Turba 2.1.7 - en to lv translation catalogue (411 entries)

en: "%s" already exists and was not imported.
lv: "%s" jau eksistē un netika importēts.

en: "%s" updated, but saving the uploaded file failed: %s
lv: "%s" mainīts, taču augšupielādētā faila saglabāšana bija nesekmīga: %s

en: "%s" updated.
lv: "%s" mainīts.

en: "%s" was not copied because it is a list.
lv: "%s" netika kopēts, jo tas ir saraksts.

en: "%s" was not moved because it is a list.
lv: "%s" netika pārvietots, jo tas ir saraksts.

en: "Firstname Lastname"  (ie. John Doe)
lv: "Vārds Uzvārds" (piem. Ivars Bērziņš)

en: "Lastname, Firstname" (ie. Doe, John)
lv: "Uzvārds, Vārds" (piem. Bērziņš, Ivars)

en: %d. %s of %s
lv: %d. %s no %s

en: %s added.
lv: %s pievienots

en: %s file successfully imported.
lv: fails %s veiksmīgi importēts

en: %s in %s
lv: %s  %s

en: %s to %s of %s
lv: %s līdz %s no %s

en: << Merge this into the first contact
lv: << Pievienot šo pirmajam kontaktam

en: Access denied to %s
lv: %s pieeja liegta.

en: Add
lv: Pievienot

en: Add file
lv: Pievienot failu

en: Add to
lv: Pievienot pie

en: Added or updated %d contact, but at least one contact failed: | Added or updated %d contacts, but at least one contact failed:
lv[0]: Pievienots vai atsvaidzināts %d kontakts, taču vismaz vienā gadījumā notika kļūme:
lv[1]: Pievienoti vai atsvaidzināti %d kontakti, taču vismaz vienā gadījumā notika kļūme:
lv[2]: Pievienots vai atsvaidzināts %d kontakts, taču vismaz vienā gadījumā notika kļūme:

en: Adding contacts is not available.
lv: Nav iespējams pievienot kontaktus.

en: Address Book
lv: Adrešu grāmata

en: Address Book Listing
lv: Adrešu grāmatu saraksts

en: Address Books
lv: Adrešu grāmatas

en: Address book does not exist
lv: Adrešu grāmata nepastāv.

en: Address book of %s
lv: %s adrešu grāmata

en: Address book successfully purged.
lv: Adrešu grāmata sekmīgi iztīrīta.

en: Addressbook entry could not be loaded.
lv: Adrešu grāmatas ieraksts nav ielādējams.

en: Advanced Search
lv: Paplašinātā meklēšana

en: Alias
lv: Aizstājvārds

en: All
lv: Visi

en: All state removed for your ActiveSync devices. They will resynchronize next time they connect to the server.
lv: Visu Jūsu ActiveSync iekārtu stāvokļi aizvākti. Tie tiks atkārtoti sinhronizēti, kad nākošo reizi pieslēgsies serverim.

en: Already Exists
lv: Jau eksistē

en: Anniversaries
lv: Jubilejas

en: Anniversary
lv: Jubileja

en: Are you sure that you want to delete %s?
lv: Vai tiešām vēlaties izdzēst %s?

en: Are you sure that you want to delete the selected contacts?
lv: Vai tiešām vēlaties izdzēst atzīmētos kontaktus?

en: Assistant
lv: Asistents

en: Assistant Phone
lv: Asistenta tālrunis

en: Basic Search
lv: Meklēšana

en: Bind failed: (%s) %s
lv: Neizdevās pieslēgties: (%s) %s

en: Birthday
lv: Dzimšanas diena

en: Birthdays
lv: Dzimšanas dienas

en: Blank name
lv: tukšs

en: Browse
lv: Pārlūkot

en: Business Category
lv: Prof. kategorija

en: Can't add a group to itself.
lv: Grupu nevar pievienot sev pašai.

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Car Phone
lv: Automašīnas tālrunis

en: Category
lv: Kategorija

en: Change %s sort to %s
lv: Mainīt %s šķirošanu uz %s

en: Change Permissions
lv: Mainīt pieejas tiesības

en: Check All/None
lv: Atzīmēt visus/nevienu

en: Check _All/None
lv: Atzīmēt _visus/nevienu

en: Children
lv: Bērni

en: Choose an address book
lv: Izvēlieties adrešu grāmatu.

en: Choose which address books to use for synchronization with external devices.
lv: Izvēlieties adrešu grāmatas, kuras jāizmanto sinhronizācijai ar ārējām ierīcēm.

en: Choose which address books to use.
lv: Izvēlieties, kuras adrešu grāmatas lietot.

en: Click an address book to sort its columns. Drag columns to re-arrange them. Check a column to enable it.
lv: Izvēlēties adrešu grāmatu, kuras slejas vēlaties šķirot. Pārvelciet slejas, lai manītu to secību. Atzīmējiet sleju, lai to iespējotu.

en: Close
lv: Aizvērt

en: Close Search
lv: Aizvērt meklēšanu

en: Column Preferences
lv: Sleju iestatījumi

en: Comma separated values
lv: Ar komatu atdalītas vērtības

en: Comma separated values (Microsoft Outlook)
lv: Ar komatu atdalītas vērtības (Microsoft Outlook)

en: Common Address Extended
lv: Kopējā adrese (pilna)

en: Common City
lv: Kopējā pilsēta

en: Common Country
lv: Kopējā valsts

en: Common Phone
lv: Kopējais tālrunis

en: Common Post Office Box
lv: Kopējā pasta kaste

en: Common Postal Code
lv: Kopējais pasta indekss

en: Common State/Province
lv: Kopējais rajons/novads

en: Common Street
lv: Kopējā iela

en: Common Video Call
lv: Kopējais videozvans

en: Communications
lv: Komunikācijas

en: Company
lv: Organizācija

en: Company Address
lv: Organizācijas adrese

en: Company Phone
lv: Organizācijas tālrunis

en: Connection failure
lv: Pieslēguma kļūme

en: Contact Search
lv: Kontaktu meklēšana

en: Contacts
lv: Kontakti

en: Contacts displayed:
lv: Parādīti ieraksti:

en: Contacts in list: %s
lv: Kontakti sarakstā: %s

en: Copy
lv: Kopēt

en: Count
lv: Skaits

en: Create
lv: Izveidot

en: Create Address Book
lv: Izveidot adrešu grāmatu

en: Create a new Address Book
lv: Izveidot jaunu adrešu grāmatu

en: Create a new Contact List in:
lv: Izveidot jaunu kontaktu sarakstu:

en: Created
lv: Izveidots

en: De_lete
lv: Dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete "%s"
lv: Dzēst "%s"

en: Delete %s
lv: Dzēst %s

en: Delete Group "%s"
lv: Dzēst grupu "%s"

en: Delete denied.
lv: Aizliegts dzēst.

en: Delete failed: (%s) %s
lv: Izdzēst neizdevās: (%s) %s

en: Deleted contact: %s
lv: Dzēsts kontakts: %s

en: Deleting contacts is not available.
lv: Dzēst kontaktus nav iespējams.

en: Deletion failed
lv: Izdzēst neizdevās

en: Department
lv: Departaments

en: Description
lv: Apraksts

en: Display
lv: Ekrāns

en: Display Preferences
lv: Attēlošanas iestatījumi

en: Download
lv: Lejupielādēt

en: Download vCard
lv: Lejupielādēt vCard

en: Duplicate Search
lv: Atkārtojumu meklēšanu

en: Duplicates of %s
lv: %s atkārtojumi

en: Duplicates of %s "%s"
lv: %s atkārtojumi "%s"

en: Edit
lv: Labot

en: Edit "%s"
lv: Labot "%s"

en: Edit %s
lv: Labot %s

en: Edit Group "%s"
lv: Labot grupu "%s"

en: Edit/View Group Members
lv: Mainīt/apskatīt grupas locekļus

en: Email
lv: E-pasts

en: Emails
lv: E-pasti

en: Entries
lv: Ieraksti

en: Error adding %d contact(s) to list.
lv: Kļūda pievienojot sarakstam %d kontaktu(s).

en: Error adding %d of %d requested contact(s) to list.
lv: Kļūda pievienojot sarakstam %d kontaktus no %d.

en: Error deleting %d contact. | Error deleting %d contacts.
lv[0]: Kļūda dzēšot %d kontaktu.
lv[1]: Kļūda dzēšot %d kontaktus.
lv[2]: Kļūda dzēšot %d kontaktus.

en: Error deleting %d of %d requested contact. | Error deleting %d of %d requested contacts.
lv[0]: Kļūda dzēšot %d kontaktu no pieprasītajiem %d.
lv[1]: Kļūda dzēšot %d kontaktus no  pieprasītajiem %d.
lv[2]: Kļūda dzēšot %d kontaktus no  pieprasītajiem %d.

en: Error removing %d contact(s) from list.
lv: Kļūda izslēdzot no saraksta %d kontaktu(s).

en: Error removing %d of %d requested contact(s) from list.
lv: Kļūda izslēdzot no saraksta %d kontaktu(s) no %d.

en: Error searching the address book: %s
lv: Kļūda meklējot adrešu grāmatā: %s

en: Export
lv: Eksportēt

en: Export Address Book
lv: Eksportēt adrešu grāmatu

en: Export only the selected contacts.
lv: Eksportēt tikai atzīmētos kontaktus

en: Export the following address book completely.
lv: Sekojošo adrešu grāmatu eksportēt pilnībā.

en: Facebook Friends
lv: Facebook draugi

en: Failed to add %s to %s: %s
lv: %s neizdevās pievienot %s: %s.

en: Failed to browse list
lv: Kļūme pārlūkojot sarakstu

en: Failed to change name: (%s) %s; Old DN = %s, New DN = %s, Root = %s
lv: Neizdevās nomainīt nosaukumu: (%s) %s; vecais DN = %s, jaunais DN = %s, sakne = %s

en: Failed to find object to be added: %s
lv: Neizdevās atrast pievienojamo objektu: %s

en: Failed to search the address book
lv: Neizdevās piekļūt adrešu grāmatai.

en: Failed to search the directory: %s
lv: Neizdevās meklēšana mapē: %s

en: Favourite Recipients
lv: Biežākie saņēmēji

en: Fax
lv: Fakss

en: Files
lv: Faili

en: Find
lv: Meklēt

en: Finish
lv: Beigt

en: First Name
lv: Vārds

en: Freebusy URL
lv: Brīvs/aizņemts saite

en: From
lv: No

en: Gender
lv: Dzimums

en: Group
lv: Grupa

en: Home Address
lv: Mājas adrese

en: Home Address Extended
lv: Mājas adrese (pilna)

en: Home City
lv: Pilsēta

en: Home Country
lv: Valsts

en: Home Email
lv: Mājas e-pasts

en: Home Fax
lv: Mājas fakss

en: Home Latitude
lv: Mājas paralēle

en: Home Longitude
lv: Mājas meridiāns

en: Home Mobile Phone
lv: Mājas mobilais telefons

en: Home Phone
lv: Mājas tālrunis

en: Home Post Office Box
lv: Mājas pasta kaste

en: Home Postal Code
lv: Mājas pasta indekss

en: Home State/Province
lv: Mājas rajons

en: Home Street Address
lv: Mājas adrese

en: Home Video Call
lv: Mājas videozvans

en: Home Website URL
lv: Mājas WEB lapa

en: IM Address
lv: IM Adrese

en: Import Address Book, Step %d
lv: Importēt adrešu grāmatu, %d solis

en: Import/Export Address Books
lv: Importēt/Eksportēt adrešu grāmatas

en: Initials
lv: Iniciāļi

en: Instant Messenger
lv: Interneta īsziņas

en: Invalid ID
lv: Nederīgs ID

en: Invalid address book.
lv: Nederīga adrešu grāmata.

