Turba 2 ALPHA - en to fa translation catalogue (266 entries)

en:  Add an IMSP Addressbook
fa: اضافه کردن یک کتابچهٔ آدرس IMSP

en:  Delete IMSP Addressbook
fa: حذف کتابچهٔ آدرس IMSP

en: "%s" already exists and was not imported.
fa: "%s" در حال حاضر موجود می‌باشد و درون‌برد نشده بود.

en: "Firstname Lastname"  (ie. John Doe)
fa: "نام  نام خانوادگی"

en: "Lastname, Firstname" (ie. Doe, John)
fa: "نام خانوادگی  نام"

en: %s added.
fa: %s اضافه شد

en: %s file successfully imported
fa: پرونده %s با موفقیّت درون‌برد شد

en: %s to %s of %s
fa: %s به %s از %s

en: '%s' was not copied because it is a list.
fa: به علّت فهرست بودن '%s' از آن رونوشت تهیّه نشد

en: '%s' was not moved because it is a list.
fa: به علّت فهرست بودن '%s' منتقل نشد

en: A browser that supports iFrames is required
fa: مرورگری که iFrames را پشتیبانی کند لازم است

en: Above search form
fa: بالای فرم جستجو

en: Access denied to %s
fa: عدم اجازهٔ دسترسی به %s

en: Add
fa: اضافه کردن

en: Add address book
fa: اضافه کردن کتابچهٔ آدرس

en: Add and Delete IMSP addressbooks
fa: اضافه کردن و یا حذف کتابچه‌های آدرس IMSP

en: Add column
fa: اضافه کردن ستون

en: Add file
fa: اضافه کردن پرونده

en: Add to
fa: اضافه کردن به

en: Address Book Listing
fa: فهرست کتابچهٔ آدرس

en: Address Books
fa: کتابچه‌های آدرس

en: Address book entry
fa: ورودی کتابچهٔ آدرس

en: Address book successfully purged.
fa: کتابچهٔ آدرس باموفقیّت خالی شد

en: Address books that will not be displayed:
fa: کتابچه آدرس‌هایی که نمایش داده نخواهند شد:

en: Advanced Search
fa: جستجوی پیشرفته

en: Alias
fa: نام مستعار

en: All
fa: همه

en: Already Exists
fa: از قبل موجود می‌باشد

en: Are you sure that you want to delete %s?
fa: آیا مطمئنید که می‌خواهید %s را حذف کنید؟

en: Are you sure that you want to delete the selected entries?
fa: آیا مطمئنید که می‌خواهید ورودی‌های انتخاب شده را حذف کنید؟

en: Ascending
fa: صعودی

en: Basic Search
fa: جستجوی ساده

en: Below search form
fa: زیر فرم جستجو

en: Bind failed: (%s) %s
fa: پیوستن ناموفّق بود: (%s) %s

en: Birthday
fa: روز تولد

en: Browse
fa: مرور

en: Business Category
fa: دسته تجاری

en: C_lear Search
fa: پاک کردن جستجو

en: Can't add a group to itself.
fa: نمی‌توان یک گروه را به خودش اضافه کرد.

en: Check _All/None
fa: بررسی  همه/هیچ‌کدام

en: Choose an address book
fa: انتخاب یک کتابچهٔ آدرس

en: Choose an address book:
fa: انتخاب یک کتابچهٔ آدرس:

en: Choose which address books to display, and in what order:
fa: انتخاب کتابچه‌های آدرس و تعیین ترتیب آنها برای نمایش

en: Choose which address books to use.
fa: انتخاب کتابچهٔ آدرس‌های مورد استفاده

en: Choose which columns to display and in what order:
fa: انتخاب نام و ترتیب ستونهای نمایش داده شده:

en: Clear Search
fa: پاک کردن جستجو

en: Column Options
fa: گزینه‌های ستونی

en: Columns that will not be displayed:
fa: ستونهایی که نمایش داده نخواهند شد:

en: Comma separated values
fa: مقادیر جدا شده توسط ویرگول

en: Comma separated values (Microsoft Outlook)
fa: مقادیر جدا شده توسط ویرگول (Microsoft Outlook)

en: Company
fa: شرکت

en: Company Address
fa: آدرس شرکت

en: Connection failed: %s
fa: اتصال ناموفّق بود: %s

en: Connection failure
fa: خرابی ارتباط

en: Contact added to list.
fa: تماس به فهرست اضافه شد.

