Horde 3.1-cvs - en to et translation catalogue (938 entries)

en:  at
et:  kiirusega

en: "%s" was added to the groups system.
et: "%s" lisati gruppide süsteemi.

en: "%s" was added to the permissions system.
et: "%s" lisati õiguste süsteemi.

en: "%s" was not created: %s.
et: "%s" ei loodud: %s.

en: %.2fMB used of %.2fMB allowed (%.2f%%)
et: %.2fMB kasutatud kokku %.2fMB'st (%.2f%%)

en: %d %s and %s
et: %d %s ja %s

en: %d days until your password expires.
et: Sinu salasõna aegub %d päeva pärast.

en: %d minutes
et: %d minutit

en: %d person likes this | %d persons like this
et[0]: %d inimesele meeldib see
et[1]: %d inimesele meeldib see

en: %d to %d of %d
et: %d kuni %d %d'st

en: %d-day forecast
et: %d päeva ennustus

en: %s - Notice
et: %s - Tähelepanu

en: %s Configuration
et: %s Seadistus

en: %s Tasks - Confirmation
et: %s Töö -  Kinnitusega

en: %s Terms of Agreement
et: %s kasutustingimused

en: %s at %s %s
et: %s kiirusega %s %s

en: %s is ready to perform the tasks below. Select each operation to run at this time.
et: %s on valmis tegema allpool loetletud hooldustööd. Märgista töö(d), mida soovid koheselt teha.

en: , gusting
et: , tuuleiilid

en: , gusting %s %s
et: , tuuleiilid %s %s

en: , variable from %s to %s
et: , vahemikus %s kuni %s

en: 12 Hour Format
et: 12-tunnine esitus

en: 24 Hour Format
et: 24-tunnine esitus

en: 24 hours
et: 24 tundi

en: 24-hour format
et: 24-tunnine esitus

en: <tag:app_name /> can interact with your Facebook account, but you must login to Facebook manually each time.
et: <tag:app_name /> saab suhelda sinu Facebooki kontoga, kuid sa pead iga kord käsitsi sisse logima Facebooki.

en: <tag:app_name /> cannot read information about your Facebook friends.
et: <tag:app_name /> ei saa lugeda informatsiooni sinu Facebooki sõprade kohta.

en: <tag:app_name /> cannot read your stream messages and various other Facebook data items.
et: <tag:app_name /> ei saa lugeda sinu Facebooki seina ja muud informatsiooni.

en: <tag:app_name /> cannot set your status messages or publish other content to Facebook.
et: <tag:app_name /> ei saa uuendada sinu staatuse ja muud informatsiooni Facebookis.

en: <tag:appname /> can interact with your Twitter account
et: <tag:appname /> saab postitada Twitteri kontole

en: A characters
et: Märgid

en: A device wipe has been requested. Device will be wiped on next syncronization attempt.
et: Seadme tühjendus on taotletud. Seade tühjendatakse järgmisel sünkroniseerimise katsel.

en: A newer version (%s) exists.
et: Uuem versioon (%s) on olemas.

en: A remote wipe for device id %s has been initiated. The device will be wiped during the next synchronisation.
et: Seadme id'ga %s tühjendus on taotletud. Seade tühjendatakse järgmisel sünkroniseerimise katsel.

en: AM Clouds
et: EL Pilvine

en: AM Drizzle
et: EL Uduvihm

en: AM Fog
et: EL Udu

en: AM Light Rain
et: EL Kerge Vihm

en: AM Light Snow
et: EL Kerge Lumesadu

en: AM Rain
et: EL Vihm

en: AM Showers
et: EL Hoovihm

en: AM Snow
et: EL Lumi

en: AM Snow Showers
et: EL Tugev Lumesadu

en: AM Sun
et: AL Päike

en: AM T-Showers
et: EL Hoovihm

en: AM T-Storms
et: EL Äikesetorm

en: AM/PM
et: EL/PL

en: Account Information
et: Konto Informatsioon

en: Account Password
et: Konto Salasõna

en: Actions
et: Tegevused

en: ActiveSync Device Administration
et: ActiveSync Seadmete Haldus

en: ActiveSync Devices
et: ActiveSync Seadmed

en: ActiveSync not activated.
et: ActiveSync pole aktiveeritud.

en: Add
et: Lisa

en: Add Content
et: Lisa Sisu

en: Add Here:
et: Lisa Siia:

en: Add Members
et: Lisa Liikmeid

en: Add a group
et: Lisa gruppi

en: Add a new user:
et: Lisa uus kasutaja:

en: Add new alarm
et: Lisa uus teavitus

en: Add pair
et: Lisa paar

en: Add user
et: Lisa kasutaja

en: Added "%s" to the system, but could not add additional signup information: %s.
et: "%s" lisati süsteemi, kuid täiendavat liitumise informatsiooni polnud võimalik lisada: %s.

en: Added "%s" to the system. You can log in now.
et: "%s" lisati süsteemi. Nüüd võid sisse logida.

en: Adding users is disabled.
et: Kasutajate lisamine pole lubatud.

en: Address
et: Aadress

en: Address Book
et: Aadressiraamat

en: Administration
et: Haldus

en: Alarm end
et: Teavituse lõpp

en: Alarm methods
et: Teavitus meetod

en: Alarm start
et: Teavituse algus

en: Alarm text
et: Teavituse tekst

en: Alarm title
et: Teavituse pealkiri

en: Alarms
et: Teavitused

en: All
et: Kõik

en: All Authenticated Users
et: Kõik sisselogitud kasutajad

en: All policy keys successfully reset.
et: Kõikigi poliitika võtmete lähtestamine õnnestus.

en: All state removed for your ActiveSync devices. They will resynchronize next time they connect to the server.
et: Kõik ActiveSync seadmete seisud eemaldatud. Järgmisel ühendumisel serveriga sünkroniseeritakse uuesti.

en: All synchronization sessions deleted.
et: Sünkroniseerimise seansid kustutatud.

en: Alternate IMSP Login
et: Alternatiivne IMSP Konto

en: Alternate IMSP Password
et: Alternatiivne IMSP Salasõna

en: Alternate IMSP Username
et: Alternatiivne IMSP Kasutajanimi

en: Alternate email address
et: Alternatiivne e-posti aadress

en: An unknown error has occured.
et: Juhtus tundmatu viga.

en: Answer
et: Vastus

en: Application
et: Rakendus

en: Application Context:
et: Rakenduste Sisu:

en: Application List
et: Rakenduste Nimekiri

en: Application is ready.
et: Rakendus on töövalmis.

en: Application is up-to-date.
et: Rakendus on ajakohane.

en: Approve
et: Kinnita

en: Arabic (Windows-1256)
et: Araabia (Windows-1256)

en: Are you sure you want to delete '%s'?
et: Kas oled kindel, et soovid '%s' kustutada?

en: Are you sure you want to remove the signup request for "%s"?
et: Oled sa kindel et soovid %s liitumissoovi kustutada?

en: Are you sure you wish to delete "%s"?
et: Kas oled kindel, et soovid "%s" kustutada?

en: Armenian (ARMSCII-8)
et: Armeenia (ARMSCII-8)

en: Art
et: Kunst

en: Ascii Art
et: ASCII Kunst

en: At least one database schema is outdated.
et: Vähemalt üks andmebaasi raamistik on vananenud.

en: Attachment
et: Manus

en: Attempt to delete a non-existent group.
et: Katse kustutada olematut gruppi.

en: Attempt to delete a non-existent permission.
et: Katse kustutada olematut õigust.

en: Attempt to edit a non-existent permission.
et: Katse muuta olematut õigust.

en: Attempt to edit a non-existent share.
et: Katse muuta olematut jagatud kausta.

