Turba 3.0.3-git - en to lt translation catalogue (390 entries)

en: "%s" already exists and was not imported.
lt: "%s" jau egzistuoja, todėl jos įkelti nepavyks.

en: "%s" updated, but saving the uploaded file failed: %s
lt: "%s" atnaujintas, tačiau nepavyko nusiųsti failo: %s

en: "%s" updated.
lt: "%s" atnaujintas.

en: "%s" was not copied because it is a list.
lt: "%s" nebuvo nukopijuotas, kadangi tai yra sąrašas.

en: "%s" was not moved because it is a list.
lt: "%s" nebuvo perkeltas, kadangi tai yra sąrašas.

en: "Firstname Lastname"  (ie. John Doe)
lt: "Vardas Pavardė" (pvz. Jonas Jonaitis)

en: "Lastname, Firstname" (ie. Doe, John)
lt: "Vardas, Pavardė" (pvz. Jonas, Jonaitis)

en: %d. %s of %s
lt: %d. %s iš %s

en: %s added.
lt: %s pridėtas.

en: %s file successfully imported.
lt: %s failas sėkmingai įkeltas.

en: %s in %s
lt: %s %s

en: %s to %s of %s
lt: nuo %s iki %s iš %s

en: << Merge this into the first contact
lt: << Sujungti šiuos duomenis su pirmu kontaktu

en: A browser that supports iframes is required
lt: Reikalinga naršyklė kuri palaiko iframes objektus

en: Access denied to %s
lt: Neturite teisių į %s.

en: Add
lt: Sukurti

en: Add file
lt: Pridėti failą

en: Add to
lt: Įrašyti į

en: Added or updated %d contact, but at least one contact failed: | Added or updated %d contacts, but at least one contact failed:
lt[0]: Pridėtas arba pakeistas %d kontaktas, tačiau bent vienas kontaktas nebuvo pridėtas arba pakeistas:
lt[1]: Pridėti arba pakeisti %d kontaktai, tačiau bent vienas kontaktas nebuvo pridėtas arba pakeistas:
lt[2]: Pridėta arba pakeista %d kontaktų, tačiau bent vienas kontaktas nebuvo pridėtas arba pakeistas:

en: Adding contacts is not available.
lt: Sukurti kontaktų negalima.

en: Address Book
lt: Adresų knygelė

en: Address Book List
lt: Adresų knygelės

en: Address Book Listing
lt: Adresų peržiūra

en: Address Books
lt: Adresų knygelės

en: Address book of %s
lt: %s adresų knygelė

en: Address book successfully purged.
lt: Adresų knygelė išvalyta sėkmingai.

en: Address books that will not be displayed:
lt: Adresų knygelės, kurios nebus rodomos:

en: Advanced Search
lt: Detali paieška

en: Alias
lt: Pravardė

en: All
lt: Viską

en: Already Exists
lt: Jau egzistuoja

en: Anniversaries
lt: Jubiliejai

en: Anniversary
lt: Jubiliejus

en: Are you sure that you want to delete %s?
lt: Ar tikrai norite ištrinti %s?

en: Are you sure that you want to delete the selected contacts?
lt: Ar tikrai norite ištrinti pasirinktus kontaktus?

en: Assistant
lt: Asistentas

en: Basic Search
lt: Paprastoji paieška

en: Bind failed: (%s) %s
lt: Prisijungti nepavyko: (%s) %s

en: Birthday
lt: Gimtadienis

en: Birthdays
lt: Gimtadieniai

en: Blank name
lt: Vardo nėra

en: Both
lt: Abu

en: Browse
lt: Peržiūrėti

en: Business Category
lt: Darbo kategorija

en: Can't add a group to itself.
lt: Grupės negalima priskirti į save.

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Category
lt: Kategorija

en: Change %s sort to %s
lt: Pakeisti %s rūšiavimą į %s

en: Change Permissions
lt: Keisti teises

en: Check All/None
lt: Pažymėti visus/nieko

en: Check _All/None
lt: P_ažymėti visus/nieko

en: Children
lt: Vaikai

en: Choose an address book
lt: Pasirinkite adresų knygelę

en: Choose which address books to display, and in what order:
lt: Pasirinkite kurias adresų knygeles ir kokia tvarka norėsite matyti:

en: Choose which address books to use.
lt: Adresų knygelių, kurias naudosite, pasirinkimas.

en: Click an address book to sort its columns. Drag columns to re-arrange them. Check a column to enable it.
lt: Norėdami surūšiuoti stulpelius, pasirinkite adresų knygelę. Stulpelių tvarką galite pakeisti tempdami pele. Taip pat pele pasirinkite kuriuos stulpelius rodyti, o kuriuos išjungti.

en: Close
lt: Uždaryti

en: Close Search
lt: Išvalyti paiešką

en: Column Preferences
lt: Stulpelių nustatymai

en: Comma separated values
lt: Kableliais atskirtos reikšmės

en: Comma separated values (Microsoft Outlook)
lt: Kableliais atskirtos reikšmės (Microsoft Outlook)

en: Common Address Extended
lt: Pilnas pastovus adresas

en: Common City
lt: Pastovus miestas

en: Common Country
lt: Pastovi valstybė

en: Common Phone
lt: Pastovus telefonas

en: Common Post Office Box
lt: Pastovi pašto dėžutė

en: Common Postal Code
lt: Pastovus pašto kodas

en: Common State/Province
lt: Pastovus rajonas/provincija

en: Common Street
lt: Pastovi gatvė

en: Common Video Call
lt: Pastovus video ryšio adresas

en: Communications
lt: Ryšiai

en: Company
lt: Kompanija

en: Company Address
lt: Kompanijos adresas

en: Connection failure
lt: Prisijungti nepavyko

en: Contact Search
lt: Kontaktų paieška

en: Contacts displayed:
lt: Rodomi kontaktai:

en: Contacts in list: %s
lt: Adresai sąraše: %s

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Count
lt: Kiekis

en: Create
lt: Sukurti

en: Create Address Book
lt: Sukurti adresų knygelę

en: Create a new Address Book
lt: Sukurti naują adresų knygelę

en: Create a new Contact List in:
lt: Sukurti naują kontaktų sąrašą:

en: Created
lt: Sukurta

en: De_lete
lt: Ištrinti

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete %s
lt: Ištrinti %s

en: Delete denied.
lt: Ištrinti nėra teisių.

en: Delete failed: (%s) %s
lt: Ištrinti nepavyko: (%s) %s

en: Deleting contacts is not available.
lt: Ištrinti kontaktų negalima.

en: Deletion failed
lt: Ištrinti nepavyko

en: Department
lt: Departamentas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Display
lt: Rodyti

en: Display Preferences
lt: Vaizdavimo nustatymai

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Download vCard
lt: Atsisiųsti vCard

en: Duplicate Search
lt: Duplikatų paieška

en: Duplicates of %s
lt: %s duplikatai

en: Duplicates of %s "%s"
lt: %s "%s" duplikatai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit "%s"
lt: Redaguoti "%s"

en: Edit %s
lt: Redaguoti %s

en: Email
lt: El. pašto adresas

en: Emails
lt: El. pašto adresai

en: Error adding %d contact(s) to list.
lt: Klaida į sąrašą įtraukiant %d kontaktą(us).

en: Error adding %d of %d requested contact(s) to list.
lt: Klaida į sąrašą įtraukiant %d iš %d kontaktų.

en: Error deleting %d contact(s).
lt: Klaida trinant %d kontaktą(us).

en: Error deleting %d of %d requested contacts(s).
lt: Klaida trinant %d iš %d kontaktų.

en: Error removing %d contact(s) from list.
lt: Klaida iš sąrašo trinant %d kontaktą(us).

en: Error removing %d of %d requested contact(s) from list.
lt: Klaida iš sąrašo trinant %d iš %d kontaktų.

en: Error searching the address book: %s
lt: Klaida ieškant adresų knygelėje:: %s.

en: Export
lt: Iškelti

en: Export Address Book
lt: Adresų knygelės iškėlimas

en: Export only the selected contacts.
lt: Iškelti tik pasirinktus adresus.

en: Export the following address book completely.
lt: Iškelti visą adresų knygelę.

en: Facebook Friends
lt: Facebook'o draugai

en: Failed to add %s to %s: %s
lt: Pridėti %s prie %s nepavyko: %s

en: Failed to browse list
lt: Nepavyko peržiūrėti sąrašo

en: Failed to change name: (%s) %s; Old DN = %s, New DN = %s, Root = %s
lt: Nepavyko pakeisti vardo: (%s) %s; senas DN = %s, naujas DN = %s, šaknis = %s

en: Failed to find object to be added: %s
lt: Nepavyko rasti objekto pridėjimui: %s

en: Failed to search the address book
lt: Paieška adresų knygelėje nepavyko

en: Failed to search the directory: %s
lt: Paieška nepavyko kataloge: %s

en: Favourite Recipients
lt: Dažnai naudojami adresai

en: Fax
lt: Faksas

en: Files
lt: Failai

en: Find
lt: Rasti

en: Finish
lt: Baigti

en: First Name
lt: Vardas

en: Freebusy URL
lt: Užimtumo informacijos URL

en: From
lt: Iš

en: Gender
lt: Lytis

en: Group
lt: Grupė

en: Home Address
lt: Namų adresas

en: Home Address Extended
lt: Pilnas namų adresas

en: Home City
lt: Namų miestas

en: Home Country
lt: Namų valstybė

en: Home Email
lt: Namų el. pašto adresas

en: Home Fax
lt: Namų faksas

en: Home Latitude
lt: Namų platuma

en: Home Longitude
lt: Namų ilguma

en: Home Mobile Phone
lt: Namų mobilus tel.

en: Home Phone
lt: Namų tel.

en: Home Post Office Box
lt: Namų pašto dėžutė

en: Home Postal Code
lt: Namų pašto kodas

en: Home State/Province
lt: Namų rajonas/provincija

en: Home Street Address
lt: Namų gatvės adresas

en: Home Video Call
lt: Namų video ryšio adresas

en: Home Website URL
lt: Namų interneto puslapis

en: Import Address Book, Step %d
lt: Adresų knygelės įkėlimas, %d-as žingsnis

en: Import/Export Address Books
lt: Įkelti/Iškelti adresų knygeles

en: Initials
lt: Inicialai

en: Instant Messenger
lt: Greitosios Įinutės

en: Invalid ID
lt: Neteisingas ID

en: Invalid address book: %s
lt: Neteisinga adresų knygelė: %s

en: Invalid contact unique ID
lt: Neteisingas kontakto unikalus ID

en: Invalid email
lt: Neteisingas el.pašto adresas

en: Invalid entry
lt: Neteisingas įrašas

en: Invalid key specified.
lt: Nurodytas neteisingas raktas.

en: Invalid name
lt: Neteisingas vardas

en: Job Title
lt: Pareigos

en: Kolab Home Server
lt: Kolab namų serveris

en: LDAP support is required but the LDAP module is not available or not loaded.
lt: Reikalingas LDAP palaikymas, tačiau LDAP modulis nerastas arba neįkrautas.

en: LDIF Address Book
lt: LDIF adresų knygelė

en: Language
lt: Kalba

en: Last Modified
lt: Paskutinį kartą redaguota

en: Last Name
lt: Pavardė

en: Last change:
lt: Paskutiniai pakeitimai:

en: Latitude
lt: Platuma

en: List
lt: Sąrašas

en: Location
lt: Vieta

en: Logo
lt: Logotipas

en: Logo MIME Type
lt: Logotipo MIME tipas

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Malformed request.
lt: Neteisingai suformuota užklausa.

en: Manage Address Books
lt: Valdyti adresų knygeles

en: Manager
lt: Vadovas

en: Mark this as your own contact
lt: Pažymėti tai kaip jūsų paties kontaktą

en: Matching
lt: Atitinka

en: Maximum Number of Contacts
lt: Maksimalus kontaktų skaičius

en: Maximum number of pages
lt: Maksimalus puslapių skaičius

en: Middle Names
lt: Viduriniai vardai

en: Missing DN in LDAP source configuration.
lt: LDAP konfigūracijoje nėra DN parametro.

en: Mobile Phone
lt: Mobilus tel.

en: Modify failed: (%s) %s
lt: Redaguoti nepavyko: (%s) %s

en: More Options...
lt: Daugiau nustatymų...

