Whups 0.0.1-cvs - en to bg translation catalogue (416 entries)

en: %s Admin
bg: %s Администриране

en: %s Standard
bg: %s Стандарт

en: %s days
bg: %s дни

en: '%s' is no longer among those responsible for '%s'
bg: '%s' вече не е измежду отговорните за '%s'

en: '%s' is now among those responsible for '%s'
bg: '%s' вече e измежду отговорните за '%s'

en: , initial priority of '%s'.
bg: , начален приоритет '%s'.

en: , priority changed to '%s'.
bg: , сменен приоритет към '%s'.

en: , priority is '%s'.
bg: , приоритета е '%s'.

en: - Confirmation
bg: Потвърждение

en: - Stage 1
bg: - Етап 1

en: - Stage 2
bg: - Етап 2

en: -Added By: %s
bg: -Добавен от: %s

en: -Assigned By: %s
bg: -Възложен от: %s

en: -Assigned To: %s
bg: -Възложен на: %s

en: -Comment by %s on %s:
bg: -Коментар от %s на %s:

en: -Created By: %s
bg: -Създаден от: %s

en: -Queue: %s
bg: -Модул: %s

en: -Queue: %s
bg: -Модул: %s

en: -New Priority: %s
bg: -Нов приоритет: %s

en: -New State: %s
bg: -Ново състояние: %s

en: -State: %s
bg: -Състояние: %s

en: -Summary:
bg: -Обобщение

en: -Ticket %s
bg: -Бюлетин %s

en: -Ticket %s
bg: -Бюлетин %s

en: <i>No summary</i>
bg: <i>Няма резюме</i>

en: Add Attribute
bg: Добави Атрибути

en: Add Attribute Criterion
bg: Добави атрибутен критерий

en: Add Attribute for '%s'
bg: Добави атрибут за '%s'

en: Add Comment
bg: Добави коментар

en: Add Comment Succeeded
bg: Успешно добавяне на коментар

en: Add Criterion
bg: Добави критерий

en: Add Queue
bg: Добави модул

en: Add Priority
bg: Добави приоритет

en: Add Priority for '%s'
bg: Добави приоритет за '%s'

en: Add Property Criterion
bg: Добави критерий за собственост

en: Add State
bg: Добави статус

en: Add State for '%s'
bg: Добави статус за '%s'

en: Add Subject
bg: Добави тема

en: Add Text Criterion
bg: Добави текстов критерий

en: Add Type %s
bg: Добави тип %s

en: Add User Criterion
bg: Добави критерий за потребител

en: Add Version
bg: Добави версия

en: Add Version for '%s'
bg: Добави версия за '%s'

en: Add Version to '%s'
bg: Добави версия към '%s'

en: Add a user to '%s'
bg: Добави потребител към '%s'

en: Adding your ticket failed: %s.
bg: Грешка при добавяне на бюлетин: %s.

en: Additional Comment
bg: Допълнителен коментар

en: Admin
bg: Админинистриране

en: Admin Home
bg: Админ. страница

en: Administration
bg: Администрация

en: An appropriate person has been notified of this request.
bg: Подходящ служител беше уведомен за тази молба.

en: And
bg: Добави

en: Any
bg: Всяка

en: Any Group
bg: Всяка група

en: Ascending
bg: Нарастващи

en: Assign Ticket
bg: Възлагане на бюлетин

en: Assign Ticket Succeeded
bg: Възлагането на бюлетина беше успешно

en: Assigned
bg: Възложен

en: Assigned ticket to %s
bg: Възложен бюлетин на %s

en: Assignee
bg: Възложен на

en: Attribute Criteria
bg: Атрибутен критерий

en: Attribute Description
bg: Описания на атрибут

en: Attribute Name
bg: Име на атрибути

en: Attributes for this Type
bg: Атрибути за този тип

en: Average days to close by Queue
bg: Среден брой дни за приключване по модул

en: Average days to close by Owner
bg: Среден брой дни за приключване по притежател

en: Average days to close by Requester
bg: Среден брой дни за приключване по заявител

en: Average time a ticket is unresolved
bg: Среден брой дни за неразрешен бюлетин

en: Branch Type
bg: Бранш тип

en: Case Insensitive Substring
bg: Нечувствителен към размера на буквите подстринг

en: Case Sensitive Substring
bg: Чувствителен към размера на буквите подстринг

en: Change Ticket Type
bg: Смяна на типа на бюлетина

en: Change display options such as the color scheme and how search results are sorted.
bg: Смяна на дисплей опциите, като цветна схема и как да се сортират резултатите.