en: Authenticated to:
et: Sisselogitud kui:

en: Authorize Access to Friends Data:
et: Luba Ligipääs Sõprade Andmetele:

en: Authorize Publish
et: Luba Postitamine

en: Authorize Read:
et: Luba Lugemine:

en: Authorize an infinite session:
et: Luba katkematu sessioon:

en: Automatic
et: Automaatselt

en: Available fields:
et: Kasutatavad väljad:

en: Azur
et: Taevasinine

en: BOFH Excuses
et: BOFH ettekäänded

en: Baltic (ISO-8859-13)
et: Balti (ISO-8859-13)

en: Base graphics directory "%s" not found.
et: Graafika põhikataloogi "%s" ei leitud.

en: Block Settings
et: Bloki Sätted

en: Block Type
et: Bloki Tüüp

en: Blue Moon
et: Sinine Kuu

en: Blue and White
et: Sinine ja Valge

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: Both
et: Mõlemad

en: Brown
et: Pruun

en: Browser:
et: Veebilehitseja:

en: Burnt Orange
et: Põhi Oranž

en: Cache init was not completed.
et: Vahemälu initsialiseerimine ei jõudnud lõpule.

en: Calendar
et: Kalender

en: Calm
et: Vaikne

en: Camouflage
et: Kamuflaaž

en: Cancel
et: Loobu

en: Cancel Problem Report
et: Loobu Probleemi Raportist

en: Cancel Wipe
et: Loobu Hävitamisest

en: Cannot reset password automatically, contact your administrator.
et: Salasõna ei saa automaatselt lähtestada, võta ühendust administraatoriga.

en: Categories and Labels
et: Kategooriad ja Märgendid

en: Celtic (ISO-8859-14)
et: Kelti (ISO-8859-14)

en: Central European (ISO-8859-2)
et: Kesk-Euroopa (ISO-8859-2)

en: Change
et: Muuda

en: Change Your Password
et: Muuda salasõna

en: Change your personal information.
et: Muuda oma isikliku informatsiooni.

en: Changing your password is not supported with the current configuration.  Contact your administrator.
et: Süsteemi seadistus ei võimalda salasõna muuta. Võta ühendust  administraatoriga.

en: Check
et: Kontrolli

en: Check for newer versions
et: Kontrolli uuemat versiooni

en: Checking
et: Kontrollin

en: Chinese Simplified (GB2312)
et: Hiina Lihtsustatud (GB2312)

en: Chinese Traditional (Big5)
et: Hiina Traditsiooniline (Big5)

en: Choose %s
et: Vali %s

en: Choose how to display dates (abbreviated format):
et: Vali kuupäevade esitusviis (lühendatud vorm):

en: Choose how to display dates (full format):
et: Vali kuupäevade esitusviis (pikk vorm):

en: Choose how to display times:
et: Vali kellaaja esitusviis:

en: Clear
et: Selge

en: Clear Query
et: Tühjenda Päring

en: Clear out user: %s
et: Eemalda kasutaja: %s

en: Clear user
et: Eemalda kasutaja

en: Clear user data
et: Eemalda kasutaja andmed

en: Clearing Early
et: Hommikul Selgineb

en: Clearing Late
et: Õhtul Selgineb

en: Click on one of your selected address books and then select all fields to search.
et: Klõpsa ühe oma valitud aadressiraamatu peal ja siis vali kõik väljad millest otsida.

en: Click to Continue
et: Klõpsa Jätkamiseks

en: Client Anchor
et: Kliendi Ankur

en: Close Window
et: Sule Aken

en: Clouds
et: Pilved

en: Clouds Early
et: Hommikul Pilves

en: Clouds Late
et: Õhtul Pilves

en: Cloudy
et: Pilves

en: Collapse
et: Sule

en: Color Picker
et: Värvivalik

en: Comics
et: Koomiksid

en: Command
et: Käsk

en: Command Shell
et: Käsurida

en: Comments: %d
et: Kommentaarid: %d

en: Computers
et: Arvutid

en: Condition
et: Ilm

en: Conditions
et: Ilm

en: Configuration
et: Seadistus

en: Configuration Differences
et: Seadistuste Erinevused

en: Configuration for syncing with PDAs, Smartphones and Outlook.
et: Seadistus sünkroniseerimiseks PDAde, Nutitelefonide ja Outlookiga.

en: Configuration is out of date.
et: Seadistus on aegunud.

en: Configuration upgrade scripts available
et: Seadistuse uuendamise skriptid on saadaval

en: Configure %s
et: Seadista %s

en: Confirm Password
et: Kinnita Salasõna

en: Continue
et: Jätka

en: Cookie
et: Mõttetera

en: Cornflower
et: Päevalill

en: Could not connect to server "%s" using FTP: %s
et: Ei saanud serveriga "%s" FTP abil ühendust: %s

en: Could not contact server. Try again later.
et: Ei saanud ühendust serveriga. Proovi hiljem uuesti.

en: Could not delete configuration upgrade script "%s".
et: Ei saanud kustutada seadistuse uuendamise skripti "%s".

en: Could not find authorization for <tag:appname /> to interact with your Twitter account
et: Ei leidnud luba <tag:appname /> suhtlemaks sinu Twitteri kontoga

en: Could not reset the password for the requested user. Some or all of the details are not correct. Try again or contact your administrator if you need further help.
et: Soovitud kasutaja salasõna lähtestamine nurjus. Mõned andmed ei ole õiged. Proovi uuesti või võta ühendust administraatoriga, kui vajad siiski abi.

en: Could not revert configuration.
et: Seadistuse tagasi muutmine nurjus.

en: Could not save a backup configuation: %s
et: Seadistuse varukoopia salvestamine nurjus: %s

en: Could not save configuration upgrade script to: "%s".
et: Seadistuse uuendamise skripti ei saanud salvestada kohta: "%s".

en: Could not save the backup configuration file %s.
et: Ei õnnestunud salvestada seadistuse faili varukoopiat %s.

en: Could not save the configuration file %s. Use one of the options below to save the code.
et: Ei õnnestunud salvestada seadete faili %s. Kasuta ühte all olevat võimalust koodi salvestamiseks.

en: Could not save the configuration file %s. You can either use one of the options to save the code back on %s or copy manually the code below to %s.
et: Seadistuse faili %s ei õnnestunud salvestada. Sa võid kasutada üht võimalust koodi salvestamiseks tagasi faili %s või kopeerida kood käsitsi faili %s.

en: Could not write configuration for "%s": %s
et: "%s" seadistuse salvestamine nurjus: %s

en: Country
et: Riik

en: Create
et: Loo

en: Create New Identity
et: Loo Uus Identiteet

en: Current 4 Phases
et: Praegused 4 faasi

en: Current Alarms
et: Aktiivsed Teavitused

en: Current Locks
et: Hetke Lukud

en: Current Sessions
et: Aktiivsed Sessioonid

en: Current Time
et: Hetke Aeg

en: Current Weather
et: Praegune Ilm

en: Current condition:
et: Praegune ilm:

en: Cyrillic (KOI8-R)
et: Kirillitsa (KOI8-R)

en: Cyrillic (Windows-1251)
et: Kirillitsa (Windows-1251)

en: Cyrillic/Ukrainian (KOI8-U)
et: Kirillitsa/Ukraina (KOI8-U)

en: DB access is not configured.
et: Andmebaasi ligipääs ei ole seadistatud.

en: DB schema is out of date.
et: Andmebaasi raamistik on aegunud.

en: DB schema is ready.
et: Andmebaasi raamistik on valmis.

en: DD
et: PP

en: Data
et: Kuupäev

en: DataTree
et: AndmePuu

en: DataTree Browser
et: AndmePuu Sirvija

en: Database
et: Andmebaas

en: Date
et: Kuupäev

en: Date Received
et: Saabumise Kuupäev

en: Date: %s; time: %s
et: Kuupäev: %s; aeg: %s

en: Day
et: Päev

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default Color
et: Vaikimisi Värv

en: Default Shell
et: Vaikimisi Koor

en: Default charset for sending e-mail messages:
et: Vaikemärgistik kirjade saatmisel:

en: Default location to use for location-aware features.
et: Vaike asukohta kasutada asukohateadlikud funktsioone.

