Whups 2.0-git - en to lt translation catalogue (548 entries)

en: "%s" is no longer among those responsible for "%s"
lt: "%s" jau nebeatsakingas už "%s"

en: %d people watching, %d people responsible
lt: Stebi %d asmenų, %d asmenys yra atsakingi

en: %s %s tickets in %s
lt: %s %s bilietai(ų) eilėje %s

en: %s %s tickets in all queues
lt: %s %s bilietai(ų) visose eilėse

en: %s (%s) wrote:
lt: %s (%s) rašė:

en: %s added to those responsible for "%s"
lt: %s nuo šiol atsakingas už "%s"

en: %s days
lt: %s dienos

en: %s part
lt: %s dalis

en: %s tickets in %s
lt: %s bilietai(ų) eilėje %s

en: %s tickets in all queues
lt: %s bilietai(ų) visose eilėse.

en: %s will be notified when this ticket is updated.
lt: %s gaus pranešimus apie bilieto atnaujinimą.

en: %s will no longer receive updates for this ticket.
lt: %s daugiau nebegaus pranešimų apie bilieto atnaujinimą.

en: (inactive)
lt: (išjungta)

en: - Stage 1
lt: - 1 žingsnis

en: - Stage 2
lt: - 2 žingnis

en: <<First
lt: <<Pirmas

en: <Prev
lt: <Ankst

en: Access denied to %s
lt: Neturite teisių į %s.

en: Add Attribute
lt: Pridėti atributą

en: Add Attribute Criterion
lt: Pridėti atributo kriterijų

en: Add Content
lt: Pridėtį turinį

en: Add Criterion
lt: Pridėti kriterijų

en: Add Date Criterion
lt: Pridėti datos kriterijų

en: Add Form Reply
lt: Naujos atsakymo formos kūrimas

en: Add Group Criterion
lt: Pridėti grupės kriterijų

en: Add Priority
lt: Pridėti svarbą

en: Add Property Criterion
lt: Pridėti savybės kriterijų

en: Add Queue
lt: Sukurti eilę

en: Add State
lt: Pridėti būseną

en: Add Text Criterion
lt: Pridėti teksto kriterijų

en: Add Type
lt: Sukurti tipą

en: Add Type %s
lt: Sukurti tipą %s

en: Add User Criterion
lt: Pridėti vartotojo kriterijų

en: Add Users
lt: Pridėti vartotojus

en: Add Version
lt: Pridėti versiją

en: Add Watcher
lt: Pridėti stebėtoją

en: Adding your ticket failed: %s.
lt: Nepavyko sukurti bilieto: %s.

en: Address Books
lt: Adresų knygelės

en: Administration
lt: Valdymas

en: And
lt: Ir

en: Any
lt: Bet kuri

en: Any Group
lt: Bet kuri grupė

en: Ascending
lt: Didėjimo tvarka

en: Assign
lt: Paskirti

en: Assigned
lt: Paskirta

en: Assigned from
lt: Paskirta nuo

en: Assigned to
lt: Paskirta iki

en: Assigned to %s
lt: Paskirta %s

en: Associations updated successfully.
lt: Sąsajos sėkmingai atnaujintos.

en: Attachment
lt: Prikabintas failas

en: Attachment %s deleted.
lt: Prikabintas failas %s ištrintas.

en: Attachment %s not found.
lt: Prikabintas failas %s nerastas.

en: Attachments
lt: Prikabinti failai

en: Attri_bute Criteria
lt: Atributo kriterijos

en: Attribute %d
lt: %d atributas

en: Attribute Description
lt: Atributo aprašymas

en: Attribute Name
lt: Atributo pavadinimas

en: Attribute Type
lt: Atributo tipas

en: Attributes
lt: Atributai

en: Attributes for this Type
lt: Atributai šiam tipui

en: Autolink to other tickets in comments?
lt: Komentaruose automatiškai generuoti nuorodas į kitus bilietus?

en: Average days to close by Owner
lt: Vidutinis bilieto uždarymo dienų skaičius pagal savininką

en: Average days to close by Queue
lt: Vidutinis bilieto uždarymo dienų skaičius pagal eilę

en: Average days to close by Requester
lt: Vidutinis bilieto uždarymo dienų skaičius pagal užsakovą

en: Average time a ticket is unresolved
lt: Vidutinis neišspręsto bilieto laikas

en: Branch Type
lt: Skyriaus tipas

en: Case Insensitive Substring
lt: Teksto gabaliukas nekreipiant dėmesio į didžiasias/mažiasias raides

en: Change
lt: Keisti

en: Change display preferences such as how search results are sorted.
lt: Vaizdavimo nustatymų, tokių kaip, paieškos rezultatų rūšiavimas, keitimas.

en: Change preferences for email notifications of ticket activity.
lt: El. pašto perspėjimų apie bilietų būseną nustatymų keitimas.

