Whups 1.0-cvs - en to no translation catalogue (458 entries)

en: "%s" is no longer among those responsible for "%s"
no: "%s" er ikke lenger blant de ansvarlige for "%s"

en: %s (%s) wrote:
no: %s (%s) skrev:

en: %s added to those responsible for "%s"
no: %s er lagt til de som er ansvarlig for "%s"

en: %s days
no: %s dager

en: %s will be notified when this ticket is updated.
no: %s vil få beskjed når denne saken er oppdatert.

en: %s will no longer receive updates for this ticket.
no: %s vil ikke lenger få beskjed om oppdateringer på denne saken.

en: - Stage 1
no: - Steg 1

en: - Stage 2
no: - Steg 2

en: --priority-name or --priority-id must specify a valid Priority.
no: --priority-name eller --priority-id må angi en gyldig prioritet.

en: --queue-name or --queue-id must specify a valid Queue.
no: --queue-name eller --queue-id må angi en gyldig kø.

en: --state-name or --state-id must specify a valid State.
no: --state-name eller --state-id må angi en gyldig tilstand.

en: --type-name or --type-id must specify a valid Type.
no: --type-name eller --type-id må angi en gyldig type.

en: <<First
no: <<Første

en: <Prev
no: >Forrige

en: Access denied to %s
no: Tilgang nektet til %s

en: Add Attribute
no: Ny egenskap

en: Add Attribute Criterion
no: Legg til kriterie for egenskap

en: Add Content
no: Legg til innhold

en: Add Criterion
no: Legg til kriterie

en: Add Group Criterion
no: Legg til gruppekriterie

en: Add Priority
no: Ny prioritet

en: Add Property Criterion
no: Legg til kriteriegenskap

en: Add Queue
no: Ny kø

en: Add State
no: Ny tilstand

en: Add Subject
no: Nytt emne

en: Add Text Criterion
no: Legg til tekstkriterie

en: Add Type
no: Ny type

en: Add Type %s
no: Legg til type %s

en: Add User Criterion
no: Nytt brukerkriterie

en: Add Users
no: Legg til brukere

en: Add Version
no: Legg til versjon

en: Add Watcher
no: Legg til overvåker

en: Adding your ticket failed: %s.
no: Feil ved innlegging av din sak: %s.

en: Administration
no: Administrering

en: Any Group
no: Alle grupper

en: Ascending
no: Stigende

en: Assign
no: Tildel

en: Assign Ticket Succeeded
no: Tildeling av sak utført

en: Assigned
no: Tildelt

en: Assigned to %s
no: Tildelt til %s

en: Associations updated successfully.
no: Koblingene er oppdatert.

en: Attachment
no: Vedlegg

en: Attachment %s deleted.
no: Vedlegget %s ble slettet.

en: Attachment %s not found.
no: Fant ikke vedlegget %s.

en: Attachments
no: Vedlegg

en: Attribute Criteria
no: Egenskapskriterier

en: Attribute Description
no: Beskrivelse av egenskap

en: Attribute Name
no: Navn på egenskap

en: Attributes for this Type
no: Egenskaper til denne typen

en: Autolink to other tickets in comments?
no: Automatisk link til andre saker i kommentarer?

en: Average days to close by Owner
no: Snittdager for ferdigstilling etter eier

en: Average days to close by Queue
no: Snittdager for ferdigstilling etter kø

en: Average days to close by Requester
no: Snittdager for ferdigstilling etter innmelder

en: Average time a ticket is unresolved
no: Gjennomsnittstid en sak er uløst

en: Branch Type
no: Grentype

en: Case Insensitive Substring
no: Delstreng (ikke skill mellom store/små bokstaver)

en: Change
no: Endre

en: Change display options such as how search results are sorted.
no: Endre hvordan visning av søkeresultater er sortert.

en: Change options for email notifications of ticket activity.
no: Endre valg for epostmeldinger av saksaktivitet.

en: Choose Action:
no: Velg handling:

en: Choose New Query instead of deleting the root node.
no: Velg Ny Spørring istedetfor å slette rotnoden.

