horde 3 - en to hr translation catalogue (909 entries)

en:  at
hr:  brzinom od

en: "%s" was added to the groups system.
hr: "%s" je dodan/a u sustav grupa.

en: "%s" was added to the permissions system.
hr: "%s" je dodan/a u sustav dozvola.

en: "%s" was not created: %s.
hr: "%s" nije kreiran: %s.

en: %.2fMB used of %.2fMB allowed (%.2f%%)
hr: %.2fMB iskorišteno od %.2fMB dozvoljenih (%.2f%%)

en: %d %s and %s
hr: %d %s i %s

en: %d days until your password expires.
hr: Lozinka vam ističe za %d dana.

en: %d minutes
hr: %d minuta

en: %d person likes this | %d persons like this
hr[0]: %d osobi se ovo sviđa
hr[1]: %d osobe se ovo sviđa
hr[2]: %d osoba se ovo sviđa

en: %d to %d of %d
hr: %d-%d od %d

en: %d-day forecast
hr: %d-dnevna prognoza

en: %s - Notice
hr: %s - Bilješka

en: %s Configuration
hr: %s Konfiguracija

en: %s Tasks - Confirmation
hr: %s zadaci - potvrda

en: %s Terms of Agreement
hr: %s Uvjeti sporazuma

en: %s at %s %s
hr: %s u %s %s

en: %s is ready to perform the tasks below. Select each operation to run at this time.
hr: Aplikacija %s je spremna za dolje ponuđene postupke održavanja. Označite postupke koje želite provesti u ovom trenutku.

en: , gusting
hr: , udari vjetra

en: , gusting %s %s
hr: , udari vjetra %s %s

en: , variable from %s to %s
hr: , promjenjiv/a od %s do %s

en: 12 Hour Format
hr: 12-satni format

en: 24 Hour Format
hr: 24-satni format

en: 24 hours
hr: 24 sata

en: 24-hour format
hr: 24-satni format

en: <tag:app_name /> can interact with your Facebook account, but you must login to Facebook manually each time.
hr: Aplikacija <tag:app_name /> može koristiti Vaš Facebook račun, ali se svaki put morate prijaviti na Facebook.

en: <tag:app_name /> cannot read information about your Facebook friends.
hr: Aplikacija <tag:app_name /> ne može pročitati informacije o Vašim Facebook prijateljima.

en: <tag:app_name /> cannot read your stream messages and various other Facebook data items.
hr: Aplikacija <tag:app_name /> ne može pročitati Vaš niz poruka i razne druge Facebook podatke.

en: <tag:app_name /> cannot set your status messages or publish other content to Facebook.
hr: Aplikacija <tag:app_name /> ne može promijeniti Vaš status ili objaviti drugi sadržaj na Facebook.

en: <tag:appname /> can interact with your Twitter account
hr: Aplikacija <tag:appname /> može koristiti vaš Twitter račun

en: A characters
hr: Slova A

en: A device wipe has been requested. Device will be wiped on next syncronization attempt.
hr: Zatraženo je brisanje uređaja. Uređaj će biti obrisan prilikom sljedećeg pokušaja sinkronizacije.

en: A newer version (%s) exists.
hr: Postoji novija verzija (%s).

en: A remote wipe for device id %s has been initiated. The device will be wiped during the next synchronisation.
hr: Automatsko brisanje za uređaj sa identifikatorom %s je pokrenuto. Uređaj će biti obrisan prilikom sljedeće sinkronizacije.

en: AM Clouds
hr: Oblaci prijepodne

en: AM Drizzle
hr: Sitna kiša prijepodne

en: AM Fog
hr: Magla prijepodne

en: AM Light Rain
hr: Slaba kiša prijepodne

en: AM Light Snow
hr: Slab snijeg prijepodne

en: AM Rain
hr: Jutarnja kiša

en: AM Showers
hr: Jutarnji pljuskovi

en: AM Snow
hr: Snijeg prijepodne

en: AM Snow Showers
hr: Jutarnji pljuskovi snijega

en: AM Sun
hr: Sunčano prijepodne

en: AM T-Showers
hr: Jutarnji pljuskovi s grmljavinom

en: AM T-Storms
hr: Oluja s grmljavinom prijepodne

en: AM/PM
hr: Jutro/Poslijepodne

en: Account Information
hr: Korisnički podaci

en: Account Password
hr: Lozinka Korisničkog Računa

en: Actions
hr: Akcije

en: ActiveSync Device Administration
hr: Administracija ActiveSync uređaja

en: ActiveSync Devices
hr: ActiveSync uređaji

en: ActiveSync not activated.
hr: ActiveSync nije omogućen.

en: Add
hr: Dodaj

en: Add Content
hr: Dodaj sadržaj

en: Add Here:
hr: Ovdje dodaj:

en: Add Members
hr: Dodaj članove

en: Add a group
hr: Dodaj grupu

en: Add a new user:
hr: Dodaj novog korisnika:

en: Add new alarm
hr: Dodaj novi alarm

en: Add pair
hr: Dodaj par

en: Add user
hr: Dodaj korisnika

en: Added "%s" to the system, but could not add additional signup information: %s.
hr: "%s" dodan u sustav, ali nije bilo moguće dodavanje novih pristupnih informacija: %s.

en: Added "%s" to the system. You can log in now.
hr: "%s" dodan u sustav. Možete se prijaviti.

en: Adding users is disabled.
hr: Dodavanje korisnika je onemogućeno.

en: Address
hr: Adresa

en: Address Book
hr: Adresar

en: Administration
hr: Administracija

en: Alarm end
hr: Kraj alarma

en: Alarm methods
hr: Načini alarmiranja

en: Alarm start
hr: Početak alarma

en: Alarm text
hr: Tekst alarma

en: Alarm title
hr: Naziv alarma

en: Alarms
hr: Alarmi

en: All
hr: Svi

en: All Authenticated Users
hr: Svi autenticirani korisnici

en: All policy keys successfully reset.
hr: Ključevi svih procedura su uspješno resetirani.

en: All state removed for your ActiveSync devices. They will resynchronize next time they connect to the server.
hr: Uklonjeno stanje za Vaše ActiveSync uređaje. Uređaji će se ponovo sinkronizirati kod sljedećeg spajanja na poslužitelj.

en: All synchronization sessions deleted.
hr: Obrisane sve sinkronizacijske sesije.

en: Alternate IMSP Login
hr: Alternativna IMSP prijava

en: Alternate IMSP Password
hr: Alternativna IMSP lozinka

en: Alternate IMSP Username
hr: Alternativno IMSP korisničko ime

en: Alternate email address
hr: Alternativna e-mail adresa

en: An unknown error has occured.
hr: Došlo je do nepoznate pogreške.

en: Answer
hr: Odgovori

en: Application
hr: Aplikacija

en: Application Context:
hr: Aplikacijski kontekst:

en: Application List
hr: Lista aplikacija

en: Application is ready.
hr: Aplikacija je spremna.

en: Application is up-to-date.
hr: Aplikacija je ažurna.

en: Approve
hr: Odobri

en: Are you sure you want to delete '%s'?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati '%s'?

en: Are you sure you want to remove the signup request for "%s"?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati prijavu od strane "%s"?

en: Are you sure you wish to delete "%s"?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati "%s"?

en: Art
hr: Umjetnost

en: Ascii Art
hr: Ascii crteži

en: At least one database schema is outdated.
hr: Jedna ili više shema baze je zastarjela.

en: Attachment
hr: Prilog

en: Attempt to delete a non-existent group.
hr: Pokušavate izbrisati nepostojeću grupu.

en: Attempt to delete a non-existent permission.
hr: Pokušavate izbrisati nepostojeću dozvolu.

en: Attempt to edit a non-existent permission.
hr: Pokušavate urediti nepostojeću dozvolu.

en: Attempt to edit a non-existent share.
hr: Pokušavate urediti nepostojeću particiju.

en: Authenticated to:
hr: Prijavljen na:

en: Authorize Access to Friends Data:
hr: Dozvolite pristup podacima prijatelja:

en: Authorize Publish
hr: Dozvolite objavljivanje

en: Authorize Read:
hr: Dozvolite čitanje:

en: Authorize an infinite session:
hr: Dozvolite beskonačnu prijavu:

en: Automatic
hr: Automatski

en: Available fields:
hr: Dostupna polja:

en: Azur
hr: Azurna

en: BOFH Excuses
hr: BOFH isprike

en: Base graphics directory "%s" not found.
hr: "%s" osnovni direktorij za grafiku nije pronađen.

en: Block Settings
hr: Postavke bloka

en: Block Type
hr: Vrsta bloka

en: Blue Moon
hr: Puni mjesec

en: Blue and White
hr: Plava i bijela

en: Bookmarks
hr: URL adresar

en: Both
hr: Oboje

en: Brown
hr: Smeđa

en: Browser:
hr: Preglednik:

en: Burnt Orange
hr: Tamno narandžasta

en: Cache init was not completed.
hr: Inicijalizacija cache memorije nije uspjela.

