Whups-0.0.1-cvs - en to nl translation catalogue (450 entries)

en: "%s" is no longer among those responsible for "%s"
nl: "%s" is niet langer verantwoordelijk voor '%s'

en: %s (%s) wrote:
nl: %s (%s) schreef:

en: %s added to those responsible for "%s"
nl: %s toegevoegd aan de verantwoordelijken voor "%s"

en: %s days
nl: %s dagen

en: %s will be notified when this ticket is updated.
nl: %s krijgt een melding dat deze ticket is bijgewerkt.

en: %s will no longer receive updates for this ticket.
nl: %s krijgt niet langer meldingen over bewerking van deze ticket.

en: - Stage 1
nl: - Stap 1

en: - Stage 2
nl: - Stap 2

en: --priority or --priority-id must specify a valid Priority.
nl: --prioriteit of --prioriteit-id moet een geldigen Prioriteit zijn.

en: --queue or --queue-id must specify a valid Queue.
nl: --queue of --queue-id moet een geldige Queue zijn.

en: --state or --state-id must specify a valid State.
nl: --status of --status-id moet een geldige Status zijn.

en: --type or --type-id must specify a valid Type.
nl: --type of --type-id moet een geldig Type zijn.

en: <<First
nl: <<Eerste

en: <Prev
nl: <Vorige

en: <em>No summary</em>
nl: <em>Geen samenvatting</em>

en: Access denied to %s
nl: Toegang geweigerd voor %s

en: Add Attribute
nl: Voeg adtribuut toe

en: Add Attribute Criterion
nl: Voeg Attribuut Criterium toe

en: Add Criterion
nl: Voeg Criterium toe

en: Add Group Criterion
nl: Voeg Groepscriterium toe

en: Add Priority
nl: Voeg Prioriteit toe

en: Add Property Criterion
nl: Voeg Eigenschapscriterium toe

en: Add Queue
nl: Voeg Queue toe

en: Add State
nl: Voeg Status toe

en: Add Subject
nl: Voeg Onderwerp toe

en: Add Text Criterion
nl: Voeg Tekst Criterium toe

en: Add Type
nl: Voeg Type toe

en: Add Type %s
nl: Voeg Type %s toe

en: Add User Criterion
nl: Voeg Gebruiker Criterium toe

en: Add Users
nl: Voeg Gebruikers toe

en: Add Version
nl: Voeg Versie toe

en: Add Watcher
nl: Voeg 'Kijker' toe

en: Adding your ticket failed: %s.
nl: Toevoegen van incident mislukt: %s.

en: Administration
nl: Administratie

en: And
nl: En

en: Any
nl: Elke

en: Any Group
nl: Elke Groep

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Assign
nl: Toewijzen

en: Assign Ticket Succeeded
nl: Incident Toegewezen

en: Assigned
nl: Toegewezen

en: Assigned to %s
nl: Toegewezen aan: %s

en: Associations updated successfully.
nl: Koppelingen succesvol bijgewerkt.

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Attachment %s deleted.
nl: Bijlage %s is verwijderd.

en: Attachment %s not found.
nl: Bijlage %s niet gevonden.

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Attribute Criteria
nl: Attribuut Criterium

en: Attribute Description
nl: Attribuut Omschrijving

en: Attribute Name
nl: Attribuut naam

en: Attributes for this Type
nl: Attributen voor dit Type

en: Autolink to other tickets in comments?
nl: Autolink naar andere incidenten in reacties?

en: Average days to close by Owner
nl: Gemiddeld aantal dagen om door een Eigenaar te sluiten

en: Average days to close by Queue
nl: Gemiddeld aantal dagen om door een Queue te sluiten

en: Average days to close by Requester
nl: Gemiddeld aantal dagen om door Melder te sluiten

en: Average time a ticket is unresolved
nl: Gemiddelde behandel tijd voor een onopgesost incident

en: Branch Type
nl: Type Onderdeel

en: Case Insensitive Substring
nl: Niet Hoofdlettergevoelig Deelwoord

en: Change
nl: Verander

en: Change display options such as how search results are sorted.
nl: Verander weergave instellingen zoals hoe zoekresultaten zijn gesorteerd.

