IMP - en to km translation catalogue (129 entries)

en: %d %s and %s
km: %d %s និង %s

en: 12 Hour Format
km: ទ្រង់ទ្រាយ ១២ ម៉ោង

en: 24 Hour Format
km: ទ្រង់ទ្រាយ ២៤ ម៉ោង

en: 24 hours
km: ២៤ ម៉ោង

en: Account Information
km: ព័ត៌មាន​អំពីគណនី

en: Add
km: បន្ថែម

en: Add user
km: បន្ថែម​​​អ្នក​ប្រើ

en: Address
km: អាសយដ្ឋាន

en: Address Book
km: សៀវភៅ​អាសយដ្ឋាន

en: All
km: ទាំង​អស់

en: Alternate email address
km: ប្ដូរ​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Application
km: កម្មវិធី

en: Arabic (Windows-1256)
km: អារ៉ាប់ (Windows-1256)

en: Bookmarks
km: កន្លែង​ចំណាំ

en: Both
km: ទាំង​ពីរ​

en: Calendar
km: ប្រតិទិន

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Change
km: ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Clear
km: ជម្រះ

en: Clear Query
km: ជម្រះ​សំណួរ

en: Close Window
km: បិទ​បង្អួច

en: Command
km: ពាក្យ​បញ្ជា

en: Computers
km: កុំព្យូទ័រ

en: Condition
km: លក្ខខណ្ឌ

en: Conditions
km: លក្ខខណ្ឌ

en: Continue
km: បន្ត

en: Country
km: ប្រទេស

en: Create
km: បង្កើត

en: Current Time
km: ពេល​វេលា​បច្ចុប្បន្ន

en: Cyrillic (KOI8-R)
km: ស៊ីរីលីក (KOI8-R)

en: Cyrillic (Windows-1251)
km: ​​ស៊ីរីលីក (Windows-1251)

en: Date
km: កាល​​បរិចេ្ឆទ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Delete
km: លុប​

en: Development
km: ​អភិវឌ្ឍ

en: Don't have an account? Sign up.
km: មិន​មាន​គណនី ? សូម​ចុះឈ្មោះ ។

en: Edit
km: កែ​សម្រួល

en: Education
km: ការ​អប់រំ

en: Email Address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Error
km: កំហុស

en: Every 15 minutes
km: រៀង​រាល់​ ១៥ នាទី

en: Every 30 seconds
km: រៀង​រាល់​ ៣០ វិនាទី

en: Every 5 minutes
km: រៀង​រាល់ ៥ នាទី

en: Every half hour
km: រៀង​រាល់​កន្លះ​ម៉ោង

en: Every minute
km: រៀង​រាល់នាទី

en: Execute
km: ប្រតិបត្តិ

en: Expand
km: បន្លាយ

en: Filters
km: តម្រង

en: Full Name
km: ឈ្មោះ​ពេញ

en: Go
km: ទៅ

en: Greek (ISO-8859-7)
km: ក្រិក (ISO-8859-7)

en: Groups
km: ក្រុម

en: Height
km: កម្ពស់

en: Help
km: ជំនួយ

en: High
km: ខ្ពស់

en: Home Directory
km: ថតផ្ទះ

en: Icons Only
km: តែ​រូបតំណាង

en: Information
km: ព័ត៌មាន

en: Japanese (ISO-2022-JP)
km: ​ជប៉ុន (ISO-2022-JP)

en: Korean (EUC-KR)
km: ​កូរ៉េ (EUC-KR)

en: Language
km: ភាសា

en: Location
km: ទីតាំង

en: Log in
km: ចូល

en: Login
km: ចូល

en: Love
km: សេចក្តី​ស្រឡាញ់

en: Low
km: ទាប

en: Mail
km: សំបុត្រ

en: Members
km: សមាជិក

en: Miscellaneous
km: ផ្សេងៗ​

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Never
km: កុំ

en: New password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី

en: News
km: ព័ត៌មាន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Night
km: យប់

en: None
km: គ្មាន

en: Notes
km: ចំណាំ

en: Office
km: ការិយាល័យ

en: Old password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​ចាស់

en: Operating System
km: ប្រព័ន្ធ​ប្រតិបត្តិការ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Password:
km: ពាក្យ​សម្ងាត់ ៖

en: Paste
km: បិទភ្ជាប់

en: People
km: មនុស្ស

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Personal Information
km: ព័ត៌មាន​ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: Pressure
km: សម្ពាធ

en: Query
km: សំណួរ​

en: Quota
km: កូតា

en: Read
km: អាន

en: Refresh rate:
km: អត្រា​ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់ ៖

en: Remarks
km: កំណត់​សម្គាល់

en: Remove
km: យក​ចេញ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Results
km: លទ្ធ​ផល

en: Run
km: រត់​

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Sessions
km: សម័យ

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Spam
km: សារ​ឥត​បាន​ការ

en: Standard
km: ខ្នាត​គំរូ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Success
km: ជោគជ័យ

en: Tasks
km: ភារកិច្ច

en: Temperature
km: សីតុណ្ហភាព

en: Text Only
km: តែអត្ថបទ

en: Time format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​​​ពេល​​វេលា​

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Today
km: ថ្ងៃ​នេះ

en: Turkish (ISO-8859-9)
km: ទួរគី (ISO-8859-9)

en: Unfiled
km: មិន​បាន​រៀបចំ

en: Unicode (UTF-8)
km: យូនីកូដ (UTF-8)

en: Units
km: ឯកតា

en: Update
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ទាន់​សម័យ

en: Upload
km: ផ្ទុក​ឡើង

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: User Administration
km: ការ​គ្រប់គ្រង​អ្នក​ប្រើ

en: Username
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ

en: Username:
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ ៖

en: Variable
km: អថេរ

en: Version Control
km: ការ​ត្រួត​ពិនិត្យ​កំណែ

en: Warning
km: ព្រមាន

en: Web Site
km: តំបន់បណ្តាញ

en: Welcome
km: សូម​ស្វាគមន៍

en: Welcome to %s
km: សូម​ស្វាគមន៍​មក​កាន់ %s

en: Your Name
km: ឈ្មោះ​របស់អ្នក