en: Invalid address book: %s
lv: Nederīga adrešu grāmata: %s

en: Invalid contact unique ID
lv: Nepareizs kontakta unikālais ID

en: Invalid email
lv: Nederīga e-pasta adrese

en: Invalid entry
lv: Nederīgs ieraksts

en: Invalid key specified.
lv: Norādīta nederīga vērtība.

en: Invalid name
lv: Nederīgs vārds

en: Job Title
lv: Amats

en: Kolab Home Server
lv: Kolab mājas serveris

en: LDAP support is required but the LDAP module is not available or not loaded.
lv: Nepieciešams LDAP atbalsts, taču LDAP modulis nav atrodams vai arī nav ielādēts.

en: LDIF Address Book
lv: LDIF Adrešu grāmata

en: Language
lv: Valoda

en: Last Modified
lv: Pēdējās izmaiņas

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Last change:
lv: Pēdējās izmaiņas:

en: Latitude
lv: Meridiāns

en: List
lv: Saraksts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Logo MIME Type
lv: Logo MIME tips

en: Longitude
lv: Paralēle

en: Malformed request.
lv: Nepareizs pieprasījums.

en: Manager
lv: Vadītājs

en: Mark this as your own contact
lv: Atzīmēt šo kontaktu kā Jūsējo

en: Matching
lv: Atbilst

en: Maximum Number of Contacts
lv: Maksimālais kontaktu skaits

en: Maximum number of pages
lv: Maksimālais lapu skaits

en: Middle Names
lv: Otrie vārdi

en: Missing DN in LDAP source configuration.
lv: LDAP kataloga konfigurācijā iztrūkst DN.

en: Mobile Addressbook
lv: Mobilā adrešu grāmata

en: Mobile Phone
lv: Mobilais tālrunis

en: Modify failed: (%s) %s
lv: Kļūme koriģējot: (%s) %s

en: More Options...
lv: Pārējās opcijas...

en: More than 1 entry found
lv: Atrasts vairāk kā viens ieraksts

en: Move
lv: Pārvietot

en: Mulberry Address Book
lv: Mulberry adrešu grāmata

en: Multiple contacts found with same unique ID.
lv: Atrasti vairāki kontakti ar vienādu unikālo ID.

en: Multiple persons with address [%s], but none with name [%s] already exist
lv: Ir vairākas personas ar adresi [%s], taču neviena - ar vārdu [%s]

en: My Address Book
lv: Mana adrešu grāmata

en: My Address Books
lv: Manas adrešu grāmatas

en: Name
lv: Vārds

en: Name Format
lv: Vārda formāts

en: Name Prefixes
lv: Vārda prefiksi

en: Name Suffixes
lv: Vārda sufiksi

en: Name:
lv: Vārds:

en: New Contact
lv: Jauns kontakts

en: Next
lv: Nākošais

en: Nickname
lv: Segvārds

en: No %s entry found for %s
lv: %s nav atrasts %s ieraksts

en: No Address Books are currently available. Import and Export is disabled.
lv: Šobrīd nav pieejama neviena adrešu grāmata. Imports un eksports nav iespējams.

en: No Address Books are currently available. Searching is disabled.
lv: Šobrīd nav pieejama neviena adrešu grāmata. Meklēšana nav iespējama.

en: No Name
lv: Bez vārda

en: No address book specified
lv: Nav norādīta adrešu grāmata

en: No browseable address books
lv: Pārlūkojamu adrešu grāmatu nav.

en: No contacts found
lv: Kontakti nav atrasti

en: No contacts match the current filter.
lv: Uzdotajiem kritērijiem neatbilst neviens kontakts.

en: No duplicates found.
lv: Atkārtojumi nav atrasti.

en: No matching contacts
lv: Nav atbilstošu kontaktu

en: No source for favourite recipients exists.
lv: Biežāko saņēmēju saraksta avots nepastāv.

