Turba 2.0.5 - en to cs translation catalogue (412 entries)

en: "%s" already exists and was not imported.
cs: "%s" již existuje a nebylo importováno.

en: "%s" updated, but saving the uploaded file failed: %s
cs: "%s" aktualizováno, ale nahrání souboru selhalo: %s

en: "%s" updated.
cs: "%s" aktualizováno.

en: "%s" was not copied because it is a list.
cs: "%s" nebyl zkopírován, jelikož je to skupina.

en: "%s" was not moved because it is a list.
cs: "%s" nebyl přesunut, jelikož je to skupina.

en: "Firstname Lastname"  (ie. John Doe)
cs: "Jméno Příjmení" (např. Jan Novák)

en: "Lastname, Firstname" (ie. Doe, John)
cs: "Příjmení, Jméno" (např. Novák, Jan)

en: %d. %s of %s
cs: %d. %s z %s

en: %s added.
cs: %s přidán.

en: %s file successfully imported.
cs: %s soubor byl úspěšně importován.

en: %s in %s
cs: %s v %s

en: %s to %s of %s
cs: %s až %s z %s

en: << Merge this into the first contact
cs: << Sloučit do prvního kontaktu

en: Access denied to %s
cs: Přístup do %s zakázán

en: Add
cs: Přidat

en: Add file
cs: Přidat soubor

en: Add to
cs: Přidat do

en: Added or updated %d contact, but at least one contact failed: | Added or updated %d contacts, but at least one contact failed:
cs[0]: Přidán a aktualizován %d kontakt, ale nejméně jeden selhal.
cs[1]: Přidány a aktualizovány %d kontakty, ale nejméně jeden kontakt selhal.
cs[2]: Přidáno a aktualizováno %d kontaktů, ale nejméně jeden kontakt selhal.

en: Adding contacts is not available.
cs: Přidávání kontaktů není možné.

en: Address Book
cs: Kontakty

en: Address Book Listing
cs: Výpis kontaktů

en: Address Books
cs: Adresáře

en: Address book does not exist
cs: Adresář neexistuje

en: Address book of %s
cs: Adresář uživatele %s

en: Address book successfully purged.
cs: Kontakty byly úspěšně vyčistěny.

en: Addressbook entry could not be loaded.
cs: Položku adresáře se nepodařilo načíst.

en: Advanced Search
cs: Rozšířené hledání

en: Alias
cs: Přezdívka

en: All
cs: Vše

en: All state removed for your ActiveSync devices. They will resynchronize next time they connect to the server.
cs: Veškeré stavy  pro Vaše ActiveSync zařízení odstraněny. Budou resynchronizovány při příštím připojení k serveru.

en: Already Exists
cs: Již existuje

en: Anniversaries
cs: Výročí

en: Anniversary
cs: Výročí

en: Are you sure that you want to delete %s?
cs: Skutečně chcete smazat %s?

en: Are you sure that you want to delete the selected contacts?
cs: Skutečně chcete odebrat vybrané kontakty?

en: Assistant
cs: Asistent

en: Assistant Phone
cs: Telefonní asistent

en: Basic Search
cs: Vyhledat

en: Bind failed: (%s) %s
cs: Spojení selhalo: (%s) %s

en: Birthday
cs: Narozeniny

en: Birthdays
cs: Narozeniny

en: Blank name
cs: Prázdné jméno

en: Browse
cs: Procházet

en: Business Category
cs: Obchodní kategorie

en: Can't add a contact list to itself.
cs: Nelze vložit skupinu do sebe sama.

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Car Phone
cs: Telefon do auta

en: CardDAV Account URL
cs: CardDAV URL účtu

en: CardDAV Subscription URL
cs: CardDAV URL adresáře

en: Category
cs: Kategorie

en: Change %s sort to %s
cs: Změnit %s setřídit do %s

en: Change Permissions
cs: Změnit Práva

en: Check All/None
cs: Vybrat vše/žádné

en: Check _All/None
cs: Vybrat _vše/žádné

en: Children
cs: Děti

en: Choose an address book
cs: Vyberte adresář

en: Choose which address books to use for synchronization with external devices.
cs: Vyberte adresáře, které mají být použity pro synchronizaci s externími zařízeními:

en: Choose which address books to use.
cs: Vyberte adresář, který se má používat.