en: More than 1 entry found
lt: Rastas daugiau nei vienas įrašas

en: Move
lt: Perkelti

en: Mulberry Address Book
lt: Mulberry adresų knygelė

en: Multiple contacts found with same unique ID.
lt: Rasti keli kontaktai su tokiu pačiu unikaliu ID.

en: Multiple persons with address [%s], but none with name [%s] already exist
lt: Adresų knygelėje yra keletas asmenų su adresu [%s], bet nei vieno vardu [%s]

en: My Address Book
lt: Mano adresų knygelė

en: Name
lt: Vardas

en: Name Format
lt: Vardo formatas

en: Name Prefixes
lt: Vardo priešdėliai

en: Name Suffixes
lt: Vardo priesagos

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: New Contact
lt: Naujas kontaktas

en: Next
lt: Sekantis

en: Nickname
lt: Slapyvardis

en: No %s entry found for %s
lt: Įrašas %s nerastas %s

en: No Address Books are currently available. Import and Export is disabled.
lt: Adresų knygelių nėra. Įkėlimas ir iškėlimas yra išjungti.

en: No Address Books are currently available. Searching is disabled.
lt: Adresų knygelių nėra. Paieška yra išjungta.

en: No address book specified
lt: Nenurodyta adresų knygelė

en: No contacts found
lt: Tokių kontaktų nėra

en: No contacts match the current filter.
lt: Kontaktų, kurie atitinka paieškos kriterijų, nėra.

en: No matching contacts
lt: Atitinkančių kontaktų nėra

en: No source for favourite recipients exists.
lt: Dažnai naudojamiems adresams nėra posistemės.

en: No vCard data was found.
lt: vCard duomenų nėra.

en: None
lt: Nieko

en: Not Found
lt: Nerasta

en: Not found
lt: Nerasta

en: Notes
lt: Pastabos

en: Number of items per page
lt: Objektų skaičius puslapyje

en: Object not found
lt: Objektas nerastas

en: Object with UID %s does not exist!
lt: Objektas, kurio UID %s, neegzistuoja!

en: Occupation
lt: Profesija

en: Office
lt: Ofisas

en: Only one vcard supported.
lt: Galima tik viena vcard kortelė.

en: Organization
lt: Organizacija

en: Other
lt: Kita

en: PGP Public Key
lt: PGP viešasis raktas

en: Pager
lt: Peidžeris

en: Permanently delete this contact?
lt: Visiškai ištrinti šį kontaktą?

en: Permission denied
lt: Nėra teisių

en: Personal
lt: Asmeniniai

en: Photo
lt: Nuotrauka

en: Photo MIME Type
lt: Nuotraukos MIME tipas

en: Pine Address Book
lt: Pine adresų knygelė

en: Please name the new contact list:
lt: Įveskite naują kontaktų sąrašo pavadinimą:

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Private Address Book
lt: Asmeninė adresų knygelė

en: Query failed: (%s) %s
lt: Užklausa nepavyko: (%s) %s

en: Read failed: (%s) %s
lt: Skaitymas nepavyko: (%s) %s

en: Reading contacts is not available.
lt: Kontaktų skaitymas išjungtas.

en: Really delete the address book "%s"? This cannot be undone and all contacts in this address book will be permanently removed.
lt: Tikrai ištrinti adresų knygelę "%s"? Gražinti atgal nebegalėsite ir visi kontaktai šioje adresų knygelėje bus ištrinti.

en: Remove from this list
lt: Pašalinti iš šio sąrašo

en: Removing user data is not supported in the current address book storage driver.
lt: Dabartinė adresų knygelės saugojimo posistemė neleidžia ištrinti vartotojo duomenų.

en: Replace existing address book with the imported one? <strong>Warning: This deletes all entries in your current address book.</strong>
lt: Pakeisti visus įrašus adresų knygelėje į įkeliamus? <strong>Dėmesio: taip ištrinsite visus įrašus dabartinėje adresų knygelėje.</strong>

en: Requested object not found.
lt: Reikalingas objektas nerastas.

en: Reset to Defaults
lt: Atstatyti

en: S/MIME Public Certificate
lt: S/MIME viešasis sertifikatas

en: STARTTLS failed: (%s) %s
lt: STARTTLS nepavyko: (%s) %s

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save search as a virtual address book?
lt: Išsaugoti paieškos rezultatus kaip virtualią adresų knygelę?

en: Saving contacts is not available.
lt: Kontaktų išsaugojimas išjungtas.

