Horde 3.2-cvs - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Address Book
he: ספר כתובות

en: Cancel
he: שנה

en: Clear
he: שמים בהירם

en: Cloudy
he: שמים מעוננים

en: Fog
he: ערפל

en: Go
he: לך

en: Heavy T-Storm
he: סופת–רעמים עזה

en: Help
he: עזרה

en: Humidity
he: לחות

en: Humidity:
he: :לחית

en: Name
he: שם

en: Other
he: אחר

en: Password
he: סיסמא

en: Password:
he: סיסמא:

en: Search
he: חיפוש

en: URL
he: אתר

en: Upload
he: העלאה

en: Username
he: שם משתמש

en: Wind
he: רוח

en: Wind:
he: רוח:

en: Wind:
he: רוח:
