Horde 3.0.5 - en to is translation catalogue (44 entries)

en: Address Book
is: Netfangabók

en: All
is: Öll skeyti

en: Both
is: Bæði

en: Cancel
is: Hætta við

en: Change
is: Breyta

en: Create
is: Búa til

en: Date
is: Dags

en: Delete
is: Eyða

en: Download %s
is: Sækja %s yfir á vinnustöð

en: Edit
is: Breyta

en: Email Address
is: Netfang

en: Error
is: Villa

en: Every 15 minutes
is: Á korters fresti

en: Every 30 seconds
is: Á 30 sek. fresti

en: Every 5 minutes
is: Á fimm mínútna fresti

en: Every half hour
is: Á hálftíma fresti

en: Every minute
is: Á mínútu fresti

en: Filters
is: Síur

en: Help
is: Hjálp

en: Identity's name:
is: Kenninafn:

en: Language
is: Tungumál

en: Last Updated:
is: síðast uppfært:

en: Last login: %s
is: Síðast tengst: %s

en: Last login: %s from %s
is: Síðast tengst: %s frá %s

en: Last login: Never
is: Síðast tengst: Aldrei

en: Log in
is: Tengjast

en: Mail
is: Vefpóstur

en: Miscellaneous
is: Ýmislegt

en: Name
is: Nafn

en: Never
is: Aldrei

en: Next
is: Næsta

en: None
is: Engin

en: Password
is: Lykilorð

en: Personal Information
is: Upplýsingar um notanda

en: Reset
is: Endursetja

en: Search
is: Leita

en: Select your preferred language:
is: Veldu sjálfgefið tungumál:

en: Success
is: Framkvæmt

en: Username
is: Notandanafn

en: Warning
is: Aðvörun

en: Welcome to %s
is: Velkomin(n) í %s

en: Your Information
is: Upplýsingar

en: Your current time zone:
is: Núverandi tímabelti:

en: Your full name:
is: Fullt nafn þitt:
