horde 3 - en to hr translation catalogue (406 entries)

en: "%s" already exists and was not imported.
hr: "%s" već postoji i nije uvezen.

en: "%s" updated, but saving the uploaded file failed: %s
hr: "%s" ažuriran, ali snimanje prenesene datoteke nije uspjelo: %s

en: "%s" updated.
hr: "%s" ažuriran.

en: "%s" was not copied because it is a list.
hr: "%s" nije kopiran jer je u obliku liste.

en: "%s" was not moved because it is a list.
hr: "%s" nije premješten jer je u obliku liste.

en: "Firstname Lastname"  (ie. John Doe)
hr: "Ime Prezime"  (npr. Ivan Ivic)

en: "Lastname, Firstname" (ie. Doe, John)
hr: "Prezime, Ime" (npr. Ivan Ivic)

en: %d. %s of %s
hr: %d. %s korisnika %s

en: %s added.
hr: %s je dodan.

en: %s file successfully imported.
hr: %s datoteka uspješno uvezena.

en: %s in %s
hr: %s u %s

en: %s to %s of %s
hr: %s za %s od %s

en: << Merge this into the first contact
hr: << Spoji ovo u prvi kontakt

en: A browser that supports iframes is required
hr: Potreban je preglednik koji podržava iframe-ove

en: Access denied to %s
hr: Odbijen pristup za %s

en: Add
hr: Dodaj

en: Add file
hr: Dodaj datoteku

en: Add to
hr: Dodaj u

en: Added or updated %d contact, but at least one contact failed: | Added or updated %d contacts, but at least one contact failed:
hr[0]: Dodan ili izmjenjen %d kontakt, ali barem jedna operacija nije uspjela:
hr[1]: Dodana ili izmjenjena %d kontakta, ali barem jedna operacija nije uspjela:
hr[2]: Dodano ili izmjenjeno %d kontakata, ali barem jedna operacija nije uspjela:

en: Adding contacts is not available.
hr: Dodavanje kontakata nije dostupno.

en: Address Book
hr: Adresar

en: Address Book List
hr: Popis adresara

en: Address Book Listing
hr: Ispis adresara

en: Address Books
hr: Adresari

en: Address book of %s
hr: Adresari od %s

en: Address book successfully purged.
hr: Adresar je uspješno izbrisan.

en: Address books that will not be displayed:
hr: Adresari koji neće biti prikazati:

en: Advanced Search
hr: Napredna pretraga

en: All
hr: Svi

en: All state removed for your ActiveSync devices. They will resynchronize next time they connect to the server.
hr: Uklonjeno stanje za Vaše ActiveSync uređaje. Uređaji će se ponovo sinkronizirati kod sljedećeg spajanja na poslužitelj.

en: Already Exists
hr: Već postoji

en: Anniversaries
hr: Godišnjice

en: Anniversary
hr: Godišnjica

en: Are you sure that you want to delete %s?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati %s?

en: Are you sure that you want to delete the selected contacts?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati označene kontakte?

en: Assistant
hr: Pomoćnik

en: Assistant Phone
hr: Telefon pomoćnika

en: Basic Search
hr: Osnovna pretraga

en: Bind failed: (%s) %s
hr: Povezivanje neuspjelo: (%s) %s

en: Birthday
hr: Rođendan

en: Birthdays
hr: Rođendani

en: Blank name
hr: Prazno ime

en: Both
hr: Oboje

en: Browse
hr: P_regled

en: Business Category
hr: Poslovna kategorija

en: Can't add a group to itself.
hr: Nije moguće dodati grupu u samu sebe.

en: Cancel
hr: Odustani

en: Car Phone
hr: Telefon (auto)

en: Category
hr: Kategorija

en: Change %s sort to %s
hr: Promijeni sortiranje iz %s u %s

en: Change Permissions
hr: Promijeni dozvole

en: Check All/None
hr: Uključi sve/ništa

en: Check _All/None
hr: Uključi _sve/ništa

en: Children
hr: Djeca

en: Choose an address book
hr: Izaberite adresar

en: Choose which address books to display, and in what order:
hr: Odaberite adresar koji želite prikazati i kojim redoslijedom:

en: Choose which address books to use for synchronization with external devices.
hr: Odaberite adresare koje želite sinkronizirati s vanjskim uređajima.

en: Choose which address books to use.
hr: Odaberite podrazumjevani adresar.

en: Click an address book to sort its columns. Drag columns to re-arrange them. Check a column to enable it.
hr: Kliknite na adresar ako želite sortirati stupce. Povucite stupac ako ga želite premjestiti. Kliknite na stupac ako ga želite uključiti.

en: Close
hr: Zatvori

en: Close Search
hr: Zatvori pretragu

en: Column Preferences
hr: Postavke stupaca

en: Comma separated values
hr: Vrijednosti odvojene zarezom.

en: Comma separated values (Microsoft Outlook)
hr: Vrijednosti odvojene zarezom (Microsoft Outlook)

en: Common Address Extended
hr: Zajednička proširena adresa

en: Common City
hr: Zajednički grad

en: Common Country
hr: Zajednička država

en: Common Phone
hr: Zajednički telefon

en: Common Post Office Box
hr: Zajednički poštanski pretinac

en: Common Postal Code
hr: Zajednički poštanski broj

en: Common State/Province
hr: Zajednička županija/regija

en: Common Street
hr: Zajednička ulica

en: Common Video Call
hr: Zajednički video poziv

en: Communications
hr: Komuniciranje

en: Company
hr: Tvrtka

en: Company Address
hr: Adresa tvrtke

en: Company Phone
hr: Poslovni telefon

en: Connection failure
hr: Povezivanje neuspjelo.

en: Contact Search
hr: Pretraga kontakata

en: Contacts
hr: Kontakti

en: Contacts displayed:
hr: Prikazano zapisa:

en: Contacts in list: %s
hr: Kontakti na popisu: %s

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Count
hr: Broj

en: Create
hr: Dodaj

en: Create Address Book
hr: Dodaj adresar

en: Create a new Address Book
hr: Dodaj novi adresar

en: Create a new Contact List in:
hr: Dodaj novu kontakt-listu u:

en: Created
hr: Dodano

en: De_lete
hr: Obriši

en: Delete
hr: Izbriši

en: Delete %s
hr: Obriši %s

en: Delete denied.
hr: Brisanje odbijeno.

en: Delete failed: (%s) %s
hr: Brisanje neuspjelo: (%s) %s

en: Deleting contacts is not available.
hr: Brisanje kontakata nije dostupno.

en: Deletion failed
hr: Brisanje neuspjelo

en: Department
hr: Odjel

en: Description
hr: Opis

en: Display
hr: Prikaz

en: Display Preferences
hr: Postavke prikaza

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Download vCard
hr: Preuzimi vCard

en: Duplicate Search
hr: Traženje duplikata

en: Duplicates of %s
hr: Duplikati od %s

en: Duplicates of %s "%s"
hr: Duplikati od %s "%s"

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit "%s"
hr: Uredi "%s"

en: Edit %s
hr: Uredi %s

en: Email
hr: E-mail

en: Emails
hr: E-mailovi

en: Error adding %d contact(s) to list.
hr: Greška prilikom dodavanja %d kontakta/ata na listu.

en: Error adding %d of %d requested contact(s) to list.
hr: Greška prilikom dodavanja %d od %d kontakta/ata na listu.

en: Error deleting %d contact. | Error deleting %d contacts.
hr[0]: Greška prilikom brisanja %d kontakta.
hr[1]: Greška prilikom brisanja %d kontakta.
hr[2]: Greška prilikom brisanja %d kontakata.

en: Error deleting %d of %d requested contact. | Error deleting %d of %d requested contacts.
hr[0]: Greška prilikom brisanja %d od %d kontakta.
hr[1]: Greška prilikom brisanja %d od %d kontakta.
hr[2]: Greška prilikom brisanja %d od %d kontakata.

en: Error removing %d contact(s) from list.
hr: Greška prilikom uklanjanja %d kontakta/ata sa liste.

en: Error removing %d of %d requested contact(s) from list.
hr: Greška prilikom uklanjanja %d od %d kontakta/ata sa liste.

en: Error searching the address book: %s
hr: Greška prilikom pretraživanja adresara: %s

en: Export
hr: Izvezi

en: Export Address Book
hr: Izvezi adresar

en: Export only the selected contacts.
hr: Izvezi samo označene kontakte.

en: Export the following address book completely.
hr: U potpunosti izvezi sljedeći adresar.

en: Facebook Friends
hr: Facebook prijatelji

en: Failed to add %s to %s: %s
hr: Neuspjelo dodavanje %s u %s: %s

en: Failed to browse list
hr: Neuspjelo pregledavanje liste

en: Failed to change name: (%s) %s; Old DN = %s, New DN = %s, Root = %s
hr: Neuspjela promjena imena: (%s) %s; Old DN = %s, New DN = %s, Root = %s

en: Failed to find object to be added: %s
hr: Neuspio pronalazak objekta za dodavanje: %s

en: Failed to search the address book
hr: Neuspjelo pretraživanje adresara

en: Failed to search the directory: %s
hr: Neuspjelo pretraživanje direktorija: %s

en: Favourite Recipients
hr: Omiljeni primatelji

en: Files
hr: Datoteke

en: Find
hr: pronađi

en: Finish
hr: Završi

en: First Name
hr: Ime

en: Freebusy URL
hr: Slobodan/zauzet URL

en: From
hr: U

en: Gender
hr: Spol

en: Group
hr: Grupa

en: Home Address
hr: Adresa (osobno)

en: Home Address Extended
hr: Proširena adresa (osobno)

en: Home City
hr: Grad (osobno)

en: Home Country
hr: Država (osobno)

en: Home Email
hr: E-mail (osobna adresa)

en: Home Fax
hr: Faks (osobno)

en: Home Latitude
hr: Zemljopisna širina (osobno)

en: Home Longitude
hr: Zemljopisna dužina (osobno)

en: Home Mobile Phone
hr: Mobilni telefon (osobno)

en: Home Phone
hr: Telefon (osobno)

en: Home Post Office Box
hr: Poštanski pretinac (osobno)

en: Home Postal Code
hr: Poštanski broj (osobno)

en: Home State/Province
hr: Županija/regija (osobno)

en: Home Street Address
hr: Ulica (osobno)

en: Home Video Call
hr: Video poziv (osobno)

en: Home Website URL
hr: Web stranica (osobno)

en: IM Address
hr: IM adresa

en: Import Address Book, Step %d
hr: Uvezi adresar, korak %d

en: Import/Export Address Books
hr: Uvezi/izvezi adresar

en: Initials
hr: Inicijali

en: Instant Messenger
hr: Instant-poruke

en: Invalid ID
hr: Neispravan ID

en: Invalid address book: %s
hr: Neispravni adresar: %s

en: Invalid contact unique ID
hr: Neispravna jedinstvena oznaka kontakta

en: Invalid email
hr: Neispravna e-pošta

en: Invalid entry
hr: Neispravni zapis

en: Invalid key specified.
hr: Naveden je neispravni ključ.

en: Invalid name
hr: Neispravno ime

en: Job Title
hr: Opis posla

en: Kolab Home Server
hr: Izvorni Kolab poslužitelj

en: LDAP support is required but the LDAP module is not available or not loaded.
hr: Potrebna je LDAP podrška, ali LDAP modul nije dostupan ili nije učitan.

en: LDIF Address Book
hr: LDIF adresar

en: Language
hr: Jezik

en: Last Modified
hr: Posljednja izmjena

en: Last Name
hr: Prezime

en: Last change:
hr: Posljednja izmjena:

en: Latitude
hr: Zemljopisna širina

en: List
hr: Lista

en: Location
hr: Lokacija

en: Logo
hr: Logotip

en: Logo MIME Type
hr: MIME tip logotipa

en: Longitude
hr: Zemljopisna dužina

en: Malformed request.
hr: Neispravan zahtjev.

en: Manage Address Books
hr: Upravljanje adresarima

en: Manager
hr: Nadređeni

en: Mark this as your own contact
hr: Označi kao moj vlastiti kontakt

en: Matching
hr: koje se podudara sa

en: Maximum Number of Contacts
hr: Maksimalan broj kontakata

en: Maximum number of pages
hr: Maksimalan broj stranica

en: Middle Names
hr: Srednja imena

en: Missing DN in LDAP source configuration.
hr: U LDAP izvornoj konfiguraciji nedostaje DN.

en: Mobile Phone
hr: Mobilni telefon

en: Modify failed: (%s) %s
hr: Izmjena neuspjela: (%s) %s

en: More Options...
hr: Još opcija...

en: More than 1 entry found
hr: Pronađeno je više od 1 rezultata.

en: Move
hr: Premjesti

en: Mulberry Address Book
hr: Mulberry adresar

en: Multiple contacts found with same unique ID.
hr: Pronađeno je više kontakata sa istim jedinstvenim identifikatorom.

en: Multiple persons with address [%s], but none with name [%s] already exist
hr: Postoji više osoba s adresom [%s], ali niti jedna s imenom [%s].

en: My Address Book
hr: Moj adresar

en: Name
hr: Ime

en: Name Format
hr: Format imena

en: Name Prefixes
hr: Tekst prije imena

en: Name Suffixes
hr: Tekst nakon imena

en: Name:
hr: Naziv:

en: New Contact
hr: Novi kontakt

en: Next
hr: Sljedeće

en: Nickname
hr: Nadimak

en: No %s entry found for %s
hr: Nema pronađenih zapisa %s za %s

en: No Address Books are currently available. Import and Export is disabled.
hr: Trenutno nije dostupan nijedan adresar. Uvoz i Izvoz su isključeni.

en: No Address Books are currently available. Searching is disabled.
hr: Trenutno nije dostupan nijedan adresar. Pretraživanje je isključeno.

en: No address book specified
hr: Nije zadan adresar

en: No contacts found
hr: Nije pronađen nijedan kontakt

en: No contacts match the current filter.
hr: Nijedan kontakt ne odgovara trenutnom filteru.

en: No matching contacts
hr: Nijedan kontakt ne zadovoljava uvjete.

en: No source for favourite recipients exists.
hr: Ne postoji izvor za omiljene primatelje.

en: No vCard data was found.
hr: vCard podaci nisu pronađeni.

en: None
hr: Ništa

en: Not Found
hr: Nije pronađeno

en: Not found
hr: Nije pronađeno

en: Notes
hr: Bilješke

en: Number of items per page
hr: Broj elemenata po stranici

en: Object not found
hr: Objekt nije pronađen

en: Object with UID %s does not exist!
hr: Objekt s jedinstvenom oznakom %s ne postoji!

en: Occupation
hr: Zanimanje

en: Office
hr: Ured

en: Only one vcard supported.
hr: Samo jedan vcard podržan.

en: Organization
hr: Organizacija

en: Other
hr: Ostalo

en: Other Address
hr: Adresa (druga)

en: Other City
hr: Drugi grad

en: Other Country
hr: Druga zemlja

en: Other Post Office Box
hr: Drugi poštanski pretinac

en: Other Postal Code
hr: Drugi poštanski broj

en: Other State/Province
hr: Druga županija/regija

en: Other Street Address
hr: Druga ulica

en: PGP Public Key
hr: PGP javni ključ

en: Permanently delete this contact?
hr: Želite li nepovratno izbrisati ovaj kontakt?

en: Permission denied
hr: Pristup odbijen

en: Personal
hr: Osobno

en: Photo
hr: Slika

en: Photo MIME Type
hr: MIME tip slike

en: Pine Address Book
hr: Pine adresar

en: Please name the new contact list:
hr: Molimo imenujte novu kontakt-listu:

en: Previous
hr: Prethodni

en: Private Address Book
hr: Dodaj adresar

en: Query failed: (%s) %s
hr: Upit neuspio: (%s) %s

en: Radio Phone
hr: Telefon (radio)

en: Read failed: (%s) %s
hr: Čitanje nije uspjelo: (%s) %s

en: Reading contacts is not available.
hr: Čitanje kontakata nije dostupno.

en: Really delete the address book "%s"? This cannot be undone and all contacts in this address book will be permanently removed.
hr: Želite li stvarno obrisati adresar "%s"? Ovo se ne može opozvati - svi kontakti u ovom adresaru će biti nepovratno obrisani.

en: Remove from this list
hr: Ukloni s ove liste

en: Removing user data is not supported in the current address book storage driver.
hr: Trenutna metoda pohrane adresara ne podržava brisanje korisničkih podataka.

en: Replace existing address book with the imported one? <strong>Warning: This deletes all entries in your current address book.</strong>
hr: Zamijeniti postojeći adresar s uvezenim? <strong>Upozorenje: Ovime ćete izbrisati sve kontakte trenutnog adresara.</strong>

en: Requested object not found.
hr: Traženi objekti nisu pronađeni.