en: Click an address book to sort its columns. Drag columns to re-arrange them. Check a column to enable it.
cs: Klepněte na adresář pro setřídění sloupců. Přetahujte sloupce pro přerovnání. Zaškrtněte sloupec pro aktivování.

en: Close
cs: Zavřít

en: Close Search
cs: Zavřít vyhledávání

en: Column Preferences
cs: Nastavení sloupců

en: Comma separated values
cs: Čárkou oddělené hodnoty

en: Comma separated values (Microsoft Outlook)
cs: Čárkou oddělené hodnoty (Microsoft Outlook)

en: Common Address Extended
cs: Společné rozšířené adresy

en: Common City
cs: Společné město

en: Common Country
cs: Společná země

en: Common Phone
cs: Společný telefón

en: Common Post Office Box
cs: Společná poštovní schránka

en: Common Postal Code
cs: Společné PSČ

en: Common State/Province
cs: Společný Stát/Provincie

en: Common Street
cs: Společná ulice

en: Common Video Call
cs: Společný Videohovor

en: Communications
cs: Komunikace

en: Company
cs: Firma

en: Company Address
cs: Adresa firmy

en: Company Phone
cs: Telefon do práce

en: Connection failure
cs: Spojení selhalo

en: Contact List
cs: Skupina kontaktů

en: Contact List Members
cs: Členové skupiny kontaktů

en: Contact Search
cs: Vyhledávání kontaktů

en: Contacts
cs: Kontakty

en: Contacts displayed:
cs: Zobrazené kontakty:

en: Contacts from %s
cs: Kontakty z %s

en: Contacts in list: %s
cs: Kontakty ve skupině: %s

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Copy this URL to a CardDAV client to subscribe to this address book
cs: Umožňuje synchronizaci tohoto adresáře do externího programu.

en: Copy this URL to a CarddAV client to subscribe to all your address books
cs: Umožňuje synchronizaci všech Vašich adresářů do externího programu.

en: Copy this URL to a WebDAV client to browse this address book
cs: Umožňuje synchronizaci tohoto adresáře do externího programu.

en: Count
cs: Počet

en: Create
cs: Vytvořit

en: Create Address Book
cs: Vytvořit Adresář

en: Create a new Address Book
cs: Vytvořit nový adresář

en: Create a new Contact List in:
cs: Vytvořit novou skupinu kontaktů v:

en: Created
cs: Vytvořeno

en: De_lete
cs: Sm_azat

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete "%s"
cs: Smazat "%s"

en: Delete %s
cs: Smazat %s

en: Delete Contact List "%s"
cs: Smazat skupinu kontaktů "%s"

en: Delete denied.
cs: Smazání zakázáno.

en: Delete failed: (%s) %s
cs: Smazaní selhalo: (%s) %s

en: Deleting contacts is not available.
cs: Mazání kontaktů není možné.

en: Deletion failed
cs: Smazaní selhalo

en: Department
cs: Oddělění

en: Description
cs: Popis

en: Display
cs: Zobrazení

en: Display Preferences
cs: Nastavení zobrazení

en: Download
cs: Stáhnout

en: Download vCard
cs: Stáhnout vCard

en: Duplicate Search
cs: Vyhledávání duplikátů

en: Duplicates of %s
cs: Duplikáty %s

en: Duplicates of %s "%s"
cs: Duplikáty %s "%s"

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit "%s"
cs: Upravit "%s"

en: Edit %s
cs: Upravit %s

en: Edit Contact List "%s"
cs: Upravit skupinu kontaktů "%s"

en: Edit/View Contact List Members
cs: Upravit/prohlížet členy skupiny

en: Email
cs: E-mail

en: Emails
cs: E-maily

en: Entries
cs: Položky

en: Error adding %d contact(s) to list.
cs: Chyba přidávání %d kontaktu(ů) do adresáře.

en: Error adding %d of %d requested contact(s) to list.
cs: Chyba přidávání %d z %d požadovaného(ných) kontaktu(ů) do adresáře.

en: Error deleting %d contact. | Error deleting %d contacts.
cs[0]: Chyba při odstraňování %d kontaktu.
cs[1]: Chyba při odstraňování%d kontaktů.
cs[2]: Chyba při odstraňování %d kontaktů.

