Horde 4.0.7-git - en to lt translation catalogue (924 entries)

en: "%s" was added to the groups system.
lt: Grupė "%s" sukurta.

en: "%s" was added to the permissions system.
lt: Teisė "%s" sukurta.

en: "%s" was not created: %s.
lt: "%s" nebuvo sukurta: %s.

en: %.2fMB used of %.2fMB allowed (%.2f%%)
lt: Užimta %.2fMB iš galimų %.2fMB (%.2f%%)

en: %d %s and %s
lt: %d %s ir %s

en: %d days until your password expires.
lt: Iki jūsų slaptažodžio galiojimo pabaigos liko %d dienų(os)

en: %d minutes
lt: %d min.

en: %d person likes this | %d persons like this
lt[0]: %d žmogus mėgsta tai
lt[1]: %d žmonės mėgsta tai
lt[2]: %d žmonių mėgsta tai

en: %d to %d of %d
lt: nuo %d iki %d iš %d

en: %d-day forecast
lt: %d-dienų prognozė

en: %s - Notice
lt: %s - pastaba

en: %s Configuration
lt: %s nustatymai

en: %s Tasks - Confirmation
lt: %s profilaktikos veiksmų patvirtinimas

en: %s Terms of Agreement
lt: %s nuostatos

en: %s at %s %s
lt: %s %s %s

en: %s is ready to perform the tasks checked below. Check the box for any operation(s) you want to perform at this time.
lt: %s pasirengęs atlikti profilaktikos veiksmus. Pažymėkite, kurias operacijas norite atlikti.

en: , gusting
lt: , gūsiai

en: , gusting %s %s
lt: , gūsiai %s %s

en: , variable from %s to %s
lt: , kinta nuo %s iki %s

en: 12 Hour Format
lt: 12 valandų formatas

en: 24 Hour Format
lt: 24 valandų formatas

en: 24 hours
lt: 24 valandos

en: 24-hour format
lt: 24 valandų formatas

en: <tag:app_name /> can interact with your Facebook account, but you must login to Facebook manually each time.
lt: <tag:app_name /> gali sąveikauti su jūsų Facebook sąskaita, bet kiekvieną kartą turėsite prisijungti prie Facebook patys.

en: <tag:app_name /> cannot read information about your Facebook friends.
lt: <tag:app_name /> negali gauti informacijos apie jūsų Facebook draugus.

en: <tag:app_name /> cannot read your stream messages and various other Facebook data items.
lt: <tag:app_name /> negali gauti žinučių ir kitų objektų iš Facebook.

en: <tag:app_name /> cannot set your status messages or publish other content to Facebook.
lt: <tag:app_name /> negali pakeisti jūsų būsenos ir publikuoti kito turinio į Facebook.

en: <tag:appname /> can interact with your Twitter account
lt: <tag:appname /> gali sąveikauti su jūsų Twitter sąskaita

en: A characters
lt: A simboliai

en: A device wipe has been requested. Device will be wiped on next syncronization attempt.
lt: Įrenginio išvalymas nustatytas. Įrenginys bus išvalytas kitą kartą, kai tik pabandys sinchronizuoti duomenis.

en: A newer version (%s) exists.
lt: Yra nauja versija (%s).

en: A remote wipe for device id %s has been initiated. The device will be wiped during the next synchronisation.
lt: Nuotolinis išvalymas įrenginiui, kurio id %s, nustatytas. Įrenginys bus išvalytas kitą kartą, kai tik pabandys sinchronizuoti duomenis.

en: AM Clouds
lt: Naktį debesuota

en: AM Drizzle
lt: Naktį smulkus lietus

en: AM Fog
lt: Naktį rūkas

en: AM Light Rain
lt: Naktį lengvas lietus

en: AM Light Snow
lt: Naktį nedidelis sniegas

en: AM Rain
lt: Naktį lietus

en: AM Showers
lt: Naktį liūtis

en: AM Snow
lt: Naktį sniegas

en: AM Snow Showers
lt: Naktį pūga

en: AM Sun
lt: Ryte saulėta

en: AM T-Showers
lt: Naktį liūtis

en: AM T-Storms
lt: Naktį audra

en: Account Information
lt: Informacija apie jus

en: Account Password
lt: Slaptažodis

en: Actions
lt: Veiksmai

en: ActiveSync Device Administration
lt: ActiveSync įrenginių administravimas

en: ActiveSync Devices
lt: ActiveSync įrenginiai

en: ActiveSync not activated.
lt: ActiveSync neektyvuota.