en: Choose:
no: Velg:

en: Chronological (oldest first)
no: Kronologisk (eldste først)

en: Clear All Searches
no: Fjern alle søk

en: Clone
no: Klon

en: Clone Description
no: Kloningsbeskrivelse

en: Clone Type
no: Kloningstype

en: Comma Separated Values (CSV file)
no: Kommaseparerte verdier (CSV-fil)

en: Comment
no: Kommentar

en: Comment added
no: Kommentar lagt til

en: Comment on %s
no: Kommentar på %s

en: Commentor
no: Kommentør

en: Copy of %s
no: Kopi av %s

en: Could not extract the requested file from the Zip archive.
no: Kunne ikke pakke ut den forespurte filen fra Zip-arkivet.

en: Could not find any groups.
no: Fant ingen grupper.

en: Could not find ticket "%s".
no: Fant ikke sak "%s".

en: Create Default Priorities
no: Opprett standardprioriteter

en: Create Default States
no: Opprett standardtilstander

en: Create Ticket
no: Opprett sak

en: Create Ticket - Step 1
no: Opprett sak - Steg 1

en: Create Ticket - Step 2
no: Opprett sak - Steg 2

en: Create Ticket - Step 3
no: Opprett sak - Steg 3

en: Create Ticket - Step 4
no: Opprett sak - Steg 4

en: Created
no: Opprettet

en: Created By
no: Opprettet av

en: Current Query
no: Gjeldende spørring

en: Current Ticket Type
no: Gjeldende sakstype

en: DO NOT REPLY TO THIS MESSAGE. THIS EMAIL ADDRESS IS NOT MONITORED.
no: IKKE SVAR PÅ DENNE MELDINGEN. DENNEN EPOSTADRESSEN BLIR IKKE LEST.

en: Date/Time format for search results
no: Dato/klokkeformat for søkeresultater

en: Default sorting criteria:
no: Standard sorteringskriterier:

en: Default sorting direction:
no: Standard sorteringsrekkefølge:

en: Delete
no: Slett

en: Delete %s
no: Slett %s

en: Delete %s?
no: Slette %s?

en: Delete Attribute
no: Slett egenskap

en: Delete Attribute Confirmation
no: Bekreft sletting av egenskap

en: Delete Priority
no: Slett prioritet

en: Delete Priority Confirmation
no: Bekreft sletting av prioritet

en: Delete Query
no: Slett spørring

en: Delete Query?
no: Slette spørring?

en: Delete Queue
no: Slett kø

en: Delete Queue Confirmation
no: Bekreft sletting av kø

en: Delete Search
no: Slett søk

en: Delete State
no: Slett tilstand

en: Delete State Confirmation
no: Bekreft sletting av tilstand

en: Delete Subject
no: Slett emne

en: Delete Subject Confirmation
no: Bekreft sletting av emne

en: Delete Type
no: Slett type

en: Delete Type Confirmation
no: Bekreft sletting av type

en: Delete Version
no: Slett versjon

en: Delete Version Confirmation
no: Bekreft sletting av versjon

en: Deleted Attachment
no: Slettet vedlegg

en: Deleted Attachment: %s
no: Slettet vedlegg: %s

en: Descending
no: Synkende

en: Description
no: Beskrivelse

en: Display Options
no: Visningsvalg

en: Download
no: Last ned

en: Edit
no: Rediger

en: Edit %s
no: Rediger %s

en: Edit Attribute
no: Rediger egenskap

en: Edit Attributes
no: Rediger egenskaper

en: Edit Permissions
no: Rediger tilganger

en: Edit Priorities
no: Rediger prioriteringer

en: Edit Priority
no: Rediger prioritering

en: Edit Query
no: Rediger spørring

en: Edit Queue
no: Rediger kø

en: Edit Queues
no: Rediger køer

en: Edit State
no: Rediger tilstand

en: Edit States
no: Rediger tilstander

en: Edit Subject
no: Rediger emne

en: Edit Subjects
no: Rediger emner

en: Edit Type
no: Rediger type

en: Edit Types
no: Rediger typer

en: Edit Version
no: Rediger versjon

en: Edit or Delete Attributes
no: Rediger eller slett egenskaper

en: Edit or Delete Priorities
no: Rediger eller slett prioriteringer

en: Edit or Delete Queues
no: Rediger eller slett køer

en: Edit or Delete States
no: Rediger eller slett tilstander

en: Edit or Delete Subjects
no: Rediger eller slett emner

en: Edit or Delete Types
no: Rediger eller slett typer

en: Edit or Delete Versions
no: Rediger eller slett versjoner

en: Edit the permissions on this queue
no: Rediger tilganger til denne køen

en: Edit the users responsible for this queue
no: Endre brukere som er ansvarlig for denne køen