en: Contact removed from list.
fa: تماس از فهرست حذف شد.

en: Contacts in list: %s
fa: تماس‌ها در فهرست: %s

en: Copy
fa: رونوشت

en: Create a new Contact List in:
fa: ایجاد یک فهرست تماس جدید در:

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Default sorting direction:
fa: جهت مرتب سازی پیش فرض:

en: Delete
fa: حذف

en: Delete Confirmation
fa: تأیید حذف

en: Delete button behaviour
fa: رفتار کلید حذف

en: Delete failed: (%s) %s
fa: حذف ناموفّق بود: (%s) %s

en: Deletion failed
fa: حذف ناموفّق بود

en: Department
fa: اداره

en: Descending
fa: نزولی

en: Directory
fa: شاخه

en: Display
fa: نمایش

en: Display Options
fa: گزینه‌های نمایش

en: Do you want to confirm deleting entries?
fa: آیا می‌خواهید حذف ورودی‌ها را تأیید کنید؟

en: Download
fa: استقرار

en: Download vCard
fa: استقرار vCard

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit '%s'
fa: ویرایش '%s'

en: Edit entry for %s
fa: ویرایش ورودی برای %s

en: Email
fa: پست الکترونیک

en: Entry for %s updated, but saving the uploaded file failed: %s
fa: ورودی برای %s بروزرسانی شد اما حفظ پروندهٔ ارسال شده ناموفّق بود: %s

en: Entry for %s updated.
fa: ورودی برای %s بروزرسانی شد

en: Entry successfully deleted.
fa: ورودی با موفقیّت حذف شد

en: Export
fa: برون‌برد

en: Export Address Book
fa: برون‌برد کتابچهٔ آدرس

en: Export only the selected contacts.
fa: برون‌برد اطلاعات تماس انتخابی

en: Export the following address book completely.
fa: برون‌برد کتابچهٔ آدرس زیر بطور کامل

en: Failed to access the address book: %s
fa: دسترسی به کتابچهٔ آدرس ناموفّق بود: %s

en: Failed to add %s to %s: %s
fa: اضافه کردن %s به %s ناموفّق بود: %s

en: Failed to browse list
fa: مرور فهرست ناموفّق بود

en: Failed to browse the directory
fa: مرور شاخه ناموفّق بود

en: Failed to change name: (%s) %s; Old DN = %s, New DN = %s, Root = %s
fa: تغییر نام ناموفّق بود:  (%s) %s؛ DN قبلی= %s ، DN جدید= %s ، ریشه=  %s

en: Failed to find object to be added: %s
fa: پیدا کردن شیء اضافه‌ شده ناموفّق بود: %s

en: Failed to search the directory: %s
fa: جستجوی شاخه ناموفّق بود: %s

en: Fax
fa: دورنگار

en: Files
fa: پرونده‌ها‌

en: Find
fa: پیداکردن

en: Finish
fa: خاتمه

en: First Name
fa: نام

en: Freebusy URL
fa: URL آزاد/مشغول

en: From
fa: از

en: Global Address Book
fa: کتابچهٔ آدرس سراسری

en: Group
fa: گروه

en: Home Address
fa: آدرس منزل

en: Home City
fa: شهر محل سکونت

en: Home Country
fa: کشور محل اقامت

en: Home Phone
fa: شماره تلفن منزل

en: Home Postal Code
fa: کد پستی محل سکونت

en: Home State/Province
fa: ایالت/استان محل سکونت

en: Home Street Address
fa: آدرس خیابان محل سکونت

en: IMSP Addressbook Administration
fa: سرپرستی کتابچهٔ آدرس IMSP

en: Import Address Book, Step %d
fa: درون‌برد کتابچهٔ آدرس، گام %d

en: Import/Export Address Books
fa: درون‌برد/برون‌برد کتابچه‌های آدرس

en: Invalid ID
fa: ID نامعتبر

en: Invalid address book
fa: کتابچهٔ آدرس نامعتبر

en: Invalid email
fa: پست الکترونیکی نامعتبر

en: Invalid entry
fa: ورودی نامعتبر

en: Invalid key specified.
fa: کلید نامعتبر مشخص شد

en: Invalid name
fa: نام نامعتبر

en: Invalid objectId
fa: id شیء نامعتبر

en: LDAP support is required but the LDAP module is not available or not loaded.
fa: پشتیبانی LDAP مورد نیاز است. اما مدول LDAP قابل دسترسی نیست و یا اینکه بار نشده‌است.