en: Add
lt: Sukurti

en: Add Content
lt: Pridėti turinį

en: Add Here:
lt: Bloko įterpimas:

en: Add Members
lt: Narių įtraukimas

en: Add a group
lt: Grupės sukūrimas

en: Add a new user:
lt: Naujo vartotojo sukūrimas:

en: Add new alarm
lt: Naujo perspėjimo sukūrimas

en: Add pair
lt: Pridėti porą

en: Add user
lt: Sukurti vartotoją

en: Added "%s" to the system, but could not add additional signup information: %s.
lt: Vartotojas "%s" sukurtas, tačiau papildoma registracijos informacija nebuvo išsaugota: %s.

en: Added "%s" to the system. You can log in now.
lt: Vartotojas "%s" sukurtas. Galite prisijungti.

en: Adding users is disabled.
lt: Vartotojų kūrimas išjungtas.

en: Address
lt: Adresas

en: Address Book
lt: Adresai

en: Alarm end
lt: Perspėjimo pabaigos data

en: Alarm methods
lt: Perspėjimo būdas

en: Alarm start
lt: Perspėjimo pradžios data

en: Alarm text
lt: Perspėjimo tekstas

en: Alarm title
lt: Perspėjimo pavadinimas

en: Alarms
lt: Perspėjimai

en: All
lt: Visos

en: All Authenticated Users
lt: Visi prisijungę vartotojai

en: All policy keys successfully reset.
lt: Visi politikos raktai sėkmingai atnaujinti.

en: All state removed for your devices. They will resynchronize next time they connect to the server.
lt: Viso jūsų renginio būsenos ištrintos. Jos atsinaujins sekantį kartą, kai įrenginys prisijungs prie serverio.

en: All synchronization sessions deleted.
lt: Visos sinchronizavimo sesijos ištrintos.

en: Alternate IMSP Login
lt: Alternatyvus IMSP prisijungimas

en: Alternate IMSP Password
lt: Alternatyvus IMSP slaptažodis

en: Alternate IMSP Username
lt: Alternatyvus IMSP vartotojo vardas

en: Alternate email address
lt: Alternatyvus el. pašto adresas

en: An unknown error has occured.
lt: Įvyko nežinoma klaida

en: Answer
lt: Atsakymas

en: Application
lt: Modulis

en: Application Context:
lt: Modulio kontekstas:

en: Application List
lt: Modulių sąrašas

en: Application is ready.
lt: Modulis veikia gerai.

en: Application is up-to-date.
lt: Naudojamas naujausias modulis.

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Arabic (Windows-1256)
lt: Arabiška (Windows-1256)

en: Are you sure you want to delete '%s'?
lt: Ar tikrai norite ištrinti '%s'?

en: Are you sure you want to remove the signup request for "%s"?
lt: Ar tikrai norite ištrinti "%s" registracijos prašymą?

en: Are you sure you wish to delete "%s"?
lt: Ar tikrai norite ištrinti "%s"?

en: Armenian (ARMSCII-8)
lt: Armėniška (ARMSCII-8)

en: Art
lt: Menas

en: Ascii Art
lt: Acsii menas

en: At least one database schema is outdated.
lt: Mažiausiai viena duomenų bazės schema pasenusi.

en: Attachment
lt: Failas

en: Attempt to delete a non-existent group.
lt: Bandote ištrinti neegzistuojančią grupę.

en: Attempt to delete a non-existent permission.
lt: Bandote ištrinti neegzistuojančias teises.

en: Attempt to edit a non-existent permission.
lt: Bandote redaguoti neegzistuojančias teises.

en: Attempt to edit a non-existent share.
lt: Bandote redaguoti neegzistuojantį elementą.

en: Authenticated to:
lt: Prisijungė prie:

en: Authorize Access to Friends Data:
lt: Leisti naudotis draugų duomenimis:

en: Authorize Publish
lt: Leisti publikuoti

en: Authorize Read:
lt: Leisti skaityti:

en: Authorize an infinite session:
lt: Leisti sesijai nesibaigti:

en: Automatic
lt: Automatinis

en: Available fields:
lt: Galimi laukai:

en: Azur
lt: Žydras

en: BOFH Excuses
lt: BOFH atsiprašymai

en: Baltic (ISO-8859-13)
lt: Baltiška (ISO-8859-13)

en: Barbie
lt: Barbė

en: Base graphics directory "%s" not found.
lt: Nėra pagrindinio grafikos katalogo "%s".