en: Error deleting %d of %d requested contact. | Error deleting %d of %d requested contacts.
cs[0]: Chyba při odstraňování %d z %d požadovaného kontaktu.
cs[1]: Chyba při odstraňování %d z %d požadovaných kontaktů.
cs[2]: Chyba při odstraňování %d z %d požadovaných kontaktů.

en: Error removing %d contact(s) from list.
cs: Chyba odstraňování %d kontaktu(ů) ze skupiny.

en: Error removing %d of %d requested contact(s) from list.
cs: Chyba odstraňování %d z %d požadovaného(ných) kontaktu(ů) ze skupiny.

en: Error searching the address book: %s
cs: Chyba při vyhledávání v adresáři: %s

en: Export
cs: Exportovat

en: Export Address Book
cs: Exportovat kontakty

en: Export only the selected contacts.
cs: Exportovat pouze vybrané kontakty.

en: Export the following address book completely.
cs: Exportovat všechny kontakty.

en: Facebook Friends
cs: Přátelé z facebooku

en: Failed to add %s to %s: %s
cs: Selhalo přidání %s do %s: %s

en: Failed to browse list
cs: Nelze prohlížet skupinu

en: Failed to change name: (%s) %s; Old DN = %s, New DN = %s, Root = %s
cs: Selhala změna jména: (%s) %s; staré DN = %s, nové DN = %s, Root = %s

en: Failed to find object to be added
cs: Nelze nalézt objekt k přidání

en: Failed to search the address book
cs: Adresář nelze prohledat.

en: Failed to search the directory: %s
cs: Nemůže prohledat adresář: %s

en: Favourite Recipients
cs: Oblíbení příjemci

en: Files
cs: Soubory

en: Find
cs: Hledat

en: Finish
cs: Skončit

en: First Name
cs: Křestní jméno

en: Freebusy URL
cs: Volná/Obsazená URL

en: From
cs: V

en: Gender
cs: Pohlaví

en: Home Address
cs: Adresa domů

en: Home Address Extended
cs: Rozšířená adresa domů

en: Home City
cs: Město domů

en: Home Country
cs: Země domů

en: Home Email
cs: Domácí e-mail

en: Home Fax
cs: Domácí Fax

en: Home Latitude
cs: Domovská zeměpisná šířka

en: Home Longitude
cs: Domovská zeměpisná délka

en: Home Mobile Phone
cs: Domácí Mobilní telefon

en: Home Phone
cs: Telefon domů

en: Home Post Office Box
cs: Domácí poštovní schránka

en: Home Postal Code
cs: PSČ domů

en: Home State/Province
cs: Stát/Okres domů

en: Home Street Address
cs: Ulice domů

en: Home Video Call
cs: Domácí Videohovor

en: Home Website URL
cs: Domácí stránka URL

en: Import Address Book, Step %d
cs: Importovat kontakty, krok %d

en: Import/Export Address Books
cs: Import/Export kontaktů

en: Initials
cs: Iniciály

en: Invalid ID
cs: Neplatné ID

en: Invalid address book: %s
cs: Nesprávný adresář: %s

en: Invalid contact unique ID
cs: Nesprávné unikátní ID kontaktu

en: Invalid email
cs: Neplatný e-mail

en: Invalid entry
cs: Neplatná položka

en: Invalid key specified.
cs: Neplatný klíč.

en: Invalid name
cs: Neplatné jméno

en: Job Title
cs: Pracovní pozice

en: Kolab Home Server
cs: Kolab domácí server

en: LDAP support is required but the LDAP module is not available or not loaded.
cs: Je vyžadována podpora databáze LDAP, ale LDAP modul není dostupný, nebo nainstalovaný.

en: LDIF Address Book
cs: LDIF Adresář

en: Language
cs: Jazyk

en: Last Modified
cs: Poslední změna

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Last change:
cs: Poslední změna:

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: List
cs: Skupina

en: Loading...
cs: Nahrává se...

en: Location
cs: Místo

en: Logo MIME Type
cs: Logo MIME typ

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: Malformed request.
cs: Chybně zadaný požadavek.

en: Manager
cs: Nadřízený

en: Mark this as your own contact
cs: Označte toto jako Váš vlastní kontakt

en: Matching
cs: Shodující se s

en: Maximum Number of Contacts
cs: Maximální počet kontaktů

en: Maximum number of pages
cs: Maximální počet stran

en: Middle Names
cs: Prostřední jméno

en: Missing DN in LDAP source configuration.
cs: Chybějící DN u konfigurace zdroje LDAP.