en: Definitions
et: Sõnaseletused

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete "%s"
et: Kustuta "%s"

en: Delete All SyncML Data
et: Kustuta Kõik SyncML Andmed

en: Delete Group
et: Kustuta Grupp

en: Deleted configuration upgrade script "%s".
et: Kustutasin seadistuse uuendamise skripti "%s".

en: Deleted synchronization session for device "%s" and database "%s".
et: Kustuta seadme "%s"  sünkroniseerimise sessioonid andmebaasist "%s" .

en: Describe the Problem
et: Kirjelda Probleemi

en: Development
et: Arendus

en: Device
et: Seade

en: Device ID
et: Seadme ID

en: Device Management
et: Seadme Haldus

en: Device id:
et: Seade id:

en: Device is wiped
et: Seade tühjendatud

en: Device successfully removed.
et: Seadme kustutamine õnnestus.

en: Device wipe successfully canceled.
et: Seadme tühjendamine katkestatud.

en: Dew Point
et: Kastepunkt

en: Dew Point for last hour:
et: Eelmise tunni kastepunkt:

en: Dew point:
et: Kastepunkt:

en: Disable
et: Blokeeritud

en: Display 24-hour times?
et: Esita kellaajad 24-tunnisena

en: Display Preferences
et: Vaate Eelistused

en: Display detailed forecast
et: Näita põhjalikku ennustust

en: Display forecast (TAF)
et: Näita ennustust (TAF)

en: Does the first row contain the field names? If yes, check this box:
et: Kui esimene rida sisaldab väljade nimesid, märgi see ruut:

en: Don't have an account? Sign up.
et: Sul pole kontot? Registreeru.

en: Download %s
et: Salvesta %s

en: Download generated configuration as PHP script.
et: Salvesta loodud seadistus PHP skriptina.

en: Drizzle
et: Uduvihm

en: Drugs
et: Ravimid

en: Dynamic
et: Dünaamiline

en: E characters
et: E täht

en: EU VAT identification
et: EU VAT tunnus

en: Edit
et: Muuda

en: Edit "%s"
et: Muuda "%s"

en: Edit Preferences for
et: Muuda Eelistusi kasutajal

en: Edit permissions
et: Muuda õigusi

en: Edit permissions for "%s"
et: Muuda "%s" õigusi

en: Education
et: Haridus

en: Email Address
et: E-posti Aadress

en: End Time
et: Lõpu aeg

en: Enter a name for the new category:
et: Sisesta uue kategooria nimi:

en: Enter a security question which you will be asked if you need to reset your password, e.g. 'what is the name of your pet?':
et: Sisesta salajane küsimus mida sinult küsitakse salasõna muutmiseks, näiteks 'mis on sinu lemmiklooma nimi?':

en: Error connecting to Twitter: %s Details have been logged for the administrator.
et: Viga Twitteriga ühendumisel: %s Üksikasjad logiti administraatori jaoks.

en: Error deleting synchronization session:
et: Viga sünkroniseerimise seanssi kustutamisel:

en: Error deleting synchronization sessions:
et: Viga sünkroniseerimise seansside kustutamisel:

en: Error updating password: %s
et: Viga salasõna muutmisel: %s

en: Ethnic
et: Rahvuslik

en: Event Invites:
et: Sündmus Kutsed:

en: Every 15 minutes
et: Iga 15 minuti tagant

en: Every 2 minutes
et: Iga 2 minuti tagant

en: Every 30 seconds
et: Iga 30 sekundi tagant

en: Every 5 minutes
et: Iga 5 minuti tagant

en: Every half hour
et: Iga poole tunni tagant

en: Every hour
et: Iga tund

en: Every minute
et: Kord minutis

en: Example values:
et: Näidisväärtused:

en: Execute
et: Käivita

en: Expand
et: Laienda

en: Extra Large
et: Eriti Suur

en: FTP upload of configuration
et: Seadistuste laadimine FTP'sse

en: Facebook Integration
et: Facebookiga Integreerimine

en: Fade to Green
et: Haju Roheliseks

en: Fair
et: Hea

en: Feed
et: Voog

en: Feed Address
et: Voo Aadress

en: Feels Like
et: Tundub nagu

en: Feels like:
et: Tundub nagu:

en: Few Showers
et: Üksikud vihmahood

en: Few Snow Showers
et: Üksikud lumesajuhood

en: Fields to search
et: Väljad millest otsida

en: File Manager
et: Failihaldur

en: Filters
et: Filtrid

en: First Half
et: Esimene Pool

en: First Quarter
et: Esimene Veerand

en: Fog
et: Udu

en: Fog Early
et: Hommikul udu

en: Fog Late
et: Õhtu udu

en: Foggy
et: Udu

en: Food
et: Toit

en: Forecast (TAF)
et: Ennustus (TAF)

en: Forecast Days (note that the returned forecast returns both day and night; a large number here could result in a wide block)
et: Päevade arv (olgu öeldud et tagastatav ennustus sisaldab nii päevi kui öid; suur arv võib bloki laiaks venitada)

en: Forgot your password?
et: Unustasid salasõna?

en: Forms
et: Vormid

en: Fortune
et: Kild

en: Fortune type
et: Killu tüüp

en: Fortunes
et: Killud

en: Fortunes 2
et: Killud 2

en: Forums
et: Foorumid

en: Freezing Drizzle
et: Tibutab vihma

en: Friend Requests:
et: Sõbrataotlused:

en: Friends enabled
et: Sõbrad lubatud

en: From the
et: Suunaga

en: Full Description
et: Põhjalik kirjeldus

en: Full Moon
et: Täiskuu

en: Full Name
et: Täisnimi

en: Generate %s Configuration
et: Genereeri %s Seaded

en: Generated Code
et: Genereeritud kood

en: Get More
et: Rohkem

en: Global Preferences
et: Üldseaded

en: Go
et: Mine

en: Goedel
et: Gödel

en: Google Search
et: Google otsing

en: Greek (ISO-8859-7)
et: Kreeka (ISO-8859-7)

en: Green
et: Roheline

en: Grey
et: Hall

en: Group Administration
et: Gruppide haldus

en: Group name
et: Grupp nimi

en: Group was not created: %s.
et: Gruppi %s ei loodud.

en: Groups
et: Grupid

en: Guest Permissions
et: Külalise õigused

en: Haze
et: Hägu

en: Heavy Rain
et: Tugev Vihm

en: Heavy T-Storm
et: Ränk äikesetorm

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
et: Heebrea (ISO-8859-8-I)

en: Height
et: Kõrgus

en: Height of stream content (width automatically adjusts to block)
et: Voo sisu kõrgus (Laius kohandatakse plokki laiusega)

en: Help
et: Abi

en: Help _Topics
et: Abiinfo teemade nimekiri

en: Hemisphere
et: poolkera

en: Here is the beginning of the file:
et: Siin on faili algus:

en: Hi-Contrast
et: Kõrge Kontrast

en: Hide Advanced Preferences
et: Peida Edasijõudnute Seadistusi

en: Hide Results
et: Peida tulemused

en: Hide Sidebar
et: Peida Külgriba

en: High
et: Kõrge

en: Home Directory
et: Kodukataloog

en: Horde Website
et: Horde Koduleht

en: How many fields (columns) are there?
et: Kui palju välju (veerge) on?

en: How many seconds before we check for new articles?
et: Mitme sekundi pärast kontrollida uusi artikleid?

