Turba 2.0-cvs - en to bg translation catalogue (142 entries)

en: %s file successfully imported
bg: %s файл беше импортиран успешно

en: Add
bg: Добави

en: Add a new contact
bg: Добави нов контакт

en: Add failed
bg: Грешка при добавяне

en: Address Book Listing
bg: Адресен списък

en: Address book is read-only.
bg: Адресната книга е в режим четене.

en: Addresses in list: %s
bg: Адреси в списък: %s

en: Advanced Search
bg: Разширено търсене

en: Alias
bg: Псевдоним

en: All
bg: Всички

en: Ascending
bg: Нарастващи

en: Available Columns:
bg: Налични колони:

en: Back to %s
bg: Обратно в %s

en: Browse
bg: Прегледай

en: Choose the order of the columns to display in the address list.
bg: Изберете реда на показване на колоните в адресния списък.

en: Clear Search
bg: Изчисти търсене

en: Column Options
bg: Опции за колоните

en: Comma separated values
bg: CSV - разделени със запетая стойности

en: Company
bg: Компания

en: Contact removed from list.
bg: Контактът беше премахнат от списъка.

en: Contents of %s
bg: Съдържание на %s

en: Default Display
bg: Изглед по подразбиране

en: Default sorting direction:
bg: Посока на сортиране по подразбиране:

en: Delete
bg: Изтрий

en: Deletion failed
bg: Грешка при триене

en: Descending
bg: Намаляващи

en: Directory
bg: Директория

en: Display Options
bg: Дисплей Опции

en: Edit
bg: Редакция

en: Edit '%s'
bg: Редактирай '%s'

en: Email
bg: Писмо

en: Error while searching directory.
bg: Грешка при търсенето в каталога.

en: Exit Address Book
bg: Изход адресна книга

en: Export Address Book
bg: Експорт на адресна книга

en: Failed to access the specified address book.
bg: Грешка при достъпа до зададената адресна книга

en: Failed to browse list
bg: Грешка при преглеждане на списъка

en: Failed to browse the directory
bg: Грешка при преглеждане на папката

en: Failed to connect to the specified directory.
bg: Грешка при свързване към зададената директория

en: Failed to search the directory: %s
bg: Невъзможност за търсене в директория: %s

en: Failed to search the specified directory.
bg: Грешка при търсене в зададената папка.

en: Fax
bg: Факс

en: Find
bg: Търси

en: From
bg: От

en: Group
bg: Група

en: Help
bg: Помощ

en: Home Address
bg: Домашен адрес

en: Home Phone
bg: Домашен телефон

en: If importing CSV data: does the first row contain the field names?
bg: При импорт на CSV данни: първия ли ред съдържа имената на полетата?

en: Illegal or malformed form data.
bg: Недопустими или повредени данни.

en: Import Address Book
bg: Импорт на адресна книга

en: Import/Export
bg: Импорт/Експорт

en: Import/Export Address books
bg: Импорт/Експорт на адресни книги

en: Invalid address book.
bg: Невалидна адресна книга.

en: Invalid e-mail address.
bg: Невалиден e-mail адрес.

en: Invalid email.
bg: Невалиден email

en: Invalid entry.
bg: Невалидни данни.

en: Invalid name.
bg: Невалидно име.

en: Language
bg: Език

en: Matching
bg: Съдържащи

en: Mobile Phone
bg: Мобилен телефон

en: More than 1 entry returned.
bg: Беше върнат повече от 1 ред.

en: Mulberry Address Book
bg: Mulberry адресна книга

en: Mulberry address book sucessfully imported
bg: Mulberry адресна книга беше импортирана успешно

en: My Addressbook
bg: Моята адресна книга

en: Name
bg: Име

en: New List
bg: Нов списък

en: No %s entry found for %s.
bg: Няма %s намерени данни  за %s.

en: None
bg: Няма

en: None of the available address books are configured to allow you to add new entries to them. If you believe this is an error, please contact your system administrator.
bg: Никоя от наличните адресни книги не е конфигурирана да добавяте данни към нея. Ако смятате, че това не е вярно, моля консултирайте се със Системния Администратор.

en: Notes
bg: Бележки

en: Options
bg: Опции

en: PGP Public Key
bg: PGP Публичен ключ

en: Pine Address Book
bg: Pine Адресна книга

en: Pine address book sucessfully imported
bg: Pine адресна книга беше импортирана успешно

en: Please choose an address book to add a contact to.
bg: Моля, изберете към коя адресна книга да добавите контакт.

en: Please select a directory:
bg: Моля, изберете директория:

en: Private Address Book
bg: Частна Адресна книга

en: Remove from this list
bg: Премахване от този списък.