en: Edit the versions for this queue
no: Rediger versjoner for denne køen

en: Email address to notify
no: Epostadresse som skal varsles

en: Email address to remove
no: Epostadresser som skal fjernes

en: Error: Unknown query form %s, defaulting to properties
no: Feil: Ukjent spørreform %s, går tilbake til standard

en: Exact Match
no: Nøyaktig treff

en: Execute Query
no: Kjør spørring

en: For tickets from these queues
no: For saker fra disse køene

en: For tickets which are
no: For saker som er

en: Go
no: Kjør

en: GoTo:
no: Gå til:

en: Group Criteria
no: Gruppekriterier

en: Group Owners
no: Gruppeeiere

en: Groups
no: Grupper

en: Hidden Comments
no: Skjulte kommentarer

en: History
no: Historikk

en: Hoist
no: Rykk opp ett nivå

en: If you don't select any categories, no filtering will be done on ticket category.
no: Hvis du ikke velger noen kategorier vil ingen filtrering bli utført på denne sakskategorien.

en: If you don't select any types, no filtering will be done on ticket type.
no: Hvis du ikke velger noen typer, vil ingen filtrering bli utført på denne sakstypen.

en: If you select any tickets that do not have an owner, who should we send email to?
no: Hvis du velger meldinger som ikke har noen eier, hvem skal vi da sende epost til?

en: Insert And
no: Sett inn AND

en: Insert Branch
no: Sett inn gren

en: Insert Not
no: Sett inn NOT

en: Insert Or
no: Sett inn OR

en: Invalid Ticket Id
no: Ugyldig saksid

en: Keep a set of versions for this queue?
no: Behold et versjonssett av denne køen?

en: Last>>
no: Siste>>

en: Load Query
no: Laste inn spørring

en: MM/DD/YY
no: MM/DD/ÅÅ

en: MM/DD/YY HH:MM:SS
no: MM/DD/ÅÅ TT:MM:SS

en: Make a clone of %s
no: Lag en kloning av %s

en: Match
no: Treff

en: Match Operator
no: Sammenligningstype

en: Match Pattern
no: Sammenlign mønster

en: Match Word
no: Sammenlign ord

en: Maximum time a ticket is unresolved
no: Maksimal tid en sak er uløst

en: Minimum time a ticket is unresolved
no: Minimumstid en sak er uløst

en: Most recent first
no: Nyeste først

en: Moved ticket %d to "%s"
no: Flyttet sak %d til "%s"

en: My %s
no: Mine %s

en: My %s :: Add Content
no: Mine %s :: Legg til innhold

en: My Queries
no: Mine spørringer

en: My QuickSearches
no: Mine hurtigsøk

en: My Requests
no: Mine forespørsler

en: My Tickets
no: Mine saker

en: NEW: %s
no: NY: %s

en: Name
no: Navn

en: Name of the cloned copy
no: Navn på den klonede kopien

en: New
no: Ny

en: New Attachment
no: Nytt vedlegg

en: New Attachment: %s
no: Nytt vedlegg: %s

en: New Query
no: Ny spørring

en: New Queue
no: Ny kø

en: New State
no: Ny tilstand

en: New Ticket
no: Ny sak

en: New Type
no: Ny type

en: Next>
no: Neste>

en: No
no: Nei

en: No queries have been saved
no: Ingen spørringer har blitt lagret

en: No searches cleared.
no: Ingen søk fjernet.

en: No searches have been saved
no: Ingen søk har blitt lagret

en: No stats available.
no: Ingen statistikk tilgjengelig.

en: No such backend "%s" found
no: Fant ikke backend "%s"

en: No summary
no: Intet sammendrag

en: No tickets are assigned to you.
no: Det er ingen saker som er tildelt deg

en: No tickets matched your search criteria.
no: Ingen saker inneholdt dine søkekriterier.