en: Humidity
et: Niiskus

en: Humidity:
et: Niiskus:

en: Humorists
et: Humoristid

en: I characters
et: I täht

en: Icons Only
et: Ainult ikoonid

en: Icons for %s
et: %s ikoonid

en: Icons with text
et: Ikoonid ja tekst

en: Ideas
et: Ideed

en: Identity's name:
et: Identiteedi nimi:

en: Import, Step %d
et: Import, samm %d

en: Imported field: %s
et: Imporditud väli: %s

en: Imported fields:
et: Imporditud väljad:

en: In reply to:
et: Vastuseks:

en: In the lists below select both, a field imported from the source file at the left, and the matching field available in your address book at the right. Then hit "Add pair" to mark them for the import. Once your are finished hit "Next".
et: All olevast loendist vali mõlema, väli mida importida alge failist on vasakul ja vastav väli aadressi raamatus on paremal. Mõlema valimise järel vajuta nupp "Lisa paar". Peale kõikide väljade sidumist vajuta nuppu "Edasi".

en: Incorrect username or alternate address. Try again or contact your administrator if you need further help.
et: Vale kasutajanimi või alternatiivne aadress. Proovi uuesti või võta ühendust administraatoriga.

en: Individual Users
et: Üksikud kasutajad

en: Infinite sessions enabled.
et: Aegumatu sessioon lubatud.

en: Information
et: Informatsioon

en: Information no longer available.
et: Teave ei ole enam kättesaadav.

en: Inherited Members
et: Päritud Liikmed

en: Insert an email address to which you can receive the new password:
et: Sisesta e-posti aadress kuhu saaks sulle uue salasõna saata:

en: Insert the required answer to the security question:
et: Kirjuta salaküsimuse õige vastus:

en: Invalid VAT identification number format.
et: Vigane VAT tunnus numbri formaat.

en: Invalid action %s
et: Vigane meede %s

en: Invalid application.
et: Vigane rakendus.

en: Invalid hash.
et: Vigane räsi.

en: Invalid license key.
et: Vigane litsentsivõti.

en: Invalid location provided.
et: Sisestati vigane asukoht.

en: Invalid parent permission.
et: Vigane ülemõigus.

en: Invalid partner id.
et: Vigane partneri ID.

en: Invalid product code.
et: Vigane tootekood.

en: Isolated T-Storms
et: Üksikud äikesetormid

en: Japanese (ISO-2022-JP)
et: Jaapani (ISO-2022-JP)

en: Just now...
et: Just nüüd...

en: Kernel Newbies
et: Kerneli võhikud

en: Keyword
et: Märksõna

en: Kids
et: Lapsed

en: Korean (EUC-KR)
et: Korea (EUC-KR)

en: Language
et: Keel

en: Large
et: Suur

en: Last Half
et: Viimane Pool

en: Last Password Change
et: Viimane Salasõna Muutus

en: Last Quarter
et: Viimane Veerand

en: Last Sync Time
et: Viimane Sünkroniseerimise Aeg

en: Last Updated:
et: Viimati Uuendatud:

en: Last login: %s
et: Eelmine külastus: %s

en: Last login: %s from %s
et: Eelmine külastus: %s aadressilt %s

en: Last login: Never
et: Eelmine külastus: mitte kunagi

en: Latest
et: Uusim

en: Law
et: Seadus

en: Light Blue
et: Helesinine

en: Light Drizzle
et: Tibutab vihma

en: Light Rain
et: Seenevihm

en: Light Rain Early
et: Hommikul tibutab vihma

en: Light Rain Late
et: Õhtul tibutab vihma

en: Light Rain Shower
et: Kerge hoovihm

en: Light Rain with Thunder
et: Kerge vihm ja äike

en: Light Snow
et: Kerge lumesadu

en: Light Snow Early
et: Hommikul Kerge Lumi

en: Light Snow Late
et: Õhtul Kerge Lumi

en: Light Snow Shower
et: Kerge lumetorm

en: Like
et: Meeldima

en: Limerick
et: Limerik

en: Linux Cookie
et: Linuxi Küpsis

en: List Tables
et: Tabelite Loetelu

en: Listing alarms failed: %s
et: Teavituste nimekirja näitamine nurjus: %s

en: Listing locks failed: %s
et: Lukkude näitamine nurjus: %s

en: Listing sessions failed: %s
et: Seansside nimekirja esitamine nurjus: %s

en: Listing users is disabled.
et: Kasutajate nimekirja pole lubatud näha.

en: Literature
et: Kirjandus

en: Loading...
et: Laen...

en: Local time:
et: Kohalik aeg:

en: Locale and Time
et: Regioon ja Aeg

en: Location
et: Asukoht

en: Lock User
et: Lukusta Kasutaja

en: Locks
et: Lukud

en: Log in
et: Logi sisse

en: Log out
et: Logi välja

en: Login failed because your username or password was entered incorrectly.
et: Sisselogimine nurjus, kuna kasutajanimi või salasõna polnud õige.

en: Login failed.
et: Sisselogimine nurjus.

en: Login to Facebook and authorize <tag:app_name />
et: Logi sisse Facebooki ja luba <tag:app_name />

en: Login to Twitter and authorize the <tag:appname /> application
et: Logi sisse Twitterisse ja luba <tag:appname />

en: Love
et: Armastus

en: Low
et: Madal

en: Loyola Blue
et: Loyola Sinine

en: MM
et: KK

en: Magic
et: Maagia

en: Mail
et: E-post

en: Mail Admin
et: Posti Administraator

en: Manage the list of categories you have to label items with, and colors associated with those categories.
et: Seadista kategooriaid, mida kasutatakse üksuste märgendamiseks ja neile kategooriatele vastavaid värve.

en: Manage your ActiveSync devices.
et: Halda oma ActiveSync seadmeid.

en: Matching fields:
et: Sobivad väljad:

en: Max temp last 24 hours:
et: Viimase 24 tunni kõrgeim temperatuur:

en: Max temp last 6 hours:
et: Viimase 6 tunni kõrgeim temperatuur:

en: Maximum Number of Portal Blocks
et: Suurim portaali blokkide arv

en: Maximum number of entries to display
et: Suurim näidatavate kirjete arv

en: Medicine
et: Meditsiin

en: Medium
et: Keskmine

en: Members
et: Liikmed

en: Mentions
et: Nimetused

en: Menu mode:
et: Menüü esitus:

en: Metar Weather
et: Metar ilm

en: MetarDB is not connected.
et: MetarDB ühendus puudub.

en: Metric
et: Meeter

en: Min temp last 24 hours:
et: Viimase 24 tunni madalaim temperatuur:

en: Min temp last 6 hours:
et: Viimase 6 tunni madalaim temperatuur:

en: Miscellaneous
et: Mitmesugust

en: Missing configuration.
et: Seaded puuduvad.

en: Mist
et: Uduvihm

en: Mobile
et: Mobiil

en: Mobile (Smartphone)
et: Nutitelefon

en: Mode
et: Viis

en: Moderate
et: Mõõdukas

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Moon Phases
et: Kuufaasid

en: Mostly Clear
et: Valdavalt Selge

en: Mostly Cloudy
et: Valdavalt Pilves

en: Mostly Cloudy and Windy
et: Valdavalt pilves ja tuuline

en: Mostly Sunny
et: Valdavalt päikesepaisteline

en: My Account
et: Minu konto

en: My Account Information
et: Minu konto info

en: My Facebook Stream
et: Minu Facebooki Vood

en: My Portal
et: Minu portaal

en: My Portal Layout
et: Minu portaali kujundus

en: NO, I Do NOT Agree
et: EI, ma EI OLE nõus

en: NOTE: WIPING A DEVICE MAY RESET IT TO FACTORY DEFAULTS. PLEASE MAKE SURE YOU REALLY WANT TO DO THIS BEFORE REQUESTING A WIPE
et: TÄHELEPANU: SEADME LÄHTESTAMINE VÕIB TAASTADA SEADME TEHASE SEADED. PALUN VEENDU, ET SOOVID SEDA TEHA ENNE KUI TAOTLED TÜHJENDAMIST

en: Name
et: Nimi

en: Never
et: Mitte kunagi

en: New Category
et: Uus kategooria

en: New Messages:
et: Uus Teade:

en: New Moon
et: Noorkuu

en: New Username (optional)
et: Uus kasutajanimi (pole kohustuslik)

en: New password
et: Uus salasõna

en: New passwords don't match.
et: Salasõnad peavad klappima.