en: Search
bg: Търси

en: Search Results
bg: Резултати от търсенето

en: Search&nbsp;Results
bg: Резултати&nbsp;от&nbsp;търсенето

en: Select
bg: Избери

en: Select Address Book
bg: Избери адресна книга

en: Select List
bg: Избери списък

en: Select the destination to import to:
bg: Изберете къде да се извърши импорта:

en: Select the file to import:
bg: Изберете файл за импорт:

en: Select the format to export to:
bg: Изберете формат, към който да се експортира:

en: Select the format to import from:
bg: Изберете формат, от който да се импортира:

en: Select the source to export from:
bg: Изберете източник за експорт:

en: Select view to display by default.
bg: Изберете изглед по подразбиране.

en: Select which fields to display in the address lists.
bg: Изберете кои полета да са показани в списъка с адреси.

en: Select your preferred language:
bg: Изберете предпочитаният от Вас език:

en: Selected Columns:
bg: Изберете колони:

en: Send mail to %s
bg: Изпрати писмо до %s

en: Set your preferred display language.
bg: Изберете предпочитаният от Вас език за дисплея.

en: Shared Directory
bg: Споделена Директория

en: Show All
bg: Покажи всички

en: Show Contacts
bg: Покажи контактите

en: Show Lists
bg: Покажи списъците

en: Some of Turba's configuration files are missing:
bg: Някои от конфигурационните файлове на Turba липсват:

en: Sort Direction
bg: Сортиране

en: Tab separated values
bg: Tab (табулация) разделени стойности

en: The data got lost.
bg: Данните бяха загубени.

en: The data was lost
bg: Данните бяха загубени

en: The file contained no data.
bg: Файлът не съдържа данни.

en: The object you requested does not exist.
bg: Обекта, който изисквате не съществува.

en: There are no browseable address books.
bg: Няма адресни книги за преглеждане.

en: There are no writeable address books.
bg: Няма адресни книги, в които можете да пишете.

en: There was a problem with the file upload. The file may have been larger than the maximum allowed size.
bg: Грешка при изпращането на файла. Възможно е файлът да е по-голям от максимално допустимият размер.

en: There was an error adding this object. Contact your system administrator for further help.
bg: Грешка при добавянето на този обект. Консултирайте се със Системния Администратор.

en: There was an error creating a new list.
bg: Грешка при създаване на нов списък.

en: There was an error deleting this object.
bg: Грешка при изтриването на този обект.

en: There was an error deleting this object. Contact your system administrator for further help.
bg: Грешка при изтриването на този обект. Консултирайте се със Системния Администратор.

en: There was an error displaying the select List
bg: Грешка при показването на избрания списък

en: There was an error importing the data.
bg: Грешка при импорт на данните.

en: There was an error importing the data: %s.
bg: Грешка при импортиране на данните: %s.

en: There was an error importing the uploaded file
bg: Грешка при импортиране на изпратения файл

en: There was an error importing the vCard data.
bg: Грешка при импорт на vCard данни.

en: There was an error removing this object.
bg: Грешка при преместване на обекта.

en: This file controls the default preferences for Turba, and also controls which preferences users can alter.
bg: Този файл съдържа настройките по подразбиране на Turba и контролира кои от тях потребителят може да променя.

en: This file controls the stylesheet that is used to set colors and fonts in addition to or overriding Horde defaults.
bg: Този файл контролира стиловете, който се използват за цветовете и шрифтовете в допълнение към подразбиращите стилове на Horde.

en: This file defines the Turba global attribute names and types - names, email addresses, etc.
bg: Този файл задава глобалните стойности за имена и типовe - имена, email адреси и т.н.

en: This file defines the list of available sources for Turba.
bg: Този файл задава списъка с наличните сорсове за Turba.

en: This is the main Turba configuration file. It contains paths and options for the Turba scripts.
bg: Това е главния конфигурационен файл на Turba. Той съдържа пътища и опции за скриптовете на Turba.

en: This person already has a %s entry in the address book.
bg: Този човек вече съществува като %s във адресната книга.

en: This person is already in your address book.
bg: Този човек вече съществува във Вашата адресна книга.

en: Title
bg: Длъжност

en: Turba is not properly configured
bg: Turba не е конфигурирана коректно

en: Unable to load the definition of %s.
bg: Грешка при зареждане на дефинициите на %s.

en: Unnamed Contact
bg: Безименен контакт

en: User Options
bg: Потребителски опции

en: View map
bg: Виж карта

en: View to display by default:
bg: Изглед, които да бъде показан по подразбиране:

en: Work Address
bg: Бизнес адрес

en: Work Phone
bg: Бизнес телефон

en: You didn't map any fields from the imported file to the corresponding fields in Turba.
bg: Вие не съпоставихте никакви полета от импортирания файл към съответните полета в Turba.

en: Your Information
bg: Информация за Вас

en: [Edit]
bg: [Редакция]

en: add column
bg: добави колона

en: move left
bg: премести на ляво

en: move right
bg: премести на дясно

en: remove column
bg: премахни колона