en: Reset to Defaults
hr: Povrati na izvorne postavke

en: S/MIME Public Certificate
hr: S/MIME javni certifikat

en: STARTTLS failed: (%s) %s
hr: STARTTLS neuspio: (%s) %s

en: Save
hr: Spremi

en: Save search as a virtual address book?
hr: Snimiti pretragu kao virtualni adresar?

en: Saving contacts is not available.
hr: Spremanje kontakata nije dostupno.

en: Search
hr: Pretraga

en: Search duplicates in:
hr: Pronađi duplikate u:

en: Search failed
hr: Pretraga nije uspjela

en: Search failed: %s
hr: Pretraga nije uspjela: %s

en: Search for:
hr: Traži:

en: Searching is not available.
hr: Pretraživanje nije dostupno.

en: Select contact
hr: Odaberite kontakt

en: Select the address book to export from:
hr: Odaberite adresar za izvoz:

en: Select the address book to import to:
hr: Odaberite adresar za uvoz:

en: Select the address books that should be used for synchronization with external devices:
hr: Odaberite adresare koje želite sinkronizirati s vanjskim uređajima:

en: Select the charset of the source file:
hr: Izaberite set znakova izvorne datoteke:

en: Select the export format:
hr: Izaberite format izvoza:

en: Select the file to import:
hr: Odaberite datoteku za uvoz:

en: Select the format of the source file:
hr: Izaberite format izvorne datoteke:

en: Select the format used to <em>display</em> names:
hr: Odaberite format za <em>prikaz</em> imena:

en: Select the format used to <em>sort</em> names:
hr: Odaberite format za <em>sortiranje</em> imena:

en: Select view to display by default and paging preferences.
hr: Odaberite podrazumijevani pregled i opcije straničenja.

en: Select which fields to display in the address lists.
hr: Odaberite koja polja želite da se prikazuju u popisu adresa.

en: Select which format to display names.
hr: Odaberite koji format želite za prikazivanje imena.

en: Selected address book "%s".
hr: Izabrani adresar "%s".

en: Shared Address Books
hr: Dijeljeni adresar

en: Shared Directory
hr: Dijeljeni direktorij

en: Show %s
hr: Prikaži %s

en: Show Both
hr: Prikaži oboje

en: Show Contacts
hr: Prikaži kontakte

en: Show Lists
hr: Prikaži liste

en: Sort Direction
hr: Smjer sortiranja

en: Sort by %s
hr: Sortiraj prema %s

en: Sort by %s only
hr: Sortiraj samo prema %s

en: Sort by %s, then by %s
hr: Sortiraj prema %s, potom prema %s

en: Source:
hr: Izvor:

en: Sources
hr: Izvori

en: Spouse
hr: Supružnik

en: Successfully added %d contact(s) to list.
hr: Uspješno dodavanje %d kontakta/ata na listu.

en: Successfully added %s to %s
hr: %s je uspješno dodan na %s

en: Successfully created the contact list "%s".
hr: Uspješno kreiranje kontakt-liste "%s".

en: Successfully created virtual address book "%s"
hr: Uspješno kreiran virtualni adresar "%s".

en: Successfully deleted %d contact. | Successfully deleted %d contacts.
hr[0]: Uspješno obrisan %d kontakt.
hr[1]: Uspješno obrisana %d kontakta.
hr[2]: Uspješno obrisano %d kontakata.

en: Successfully merged two contacts.
hr: Uspješno spajanje dva kontakta.

en: Successfully removed %d contact(s) from list.
hr: Uspješno uklanjanje %d kontakta/ata sa liste.

en: Synchronization Preferences
hr: Postavke sinkronizacije

en: Tab separated values
hr: Vrijednosti odvojene tabulatorom

en: Target Address Book
hr: Ciljni adresar

en: Target Contact List
hr: Ciljna kontakt-lista

en: The %s file didn't contain any contacts.
hr: Datoteka %s ne sadrži kontakte.

en: The VFS backend needs to be configured to enable attachment uploads.
hr: Za dodavanje priloga mora biti konfiguriran VFS backend.

en: The address book "%s" does not exist.
hr: Adresar "%s" ne postoji.