en: Last Modified
fa: آخرین اصلاح

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: List
fa: فهرست

en: Matching
fa: تطابق

en: Maximum Number of Contacts
fa: بیشینهٔ تعداد تماسها

en: Maximum number of pages
fa: بیشينهٔ تعداد صفحات

en: Menu List
fa: فهرست گزینگان

en: Mini Search
fa: جستجوی محدود

en: Missing DN in LDAP source configuration.
fa: عدم وجود DN در پیکربندی LDAP

en: Mobile Phone
fa: تلفن همراه

en: Modify failed: (%s) %s
fa: تغییر ناموفّق بود: (%s) %s

en: More than 1 entry found
fa: بیش از یک ورودی پیدا شد

en: Move
fa: انتقال

en: Move left
fa: انتقال به چپ

en: Move right
fa: انتقال به راست

en: Mulberry Address Book
fa: کتابچهٔ آدرس Mulberry

en: Multiple persons with address [%s], but none with name [%s] already exist
fa: چند نفر با آدرس [%s], اما هیچ‌کدام با نام [%s] در کتابچهٔ آدرس از قبل موجود نیست.

en: My Addressbook
fa: کتابچهٔ آدرس من

en: Name
fa: نام

en: Name Format
fa: قالب نام

en: Netcenter Member Directory
fa: شاخهٔ اعضای Netcenter

en: New Contact
fa: تماس جدید

en: Next
fa: گام بعد

en: Nickname
fa: نام مستعار

en: No %s entry found for %s
fa: هیچ ورودی %s برای %s پیدا نشد

en: No address books found.
fa: کتابچهٔ آدرسی پیدا نشد

en: No contacts found
fa: هیچ تماسی پیدا نشد

en: No vCard data was found.
fa: هیچ دادهٔ vCard پیدا نشد

en: None
fa: هیچ

en: Notes
fa: یادداشتها

en: Number of items per page
fa: تعداد موارد در هر صفحه

en: Object not found
fa: شیء پیدا نشد

en: Office
fa: دفتر کار

en: Only one vcard supported.
fa: تنها یک vcard پشتیبانی می‌شود

en: Other Options
fa: گزینه‌های دیگر

en: PGP Public Key
fa: کلید عمومی PGP

en: Permission Denied
fa: عدم وجود مجوز

en: Permission denied
fa: عدم وجود مجوز

en: Pine Address Book
fa: کتابچهٔ آدرس Pine

en: Please name the new contact list:
fa: لطفاً به فهرست تماس جدید نامی دهید:

en: Previous
fa: قبلی

en: Private Address Book
fa: کتابچهٔ آدرس خصوصی

en: Query failed: (%s) %s
fa: پرس‌وجو ناموفّق بود: (%s) %s

en: Quick Search
fa: جستجوی سریع

en: Read failed: (%s) %s
fa: خواندن ناموفّق بود: (%s) %s

en: Really delete this contact?
fa: آیا واقعاْ این تماس حذف شود؟

en: Records displayed:
fa: رکوردهای نمایش داده شده:

en: Remove address book
fa: حذف کتابچهٔ آدرس

en: Remove column
fa: حذف ستون

en: Remove from this list
fa: حذف از این فهرست

en: Replace existing address book with the imported one? <strong>Warning: This deletes all entries in your current address book.</strong>
fa: آیا کتابچه آدرس موجود با کتابچهٔ آدرس درون‌برد شده جابجا شود؟ <strong>اخطار: این عمل تمامی ورودی‌های کتابچهٔ آدرس کنونی شما را حذف می‌کند.</strong>

en: Requested object not found.
fa: شیء خواسته شده پیدا نشد

en: Reset to Defaults
fa: بازنشانی پیش فرض‌ها

en: S/MIME Public Certificate
fa: گواهی عمومی S/MIME

en: STARTTLS failed: (%s) %s
fa: STARTTLS ناموفّق بود (%s) %s

en: Save
fa: حفظ

en: Search
fa: جستجو

en: Search Results
fa: نتایج جستجو

en: Search Results:
fa: نتایج جستجو:

en: Search failed
fa: جستجو ناموفّق بود

en: Search failed: %s
fa: جستجو ناموفّق بود: %s

en: Searching...
fa: جستجو...