en: Change options for email notifications of ticket activity.
bg: Промяна на опциите за email уведомяване за активност по бюлетин.

en: Choose Action:
bg: Избери действие:

en: Comment
bg: коментар

en: Commentor
bg: коментар от

en: Create Ticket
bg: Създай бюлетин

en: Create Ticket - Stage 1
bg: Създай бюлетин - Етап 1

en: Create Tickets
bg: Създай бюлетини

en: Created
bg: Създаден

en: Current Query
bg: Текуща заявка

en: Current Type
bg: Текущ тип

en: Date Criteria
bg: Дара критерий

en: Date/Time format for search results
bg: Дата/час формат за резултати от търсене

en: Default sorting criteria:
bg: Критерии за сортиране по подразбиране:

en: Default sorting direction:
bg: Посока на сортиране по подразбиране:

en: Delete
bg: Изтрий

en: Delete Attribute
bg: Изтрий атрибут

en: Delete Attribute %s
bg: Изтрий атрибут  %s

en: Delete Attributes
bg: Изтрий Атрибути

en: Delete Queue
bg: Изтрий модул

en: Delete Queue %s
bg: Изтрий модул %s

en: Delete Priority
bg: Изтрий приоритет

en: Delete Priority %s
bg: Изтрий приоритет %s

en: Delete State
bg: Изтрий статус

en: Delete State %s
bg: Изтрий статус %s

en: Delete Subject
bg: Изтрий тема

en: Delete Subject %s
bg: Изтрий тема %s

en: Delete Ticket
bg: Изтрий бюлетин

en: Delete Ticket Succeeded
bg: Изтриването на бюлетина беше успешно

en: Delete Type
bg: Изтрий тип

en: Delete Type %s
bg: Изтрий тип %s

en: Delete Version
bg: Изтрий версия

en: Delete Version %s
bg: Изтрий версия %s

en: Descending
bg: Намаляващи

en: Description
bg: Описание

en: Display Options
bg: Дисплей Опции

en: Edit
bg: Редакция

en: Edit Attribute
bg: Редакция на атрибут

en: Edit Attribute %s
bg: Редакция на атрибут %s

en: Edit Attributes
bg: Редакция Атрибути

en: Edit Attributes for '%s' %s
bg: Редактирай атрибутите за '%s' %s

en: Edit Queue
bg: Редактирай модул

en: Edit Queue %s
bg: Редактирай модул %s

en: Edit Queues
bg: Редактирай модули

en: Edit Priorities
bg: Редактирай приоритетите

en: Edit Priorities for '%s' %s
bg: Редактирай свойствата за '%s' %s

en: Edit Priority
bg: Редактирай приоритет

en: Edit Priority %s
bg: Редактирай приоритет %s

en: Edit Query
bg: Редактирай заявка

en: Edit State
bg: Редактирай статус

en: Edit State %s
bg: Редактирай статус %s

en: Edit States
bg: Редакция на статуси

en: Edit States for '%s' %s
bg: Редактирай статусите за '%s' %s

en: Edit Subject
bg: Редактирай тема

en: Edit Subject %s
bg: Редакция на тема %s

en: Edit Subjects
bg: Редактирай теми

en: Edit Type
bg: Редактирай тип

en: Edit Type %s
bg: Редактирай тип %s

en: Edit Types
bg: Редактирай типове

en: Edit Version
bg: Редактирай версия

en: Edit Version %s
bg: Редактирай версия %s

en: Edit Versions
bg: Редактирай версия

en: Edit Versions for '%s' %s
bg: Редакция на версиите за '%s' %s

en: Edit the permissions on this module
bg: Редакция на правата върху този модул

en: Edit the users responsible for this module
bg: Редактирай потребителите отговорни за този модул

en: Edit the versions for this module
bg: Редактирай версиите за този модул'

en: Enter the password that you set when you created this ticket.
bg: Въведете паролата която зададохте при създаването на този бюлетин.