en: The address book "%s" has been created.
hr: Adresar "%s" je kreiran.

en: The address book could not be purged: %s
hr: Adresar nije moguće izbrisati: %s

en: The address book with your own contact doesn't exist anymore.
hr: Adresar s Vašim vlastitim kontaktom više ne postoji.

en: The addressbook "%s" has been deleted.
hr: Adresar "%s" je obrisan.

en: The addressbook "%s" has been renamed to "%s".
hr: Adresar "%s" je preimenovan u "%s".

en: The addressbook "%s" has been saved.
hr: Adresar "%s" je spremljen.

en: The contact you requested does not exist.
hr: Kontakt koji ste tražili ne postoji.

en: The file "%s" has been deleted.
hr: Datoteka "%s" je obrisana.

en: The import can be finished despite the warnings.
hr: Uvoz može biti završen usprkos upozorenjima.

en: The requested contact was not found.
hr: Traženi kontakt nije pronađen.

en: There are no browseable address books.
hr: Nema adresara dostupnih za pregledavanje.

en: There are no writeable address books. None of the available address books are configured to allow you to add new entries to them. If you believe this is an error, please contact your system administrator.
hr: Niti jedan adresar nije dostupan za pisanje, odnosno dodavanje novih kontakata. Ako mislite da se radi o greški, molimo kontaktirajte svojeg administratora sustava.

en: There is %d contact in this list that is not viewable to you | There are %d contacts in this list that are not viewable to you
hr[0]: %d kontakt u ovom popisu vam nije vidljiv.
hr[1]: %d kontakta u ovom popisu vam nisu vidljivi.
hr[2]: %d kontakata u ovom popisu vam nije vidljivo.

en: There was a problem creating the virtual address book: %s
hr: Došlo je do greške prlikom kreiranja virtualnog adresara: %s

en: There was an error adding the new contact. Contact your system administrator for further help.
hr: Došlo je do pogreške prilikom dodavanja novog kontakta. Kontaktirajte svojeg administratora sustava za daljnu pomoć.

en: There was an error communicating with the ActiveSync server: %s
hr: Došlo je do greške prilikom komunikacije sa ActiveSync poslužiteljem: %s

en: There was an error creating a new list.
hr: Došlo je do pogreške prilikom kreiranja nove liste.

en: There was an error deleting "%s" from the source address book.
hr: Došlo je do pogreške prilikom brisanja "%s" iz izvornog adresara.

en: There was an error deleting this contact: %s
hr: Došlo je do pogreške prilikom brisanja ovog kontakta: %s

en: There was an error displaying the list
hr: Došlo je do pogreške kod prikazivanja liste

en: There was an error importing the data: %s
hr: Došlo je do pogreške prilikom uvoženja podataka: %s

en: There was an error importing the iCalendar data.
hr: Došlo je do pogreške prilikom uvoženja iCalendar podataka.

en: There was an error removing an address book for %s
hr: Došlo je do greške prilikom uklanjanja adresara za %s

en: There was an error saving the contact. Contact your system administrator for further help.
hr: Došlo je do greške prilikom spremanja kontakta. Kontaktirajte administratora sustava za daljnu pomoć.

en: There were no addresses to export.
hr: Nije bilo adresa za izvoz.

en: These address books will display in this order:
hr: Adresari će biti prikazani slijedećim redoslijedom:

en: This address book cannot be deleted
hr: Ovaj adresar nije moguće obrisati

en: This contact has been marked as your own.
hr: Ovaj kontakt je označen kao Vaš vlastiti.

en: This file format is not supported.
hr: Format ove datoteke nije podržan.

en: This person already has a %s entry in the address book
hr: Ova je osoba već uvedena kao kontakt %s u adresar.

en: This will be the default address book when adding or importing contacts.
hr: Ovo će biti podrazumijevani adresar za dodavanje i uvoz kontakata.

en: Time Zone
hr: Vremenska zona

en: Unable to find contact owner.
hr: Nije pronađen vlasnik kontakta.

en: Unable to load the definition of %s.
hr: Nije moguće pokrenuti definiciju od %s.