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search duplicates in:
lt: Ieškoti duplikatų:

en: Search failed
lt: Paieška nepavyko

en: Search failed: %s
lt: Paieška nepavyko: %s

en: Search for:
lt: Ieškoti:

en: Searching is not available.
lt: Paieška išjungta.

en: Select contact
lt: Pasirinkite kontaktą

en: Select the address book to export from:
lt: Pasirinkite adresų knygelę iškėlimui:

en: Select the address book to import to:
lt: Pasirinkite adresu knygelę įkėlimui:

en: Select the address books that should be used for synchronization with external devices:
lt: Pasirinkite adresų knygelę, kuri bus naudojama sinchronizavimui su išoriniais įrenginiais:

en: Select the charset of the source file:
lt: Pasirinkite įkeliamo failo koduotę:

en: Select the export format:
lt: Pasirinkite iškėlimo formatą:

en: Select the file to import:
lt: Pasirinkite įkeliamą failą:

en: Select the format of the source file:
lt: Pasirinkite iškeliamo failo formatą:

en: Select the format used to <em>display</em> names:
lt: Pasirinkite formatą, kuris bus naudojamas vardų <em>vaizdavimui</em>:

en: Select the format used to <em>sort</em> names:
lt: Pasirinkite formatą, kuris bus naudojamas vardų <em>rūšiavimui</em>:

en: Select view to display by default and paging preferences.
lt: Standartinio vaizdavimo ir puslapiavimo nustatymai.

en: Select which fields to display in the address lists.
lt: Laukų, kurie bus rodomi adresų sąraše, pasirinkimas.

en: Select which format to display names.
lt: Vardų vaizdavimo pasirinkimas.

en: Selected address book "%s".
lt: Pasirinkta adresų knygelė "%s".

en: Shared Address Books
lt: Bendros adresų knygelės

en: Shared Directory
lt: Bendras katalogas

en: Show %s
lt: Rodyti %s

en: Show Both
lt: Rodyti abu

en: Show Contacts
lt: Rodyti adresus

en: Show Lists
lt: Rodyti sąrašus

en: Sort Direction
lt: Rūšiavimo tvarka

en: Sort by %s
lt: Rūšiuoti pagal %s

en: Sort by %s only
lt: Rūšiuoti tik pagal %s

en: Sort by %s, then by %s
lt: Rušiuoti pagal %s, tada pagal %s

en: Source:
lt: Šaltinis:

en: Sources
lt: Šaltiniai

en: Spouse
lt: Sutuoktinis

en: Successfully added %d contact(s) to list.
lt: Į sąrašą sėkmingai įtrauktas(i) %d kontaktai(as).

en: Successfully added %s to %s
lt: %s sėkmingai pridėtas į %s

en: Successfully created the contact list "%s".
lt: Kontaktų sąrašas "%s" sėkmingai sukurtas.

en: Successfully created virtual address book "%s"
lt: Virtuali adresų knygelė "%s" sėkmingai sukurta

en: Successfully deleted %d contact(s).
lt: %d kontaktas(ų) sėkmingai ištrinta.

en: Successfully merged two contacts.
lt: Du kontaktai sėkmingai sujungti.

en: Successfully removed %d contact(s) from list.
lt: Iš sąrašo sėkmingai ištrintas(i) %d kontaktas(ai).

en: Tab separated values
lt: Tab atskirtos reikšmės

en: Target Address Book
lt: Adresų knygelė į kurią norite įkėlti

en: Target Contact List
lt: Kontaktų sąrašas į kurį norite įkelti

en: The %s file didn't contain any contacts.
lt: Faile %s nera nei vieno kontakto.

en: The VFS backend needs to be configured to enable attachment uploads.
lt: Prikabintų failų galimybei turi būti įjungta VFS posistemė.

en: The address book "%s" does not exist.
lt: Adresų knygelė "%s" neegzistuoja.

en: The address book "%s" has been created.
lt: Adresų knygelė "%s" sukurta.