en: No tickets to display
no: Ingen saker å vise

en: None
no: Ingen

en: Not
no: Ikke

en: Not yet implemented.
no: Foreløpig ikke implementert

en: Notification Options
no: Varslingsvalg

en: Only notify me of ticket changes from other users
no: Bare varsle meg ved saksendringer fra andre brukere

en: Open Tickets by Owner
no: Åpne saker etter eier

en: Open Tickets by Priority
no: Åpne saker etter prioritet

en: Open Tickets by Queue
no: Åpne saker etter kø

en: Open Tickets by Requester
no: Åpne saker etter innmelder

en: Open Tickets by State
no: Åpne saker etter tilstand

en: Open Tickets by Type
no: Åpne saker etter type

en: Or
no: Eller

en: Other Options
no: Andre valg

en: Owners
no: Eiere

en: People
no: Personer

en: Permanently delete %s?
no: Slette %s for godt?

en: Permission Denied
no: Tilgang nektet

en: Permission Denied.
no: Tilgang nektet.

en: Permission denied.
no: Tilgang nektet.

en: Priorities for this Type
no: Prioriteter for denne typen

en: Priority
no: Prioritet

en: Priority &rArr; %s
no: Prioritet &rArr; %s

en: Priority Description
no: Prioritetsbeskrivelse

en: Priority Name
no: Prioritetsnavn

en: Property Criteria
no: Egenskapskriterier

en: Query Builder
no: Spørringsgenerator

en: Query Parameters
no: Spørringsparametre

en: Query Results
no: Spørringsresultater

en: Queue
no: Kø

en: Queue &rArr; %s
no: Kø &rArr; %s

en: Queue Description
no: Købeskrivelse

en: Queue Name
no: Kønavn

en: Queue Version
no: Køversjon

en: Queue/Type Matrix
no: Kø/type-matrise

en: Queue: %s, Ticket: %s, Category: %s, Type: %s, Summary: %s
no: Kø: %s, Sak: %s, Kategori: %s, Type: %s, Sammendrag: %s

en: Queues
no: Køer

en: RESOLVED: %s
no: LØST: %s

en: Really delete this attribute? This may cause data problems!
no: Ønsker du virkelig å slette denne egenskapen? Det kan forårsake dataproblemer!

en: Really delete this priority? This may cause data problems!
no: Ønsker du virkelig å slette denne prioriteten? Det kan forårsake dataproblemer!

en: Really delete this query? This operation is not undoable.
no: Ønsker du virkelig å slette denne spørringen? Handlingen kan ikke gjøres om.

en: Really delete this queue? This may cause data problems!
no: Ønsker du virkelig å slette denne køen? Det kan forårsake dataproblemer!

en: Really delete this state? This may cause data problems!
no: Ønsker du virkelig å slette denne tilstanden? Det kan forårsake dataproblemer!

en: Really delete this subject? This may cause data problems!
no: Ønsker du virkelig å slette dette emnet? Det kan forårsake dataproblemer!

en: Really delete this ticket? It will NOT be archived, and will be gone forever.
no: Ønsker du virkelig å slette denne saken? Den vil IKKE bli arkivert!

en: Really delete this type? This may cause data problems!
no: Ønsker du virkelig å slette denne typen? Det kan forårsake dataproblemer!

en: Really delete this version? This may cause data problems!
no: Ønsker du virkelig å slette denne versjonen? Det kan forårsake dataproblemer!

en: Refine Search
no: Endre søk

en: Reminders were sent.
no: Påminnelser ble sendt.

en: Remove User
no: Fjern bruker

en: Remove Watcher
no: Fjern overvåker

en: Reports
no: Rapporter

en: Requester
no: Innmelder

en: Resolved
no: Løst

en: Responsible Users
no: Ansvarlige brukere

en: Restrict Comment to:
no: Begrens kommentar til:

en: Restrict ticket subjects to a specified list?
no: Begrense saksemner til en angitt liste?

en: Return to Search Results
no: Returner til søkeresultater

en: Save
no: Lagre

en: Save Query
no: Lagre spørring

en: Save these results as:
no: Lagre resultatene som:

en: Search %s Attribute
no: Søk %s egenskap

en: Search Attribute
no: Søkeegenskap

en: Search Comments
no: Søkekommentarer

en: Search Owners
no: Søkeeiere

en: Search Requester
no: Søkeinnmelder

en: Search Results
no: Søkeresultater

en: Search Results: %s of %s
no: Søkeresultater: %s av %s

en: Search Summary
no: Søkesammendrag

en: Search Tickets
no: Søk i saker

en: Search cleared.
no: Søk fjernet.

en: Searches cleared.
no: Søk fjernet.