en: No vCard data was found.
lv: vCard dati nav atrasti

en: None
lv: Neviena

en: Not Found
lv: Nav atrasts

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Notes
lv: Piezīmes

en: Number of items per page
lv: Objektu skaits vienā lapā

en: Object not found.
lv: Objekts nav atrasts.

en: Object with UID %s does not exist!
lv: Objekts ar UID %s neeksistē!

en: Occupation
lv: Nodarbošanās

en: Office
lv: Birojs

en: Only one vcard supported.
lv: Atbalstīta tikai viena vCard.

en: Organization
lv: Organizācija

en: Other
lv: Cits

en: Other Address
lv: Cita adrese

en: Other Address Books
lv: Citas adrešu grāmatas

en: Other City
lv: Cita pilsēta

en: Other Country
lv: Cita valsts

en: Other Post Office Box
lv: Cita pasta kaste

en: Other Postal Code
lv: Cits pasta indekss

en: Other State/Province
lv: Cits rajons/province

en: Other Street Address
lv: Cita adrese

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: PGP Public Key
lv: PGP publiskā atslēga

en: Pager
lv: Peidžeris

en: Permanently delete this contact?
lv: Dzēst šo kontaktu pavisam?

en: Permission denied
lv: Pieeja liegta

en: Personal
lv: Personīga

en: Photo
lv: Foto

en: Photo MIME Type
lv: Foto MIME tips

en: Pine Address Book
lv: Pine adrešu grāmata

en: Please name the new contact list:
lv: Piešķiriet nosaukumu jaunajam kontaktu sarakstam:

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Private Address Book
lv: Privātā adrešu grāmata

en: Query failed: (%s) %s
lv: Kļūme vaicājumā: (%s) %s

en: Radio Phone
lv: Radiotelefons

en: Read failed: (%s) %s
lv: Kļūme nolasot: (%s) %s

en: Reading contacts is not available.
lv: Kontaktu nolasīšana nav iespējama.

en: Really delete the address book "%s"? This cannot be undone and all contacts in this address book will be permanently removed.
lv: Tiešām dzēst  adrešu grāmatu "%s"? Tā ir neatgriezeniska darbība, kuras rezultātā visi kontakti šajā adrešu grāmatā tiks izdzēsti.

en: Removing user data is not supported in the current address book storage driver.
lv: Pašreizējais adrešu grāmatas palīgmodulis neatbalsta lietotāja datu dzēšanu.

en: Replace existing address book with the imported one? <strong>Warning: This deletes all entries in your current address book.</strong>
lv: Aizvietot esošo adrešu grāmatu ar importēto? <strong>Uzmanību: šī darbība izdzēsis visus ierakstus esošajā adrešu grāmatā!</strong>

en: Requested object not found.
lv: Pieprasītais objekts nav atrasts.

en: Reset to Defaults
lv: Atjaunot noklusētos parametrus

en: S/MIME Public Certificate
lv: S/MIME publiskais sertifikāts

en: STARTTLS failed: (%s) %s
lv: STARTTLS kļūme: (%s) %s

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save search as a virtual address book?
lv: Saglabāt vaicājumu kā virtuālo adrešu grāmatu?

en: Saving contacts is not available.
lv: Kontaktus saglabāt nav iespējams.

en: Search
lv: Meklēt

en: Search duplicates in:
lv: Meklēt atkārtojumus:

en: Search failed
lv: Meklēšanas kļūme

en: Search failed: %s
lv: Meklēšanas kļūme: %s

en: Search for:
lv: Meklēt:

en: Searching is not available.
lv: Meklēšana nav iespējama.