en: Change options for email notifications of ticket activity.
nl: Verander opties voor e-mail meldingen bij incident activiteit.

en: Choose Action:
nl: Kies Actie:

en: Choose New Query instead of deleting the root node.
nl: Selecteer Nieuwe Query in plaats van verwijderen van de root ingang

en: Choose:
nl: Selecteer:

en: Chronological (oldest first)
nl: Chronologisch (oudste eerst)

en: Clear All Searches
nl: Wis alle Zoekopdrachten

en: Clone
nl: Dubbel

en: Clone Description
nl: Dubbele Beschrijving

en: Clone Type
nl: Dubbel Type

en: Comma Separated Values (CSV file)
nl: Komma Gescheiden Waarden (CSV bestand)

en: Comment
nl: Reactie

en: Comment added
nl: Reactie toegevoegd

en: Comment on %s
nl: Reactie op %s

en: Commentor
nl: Uitlegger

en: Copy of %s
nl: Kopie van %s

en: Could not extract the requested file from the Zip archive.
nl: Kon het gewenste bestand niet uit het zip-bestand halen.

en: Could not find any groups.
nl: Kon geen groepen vinden.

en: Could not find ticket "%s".
nl: Kon incident "%s" niet vinden.

en: Create Default Priorities
nl: Maak Standaard Prioriteitet

en: Create Default States
nl: Maak Standaard Staten

en: Create Ticket
nl: Maak Incident

en: Create Ticket - Step 1
nl: Maak Incident - Stap 1

en: Create Ticket - Step 2
nl: Maak Incident - Stap 2

en: Create Ticket - Step 3
nl: Maak Incident - Stap 3

en: Create Ticket - Step 4
nl: Maak Incident - Stap 4

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Created By
nl: Gemaakt Door

en: Current Query
nl: Huidige Zoekopdracht

en: Current Ticket Type
nl: Huidig Incident Type

en: DO NOT REPLY TO THIS MESSAGE. THIS EMAIL ADDRESS IS NOT MONITORED.
nl: BEANTWOORD DIT BERICHT NIET. HET RETOURADRES IS NIET GELDIG

en: Date/Time format for search results
nl: Datum/Tijd formaat voor zoek resultaten

en: Default sorting criteria:
nl: Standaard sorteer criteria:

en: Default sorting direction:
nl: Standaard sorteer richting:

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete %s
nl: Verwijder %s

en: Delete %s?
nl: Verwijder %s?

en: Delete Attribute
nl: Verwijder Attribuut

en: Delete Attribute Confirmation
nl: Verwijder Attribuut Bevestiging

en: Delete Priority
nl: Verwijder Prioriteit

en: Delete Priority Confirmation
nl: Verwijder Prioriteit Bevestiging

en: Delete Query
nl: Verwijder Query

en: Delete Query?
nl: Verwijder Query?

en: Delete Queue
nl: Verwijder Queue

en: Delete Queue Confirmation
nl: Verwijder Queue Bevestiging

en: Delete Search
nl: Verwijder Zoekopdracht

en: Delete State
nl: Verwijder Status

en: Delete State Confirmation
nl: Verwijder Status Bevestiging

en: Delete Subject
nl: Verwijder Onderwerp

en: Delete Subject Confirmation
nl: Verwijder Onderwerp Bevestiging

en: Delete Type
nl: Verwijder Type

en: Delete Type Confirmation
nl: Verwijder Type Bevestiging

en: Delete Version
nl: Verwijder Versie

en: Delete Version Confirmation
nl: Verwijder Versie Bevestiging

en: Deleted Attachment
nl: Bijlage verwijderd

en: Deleted Attachment: %s
nl: Bijlage "%s" is verwijderd.

