Turba 2.1-cvs - en to et translation catalogue (404 entries)

en: "%s" already exists and was not imported.
et: "%s" ei imporditud, kuna see oli juba olemas.

en: "%s" updated, but saving the uploaded file failed: %s
et: "%s" kanne uuendati, kuid serverisse laetud faili salvestamine nurjus: %s

en: "%s" updated.
et: "%s" kanne muudetud.

en: "%s" was not copied because it is a list.
et: "%s" ei kopeeritud, kuna see on loend.

en: "%s" was not moved because it is a list.
et: "%s" ei liigutatud, kuna see on loend.

en: "Firstname Lastname"  (ie. John Doe)
et: "Eesnimi Perekonnanimi" (nt. Jaan Kask)

en: "Lastname, Firstname" (ie. Doe, John)
et: "Perekonnanimi, Eesnimi" (nt. Kask, Jaan)

en: %d. %s of %s
et: %d. %s - %s

en: %s added.
et: %s lisatud.

en: %s file successfully imported.
et: %s faili import õnnestus.

en: %s in %s
et: %s sees %s

en: %s to %s of %s
et: %s kuni %s, kokku %s

en: << Merge this into the first contact
et: << Mesti see oma esimeseks kontaktiks

en: A browser that supports iframes is required
et: Vajalik on iFrame toetav veebilehitseja

en: Access denied to %s
et: %s juurdepääs keelatud

en: Add
et: Lisa

en: Add file
et: Lisa fail

en: Add to
et: Lisa

en: Added or updated %d contact, but at least one contact failed: | Added or updated %d contacts, but at least one contact failed:
et[0]: Lisatud või uuendatud %d kontakt, kuid vähemalt üks kontakt ebaõnnestus:
et[1]: Lisatud või uuendatud %d kontakti, kuid vähemalt üks kontakt ebaõnnestus:

en: Adding contacts is not available.
et: Kontaktide lisamine ei ole saadaval.

en: Address Book
et: Aadressiraamat

en: Address Book List
et: Aadressi Raamatute Loend

en: Address Book Listing
et: Aadresside Loend

en: Address Books
et: Aadressiraamatud

en: Address book of %s
et: %s Aadressi raamat

en: Address book successfully purged.
et: Aadressiraamat on tühjendatud.

en: Address books that will not be displayed:
et: Aadressiraamatud, mida ei näidata:

en: Advanced Search
et: Põhjalik otsing

en: All
et: Kõik

en: All state removed for your ActiveSync devices. They will resynchronize next time they connect to the server.
et: Kõik ActiveSync seadmete seisud eemaldatud. Järgmisel ühendumisel serveriga sünkroniseeritakse uuesti.

en: Already Exists
et: On juba olemas

en: Anniversaries
et: Aastapäevad

en: Anniversary
et: Aastapäev

en: Are you sure that you want to delete %s?
et: Kas oled kindel, et soovid %s kustutada?

en: Are you sure that you want to delete the selected contacts?
et: Kas oled kindel, et soovid märgitud kanded kustutada?

en: Assistant
et: Assistent

en: Assistant Phone
et: Assistendi Telefon

en: Basic Search
et: Lihtotsing

en: Bind failed: (%s) %s
et: Sisenemine nurjus: (%s) %s

en: Birthday
et: Sünnipäev

en: Birthdays
et: Sünnipäevad

en: Blank name
et: Tühi nimi

en: Both
et: Mõlemad

en: Browse
et: Sirvi

en: Business Category
et: Tegevusala

en: Can't add a group to itself.
et: Gruppi ei saa lisada iseenda liikmeks.

en: Cancel
et: Loobu

en: Car Phone
et: Auto Telefon

en: Category
et: Kategooria

en: Change %s sort to %s
et: Vaheta sorteerimine %s - %s vastu

en: Change Permissions
et: Muuda Õigusi

en: Check All/None
et: Märgi/tühjenda kõik

en: Check _All/None
et: Märgi/tühjenda _kõik

en: Children
et: Lapsed

en: Choose an address book
et: Vali aadressiraamat

en: Choose which address books to display, and in what order:
et: Vali, milliseid aadressiraamatuid näidata, ja millises järjestuses:

en: Choose which address books to use for synchronization with external devices.
et: Vali aadressi raamatud mida kasutada väliste seadmetega sünkroniseerimiseks.

en: Choose which address books to use.
et: Vali, milliseid aadressiraamatuid kasutada.

en: Click an address book to sort its columns. Drag columns to re-arrange them. Check a column to enable it.
et: Tulpade sorterimiseks vali aadressi raamat. Lohistamisega on võimalik muuta tulpade järiekorda. Linnuke tulba ees lubab veeru.

en: Close
et: Sule

en: Close Search
et: Sulge otsing

en: Column Preferences
et: Tulba Seaded

en: Comma separated values
et: Komaga eraldatud väärtused

en: Comma separated values (Microsoft Outlook)
et: Komaga eraldatud väärtused (Microsoft Outlook)

en: Common Address Extended
et: Põhiaadress Laiendatud

en: Common City
et: Põhi Linn

en: Common Country
et: Põhi Riik

en: Common Phone
et: Põhi Telefon

en: Common Post Office Box
et: Põhi Postkontor

en: Common Postal Code
et: Põhi Postiindeks

en: Common State/Province
et: Põhi Maakond

en: Common Street
et: Põhi Tänav

en: Common Video Call
et: Põhiv Vdeo Kõne

en: Communications
et: Sidekanalid

en: Company
et: Firma

en: Company Address
et: Töökoha aadress

en: Company Phone
et: Töö Telefon

en: Connection failure
et: Ühendus nurjus

en: Contact Search
et: Kontakti Otsing

en: Contacts
et: Kontaktid

en: Contacts displayed:
et: Näidatavad Kontaktid:

en: Contacts in list: %s
et: Aadressid loendis: %s

en: Copy
et: Kopeeri

en: Count
et: Üldarv

en: Create
et: Loo

en: Create Address Book
et: Loo aadressiraamat

en: Create a new Address Book
et: Loo Uus Aadressiraamat

en: Create a new Contact List in:
et: Loo uus loend siia:

en: Created
et: Loodud

en: De_lete
et: Ku_stuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete %s
et: Kustuta %s

en: Delete denied.
et: Kustutamine keelatud.

en: Delete failed: (%s) %s
et: Kustutamine nurjus: (%s) %s

en: Deleting contacts is not available.
et: Kontaktide kustutamine pole saadava.

en: Deletion failed
et: Kustutamine ebaõnnestus

en: Department
et: Osakond

en: Description
et: Kirjeldus

en: Display
et: Kuva

en: Display Preferences
et: Vaate Eelistused

en: Download
et: Salvesta

en: Download vCard
et: Salvesta vCard

en: Duplicate Search
et: Duplikaatide Otsing

en: Duplicates of %s
et: %s duplikaatid

en: Duplicates of %s "%s"
et: %s duplikaatid "%s"

en: Edit
et: Muuda

en: Edit "%s"
et: Muuda "%s"

en: Edit %s
et: Muuda %s

en: Email
et: E-post

en: Emails
et: E-postid

en: Error adding %d contact(s) to list.
et: Viga %d kontaki(de) lisamise nimekirja.

en: Error adding %d of %d requested contact(s) to list.
et: Viga %d kontakti lisamisele %d kontaktist nimekirja.

en: Error deleting %d contact. | Error deleting %d contacts.
et[0]: Viga %d kontaki kustutamisel.
et[1]: Viga %d kontaki kustutamisel.

en: Error deleting %d of %d requested contact. | Error deleting %d of %d requested contacts.
et[0]: Viga kustutamisel %d kontakti %d'st.
et[1]: Viga kustutamisel %d kontakti %d'st.

en: Error removing %d contact(s) from list.
et: iga %d kontaki(de) kustutamisel nimekirjast.

en: Error removing %d of %d requested contact(s) from list.
et: Viga %d kontakt eemaldamise %d kontaktist nimekirjast.

en: Error searching the address book: %s
et: Aadressiraamatu otsingu viga: %s

en: Export
et: Eksport

en: Export Address Book
et: Aadressiraamatu eksport

en: Export only the selected contacts.
et: Ekspordi ainult märgitud kanded.

en: Export the following address book completely.
et: Ekspordi see aadressiraamat täies ulatuses.

en: Facebook Friends
et: Facebooki Sõbrad

en: Failed to add %s to %s: %s
et: %s lisamine %s'le nurjus: %s

en: Failed to browse list
et: Loendi sirvimine nurjus

en: Failed to change name: (%s) %s; Old DN = %s, New DN = %s, Root = %s
et: Nime muutmine nurjus: (%s) %s; Vana DN = %s, uus DN = %s, Root = %s

en: Failed to find object to be added: %s
et: Ei leidnud objekti, mida lisada: %s

en: Failed to search the address book
et: Aadressiraamatu otsing nurjus

en: Failed to search the directory: %s
et: Otsing kataloogist ebaõnnestus: %s

en: Favourite Recipients
et: Lemmik Aadresaadid

en: Fax
et: Faks

en: Files
et: Failid

en: Find
et: Leia

en: Finish
et: Lõpp

en: First Name
et: Eesnimi

en: Freebusy URL
et: Vaba/Hõivatud URL

en: From
et: Kellelt

en: Gender
et: Sugu

en: Group
et: Grupp

en: Home Address
et: Kodune aadress

en: Home Address Extended
et: Kodune Aadress Laiendatud

en: Home City
et: Kodulinn

en: Home Country
et: Kodumaa

en: Home Email
et: Kodune E-post

en: Home Fax
et: Kodune Faks

en: Home Latitude
et: Kodune Laiuskraad

en: Home Longitude
et: Kodune Pikkuskraad

en: Home Mobile Phone
et: Kodune Mobiiltelefon

en: Home Phone
et: Kodune telefon

en: Home Post Office Box
et: Kodune postiindeks

en: Home Postal Code
et: Kodune postiindeks

en: Home State/Province
et: Kodumaakond

en: Home Street Address
et: Kodune tänav/maja

en: Home Video Call
et: Kodune Video Kõne

en: Home Website URL
et: Kodune Veebilehe URL

en: IM Address
et: Kiirsuhtul Aadress

en: Import Address Book, Step %d
et: Aadressiraamatu import, samm %d

en: Import/Export Address Books
et: Aadressiraamatute import/eksport

en: Initials
et: Initsiaalid

en: Instant Messenger
et: Otse suhtlus

en: Invalid ID
et: Vigane ID

en: Invalid address book: %s
et: Vigane aadressiraamat: %s

en: Invalid contact unique ID
et: Vigane kontakti unikaalne ID

en: Invalid email
et: Vigane e-posti aadress

en: Invalid entry
et: Vigane kanne

en: Invalid key specified.
et: Määrati vigane võti.

en: Invalid name
et: Vigane nimi

en: Job Title
et: Tiitel

en: Kolab Home Server
et: Kolab Kodu Server

en: LDAP support is required but the LDAP module is not available or not loaded.
et: Vajalik on LDAP toetus, kuid LDAP moodul puudub või pole laetud.

en: LDIF Address Book
et: LDIF Aadressiraamat

en: Language
et: Keel

en: Last Modified
et: Viimati muudetud

en: Last Name
et: Perekonnanimi

en: Last change:
et: Viimanti muudetud:

en: Latitude
et: laiuskraad

en: List
et: Nimekiri

en: Location
et: Asukoht

en: Logo MIME Type
et: Logo MIME Tüüp

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Malformed request.
et: Vigane päring.

en: Manage Address Books
et: Halda Aadressiraamatuid

en: Manager
et: Haldur

en: Mark this as your own contact
et: Märgista see kui oma kontakt

en: Matching
et:  mis sisaldab

en: Maximum Number of Contacts
et: Kannete suurim arv

en: Maximum number of pages
et: Lehekülgede suurim arv

en: Middle Names
et: Kesknimi

en: Missing DN in LDAP source configuration.
et: LDAP allika seadistuses puudub DN.

en: Mobile Phone
et: Mobiiltelefon

en: Modify failed: (%s) %s
et: Muutmine nurjus: (%s) %s

en: More Options...
et: Rohkem Seadeid...

en: More than 1 entry found
et: Leiti rohkem kui 1 kanne

en: Move
et: Liiguta

en: Mulberry Address Book
et: Mulberry aadressiraamat

en: Multiple contacts found with same unique ID.
et: Mitu kontakti leitud sama unikaalse ID'ga.

en: Multiple persons with address [%s], but none with name [%s] already exist
et: Kirjas on juba mitu inimest aadressiga [%s], kuid ühegi nimi pole [%s]

en: My Address Book
et: Minu aadressiraamat

en: Name
et: Nimi

en: Name Format
et: Nime esitus

en: Name Prefixes
et: Nime liides

en: Name Suffixes
et: Nime liited.

en: Name:
et: Nimi:

en: New Contact
et: Lisa uus sissekanne

en: Next
et: Järgmine

en: Nickname
et: Hüüdnimi

en: No %s entry found for %s
et: %s kannet %s jaoks ei leitud

en: No Address Books are currently available. Import and Export is disabled.
et: Aadressi raamatuid ei ole saadaval. Import ja eksport on keelatud.

en: No Address Books are currently available. Searching is disabled.
et: Aadressi raamatuid ei ole saadaval. Otsimine on keelatud.

en: No address book specified
et: Aadressi raamatut pole määratud

en: No contacts found
et: Kandeid ei leitud

en: No contacts match the current filter.
et: Ühtegi vastet ei leitud otsingule.

en: No matching contacts
et: Ühtegi vastet ei leitud.

en: No source for favourite recipients exists.
et: Lemmik saajate allikat ei leidu.

en: No vCard data was found.
et: vCard andmeid ei leitud.

en: None
et: Määramata

en: Not Found
et: Ei Leitud

en: Not found
et: Ei leitud

en: Notes
et: Märkmed

en: Number of items per page
et: Kannete arv leheküljel

en: Object not found
et: Objekti ei leitud

en: Object with UID %s does not exist!
et: Objekti UID'ga "%s" ei eksisteeri!

en: Occupation
et: Amet

en: Office
et: Töökoht

en: Only one vcard supported.
et: Lubatud on ainult üks vCard.

en: Organization
et: Organisatsioon

en: Other
et: Muu

en: Other Address
et: Muu Aadress

en: Other City
et: Muu Linn

en: Other Country
et: Muu Maa

en: Other Post Office Box
et: Muu Postkontor

en: Other Postal Code
et: Muu Postiindeks

en: Other State/Province
et: Muu Maakond

en: Other Street Address
et: Muu Tänav

en: PGP Public Key
et: PGP avalik võti

en: Pager
et: Piipar

en: Permanently delete this contact?
et: Kustutada see kontakt igaveseks?

en: Permission denied
et: Juurdepääs puudub

en: Personal
et: Isiklik

en: Photo
et: Foto

en: Photo MIME Type
et: Foto MIME Tüüp

en: Pine Address Book
et: Pine aadressiraamat

en: Please name the new contact list:
et: Sisesta uue loendi nimi:

en: Previous
et: Tagasi

en: Private Address Book
et: Privaatne Aadressiraamat

en: Query failed: (%s) %s
et: Päring nurjus: (%s) %s

en: Radio Phone
et: Raadio Telefon

en: Read failed: (%s) %s
et: Lugemine nurjus: (%s) %s

en: Reading contacts is not available.
et: Kontaktide kuvamine ei ole võimalik.

en: Really delete the address book "%s"? This cannot be undone and all contacts in this address book will be permanently removed.
et: Kas tõesti kustutad aadressiraamatu "%s"? See toiming on pöördumatu ja kõik kontaktid aadressi raamatust eemaldatakse jäädavalt.

en: Remove from this list
et: Eemalda sellest loendist

en: Removing user data is not supported in the current address book storage driver.
et: Kasutaja andmete kustutamine ei ole võimalik antud aadressi raamatu draiveriga.

en: Replace existing address book with the imported one? <strong>Warning: This deletes all entries in your current address book.</strong>
et: Kas asendame olemasoleva aadressiraamatu imporditavaga? <strong>Hoiatus: sellega hävivad kõik olemasolevad sissekanded aadressiraamatus.</strong>

en: Requested object not found.
et: Soovitud objekti ei leitud.

en: Reset to Defaults
et: Taasta Vaike seaded

en: S/MIME Public Certificate
et: S/MIME avalik sertifikaat

en: STARTTLS failed: (%s) %s
et: STARTTLS nurjus: (%s) %s

en: Save
et: Salvesta

en: Save search as a virtual address book?
et: Säilita otsingutulemus virtuaalkaustana?

en: Saving contacts is not available.
et: Kontaktide salvestamine ei ole saadaval.

en: Search
et: Otsi

en: Search duplicates in:
et: Otsingu duplikaate:

en: Search failed
et: Otsing nurjus

en: Search failed: %s
et: Otsing nurjus: %s

en: Search for:
et: Otsing:

en: Searching is not available.
et: Otsimine ei ole saadaval.

en: Select contact
et: Vali kontakt

en: Select the address book to export from:
et: Kust eksportida:

en: Select the address book to import to:
et: Kuhu importida:

en: Select the address books that should be used for synchronization with external devices:
et: Vali aadressi raamatud mis tuleks sünkroniseerida väliste seadmetega:

en: Select the charset of the source file:
et: Vali lähtefaili märgistik:

en: Select the export format:
et: Vali ekspordi vorming:

en: Select the file to import:
et: Vali imporditav fail:

en: Select the format of the source file:
et: Vali lähtefaili vorming:

en: Select the format used to <em>display</em> names:
et: Vali nimede <em>esitlemise</em> viis:

en: Select the format used to <em>sort</em> names:
et: Vali nimede <em>sorteerimise</em> viis:

en: Select view to display by default and paging preferences.
et: Vali vaikimisi näidatav vaade ja lehekülje seaded.

en: Select which fields to display in the address lists.
et: Vali, milliseid välju näidata aadresside nimekirjades.

en: Select which format to display names.
et: Vali, millisel kujul näidata nimesid.

en: Selected address book "%s".
et: Valitud aadressiraamat "%s".

en: Shared Address Books
et: Jagatud Aadressiraamat

en: Shared Directory
et: Jagatud Kataloog

en: Show %s
et: Näita %s

en: Show Both
et: Näita mõlemaid

en: Show Contacts
et: Näita sissekandeid

en: Show Lists
et: Näita Loendeid

en: Sort Direction
et: Järjestuse suund

en: Sort by %s
et: Järjesta %s järgi

en: Sort by %s only
et: Järjesta ainult %s järgi

en: Sort by %s, then by %s
et: Sorteeri %s ja siis %s

en: Source:
et: Allikad:

en: Sources
et: Allikad

en: Spouse
et: Abikaasa

en: Successfully added %d contact(s) to list.
et: %d sissekannet lisati loendisse.

en: Successfully added %s to %s
et: %s lisati %s'i

en: Successfully created the contact list "%s".
et: Loend "%s" loodud.

en: Successfully created virtual address book "%s"
et: Virtuaalse Aadressiraamatu "%s" tegemine õnnestus

en: Successfully deleted %d contact. | Successfully deleted %d contacts.
et[0]: %d kontakt kustutatud.
et[1]: %d kontakti kustutatud.

en: Successfully merged two contacts.
et: Kahe kontakti ühendamine õnnestus.

en: Successfully removed %d contact(s) from list.
et: %d sissekanne(t) loendist eemaldatud.

en: Synchronization Preferences
et: Sünkroniseerimise Seaded

en: Tab separated values
et: Tabulaatoriga eraldatud väljad

en: Target Address Book
et: Siht aadressiraamat

en: Target Contact List
et: Siht Kontaktide Loend

en: The %s file didn't contain any contacts.
et: Fail %s ei sisaldanud ühtegi kontakti.

en: The VFS backend needs to be configured to enable attachment uploads.
et: Lisandite üleslaadimiseks peab VFS alusrakendus olema seadistatud.

en: The address book "%s" does not exist.
et: Aadressiraamatut "%s" pole olemas.

en: The address book "%s" has been created.
et: Aadressi raamat "%s" on loodud.

en: The address book could not be purged: %s
et: Aadressiraamatut ei saanud tühjendada: %s

en: The address book with your own contact doesn't exist anymore.
et: Aadressiraamatut sinu enda kontaktiga ei eksisteeri enam.

en: The addressbook "%s" has been deleted.
et: Aadressi raamat "%s" on kustutatud.

en: The addressbook "%s" has been renamed to "%s".
et: Aadressi raamat "%s" on nimetatud "%s".

en: The addressbook "%s" has been saved.
et: Aadressi raamat "%s" on salvestatud.

en: The contact you requested does not exist.
et: Soovitud sissekannet pole olemas.

en: The file "%s" has been deleted.
et: Fail "%s" on kustutatud.

en: The import can be finished despite the warnings.
et: Import on võimalik sooritada hoiatustele vaatamata.

en: The requested contact was not found.
et: Otsitud kontakti ei leitud.

en: There are no browseable address books.
et: Ükski aadressiraamat ei luba sirvimist.

en: There are no writeable address books. None of the available address books are configured to allow you to add new entries to them. If you believe this is an error, please contact your system administrator.
et: Ükski kasutatav aadressiraamat ei võimalda sul aadresse lisada. Kui see on sinu arvates viga, võta ühendust süsteemi halduriga.

en: There is %d contact in this list that is not viewable to you | There are %d contacts in this list that are not viewable to you
et[0]: %d kontakt loendist ei ole sulle nähtavad
et[1]: %d kontakti loendist ei ole sulle nähtavad

en: There was a problem creating the virtual address book: %s
et: Selle aadressiraamatu loomisel tekkis viga: %s

en: There was an error adding the new contact. Contact your system administrator for further help.
et: Uue sissekande lisamisel tekkis viga. Abi saamiseks võta ühendust süsteemi halduriga.

en: There was an error communicating with the ActiveSync server: %s
et: Tekkis viga ActiveSync serveriga suhtlemisel: %s

en: There was an error creating a new list.
et: Loendi loomisel tekkis viga.

en: There was an error deleting "%s" from the source address book.
et: "%s" kustutamisel lähteaadressiraamatust tekkis viga.

en: There was an error deleting this contact: %s
et: Selle sissekande kustutamisel tekkis viga: %s

en: There was an error displaying the list
et: Loendi näitamisel tekkis viga

en: There was an error importing the data: %s
et: Tekkis viga andmete importimisel: %s

en: There was an error importing the iCalendar data.
et: Tekkis viga iCal andmete importimisel.

en: There was an error removing an address book for %s
et: Selle aadressiraamatu eemaldamisel tekkis viga: %s

en: There was an error saving the contact. Contact your system administrator for further help.
et: Uue sissekande lisamisel tekkis viga. Abi saamiseks võta ühendust süsteemi halduriga.

en: There were no addresses to export.
et: Polnudki aadresse, mida eksportida.

en: These address books will display in this order:
et: Aadressiraamatuid näidatakse selles järjestuses:

en: This address book cannot be deleted
et: Seda aadressi raamatut ei saa kustutada.

en: This contact has been marked as your own.
et: See kontakt on märgitud kui sinu enda oma.

en: This file format is not supported.
et: Seda faili vormingut ei toetata.

en: This person already has a %s entry in the address book
et: Sellel isikul on juba aadressiraamatus %s kanne

en: This will be the default address book when adding or importing contacts.
et: See on aadressiraamat, kuhu aadresse vaikimisi lisatakse ja imporditakse.

en: Time Zone
et: Ajatsoon

en: Unable to find contact owner.
et: Kontakti omaniku ei leitud.

en: Unable to load the definition of %s.
et: Ei õnnestu laadida %s kirjeldust.

en: Unable to save address book "%s": %s
et: Ei õnnestu salvestada aadressi raamatusse "%s": %s

en: Unsupported Content-Type: %s
et: Toetamatu Sisu-Tüüp: %s

en: View Contact
et: Vaata sissekannet

en: View to display by default:
et: Vaikimisi näidatav vaade:

en: Website URL
et: Veebilehe URL

en: Work Address
et: Tööaadress

en: Work Address Extended
et: Tööaadress Laiendatud

en: Work City
et: Töökoha linn

en: Work Country
et: Töökoha riik

en: Work Email
et: Töö E-post

en: Work Fax
et: Töö Faks

en: Work Latitude
et: Töö Laiuskraad

en: Work Longitude
et: Töö Pikkuskraad

en: Work Mobile Phone
et: Töö Mobiiltelefon

en: Work Phone
et: Töötelefon

en: Work Post Office Box
et: Töökoha postiindeks

en: Work Postal Code
et: Töökoha postiindeks

en: Work State/Province
et: Töökoha maakond

en: Work Street Address
et: Töökoha tänav/maja

en: Work Video Call
et: Töö Video Kõne

en: Work Website URL
et: Töö Veebilehe URL

en: You are not allowed to change this addressbook.
et: Sul pole lubatud muuta seda aadressiraamatut.

en: You are not allowed to create more than %d contacts in "%s".
et: Sa ei saa luua rohkem kui %d sissekannet "%s"-sse.

en: You are not allowed to delete this addressbook.
et: Sul pole lubatud kustutada seda aadressiraamatut.

en: You are not connected to Facebook. Create a Facebook connection in the Global Preferences.
et: Sa ei ole ühendatud Facebooki. Loo Facebooki ühendus Üldseadetes.

en: You cannot add new contacts to a virtual address book
et: Virtuaalsesse Aadressiraamatusse ei saa lisada kirjeid.

en: You cannot delete contacts from a virtual address book
et: Virtuaalsest Aadressiraamatust ei saa kustutada kirjeid.

en: You didn't mark a contact as your own yet.
et: Sa ei märkinud veel kontakti enda omaks.

en: You do not have permission to view this contact.
et: Sul puuduvad õigused selle sissekande vaatamiseks.

en: You do not have permission to view this object.
et: Sul puuduvad õigused selle objekti vaatamiseks.

en: You do not have permissions to delete this address book.
et: Sul puuduvad õigused selle aadressi raamatu kustutamiseks.

en: You don't have sufficient permissions to read the address book that contains your own contact.
et: Sul puuduvad õigused lugemaks aadressi raamatut mis sisaldab sinu enda kontakti.

en: You must provide a name for virtual address books.
et: Sa pead sisestama nime sellele virtuaalsele aadressiraamatule.

en: You must select a target address book.
et: Sa pead valima sihtaadressiraamatu.

en: You must select at least one contact first.
et: Kõigepealt pead valima vähemalt ühe sissekande.

en: You only have permission to view this contact.
et: Sul on õigus seda sissekannet ainult vaadata.

en: Your default address book is not browseable.
et: Sinu vaike aadressiraamat ei võimalda sirvimist.

en: Your own contact
et: Sinu enda kontakt

en: Your own contact cannot be found in the address book.
et: Sinu enda kontakti ei leitud aadressi raamatust.

en: _Browse
et: Sir_vi

en: _Contacts
et: _Kanded

en: _Delete
et: Ku_stuta

en: _Edit
et: _Muuda

en: _Import/Export
et: _Import/Eksport

en: _Lists
et: _Loendid

en: _My Address Books
et: _Minu aadressiraamatud

en: _New Contact
et: _Uus sissekanne

en: _Remove from this list
et: _Eemalda sellest loendist

en: _Search
et: _Otsi

en: _View
et: Vaata

en: ascending
et: Kasvav

en: by %s
et: %s

en: by me
et: minu

en: contact
et: kontakt

en: contacts.csv
et: aadressid.csv

en: contacts.tsv
et: aadressid.tsv

en: contacts.vcf
et: aadressid.vcf

en: descending
et: Kahanev

en: female
et: naine

en: in %s
et: %s sees

en: male
et: mees

en: no formatting
et: suvaline

en: to a Contact List
et: kontaktide loendisse

en: to a different Address Book
et: teise aadressiraamatusse