en: Select the view to display after login:
no: Velg hva som skal vises etter pålogging:

en: Send Reminders
no: Send påminnelser

en: Send only for this list of ticket ids
no: Bare send for denne listens saksnumre

en: Set Queue
no: Angi kø

en: Set Queue - Step 1
no: Angi kø - Steg 1

en: Set Queue - Step 2
no: Angi kø - Steg 2

en: Set Queue - Step 3
no: Angi kø - Steg 3

en: Set Queue for %s
no: Angi kø for %s

en: Set Type
no: Angi type

en: Set Type - Step 1
no: Angi type - Steg 1

en: Set Type - Step 2
no: Angi type - Steg 2

en: Set Type for %s
no: Angi type for %s

en: Show "(X Days Ago)" in Date field of search results?
no: Vis "(X Dager siden)" i datofeltet til søkeresultatene?

en: Show comments in chronological order, or most recent first?
no: Vis kommentarer i kronologisk rekkefølge, eller nyeste først?

en: Show ticket IDs in the summary view?
no: Vis saksnumre i sammendragsvisningen?

en: Show tickets you have requested in the summary view?
no: Vis saker du har forespurt i sammendragsvisningen?

en: Simple HTML Report
no: Enkel HTML-rapport

en: Sort by %s
no: Sorter etter %s

en: State
no: Tilstand

en: State &rArr; %s
no: Tilstand &rArr; %s

en: State Category
no: Tilstandskategori

en: State Description
no: Beskrivelse av tilstand

en: State Name
no: Tilstandsnavn

en: States for this Type
no: Tilstander for denne typen

en: Subject
no: Emne

en: Subject Name
no: Navn på emne

en: Subjects associated with this Queue
no: Emner knyttet til denne køen

en: Submit
no: Send

en: Successfully Cloned %s to %s.
no: Klonet %s til %s.

en: Successfully changed ticket type.
no: Endre sakstypen.

en: Summary
no: Sammendrag

en: Summary &rArr; %s
no: Sammendrag &rArr; %s

en: Summary like
no: Sammendrag liknende

en: Taken from %s
no: Tatt fra %s

en: Text
no: Tekst

en: Text Criteria
no: Tekstkriterier

en: The VFS backend needs to be configured to enable attachment uploads.
no: VFS-driveren må være konfigurert for å kunne laste opp vedlegg.

en: The attribute "%s" has been added to %s.
no: Egenskapen "%s" har blitt lagt til %s.

en: The attribute has been deleted.
no: Egenskapen har blitt slettet.

en: The attribute has been modified.
no: Egenskapen har blitt endret.

en: The attribute was not deleted.
no: Egenskapen ble ikke slettet.

en: The priority "%s" has been added to %s.
no: Prioriteten "%s" har blit lagt til %s.

en: The priority has been deleted.
no: Prioriteten har blitt slettet.

en: The priority has been modified.
no: Prioriteten har blitt endret.

en: The priority was not deleted.
no: Prioriteten ble ikke slettet.

en: The query "%s" couldn't be deleted: %s
no: Spørringen "%s" kunne ikke bli slettet: %s

en: The query "%s" has been deleted.
no: Spørringen "%s" har blitt slettet.

en: The query couldn't be loaded:
no: Spørringen kunne ikke bli lastet inn:

en: The queue "%s" has been created.
no: Spørringen "%s" har blitt opprettet.

en: The queue has been deleted.
no: Køen har blitt slettet.

en: The queue has been modified.
no: Køen har blitt endret.

en: The queue was not deleted.
no: Køen ble ikke slettet.

en: The requested file does not exist in the Zip attachment.
no: Den forespurte filen eksisterer ikke i den vedlagte Zip-filen.

en: The requested template does not exist.
no: Den forespurte malen eksisterer ikke.

en: The state "%s" has been added to %s.
no: Tilstanden "%s" har blitt lagt til %s.

en: The state has been deleted.
no: Tilstanden har blitt slettet.

en: The state has been modified.
no: Tilstanden har blitt endret.

en: The state was not deleted.
no: Tilstanden ble ikke slettet.

en: The subject "%s" has been added.
no: Emnet "%s" har blitt lagt til.

en: The subject has been deleted.
no: Emnet har blitt slettet.

en: The subject has been modified.
no: Emnet har blitt endret.

en: The subject was not deleted.
no: Emnet ble ikke slettet.

en: The ticket was not deleted.
no: Saken ble ikke slettet.

en: The type "%s" has been modified.
no: Typen "%s" har blitt endret.