en: News
et: Uudised

en: Next
et: Järgmine

en: Next 4 Phases
et: Järgmised 4 faasi

en: Night
et: Öö

en: No Sound
et: Heli Puudub

en: No available configuration data to show differences for.
et: Puuduvad seadistuste andmed mille erinevusi näidata.

en: No change.
et: Erinevusi ei ole.

en: No icons found.
et: Ikoone ei leitud.

en: No location is set.
et: Asukoht määramata.

en: No location provided.
et: Asukoht määramata.

en: No offensive fortunes
et: Ainult viisakad killud

en: No pending signups.
et: Ootel liitumissoove ei ole.

en: No security question has been set. Please contact your administrator.
et: Turva küsimust pole seatud. Võta ühendust administraatoriga.

en: No stable version exists yet.
et: Stabiilne versioon puudub.

en: No temporary directory available for cache.
et: Puhverdamiseks puudub ajutine kataloog.

en: No username specified.
et: Kasutaja nimi puudub.

en: No version found in original configuration. Regenerate configuration.
et: Algne seadistus ei sisalda versiooni. Loo seadistus uuesti.

en: No version found in your configuration. Regenerate configuration.
et: Sinu seadistus ei sisalda versiooni. Loo seadistus uuesti.

en: None
et: Määramata

en: Nordic (ISO-8859-10)
et: Põhjamaad (ISO-8859-10)

en: Northern Hemisphere
et: Põhjapoolkera

en: Not Provisioned
et: Ei ole sätestatud

en: Notes
et: Märkmed

en: Nothing to browse, go back.
et: Pole midagi sirvida, mine tagasi.

en: Number of articles to display
et: Mitut artiklit näidata

en: Number of seconds to wait to refresh
et: Mitu sekundid oodata uuenduste vahel

en: O characters
et: O täht

en: Object Creator
et: Objekti Looja

en: Offense filter
et: Viisakuse aste

en: Office
et: Töökoht

en: Old Horde Website
et: Vana Horde Koduleht

en: Old and new passwords must be different.
et: Vana ja uus salasõna peavad olema erinevad.

en: Old password
et: Praegune salasõna

en: Old password is not correct.
et: Praegune salasõna ei ole õige.

en: Only offensive fortunes
et: Ainult ebaviisakad killud

en: Only the owner or system administrator may change ownership or owner permissions for a share
et: Ainult omanik või süsteemi administraator võib muuta omaniku või omaniku õigusi jagatud kaustal

en: Operating System
et: Operatsioonisüsteem

en: Or enter a user name:
et: Või sisesta kasutaja nimi:

en: Organizing
et: Korraldav

en: Other
et: Muu

en: Other Information
et: Muu Informatsioon

en: Other characters
et: Teised tähed

en: Owner
et: Omanik

en: Owner:
et: Omanik:

en: PHP Code
et: PHP kood

en: PHP Shell
et: PHP käsurida

en: PM Clouds
et: Pilvine

en: PM Drizzle
et: PL Uduvihm

en: PM Fog
et: PL Udu

en: PM Light Rain
et: PL Kerge Vihm

en: PM Light Snow
et: PL Kerge Lumesadu

en: PM Rain
et: PL Vihm

en: PM Showers
et: PL hoovihmad

en: PM Snow
et: PL Lumi

en: PM Snow Showers
et: PL Tihe Lumesadu

en: PM Sun
et: PL Päike

en: PM T-Showers
et: PL Hoovihmad

en: PM T-Storms
et: PL Äikesetorm

en: POSIX extension is missing
et: POSIX laiendus puudub

en: P_HP Shell
et: P_HP käsurida

en: Partly Cloudy
et: Vahelduv pilvisus

en: Password
et: Salasõna

en: Password changed successfully.
et: Salasõna muudetud.

en: Password:
et: Salasõna:

en: Passwords must match.
et: Salasõnad peavad klappima.

en: Paste
et: Kleebi

en: Pending Signups:
et: Ootel liitumissoovid:

en: People
et: Inimesed

en: Perform Login Tasks
et: Tee Sisse logimis Töid

en: Permission "%s" not deleted.
et: Õigust "%s" ei kustutatud.

en: Permissions
et: Õigused

en: Permissions Administration
et: Õiguste haldus

en: Personal Information
et: Isiklik Informatsioon

en: Pets
et: Lemmikloomad

en: Photos
et: Fotod

en: Platitudes
et: Mõttetused

en: Please enter a password.
et: Palun sisesta salasõna.

en: Please enter a username.
et: Palun sisesta kasutajanimi.

en: Please provide a summary of the problem.
et: Kirjelda probleemi.

en: Please read the following text. You MUST agree with the terms to use the system.
et: Loe järgnev tekst läbi. Süsteemi kasutamiseks PEAD tingimustega nõustuma.

en: Pokes:
et: Müksamised:

en: Policy Key
et: Poliisi Võti

en: Policy Key:
et: Poliisi Võti:

en: Politics
et: Poliitika

en: Posted %s
et: Postitatud %s

en: Posted %s via %s
et: Postitatud %s läbi %s

en: Precipitation for last %d hour:  | Precipitation for last %d hours:
et[0]: Viimase %d tunni sademed:
et[1]: Viimase %d tunni sademed:

en: Precipitation<br />chance
et: Sademete<br />tõenäosus

en: Pressure
et: Õhurõhk

en: Pressure at sea level:
et: Õhurõhk merepinnal:

en: Pressure:
et: Õhurõhk:

en: Principal
et: Vastutav

en: Problem Description
et: Probleemi kirjeldus

en: Provisioned
et: Klausel

en: Publish enabled.
et: Avaldamine lubatud.

en: Purple Horde
et: Lilla Horde

en: Query
et: Päring

en: Quota
et: Piirang

en: Rain
et: Vihm

en: Rain Early
et: Hommikul vihm

en: Rain Late
et: Õhtul vihm

en: Rain Shower
et: Hoovihm

en: Rain and Snow
et: Vihm ja lumi

en: Rain to Snow
et: Vihm ja lumi

en: Random Fortune
et: Juhuslik kild

en: Read
et: Loe

en: Read enabled
et: Lugemine lülitatud

en: Really delete "%s"? This operation cannot be undone.
et: Kas tõesti kustutada "%s"? See toiming on pöördumatu.

en: Really remove user data for user "%s"? This operation cannot be undone.
et: Kas tõesti kustutada kasutaja "%s" andmed? See toiming on pöördumatu.

en: Refresh Dynamic Menu Elements:
et: Värskenda dünaamilised menüü elemendid:

en: Refresh Portal View:
et: Värskenda portaali vaade:

en: Refresh rate:
et: Värskendamise kiirus:

en: Registered User Devices
et: Registreeritud Kasutaja Seadmed

en: Remarks
et: Märkused

en: Remote Host:
et: Väline võõrustaja:

en: Remote Servers
et: Välised serverid

en: Remote URL (http://www.example.com/horde):
et: Väline URL (http://www.example.com/horde):

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove pair
et: Eemalda paar

en: Remove saved script from server's temporary directory.
et: Kustuta salvestatud skript serveri ajutisest kataloogist.

en: Remove user
et: Kustuta kasutaja

en: Remove user: %s
et: Kustuta kasutaja: %s

en: Reply
et: Vasta

en: Reprovision All Devices
et: Kõigi seadmete klauslid

en: Requested service could not be found.
et: Soovitavat teenust ei leitud.

en: Reset
et: Lähtesta

en: Reset Password
et: Lähtesta Salasõna

en: Reset all device state. This will cause your devices to resyncronize all items.
et: Lähtesta kõik seadme seisundid. See põhjustab seadme täis sünkroniseerimise.