en: Choose Action:
lt: Pasirinkite veiksmą:

en: Choose New Query instead of deleting the root node.
lt: Pasirinkite naują užklausą ir netrinkite pagrindinės šaknies.

en: Choose:
lt: Pasirinkite:

en: Chronological (oldest first)
lt: Chronologiškai (pirma seniausi)

en: Clone
lt: Kopijuoti

en: Clone Description
lt: Kopijuoti aprašymą

en: Clone Type
lt: Kopijuoti tipą

en: Comma Separated Values (CSV file)
lt: Kableliais atskirtos reikšmės (CSV failas)

en: Comment
lt: Komentaras

en: Comment #%d
lt: Komentaras #%d

en: Comment #%d (Private)
lt: Komentaras #%d (Privatus)

en: Comment added
lt: Komentaras įrašytas

en: Comment on %s
lt: %s komentaras

en: Commentor
lt: Komentatorius

en: Copy of %s
lt: %s kopija

en: Could not find any groups.
lt: Nepavyko rasti jokių grupių.

en: Could not find ticket "%s".
lt: Nepavyko rasti bilieto "%s".

en: Create Default Priorities
lt: Sukurti standartines svarbos reikšmes

en: Create Default States
lt: Sukurti standartines būsenų reikšmes

en: Create Ticket
lt: Bilieto kūrimas

en: Create Ticket - Step 1
lt: Bilieto kūrimas - 1 žingsnis

en: Create Ticket - Step 2
lt: Bilieto kūrimas - 2 žingsnis

en: Create Ticket - Step 3
lt: Bilieto kūrimas - 3 žingsnis

en: Create Ticket - Step 4
lt: Bilieto kūrimas - 4 žingsnis

en: Created
lt: Sukurta

en: Created By
lt: Autorius

en: Created from
lt: Sukurta nuo

en: Created to
lt: Sukurta iki

en: Current Query
lt: Dabartinė užklausa

en: Current Ticket Type
lt: Dabartinis bilieto tipas

en: DO NOT REPLY TO THIS MESSAGE. THIS EMAIL ADDRESS IS NOT MONITORED.
lt: NEATSAKYKITE Į ŠĮ LAIŠKĄ. ŠIS EL. PAŠTO ADRESAS NĖRA STEBIMAS.

en: Date/Time format for search results
lt: Paieškos rezultatų datos/laiko formatas

en: Dates
lt: Datos

en: Default Ticket Type
lt: Standartinis bilieto tipas

en: Default sorting criteria:
lt: Standartinis rūšiavimo kriterijus:

en: Default sorting direction:
lt: Standartinė rūšiavimo kryptis:

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete %s
lt: Ištrinti %s

en: Delete %s?
lt: Ištrinti %s?

en: Delete Attribute
lt: Ištrinti atributą

en: Delete Attribute Confirmation
lt: Atributo trynimo patvirtinimas

en: Delete Form Reply
lt: Ištrinti atsakymo formą

en: Delete Form Reply Confirmation
lt: Atsakymo formos trynimo patvirtinimas

en: Delete Priority
lt: Ištrinti svarbą

en: Delete Priority Confirmation
lt: Svarbo trynimo patvirtinimas

en: Delete Query?
lt: Ištrinti užklausą?

en: Delete Queue
lt: Ištrinti eilę

en: Delete Queue Confirmation
lt: Eilės trynimo patvirtinimas

en: Delete State
lt: Ištrinti būseną

en: Delete State Confirmation
lt: Būsenos trynimo patvirtinimas

en: Delete Type
lt: Ištrinti tipą

en: Delete Type Confirmation
lt: Tipo trynimo patvirtinimas

en: Delete Version
lt: Ištrinti versiją

en: Delete Version Confirmation
lt: Vertijos trynimo patvirtinimas

en: Delete entry
lt: Ištrinti įrašą

en: Deleted Attachment
lt: Prikabintas failas ištrintas.

en: Deleted Attachment: %s
lt: Prikabintas failas ištrintas: %s

en: Descending
lt: Mažėjimo tvarka

en: Description
lt: Aprašymas

en: Display Preferences
lt: Vaizdavimo nustatymai

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Download these results as:
lt: Atsisiųsti šiuos rezultatus kaip:

en: Due
lt: Atlikti iki

en: Due &rArr; %s
lt: Atlikti iki &rArr; %s

en: Due Date
lt: Atlikimo data

en: Due from
lt: Atlikimo data nuo

en: Due to
lt: Atlikimo data iki

en: E_xecute Query
lt: Vykdyti užklausą

en: Edit
lt: Keisti

en: Edit %s
lt: Redaguoti %s

en: Edit Attribute
lt: Keisti atributą

en: Edit Attribute Criterion
lt: Keisti atributo kriterijų

en: Edit Attributes
lt: Keisti atributus

en: Edit Date Criterion
lt: Keisti datos kriterijų

en: Edit Form Replies
lt: Keisti atsakymų formas

en: Edit Form Reply
lt: Atsakymo formos redagavimas

en: Edit Group Criterion
lt: Keisti grupės kriterijų

en: Edit Priorities
lt: Keisti svarbas

en: Edit Priority
lt: Keisti svarbą

en: Edit Property Criterion
lt: Keisti savybės kriterijų

en: Edit Queue
lt: Keisti eilę

en: Edit Queues
lt: Keisti eiles

en: Edit State
lt: Keisti būseną

en: Edit States
lt: Keisti būsenas

en: Edit Text Criterion
lt: Keisti teksto kriterijų

en: Edit Type
lt: Keisti tipą

en: Edit User Criterion
lt: Keisti vartotojo kriterijų

en: Edit Version
lt: Keisti versiją

en: Edit _Permissions
lt: Keisti teises

en: Edit _Types
lt: Keisti tipus

en: Edit or Delete Attributes
lt: Atributų keitimas arba trynimas

en: Edit or Delete Form Replies
lt: Atsakymų formų keitimas arba trynimas

en: Edit or Delete Priorities
lt: Svarbų keitimas arba trynimas

en: Edit or Delete Queues
lt: Eilių keitimas arba trynimas

en: Edit or Delete States
lt: Būsėnų keitimas arba trynimas

en: Edit or Delete Types
lt: Tipų keitimas arba trynimas

en: Edit or Delete Versions
lt: Versijų keitimas arba trynimas

en: Edit the permissions on this form reply
lt: Keisti šios atsakymo formos teises

en: Edit the permissions on this queue
lt: Keisti šios eilės teises

en: Edit the users responsible for this queue
lt: Keisti vartotojus atsakingus už šią eilę

en: Edit the versions for this queue
lt: Keisti šios eilės versijas

en: Email address to notify
lt: El. pašto adresas perspėjimui

en: Email address to remove
lt: El. pašto adresas, kurį reikia ištrinti

en: Empty attachment
lt: Failas tuščias

en: Entry deleted.
lt: Įrašas ištrintas.

en: Error: Unknown query form "%s", defaulting to properties
lt: Klaida: nežinoma užklausos forma "%s", naudojamos standartinės reikšmės

en: Exact Match
lt: Tikslus atitikmuo

en: Execute Query
lt: Vykdyti užklausą

en: For tickets from these queues
lt: Bilietams šiose eilėse

en: For tickets which are
lt: Bilietams, kurie yra

en: Form Replies
lt: Atsakymų formos

en: Form Replies for this Type
lt: Šio tipo atsakymų formos

en: Form Reply Name
lt: Atsakymo formos pavadinimas

en: Form Reply Text
lt: Atsakyma formos tekstas

en: Form Reply:
lt: Atsakymo forma:

en: General Preferences
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Go
lt: Rodyti

en: Group Owners
lt: Grupės savininkas

en: Groups
lt: Grupės

en: Hidden Comments
lt: Paslėpti komentarai

en: History
lt: Istorija

en: Hoist Children
lt: Perkelti vaikus į aukštesnį lygį

en: If you select any tickets that do not have an owner, who should we send email to?
lt: Jeigu pasirinksite bilietą, kuris neturi savininko, kam tokiu atveju siųsti el. laiškus?

en: Insert And
lt: Įterpti Ir

en: Insert Branch
lt: Įterpti skyrių

en: Insert Not
lt: Įterpti Ne

en: Insert Or
lt: Įterpti Arba

en: Invalid Queue
lt: Neteisinga eilė

en: Invalid Ticket Id
lt: Neteisingas bilieto ID

en: Invalid argument: Missing attribute name or value.
lt: Neteisingas argumentas: nėra atributo pavadinimo arba reikšmės.

en: Invalid arguments: Must supply a ticket number and new attributes.
lt: Neteisingi argumentai: turite nurodyti bilieto pavadinimą ir naujus atributus.

en: Invalid queue
lt: Neteisinga eilė

en: Invalid search
lt: Neteisinga paieška

en: Invalid ticket data supplied: %s
lt: Įvesti neteisingi bilieto duomenys: %s

en: Keep a set of versions for this queue?
lt: Šioje eilėje naudoti versijas?

en: Last>>
lt: Paskutinis>>

en: Load Query
lt: Užkrauti užklausą

en: Loading...
lt: Krauna...

en: Make a clone of %s
lt: Kopijuoti %s

en: Make this comment visible only to members of a group?
lt: Ar komentaras matomas tik grupės nariams?

