Whups 1.0-cvs - en to pl translation catalogue (127 entries)

en: "%s" is no longer among those responsible for "%s"
pl: "%s" nie jest już współodpowiedzialny za "%s"

en: %d people watching, %d people responsible
pl: %d ludzi obserwujących, %d ludzi odpowiedzialnych

en: %s (%s) wrote:
pl: %s (%s) napisał:

en: %s added to those responsible for "%s"
pl: %s dodany do odpowiedzialnych za "%s"

en: %s days
pl: %s dni

en: %s will be notified when this ticket is updated.
pl: %s zostanie poinformowany o aktualizacji zgłoszenia.

en: %s will no longer receive updates for this ticket.
pl: %s nie będzie już otrzymywać informacji o aktualizacji tego zgłoszenia.

en: - Stage 1
pl: - Faza 1

en: - Stage 2
pl: - Faza 2

en: --priority-name or --priority-id must specify a valid Priority.
pl: --nazwa-priorytetu lub --id-priorytetu musi określać prawidłowy priorytet

en: --queue-name or --queue-id must specify a valid Queue.
pl: --nazwa-kolejki lub --id-kolejki musi określać prawidłową kolejkę.

en: --state-name or --state-id must specify a valid State.
pl: --nazwa-statusu lub --id-statusu musi określać prawidłowy status.

en: --type-name or --type-id must specify a valid Type.
pl: --nazwa-typu lub --id-typu musi określać prawidłowy typ.

en: <<First
pl: <<Pierwszy

en: <Prev
pl: <Poprzedni

en: Access denied to %s
pl: Brak dostępu do %s

en: Add Attribute
pl: Dodaj atrybut

en: Add Attribute Criterion
pl: Dodaj kryterium atrybutu

en: Add Content
pl: Dodaj zawartość

en: Add Criterion
pl: Dodaj kryterium

en: Add Group Criterion
pl: Dodaj kryterium grupy

en: Add Priority
pl: Dodaj priorytet

en: Add Property Criterion
pl: Dodaj kryterium właściwości

en: Add Queue
pl: Dodaj kolejkę

en: Add State
pl: Dodaj status

en: Add Text Criterion
pl: Dodaj kryterium tekstowe

en: Add Type
pl: Dodaj typ

en: Add Type %s
pl: Dodaj typ %s

en: Add User Criterion
pl: Dodaj kryterium użytkownika

en: Add Users
pl: Dodaj użytkowników

en: Add Version
pl: Dodaj wersję

en: Add Watcher
pl: Dodaj obserwatora

en: Adding your ticket failed: %s.
pl: Dodanie Twojego zgłoszenia nie powiodło się: %s.

en: Administration
pl: Administracja

en: And
pl: I

en: Any
pl: Dowolny

en: Any Group
pl: Dowolna grupa

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Assign
pl: Przypisz

en: Assigned
pl: Przypisany

en: Assigned to %s
pl: Przypisany do %s

en: Associations updated successfully.
pl: Przyporządkowania pomyślnie zaktualizowane.

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Attachment %s deleted.
pl: Skasowano załącznik %s.

en: Attachment %s not found.
pl: Nie znaleziono załącznika %s.

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Attri_bute Criteria
pl: Kryteria atry_butu

en: Attribute Description
pl: Opis atrybutu

en: Attribute Name
pl: Nazwa atrybutu

en: Attributes for this Type
pl: Atrybuty dla tego typu

en: Autolink to other tickets in comments?
pl: Automatycznie przyłączyć do innych zgłoszeń w komentarzach?

en: Average days to close by Owner
pl: Średnia ilość dni do zamknięcia przez właściciela

en: Change
pl: Zmień

en: Copy of %s
pl: Kopia %s

en: Could not extract the requested file from the Zip archive.
pl: Nie można wyodrębnić żądanego pliku z archiwum Zip.

en: Created
pl: Utworzono

en: Default sorting criteria:
pl: Domyślne kryteria sortowania:

en: Default sorting direction:
pl: Domyślny kierunek sortowania:

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete %s
pl: Usuń %s

en: Delete %s?
pl: Usunąć %s?

en: Delete Attribute
pl: Usuń atrybut

en: Delete Attribute Confirmation
pl: Potwierdzenie usunięcia atrybutu

en: Delete Priority
pl: Usuń priorytet

en: Delete Priority Confirmation
pl: Potwierdzenie usunięcia priorytetu

en: Delete Query?
pl: Usunąć zapytanie?

en: Delete Queue
pl: Usuń kolejkę

en: Delete Queue Confirmation
pl: Potwierdzenie usunięcia kolejki

en: Delete State
pl: Usuń status

en: Delete State Confirmation
pl: Potwierdzenie usunięcia statusu

en: Delete Type
pl: Usuń typ

en: Delete Type Confirmation
pl: Potwierdzenie usunięcia typu

en: Descending
pl: Malejąco

en: Description
pl: Opis

en: Display Options
pl: Opcje wyświetlania

en: Download
pl: Pobierz

en: Due Date
pl: Termin

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit %s
pl: Edycja %s

en: Go
pl: Idź

en: Groups
pl: Grupy

en: My Queries
pl: Moje zapytania

en: My Requests
pl: Moje zgłoszenia

en: My Tickets
pl: Moje zgłoszenia

en: Name
pl: Nazwa

en: New
pl: Nowy

en: No
pl: Nie

en: No queries have been saved.
pl: Nie zapisano żadnych zapytań.

en: No tickets are assigned to you.
pl: Nie ma żadnych przypisanych do Ciebie zgłoszeń.

en: No tickets are unassigned!
pl: Brak nieprzypisanych zgłoszeń!

en: No tickets in queue.
pl: Brak zgłoszeń w kolejce.

en: No tickets matched your search criteria.
pl: Żadne zgłoszenia nie pasują do Twoich kryteriów wyszukiwania.

en: None
pl: Brak

en: Not
pl: Nie

en: Not yet implemented.
pl: Jeszcze nie zaimplementowano.

en: Notification Options
pl: Opcje powiadamiania

en: Other Options
pl: Inne opcje

en: Permission Denied
pl: Dostęp zabroniony

en: Priority
pl: Priorytet

en: Resolved
pl: Rozwiązany

en: Save
pl: Zapisz

en: Search
pl: Szukaj

en: Search Results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Sort by %s
pl: Sortuj po %s

en: Submit
pl: Wyślij

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Text
pl: Tekst

en: The VFS backend needs to be configured to enable attachment uploads.
pl: Aby wgrywać załączniki musi być skonfigurowany backend VFS.

en: The requested file does not exist in the Zip attachment.
pl: Żądany plik nie występuje w załączniku Zip.

en: Ticket
pl: Zgłoszenia

en: Ticket Search
pl: Wyszukiwanie zgłoszeń

en: Tickets
pl: Zgłoszenia

en: Tickets which are
pl: Zgłoszenia, które są

en: Type
pl: Typ

en: Unconfirmed
pl: Niepotwierdzone

en: Update
pl: Zaktualizuj

en: Update %s
pl: Aktualizuj %s

en: User
pl: Użytkownik

en: Yes
pl: Tak

en: You have no open requests.
pl: Nie masz otwartych zgłoszeń.

en: Your Email Address
pl: Twój adres email

en: _Delete
pl: Usuń

en: _My %s
pl: _Moje %s

en: _New Ticket
pl: _Nowe zgłoszenie

en: _Query Builder
pl: Konstruktor zapytań

en: _Reports
pl: _Raporty

en: _Search
pl: _Szukaj