en: The type has been deleted.
no: Typen har blitt slettet.

en: The type was not deleted.
no: Typen ble ikke slettet.

en: The version "%s" has been added to %s.
no: Versjonen "%s" har blitt lagt til %s.

en: The version has been deleted.
no: Versjonen har blitt slettet.

en: The version has been modified.
no: Versjonen har blitt endret.

en: The version was not deleted.
no: Versjonen ble ikke slettet.

en: There are no attribute types to edit
no: Det finnes ingen egenskaper å redigere

en: There are no attributes defined for the current type
no: Det finnes ingen egenskaper definert for den gjeldende typen

en: There are no priorities to edit
no: Det finnes ingen prioriteringer å redigere

en: There are no queues available.
no: Det finnes ingen køer tilgjengelig.

en: There are no queues to edit
no: Det finnes ingen køer å redigere

en: There are no queues which you can create tickets in.
no: Det finnes ingen køer du kan opprettet saker i.

en: There are no queues which you can search.
no: Det finnes ingen køer du kan søke i.

en: There are no states to edit
no: Det finnes ingen tilstander å redigere

en: There are no subjects to edit
no: Det finnes ingen emner å redigere

en: There are no ticket types associated with this queue; until there are, you cannot create any tickets in this queue.
no: Det er ingen sakstyper knyttet til denne køen; inntil det er så kan du ikke opprette noen saker i denne køen.

en: There are no types to edit
no: Det finnes ingen typer å redigere

en: There are no users responsible for this queue.
no: Ingen brukere er ansvarlige for denne køen.

en: There are no users to which this ticket can be assigned.
no: Det finnes ingen brukere denne køen kan knyttes opp mot.

en: There are no versions to edit
no: Det finnes ingen versjoner å redigere

en: There is no data for this graph.
no: Det finnes ikke data for denne grafen.

en: There is no data for this report.
no: Det finnes ikke data for denne rapporten

en: There was an error adding "%s" to the responsible list for "%s": %s
no: Det oppstod en feil når "%s" skulle legges til listen over ansvarlige for "%s": %s

en: There was an error adding the subject: %s.
no: Det oppstod en feil når emnet %s skulle legges til.

en: There was an error creating the attribute: %s.
no: Det oppstod en feil under oppretting av egenskapen: %s.

en: There was an error creating the priority: %s.
no: Det oppstod en feil under oppretting av prioriteten: %s.

en: There was an error creating the queue: %s.
no: Det oppstod en feil under oppretting av køen: %s.

en: There was an error creating the state: %s.
no: Det oppstod en feil under oppretting av tilstanden: %s.

en: There was an error creating the version: %s.
no: Det oppstod en feil under oppretting av versjonen: %s.

en: There was an error deleting the attribute: %s.
no: Det oppstod en feil ved sletting av egenskapen: %s.

en: There was an error deleting the priority: %s.
no: Det oppstod en feil ved sletting av prioriteten: %s.

en: There was an error deleting the queue: %s.
no: Det oppstod en feil ved sletting av køen: %s.

en: There was an error deleting the state: %s.
no: Det oppstod en feil ved sletting av tilstanden: %s.

en: There was an error deleting the subject: %s.
no: Det oppstod en feil ved sletting av emnet: %s.

en: There was an error deleting the ticket: %s
no: Det oppstod en feil ved sletting av saken: %s.

en: There was an error deleting the type: %s.
no: Det oppstod en feil ved sletting av typen: %s.

en: There was an error deleting the version: %s.
no: Det oppstod en feil ved sletting av versjonen: %s.

en: There was an error editing the attribute: %s.
no: Det oppstod en feil ved redigering av egenskapen: %s.

en: There was an error editing the priority: %s.
no: Det oppstod en feil ved redigering av prioriteten: %s.

en: There was an error editing the queue: %s.
no: Det oppstod en feil ved redigering av køen: %s.

en: There was an error editing the state: %s.
no: Det oppstod en feil ved redigering av tilstanden: %s.

en: There was an error editing the subject: %s.
no: Det oppstod en feil ved redigering av emnet: %s.

en: There was an error editing the version: %s.
no: Det oppstod en feil ved redigering av versjonen: %s.

en: There was an error listing users: %s; %s
no: Det oppstod en feil ved visning av brukerliste: %s; %s

en: There was an error modifying the type: %s.
no: Det oppstod en feil under modifisering av typen: %s.