en: Match
lt: Atitinka

en: Match Operator
lt: Atitikimo operatorius

en: Match Pattern
lt: Atitinkanti forma

en: Match Word
lt: Atitinkantis žodis

en: Maximum time a ticket is unresolved
lt: Maksimalus neišspręsto bilieto laikas

en: Minimum time a ticket is unresolved
lt: Minimalus neišspręsto bilieto laikas

en: Most recent first
lt: Iš pradžių naujausi

en: Moved ticket %d to "%s"
lt: Bilietas %d perkeltas į "%s"

en: My %s
lt: Mano %s

en: My %s :: Add Content
lt: Mano %s :: Pridėti turinį

en: My Queries
lt: Mano užklausos

en: My Requests
lt: Mano prašymai

en: My Tickets
lt: Mano bilietai

en: My tickets by assignment date
lt: Mano bilietai pagal paskyrimo datą

en: My tickets by creation date
lt: Mano bilietai pagal sukūrimo datą

en: My tickets by due date
lt: Mano bilietai pagal vykdymo datą

en: My tickets by resolution date
lt: Mano bilietai pagal išsprendimo datą

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Name of the cloned copy
lt: Kopijos pavadinimas

en: Ne_w Query
lt: Nauja užklausa

en: New
lt: Naujas

en: New Attachment
lt: Naujas prikabintas failas

en: New Attachment: %s
lt: Naujas prikabintas failas: %s

en: New Queue
lt: Nauja eilė

en: New Ticket
lt: Naujas bilietas

en: New Type
lt: Naujas tipas

en: Next>
lt: Toliau>

en: No
lt: Ne

en: No priority for this ticket and no default priority for ticket type "%s" specified.
lt: Šiam bilietui svarba nenurodyta, ir nėra nustatytos standartinės svarbos "%s" bilieto tipui.

en: No queries have been saved.
lt: Neišsaugota nei viena užklausa.

en: No query to run
lt: Užklausų nėra

en: No queues available.
lt: Eilių nėra.

en: No state for this ticket and no default state for ticket type "%s" specified.
lt: Šiam bilietui būsena nenurodyta, ir nėra nustatytos standartinės būsenos "%s" bilieto tipui.

en: No stats available.
lt: Statistikos nėra.

en: No such view "%s" found
lt: Vaizdinio "%s" nėra

en: No tickets are assigned to you.
lt: Jums nepaskirtas nei vienas bilietas.

en: No tickets are unassigned!
lt: Nepaskirtų bilietų nėra!

en: No tickets in queue.
lt: Eilėje bilietų nėra.

en: No tickets matched your search criteria.
lt: Nerastas nei vienas bilietas atitinkantis jūsų paiešką.

en: No type for this ticket and no default type for queue "%s" specified.
lt: Šiam bilietui nenurodytas tipas, ir nėra nustatyto standartinio tipo "%s" eilei.

en: None
lt: Nėra

en: Not
lt: Ne

en: Notification Preferences
lt: Pranešimų nustatymai

en: Older? Please update first!
lt: Senesnis? Atsinaujinkite!

en: Only notify me of ticket changes from other users?
lt: Perspėti mane tik jeigu bilietą keičia kiti vartotojai?

en: Only notify me of ticket changes with comments?
lt: Perspėti mane tik jeigu keičiasi bilieto komentarai?

en: Open
lt: Atviri

en: Open Tickets by Owner
lt: Atviri bilietai pagal savininką

en: Open Tickets by Priority
lt: Atviri bilietai pagal svarbą

en: Open Tickets by Queue
lt: Atviri bilietai pagal eilę

en: Open Tickets by Requester
lt: Atviri bilietai pagal užsakovą

en: Open Tickets by State
lt: Atviri bilietai pagal būseną

en: Open Tickets by Type
lt: Atviri bilietai pagal tipą

en: Open Tickets in %s
lt: Atviri bilietai eilėje %s

en: Open tickets in %s
lt: Atviri bilietai eilėje %s

en: Open tickets in all queues.
lt: Atviri bilietai visose eilėse.

en: Or
lt: Arba

en: Owners
lt: Savininkai

en: Permanently delete %s?
lt: Visiškai ištrinti %s?

en: Permanently delete entry?
lt: Tikrai ištrinti įrašą?

en: Permission Denied
lt: Neužtenka teisių

en: Permission Denied.
lt: Neužtenka teisių.

en: Permission denied.
lt: Neužtenka teisių.