en: Descending
nl: Aflopend

en: Description
nl: Omschrijving

en: Display Options
nl: Weergave Opties

en: Edit
nl: Bewerk

en: Edit %s
nl: Bewerk %s

en: Edit Attribute
nl: Bewerk Attribuut

en: Edit Attributes
nl: Bewerk Attributen

en: Edit Permissions
nl: Rechten bewerken

en: Edit Priorities
nl: Bewerk Prioriteiten

en: Edit Priority
nl: Bewerk Prioriteit

en: Edit Query
nl: Bewerk Zoekopdracht

en: Edit Queue
nl: Bewerk Queue

en: Edit Queues
nl: Bewerk Queues

en: Edit State
nl: Bewerk Status

en: Edit States
nl: Bewerk Statussen

en: Edit Subject
nl: Bewerk Onderwerp

en: Edit Subjects
nl: Bewerk Onderwerpen

en: Edit Type
nl: Bewerk Type

en: Edit Types
nl: Bewerk Types

en: Edit Version
nl: Bewerk Versie

en: Edit or Delete Attributes
nl: Bewerk of Verwijder Attributen

en: Edit or Delete Priorities
nl: Bewerk of Verwijder Prioriteiten

en: Edit or Delete Queues
nl: Bewerk of Verwijder Queues

en: Edit or Delete States
nl: Bewerk of Verwijder Statussen

en: Edit or Delete Subjects
nl: Bewerk of Verwijder Onderwerpen

en: Edit or Delete Types
nl: Bewerk of Verwijder Types

en: Edit or Delete Versions
nl: Bewerk of Verwijder Versies

en: Edit the permissions on this queue
nl: Bewerk de recheten op deze queue

en: Edit the users responsible for this queue
nl: Bewerk de gebruikers die verantwoordelijk zijn voor deze queue

en: Edit the versions for this queue
nl: Bewerk de versies voor deze queue

en: Email address to notify
nl: E-mailadres voor melding

en: Email address to remove
nl: Te verwijderen E-mailadres

en: Error: Unknown query form %s, defaulting to properties
nl: Fout: Onbekende zoek formulier %s, standaard eigenschappen worden gebruikt

en: Exact Match
nl: Exacte Overeenkomst

en: Execute Query
nl: Uitvoeren Zoekopdracht

en: For tickets from these queues
nl: Voor incidenten van deze queues

en: For tickets which are
nl: Voor incidenten die zijn

en: Go
nl: Start

en: Group Criteria
nl: Criteria Eigenschap

en: Group Owners
nl: Groep Eigenaren

en: Groups
nl: Groepen

en: Hidden Comments
nl: Verborgen reacties

en: History
nl: Geschiedenis

en: Hoist
nl: Omhoog Halen

en: Id
nl: Nummer

en: If you don't select any categories, no filtering will be done on ticket category.
nl: Wanneer U geen categorien selecteerd, zullen geen filters worden geplaatst op het incident.

en: If you don't select any types, no filtering will be done on ticket type.
nl: Wanneer U geen types selecteerd, zullen geen filters worden geplaatst op het incident type.

en: If you select any tickets that do not have an owner, who should we send email to?
nl: Wie moet een mail ontvangen als u incidenten selecteert zonder eigenaar.

en: Insert And
nl: Invoegen en

en: Insert Branch
nl: Onderdeel Invoegen

en: Insert Not
nl: Niet invoegen

en: Insert Or
nl: Invoegen of

en: Invalid Ticket Id
nl: Ongeldig Incident Id

en: Keep a set of versions for this queue?
nl: Houd versies bij voor deze Queue

en: Last>>
nl: Laatste>>

en: Load Query
nl: Laad Zoekopdracht

en: Make a clone of %s
nl: Maak een dubbele van %s

en: Match
nl: Overeenkomst

en: Match Operator
nl: Gelijkheids Teken

en: Match Pattern
nl: Overeenkomstig Patroon

en: Match Word
nl: Overeenkomstig Woord

en: Maximum time a ticket is unresolved
nl: Maximale tijd dat een incident niet is opgelost

en: Minimum time a ticket is unresolved
nl: Minimum tijd totdat een incident wordt opgelost

en: Most recent first
nl: Meest recente eerst

en: Moved ticket %d to "%s"
nl: Incident %d verplaatst naar "%s"