en: Reset your password
et: Lähtesta oma salasõna

en: Restore Last Query
et: Taasta eelmine päring

en: Results
et: Tulemused

en: Results for %s
et: Tulemused %s

en: Return to Main Screen
et: Tagasi Pealehele

en: Retweet
et: Edasi Vidistama

en: Retweeted by %s
et: Edasi Vidistama %s

en: Retype new password
et: Korda uut salasõna

en: Revert Configuration
et: Võta Seaded Tagasi

en: Riddles
et: Mõistatused

en: Run
et: Käivita

en: Run Login Tasks
et: Käivita tööd sisselogimisel

en: SQL Shell
et: SQL käsurida

en: S_QL Shell
et: S_QL käsurida

en: Save
et: Salvesta

en: Save "%s"
et: Salvesta "%s"

en: Save and Finish
et: Salvesta ja Lõpeta

en: Save generated configuration as a PHP script to your server's temporary directory.
et: Salvesta genereeritud konfiguratsioon PHP skriptina serveri ajutisse kataloogi.

en: Saved configuration upgrade script to: "%s".
et: Seadete uuendamise skript salvestatud faili: "%s".

en: Scattered Showers
et: Hoovihmad

en: Scattered T-Storms
et: Hajusad äiksehood

en: Science
et: Teadus

en: Scope
et: Skoop

en: Sea_rch
et: Ots_ing

en: Search
et: Otsi

en: Search:
et: Otsi:

en: Select a group to add:
et: Vali lisatav grupp:

en: Select a new owner:
et: Vali uus omanik:

en: Select a server
et: Vali server

en: Select a user to add:
et: Vali lisatav kasutaja:

en: Select all fields to search when expanding addresses.
et: Vali kõik väljad mida kasutada aadresside lahendamisel.

en: Select the characters you need from the boxes below. You can then copy and paste them from the text area.
et: Vali vajalikud märgid kastidest. Siis saad need kopeerida ja kleepida teksti alasse.

en: Select the date and time format:
et: Vali kuupäeva esitusviis:

en: Select the date delimiter:
et: Vali kuupäeva eraldaja:

en: Select the date format:
et: Vali kuupäeva esitusviis:

en: Select the day and time order:
et: Vali nädala esitusviis:

en: Select the time delimiter:
et: Vali kellaaja eraldaja:

en: Select the time format:
et: Vali kellaaja esitusviis:

en: Select your color scheme.
et: Vali värviskeem.

en: Select your preferred language:
et: Vali oma lemmikkeel:

en: Send Problem Report
et: Saada Probleemi Raport

en: Server Time
et: Serveri Aeg

en: Server data wrong or not available.
et: Serveri andmed on valed või puuduvad.

en: Session Admin
et: Sessioonide haldus

en: Session Timestamp:
et: Sessiooni aeg:

en: Sessions
et: Sessioonid

en: Set preferences to allow you to reset your password if you ever forget it.
et: Määra andmed mis võimaldavad sul oma salasõna ära muuta kui sa selle unustad.

en: Set up integration with your Facebook account.
et: Seadista Facebooki kontoga integreerimine.

en: Set up integration with your Twitter account.
et: Seadista Twitteri kontoga integreerimine.

en: Set up remote servers that you want to access from your portal.
et: Seadista välised serverid mida soovid oma portaalis kasutada.

en: Set your preferred language, timezone and date preferences.
et: Seadista eelistatud keele, ajavööndi ja kuupäeva seadistus.

en: Set your startup application, color scheme, page refreshing, and other display preferences.
et: Määra oma algrakendus, värviskeem, lehekülje värskendamise sagedus ja muud  esituse seaded.

en: Several locations possible with the parameter:
et: Parameeter määrab mitu võimalikku asukohta:

en: Short Summary
et: Lühikokkuvõte

en: Should access keys be defined for most links?
et: Kas enamusele linkidele tuleks määrata kiirklahvid?

en: Show
et: Näita

en: Show Advanced Preferences
et: Näita Edasijõudnute Seadistusi

en: Show Sidebar
et: Näita Külgriba

en: Show differences between currently saved and the newly generated configuration.
et: Näita olemasoleva ja äsja genereeritud seadistuste erinevusi.

en: Show extra detail?
et: Näita Üksikasju?

en: Show last login time when logging in?
et: Näita sisselogimisel eelmise sisselogimise aega

en: Show notifications
et: Näita teavitusi

en: Show the %s Menu on the left?
et: Näita vasakul %s menüüd

en: Showers
et: Hoovihm

en: Showers Early
et: Hommikul hoovihmad

en: Showers Late
et: Õhtul hoovihmad

en: Showers in the Vicinity
et: Hoovihmad ümbruskonnas

en: Skip Login Tasks
et: Jäta Vahele Sisse logimis Tööd

en: Small
et: Väike

en: Snow
et: Lumi

en: Snow Early
et: Hommikul lumi

en: Snow Late
et: Õhtul lumi

en: Snow Shower
et: Tihe lumesadu

en: Snow Showers
et: Tihedad lumesajud

en: Snow Showers Early
et: Hommikul tihedad lumesajud

en: Snow Showers Late
et: Õhtul tihedad lumesajud

en: Snow depth:
et: Lume paksus:

en: Snow equivalent in water:
et: Lume vee-ekvivalent:

en: Songs & Poems
et: Laulud ja luuletused

en: South European (ISO-8859-3)
et: Lõuna-Euroopa (ISO-8859-3)

en: Southern Hemisphere
et: Lõunapoolkera

en: Spam
et: Rämpspost

en: Special Character Input
et: Erimärkide sisestus

en: Sports
et: Sport

en: Start Time
et: Algusaeg

en: State Management
et: Seisude Haldus

en: Status
et: Olek

en: Status unable to be set.
et: Staatust ei õnnestunud seada.

en: Stream
et: Voog

en: Subdirectory "%s" not found.
et: Alamkataloogi "%s" ei leitud.

en: Submitted request to add "%s" to the system. You cannot log in until your request has been approved.
et: Soov "%s" lisamiseks süsteemi on salvestatud. Sa ei saa sisse logida enne kui sinu soov on heaks kiidetud.

en: Succesfully connected your Facebook account or updated permissions.
et: Facebooki kontoga ühendumine õnnestu või uuendati õigusi.

en: Success
et: Õnnestus

en: Successfully added "%s" to the system.
et: "%s" on süsteemi lisatud.

en: Successfully cleared data for user "%s" from the system.
et: "%s" andmed on süsteemist eemaldatud.

en: Successfully deleted "%s".
et: "%s" on kustutatud.

en: Successfully removed "%s" from the system.
et: "%s" on süsteemist eemaldatud.

en: Successfully reverted configuration. Reload to see changes.
et: Konfiguratsioon on tagasi võetud. Muutuste nägemiseks värskenda vaadet.

en: Successfully saved backup configuration.
et: Konfiguratsiooni varukoopia õnnestus salvestada.

en: Successfully saved the backup configuration file %s.
et: Konfiguratsiooni faili varukoopia %s õnnestus salvestada.

en: Successfully updated "%s"
et: "%s" muutmine õnnestus.

en: Successfully wrote %s
et: %s kirjutamine õnnestus

en: Sun Rise
et: Päikesetõus

en: Sun Set
et: Päikeseloojang

en: Sunday
et: Pühapäev

en: Sunny
et: Päikesepaisteline

en: Sunrise
et: Päikesetõus

en: Sunrise/Sunset
et: Päikesetõus/loojang

en: Sunrise:
et: Päikesetõus:

en: Sunset
et: Päikeseloojang

en: Sunset:
et: Päikeseloojang:

en: Syndicated Feed
et: Hommikul hoovihmad

en: T-Showers
et: Hoovihm

en: T-Showers Early
et: Hommikul hoovihmad

en: T-Showers Late
et: Õhtul hoovihmad

en: T-Storm
et: Äikesetorm

en: T-Storm and Windy
et: Tuuline ja äikeseline

en: T-Storms
et: Äikesepuhangud

en: T-Storms Early
et: Hommikul äikesepuhangud

en: T-Storms Late
et: Äikesepuhangud

en: Tag Cloud
et: Pilvine

en: Tango Blue
et: Tango Sinine

en: Tasks
et: Tööd

en: Temp for last hour:
et: Viimase tunni temperatuur:

en: Temperature
et: Temperatuur

en: Temperature:
et: Temperatuur:

en: Temperature<br />(%sHi%s/%sLo%s) &deg;%s
et: Temperatuur<br />(%sMax%s/%sMin%s) &deg;%s

en: Temporarily unable to connect with Facebook, Please try again.
et: Ajutine Facebooki ühendumise viga. Palun proovi hiljem uuesti.