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Calm
hr: Mirno

en: Camouflage
hr: Kamuflaža

en: Cancel
hr: Odustani

en: Cancel Problem Report
hr: Opozovi izvještaj o problemu

en: Cancel Wipe
hr: Odustani od brisanja

en: Cannot reset password automatically, contact your administrator.
hr: Automatsko resetiranje lozinke nije moguće, kontaktirajte administratora.

en: Categories and Labels
hr: Kategorije i oznake

en: Change
hr: Promijeni

en: Change Your Password
hr: Promijenite Vašu lozinku

en: Change your personal information.
hr: Uredite Vaše osobne podatke

en: Changing your password is not supported with the current configuration.  Contact your administrator.
hr: Mijenjanje lozinke nije podržano u trenutnoj konfiguraciji. Kontaktirajte administratora.

en: Check
hr: Provjeri

en: Check for newer versions
hr: Provjeri ima li novijih verzija

en: Checking
hr: Provjera u toku...

en: Choose %s
hr: Izaberite %s

en: Choose how to display dates (abbreviated format):
hr: Odabir prikaza datuma (skraćeni oblik):

en: Choose how to display dates (full format):
hr: Odabir prikaza datuma (dugi oblik):

en: Choose how to display times:
hr: Odabir prikaza vremena:

en: Clear
hr: Vedro

en: Clear Query
hr: Izbriši upit

en: Clear out user: %s
hr: Izbriši korisnika: %s

en: Clear user
hr: Izbriši korisnika

en: Clear user data
hr: Izbriši korisničke podatke

en: Clearing Early
hr: Razvedravanje ujutro

en: Clearing Late
hr: Razvedravanje navečer

en: Click on one of your selected address books and then select all fields to search.
hr: Kliknite na jedan od Vaših adresara i odaberite polja za pretragu.

en: Click to Continue
hr: Klikni za nastavak

en: Client Anchor
hr: Klijentska oznaka

en: Close Window
hr: Zatvori prozor

en: Clouds
hr: Oblaci

en: Clouds Early
hr: Oblačno ujutro

en: Clouds Late
hr: Oblaci navečer

en: Cloudy
hr: Oblačno

en: Collapse
hr: Smanji

en: Color Picker
hr: Birač boja

en: Comics
hr: Stripovi

en: Command
hr: Naredba

en: Command Shell
hr: Komandna linija

en: Comments: %d
hr: Komentara: %d

en: Computers
hr: Računala

en: Condition
hr: Vremenske prilike

en: Conditions
hr: Uvjeti

en: Configuration
hr: Konfiguracija

en: Configuration Differences
hr: Konfiguracijske razlike

en: Configuration for syncing with PDAs, Smartphones and Outlook.
hr: Konfiguracija sinkroniziranja s PDA-ovima, Smartphoneom i Outlookom.

en: Configuration is out of date.
hr: Konfiguraciju treba ažurirati.

en: Configuration upgrade scripts available
hr: Dostupne su skripte za nadogradnju konfiguracije

en: Configure %s
hr: Konfiguriraj %s

en: Confirm Password
hr: Potvrdi lozinku

en: Continue
hr: Nastavi

en: Cornflower
hr: Različak

en: Could not connect to server "%s" using FTP: %s
hr: Povezivanje na poslužitelj "%s" putem FTP-a nije uspjelo: %s

en: Could not contact server. Try again later.
hr: Nije uspjelo spajanje na poslužitelj. Molimo pokušajte kasnije.

en: Could not delete configuration upgrade script "%s".
hr: Brisanje skripte za nadogradnju konfiguracije "%s" nije uspjelo.

en: Could not find authorization for <tag:appname /> to interact with your Twitter account
hr: Nije pronađena autorizacija koju bi aplikacija <tag:appname /> koristila za spajanje na Vaš Twitter račun

en: Could not reset the password for the requested user. Some or all of the details are not correct. Try again or contact your administrator if you need further help.
hr: Resetiranje lozinke traženog korisnika nije uspjelo. Neki ili svi detalji nisu ispravni. Pokušajte ponovno ili kontaktirajte administratora za daljnju pomoć.

en: Could not revert configuration.
hr: Ne može povratiti konfiguraciju.

en: Could not save a backup configuation: %s
hr: Ne može spremiti pričuvnu konfiguraciju: %s

en: Could not save configuration upgrade script to: "%s".
hr: Ne može spremiti skriptu za nadogradnju konfiguracije u: "%s".

en: Could not save the backup configuration file %s.
hr: Ne može spremiti %s datoteku pričuvne konfiguracije.

en: Could not save the configuration file %s. Use one of the options below to save the code.
hr: Nije uspjelo spremanje konfiguracijske datoteke %s. Koristite neku od donjih mogućnosti za spremanje koda.

en: Could not save the configuration file %s. You can either use one of the options to save the code back on %s or copy manually the code below to %s.
hr: Ne može spremiti konfiguracijsku datoteku %s.  Možete iskorisiti jednu od opcija za spremanje koda natrag na %s ili ručno kopirati kod ispod na %s.

en: Could not write configuration for "%s": %s
hr: Ne može zapisati konfiguraciju za "%s": %s

en: Country
hr: Zemlja

en: Create
hr: Kreiraj

en: Create New Identity
hr: Kreiraj novi identitet

en: Current 4 Phases
hr: Trenutne 4 mijene

en: Current Alarms
hr: Postavljeni alarmi

en: Current Locks
hr: Trenutno zaključani korisnici

en: Current Sessions
hr: Trenutne sesije

en: Current Time
hr: Trenutno vrijeme

en: Current Weather
hr: Trenutna prognoza

en: Current condition:
hr: Trenutni uvjeti:

en: DB access is not configured.
hr: DB pristup nije podešen.

en: DB schema is out of date.
hr: DB shema je zastarjela.

en: DB schema is ready.
hr: DB shema je spremna.

en: Data
hr: Podaci

en: DataTree Browser
hr: DataTree preglednik

en: Database
hr: Baza

en: Date
hr: Datum

en: Date Received
hr: Datum primitka

en: Date: %s; time: %s
hr: Datum: %s; vrijeme: %s

en: Day
hr: Dan

en: Default
hr: Zadano

en: Default Color
hr: Zadana boja

en: Default Shell
hr: Zadani shell

en: Default charset for sending e-mail messages:
hr: Vaš zadani skup znakova za odlazne poruke:

en: Default location to use for location-aware features.
hr: Pretpostavljena lokacija za lokacijski ovisne mogućnosti.

en: Definitions
hr: Definicije

en: Delete
hr: Izbriši

en: Delete "%s"
hr: Obriši "%s"

en: Delete All SyncML Data
hr: Obriši sve podatke za SyncML

en: Delete Group
hr: Izbriši grupu

en: Deleted configuration upgrade script "%s".
hr: Obrisana skripta za nadogradnju configuracije "%s".

en: Deleted synchronization session for device "%s" and database "%s".
hr: Obrisana sinkronizacijska sesija za uređaj "%s" i bazu "%s".

en: Describe the Problem
hr: Opišite problem

en: Development
hr: Razvoj

en: Device
hr: Uređaj

en: Device ID
hr: Identifikator uređaja

en: Device Management
hr: Upravljanje uređajem

en: Device id:
hr: Identifikator uređaja:

en: Device is wiped
hr: Uređaj je obrisan

en: Device successfully removed.
hr: Uređaj uspješno obrisan.

en: Device wipe successfully canceled.
hr: Brisanje uređaja uspješno otkazano.

en: Dew Point
hr: Točka rošenja

en: Dew Point for last hour:
hr: Točka rošenja zadnjih sat vremena:

en: Dew point:
hr: Točka rošenja:

en: Disable
hr: Onemogući

en: Display 24-hour times?
hr: Prikazuj 24-satno vrijeme?

en: Display Preferences
hr: Postavke prikaza

en: Display detailed forecast
hr: Prikaži detaljnu prognozu

en: Display forecast (TAF)
hr: Prikaži prognozu (TAF)

en: Does the first row contain the field names? If yes, check this box:
hr: Sadrži li prvi red nazive polja? Ako da, označite ovu kućicu:

en: Don't have an account? Sign up.
hr: Nemate račun? Prijavite se.

en: Download %s
hr: Preuzmi %s

en: Download generated configuration as PHP script.
hr: Preuzmi generiranu konfiguraciju u obliku PHP skripte.

en: Drizzle
hr: Sitna kiša

en: Drugs
hr: Lijekovi

en: Dynamic
hr: Dinamički

en: E characters
hr: Slova E

en: EU VAT identification
hr: Identifikacija EU PDV-a

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit "%s"
hr: Uredi "%s"

en: Edit Preferences for
hr: Izmjeni postavke za

en: Edit permissions
hr: Uredi dozvole

en: Edit permissions for "%s"
hr: Uredi dozvole za "%s"

en: Education
hr: Obrazovanje

en: Email Address
hr: E-mail adresa

en: End Time
hr: Završno vrijeme

en: Enter a name for the new category:
hr: Molimo unesite naziv za novu kategoriju:

en: Enter a security question which you will be asked if you need to reset your password, e.g. 'what is the name of your pet?':
hr: Unesite tajno pitanje koje će vam biti postavljeno ako ćete morati resetirati lozinku; npr. 'Kako Vam se zove ljubimac?':

en: Error connecting to Twitter: %s Details have been logged for the administrator.
hr: Greška pri spajanju na Twitter: %s. Detalji su dostupni administratorima.

en: Error deleting synchronization session:
hr: Greška pri brisanju sinkronizacijske sesije:

en: Error deleting synchronization sessions:
hr: Greška pri brisanju sinkronizacijskih sesija:

en: Error updating password: %s
hr: Greška prilikom promjene lozinke: %s.

en: Ethnic
hr: Nacionalan

en: Event Invites:
hr: Pozivi na događaje:

en: Every 15 minutes
hr: Svakih 15 minuta

en: Every 2 minutes
hr: Svake 2 minute

en: Every 30 seconds
hr: Svakih 30 sekundi

en: Every 5 minutes
hr: Svakih 5 minuta

en: Every half hour
hr: Svakih pola sata

en: Every hour
hr: Svaki sat

en: Every minute
hr: Svake minute

en: Example values:
hr: Primjeri vrijednosti:

en: Execute
hr: Izvrši

en: Expand
hr: Proširi

en: Extra Large
hr: vrlo velika

en: FTP upload of configuration
hr: FTP postavljanje konfiguracije

en: Facebook Integration
hr: Povezivanje sa Facebookom

en: Fade to Green
hr: Izblijedi u zeleno

en: Fair
hr: Lijepo

en: Feed
hr: Kanal

en: Feed Address
hr: Adresa kanala

en: Feels Like
hr: Osjeća se kao

en: Feels like:
hr: Osjeća se kao:

en: Few Showers
hr: Mjestimični pljuskovi

en: Few Snow Showers
hr: Mjestimični pljuskovi snijega

en: Fields to search
hr: Polja za pretragu

en: File Manager
hr: Datoteke

en: Filter
hr: Filtriranje

en: Filters
hr: Filteri

en: First Half
hr: Prva polovica

en: First Quarter
hr: Prva četvrt

en: Fog
hr: Magla

en: Fog Early
hr: Magla ujutro

en: Fog Late
hr: Magla navečer

en: Foggy
hr: Maglovito

en: Food
hr: Hrana

en: Forecast (TAF)
hr: Prognoza (TAF)

en: Forecast Days (note that the returned forecast returns both day and night; a large number here could result in a wide block)
hr: Prognozirani dani (uočite da primljena vrem.prognoza sadrži i dnevnu i noćni; velik broj može proširiti blok)

en: Forgot your password?
hr: Zaboravili ste lozinku?

en: Forms
hr: Formulari

en: Fortune
hr: Sreća

en: Fortune type
hr: Vrsta sreće

en: Fortunes
hr: Sreća

en: Fortunes 2
hr: Sreća 2

en: Forums
hr: Forumi

en: Freezing Drizzle
hr: Susnježica

en: Friend Requests:
hr: Zahtjevi za prijateljstvom:

en: Friends enabled
hr: Omogućeni prijatelji

en: From the
hr: Sa

en: Full Description
hr: Detaljan opis problema

en: Full Moon
hr: Pun Mjesec

en: Full Name
hr: Puno Ime

en: Generate %s Configuration
hr: Generiraj %s konfiguraciju

en: Generated Code
hr: Generirani kod

en: Get More
hr: Dohvati još

en: Global Preferences
hr: Općenito

en: Go
hr: Kreni

en: Google Search
hr: Google pretraga

en: Green
hr: Zelena

en: Grey
hr: Siva

en: Group Administration
hr: Administracija grupe

en: Group name
hr: Ime grupe

en: Group was not created: %s.
hr: Grupa nije kreirana: %s.

en: Groups
hr: Grupe

en: Guest Permissions
hr: Dozvole gosta

en: Haze
hr: Sumaglica

en: Heavy Rain
hr: Jaka kiša

en: Heavy T-Storm
hr: Oluja sa snažnom grmljavinom

en: Height
hr: Visina

en: Height of stream content (width automatically adjusts to block)
hr: Visina niza novih poruka (širina se automatski podešava prema bloku)

en: Help
hr: Pomoć

en: Help _Topics
hr: Teme pomoći

en: Hemisphere
hr: Hemisfera

en: Here is the beginning of the file:
hr: Ovo je početak datoteke:

en: Hi-Contrast
hr: Visoki kontrast

en: Hide Advanced Preferences
hr: Sakrij napredne postavke

en: Hide Results
hr: Sakrij rezultate

en: Hide Sidebar
hr: Sakrij bočnu traku

en: High
hr: Visoko

en: Home Directory
hr: Korisnički direktorij

en: Horde Website
hr: Horde web stranice

en: How many fields (columns) are there?
hr: Koliko ima polja (stupaca)?

en: How many seconds before we check for new articles?
hr: Koliko sekundi između provjera ima li novih članaka?

en: Humidity
hr: Vlažnost

en: Humidity:
hr: Vlažnost:

en: Humorists
hr: Komičari

en: I characters
hr: Slova I

en: Icons Only
hr: Samo ikone

en: Icons for %s
hr: Ikone za %s

en: Icons with text
hr: Ikone s tekstom

en: Ideas
hr: Ideje

en: Identity's name:
hr: Naziv identiteta:

en: Import, Step %d
hr: Uvezi, Korak %d

en: Imported field: %s
hr: Uvezeno polje: %s

en: Imported fields:
hr: Uvezena polja:

en: In reply to:
hr: Odgovor na:

en: In the lists below select both, a field imported from the source file at the left, and the matching field available in your address book at the right. Then hit "Add pair" to mark them for the import. Once your are finished hit "Next".
hr: U listi slijeva odaberite polje iz izvorne datoteke, a u listi zdesna odgovarajuće polje u vašem adresaru. Potom kliknite "Dodaj par" kako biste ih označili za uvoz. Kada završite, kliknite "Sljedeće".

en: Incorrect username or alternate address. Try again or contact your administrator if you need further help.
hr: Neispravno korisničko ime ili alternativna adresa. Pokušajte ponovo ili kontaktirajte administratora za pomoć.