en: My %s
nl: Mijn %s

en: My Assigned Tickets
nl: Mijn Toegewezen Incidenten

en: My Open Requests
nl: Mijn Open Opmerkingen

en: My Queries
nl: Mijn Zoekopdrachten

en: My QuickSearches
nl: Mijn Snelzoekopdrachten

en: My Tickets
nl: Mijn Incidenten

en: NEW: %s
nl: NIEUW: %s

en: Name
nl: Naam

en: Name of the cloned copy
nl: Naam of de dubbele kopie

en: New
nl: Nieuw

en: New Attachment
nl: Nieuwe Bijlage

en: New Attachment: %s
nl: Nieuwe Bijlage: %s

en: New Query
nl: Nieuwe Zoekopdracht

en: New Queue
nl: Nieuwe Queue

en: New State
nl: Nieuwe Status

en: New Ticket
nl: Nieuwe Ticket

en: New Type
nl: Nieuw Type

en: Next>
nl: Volgende>

en: No
nl: Nee

en: No searches cleared.
nl: Geen zoekopdrachen verwijderd.

en: No stats available.
nl: Geen statussen beschikbaar.

en: No such backend "%s" found
nl: Geen backend "%s" gevonden

en: No tickets matched your search criteria.
nl: Geen incidenten kwamen overeen met Uw zoekopdracht.

en: No tickets to display
nl: Geen incidenten om weer te geven

en: None
nl: Geen

en: Not
nl: Niet

en: Not yet implemented.
nl: Nog niet geïmplementeerd

en: Notification Options
nl: Meldings Opties

en: Only notify me of ticket changes from other users
nl: Stel me op de hoogte als incidenten van andere gebruikers veranderen

en: Open Tickets by Owner
nl: Open Incidenten per Eigenaar

en: Open Tickets by Priority
nl: Open Incidenten per Prioriteit

en: Open Tickets by Queue
nl: Open Incidenten per Queue

en: Open Tickets by Requester
nl: Open Incidenten per Aanvrager

en: Open Tickets by State
nl: Open Incidenten per Status

en: Open Tickets by Type
nl: Open Incidenten per Type

en: Or
nl: Of

en: Other Options
nl: Andere Opties

en: Owners
nl: Eigenaars

en: People
nl: Mensen

en: Permanently delete %s?
nl: %s definitief verwijderen?

en: Permission Denied
nl: Toegang geweigerd

en: Permission Denied.
nl: Toegang Geweigerd.

en: Permission denied.
nl: Toegang geweigerd

en: Priorities for this Type
nl: Prioriteiten voor dit Type

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Priority &rArr; %s
nl: Prioriteit &rArr; %s

en: Priority Description
nl: Prioriteit Beschrijving

en: Priority Name
nl: Prioriteit Naam

en: Property Criteria
nl: Criteria Eigenschap

en: Query Builder
nl: Zoekopdracht Bouwer

en: Query Parameters
nl: Zoekopdracht Parameters

en: Query Results
nl: Zoekopdracht Resultaten

en: Queue Description
nl: Queue Beschrijving

en: Queue Name
nl: Queue Naam

en: Queue Version
nl: Queue Versie

en: Queue: %s, Ticket: %s, Category: %s, Type: %s
nl: Queue: %s, Incident: %s, Categorie: %s, Type: %s

en: RESOLVED: %s
nl: OPGELOST: %s

en: Really delete this attribute? This may cause data problems!
nl: Wilt u dit attribuut echt verwijderen? Dit kan dataproblemen opleveren!!

en: Really delete this priority? This may cause data problems!
nl: Wilt u deze prioriteit echt verwijderen? Dit kan dataproblemen opleveren!!

en: Really delete this query? This operation is not undoable.
nl: Zoekopdracht echt verwijderen? Deze bewerking kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Really delete this queue? This may cause data problems!
nl: Wilt u deze queue echt verwijderen? Dit kan dataproblemen opleveren!!

en: Really delete this state? This may cause data problems!
nl: Wilt u deze status echt wissen? Dit kan dataproblemen opleveren!!