en: Error: Unknown query form %s, defaulting to properties
bg: Грешка: Неизвестна форма на заявка %s, ще се използват подразбиращите се свойства

en: Exact Match
bg: Точно съвпадане

en: Execute Query
bg: Изпълни

en: Help
bg: Помощ

en: Hide Assigned
bg: Скрий възложените

en: Hide New
bg: Скрий новите

en: Hide Resolved
bg: Скрий решените

en: Hide Unconfirmed
bg: Скрий непотвърдените

en: Hoist
bg: Вдигни

en: Id
bg: идент.

en: If you have recieved this mail in error, please contact %s.
bg: Ако сте получили този емайл поради грешка, моля свържете се с %s.

en: Initial state of '%s'
bg: Начален статус на '%s'

en: Insert And
bg: Вмъкни И

en: Insert Branch
bg: Вмъкни Бранш

en: Insert Not
bg: Вмъкни Не

en: Insert Or
bg: Вмъкни Или

en: Insert Query
bg: Вмъкни заявка

en: Keep a set of versions for this queue?
bg: Да се запази ли набора от версии за този модул?

en: Language
bg: Език

en: Load Query
bg: Зареди заявка

en: Login
bg: Вход

en: MM/DD/YY
bg: ММ/ДД/ГГ

en: MM/DD/YY HH:MM:SS
bg: ММ/ДД/ГГ ЧЧ:ММ:СС

en: Match
bg: Съвпадащ

en: Match Operator
bg: Съвпадащ оператор

en: Match Pattern
bg: Съвпадащ пример

en: Match Word
bg: Съвпадаща дума

en: Maximum time a ticket is unresolved
bg: Максимално време през което бюлетин е неразрешен

en: Minimum time a ticket is unresolved
bg: минимално

en: Modified Attribute
bg: Променен атрибут

en: Modified Queue
bg: Променен модул

en: Modified Priority
bg: Променен приоритет

en: Modified State
bg: Променен статус

en: Modified Subject
bg: Променена тема

en: Modified Type
bg: Променен тип

en: Modified Version
bg: Версия на промяната

en: Queue
bg: Модул

en: Queue Description
bg: Описание на модул

en: Queue Name
bg: Име на модул

en: Queue Version
bg: Модул версия

en: Queue: %s, Ticket: %s
bg: Модул: %s, Бюлетин: %s

en: Move
bg: Премести

en: My %s
bg: Моят %s

en: My Assigned Tickets
bg: Моите Бюлетини

en: My Bugs
bg: Моите Бъгове

en: My Open Requests
bg: Моите отворени молби

en: My Searches
bg: Моето търсене

en: Name
bg: Име

en: New
bg: Нови

en: New Priority
bg: Нов приоритет

en: New Query
bg: Нова заявка

en: New State
bg: Нов статус

en: New Ticket
bg: Нов бюлетин

en: New comment for ticket %s
bg: Нов коментар за бюлетин %s

en: New ticket (%s): %s
bg: Нов бюлетин (%s): %s

en: No
bg: Не

en: No configuration information specified for SQL Bugs.
bg: Няма зададена конфигурация за SQL бъгове.

en: No such backend '%s' found
bg: Не беше намерен bakend '%s'

en: No such ticket.
bg: Няма такъв бюлетин.

en: None
bg: Няма

en: Not
bg: Не

en: Not yet implemented...
bg: Все още не е разработено...