en: Select the address book to export from:
fa: انتخاب کتابچهٔ آدرس برای برون‌برد از:

en: Select the address book to import to:
fa: انتخاب کتابچهٔ آدرس برای درون‌برد به:

en: Select the charset of the source file:
fa: انتخاب مجموعهٔ نویسه پروندهٔ سرچشمه:

en: Select the export format:
fa: انتخاب قالب برون‌برد:

en: Select the file to import:
fa: انتخاب  پرونده برای درون‌برد:

en: Select the format of the source file:
fa: انتخاب قالب پروندهٔ سرچشمه:

en: Select the format used to display names:
fa: انتخاب قالب نمایش اسامی:

en: Select view to display by default, sort options, and paging options.
fa: انتخاب نحوهٔ نمایش پیش فرض، گزینه‌های مرتب‌ سازی و گزینه‌های صفحه‌بندی

en: Select which fields to display in the address lists.
fa: انتخاب فیلدهایی که در فهرست آدرسها نمایش داده می‌شوند

en: Select which format to display names.
fa: انتخاب قالب نمایش اسامی

en: Selected address book '%s'.
fa: کتابچهٔ آدرس '%s' انتخاب شده.

en: Shared Directory
fa: شاخهٔ مشترک

en: Show %s
fa: نمایش %s

en: Show All
fa: نمایش همه

en: Show Contacts
fa: نمایش تماسها

en: Show Lists
fa: نمایش فهرست‌ها

en: Sort Direction
fa: جهت مرتب سازی

en: Sources
fa: سرچشمه‌ها

en: Specify where you want advanced search results to appear.
fa: مشخص کردن محل نمایش نتایج جستجوی پیشرفته

en: Successfully added %s to %s
fa: %s با موفقیّت به %s اضافه شد

en: Successfully created the contact list "%s".
fa: فهرست تماس "%s" با موفقیّت ایجاد شد

en: Tab separated values
fa: مقادیر جدا شده با فاصلهٔ چندتایی

en: The VFS backend needs to be configured to enable attachment uploads.
fa: پشتیبان VFS باید پیکربندی شود تا پیوستها بتوانند دریافت شوند.

en: The address book "%s" does not exist.
fa: کتابچهٔ آدرس  "%s"موجود نیست

en: The address book could not be purged: %s
fa: نمی‌توان کتابچهٔ آدرس را خالی کرد: %s

en: The contact you requested does not exist.
fa: تماس درخواستی شما موجود نیست

en: The file "%s" has successfully been deleted.
fa: پروندهٔ "%s" با موفقیّت حذف شد

en: The import can be finished despite the warnings.
fa: درون‌برد علی‌رغم وجود اخطار می‌تواند خاتمه یابد

en: There are no browseable address books.
fa: کتابچهٔ آدرس‌ قابل مروری موجود نمی‌باشند

en: There are no writeable address books. None of the available address books are configured to allow you to add new entries to them. If you believe this is an error, please contact your system administrator.
fa: کتابچهٔ آدرس قابل نوشتن موجود نیست. هیچ یک از کتابچه‌های آدرس قابل دسترسی، برای اضافه کردن ورودی جدید به آنها، پیکربندی نشده‌اند. اگر فکر می‌کنید این حالت یک خطاست، لطفاً با سرپرست سامانه خود تماس بگیرید.

en: There was an error adding the new contact. Contact your system administrator for further help.
fa: خطایی در اضافه کردن تماس جدید رخ داده است. برای راهنمایی بیشتر با سرپرست سامانهٔ خود تماس بگیرید.

en: There was an error adding this object.
fa: خطایی در اضافه کردن این شیء رخ داده است.

en: There was an error creating a new list.
fa: خطایی در ایجاد یک لیست جدید رخ داده است.