en: Really delete this subject? This may cause data problems!
nl: Wilt u dit onderwerp echt wissen? Dit kan dataproblemen opleveren!!

en: Really delete this ticket? It will NOT be archived, and will be gone forever.
nl: Wilt u dit incident echt wissen? Het zal NIET worden gearchiveerd, en zal permanent verdwijnen.

en: Really delete this type? This may cause data problems!
nl: Wilt u dit type echt wissen? Dit kan dataproblemen opleveren!!

en: Really delete this version? This may cause data problems!
nl: Wilt u deze versie echt verwijderen? Dit kan dataproblemen opleveren!!

en: Refine Search
nl: Verfijn Zoekopdracht

en: Reminders were sent.
nl: Herinneringen zijn verzonden.

en: Remove User
nl: Verwijder Gebruiker

en: Remove Watcher
nl: Verwijder 'Kijker'

en: Reports
nl: Rapportages

en: Requester
nl: Aanvrager

en: Resolved
nl: Opgelost

en: Responsible Users
nl: Verantwoordelijke Gebruikers

en: Restrict Comment to:
nl: Beperk Reactie tot:

en: Restrict ticket subjects to a specified list?
nl: Begrens incident onderwerpen tot een specifieke lijst?

en: Return to Search Results
nl: Terug naar Zoekresultaten

en: Save
nl: Opslaan

en: Save Query
nl: Sla zoekopdracht op

en: Save these results as:
nl: Sla deze resultaten op als:

en: Search %s Attribute
nl: Zoek %s Attribuut

en: Search Attribute
nl: Zoek Attribuut

en: Search Comments
nl: Zoek Reacties

en: Search Owners
nl: Zoek Eigenaars

en: Search Requester
nl: Zoek Aanvrager

en: Search Results
nl: Zoek Resultaten

en: Search Results: %s of %s
nl: Zoekresultaten: %s van %s

en: Search Summary
nl: Zoek Samenvatting

en: Search Tickets
nl: Zoek Insidenten

en: Search cleared.
nl: Zoekopdracht verwijderd

en: Searches cleared.
nl: Zoekopdrachten verwijderd.

en: Select the view to display after login:
nl: Selecteer het beeld dat moet weergeven worden na het inloggen:

en: Send Reminders
nl: Zend Herinneringen

en: Send only for this list of ticket ids
nl: Zend alleen voor deze lijst van incident nummers

en: Set Queue
nl: Zet Queue

en: Set Queue - Step 1
nl: Zet Queue - Stap 1

en: Set Queue - Step 2
nl: Zet Queue - Stap 2

en: Set Queue - Step 3
nl: Zet Queue - Stap 3

en: Set Queue for %s
nl: Zet Queue voor %s

en: Set Type
nl: Zet Type

en: Set Type - Step 1
nl: Zet Type - Stap 1

en: Set Type - Step 2
nl: Zet Type - Stap 2

en: Set Type for %s
nl: Zet Type voor %s

en: Show "(X Days Ago)" in Date field of search results?
nl: Laat "(X Dagen Geleden)" zien in het Datum veld van de zoekresultaten?

en: Show comments in chronological order, or most recent first?
nl: Moeten de reacties in chronologische volgorde worden weergeven, of moet de recentste eerst?

en: Show ticket IDs in the summary view?
nl: Laat incident nummers in samenvattings weergave zien?

en: Show tickets you have requested in the summary view?
nl: Laat incidenten die U heeft opgevraagd zien in samenvattings weergave?

en: Simple HTML Report
nl: Simpel HTML Rapport

en: Sort Direction
nl: Sorteer Richting

en: Sort by %s
nl: Sorteer op %s

en: State
nl: Status

en: State &rArr; %s
nl: Status &rArr; %s

en: State Category
nl: Status Categorie

en: State Description
nl: Status Omschrijving

en: State Name
nl: Status Naam

en: States for this Type
nl: Status voor dit Type

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Subject Name
nl: Onderwerp Naam

en: Subjects associated with this Queue
nl: Onderwerp gekoppeld aan deze Queue

en: Submit
nl: Toevoegen

en: Successfully Cloned %s to %s.
nl: Succesvol %s gekopieerd naar %s.

en: Successfully changed ticket type.
nl: Incidenttype gewijzigd.