en: Block Settings
lt: Bloko parametrai

en: Block Type
lt: Bloko tipas

en: Blue Moon
lt: Mėlynas mėnulis

en: Blue and White
lt: Mėlynas ir baltas

en: Bookmarks
lt: Atžymos

en: Both
lt: Visos

en: Brown
lt: Rudas

en: Browser:
lt: Naršyklė:

en: Burnt Orange
lt: Prinokęs apelsinas

en: Cache init was not completed.
lt: Nebaigtas kešo iniciavimas.

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Calm
lt: Ramu

en: Camouflage
lt: Kamufliažas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cancel Problem Report
lt: Atšaukti problemos pranešimą

en: Cancel Wipe
lt: Atšaukti išvalymą

en: Cannot reset password automatically, contact your administrator.
lt: Automatinis slaptažodžio pakeitimas neveikia, susisiekite su administratoriumi.

en: Categories and Labels
lt: Kategorijos

en: Celtic (ISO-8859-14)
lt: Keltų (ISO-8859-14)

en: Central European (ISO-8859-2)
lt: Centrinės Europos (ISO-8859-2)

en: Change
lt: Pakeisti

en: Change Your Password
lt: Slaptažodžio keitimas

en: Change your personal information.
lt: Asmeninės informacijos keitimas.

en: Changing your password is not supported with the current configuration.  Contact your administrator.
lt: Dabartinė konfigūracija neleidžia keisti slaptažodžių. Susisiekite su savo administratoriumi.

en: Check
lt: Patikrinti

en: Check for newer versions
lt: Patikrinti ar nėra naujų versijų

en: Checking
lt: Tikrinama

en: Chinese Simplified (GB2312)
lt: Kinietiška paprasta (GB2312)

en: Chinese Traditional (Big5)
lt: Kinietiška tradicinė (Big5)

en: Choose %s
lt: Pasirinkite %s

en: Choose how to display dates (abbreviated format):
lt: Pasirinkite kaip vaizduoti datas (trumpasis formatas):

en: Choose how to display dates (full format):
lt: Pasirinkite kaip vaizduoti datas (ilgasis formatas):

en: Choose how to display times:
lt: Pasirinkite kaip vaizduoti laikus:

en: Clear
lt: Giedra

en: Clear Query
lt: Išvalyti užklausą

en: Clear out user: %s
lt: Vartotojo duomenų valymas: %s

en: Clear user
lt: Išvalyti vartotojo duomenis

en: Clear user data
lt: Išvalyti vartotojo duomenis

en: Clearing Early
lt: Giedra ryte

en: Clearing Late
lt: Giedra vakare

en: Click on one of your selected address books and then select all fields to search.
lt: Pele pažymėkite vieną iš Jūsų adresų knygelių, o po to pasirinkite laukus paieškai.

en: Click to Continue
lt: Tęsti

en: Client Anchor
lt: Kliento inkaras

en: Close Window
lt: Uždaryti langą

en: Clouds
lt: Debesuota

en: Clouds Early
lt: Debesuota ryte

en: Clouds Late
lt: Debesuota vakare

en: Cloudy
lt: Debesuota

en: Collapse
lt: Suskleisti

en: Collapse Sidebar
lt: Suskleisti įrankių juostą

en: Color Picker
lt: Spalvų paletė

en: Command
lt: Komanda

en: Command Shell
lt: Komandinė eilutė

en: Comments: %d
lt: Komentarai: %d

en: Computers
lt: Kompiuteriai

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Configuration
lt: Nustatymai

en: Configuration Differences
lt: Nustatymų pasikeitimai

en: Configuration for syncing with PDAs, Smartphones and Outlook.
lt: Sinchronizavimo su PDA, mobiliaisiais telefonais ir Outlook nustatymai.

en: Configuration is out of date.
lt: Reikia atnaujinti konfigūracinį failą.