en: Mobile Addressbook
cs: Mobilní adresář

en: Mobile Phone
cs: Mobilní telefon

en: Modify failed: (%s) %s
cs: Selhala úprava: (%s) %s

en: More Options...
cs: Další možnosti...

en: More than 1 entry found
cs: Byla nalezena více než 1 položka

en: Move
cs: Přesunout

en: Mulberry Address Book
cs: Mulberry kontakty

en: Multiple persons with address [%s], but none with name [%s] already exist
cs: Více osob s adresou [%s], ale nikdo neexistuje se jménem [%s]

en: My Address Book
cs: Osobní kontakty

en: My Address Books
cs: Moje adresáře

en: Name
cs: Jméno

en: Name Format
cs: Formát jména

en: Name Prefixes
cs: Předpona jména

en: Name Suffixes
cs: Přípona jména

en: Name:
cs: Jméno:

en: New Contact
cs: Nový kontakt

en: Next
cs: Další

en: Nickname
cs: Přezdívka/Alias

en: No %s entry found for %s
cs: Žádná položka %s nebyla nalezena pro %s

en: No Address Books are currently available. Import and Export is disabled.
cs: Žádné adresáře nejsou dostupné. Import a Export je vypnutý.

en: No Address Books are currently available. Searching is disabled.
cs: Žádné adresáře nejsou momentálně dostupné. Vyhledávání je vypnuté.

en: No address book specified
cs: Adresář neurčen

en: No contacts found
cs: Nebyly nalezeny žádné kontakty

en: No contacts match the current filter.
cs: Žádný kontakt neodpovídá aktuálnímu filtru.

en: No duplicates found.
cs: Nebyly nalezeny žádné duplikáty.

en: No matching contacts
cs: žádné shodující se kontakty

en: No source for favourite recipients exists.
cs: Neexistuje žádný zdroj pro oblíbené příjemce.

en: No vCard data was found.
cs: Nebyly nalezeny žádné vCard data.

en: None
cs: Žádný

en: Not Found
cs: Nenalezeno

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Notes
cs: Poznámky

en: Number of items per page
cs: Počet položek na stránku

en: Object %s not found.
cs: Objekt %s nebyl nalezen.

en: Object with UID %s does not exist!
cs: Objekt s UID %s neexistuje!

en: Occupation
cs: Funkce

en: Office
cs: Kancelář

en: Only one vcard supported.
cs: Jen jedna Vcard podporována.

en: Organization
cs: Organizace

en: Other
cs: Ostatní

en: Other Address
cs: Další adresa:

en: Other Address Books
cs: Ostatní adresáře

en: Other City
cs: Další město:

en: Other Country
cs: Další země:

en: Other Post Office Box
cs: Další poštovní schránka

en: Other Postal Code
cs: Další PSČ

en: Other State/Province
cs: Další Stát/Okres

en: Other Street Address
cs: Další adresa ulice

en: Owner
cs: Vlastník

en: PGP Public Key
cs: Veřejný PGP klíč

en: Permanently delete this contact?
cs: Trvale odstranit tento kontakt?

en: Permission denied
cs: Nepovolený přístup

en: Personal
cs: Osobní

en: Phonetic First Name
cs: Fonetické křestní jméno

en: Phonetic Last Name
cs: Fonetické příjmení

en: Photo
cs: Fotografie

en: Photo MIME Type
cs: MIME typ fotografie

en: Pine Address Book
cs: Pine kontakty

en: Please name the new contact list:
cs: Prosím pojmenujte novou skupinu kontaktů:

en: Previous
cs: Předchozí

en: Private Address Book
cs: Soukromý adresář

en: Query failed: (%s) %s
cs: Vyhledání selhalo: (%s) %s

en: Radio Phone
cs: Radiotelefon

en: Read failed: (%s) %s
cs: Čtení selhalo: (%s) %s

en: Reading contacts is not available.
cs: Čtení kontaktů není možné.

en: Really delete the address book "%s"? This cannot be undone and all contacts in this address book will be permanently removed.
cs: Opravdu smazat adresář "%s"? Tato operace nemůže být vrácena zpět a všechny kontakty v tomto adresáři budou ztraceny.