en: Notification Options
bg: Опции за уведомяване

en: Only notify me of ticket changes from other users
bg: Уведоми ме само при промяна на бюлетина от други потребители

en: Open Tickets by Queue
bg: Отворени бюлетини по модул

en: Open Tickets by Owner
bg: Отворени бюлетини по притежател

en: Open Tickets by Priority
bg: Отворени бюлетини по приоритет

en: Open Tickets by Requester
bg: Отворен бюлетини по заявител

en: Open Tickets by State
bg: Отворени бюлетини по статус

en: Open Tickets by Type
bg: Отворени бюлетини по тип

en: Open Tickets by Version
bg: Отворени бюлетини по версия

en: Options
bg: Опции

en: Or
bg: или

en: Other Options
bg: Други Опции

en: Owner
bg: Притежател

en: Path
bg: Път

en: Permission Denied.
bg: Право на достъп отказан

en: Pick a password that you will be able to use in the future to close or otherwise modify this ticket. Type the password a second time to confirm it.
bg: Изберете парола която ще използвате в бъдеще за да затворите или променяте бюлетина. Въведете паролата два пъти за да потвърдите.

en: Priorities for this Type
bg: Приоритети за този тип

en: Priority
bg: Приоритет

en: Priority Description
bg: Описание на приоритета

en: Priority Name
bg: Приоритет име

en: Private
bg: Частен

en: Property Criteria
bg: Критерий свойство

en: Query Builder
bg: Изграждане на заявки

en: Query Results
bg: Резултати от търсенето

en: Re-execute Query
bg: Изпълни повторно заявката

en: Really delete this attribute? This may cause data problems!!
bg: Да се изтрие ли този атрибут? Това може да доведе до проблеми с данните!!

en: Really delete this queue? This may cause data problems!!
bg: Да се изтрие ли този модул? Това може да доведе до проблеми с данните!!

en: Really delete this priority? This may cause data problems!!
bg: Да се изтрие ли този приоритет? Това може да доведе до проблеми с данните!!

en: Really delete this state? This may cause data problems!!
bg: Да се изтрие ли този статус? Това може да доведе до проблеми с данните!!

en: Really delete this subject? This may cause data problems!!
bg: Да се изтрие ли тази тема? Това може да доведе до проблеми с данните!!

en: Really delete this ticket? It will NOT be archived, and will be gone forever.
bg: Наистина ли искате да се изтрие този бюлетин? Няма да бъде архивиран и ще бъде загубен невъзвратимо.

en: Really delete this type? This may cause data problems!!
bg: Да се изтрие ли този тип? Това може да доведе до проблеми с данните!!

en: Really delete this version? This may cause data problems!!
bg: Да се изтрие ли тази версия? Това може да доведе до проблеми с данните!!

en: Refine Search
bg: Допълни търсенето

en: Refine search
bg: Допълни търсенето

en: Remove User
bg: Премахни потребител

en: Reports
bg: Рапорти

en: Requester
bg: Заявител

en: Required 'database' not specified in bugs configuration.
bg: Необходимата 'database' не е зададена в конфигурацията за проблеми.

en: Required 'hostspec' not specified in bugs configuration.
bg: Необходимия 'hostspec' не е указан в конфигурацията за проблеми.

en: Required 'password' not specified in bugs configuration.
bg: Необходимата 'password' не съществува в конфигурация за проблеми.

en: Required 'phptype' not specified in bugs configuration.
bg: Необходимия 'phptype' не е зададен в конфигурацията за проблеми.

en: Required 'username' not specified in bugs configuration.
bg: Необходимото 'username' не е зададено в конфигурацията за проблеми.

en: Resolved
bg: Разрешен

en: Restrict ticket subjects to a specified list?
bg: Ограничи темите на бюлетина до специфичен списък

en: Save Query
bg: Запиши заявка

en: Save these results as:
bg: Запиши тези резултати като:

en: Search
bg: Търси

en: Search %s Attribute
bg: търси %s Атрибут

en: Search Assignee
bg: Търси възложен на

en: Search Attribute
bg: Търси Атрибут

en: Search Comments
bg: Търси коментар

en: Search Requester
bg: Търси заявител

en: Search Results
bg: Резултати от търсенето

en: Search Summary
bg: Търси в резюме

en: Search Tickets
bg: Търси бюлетини

en: Select the view to display after login:
bg: Изберете изгледа, който да се вижда след вход:

en: Select your color scheme.
bg: Изберете вашата схема за цветовете.