en: Individual Users
hr: Pojedinačni korisnici

en: Infinite sessions enabled.
hr: Beskonačna prijava aktivirana.

en: Information
hr: Informacije

en: Information no longer available.
hr: Informacija više nije dostupna.

en: Inherited Members
hr: Naslijeđeni članovi

en: Insert an email address to which you can receive the new password:
hr: Unesite e-mail adresu na koju možete primiti novu lozinku:

en: Insert the required answer to the security question:
hr: Unesite traženi odgovor na sigurnosno pitanje:

en: Invalid VAT identification number format.
hr: Neispravan oblik brojčane oznake PDV-a.

en: Invalid action %s
hr: Neispravna akcija %s.

en: Invalid application.
hr: Neispravna aplikacija.

en: Invalid hash.
hr: Neispravan sažetak.

en: Invalid license key.
hr: Neispravni ključ licence.

en: Invalid location provided.
hr: Navedena neispravna lokacija.

en: Invalid parent permission.
hr: Neispravna nad-dozvola.

en: Invalid partner id.
hr: Neispravna oznaka partnera.

en: Invalid product code.
hr: Neispravan kod usluge.

en: Isolated T-Storms
hr: Mjestimične oluje s grmljavinom

en: Just now...
hr: Maloprije...

en: Kernel Newbies
hr: Kernel početnici

en: Keyword
hr: Ključna riječ

en: Kids
hr: Djeca

en: Language
hr: Jezik

en: Large
hr: velika

en: Last Half
hr: Zadnja polovica

en: Last Password Change
hr: Zadnja promjena lozinke

en: Last Quarter
hr: Zadnja četvrt

en: Last Sync Time
hr: Vrijeme posljednje sinkronizacije

en: Last Updated:
hr: Posljednje ažuriranje:

en: Last login: %s
hr: Posljednja prijava: %s

en: Last login: %s from %s
hr: Posljednja prijava: %s sa %s

en: Last login: Never
hr: Posljednja prijava: Nikad

en: Latest
hr: Najnovije

en: Lavender
hr: Lavanda

en: Law
hr: Zakon

en: Light Blue
hr: Svijetlo plava

en: Light Drizzle
hr: Sitna kiša

en: Light Rain
hr: Slaba kiša

en: Light Rain Early
hr: Slaba kiša ujutro

en: Light Rain Late
hr: Slaba kiša navečer

en: Light Rain Shower
hr: Slab pljusak

en: Light Rain with Thunder
hr: Slaba kiša s grmljavinom

en: Light Snow
hr: Slab snijeg

en: Light Snow Early
hr: Slab snijeg ujutro

en: Light Snow Late
hr: Slab snijeg navečer

en: Light Snow Shower
hr: Pljusak sa susnježicom

en: Like
hr: Sviđa mi se

en: List Tables
hr: Tablice liste

en: Listing alarms failed: %s
hr: Izlistavanje alarma nije uspjelo: %s

en: Listing locks failed: %s
hr: Izlistavanje zaključanih korisnika nije uspjelo: %s

en: Listing sessions failed: %s
hr: Izlistavanje sesija nije uspjelo: %s

en: Listing users is disabled.
hr: Izlistavanje korisnika je onemogućeno.

en: Literature
hr: Literatura

en: Loading...
hr: Učitava se...

en: Local time:
hr: Lokalno vrijeme:

en: Locale and Time
hr: Lokalizacijske opcije

en: Location
hr: Lokacija

en: Lock User
hr: Zaključani korisnik

en: Locks
hr: Zaključani korisnici

en: Log in
hr: Prijavi se

en: Log out
hr: Odjava

en: Login failed because your username or password was entered incorrectly.
hr: Prijava nije uspjela zbog krivog korisničkog imena ili zaporke.

en: Login failed.
hr: Prijava nije uspjela.

en: Login to Facebook and authorize <tag:app_name />
hr: Prijava na Facebook i autorizacija aplikacije <tag:app_name />

en: Login to Twitter and authorize the <tag:appname /> application
hr: Prijava na Twitter i autorizacija aplikacije <tag:appname />

en: Love
hr: Ljubav

en: Low
hr: Nisko

en: Loyola Blue
hr: Loyola plavo

en: Magic
hr: Čarolija

en: Mail
hr: Pošta

en: Mail Admin
hr: Mail Administrator

en: Manage the list of categories you have to label items with, and colors associated with those categories.
hr: Upravljanje kategorijama i označavanje njihovih elemenata te dodjeljivanje boje tim kategorijama.

en: Manage your ActiveSync devices.
hr: Upravljanje Vašim ActiveSync uređajima.

en: Matching fields:
hr: Podudarajuća polja:

en: Max temp last 24 hours:
hr: Max. temp. zadnja 24 sata:

en: Max temp last 6 hours:
hr: Max. temp. zadnjih 6 sati:

en: Maximum Number of Portal Blocks
hr: Maksimalan broj blokova Portala

en: Maximum number of entries to display
hr: Maksimalan broj zapisa za prikaz

en: Medicine
hr: Medicina

en: Medium
hr: srednja

en: Members
hr: Članovi

en: Mentions
hr: Spominje

en: Menu mode:
hr: Izgled izbornika:

en: Metar Weather
hr: METAR prognoza

en: MetarDB is not connected.
hr: MetarDB nije dostupan.

en: Metric
hr: Metrički

en: Min temp last 24 hours:
hr: Min. temp. zadnja 24 sata:

en: Min temp last 6 hours:
hr: Min. temp. zadnjih 6 sati:

en: Miscellaneous
hr: Razno

en: Missing configuration.
hr: Nedostaje konfiguracija.

en: Mist
hr: Magla

en: Mobile
hr: Mobilni telefon

en: Mobile (Smartphone)
hr: Mobilni telefon (pametni uređaji)

en: Mode
hr: Način prikaza

en: Moderate
hr: Umjereno

en: Monday
hr: Ponedjeljak

en: Moon Phases
hr: Mjesečeve mijene

en: Mostly Clear
hr: Pretežno vedro

en: Mostly Cloudy
hr: Pretežno oblačno

en: Mostly Cloudy and Windy
hr: Pretežno oblačno i vjetrovito

en: Mostly Sunny
hr: Pretežno sunčano

en: My Account
hr: Moj korisnički račun

en: My Account Information
hr: Moji korisnički podaci

en: My Facebook Stream
hr: Moje Facebook novosti

en: My Portal
hr: Moj portal

en: My Portal Layout
hr: Izgled mojeg portala

en: NO, I Do NOT Agree
hr: NE, ne slažem se

en: NOTE: WIPING A DEVICE MAY RESET IT TO FACTORY DEFAULTS. PLEASE MAKE SURE YOU REALLY WANT TO DO THIS BEFORE REQUESTING A WIPE
hr: UPOZORENJE: BRISANJE UREĐAJA MOŽE GA VRATITI NA TVORNIČKE POSTAVKE. MOLIMO RAZMISLITE ŽELITE LI TO PRIJE POKRETANJA BRISANJA

en: Name
hr: Ime

en: Never
hr: Nikada

en: New Category
hr: Nova kategorija

en: New Messages:
hr: Nove poruke:

en: New Moon
hr: Mlađak

en: New Username (optional)
hr: Novo korisničko ime (opcionalno)

en: New password
hr: Nova lozinka

en: New passwords don't match.
hr: Nove lozinke se ne podudaraju.

en: News
hr: Vijesti

en: Next
hr: Dalje

en: Next 4 Phases
hr: Sljedeće 4 mijene

en: Night
hr: Noć

en: No Sound
hr: Bez zvuka

en: No available configuration data to show differences for.
hr: Nema dostupnih konfiguracijskih podataka za prikazivanje razlika.

en: No change.
hr: Nema promjene.

en: No icons found.
hr: Ikone nisu pronađene.

en: No location is set.
hr: Lokacija nije navedena.

en: No location provided.
hr: Lokacija nije navedena.

en: No offensive fortunes
hr: Nema loše sreće

en: No pending signups.
hr: Nema prijavi na čekanju.

en: No security question has been set. Please contact your administrator.
hr: Sigurnosna provjera nije postavljena. Molimo kontaktirajte administratora.

en: No stable version exists yet.
hr: Još ne postoji stabilna verzija.

en: No temporary directory available for cache.
hr: Nema privremenih direktorija za spremanje cache memorije.

en: No username specified.
hr: Korisničko ime nije navedeno.

en: No version found in original configuration. Regenerate configuration.
hr: Oznaka verzije nije pronađena u izvornoj konfiguraciji. Obnovite konfiguraciju.

en: No version found in your configuration. Regenerate configuration.
hr: Oznaka verzije nije pronađena u Vašoj konfiguraciji. Obnovite konfiguraciju.

en: None
hr: Ništa

en: Northern Hemisphere
hr: Sjeverna hemisfera

en: Not Provisioned
hr: Nije postavljen

en: Notes
hr: Bilješke

en: Nothing to browse, go back.
hr: Ništa za pretražiti, vrati se natrag.

en: Number of articles to display
hr: Broj prikazanih članaka

en: Number of seconds to wait to refresh
hr: Broj sekundi između osvježavanja

en: O characters
hr: Slova O

en: Object Creator
hr: Kreator objekata

en: Offense filter
hr: Filter uvredljivih sadržaja

en: Office
hr: Ured

en: Old Horde Website
hr: Stara Horde web stranica

en: Old and new passwords must be different.
hr: Nova i stara lozinka se moraju razlikovati.

en: Old password
hr: Stara lozinka

en: Old password is not correct.
hr: Stara lozinka je netočna.

en: Only offensive fortunes
hr: Samo loša sreća

en: Only the owner or system administrator may change ownership or owner permissions for a share
hr: Samo vlasnik ili administrator sustava mogu mijenjati vlasništvo ili vlasničke dozvole za particiju

en: Operating System
hr: Operativni sustav

en: Or enter a user name:
hr: Ili unesite korisničko ime:

en: Organizing
hr: Organizator

en: Other
hr: Ostalo

en: Other Information
hr: Ostale informacije

en: Other characters
hr: Ostali znakovi

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Owner:
hr: Vlasnik:

en: PHP Code
hr: PHP kod

en: PHP Shell
hr: PHP ljuska

en: PM Clouds
hr: Oblaci poslijepodne

en: PM Drizzle
hr: Sitna kiša poslijepodne

en: PM Fog
hr: Magla poslijepodne

en: PM Light Rain
hr: Slaba kiša poslijepodne

en: PM Light Snow
hr: Slab snijeg poslijepodne

en: PM Rain
hr: Kiša poslijepodne

en: PM Showers
hr: Pljuskovi poslijepodne

en: PM Snow
hr: Snijeg poslijepodne

en: PM Snow Showers
hr: Pljuskovi snijegai poslijepodne

en: PM Sun
hr: Sunčano poslijepodne

en: PM T-Showers
hr: Pljuskovi s grmljavinom poslijepodne

en: PM T-Storms
hr: Oluje s grmljavinom poslijepodne

en: POSIX extension is missing
hr: Nedostaje ekstenzija POSIX

en: P_HP Shell
hr: P_HP ljuska

en: Partly Cloudy
hr: Djelomično oblačno

en: Password
hr: Lozinka

en: Password changed successfully.
hr: Lozinka je uspješno promijenjena.

en: Password:
hr: Lozinka:

en: Passwords must match.
hr: Lozinke se moraju podudarati.

en: Paste
hr: Zalijepi

en: Pending Signups:
hr: Prijave na čekanju:

en: People
hr: Ljudi

en: Perform Login Tasks
hr: Izvrši prijavne zadatke

en: Permission "%s" not deleted.
hr: Dozvola "%s" nije izbrisana.

en: Permissions
hr: Dozvole

en: Permissions Administration
hr: Administracija dozvola

en: Personal Information
hr: Osobne informacije

en: Pets
hr: Ljubimci

en: Photos
hr: Slike

en: Platitudes
hr: Fraze

en: Please enter a password.
hr: Molimo unesite lozinku.

en: Please enter a username.
hr: Molimo unesite korisničko ime.

en: Please provide a summary of the problem.
hr: Molimo unesite sažetak problema.

en: Please read the following text. You MUST agree with the terms to use the system.
hr: Molimo pročitajte sljedeći tekst. Kako biste koristili sustav, MORATE pristati na navedene uvjete.

en: Pokes:
hr: Bockanje:

en: Policy Key
hr: Kontrolni ključ

en: Policy Key:
hr: Kontrolni ključ:

en: Politics
hr: Politika

en: Posted %s
hr: Poslano %s

en: Posted %s via %s
hr: Poslano %s putem %s

en: Precipitation for last %d hour:  | Precipitation for last %d hours:
hr[0]: Oborine u zadnjih %d sati:
hr[1]: Oborine u zadnja %d sata:
hr[2]: Oborine u zadnjih %d sati:

en: Precipitation<br />chance
hr: Vjerojatnost<br />oborina

en: Pressure
hr: Tlak:

en: Pressure at sea level:
hr: Tlak na razini mora:

en: Pressure:
hr: Tlak:

en: Problem Description
hr: Opis problema

en: Provisioned
hr: Postavljeno

en: Publish enabled.
hr: Omogućeno objavljivanje.

en: Purple Horde
hr: Purpurni Horde

en: Query
hr: Upit

en: Quota
hr: Kvota

en: Rain
hr: Kiša

en: Rain Early
hr: Kiša ujutro

en: Rain Late
hr: Kiša navečer

en: Rain Shower
hr: Pljusak

en: Rain and Snow
hr: Susnježica

en: Rain to Snow
hr: Prijelaz kiša-snijeg

en: Random Fortune
hr: Sretna slučajnost

en: Read
hr: Pročitaj

en: Read enabled
hr: Omogućeno čitanje

en: Really delete "%s"? This operation cannot be undone.
hr: Želite li stvarno obrisati "%s"? Ovaj postupak se ne može opozvati.

en: Really remove user data for user "%s"? This operation cannot be undone.
hr: Želite li stvarno obrisati podatke o korisniku "%s"? Ovaj postupak se ne može opozvati.

en: Refresh Dynamic Menu Elements:
hr: Osvježavanje elemenata dinamičkog izbornika:

en: Refresh Portal View:
hr: Osvježite pregled portala:

en: Refresh rate:
hr: Brzina osvježavanja:

en: Registered User Devices
hr: Registracija korisničkih uređaja

en: Remarks
hr: Opaske

en: Remote Host:
hr: Udaljeni stroj:

en: Remote URL (http://www.example.com/horde):
hr: Udaljeni URL (http://www.example.com/horde):

en: Remove
hr: Obriši

en: Remove pair
hr: Obriši par

en: Remove saved script from server's temporary directory.
hr: Obriši spremljenu skriptu iz privremenog direktorija poslužitelja.

en: Remove user
hr: Obriši korisnika

en: Remove user: %s
hr: Brisanje korisnika: %s

en: Reply
hr: Odgovor

en: Reprovision All Devices
hr: Ponovo postavi sve uređaje

en: Requested service could not be found.
hr: Traženi servis nije pronađen.

en: Reset
hr: Resetiraj

en: Reset Password
hr: Resetiraj lozinku

en: Reset all device state. This will cause your devices to resyncronize all items.
hr: Resetiraj stanje svih uređaja. Vaši uređaji će ponovo sinkronizirati sve stavke.

en: Reset your password
hr: Resetirajte svoju lozinku

en: Restore Last Query
hr: Vrati prethodni upit

en: Results
hr: Rezultati

en: Results for %s
hr: Rezultati za %s

en: Return to Main Screen
hr: Povratak na popis postavki

en: Retweet
hr: Ponovo objavi

en: Retweeted by %s
hr: Ponovo objavio %s

en: Retype new password
hr: Ponovite novu lozinku

en: Revert Configuration
hr: Povrati konfiguraciju

en: Riddles
hr: Zagonetke

en: Run
hr: Pokreni

en: Run Login Tasks
hr: Pokreni prijavne zadatke

en: SQL Shell
hr: SQL ljuska

en: S_QL Shell
hr: S_QL ljuska

en: Save
hr: Spremi

en: Save "%s"
hr: Spremi "%s"

en: Save and Finish
hr: Snimi i izađi

en: Save generated configuration as a PHP script to your server's temporary directory.
hr: Spremite stvorenu konfiguraciju kao PHP skriptu u privremeni direktorij Vašeg poslužitelja.

en: Saved configuration upgrade script to: "%s".
hr: Skripta za nadogradnju konfiguracije spremljena u: "%s".

en: Scattered Showers
hr: Mjestimični pljuskovi

en: Scattered T-Storms
hr: Mjestimične oluje s grmljavinom

en: Science
hr: Znanost

en: Scope
hr: Opseg

en: Sea_rch
hr: Pre_traga

en: Search
hr: Pre_traga

en: Search:
hr: Pre_traga:

en: Select a group to add:
hr: Odaberite grupu koju želite dodati:

en: Select a new owner:
hr: Odaberite novog vlasnika:

en: Select a server
hr: Odaberite poslužitelj

en: Select a user to add:
hr: Odaberite korisnika kojeg želite dodati:

en: Select all fields to search when expanding addresses.
hr: Označi sva polja za pretraživanje prilikom proširivanja adresa.

en: Select the characters you need from the boxes below. You can then copy and paste them from the text area.
hr: Odaberite potrebne znakove iz kućica niže. Možete ih kopirati i zalijepiti iz tekstualnog područja.

en: Select the date and time format:
hr: Odaberite format datuma i vremena:

en: Select the date delimiter:
hr: Odaberite razdjelnik datuma:

en: Select the date format:
hr: Odaberite format datuma:

en: Select the day and time order:
hr: Odaberite poredak datuma i vremena:

en: Select the time delimiter:
hr: Odaberite razdjelnik vremena:

en: Select the time format:
hr: Odaberite format vremena:

en: Select your color scheme.
hr: Odaberite shemu boja.

en: Select your preferred language:
hr: Odaberite željeni jezik:

en: Send Problem Report
hr: Pošalji izvještaj o problemu

en: Sensor:
hr: Senzor:

en: Server Time
hr: Vrijeme na poslužitelju

en: Server data wrong or not available.
hr: Podaci s poslužitelja neispravni ili nedostupni.

en: Session Admin
hr: Administracija sesija

en: Session Timestamp:
hr: Vremenska oznaka sesije:

en: Sessions
hr: Sesije

en: Set preferences to allow you to reset your password if you ever forget it.
hr: Podesite opcije za resetiranje lozinke u slučaju da ju zaboravite.

en: Set up integration with your Facebook account.
hr: Postavi integraciju s Vašim Facebook računom.

en: Set up integration with your Twitter account.
hr: Postavi integraciju s Vašim Twitter računom.

en: Set your preferred language, timezone and date preferences.
hr: Odaberite željeni jezik, vremensku zonu i postavke datuma.

en: Set your startup application, color scheme, page refreshing, and other display preferences.
hr: Postavite željenu početnu aplikaciju, shemu boja, osvježavanje stranice te ostale opcije prikaza.

en: Several locations possible with the parameter:
hr: Nekoliko je mogućih lokacija prema parametru:

en: Short Summary
hr: Kratki sažetak

en: Should access keys be defined for most links?
hr: Trebaju li pristupne tipke biti definirane za većinu poveznica?

en: Show
hr: Prikaži

en: Show Advanced Preferences
hr: Prikaži napredne postavke

en: Show Sidebar
hr: Prikaži bočnu traku

en: Show differences between currently saved and the newly generated configuration.
hr: Prikaži razlike između trenutno spremljene i novo generirane konfiguracije.

en: Show extra detail?
hr: Prikaži dodatne detalje?

en: Show last login time when logging in?
hr: Prikaži posljednje vrijeme prijave po prijavi na sustav?

en: Show notifications
hr: Prikaži obavijesti

en: Show the %s Menu on the left?
hr: Prikazuj %s izbornik na lijevo?

en: Showers
hr: Pljuskovi

en: Showers Early
hr: Jutarnji pljuskovi

en: Showers Late
hr: Večernji pljuskovi

en: Showers in the Vicinity
hr: Pljuskovi u okolici

en: Skip Login Tasks
hr: Preskoči prijavne zadatke

en: Small
hr: mala

en: Snow
hr: Snijeg

en: Snow Early
hr: Snijeg ujutro

en: Snow Late
hr: Snijeg navečer

en: Snow Shower
hr: Pljusak snijega

en: Snow Showers
hr: Pljuskovi snijega

en: Snow Showers Early
hr: Jutarnji pljuskovi snijega

en: Snow Showers Late
hr: Večernji pljuskovi snijega

en: Snow depth:
hr: Visina snijega:

en: Snow equivalent in water:
hr: Vodeni ekvivalent snijega:

en: Songs & Poems
hr: Pjesme & poezija

en: Southern Hemisphere
hr: Južna hemisfera

en: Special Character Input
hr: Unos posebnih znakova

en: Sports
hr: Sport

en: Star Trek
hr: Zvjezdane staze

en: Start Time
hr: Početno vrijeme

en: State Management
hr: Upravljanje stanjem

en: Status unable to be set.
hr: Nije uspjelo postavljanje statusa.

en: Stream
hr: Novosti

en: Subdirectory "%s" not found.
hr: Poddirektorij "%s" nije pronađen.

en: Submitted request to add "%s" to the system. You cannot log in until your request has been approved.
hr: Zahtjev za dodavanje "%s" na sustav je poslan. Prijavljivanje na sustav nije moguće dok se zahtjev ne odobri.

en: Succesfully connected your Facebook account or updated permissions.
hr: Uspješno spajanje na Facebook račun ili ažuriranje dozvola.

en: Success
hr: Uspjeh

en: Successfully added "%s" to the system.
hr: Uspješno dodavanje "%s" na sustav.

en: Successfully cleared data for user "%s" from the system.
hr: Podaci korisnika "%s" su uspješno izbrisani iz sustava.

en: Successfully deleted "%s".
hr: Uspješno izbrisano "%s".

en: Successfully removed "%s" from the system.
hr: Uspješno obrisan "%s" iz sustava.

en: Successfully reverted configuration. Reload to see changes.
hr: Uspješno povraćena konfiguracija. Za pregled promjena ponovno učitajte stranicu.

en: Successfully saved backup configuration.
hr: Uspješno spremljena pričuvna kopija konfiguracijske datoteke.

en: Successfully saved the backup configuration file %s.
hr: Uspješno spremljena pričuvna kopija konfiguracijske datoteke %s.

en: Successfully updated "%s"
hr: Uspješno ažuriran "%s"

en: Successfully wrote %s
hr: Uspješno zapisan %s

en: Sun Rise
hr: Izlazak sunca

en: Sun Set
hr: Zalazak sunca

en: Sunday
hr: Nedjelja

en: Sunny
hr: Sunčano

en: Sunrise
hr: Izlazak Sunca

en: Sunrise/Sunset
hr: Izlazak/zalazak Sunca

en: Sunrise:
hr: Izlazak Sunca:

en: Sunset
hr: Zalazak Sunca

en: Sunset:
hr: Zalazak Sunca:

en: Syndicated Feed
hr: Kanal

en: T-Showers
hr: Pljuskovi s grmljavinom

en: T-Showers Early
hr: Jutarnji pljuskovi s grmljavinom

en: T-Showers Late
hr: Večernji pljuskovi s grmljavinom

en: T-Storm
hr: Oluja s grmljavinom

en: T-Storm and Windy
hr: Oluja s grmljavinom i vjetrom

en: T-Storms
hr: Oluje s grmljavinom

en: T-Storms Early
hr: Oluje s grmljavinom ujutro

en: T-Storms Late
hr: Oluje s grmljavinom navečer

en: Tag Cloud
hr: Oblak tagova

en: Tango Blue
hr: Tango plava

en: Tasks
hr: Zadaci

en: Teal
hr: Zelenkasto plava

en: Temp for last hour:
hr: Temperatura zadnjih sat vremena:

en: Temperature
hr: Temperatura

en: Temperature:
hr: Temperatura:

en: Temperature<br />(%sHi%s/%sLo%s) &deg;%s
hr: Temperatura<br />(%sHi%s/%sLo%s) &deg;%s

en: Temporarily unable to connect with Facebook, Please try again.
hr: Facebook je trenutno nedostupan. Molimo pokušajte kasnije.