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Summary &rArr; %s
nl: Samenvatting &rArr; %s

en: Summary like
nl: Samengevat als

en: Taken from %s
nl: Overgenomen van %s

en: Text
nl: Tekst

en: Text Criteria
nl: Tekst Criteria

en: The VFS backend needs to be configured to enable attachment uploads.
nl: De VFS backend heeft een configuratie nodig om uploaden van bijlagen te gebruiken.

en: The attribute "%s" has been added to %s.
nl: Het attribuut "%s" is toegevoegd aan %s.

en: The attribute has been deleted.
nl: Het attribuut is verwijderd.

en: The attribute has been modified.
nl: Het attribuut is veranderd.

en: The attribute was not deleted.
nl: Het attribuut is niet verwijderd.

en: The priority "%s" has been added to %s.
nl: Prioriteit "%s" is toegevoegd aan %s.

en: The priority has been deleted.
nl: De prioriteit is gewist.

en: The priority has been modified.
nl: De prioriteit is veranderd.

en: The priority was not deleted.
nl: De prioriteit is niet verwijderd.

en: The query "%s" couldn't be deleted: %s
nl: Zoekopdracht "%s" kon niet worden verwijderd: %s

en: The query "%s" has been deleted.
nl: Zoekopdracht "%s" is verwijderd.

en: The query couldn't be loaded:
nl: Zoekopdracht kon niet worden geladen.

en: The queue "%s" has been created.
nl: De queue "%s" is gemaakt.

en: The queue has been deleted.
nl: De queue is verwijderd.

en: The queue has been modified.
nl: De queue is veranderd.

en: The queue was not deleted.
nl: De queue is niet verwijderd.

en: The requested file does not exist in the Zip attachment.
nl: Het gevraagde bestand bestaat niet in de Zip bijlage.

en: The requested template does not exist.
nl: Het opgevraagde sjabloon bestaat niet.

en: The state "%s" has been added to %s.
nl: Status "%s" is toegevoegd aan %s.'

en: The state has been deleted.
nl: De status is verwijderd.

en: The state has been modified.
nl: De status is gewijzigd.

en: The state was not deleted.
nl: De status was niet verwijderd.

en: The subject "%s" has been added.
nl: Onderwerp "%s" is toegevoegd.

en: The subject has been deleted.
nl: Het onderwerp is verwijderd.

en: The subject has been modified.
nl: Het onderwerp is veranderd.

en: The subject was not deleted.
nl: Het onderwerp is niet verwijderd.

en: The ticket was not deleted.
nl: Het incident is niet verwijderd.

en: The type "%s" has been modified.
nl: Het type "%s" is veranderd.

en: The type has been deleted.
nl: Het type is verwijderd.

en: The type was not deleted.
nl: Het type is niet verwijderd.

en: The version "%s" has been added to %s.
nl: Versie "%s" is toegevoegd aan %s.

en: The version has been deleted.
nl: De versie is verwijderd.

en: The version has been modified.
nl: De versie is veranderd.

en: The version was not deleted.
nl: De versie is niet verwijderd.

en: There are no attribute types to edit
nl: Er zijn geen attribuut typen om te bewerken

en: There are no attributes defined for the current type
nl: Er zijn geen attributen gedefineerd voor het huidige type

en: There are no priorities to edit
nl: Er zijn geen prioriteiten om te bewerken

en: There are no queues available.
nl: Er zijn geen queues beschikbaar.

en: There are no queues to edit
nl: Er zijn geen queues om te bewerken

en: There are no queues which you can create tickets in.
nl: Er zijn geen queues waar U incidenten kunt melden.

en: There are no queues which you can search.
nl: Er zijn geen queues die U kunt zoeken.