en: Priorities for this Type
lt: Šio tipo svarbos

en: Priority
lt: Svarba

en: Priority &rArr; %s
lt: Svarba &rArr; %s

en: Priority Description
lt: Svarbos aprašymas

en: Priority Name
lt: Svarbos pavadinimas

en: Public Queries
lt: Viešos užklausos

en: Query Builder
lt: Užklausos

en: Query Name
lt: Užklausos pavadinimas

en: Query Parameters
lt: Užklausos parametrai

en: Query Results
lt: Užklausos rezultatai

en: Query Slug
lt: Užklausos raktinis žodis

en: Query to run
lt: Paleisti užklausą

en: Queue
lt: Eilė

en: Queue &rArr; %s
lt: Eilė &rArr; %s

en: Queue Contents
lt: Eilės turinys

en: Queue Description
lt: Eilės aprašymas

en: Queue Email
lt: Eilės el. pašto adresas

en: Queue Name
lt: Eilės pavadinimas

en: Queue Slug
lt: Eilės raktinis žodis

en: Queue Summary
lt: Eilės santrauka

en: Queue Version
lt: Eilės versija

en: Queue/Type Matri_x
lt: Eilės/Tipo matrica

en: Queue/Type Matrix
lt: Eilės/Tipo matrica

en: Queues
lt: Eilės

en: Re_turn to Search Results
lt: Grįžti į paieškos rezultatus

en: Really delete this attribute? This may cause data problems!
lt: Ar tikrai ištrinti šį atributą? Tai sukels problemų su duomenimis!

en: Really delete this form reply?
lt: Tikrai ištrinti šią atsakymo formą?

en: Really delete this priority? This may cause data problems!
lt: Ar tikrai ištrinti šią svarbą? Tai sukels problemų su duomenimis!

en: Really delete this query? This operation is not undoable.
lt: Ar tikrai ištrinti šią užklausą? Gražinti atgal nebegalėsite.

en: Really delete this queue? This will also delete all associated tickets and their comments. This can not be undone!
lt: Tikrai ištrinti šią eilę ir visus bilietus bei komentarus joje? Gražinti atgal nebegalėsite.

en: Really delete this state? This may cause data problems!
lt: Ar tikrai ištrinti šią būseną? Tai sukels problemų su duomenimis!

en: Really delete this ticket? It will NOT be archived, and will be gone forever.
lt: Ar tikrai ištrinti šį bilietą? Jis NĖRA archyvuojamas ir bus ištrintas amžiams.

en: Really delete this type? This may cause data problems!
lt: Ar tikrai ištrinti šį tipą? Tai sukels problemų su duomenimis!

en: Really delete this version? This may cause data problems!
lt: Ar tikrai ištrinti šią versiją? Tai sukels problemų su duomenimis!

en: Received message:
lt: Gautas laiškas:

en: Refine Search
lt: Pakeisti paiešką

en: Reminders were sent.
lt: Priminimai išsiųsti.

en: Remove User
lt: Ištrinti vartotoją

en: Remove Watcher
lt: Ištrinti stebėtoją

en: Reply to this comment
lt: Atsakyti į šį komentarą

en: Reports
lt: Raportai

en: Requester
lt: Užsakovas

en: Required Attribute?
lt: Būtinas atributas?

en: Resolved
lt: Išspręsta

en: Resolved from
lt: Išspręsta nuo

en: Resolved to
lt: Išspręsta iki

en: Responsible Users
lt: Atsakingi vartotojai

en: S_et Queue
lt: Nustatyti eilę

en: Sa_ve Query
lt: Išsaugoti užklausą

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save Criterion
lt: Išsaugoti kriterijų

en: Save Query
lt: Išsaugoti užklausą

en: Save as Query
lt: Išsaugoti užklausą

en: Saved Queries
lt: Išsaugotos užklausos

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search %s Attribute
lt: Ieškoti %s atributo

en: Search Attribute
lt: Ieškoti atribute

en: Search Comments
lt: Ieškoti komentaruose

en: Search Owners
lt: Ieškoti tarp savininkų

en: Search Requester
lt: Ieškoti tarp užsakovų

en: Search Results
lt: Paieškos rezultatai

en: Search Results: %s of %s
lt: Paieškos rezultatai: %s iš %s

en: Search Summary
lt: Paieškos santrauka

en: Search Tickets
lt: Bilietų paieška

en: Select address book sources for adding and searching for addresses.
lt: Adresų knygelės adresų paieškai ir pridėjimui nustatymas.

en: Select the view to display after login:
lt: Pasirinkite, kurį puslapį rodyti po prisijungimo:

en: Sen_d Reminders
lt: Siųsti priminimus

en: Send Reminders
lt: Siųsti priminimus

en: Send only for this list of ticket ids
lt: Siųsti tik bilietams su šiais id

en: Set Default Priority
lt: Sukurti standartines svarbos reikšmes

en: Set Default State
lt: Sukurti standartines būsenų reikšmes

en: Set Queue - Step 1
lt: Eilės nustatymas - 1 žingsnis

en: Set Queue - Step 2
lt: Eilės nustatymas - 2 žingsnis

en: Set Queue - Step 3
lt: Eilės nustatymas - 3 žingsnis

en: Set Queue for %s
lt: %s eilės nustatymas

en: Set Requester
lt: Nustatyti užsakovą

en: Set Type - Step 1
lt: Tipo nustatymas - 1 žingsnis

en: Set Type - Step 2
lt: Tipo nustatymas - 2 žingsnis

en: Set Type for %s
lt: %s tipo nustatymas

en: Set _Type
lt: Nustatyti tipą

en: Show comments in chronological order, or most recent first?
lt: Rodyti komentarus chronologine tvarka ar iš pradžių naujausius?