en: Temporarily unable to contact Twitter. Please try again later.
hr: Twitter je trenutno nedostupan. Molimo pokušajte kasnije.

en: Text Area
hr: Tekstualno polje

en: Text Only
hr: Samo tekst

en: The Remote Wipe for device id %s has been cancelled.
hr: Automatsko brisanje za uređaj sa identifikatorom %s je poništeno.

en: The alarm has been deleted.
hr: Alarm je obrisan.

en: The alarm has been saved.
hr: Alarm je spremljen.

en: The configuration for %s cannot be updated automatically. Please update the configuration manually.
hr: Konfiguracija za %s se ne može automatski ažurirati. Molimo ručno ažurirajte konfiguraciju.

en: The default e-mail address to use with this identity:
hr: Pretpostavljena adresa elektroničke pošte za ovaj identitet:

en: The lock has been removed.
hr: Zaključavanje korisnika je obrisano.

en: The member state service could not be reached in time. Try again later or with a different member state.
hr: Usluge države članice nije bila dostupna na vrijeme. Pokušajte kasnije ili s drugom državom članicom.

en: The member state service is currently not available. Try again later or with a different member state.
hr: Usluga države članice trenutno nije dostupna. Pokušajte kasnije ili s drugom državom članicom.

en: The provided country code is invalid.
hr: Uneseni kod zemlje nije ispravan.

en: The server "%s" has been deleted.
hr: Poslužitelj "%s" je izbrisan.

en: The server "%s" has been saved.
hr: Poslužitelj "%s" je spremljen.

en: The service is currently not available. Try again later.
hr: Usluga trenutno nije dostupna. Pokušajte kasnije.

en: The service is currently too busy. Try again later.
hr: Usluga je trenutno prezauzeta. Pokušajte kasnije.

en: The signup request for "%s" has been removed.
hr: Zahtjev za prijavu od strane "%s" je obrisana.

en: The signup request for user "%s" has been removed.
hr: Zahtjev za korisnički račun "%s" je obrisan.

en: The state for device id %s has been reset. It will resynchronize next time it connects to the server.
hr: Resetiran je status uređaja s identifikatorom %s.  Uređaj će se ponovo sinkronizirati prilikom sljedećeg spajanja na poslužitelj.

en: The test script is currently enabled. For security reasons, disable test scripts when you are done testing (see horde/docs/INSTALL).
hr: Skripta za testiranje je trenutno omogućena. Zbog sigurnosnih razloga isključite skriptu za testiranje kad ste završili s testiranjem (vidjeti horde/docs/INSTALL).

en: The user "%s" already exists.
hr: Korisnik "%s" već postoji.

en: The user "%s" does not exist.
hr: Korisnik "%s" ne postoji.

en: Themes directory "%s" not found.
hr: Direktorij za teme "%s" nije pronađen.

en: There was a problem adding "%s" to the system: %s
hr: Došlo je do problema prilikom dodavanja "%s" u sustav: %s

en: There was a problem clearing data for user "%s" from the system:
hr: Došlo je do problema prilikom brisanja podataka iz sustava za korisnika "%s":

en: There was a problem removing "%s" from the system:
hr: Došlo je do problema prilikom brisanja "%s" sa sustava:

en: There was a problem updating "%s": %s
hr: Došlo je do problema s ažuriranjem "%s": %s

en: There was an error communicating with the ActiveSync server: %s
hr: Došlo je do greške pri komunikaciji s ActiveSync poslužiteljem: %s

en: There was an error contacting Twitter: %s
hr: Došlo je do greške pri spajanju na Twitter: %s

en: There was an error in the configuration form. Perhaps you left out a required field.
hr: Došlo je do pogreške u kofiguracijskoj formi. Možda ste izostavili obavezno polje.

en: There was an error making the request: %s
hr: Došlo je do greške prilikom zahtjeva: %s

en: There was an error obtaining your Facebook session. Please try again later.
hr: Došlo je do greške prilikom dohvata Vaše Facebook sjednice. Molimo pokušajte kasnije.

en: There was an error removing global data for %s. Details have been logged.
hr: Došlo je do greške prilikom brisanja globalnih podataka za %s. Detalji su zabilježeni u log.

en: There was an error with the requested permissions
hr: Došlo je do greške sa traženim ovlastima

en: This VAT identification number is invalid.
hr: Brojčana oznaka PDV-a nije ispravna.

en: This VAT identification number is valid.
hr: Brojčana oznaka PDV-a je ispravna.

en: Thunder
hr: Grmljavina

en: Tickets
hr: Karte

en: Time Tracking
hr: Praćenje vremena

en: Time format
hr: Format vremena

en: Timestamp or unknown
hr: Vrijeme promjene ili nepoznato

en: Timestamps of successful synchronization sessions
hr: Vremena uspješnih sinkronizacijskih sesija

en: Title
hr: Naziv

en: To exclude a particular field form the import or to correct a wrong match select a field in the lists below and hit "Remove pair".
hr: Ako želite izostaviti neko polje iz uvoza ili ispraviti vezu između polja, odaberite polje iz jedne od dolje navedenih lista i kliknite "Obriši par".

en: To select multiple fields, hold down the Control (PC) or Command (Mac) while clicking.
hr: Za odabir više polja, držite pritisnitu tipku Control (PC) ili Command (Mac) dok klikate mišem.

en: Today
hr: Danas

en: Tomorrow
hr: Sutra

en: Traditional
hr: Tradicionalni

en: Translations
hr: Prijevodi

en: Turkish (ISO-8859-9)
hr: Turski (ISO-8859-9)

en: Tweet
hr: Objava

en: Twitter Integration
hr: Povezivanje sa Twitterom

en: Twitter Timeline
hr: Twitter vremenski niz

en: Twitter Timeline for %s
hr: Twitter vremenski niz za %s

en: U characters
hr: Slova U

en: U.V. index:
hr: U.V. indeks:

en: Unable to contact Twitter. Please try again later. Error returned: %s
hr: Spajanje na Twitter nije uspjelo. Molimo pokušajte kasnije. Vraćena greška: %s

en: Unable to delete "%s": %s.
hr: Nije uspjelo brisanje "%s"': %s.

en: Unable to set like.
hr: Postavljanje oznake nije uspjelo.

en: Undo Changes
hr: Poništi promjene

en: Unfiled
hr: Nekatalogizirano

en: Units
hr: Jedinice

en: Unknown location provided.
hr: Navedena nepoznata lokacija.

en: Unlock
hr: Otključaj

en: Update
hr: Ažuriraj

en: Update %s
hr: Ažuriraj %s

en: Update %s schema
hr: Nadogradi shemu %s

en: Update all DB schemas
hr: Osvješi sve DB sheme

en: Update all configurations
hr: Nadogradi sve konfiguracije

en: Update user
hr: Ažuriraj korisnika

en: Updated "%s".
hr: Ažurirano "%s".

en: Updated schema for %s.
hr: Nadograđena shema za %s.

en: Upload
hr: Prijenos (upload)

en: Uploaded all application configuration files to the server.
hr: Konfiguracijske datoteke svih aplikacija prenesene su na poslužitelj.

en: Use if name/password is different for IMSP server.
hr: Upotrijebiti ako su ime/lozinka drugačiji za IMSP poslužitelj.

en: User
hr: Korisnik

en: User Administration
hr: Administracija korisnika

en: User Agent:
hr: Korisnički preglednik:

en: User Name
hr: Korisničko ime

en: User Registration
hr: Registracija korisnika

en: User Registration has been disabled for this site.
hr: Registracija korisnika je onemogućena na ovoj stranici.

en: User Registration is not properly configured for this site.
hr: Registracija korisnika nije ispravno podešena na ovom poslužitelju.

en: User account not found
hr: Korisnički račun nije pronađen

en: User to add:
hr: Korisnik kojeg želite dodati:

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Username:
hr: Korisničko ime:

en: Users
hr: Korisnici

en: Users in the system:
hr: Korisnici na sustavu:

en: VAT id number verification
hr: Provjera brojčane oznake PDV-a

en: VAT identification number:
hr: Brojčana oznaka PDV-a:

en: VAT number
hr: Broj PDV-a

en: Variable
hr: Promijenjivom

en: Version Check
hr: Provjera verzije

en: Version Control
hr: Kontrola verzije

en: Very High
hr: Vrlo visoko

en: View an external web page
hr: Pregledaj vanjsku web stranicu

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Visibility:
hr: Vidljivost:

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Weather Forecast
hr: Vremenska prognoza

en: Weather data provided by
hr: Podatke o vremenu pruža

en: Web Site
hr: Web stranica

en: Welcome
hr: Dobrodošli

en: Welcome, %s
hr: Dobrodošli, %s

en: What application should %s display after login?
hr: Koju aplikaciju želite da %s prikazuje nakon prijavljivanja?

en: What are you working on now?
hr: Što trenutno radite?

en: What is the delimiter character?
hr: Koja je oznaka razdjelnika?

en: What is the quote character?
hr: Koji je znak za navođenje?

en: What's on your mind?
hr: O čemu razmišljate?

en: Which day would you like to be displayed as the first day of the week?
hr: Koji dan želite prikazivati kao prvi dan u tjednu?

en: Which phases
hr: Koje mijene

en: Width of the %s menu on the left:
hr: Širina izbornika %s na lijevoj strani:

en: Wind
hr: Vjetar

en: Wind Early
hr: Vjetar ujutro

en: Wind Late
hr: Vjetar navečer

en: Wind speed in knots
hr: Brzina vjetra u čvorovima

en: Wind:
hr: Vjetar:

en: Wind:
hr: Vjetar:

en: Wipe
hr: Obriši

en: Wipe is pending
hr: Čeka brisanje

en: Wisdom
hr: Mudrost

en: Work
hr: Posao

en: Yes, I Agree
hr: Da, slažem se

en: You and %d other person likes this | You and %d other people like this
hr[0]: Vama i drugoj %d osobi se ovo sviđa
hr[1]: Vama i druge %d osobe se ovo sviđa
hr[2]: Vama i drugih %d osoba se ovo sviđa

en: You are not allowed to add groups.
hr: Nemate ovlasti za dodavanje grupa.

en: You are not allowed to add shares.
hr: Nemate ovlasti za mijenjanje particija.

en: You are not allowed to change groups.
hr: Nemate ovlasti za mijenjanje grupa.

en: You are not allowed to change shares.
hr: Nemate ovlasti za mijenjanje particija.

en: You are not allowed to delete groups.
hr: Nemate ovlasti za brisanje grupa.

en: You are not allowed to delete shares.
hr: Nemate ovlasti za brisanje particija.

en: You are not allowed to list groups of shares.
hr: Nemate ovlasti za popis grupa particija.

en: You are not allowed to list share permissions.
hr: Nemate ovlasti za popis dozvola particija.

en: You are not allowed to list shares.
hr: Nemate ovlasti za popis particija.

en: You are not allowed to list users of groups.
hr: Nemate ovlasti za popis korisnika grupa.

en: You are not allowed to list users of shares.
hr: Nemate ovlasti za popis korisnika particija.

en: You can also check your Facebook settings in your %s.
hr: Svoje Facebook postavke možete također provjeriti u Vašoj %s.

en: You did not agree to the Terms of Service agreement, so you were not allowed to login.
hr: Niste pristali na Uvjete korištenja usluge stoga Vam nije dopuštena prijava.

en: You have been logged out.
hr: Odjavljeni ste iz sustava.

en: You have denied the requested permissions.
hr: Odbili ste tražene ovlasti.

en: You have not properly connected your Facebook account with Horde. You should check your Facebook settings in your %s.
hr: Niste ispravno povezali svoj Facebook račun sa Horde aplikacijom. Provjerite vaše Facebook postavke u Vašem %s.

en: You have not properly connected your Twitter account with Horde. You should check your Twitter settings in your %s.
hr: Niste ispravno povezali svoj Twitter račun sa Horde aplikacijom. Provjerite vaše Twitter postavke u Vašem %s.

en: You like this
hr: Sviđa mi se

en: You must describe the problem before you can send the problem report.
hr: Morate unijeti opis problema prije slanja izvještaja.

en: You must select an server to be deleted.
hr: Odaberite poslužitelj koji želite obrisati.

en: You must specify a username to clear out.
hr: Navedite korisničko ime koje želite isprazniti.

en: You must specify a username to remove.
hr: Navedite korisničko ime koje želite obrisati.

en: You must specify the username to add.
hr: Navedite korisničko ime koje želite dodati.

en: You must specify the username to update.
hr: Navedite korisničko ime koje želite ažurirati.

en: Your Email Address
hr: Vaša e-mail adresa

en: Your Information
hr: Vaši podaci

en: Your Internet Address has changed since the beginning of your session. To protect your security, you must login again.
hr: Vaša internetska adresa se promijenila otkako ste započeli sa sesijom. Radi zaštite sigurnosti, iznova se prijavite.

en: Your Name
hr: Vaše ime

en: Your authentication backend does not support adding users. If you wish to use Horde to administer user accounts, you must use a different authentication backend.
hr: Vaša metoda autentikacije ne podržava dodavanje korisnika. Ako želite koristiti Horde za administriranje korisničkih računa, morate prijeći na drugu metodu autentikacije.

en: Your authentication backend does not support listing users, or the feature has been disabled for some other reason.
hr: Vaša metoda autentikacije ne podržava izlistavanje korisnika, ili je ta opcija iz nekog razloga onemogućena.

en: Your browser appears to have changed since the beginning of your session. To protect your security, you must login again.
hr: Došlo je do promjena u vašem pregledniku otkako ste započeli sa sesijom. Radi zaštite sigurnosti, iznova se prijavite.

en: Your browser does not support this feature.
hr: Vaš preglednik ne podržava ovu mogućnost.

en: Your current time zone:
hr: Vaša trenutna vremenska zona:

en: Your full name:
hr: Vaše puno ime:

en: Your login has been locked.
hr: Vaše korisničko ime je zaključano.

en: Your login has expired.
hr: Vaš login je istekao.

en: Your new password for %s is: %s
hr: Vaša nova lozinka za %s je: %s

en: Your password has been reset
hr: Vaša je lozinka iznova postavljena

en: Your password has been reset, but couldn't be sent to you. Please contact the administrator.
hr: Vaša lozinka je iznova postavljena, ali slanje lozinke nije uspjelo. Molim kontaktirajte administratora.

en: Your password has been reset, check your email and log in with your new password.
hr: Vaša je lozinka iznova postavljena, provjerite svoj e-mail i prijavite se sa novom lozinkom.

en: Your password has expired
hr: Vaša lozinka je istekla

en: Your password has expired.
hr: Vaša lozinka je istekla.

en: Your remote servers:
hr: Vaši udaljeni poslužitelji:

en: Your session has expired. Please login again.
hr: Vaša sjednica je istekla. Molimo prijavite se ponovo.

en: [Problem Report]
hr: [Izvještaj o pogreškama]

en: [Unknown]
hr: [Nepoznato]

en: _Alarms
hr: _Alarmi

en: _Configuration
hr: _Konfiguracija

en: _Groups
hr: _Grupe

en: _Home
hr: _Kuća

en: _Locks
hr: _Zaključani korisnici

en: _Permissions
hr: _Dozvole

en: _Users
hr: _Korisnici

en: attachment
hr: prilog

en: calm
hr: mirno

en: falling
hr: padanje

en: from the %s (%s) at %s %s
hr: iz %s (%s) na %s %s

en: gusting
hr: udari vjetra

en: inline
hr: u istoj razini

en: preferences
hr: postavke

en: rising
hr: izlazak

en: show differences
hr: prikaži razlike

en: steady
hr: mirno

en: type the password twice to confirm
hr: dvaput unesite lozinku za potvrdu

en: unified
hr: objedinjen