en: There are no states to edit
nl: Er zijn geen statussen om te bewerken

en: There are no subjects to edit
nl: Er zijn geen onderwerpen om te bewerken

en: There are no ticket types associated with this queue; until there are, you cannot create any tickets in this queue.
nl: Er zijn geen incidenttypen gekoppeld aan deze queue; daarom kunt U geen incidenten in deze queue zetten.

en: There are no types to edit
nl: Er zijn geen types om te bewerken

en: There are no users responsible for this queue.
nl: Er zijn geen gebruikers verantwoordelijk voor deze queue.

en: There are no users to which this ticket can be assigned.
nl: Er zijn geen gebruikers aan wie dit incident kan worden toegewezen.

en: There are no versions to edit
nl: Er zijn geen versies om te bewerken

en: There is no data for this graph.
nl: Er is geen data voor deze grafiek.

en: There is no data for this report.
nl: Er is geen data voor die rapport.

en: There was an error adding "%s" to the responsible list for "%s": %s
nl: Er was een fout bij het toevoegen van '%s' aan de lijst van verantwoordelijken voor '%s': %s

en: There was an error adding the subject: %s.
nl: Er was een fout tijdens het toevoegen van het onderwerp: %s.

en: There was an error creating the attribute: %s.
nl: Er was een fout tijdens het toevoegen van het attribuut: %s.

en: There was an error creating the priority: %s.
nl: Er was een fout tijdens het toevoegen van de prioriteit: %s.

en: There was an error creating the queue: %s.
nl: Fout bij het aanmaken van queue: %s.

en: There was an error creating the state: %s.
nl: Fout bij het maken van status: %s.

en: There was an error creating the version: %s.
nl: Fout bij het maken van versie: %s.

en: There was an error deleting the attribute: %s.
nl: Fout bij het verwijderen van attribuut: %s.

en: There was an error deleting the priority: %s.
nl: Fout bij het verwijderen van prioriteit: %s.

en: There was an error deleting the queue: %s.
nl: Fout bij het verwijderen van queue: %s.

en: There was an error deleting the state: %s.
nl: Er was een fout tijdens het verwijderen van de status: %s.

en: There was an error deleting the subject: %s.
nl: Fout bij het verwijderen van onderwerp: %s.

en: There was an error deleting the ticket: %s
nl: Fout bij het verwijderen van incident: %s.

en: There was an error deleting the type: %s.
nl: Fout bij het verwijderen van type: %s.

en: There was an error deleting the version: %s.
nl: Fout bij het verwijderen van  versie: %s.

en: There was an error editing the attribute: %s.
nl: Fout bij het bewerken van attribuut: %s.

en: There was an error editing the priority: %s.
nl: Fout bij het bewerken van priority: %s.

en: There was an error editing the queue: %s.
nl: Fout bij bet bewerken van queue: %s.

en: There was an error editing the state: %s.
nl: Fout bij het bewerken van status: %s.

en: There was an error editing the subject: %s.
nl: Fout bij het bewerken van onderwerp: %s.

en: There was an error editing the version: %s.
nl: Fout bij het bewerken van versie: %s.

en: There was an error listing users: %s; %s
nl: Fout bij het weergeven van gebruikers: %s; %s

en: There was an error listing your assigned tickets: %s
nl: Fout bij het weergeven van uw toegewezen tickets: %s

en: There was an error listing your open requests: %s
nl: Fout bij het weergeven van uw open aanvragen: %s

en: There was an error modifying the type: %s.
nl: Fout bij het veranderen van type: %s

en: There was an error performing your search: %s
nl: Fout bij het uitvoeren van zoekopdracht: %s

en: There was an error removing "%s" from the responsible list for "%s": %s
nl: Fout bij het verwijderen van "%s" uit de lijst van verantwoordelijken voor '%s': %s

en: This is not a search results template.
nl: Dit is geen zoek resultaat sjabloon.

en: This is not a valid subject.
nl: Dit is geen geldig onderwerp.

en: This queue requires that you specify a version, but there are no versions associated with it. Until versions are created for this queue, you will not be able to create tickets.
nl: Deze queue vereist dat U een versie opgeeft, maar er zijn geen versies gekoppeld. Totdat er versies zijn aangelegd voor deze queue, kunt u geen tickets maken.