en: Removing user data is not supported in the current address book storage driver.
cs: Odstranění uživatelských dat není podporováno v ovladači ukládání tohoto adresáře.

en: Replace existing address book with the imported one? <strong>Warning: This deletes all entries in your current address book.</strong>
cs: Přepsat existující adresář importovaným adresářem? <strong>Varování: toto vymaže všechny položky ve Vašem aktuálním adresáři.</strong>

en: Reset to Defaults
cs: Vynulovat

en: S/MIME Public Certificate
cs: S/MIME veřejný certifikát

en: STARTTLS failed: (%s) %s
cs: Selhalo STARTTLS: (%s) %s

en: Save
cs: Uložit

en: Save search as a virtual address book?
cs: Uložit vyhledávání jako virtuální adresář?

en: Saving contacts is not available.
cs: Ukládání kontaktů není možné.

en: Search
cs: Vyhledat

en: Search Criteria Hidden - Click to Display
cs: Vyhledávací kritéria jsou skryté. Kľikněte sem pro zobrazení.

en: Search duplicates in:
cs: Vyhledat duplikáty v:

en: Search failed
cs: Hledání selhalo

en: Search failed: %s
cs: Hledání selhalo: %s

en: Search for:
cs: Vyhledat:

en: Searching is not available.
cs: Vyhledávání není možné.

en: Select contact
cs: Vybrat kontakt

en: Select the address book to export from:
cs: Vyberte adresář, z kterého budete exportovat:

en: Select the address book to import to:
cs: Vyberte kam se bude importovat:

en: Select the address books that should be used for synchronization with external devices:
cs: Vyberte adresáře, které mají být používané pro synchronizaci s externími zařízeními:

en: Select the charset of the source file:
cs: Vyberte znakovou sadu zdrojového souboru:

en: Select the export format:
cs: Veberte formát exportu:

en: Select the file to import:
cs: Vyberte soubor k importování:

en: Select the format of the source file:
cs: Vyberte formát zdrojového souboru:

en: Select the format used to <em>display</em> names:
cs: Vyberte formát používaný k <em>zobrazení</em> jmen:

en: Select the format used to <em>sort</em> names:
cs: Vyberte formát používaný k <em>setřídění</em> jmen:

en: Select view to display by default and paging preferences.
cs: Vyberte variantu pro výchozí zobrazení a možnosti stránkování.

en: Select which fields to display in the address lists.
cs: Vyberte, která pole mají být zobrazena v seznamu adres.

en: Select which format to display names.
cs: Vyberte formát zobrazení jmen.

en: Selected address book "%s".
cs: Vybrané kontakty "%s".

en: Shared Address Books
cs: Sdílené adresáře

en: Shared Directory
cs: Sdílená složka

en: Show Both
cs: Zobrazit obojí

en: Show _Contacts
cs: Zobrazit _kontakty

en: Show _Lists
cs: Zobrazit _skupiny

en: Sort Direction
cs: Směr třídění

en: Sort by %s
cs: Seřadit podle %s

en: Sort by %s only
cs: Seřadit pouze podle %s

en: Sort by %s, then by %s
cs: Seřadit podle %s, potom podle %s

en: Sources
cs: Zdroje

en: Spouse
cs: Druh/družka

en: Successfully added %d contact(s) to list.
cs: Úspěšně přidán(y) %d kontakt(y) do skupiny.

en: Successfully added %s to %s
cs: %s bylo úspěšně přidáno do %s.

en: Successfully created the contact list "%s".
cs: Úspěšně vytvořena skupina kontaktů "%s".

en: Successfully created virtual address book "%s"
cs: Úspěšně vytvořen virtuální adresář "%s"

en: Successfully deleted %d contact. | Successfully deleted %d contacts.
cs[0]: Úspěšně smazán %d kontakt.
cs[1]: Úspěšně smazány %d kontakty.
cs[2]: Úspěšně smazáno %d kontaktů.

en: Successfully merged two contacts.
cs: Úspěšně sloučeny dva kontakty.

en: Successfully removed %d contact(s) from list.
cs: Úspěšně odebrán(y) %d kontakt(y) ze skupiny.

en: Support separate address books?
cs: Podporovat samostatné adresáře?

