder
pl: Zmień nazwę tego folderu

en: Reports
pl: Raporty

en: Request Entity Too Large
pl: Żądana jednostka jest za duża

en: Request Time-out
pl: Upłynał czas żądania

en: Request-URI Too Large
pl: Żądany-URI za duży

en: Requested range not satisfiable
pl: Żądany przedział nie spełniony

en: Reset Content
pl: Wyczyść zawartość

en: Save
pl: Zapisz

en: Search
pl: Wyszukiwanie

en: Search Bookmarks
pl: Znajdź zakładki

en: Search Results (%s)
pl: Wyniki wyszukiwania (%s)

en: See Other
pl: Zobacz inne

en: Select All
pl: Wybierz wszystkie

en: Select All/Select None
pl: Wybierz wszystko/Brak wyboru

en: Select None
pl: Brak wyboru

en: Select: %s, %s
pl: Wybierz:  %s, %s

en: Service Unavailable
pl: Serwis niedostępny

en: Should your list of bookmark folders be open when you log in?
pl: Czy otworzyć folder z twoją listą zakłądek podczas logowania?

en: Sort bookmarks by:
pl: Srotuj zakładki wg:

en: Sort by
pl: Sortuj wg

en: Sort direction:
pl: Kierunek sortowania

en: Switching Protocols
pl: Przełącza nie protokołów

en: Template
pl: Szablon

en: Temporary Redirect
pl: Tymczasowo przeadresowany

en: There are no bookmarks in this folder
pl: Brak zakładek w folderze

en: There was a problem copying the bookmark: %s
pl: Wystąpił problem podczas kopiowania zakładki: %s

en: There was a problem deleting the bookmark: %s
pl: Wystąpił problem podczas usuówania zakładki: %s

en: There was a problem deleting the folder: %s
pl: Wystąpił problem podczas kasowania folderu: %s

en: There was a problem moving the bookmark: %s
pl: Wystąpił problem podczas przenoszenia zakłądki: %s

en: There was a problem moving the folder: %s
pl: Wystąpił problem podczas przenoszenia folderu: %s

en: There was an error adding the bookmark: %s
pl: Wystąpił błąd podczas dodawania zakłądki: %s

en: There was an error adding the folder: %s
pl: Wystąpił problem podczas dodawania folderu: %s

en: There was an error saving the bookmark: %s
pl: Wystąpił błąd podczas zapisywania zakładki: %s

en: There was an error saving the folder: %s
pl: Wystąpił błąd podczas zapisywania folderu: %s

en: Title
pl: Tytuł

en: To be able to quickly add bookmarks from your web browser:
pl: Aby być w stanie szybko dodać zakładki od twojej przeglądarki:

en: Total
pl: Całkowity

en: Unauthorized
pl: Niezatwierdzony

en: Unknown (%s)
pl: Nieznane (%s)

en: Unsupported Media Type
pl: Nieobsługiwany typ mediów

en: Updated %s.
pl: Uaktualniony %s

en: Use Proxy
pl: Uzyj Proxy

en: While browsing you will be able to bookmark the current page by clicking your new "Add to Bookmarks" shortcut.
pl: Podczas przeglądania będziesz miał możliwość dodania aktualnej strony do zakładek poprzez kliknięcie swojego nowego skrótu "Dodaj do zakładek".

en: Whole Field
pl: Całe pole

en: Yes
pl: Tak

en: You are not allowed to create more than %d bookmarks.
pl: Nie masz uprawnień do tworzenia więcej niż %d zakładek.

en: You are not allowed to create more than %d folders.
pl: Nie masz pozwolenia do tworzenia więcej niż %d folderów.

en: You do not have permission to view this folder.
pl: Nie masz uprawnień do przeglądania tego folderu.

en: You must select a target folder first
pl: Najperw musisz wybrać folder docelowy.

en: _Browse
pl: Przeglądaj (_b)

en: _Delete Bookmarks
pl: Usuń zakła_dki

en: _Edit Bookmarks
pl: _Edytuj zakładki

en: _Import/Export
pl: _Import/Eksport

en: _New Bookmark
pl: _Nowa zakładka

en: _Reports
pl: _Raporty

en: _Search
pl: Wyszukiwanie

en: click
pl: klik

en: clicks
pl: kliknięcia