en: There was an error deleting %s from the source address book.
fa: خطایی در حذف %s از کتابچهٔ آدرس سرچشمه رخ داده است.

en: There was an error deleting this contact: %s
fa: خطایی در حذف تماس رخ داده است: %s.

en: There was an error deleting this object.
fa: خطایی در حذف این شیء رخ داده است.

en: There was an error displaying the list
fa: خطایی در نمایش فهرست رخ داده است.

en: There was an error importing the data: %s
fa: خطایی در درون‌برد داده رخ داده است: %s

en: There was an error importing the iCalendar data.
fa: خطایی در درون‌برد دادهٔ iCalendar رخ داده است.

en: There was an error removing a contact from the list.
fa: خطایی در حذف یک تماس از فهرست رخ داده است.

en: There was an error updating this entry: %s
fa: خطایی در بروزرسانی این ورودی رخ داده است: %s

en: There were no addresses to export.
fa: آدرسی برای برون‌برد نمودن موجود نیست.

en: These address books will display in this order:
fa: این کتابچه‌های آدرس با این ترتیب نمایش داده خواهند شد:

en: These columns will display in this order:
fa: این ستونها با این ترتیب نمایش داده خواهند شد:

en: This file format is not supported.
fa: قالب این پرونده پشتیبانی نمی‌شود.

en: This person already has a %s entry in the address book
fa: این فرد هم اکنون یک ورودی %s در کتابچهٔ آدرس دارد.

en: Title
fa: عنوان

en: Unable to load the definition of %s.
fa: نمی‌توان تعریف %s را بارکرد.

en: Undo Changes
fa: واگرداندن تغییرات

en: Unsupported Content-Type: %s
fa: نوع متن بدون پشتیبانی: %s

en: Verisign Directory
fa: شاخهٔ Verisign

en: View '%s'
fa: نمایش '%s'

en: View Contact
fa: نمایش تماس

en: View to display by default:
fa: نمایش پیش فرض

en: Website URL
fa: URL وب‌گاه

en: Work Address
fa: آدرس محل کار

en: Work City
fa: شهر محل کار

en: Work Country
fa: کشور محل کار

en: Work Phone
fa: تلفن محل کار

en: Work Postal Code
fa: کدپستی محل کار

en: Work State/Province
fa: ایالت/استان محل کار

en: Work Street Address
fa: آدرس خیابان محل کار

en: You are not allowed to create more than %d contacts in "%s".
fa: شما مجوز ایجاد بیش از %d تماس را در "%s" ندارید

en: You do not have permission to view this contact.
fa: شما مجوز مشاهدهٔ این تماس را ندارید.

en: You do not have permission to view this object.
fa: شما مجوز مشاهدهٔ این شیء را ندارید.

en: You must select a target address book.
fa: شما باید یک کتابچهٔ آدرس مقصد انتخاب کنید.

en: You must select a target list.
fa: شما باید یک فهرست مقصد مشخص کنید.

en: You must select at least one contact first.
fa: شما در ابتدا باید حداقل یک تماس انتخاب کنید.

en: You must select at least one entry first.
fa: شما در ابتدا باید حداقل یک ورودی انتخاب کنید.

en: You only have permission to view this contact.
fa: شما فقط مجاز به دیدن این تماس هستید.

en: Your default addressbook is not browseable.
fa: کتابچهٔ آدرس پیش فرض شما قابل مرور نیست

en: [no value]
fa: [بدون مقدار]

en: _Browse
fa: مرور

en: _Contacts
fa: نماسها

en: _Delete
fa: حذف

en: _Import/Export
fa: درون‌برد/برون‌برد

en: _Lists
fa: فهرست‌ها

en: _New Contact
fa: تماس جدید

en: _Remove from this list
fa: حذف از این فهرست

en: _Search
fa: جستجو

en: contacts.vcf
fa: contact.vcf

en: to a Contact List
fa: به یک فهرست تماس

en: to a different Address Book
fa: به کتابچهٔ آدرس متفاوت

en: Default directory for your personal addressbook, contact lists, and searches.
fa: شاخهٔ پیش فرض برای کتابچهٔ آدرس شخصی، فهرست تماسها و جستجوهای شما

en: Searching Options
fa: گزینه‌های جستجو