en: Synchronization Preferences
cs: Nastavení synchronizace

en: Tab separated values
cs: Tab oddělené hodnoty

en: Tags
cs: Štítky

en: Target Address Book
cs: Cílový adresář

en: Target Contact List
cs: Cílová skupina kontaktů

en: The %s file didn't contain any contacts.
cs: Soubor %s neobsahoval žádné kontakty.

en: The address book "%s" does not exist.
cs: Adresář "%s" neexistuje.

en: The address book "%s" has been created.
cs: Adresář "%s" vytvořen.

en: The address book could not be purged: %s
cs: Nelze vyčistit kontakty: %s

en: The address book with your own contact doesn't exist anymore.
cs: Adresář s Vašimi vlastními kontakty již neexistuje.

en: The addressbook "%s" has been deleted.
cs: Adresář  "%s" byl smazán.

en: The addressbook "%s" has been renamed to "%s".
cs: Adresář "%s" přejmenován na "%s".

en: The addressbook "%s" has been saved.
cs: Adresář "%s" uložen.

en: The contact you requested does not exist.
cs: Požadovaný kontakt neexistuje.

en: The file "%s" has been deleted.
cs: Soubor  "%s" byl smazán.

en: The import can be finished despite the warnings.
cs: Import může být dokončen i přes varování.

en: The requested contact was not found.
cs: Požadovaný kontakt nebyl nalezen.

en: There are no browseable address books.
cs: Nejsou dostupné žadné kontakty k prohlížení.

en: There are no writeable address books. None of the available address books are configured to allow you to add new entries to them. If you believe this is an error, please contact your system administrator.
cs: Nejsou zde žádná úložiště kontaktů s možností zápisu. Pro zápis nových kontaktů nejsou nakonfigurována žádná úložiště kontaktů. Pokud si myslíte, že je to chyba, prosím kontaktujte svého systémového administrátora.

en: There is %d contact in this list that is not viewable to you | There are %d contacts in this list that are not viewable to you
cs[0]: V seznamu je %d kontakt, který je pro Vás neviditelný
cs[1]: V seznamu jsou %d kontakty, které jsou pro Vás neviditelné
cs[2]: V seznamu je %d kontaktů, které jsou pro Vás neviditelné

en: There was a problem creating the virtual address book: %s
cs: Nastala chyba vytváření virtuálního adresáře: %s

en: There was an error adding the new contact. Contact your system administrator for further help.
cs: Nastala chyba při vkládání nového kontaktu. Kontaktujte Vašeho systémového administrátora.

en: There was an error communicating with the ActiveSync server: %s
cs: Nastala chyba při komunikaci s ActiveSync serverem: %s

en: There was an error creating a new list.
cs: Nastala chyba při vytváření nové skupiny.

en: There was an error deleting "%s" from the source address book.
cs: Nastala chyba při smazávání "%s"  ze zdrojového adresáře.

en: There was an error deleting this contact: %s
cs: Nastala chyba při smazávání tohoto kontaktu: %s

en: There was an error displaying the list
cs: Nastala chyba při zobrazování skupiny

en: There was an error importing the data: %s
cs: Nastala chyba při importování dat: %s.

en: There was an error importing the iCalendar data.
cs: Při importování iCalendar dat došlo k chybě.

en: There was an error importing the vCard data.
cs: Při importu dat z vCard došlo k chybě.

en: There was an error removing an address book for %s
cs: Nastala chyba při odstraňování adresáře %s

en: There was an error saving the contact. Contact your system administrator for further help.
cs: Nastala chyba při ukládání kontaktu. Kontaktujte Vašeho systémového administrátora pro pomoc s tímto problémem.

en: This address book cannot be deleted
cs: Tento adresář memůže být smazán

en: This contact has been marked as your own.
cs: Tento kontakt byl označen jako Váš vlastní.

en: This file format is not supported.
cs: Tento formát souboru nelze použít.

en: This person already has a %s entry in the address book
cs: Tato osoba se již nachází ve Vašich kontaktech jako %s

en: This will be the default address book when adding or importing contacts.
cs: Toto bude základní adresář pro přidávání nebo import kontaktů.

en: Time Zone
cs: Časové pásmo

en: Unable to find contact owner.
cs: Nelze nalézt vlastníka kontaktu.

en: Unable to load the definition of %s.
cs: Nelze načíst definici %s.