en: Ticket
nl: Incidenten

en: Ticket %d has been deleted.
nl: Incident %d is verwijderd.

en: Ticket %s - %s
nl: Incident %s - %s

en: Ticket %s was not found.
nl: Incident %s is niet gevonden.

en: Ticket ID
nl: Incident Nummer

en: Ticket State
nl: Incident Status

en: Ticket Stats
nl: Incident Statussen

en: Ticket Summary
nl: Incident Samenvatting

en: Ticket Type
nl: Incident Type

en: Ticket Types associated with this Queue
nl: Incident Type gekoppeld met deze Queue

en: Ticket URL: %s
nl: Incident URL: %s

en: Ticket Updated
nl: Incident Gewijzigd

en: Tickets assigned to you
nl: Incidenten toegewezen aan u

en: Tickets which are
nl: Incidenten welke zijn

en: Tickets you requested
nl: Incidenten die u heeft opgevraagd

en: Type Description
nl: Type Omschrijving

en: Type Name
nl: Type Naam

en: Unassigned
nl: Niet toegewezen

en: Unassigned tickets
nl: Niet toegewezen incidenten

en: Unconfirmed
nl: Niet bevestigd

en: Unknown node type %s
nl: Onbekende node type %s

en: Update
nl: Bijwerken

en: Update %s
nl: %s bijwerken

en: Update Associations
nl: Werk koppelingen bij

en: Update People for %s
nl: Bijwerken van Verantwoordelijken voor %s.

en: Updated By
nl: Bijgewerkt door

en: User
nl: Gebruiker

en: User Criteria
nl: Gebruiker Criteria

en: User ID
nl: Gebruikers nummer

en: Users responsible for this Queue
nl: Gebruikers verantwoordelijk voor deze Queue

en: Users responsible for this queue
nl: Gebruikers, verantwoordelijk voor deze Queue

en: Version
nl: Versie

en: Version Description
nl: Versie Beschrijving

en: Version Name
nl: Versie Naam

en: View Graphs
nl: Bekijk Grafieken

en: Viewable only by members of
nl: Alleen zichtbaar door een lid van

en: Watch
nl: Bewaak

en: Watchers for %s
nl: 'Bewakers' voor %s

en: Weekday Day Month
nl: Weekdag Dag Maand

en: Weekday Day Month HH:MM:SS TZ
nl: Weekdag Dag Maand HH:MM:SS TZ

en: Yes
nl: Ja

en: You are not allowed to view this ticket.
nl: U mag dit incident niet te bekijken.

en: You do not have permission to access this ticket (%s).
nl: U heeft geen permissie om dit incident te bekijken (%s).

en: You have no saved queries.
nl: U heeft geen opgeslagen zoekopdrachten.

en: You must select at least one queue to send reminders for.
nl: U moet minimaal een queue selectere om een herinnering voor te zenden.

en: Your Email Address
nl: Uw E-Mail adres

en: Your ticket ID is %s. An appropriate person has been notified of this request.
nl: Uw incident ID is %s. Een melding is naar juiste persoon gestuurd.

en: _Admin
nl: Beheer

en: _My %s
nl: _Mijn %s

en: _New Ticket
nl: _Nieuw Incident

en: _Query Builder
nl: _Zoekopdracht Bouwer

en: _Reports
nl: _Rapportages

en: _Search
nl: _Zoeken

en: contains (case insensitive) substring
nl: bevat een (niet-hoofdletter gevoelig) deelwoord

en: contains (case sensitive) substring
nl: bevat een (hoofdletter gevoelige) deelwoord

en: contains the word
nl: bevat het woord

en: error processing message: %s
nl: Fout bij verwerken van bericht: %s

en: estimated time
nl: geschatte tijd

en: is
nl: is gelijk aan

en: is greater than
nl: is groter dan

en: is less than
nl: is kleiner dan

en: matches the pattern
nl: voldoet aan het zoekpatroon