en: Show ticket IDs in the summary view?
lt: Santraukoje rodyti bilietų ID?

en: Show tickets you have requested in the summary view?
lt: Santraukoje rodyti jūsų sukurtus bilietus?

en: Simple HTML Report
lt: Paprastas HTML raportas

en: Slugs allows direct access to this queue's open tickets by visiting: %s. <br /> Slug names may contain only letters, numbers or the _ (underscore) character.
lt: Raktiniai žodžiai leidžia greitai prieiti prie šios eilės bilietų adresu: %s. <br /> Raktiniai žodžiai gali būti sudaryti tik iš raidžių, skaičių ir simbolio _ (pabraukimo apačioje).

en: Sort by %s
lt: Rūšiuoti pagal %s

en: Spam protection
lt: Apsauga nuo šiukšlių

en: State
lt: Būsena

en: State &rArr; %s
lt: Būsena &rArr; %s

en: State Category
lt: Būsenos kategorija

en: State Description
lt: Būsenos aprašymas

en: State Name
lt: Būsenos pavadinimas

en: States for this Type
lt: Šio tipo būsena

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Įvesti

en: Subscribe to this query
lt: Užsiprenumeruoti šią užklausą

en: Successfully Cloned %s to %s.
lt: %s sėkmingai nukopijuotas į %s.

en: Successfully changed ticket type.
lt: Bilieto tipas sėkmingai pakeistas.

en: Summary
lt: Pavadinimas

en: Summary &rArr; %s
lt: Pavadinimas &rArr; %s

en: Summary like
lt: Pavadinimas

en: Taken from %s
lt: Paimta iš %s

en: Text
lt: Tekstas

en: That queue slug is already taken. Please select another.
lt: Toks eilės raktinis žodis jau užimtas. Pabandykite kitokį.

en: The Requester's Email Address
lt: Užsakovo el. pašto adresas

en: The VFS backend needs to be configured to enable attachment uploads.
lt: Prikabintų failų galimybei turi būti įjungta VFS posistemė.

en: The attribute "%s" has been added to %s.
lt: Atributas "%s" pridėtas į %s.

en: The attribute has been deleted.
lt: Atributas ištrintas.

en: The attribute has been modified.
lt: Atributas pakeistas.

en: The attribute was not deleted.
lt: Atributas neištrintas.

en: The default priority has been set.
lt: Standartinė svarbos reikšmė nustatyta.

en: The default state has been set.
lt: Standartinė būsenos reikšmė nustatyta.

en: The form reply "%s" has been added to %s.
lt: Atsakymo forma "%s" pridėta į %s.

en: The form reply has been deleted.
lt: Atsakymo forma ištrinta.

en: The form reply has been modified.
lt: Atsakymo forma pakeista.

en: The form reply was not deleted.
lt: Atsakymo forma neištrinta.

en: The priority "%s" has been added to %s.
lt: Svarba "%s" pridėta į %s.

en: The priority has been deleted.
lt: Svarba ištrinta.

en: The priority has been modified.
lt: Svarba pakeistas.

en: The priority was not deleted.
lt: Svarba neištrinta.

en: The query "%s" couldn't be deleted: %s
lt: Nepavyko ištrinti užklausos "%s": %s

en: The query "%s" has been deleted.
lt: Užklausa "%s" ištrinta.

en: The query couldn't be loaded:
lt: Nepavyko užkrauti užklausos:

en: The queue "%s" has been created.
lt: Eilė "%s" sukurta.

en: The queue has been deleted.
lt: Eilė ištrinta.

en: The queue has been modified.
lt: Eilė pakeista.

en: The queue was not deleted.
lt: Eilė neištrinta.

en: The requested template does not exist.
lt: Nurodytas šablonas neegzistuoja.

en: The state "%s" has been added to %s.
lt: Būsena "%s" pridėta į %s.

en: The state has been deleted.
lt: Būsena ištrinta.

en: The state has been modified.
lt: Būsena pakeista.

en: The state was not deleted.
lt: Būsena neištrinta.

en: The ticket was not deleted.
lt: Bilietas neištrintas.

en: The type "%s" has been modified.
lt: Tipas "%s" pakeistas.

en: The type has been deleted.
lt: Tipas ištrintas.

en: The type was not deleted.
lt: Tipas neištrintas.

en: The version "%s" has been added to %s.
lt: Versija "%s" pridėta į %s.

en: The version has been deleted.
lt: Versija ištrinta.

en: The version has been modified.
lt: Versija pakeista.

en: The version was not deleted.
lt: Versija neištrinta.

en: There are no attribute types to edit
lt: Atributų tipų redagavimui nėra

en: There are no attributes defined.
lt: Atributų nėra

en: There are no form replies to edit
lt: Atsakymų formų redagavimui nėra

en: There are no open tickets.
lt: Atvirų bilietų nėra.

en: There are no priorities to edit
lt: Svarbų redagavimui nėra

en: There are no queues available.
lt: Eilių nėra.

en: There are no queues to edit
lt: Eilių redagavimui nėra

en: There are no queues which you can create tickets in.
lt: Eilių, kuriose galite kurti bilietus, nėra.

en: There are no queues which you can search.
lt: Eilių, kuriose galite ieškoti, nėra.

en: There are no states to edit
lt: Būsenų redagavimui nėra

en: There are no ticket types associated with this queue; until there are, you cannot create any tickets in this queue.
lt: Su šia eile nėra susietų tipų; kol tai nebus padaryta, jūs negalėsite šioje eilėje kurti naujų bilietų.

en: There are no types to edit
lt: Tipų redagavimui nėra

en: There are no users responsible for this queue.
lt: Vartotojų, atsakingų už šią eilę, nėra.

en: There are no users to which this ticket can be assigned.
lt: Vartotojų, kuriems gali būti paskirti bilietai, nėra.

en: There are no versions to edit
lt: Versijų redagavimui nėra

en: There is no data for this report.
lt: Šiam raportui neužtenka duomenų.

en: There was an error adding "%s" to the responsible list for "%s":
lt: Klaida pridedant "%s" kaip atsakingą už "%s":

en: There was an error creating the attribute:
lt: Klaida kuriant atributą:

en: There was an error creating the form reply:
lt: Klaida kuriant atsakymo formą:

en: There was an error creating the priority:
lt: Klaida kuriant svarbą:

en: There was an error creating the queue:
lt: Klaida kuriant eilę:

en: There was an error creating the state:
lt: Klaida kuriant būseną:

en: There was an error creating the version:
lt: Klaida kuriant versiją:

en: There was an error deleting the attribute:
lt: Klaida trinant atributą:

en: There was an error deleting the form reply:
lt: Klaida trinant atsakymo formą:

en: There was an error deleting the priority:
lt: Klaida trinant svarbą:

en: There was an error deleting the queue:
lt: Klaida trinant eilę:

en: There was an error deleting the state:
lt: Klaida trinant būseną:

en: There was an error deleting the ticket:
lt: Klaida trinant bilietą:

en: There was an error deleting the type:
lt: Klaida trinant tipą:

en: There was an error deleting the version:
lt: Klaida trinant versiją:

en: There was an error editing the attribute:
lt: Klaida keičiant atributą:

en: There was an error editing the form reply:
lt: Klaida keičiant atsakymo formą:

en: There was an error editing the priority:
lt: Klaida keičiant svarbą:

en: There was an error editing the queue:
lt: Klaida keičiant eilę:

en: There was an error editing the state:
lt: Klaida keičiant būseną:

en: There was an error editing the version:
lt: Klaida keičiant versiją:

en: There was an error listing users: %s; %s
lt: Klaida parodant vartotojų sąrašą: %s; %s

en: There was an error locating tickets in this queue:
lt: Klaida kraunant bilietus šioje eilėje:

en: There was an error modifying the type:
lt: Klaida keičiant tipą:

en: There was an error performing your search: %s
lt: Klaida atliekant jūsų paiešką: %s

en: There was an error removing "%s" from the responsible list for "%s":
lt: Klaida trinant "%s" iš atsakingų už "%s" sąrašo:

en: There was an error setting the default priority:
lt: Klaida nustatant standartinę svarbą:

en: There was an error setting the default state:
lt: Klaida nustatant standartinę būseną:

en: This comment is visible to everyone
lt: Šis komentaras yra matomas visiems

en: This email address will be used when sending notifications for any queue tickets.
lt: Šis el. pašto adresas bus naudojamas siunčiam laiškus apie bilietų pakeitimus eilėje.

en: This is not a search results template.
lt: Tai nėra paieškos rezultatų šablonas.

en: This query element cannot be edited.
lt: Šio užklausos elemento keisti negalima.

en: This queue requires that you specify a version, but there are no versions associated with it. Until versions are created for this queue, you will not be able to create tickets.
lt: Šioje eilėje reikia nurodyti versijas, tačiau su ja nesusieta jokia versija. Jūs negalėsite kurti naujų bilietų tol, kol eilei nebus sukurtos versijos.

en: Ticket
lt: Bilietas

en: Ticket %d has been deleted.
lt: Bilietas %d ištrintas.

en: Ticket %s - %s
lt: Bilietas %s - %s

en: Ticket %s was not found.
lt: Bilietas %s nerastas.