en: Select contact
lv: Izvēlieties kontaktu

en: Select the address book to export from:
lv: Izvēlieties eksportējamo adrešu grāmatu:

en: Select the address book to import to:
lv: Izvēlieties adrešu grāmatu, kurā importēt datus:

en: Select the address books that should be used for synchronization with external devices:
lv: Izvēlieties adrešu grāmatas, kuras jāizmanto sinhronizēšanai ar ārējām ierīcēm:

en: Select the charset of the source file:
lv: Izvēlieties importējamā faila kodējumu:

en: Select the export format:
lv: Izvēlieties eksporta formātu:

en: Select the file to import:
lv: Izvēlieties importējamo failu:

en: Select the format of the source file:
lv: Izvēlieties importējamā faila formātu:

en: Select the format used to <em>display</em> names:
lv: Izvēlieties vārdu <em>attēlošanas</em> formātu:

en: Select the format used to <em>sort</em> names:
lv: Izvēlieties vārdu <em>šķirošanas</em> formātu:

en: Select view to display by default and paging preferences.
lv: Izvēlieties noklusēto skatu un lapu dalīšanas iestatījumus.

en: Select which fields to display in the address lists.
lv: Izvēlieties, kurus laukus rādīt adrešu sarakstos.

en: Select which format to display names.
lv: Izvēlieties vārdu attēlošanas formātu.

en: Selected address book "%s".
lv: Izvēlētā adrešu grāmata "%s".

en: Shared Address Books
lv: Koplietotās adrešu grāmatas

en: Shared Directory
lv: Koplietotais katalogs

en: Show Both
lv: Rādīt abus

en: Show _Contacts
lv: Rādīt _kontaktus

en: Show _Lists
lv: Rādīt sarakstus

en: Sort Direction
lv: Šķirošanas secība

en: Sort by %s
lv: Šķirot pēc %s

en: Sort by %s only
lv: Šķirot tikai pēc %s

en: Sort by %s, then by %s
lv: Šķirot vispirms pēc %s, pēc tam - pēc %s

en: Sources
lv: Avoti

en: Spouse
lv: Sieva/vīrs

en: Successfully added %d contact(s) to list.
lv: Sarakstam veiksmīgi pievienots(-i) %d kontakts(-i).

en: Successfully added %s to %s
lv: %s veiksmīgi pievienots %s

en: Successfully created the contact list "%s".
lv: Veiksmīgi radīts kontaktu saraksts "%s".

en: Successfully created virtual address book "%s"
lv: Virtuālā adrešu grāmata "%s" izveidota

en: Successfully deleted %d contact. | Successfully deleted %d contacts.
lv[0]: Veiksmīgi izdzēsts %d kontakts.
lv[1]: Veiksmīgi izdzēsti %d kontakti.
lv[2]: Veiksmīgi izdzēsti %d kontakti.

en: Successfully merged two contacts.
lv: Veiksmīgi apvienoti divi kontakti.

en: Successfully removed %d contact(s) from list.
lv: No saraksta veiksmīgi aizvākts(-i) %d kontakts(-i).

en: Synchronization Preferences
lv: Sinhronizācijas iestatījumi

en: System
lv: Sistēma

en: Tab separated values
lv: Ar tabulatoru atdalīti lauki

en: Target Address Book
lv: Mērķa adrešu grāmatu

en: Target Contact List
lv: Mērķa kontaktu saraksts

en: The %s file didn't contain any contacts.
lv: Fails %s nesatur nevienu kontaktu.

en: The VFS backend needs to be configured to enable attachment uploads.
lv: Lai varētu augšupielādēt pielikumus, nepieciešams konfigurēt VFS palīgmoduli.

en: The address book "%s" does not exist.
lv: Adrešu grāmata "%s" neeksistē.

en: The address book "%s" has been created.
lv: Radīta adrešu grāmata "%s".

en: The address book could not be purged: %s
lv: Adrešu grāmatu nevar iztīrīt: %s

en: The address book with your own contact doesn't exist anymore.
lv: Adrešu grāmata ar Jūsu pašu kontaktinformāciju vairs neeksistē.

en: The addressbook "%s" has been deleted.
lv: Adrešu grāmata "%s" nodzēsta.

en: The addressbook "%s" has been renamed to "%s".
lv: Adrešu grāmata "%s" pārsaukta par "%s".

en: The addressbook "%s" has been saved.
lv: Adrešu grāmata "%s" saglabāta.

en: The contact you requested does not exist.
lv: Jūsu pieprasītais kontakts neeksistē.

en: The file "%s" has been deleted.
lv: Fails "%s" izdzēsts.

en: The import can be finished despite the warnings.
lv: Neskatoties uz brīdinājumiem, importu var pabeigt.

en: The requested contact was not found.
lv: Pieprasītais kontakts nav atrasts.

en: There are no browseable address books.
lv: Pārlūkojamu adrešu grāmatu nav.

en: There are no writeable address books. None of the available address books are configured to allow you to add new entries to them. If you believe this is an error, please contact your system administrator.
lv: Neviena no pieejamajām adrešu grāmatām nav konfigurēta tā, lai Jūs varētu pievienot tām jaunus ierakstus. Ja to uzskatāt par kļūdu, sazinieties ar Jūsu sistēmas administratoru.

en: There is %d contact in this list that is not viewable to you | There are %d contacts in this list that are not viewable to you
lv[0]: Šajā sarakstā ir %d kontakts, kas Jums nav pieejams
lv[1]: Šajā sarakstā ir %d kontakts, kas Jums nav pieejami
lv[2]: Šajā sarakstā ir %d kontakti, kas Jums nav pieejami

en: There was a problem creating the virtual address book: %s
lv: Kļūda radot virtuālo adrešu grāmatu: %s

en: There was an error adding the new contact. Contact your system administrator for further help.
lv: Kļūda pievienojot jaunu kontaktu. Sazinieties ar Jūsu sistēmas administratoru.

en: There was an error communicating with the ActiveSync server: %s
lv: Kļūda sazinoties ar  ActiveSync serveri: %s

en: There was an error creating a new list.
lv: Kļūda radot jaunu sarakstu.

en: There was an error deleting "%s" from the source address book.
lv: Kļūda dzēšot "%s" no sākotnējās adrešu grāmatas.

en: There was an error deleting this contact: %s
lv: Kļūda dzēšot šo kontaktu: %s

en: There was an error displaying the list
lv: Kļūda parādot sarakstu

en: There was an error importing the data: %s
lv: Kļūda importējot datus: %s

en: There was an error importing the iCalendar data.
lv: Kļūda importējot iCalendar datus.

en: There was an error removing an address book for %s
lv: Kļūda dzēšot %s adrešu grāmatu

en: There was an error saving the contact. Contact your system administrator for further help.
lv: Kļūda saglabājot kontaktu. Sazinieties ar Jūsu sistēmas administratoru.

en: This address book cannot be deleted
lv: Šī adrešu grāmata nav nodzēšama

en: This contact has been marked as your own.
lv: Kontakts atzīmēts kā Jūsējais.

en: This file format is not supported.
lv: Faila formāts nav atbalstīts.

en: This person already has a %s entry in the address book
lv: Šai personai jau ir %s ieraksts Jūsu adrešu grāmatā.

en: This will be the default address book when adding or importing contacts.
lv: Šī būs galvenā adrešu grāmata, kurai pievienot vai kurā importēt kontaktus.

en: Time Zone
lv: Laika josla

en: Unable to find contact owner.
lv: Nav iespējams atrast kontakta īpašnieku.

en: Unable to load the definition of %s.
lv: Nevar ielādēt %s definīciju.

en: Unable to save address book "%s": %s
lv: Nevar saglabāt adrešu grāmatu "%s": %s

en: Unsupported Content-Type: %s
lv: Neatbalstīts satura tips: %s

en: View Contact
lv: Skatīties kontaktu

en: View Entry
lv: Skatīt ierakstu

en: View to display by default:
lv: Noklusētais skatījums:

en: Website URL
lv: Mājas lapa

en: Work Address
lv: Darba adrese

en: Work Address Extended
lv: Darba adrese (pilna)