en: The address book could not be purged: %s
lt: Nepavyko išvalyti adresų knygelės: %s

en: The address book with your own contact doesn't exist anymore.
lt: Adresų knygelė su jūsų paties kontaktais nebeegzistuoja.

en: The addressbook "%s" has been deleted.
lt: Adresų knygelė "%s" ištrinta.

en: The addressbook "%s" has been renamed to "%s".
lt: Adresų knygelė "%s" pervadinta į "%s".

en: The addressbook "%s" has been saved.
lt: Adresų knygelė "%s" išsaugota.

en: The contact you requested does not exist.
lt: Nurodytas kontaktas neegzistuoja.

en: The file "%s" has been deleted.
lt: Failas "%s" ištrintas.

en: The import can be finished despite the warnings.
lt: Įkėlimą galima baigti ir neatsižvelgiant į perspėjimus.

en: The requested contact was not found.
lt: Nurodytas kontaktas nerastas.

en: There are no browseable address books.
lt: Adresų knygelių nėra.

en: There are no writeable address books. None of the available address books are configured to allow you to add new entries to them. If you believe this is an error, please contact your system administrator.
lt: Nėra nei vienos paruoštos adresų knygelės, leidžiančios pridėti naują įrašą. Jeigu manote, jog tai ne Jūsų klaida, prašome pranešti administratoriui.

en: There is %d contact in this list that is not viewable to you | There are %d contacts in this list that are not viewable to you
lt[0]: Šiame sąraše yra %d kontaktas, kurio matyti negalite
lt[1]: Šiame sąraše yra %d kontaktai, kurių matyti negalite
lt[2]: Šiame sąraše yra %d kontaktų, kurių matyti negalite

en: There was a problem creating the virtual address book: %s
lt: Problema kuriant virtualią adresų knygelę: %s.

en: There was an error adding the new contact. Contact your system administrator for further help.
lt: Klaida pridedant kontaktą. Susiekite su sistemos administratoriumi.

en: There was an error creating a new list.
lt: Klaida kuriant naują sąrašą.

en: There was an error deleting "%s" from the source address book.
lt: Klaida trinant "%s" iš pasirinktos adresų knygelės.

en: There was an error deleting this contact: %s
lt: Klaida trinant adresą: %s

en: There was an error displaying the list
lt: Klaida rodant kontaktų sąrašą

en: There was an error importing the data: %s
lt: Klaida įkeliant duomenis: %s

en: There was an error importing the iCalendar data.
lt: Klaida įkeliant iCalendar duomenis.

en: There was an error removing an address book for %s
lt: Klaida trinant %s adresų knygelę

en: There was an error saving the contact. Contact your system administrator for further help.
lt: Klaida išsaugant kontaktą. Susiekite su sistemos administratoriumi.

en: There were no addresses to export.
lt: Adresų iškėlimui nėra.

en: These address books will display in this order:
lt: Šios adresų knygelės bus rodomos tokia tvarka:

en: This address book cannot be deleted
lt: Adresų knygelės ištrinti negalima

en: This contact has been marked as your own.
lt: Tai yra jūsų paties kontaktai.

en: This file format is not supported.
lt: Failo formatas nepalaikomas.

en: This person already has a %s entry in the address book
lt: Šis asmuo jau yra %s jūsų adresų knygelėje.

en: This will be the default address book when adding or importing contacts.
lt: Šis adresų knygelė bus naudojama kontaktų pridėjimui ir įkėlimui.

en: Time Zone
lt: Laiko juosta

en: Unable to find contact owner.
lt: Nepavyko rasti kontakto savininko.

en: Unable to load the definition of %s.
lt: Neįmanoma pakrauti %s aprašymo.

en: Unable to save address book "%s": %s
lt: Nepavyko išsaugoti adresų knygelės "%s": %s

en: Unsupported Content-Type: %s
lt: Nežinoma Content-Type antraštė: %s

en: View Contact
lt: Peržiūrėti kontaktą

en: View to display by default:
lt: Standartinis vaizdavimas:

en: Website URL
lt: Interneto puslapis

en: Work Address
lt: Darbo adresas

en: Work Address Extended
lt: Pilnas darbo adresas

en: Work City
lt: Darbo miestas

en: Work Country
lt: Darbo valstybė

en: Work Email
lt: Darbo el. pašto adresas

en: Work Fax
lt: Darbo faksas

en: Work Latitude
lt: Darbo platuma

en: Work Longitude
lt: Darbo ilguma

en: Work Mobile Phone
lt: Darbo mobilus tel.