en: Select your preferred language:
bg: Изберете предпочитаният от Вас език:

en: Set Priority
bg: Избери приоритет

en: Set State
bg: Избери статус

en: Set Ticket Attributes
bg: Настрой атрибути за бюлетин

en: Set Ticket Priority
bg: Избери приоритет за бюлетин

en: Set Ticket State Succeeded
bg: Статуса на бюлетина беше успешно настроен

en: Set your preferred display language.
bg: Изберете предпочитаният от Вас език за дисплея.

en: Show "(X Days Ago)" in Date field of search results?
bg: Да се показва ли "(X дни назад)" в полето Дата в резултата?

en: Show ticket IDs in the summary view?
bg: Да се показват ли id на бюлетините в обобщението?

en: Show tickets you have requested in the summary view?
bg: Да се показват ли изисканите бюлетини в обобщения изглед?

en: Simple HTML Report
bg: Обикновен HTML рапорт

en: Some of WHUPS's configuration files are missing:
bg: Някой от конфигурационните файлове на WHUPS липсват:

en: Sort Direction
bg: Сортиране

en: Sort by %s
bg: сортиране по %s

en: State
bg: Статус

en: State Category
bg: Статус категория

en: State Description
bg: Статус описание

en: State Name
bg: Статус дата

en: State changed to '%s'
bg: Статус променен на '%s'

en: State is '%s'
bg: Статуса е '%s'

en: States for this Type
bg: Статуси за този тип

en: Subject
bg: Тема

en: Subject Name
bg: Име на тема

en: Subjects associated with this Queue
bg: Теми асоциирани с този модул

en: Summary
bg: Обобщение

en: Text
bg: Текст

en: Text Criteria
bg: Текст критерии

en: The attribute has been deleted.
bg: Атрибута беше изтрит.

en: The attribute has been modified.
bg: Атрибута беше променен.

en: The attribute was not deleted.
bg: Атрибута не беше изтрит.

en: The attribute'%s' has been added to %s.
bg: Атрибута '%s' беше добавен към %s.

en: The queue '%s' has been created.
bg: Модулът '%s' беше създаден.

en: The queue has been deleted.
bg: Модулът беше изтрит.

en: The queue has been modified.
bg: Модулът беше променен.

en: The queue was not deleted.
bg: Модулът не беше изтрит.

en: The priority '%s' has been added to %s.
bg: Приоритетът '%s' беше добавен към %s.

en: The priority has been deleted.
bg: Приоритетът беше изтрит.

en: The priority has been modified.
bg: Приоритетът беше модифициран.

en: The priority was not deleted.
bg: Приоритетът не беше изтрит.

en: The requested template does not exist.
bg: Изисканият шаблон не съществува.

en: The state '%s' has been added to %s.
bg: Статуса '%s' беше добавен към %s.

en: The state has been deleted.
bg: Статуса беше изтрит.

en: The state has been modified.
bg: Статуса беше променен.

en: The state was not deleted.
bg: Статуса не беше изтрит.

en: The subject '%s' has been added.
bg: Темата '%s' беше добавена.

en: The subject has been deleted.
bg: Темата беше изтрита.

en: The subject has been modified.
bg: Темата беше променена.

en: The subject was not deleted.
bg: Темата не беше изтрита.

en: The type '%s' has been modified.
bg: Типът '%s' не беше променен.

en: The type has been deleted.
bg: Типът беше изтрит.

en: The type was not deleted.
bg: Типът не беше изтрит.

en: The version '%s' has been added to %s.
bg: Версията '%s' беше добавена към %s.

en: The version has been deleted.
bg: Версията беше изтрита.

en: The version has been modified.
bg: Версията беше променена.

en: The version was not deleted.
bg: Версията не беше изтрита.

en: There are no attribute types to edit
bg: Няма типове на атрибут за редактиране.