en: Work City
lv: Pilsēta

en: Work Country
lv: Valsts

en: Work Email
lv: Darba e-pasts

en: Work Fax
lv: Darba fakss

en: Work Latitude
lv: Darba meridiāns

en: Work Longitude
lv: Darba paralēle

en: Work Mobile Phone
lv: Darba mobilais telefons

en: Work Phone
lv: Darba tālrunis

en: Work Post Office Box
lv: Darba pasta kaste

en: Work Postal Code
lv: Darba pasta indekss

en: Work State/Province
lv: Darba province/rajons

en: Work Street Address
lv: Darba adrese

en: Work Video Call
lv: Darba videozvans

en: Work Website URL
lv: Darba mājas lapa

en: You are not allowed to create more than %d contacts in "%s".
lv: Jums nav atļauts izveidot vairāk kā %d kontaktus "%s".

en: You are not allowed to delete this addressbook.
lv: Jums nav atļauts dzēst šo adrešu grāmatu.

en: You are not allowed to see this addressbook.
lv: Jums nav atļauts apskatīt šo adrešu grāmatu.

en: You are not connected to Facebook. Create a Facebook connection in the Global Preferences.
lv: Jūs neesat pievienojušies Facebook. Iestatiet Facebook savienojumu Vispārējos iestatījumos.

en: You cannot add new contacts to a virtual address book
lv: Jūs nevarat pievienot jaunus kontaktus virtuālajai adrešu grāmatai.

en: You cannot delete contacts from a virtual address book
lv: Jūs nevarat dzēst kontaktus no virtuālās adrešu grāmatas

en: You didn't mark a contact as your own yet.
lv: Kontakts vēl nav atzīmēts kā Jūsējais.

en: You do not have permission to view this contact.
lv: Jums nav tiesību apskatīt šo kontaktu.

en: You do not have permission to view this object.
lv: Jums nav tiesību apskatīt šo objektu.

en: You do not have permissions to delete this address book.
lv: Jums nav tiesību izdzēst šo adrešu grāmatu.

en: You don't have sufficient permissions to read the address book that contains your own contact.
lv: Jums nav pietiekamu pieejas tiesību adrešu grāmatai, kurā ir Jūsu pašu kontaktinformācija.

en: You must provide a name for virtual address books.
lv: Nepieciešams norādīt virtuālās adrešu grāmatas nosaukumu.

en: You must select a target address book.
lv: Jāizvēlas mērķa adrešu grāmata.

en: You must select a target contact list.
lv: Jums ir  jāizvēlas mērķa kontaktu saraksts.

en: You must select at least one contact first.
lv: Vispirms jāizvēlas vismaz viens kontakts.

en: You only have permission to view this contact.
lv: Jums nav tiesību apskatīt šo  kontaktu.

en: Your default address book is not browseable.
lv: Jūsu galvenā adrešu grāmata nav pārlūkojama.

en: Your own contact
lv: Jūsu pašu kontaktinformācija

en: Your own contact cannot be found in the address book.
lv: Jūsu pašu kontaktinformācija nav atrodama adrešu grāmatā.

en: _Browse
lv: Pārlūkot

en: _Delete
lv: Dzēst

en: _Edit
lv: Labot

en: _Import/Export
lv: Imports/Eksports

en: _New Contact
lv: Jauns kontakts

en: _Remove from this list
lv: Aizvākt no šī saraksta

en: _Search
lv: Meklēt

en: _View
lv: _Skatīt

en: ascending
lv: augoši

en: by %s
lv: pēc %s

en: by me
lv: mani

en: contact
lv: kontakts

en: contacts.csv
lv: kontakti.csv

en: contacts.ldif
lv: kontakti.ldif

en: contacts.tsv
lv: kontakti.tsv

en: contacts.vcf
lv: kontakti.vcf

en: descending
lv: dilstoši

en: female
lv: siev.

en: in %s
lv: iekš %s

en: male
lv: vīr.

en: no formatting
lv: neformatēts

en: to a Contact List
lv: kontaktu sarakstam

en: to a different Address Book
lv: uz citu adrešu grāmatu