en: Work Phone
lt: Darbo tel.

en: Work Post Office Box
lt: Darbo pašto dėžutė

en: Work Postal Code
lt: Darbo pašto kodas

en: Work State/Province
lt: Darbo rajonas/provincija

en: Work Street Address
lt: Darbo gatvės adresas

en: Work Video Call
lt: Darbo video ryšio adresas

en: Work Website URL
lt: Darbo interneto puslapis

en: You are not allowed to change this addressbook.
lt: Jūs negalite keisti šios adresų knygelės.

en: You are not allowed to create more than %d contacts in "%s".
lt: Jūs negalite kurti daugiau kaip %d kontaktų adresų knygelėje "%s".

en: You are not allowed to delete this addressbook.
lt: Jūs negalite ištrinti šios adresų knygelės.

en: You are not connected to Facebook. Create a Facebook connection in the Global Preferences.
lt: Jūs neprisijungę prie Facebook'o. Tai galite padaryti Bendruose nustatymuose.

en: You cannot add new contacts to a virtual address book
lt: Jūs negalite kurti kontaktų virtualioje adresų knygelėje.

en: You cannot delete contacts from a virtual address book
lt: Jūs negalite ištrinti kontaktų iš virtualios adresų knygelės.

en: You didn't mark a contact as your own yet.
lt: Jūs dar nepažymėjote savo kontaktų.

en: You do not have permission to view this contact.
lt: Neturite teisių peržiūrėti šį kontaktą.

en: You do not have permission to view this object.
lt: Neturite teisių peržiūrėti šį objektą.

en: You do not have permissions to delete this address book.
lt: Jūs neturite teisių ištrinti šios adresų knygelės.

en: You don't have sufficient permissions to read the address book that contains your own contact.
lt: Jūs neturite teisių skaityti adresų knygelės, kurioje yra jūsų paties kontaktai.

en: You must provide a name for virtual address books.
lt: Turite nurodyti virtualios adresų knygelės pavadinimą.

en: You must select a target address book.
lt: Visų pirma reikia nurodyti reikiamą adresų knygelę.

en: You must select at least one contact first.
lt: Iš pradžių pažymėkite bent vieną kontaktą.

en: You only have permission to view this contact.
lt: Jūs turite tik peržiūrėjimo teises į šį kontaktą.

en: Your default address book is not browseable.
lt: Nepavyko peržiūrėti jūsų pagrindinės adresų knygelės.

en: Your own contact
lt: Jūsų paties kontaktai

en: Your own contact cannot be found in the address book.
lt: Jūsų paties kontaktai adresų knygelėje nerasti.

en: _Browse
lt: P_eržiūrėti

en: _Contacts
lt: Kontaktai

en: _Delete
lt: _Ištrinti

en: _Edit
lt: _Redaguoti

en: _Import/Export
lt: _Įkelti/Iškelti

en: _Lists
lt: Sąrašas

en: _My Address Books
lt: Mano adresų knygelės

en: _New Contact
lt: Naujas kontaktas

en: _Remove from this list
lt: Iš_trinti iš šio sąrašo

en: _Search
lt: Ieš_koti

en: _View
lt: Rodyti

en: ascending
lt: didėjimo tvarka

en: by %s
lt: %s

en: by me
lt: mano

en: contact
lt: kontaktas

en: contacts.csv
lt: kontaktai.csv

en: contacts.ldif
lt: kontaktai.ldif

en: contacts.tsv
lt: kontaktai.tsv

en: contacts.vcf
lt: kontaktai.vcf

en: descending
lt: mažėjimo tvarka

en: female
lt: moteris

en: in %s
lt: %s

en: male
lt: vyras

en: no formatting
lt: panaikinti formatavimą

en: to a Contact List
lt: į kontaktų sąrašą

en: to a different Address Book
lt: į kitą adresų knygelę