en: Ticket Search
lt: Bilieto paieška

en: Ticket State
lt: Bilieto būsena

en: Ticket Stats
lt: Bilieto statistika

en: Ticket Type
lt: Bilieto tipas

en: Ticket Types associated with this Queue
lt: Bilietų tipai susieti su šia eile

en: Ticket URL: %s
lt: Bilieto URL: %s

en: Ticket Updated
lt: Bilietas atnaujintas

en: Tickets
lt: Bilietai

en: Tickets matching the query "%s".
lt: Bilietai atitinkantys užklausą "%s".

en: Type
lt: Tipas

en: Type &rArr; %s
lt: Tipas &rArr; %s

en: Type Description
lt: Tipo aprašymas

en: Type Name
lt: Tipo pavadinimas

en: Type: %s; State: %s
lt: Tipas: %s; Būsena: %s

en: Unassigned
lt: Nepaskirtas

en: Unassigned Tickets
lt: Nepaskirti bilietai

en: Unassigned tickets
lt: Nepaskirti bilietai

en: Unconfirmed
lt: Nepatvirtintas

en: Unknown node type %s
lt: Nežinomas šakos tipas %s

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Update %s
lt: Atnaujinti %s

en: Update Associations
lt: Atnaujinti sąsajas

en: Updated
lt: Atnaujintas

en: Updated By
lt: Atnaujinta

en: Updated from
lt: Atnaujinta nuo

en: Updated to
lt: Atnaujinta iki

en: User
lt: Vartotojas

en: User ID
lt: Vartotojo ID

en: Users responsible for this Queue
lt: Vartotojų atsakingi už šią eilę

en: Users responsible for this queue
lt: Vartotojų atsakingi už šią eilę

en: Version
lt: Versija

en: Version &rArr; %s
lt: Versija &rArr; %s

en: Version Active?
lt: Versija aktyvi?

en: Version Description
lt: Versijos aprašymas

en: Version Name
lt: Versijos pavadinimas

en: Viewable only by members of
lt: Gali peržiūrėti tik grupės nariai

en: Watch this ticket
lt: Stebėti šį bilietą

en: Watchers for %s
lt: %s stebėtojai

en: Weekday Day Month
lt: Savaitės diena Diena Mėnuo

en: Weekday Day Month HH:MM:SS TZ
lt: Savaitės diena Diena Mėnuo HH:MM:SS LZ

en: Yes
lt: Taip

en: You are not allowed to view ticket %d.
lt: Jūs neturite teisių matyti %d bilieto.

en: You do not have permission to access this ticket (%s).
lt: Jūs neturite teisių peržiūrėti šio bilieto (%s).

en: You do not have permission to update this ticket.
lt: Jūs neturite teisių keisti šio bilieto.

en: You have no open requests.
lt: Jūs neturite atvirų bilietų apie kuriuos pranešėte jūs pats.

en: You have no saved queries.
lt: Jūs neturite išsaugotų užklausų.

en: You must select at least one queue to send reminders for.
lt: Priminimų išsiuntimui turite pasirinkti bent vieną eilę.

en: Your Email Address
lt: Jūsų el. pašto adresas

en: Your ticket ID is %s. An appropriate person has been notified of this request.
lt: Jūsų bilieto ID yra %s. Apie šią užklausą buvo pranešta atsakingam asmeniui.

en: [ Could not render body of message. ]
lt: [ Nepavyko parodyti žinutės. ]

en: [Hidden]
lt: [Paslėpti]

en: _Admin
lt: Valdymas

en: _Comment
lt: Komentaras

en: _Date Criteria
lt: Datos kriterijus

en: _Delete
lt: Ištrinti

en: _Delete Query
lt: Ištrinti užklausą

en: _Edit Query
lt: Keisti užklausą

en: _Edit Queues
lt: Keisti eiles

en: _Go
lt: Rodyti

en: _Group Criteria
lt: Grupės kriterijus

en: _History
lt: Istorija

en: _Load Query
lt: Užkrauti užklausą

en: _My %s
lt: Mano %s

en: _New Ticket
lt: Naujas bilietas

en: _Property Criteria
lt: Savybės kriterijus

en: _Query Builder
lt: Užklausos

en: _Reports
lt: Raportai

en: _Search
lt: _Ieškoti

en: _Text Criteria
lt: Teksto kriterijus

en: _Update
lt: Atnaujinti

en: _User Criteria
lt: Vartotojo kriterijus

en: _Watch
lt: Stebėti

en: contains (case insensitive) substring
lt: turi tekstą (didžiosios/mažosios nesvarbu)

en: contains (case sensitive) substring
lt: turi tekstą (didžiosios/mažosios svarbu)

en: contains the word
lt: turi žodį

en: current user:
lt: dabartinis vartotojas:

en: estimated time
lt: numatytas laikas

en: is
lt: yra

en: is greater than
lt: didesnis nei

en: is less than
lt: mažesnis nei

en: matches the pattern
lt: atitinka formą

en: to
lt: iki