en: Unable to save address book "%s": %s
cs: Nelze uložit adresář "%s": %s

en: Unsupported Content-Type: %s
cs: Nepodporovaný typ obsahu: %s

en: View Contact
cs: Zobrazit kontakt

en: View Entry
cs: Zobrazit položku

en: View to display by default:
cs: Implicitní zobrazení:

en: Website URL
cs: URL webstránky

en: Work Address
cs: Adresa do práce

en: Work Address Extended
cs: Rozšířená pracovní adresa

en: Work City
cs: Město do práce

en: Work Country
cs: Země do práce

en: Work Email
cs: Pracovní e-mail

en: Work Fax
cs: Pracovní Fax

en: Work Latitude
cs: Zeměpisná šířka práce

en: Work Longitude
cs: Pracovní

en: Work Mobile Phone
cs: Pracovní mobil

en: Work Phone
cs: Telefon do práce

en: Work Post Office Box
cs: Pracovní poštovní schránka

en: Work Postal Code
cs: PSČ do práce

en: Work State/Province
cs: Stát/Okres do práce

en: Work Street Address
cs: Ulice do práce

en: Work Video Call
cs: Pracovní Videohovor

en: Work Website URL
cs: URL pracovní schránky

en: You are not allowed to create more than %d contacts in "%s".
cs: Nemůžete vytvořit více než %d kontaktů v "%s".

en: You are not allowed to delete this addressbook.
cs: Nemáte oprávnění smazat tento adresář.

en: You are not allowed to see this addressbook.
cs: Nemáte oprávnění k prohlížení tohoto adresáře.

en: You are not connected to Facebook. Create a Facebook connection in the Global Preferences.
cs: Nejste připojeni k Facebooku. Vytvořte připojení k Facebooku v globálním nastavení..

en: You cannot add new contacts to a virtual address book
cs: Nemáte oprávnění přidat kontakty do virtuálního adresáře.

en: You cannot delete contacts from a virtual address book
cs: Nemáte oprávnění mazat kontakty z virtuálního adresáře.

en: You didn't mark a contact as your own yet.
cs: Ještě jste neoznačil kontakt jako Váš vlastní.

en: You do not have permission to view this contact.
cs: Nedostatečná práva pro prohlížení tohoto kontaktu.

en: You do not have permission to view this object.
cs: Nedostatečná práva pro prohlížení tohoto objektu.

en: You do not have permissions to delete this address book.
cs: Nemáte oprávnění smazat tento adresář.

en: You don't have sufficient permissions to read the address book that contains your own contact.
cs: Máte nedostatečná práva pro prohlížení adresáře, který obsahuje váš vlastní kontakt.

en: You must provide a name for virtual address books.
cs: Nejdříve musíte uvést název virtuálního adresáře.

en: You must select a target address book.
cs: Musíte nejdříve vybrat cílové kontakty.

en: You must select a target contact list.
cs: Musíte vybrat cílovou skupinu kontaktů.

en: You must select at least one contact first.
cs: Musíte nejdříve vybrat nejméně jeden kontakt.

en: You only have permission to view this contact.
cs: Vaše práva dovolují pouze prohlížení tohoto kontaktu.

en: Your default address book is not browseable.
cs: Váš adresář neumožňuje procházení.

en: Your own contact
cs: Váš vlastní kontakt

en: Your own contact cannot be found in the address book.
cs: Váš vlastní kontakt nemůže být v adresáři nalezen.

en: _Browse
cs: _Prohlížet

en: _Delete
cs: _Smazat

en: _Edit
cs: _Upravit

en: _New Contact
cs: _Nový kontakt

en: _Remove from this list
cs: _Odebrat z této skupiny

en: _Search
cs: _Vyhledat

en: _View
cs: _Zobrazit

en: ascending
cs: vzestupně

en: by %s
cs: s %s

en: by me
cs: mnou

en: contact
cs: kontakt

en: contacts.csv
cs: kontakty.csv

en: contacts.ldif
cs: kontakty.ldif

en: contacts.tsv
cs: kontakty.tsv

en: contacts.vcf
cs: kontakty.vcf

en: descending
cs: sestupně

en: female
cs: žena

en: in %s
cs: v %s

en: male
cs: muž

en: no formatting
cs: žádné formátování

en: to a Contact List
cs: do skupiny kontaktů

en: to a different Address Book
cs: do jiného adresáře