en: Temporarily unable to contact Twitter. Please try again later.
et: Ajutine Twitteriga ühendumise viga. Palun proovi hiljem uuesti.

en: Text Area
et: Teksti ala

en: Text Only
et: Ainult tekst

en: Thai (TIS-620)
et: Tai (TIS-620)

en: The Remote Wipe for device id %s has been cancelled.
et: Seadme id'ga %s kustutamine tühistatud.

en: The alarm has been deleted.
et: Teavitus on kustutatud.

en: The alarm has been saved.
et: Teavitus on salvestatud.

en: The configuration for %s cannot be updated automatically. Please update the configuration manually.
et: s% seadistust ei saa automaatselt uuendada. Palun uuenda seadistust käsitsi.

en: The default e-mail address to use with this identity:
et: Vaike e-posti aadressi, mida kasutada antud identiteediga:

en: The lock has been removed.
et: Luku on eemaldatud.

en: The member state service could not be reached in time. Try again later or with a different member state.
et: Liikme staatus teenus pole saadaval hetkel. Proovi hiljem uuesti teist teenus staatust.

en: The member state service is currently not available. Try again later or with a different member state.
et: Liikme staatus teenus pole saadaval. Proovi hiljem uuesti teist teenus staatust.

en: The provided country code is invalid.
et: Maa kood on vale.

en: The server "%s" has been deleted.
et: Server "%s" on kustutatud.

en: The server "%s" has been saved.
et: Server "%s" on salvestatud.

en: The service is currently not available. Try again later.
et: See teenus ei ole hetkel saadaval. Proovi hiljem uuesti.

en: The service is currently too busy. Try again later.
et: Teenus on hetkel ülekoormatud. Proovi hiljem uuesti.

en: The signup request for "%s" has been removed.
et: "%s" liitumissoov on eemaldatud.

en: The signup request for user "%s" has been removed.
et: Kasutaja "%s" liitumissoov on eemaldatud.

en: The state for device id %s has been reset. It will resynchronize next time it connects to the server.
et: Seadme id'ga %s seisund on lähtestatud. Täis sünkroniseerimine toimub järgmisel ühendumisel serveriga.

en: The test script is currently enabled. For security reasons, disable test scripts when you are done testing (see horde/docs/INSTALL).
et: Test skript on hetkel lubatud. Turva kaalutlustel keela test skript kui oled lõpetanud testimise (vaata horde/docs/INSTALL).

en: The user "%s" already exists.
et: Kasutaja "%s" on juba olemas.

en: The user "%s" does not exist.
et: Kasutaja "%s" ei eksisteeri.

en: Themes directory "%s" not found.
et: Kujunduste kataloogi "%s" ei leitud.

en: There was a problem adding "%s" to the system: %s
et: "%s" lisamisel süsteemi tekkis probleem: %s

en: There was a problem clearing data for user "%s" from the system:
et: Kasutaja "%s" andmete süsteemist eemaldamisel tekkis probleem:

en: There was a problem removing "%s" from the system:
et: "%s" eemaldamisel süsteemist tekkis probleem:

en: There was a problem updating "%s": %s
et: "%s" muutmisel tekkis probleem: %s

en: There was an error communicating with the ActiveSync server: %s
et: Tekkis viga ActiveSync serveriga suhtlemisel: %s

en: There was an error contacting Twitter: %s
et: Tekkis viga Twitteriga ühendumisel: %s

en: There was an error in the configuration form. Perhaps you left out a required field.
et: Seadistuse vormil esines viga. Ehk jätsid täitmata mõne kohustusliku välja.

en: There was an error making the request: %s
et: Juhtus viga päringu tegemisel: %s

en: There was an error obtaining your Facebook session. Please try again later.
et: Juhtus viga Facebooki sessiooni loomisel. Palun proovi hiljem uuesti.

en: There was an error removing global data for %s. Details have been logged.
et: Juhtus viga globaalsete andmete kustutamisel: %s. Üksikasjad on logitud.

en: There was an error with the requested permissions
et: Juhtus viga õiguste päringus

en: This VAT identification number is invalid.
et: VAT id number on kehtetu.

en: This VAT identification number is valid.
et: VAT id number on kehtiv.

en: Thunder
et: Äike

en: Tickets
et: Piletid

en: Time Tracking
et: Tööaja tabel

en: Time format
et: Aja esitus

en: Timestamp or unknown
et: Aega või tundmatu

en: Timestamps of successful synchronization sessions
et: Eduka sünkroniseerimise ajalugu

en: Title
et: Pealkiri

en: To exclude a particular field form the import or to correct a wrong match select a field in the lists below and hit "Remove pair".
et: Kindla välja eemaldamisest importimise loendist või vale paari parandamiseks vajuta sellele ja siis nupule "Eemalda paar".

en: To select multiple fields, hold down the Control (PC) or Command (Mac) while clicking.
et: Mitme objekti valimiseks hoia all Ctrl (PC) või Command (Mac) klahvi ja klõpsa objektidel.

en: Today
et: Täna

en: Tomorrow
et: Homme

en: Traditional
et: Traditsiooniline

en: Translations
et: Tõlked

en: Turkish (ISO-8859-9)
et: Türgi (ISO-8859-9)

en: Twitter Integration
et: Twitteri Ajaliin kasutajale %s

en: Twitter Timeline
et: Twitteri Ajaliin

en: Twitter Timeline for %s
et: Twitteri Ajaliin kasutajale %s

en: U characters
et: U täht

en: U.V. index:
et: UV-indeks:

en: Unable to contact Twitter. Please try again later. Error returned: %s
et: Kontaktandmete uuendamisel tekkis viga. Palun proovi hiljem uuesti. Viga: %s

en: Unable to delete "%s": %s.
et: Ei saa kustutada "%s": %s.

en: Unable to set like.
et: Ei õnnestunud sead Meeldib.

en: Undo Changes
et: Taasta algseis

en: Unfiled
et: Täitmata

en: Units
et: Ühikud

en: Unknown location provided.
et: Määrati tundmatu asukoht.

en: Unlock
et: Lahti lukustama

en: Update
et: Kinnita

en: Update %s
et: Muuda %s

en: Update %s schema
et: Uuenda %s raamistiku

en: Update all DB schemas
et: Uuenda kõik Andmebaasi raamistike

en: Update all configurations
et: Uuenda kõik seadistusi

en: Update user
et: Muuda kasutaja

en: Updated "%s".
et: Uuendatud "%s".

en: Updated schema for %s.
et: Uuendatud raamisik %s'ile.

en: Upload
et: Lae serverisse

en: Uploaded all application configuration files to the server.
et: Kõik rakenduse seadistusfailid on serverisse laetud.

en: Use if name/password is different for IMSP server.
et: Kasuta juhul kui nimi/salasõna IMSP serveris on erinev.

en: User
et: Kasutaja

en: User Administration
et: Kasutaja Haldus

en: User Agent:
et: Kasutaja Agent:

en: User Name
et: Kasutaja

en: User Registration
et: Kasutaja registreerimine

en: User Registration has been disabled for this site.
et: Selles veebisaidis kasutajate registreerimist ei võimaldata.

en: User Registration is not properly configured for this site.
et: Selles veebisaidis kasutajate ei ole korralikult seadistatud.

en: User account not found
et: Kasutaja kontot ei leitud

en: User to add:
et: Lisa kasutaja:

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Users
et: Kasutajad

en: Users in the system:
et: Kasutajad süsteemis:

en: VAT id number verification
et: VAT id numbri kontroll

en: VAT identification number:
et: VAT id number:

en: Variable
et: Muutlik

en: Version Check
et: Versiooni Kontroll

en: Version Control
et: Versioonihaldus

en: Very High
et: Väga kõrge

en: Vietnamese (VISCII)
et: Vietnami (VISCII)

en: View an external web page
et: Vaata välist veebilehte

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Visibility:
et: Nähtavus:

en: Warning
et: Hoiatus

en: Weather Forecast
et: Ilmaennustus

en: Weather data provided by
et: Ilmaandmeid pakub

en: Web Site
et: Veebsait

en: Welcome
et: Tere tulemast

en: Welcome, %s
et: Tere tulemast, %s

en: Western (ISO-8859-1)
et: Lääne (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
et: Lääne (ISO-8859-15)

en: What application should %s display after login?
et: Millise rakenduse peaks %s pärast sisselogimist avama?

en: What are you working on now?
et: Mille kallal sa töötad praegu?

en: What is the delimiter character?
et: Millist märki kasutatakse eraldajana?

en: What is the quote character?
et: Millist märki kasutatakse jutumärgina?

en: What's on your mind?
et: Mis on sul meelel?

en: Which day would you like to be displayed as the first day of the week?
et: Mis päevaga peaks nädal algama.

en: Which phases
et: Millised faasid

en: Width of the %s menu on the left:
et: %s menüü laius vasakul:

en: Wind
et: Tuul

en: Wind Early
et: Hommikul tuul

en: Wind Late
et: Tuul Õhtul

en: Wind speed in knots
et: Tuule kiirus sõlmedes

en: Wind:
et: Tuul:

en: Wind:
et: Tuul:

en: Wipe
et: Tühjenda

en: Wipe is pending
et: Tühjendus on ootel

en: Wisdom
et: Tarkus

en: Work
et: Töö

en: YY
et: AA

en: Yes, I Agree
et: Jah, olen nõus

en: You and %d other person likes this | You and %d other people like this
et[0]: Sinule ja %d inimesele meeldib see
et[1]: Sinule ja %d inimesele meeldib see

en: You are not allowed to add groups.
et: Sul pole lubatud lisada gruppe.

en: You are not allowed to add shares.
et: Sul pole lubatud lisada jagamisi.

en: You are not allowed to change groups.
et: Sul pole lubatud muuta gruppe.

en: You are not allowed to change shares.
et: Sul pole lubatud muuta jagamisi.

en: You are not allowed to delete groups.
et: Sul pole lubatud kustutada gruppe.

en: You are not allowed to delete shares.
et: Sul pole lubatud kustutada jagamisi.

en: You are not allowed to list groups of shares.
et: Sul pole lubatud näha jagamise gruppe.

en: You are not allowed to list share permissions.
et: Sul pole lubatud näha jagatu õigusi.

en: You are not allowed to list shares.
et: Sul pole lubatud näha jagamisi.

en: You are not allowed to list users of groups.
et: Sul pole lubatud näha gruppi liikmeid.

en: You are not allowed to list users of shares.
et: Sul pole lubatud näha jagajaid.

en: You can also check your Facebook settings in your %s.
et: Sa saad oma Facebooki seadeid kontrollida oma %s.

en: You did not agree to the Terms of Service agreement, so you were not allowed to login.
et: Sa ei nõustunud kasutustingimustega, seega ei ole sul lubatud sisse logida.

en: You have been logged out.
et: Sind logiti välja.

en: You have denied the requested permissions.
et: Sul pole õigust küsida antud õigust.

en: You have not properly connected your Facebook account with Horde. You should check your Facebook settings in your %s.
et: Sa oled ühendanud oma Facebooki konto Hordega. Sa saad oma Facebooki seadeid kontrollida oma %s.

en: You have not properly connected your Twitter account with Horde. You should check your Twitter settings in your %s.
et: Sa oled ühendanud oma Twitteri konto Hordega. Sa saad oma Twitteri seadeid kontrollida oma %s.

en: You like this
et: Sulle meeldib see

en: You must describe the problem before you can send the problem report.
et: Enne saatmist oleks tark probleemi kirjeldada.

en: You must select an server to be deleted.
et: Pead valima serveri mida kustutada.

en: You must specify a username to clear out.
et: Pead määrama kasutajanime mida tühjendada.

en: You must specify a username to remove.
et: Pead määrama kasutajanime mida eemaldada.

en: You must specify the username to add.
et: Pead määrama kasutajanime mida lisada.

en: You must specify the username to update.
et: Pead määrama kasutajanime mida muuta.

en: Your Email Address
et: Sinu e-posti aadress

en: Your Information
et: Sinu info

en: Your Internet Address has changed since the beginning of your session. To protect your security, you must login again.
et: Sinu autentimise süsteem ei võimalda kasutajate nimekirja näha, või on see võimalus mingil muul põhjusel välja lülitatud.

en: Your Name
et: Sinu nimi

en: Your authentication backend does not support adding users. If you wish to use Horde to administer user accounts, you must use a different authentication backend.
et: Sinu autentimise süsteem ei võimalda kasutajaid lisada. Kui soovid Horde abil kasutajaid hallata, pead kasutama teistsugust autentimise süsteemi.

en: Your authentication backend does not support listing users, or the feature has been disabled for some other reason.
et: Sinu autentimise süsteem ei võimalda kasutajate nimekirja näha, või on see võimalus mingil muul põhjusel välja lülitatud.

en: Your browser appears to have changed since the beginning of your session. To protect your security, you must login again.
et: Sinu veebilehitseja näib olevat sessiooni jooksul muutunud. Turvalisuse tagamiseks pead uuesti sisse logima.

en: Your browser does not support this feature.
et: Sinu veebilehitseja ei võimalda seda omadust kasutada.

en: Your current time zone:
et: Sinu ajavöönd:

en: Your full name:
et: Sinu täielik nimi:

en: Your login has been locked.
et: Sinu sisselogimine on lukustatud.

en: Your login has expired.
et: Sinu sisselogimine on aegunud.

en: Your new password for %s is: %s
et: Sinu uus %s salasõna on: %s

en: Your password has been reset
et: Sinu salasõna on lähtestatud

en: Your password has been reset, but couldn't be sent to you. Please contact the administrator.
et: Sinu salasõna on vahetatud, aga seda ei õnnestunud saata sulle. Võta ühendus administraatoriga.

en: Your password has been reset, check your email and log in with your new password.
et: Sinu salasõna on vahetatud, vaata oma e-posti ja logi sisse uue salasõnaga.

en: Your password has expired
et: Sinu salasõna on aegunud

en: Your password has expired.
et: Sinu salasõna on aegunud.

en: Your remote servers:
et: Sinu välised serverid:

en: Your session has expired. Please login again.
et: Sinu sessioon on aegunud. Palun logi uuesti sisse.

en: Zippy
et: Virgas

en: [Problem Report]
et: [Horde probleem]

en: [Unknown]
et: [Tundmatu]

en: _Alarms
et: _Meelde tuletus

en: _CLI
et: Käsu_rida

en: _Configuration
et: _Seadistused

en: _DataTree
et: _AndmePuu

en: _Groups
et: _Grupid

en: _Home
et: _Kodu

en: _Locks
et: _Lukud

en: _Permissions
et: Õig_used

en: _Users
et: _Kasutajad

en: attachment
et: manus

en: calm
et: vaikne

en: falling
et: langeb

en: from the %s (%s) at %s %s
et: suund %s (%s) ja kiirus %s %s

en: gusting
et: puhanguline

en: inline
et: siseselt

en: preferences
et: eelistused

en: rising
et: tõuseb

en: show differences
et: näita erinevusi

en: steady
et: ühtlane

en: type the password twice to confirm
et: kirjuta salasõna eksituse vältimiseks kaks korda

en: unified
et: ühitatud