en: There are no attributes defined for the current type
bg: Няма дефинирани атрибути за текущият тип.

en: There are no queues to edit
bg: Няма модули за редакция.

en: There are no queues which you can create tickets in.
bg: Няма модули за които да създавате типове.

en: There are no queues which you can search.
bg: Няма модули за търсене.

en: There are no priorities to edit
bg: Няма приоритети за редакция

en: There are no states to edit
bg: Няма статуси за редакция.

en: There are no subjects to edit
bg: Няма теми за редакция.

en: There are no ticket types associated with this module; until there are, you cannot create any tickets in this module.
bg: Няма бюлетин асоцииран с този модул; докато няма Вие не можете да създавате бюлетини в този модул.

en: There are no types to edit
bg: Няма типове за редактиране.

en: There are no users responsible for this module.
bg: Няма потребители отговорни за този модул.

en: There are no users to which this ticket can be assigned.
bg: Няма потребители на които да бъде възложен бюлетина.

en: There are no versions to edit
bg: Няма версия за редактиране.

en: There is no data for this graph.
bg: Няма данни за тази крива.

en: There is no data for this report.
bg: Няма данни за този рапорт.

en: There was an error adding '%s' to the responsible list for '%s': %s
bg: Грешка при добавяне на '%s'към списъка на отговорните за '%s': %s

en: There was an error adding the subject: %s.
bg: Грешка при добавяне на темата : %s.

en: There was an error creating the attribute: %s.
bg: Грешка при създаване на атрибута: %s.

en: There was an error creating the module: %s.
bg: Грешка при създаване на модула: %s.

en: There was an error creating the priority: %s.
bg: Грешка при създаване на приоритет: %s.

en: There was an error creating the state: %s.
bg: Грешка при създаване на статуса: %s.

en: There was an error creating the version: %s.
bg: Грешка при създаване на версията: %s.

en: There was an error deleting the attribute: %s.
bg: Грешка при изтриване на атрибута: %s.

en: There was an error deleting the module: %s.
bg: Грешка при изтриване на модула: %s.

en: There was an error deleting the priority: %s.
bg: Грешка при изтриване на приоритет: %s.

en: There was an error deleting the state: %s.
bg: Грешка при изтриване на статуса: %s.

en: There was an error deleting the subject: %s.
bg: Грешка при изтриването на обект: %s.

en: There was an error deleting the ticket: %s
bg: Грешка при изтриване на бюлетин: %s

en: There was an error deleting the type: %s.
bg: Грешка при изтриване на типа: %s.

en: There was an error deleting the version: %s.
bg: Грешка при изтриване на версията: %s.

en: There was an error editing the attribute: %s.
bg: Грешка при редактиране на атрибута: %s.

en: There was an error editing the module: %s.
bg: Грешка при редактиране на модула: %s.

en: There was an error editing the priority: %s.
bg: Грешка при редактиране на приоритета: %s.

en: There was an error editing the state: %s.
bg: Грешка при редактиране на статуса: %s.

en: There was an error editing the subject: %s.
bg: Грешка при редактиране на темата: %s.

en: There was an error editing the version: %s.
bg: Грешка при редактиране на версията: %s.

en: There was an error listing your assigned tickets: %s
bg: Грешка при показването на списъка с възложените бюлетини: %s

en: There was an error listing your open requests: %s
bg: Грешка при показването на списъка с отворени молби: %s

en: There was an error modifying the type: %s.
bg: Грешка при модифициране на типа: %s.

en: There was an error performing your search: %s
bg: Грешка при търсене: %s

en: There was an error removing '%s' from the responsible list for '%s': %s
bg: Грешка при премахването на '%s' от списъка с отговорните за '%s': %s.

en: This file controls the default preferences for Whups, and also controls which preferences users can alter.
bg: Този файл съдържа настройките по подразбиране на Whups и контролира кои от тях потребителят може да променя.

en: This file controls the stylesheet that is used to set colors and fonts in addition to or overriding Horde defaults.
bg: Този файл контролира стиловете, който се използват за цветовете и шрифтовете в допълнение към подразбиращите стилове на Horde.