en: There was an error performing your search: %s
no: Det oppstod en feil ved utføring av søket: %s

en: There was an error removing "%s" from the responsible list for "%s": %s
no: Det oppstod en feil ved fjerning av "%s" fra listen over ansvarlige for "%s": %s

en: This is not a search results template.
no: Dette er ikke en mal for søkeresultater.

en: This is not a valid subject.
no: Dette er ikke et gyldig emne.

en: This queue requires that you specify a version, but there are no versions associated with it. Until versions are created for this queue, you will not be able to create tickets.
no: Denne køen krever at du angir en versjon, men det finnes ingen versjoner knyttet til den. Inntil versjoner er opprettet for denne køen vil du ikke kunne opprette nye saker.

en: Ticket
no: Sak

en: Ticket %d has been deleted.
no: Sak %d er blitt slettet.

en: Ticket %s - %s
no: Sak %s - %s

en: Ticket %s was not found.
no: Sak %s ble ikke funnet.

en: Ticket ID
no: Saksnr

en: Ticket State
no: Sakstilstand

en: Ticket Stats
no: Saksstatistikk

en: Ticket Summary
no: Sakssammendrag

en: Ticket Type
no: Sakstype

en: Ticket Types associated with this Queue
no: Sakstyper knyttet til denne køen

en: Ticket URL: %s
no: SaksURL: %s

en: Ticket Updated
no: Sak oppdatert

en: Tickets
no: Saker

en: Tickets assigned to you
no: Saker som er tildelt deg

en: Tickets which are
no: Saker som er

en: Tickets you requested
no: Saker du forespurte

en: Type Description
no: Typebeskrivelse

en: Type Name
no: Typenavn

en: Types
no: Typer

en: Unassigned
no: Ikke tildelt

en: Unassigned tickets
no: Ikke tildelte saker

en: Unconfirmed
no: Ubekreftet

en: Unknown node type %s
no: Ukjent nodetype %s

en: Update
no: Oppdater

en: Update %s
no: Oppdater %s

en: Update Associations
no: Oppdater koblinger

en: Update People for %s
no: Oppdater personer for %s

en: Updated By
no: Oppdatert av

en: User
no: Bruker

en: User Criteria
no: Brukerkriterier

en: User ID
no: BrukerID

en: Users responsible for this Queue
no: Brukere ansvarlige for denne køen

en: Users responsible for this queue
no: Brukere asvarlige for denne køen

en: Version
no: Versjon

en: Version Description
no: Versjonsbeskrivelse

en: Version Name
no: Versjonsnavn

en: View Graphs
no: Vis grafer

en: Viewable only by members of
no: Kun synlig for medlemmer av

en: Watch
no: Overvåk

en: Watchers for %s
no: Overvåkere for %s

en: Weekday Day Month
no: Ukedag Dag Måned

en: Weekday Day Month HH:MM:SS TZ
no: Ukedag Dag Måned TT:MM:SS TZ

en: Yes
no: Ja

en: You are not allowed to create more than %d blocks.
no: Du har ikke lov til å lage flere enn %d blokker.

en: You are not allowed to view this ticket.
no: Du har ikke lov til å se på denne saken.

en: You do not have permission to access this ticket (%s).
no: Du har ikke rettigheter til å gå inn på denne saken (%s).

en: You have no saved queries.
no: Du har ingen lagrede spørringer.

en: You must select at least one queue to send reminders for.
no: Du må velge minst en kø det skal sendes påminnelser for.

en: Your Email Address
no: Din epostadresse

en: Your ticket ID is %s. An appropriate person has been notified of this request.
no: Ditt saksnummer er %s. En kyndig person har fått en melding om denne forespørselen.

en: _My %s
no: _Mine %s

en: _New Ticket
no: _Ny Sak

en: _Query Builder
no: Spørringsgenerator

en: _Reports
no: _Rapporter

en: _Search
no: Søk

en: contains (case insensitive) substring
no: inneholder (case insensitiv) substreng

en: contains (case sensitive) substring
no: inneholder (case sensitive) substreng

en: contains the word
no: inneholder ordet

en: error processing message: %s
no: feil ved prosessering av melding: %s

en: estimated time
no: estimert tid

en: is
no: er

en: is greater than
no: er større enn

en: is less than
no: er mindre enn

en: matches the pattern
no: er likt mønsteret