en: Unable to save address book "%s": %s
hr: Nije uspjelo spremanje adresara "%s": %s

en: Unsupported Content-Type: %s
hr: Nepodržan Content-Type: %s

en: View Contact
hr: Pregledaj kontakt

en: View to display by default:
hr: Podrazumijevani pregled

en: Website URL
hr: URL web-stranice

en: Work Address
hr: Adresa (posao)

en: Work Address Extended
hr: Proširena adresa (posao)

en: Work City
hr: Grad (posao)

en: Work Country
hr: Država (posao)

en: Work Email
hr: E-mail (posao)

en: Work Fax
hr: Faks (posao)

en: Work Latitude
hr: Zemljopisna širina (posao)

en: Work Longitude
hr: Zemljopisna dužina (posao)

en: Work Mobile Phone
hr: Mobilni telefon (posao)

en: Work Phone
hr: Telefon (posao)

en: Work Post Office Box
hr: Poštanski pretinac (posao)

en: Work Postal Code
hr: Poštanski broj (posao)

en: Work State/Province
hr: Država/županija (posao)

en: Work Street Address
hr: Ulica (posao)

en: Work Video Call
hr: Video poziv (posao)

en: Work Website URL
hr: Web stranica (posao)

en: You are not allowed to change this addressbook.
hr: Nemate ovlasti za mijenjanje ovog adresara.

en: You are not allowed to create more than %d contacts in "%s".
hr: Nemate ovlasti za kreiranje više od %d kontakata u "%s".

en: You are not allowed to delete this addressbook.
hr: Nemate ovlasti za brisanje ovog adresara.

en: You are not connected to Facebook. Create a Facebook connection in the Global Preferences.
hr: Niste spojeni na Facebook. Dodajte Facebook poveznicu u Općim postavkama.

en: You cannot add new contacts to a virtual address book
hr: Ne možete dodavati nove kontakte u virtualni adresar.

en: You cannot delete contacts from a virtual address book
hr: Ne možete brisati kontakte iz virtualnog adresara.

en: You didn't mark a contact as your own yet.
hr: Još niste označili svoj kontakt.

en: You do not have permission to view this contact.
hr: Nemate dozvole za pregled ovog kontakta.

en: You do not have permission to view this object.
hr: Nemate dozvole za pregled ovog objekta.

en: You do not have permissions to delete this address book.
hr: Nemate dozvole za brisanje ovog adresara.

en: You don't have sufficient permissions to read the address book that contains your own contact.
hr: Nemate dozvole za čitanje adresara koji sadrži Vaš vlastiti kontakt.

en: You must provide a name for virtual address books.
hr: Unesite ime za virtualni adresar.

en: You must select a target address book.
hr: Odaberite ciljni adresar.

en: You must select at least one contact first.
hr: Prvo morate odabrati barem jedan kontakt.

en: You only have permission to view this contact.
hr: Imate dozvolu samo za pregled ovog kontakta.

en: Your default address book is not browseable.
hr: Zadani adresar nije moguće pregledavati.

en: Your own contact
hr: Vaš vlastiti kontakt

en: Your own contact cannot be found in the address book.
hr: Vaš vlastiti kontakt nije u adresaru.

en: _Browse
hr: P_regled

en: _Contacts
hr: _Kontakti

en: _Delete
hr: O_briši

en: _Edit
hr: U_redi

en: _Import/Export
hr: _Uvoz/izvoz

en: _Lists
hr: _Liste

en: _My Address Books
hr: _Moji adresari

en: _New Contact
hr: _Novi kontakt

en: _Remove from this list
hr: _Ukloni s ove liste

en: _Search
hr: Pre_traga

en: _View
hr: _Pregledaj

en: ascending
hr: uzlazno

en: by %s
hr: %s

en: by me
hr: ja

en: contact
hr: kontakt

en: contacts.csv
hr: kontakti.csv

en: contacts.ldif
hr: kontakti.ldif

en: contacts.tsv
hr: kontakti.tsv

en: contacts.vcf
hr: kontakti.vcf

en: descending
hr: silazno

en: female
hr: ženski

en: in %s
hr: u %s

en: male
hr: muški

en: no formatting
hr: bez formatiranja

en: to a Contact List
hr: u kontakt-listu

en: to a different Address Book
hr: u drugi adresar

en: vCard
hr: Posjetnica (vCard)

en: vCard (3.0)
hr: Posjetnica (vCard 3.0)