en: This file defines the templates that various parts of Whups use to format data.
bg: Този файл дефинира шаблоните, които различните части на Whups използват за да форматират данни

en: This is not a search results template.
bg: Това не е шаблон за резултати от търсене.

en: This is not a valid subject.
bg: Това не е валидна тема

en: This is the main WHUPS configuration file. It contains paths and options for all WHUPS scripts.
bg: Това е главния файл за конфигуриране на WHUPS. Той съдържа пътищата и опциите за WHUPS скриптовете.

en: This mail was automatically generated by %s
bg: Този емайл беше автоматично генериран от %s

en: This queue requires that you specify a version, but there are no versions associated with it. Until versions are created for this module, you will not be able to create tickets.
bg: Този модул изисква да зададете версия, но няма версии асоциирани с него.Докато няма версии, не е възможно да създавате бюлетини.

en: Ticket %s Comments
bg: Бюлетин %s коментари

en: Ticket %s Details
bg: Бюлетин %s детайли

en: Ticket %s has been assigned
bg: Бюлетин %s беше възложен

en: Ticket %s has changed priority
bg: Бюлетин %s е със сменен приоритет

en: Ticket %s has changed state
bg: Бюлетин %s e със сменен статус

en: Ticket %s was not found.
bg: Бюлетин %s не беше намерен

en: Ticket Details
bg: Бюлетин детайли

en: Ticket ID
bg: Бюлетин ID

en: Ticket Password
bg: Бюлетин Парола

en: Ticket State
bg: Бюлетин статус

en: Ticket Stats
bg: Бюлетин статус

en: Ticket Summary
bg: Бюлетин обобщение

en: Ticket Type
bg: Бюлетин тип

en: Ticket Types associated with this Queue
bg: Бюлетин типове асоциирани с този модул

en: Tickets assigned to you
bg: Бюлетини възложени на Вас

en: Tickets which are
bg: Бюлетини които са

en: Tickets you requested
bg: Бюлетини които изискахте

en: Type
bg: Тип

en: Type Description
bg: Тип описание

en: Type Name
bg: Тип име

en: Unassigned
bg: Невъзложен

en: Unconfirmed
bg: Непотвърден

en: Unknown node type %s
bg: Неизвестен възлов тип %s

en: User
bg: Потребител

en: User Criteria
bg: Потребителски критерии

en: User ID
bg: Потребител ID

en: User Options
bg: Потребителски опции

en: Users responsible for '%s'
bg: Потребители отговорни за '%s'

en: Users responsible for this Queue
bg: Потребители отговорни за този модул

en: Users responsible for this module
bg: Потребители отговорни за този модул

en: Version
bg: Версия

en: Version Description
bg: Описание на проблема

en: Version Name
bg: Версия име

en: View Graphs
bg: Виж графиката

en: Viewable only by members of
bg: Може да се преглежда само от членове на

en: WHUPS is not properly configured
bg: WHUPS не е конфигуриран коректно

en: Weekday Day Month
bg: Работен ден месец

en: Weekday Day Month HH:MM:SS TZ
bg: Работен ден месец ЧЧ:ММ:СС ЧЗ

en: Yes
bg: Да

en: You do not have permission to access this ticket (%s).
bg: Нямате права за достъп до този бюлетин (%s).

en: You have no saved queries.
bg: Нямате записани заявки.

en: Your Email Address
bg: Вашия Email адрес

en: Your Information
bg: Информация за Вас

en: Your Password
bg: Вашата Парола

en: Your password is incorrect.
bg: Вашата парола не е коректна.

en: Your ticket id is %s.
bg: Вашият бюлетин id е %s.

en: contains (case insensitive) substring
bg: съдържа стринг нечувствителен към размера на буквите

en: contains (case sensitive) substring
bg: съдържа стринг чувствителен към размера на буквите

en: contains the word
bg: съдържа думата

en: is
bg: е

en: is greater than
bg: е по-голям от

en: is less than
bg: е по-малък от

en: matches the pattern
bg: съвпада със условията