en: Configuration upgrade scripts available
lt: Yra nustatymų atnaujinimo skriptų

en: Configure %s
lt: Konfigūruoti %s

en: Confirm Password
lt: Slaptažodis dar kartą

en: Continue
lt: Tęsti

en: Cookie
lt: Laimės žinutės

en: Cornflower
lt: Rugiagėlė

en: Could not connect to server "%s" using FTP: %s
lt: Nepavyko prisijungti prie "%s" serverio per FTP: %s

en: Could not contact server. Try again later.
lt: Nepavyko prisijungti prie serverio. Pabandykite vėliau.

en: Could not delete configuration upgrade script "%s".
lt: Nepavyko ištrinti nustatymų atnaujinimo skripto "%s".

en: Could not find authorization for <tag:appname /> to interact with your Twitter account
lt: Nepavyko rasti prisijungimo duomenų <tag:appname /> ir Twitter sąskaitos susijungimui

en: Could not reset the password for the requested user. Some or all of the details are not correct. Try again or contact your administrator if you need further help.
lt: Nepavyko pakeisti slaptažodžio šiam vartotojui. Kai kuri arba visa informacija yra netiksli. Pabandykite dar kartą arba susisiekite su savo administratoriumi jeigu reikalinga pagalba.

en: Could not revert configuration.
lt: Nepavyko atkeisti nustatymų.

en: Could not save a backup configuation: %s
lt: Nepavyko padaryti atsarginės nustatymų kopijos: %s

en: Could not save configuration upgrade script to: "%s".
lt: Nepavyko išsaugoti nustatymų atnaujinimo skripto į: "%s".

en: Could not save the backup configuration file %s.
lt: Nepavyko padaryti atsarginės %s nustatymų failo kopijos.

en: Could not save the configuration file %s. Use one of the options below to save the code.
lt: Nepavyko išsaugoti %s nustatymų failo. Norėdami išsaugoti kodą pasinaudokite vienu iš būdų apačioje.

en: Could not save the configuration file %s. You can either use one of the options to save the code back on %s or copy manually the code below to %s.
lt: Nepavyko išsaugoti %s nustatymų failo. Jūs galite arba naudotis atnaujinimo skriptu %s arba patys nukopijuoti kodą apačioje į %s.

en: Could not write configuration for "%s": %s
lt: Nepavyko užrašyti "%s" nustatymų: %s

en: Country
lt: Valstybė

en: Create
lt: Sukurti

en: Create New Identity
lt: Sukurti naują aprašą

en: Current 4 Phases
lt: Dabartinės 4 fazės

en: Current Alarms
lt: Esami perspėjimai

en: Current Sessions
lt: Esamos sesijos

en: Current Time
lt: Dabartinis laikas

en: Current Weather
lt: Dabartinės oro sąlygos

en: Current condition:
lt: Dabartinės sąlygos:

en: Cyrillic (KOI8-R)
lt: Kirilica (KOI8-R)

en: Cyrillic (Windows-1251)
lt: Kirilica (Windows-1251)

en: Cyrillic/Ukrainian (KOI8-U)
lt: Kirilica/Ukrainietiška (KOI8-U)

en: DB access is not configured.
lt: Duomenų bazės priėjimas nesukonfigūruotas.

en: DB schema is out of date.
lt: Duomenų bazės schema pasenusi.

en: DB schema is ready.
lt: Duomenų bazės schema veikia gerai.

en: Data
lt: Duomenys

en: DataTree
lt: Duomenų medis

en: DataTree Browser
lt: Duomenų medžio naršyklė

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Date
lt: Data

en: Date Received
lt: Gauta

en: Date: %s; time: %s
lt: Data: %s; laikas: %s

en: Day
lt: Diena

en: Default
lt: Standartinė reikšmė

en: Default Color
lt: Standartinė spalva

en: Default Shell
lt: Pagrindinė komandinė eilutė

en: Default charset for sending e-mail messages:
lt: Standartinė koduotė siunčiamiems laiškais:

en: Default location to use for location-aware features.
lt: Standartinė vieta, kuri bus naudojama jūsų lokacijai apibūdinti.

en: Definitions
lt: Apibrėžimai

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete "%s"
lt: Ištrinti "%s"

en: Delete All SyncML Data
lt: Ištinri visus SyncML duomenis

en: Delete Group
lt: Ištrinti grupę

en: Deleted configuration upgrade script "%s".
lt: Nustatymų atnaujinimo skriptas "%s" ištrintas.

en: Deleted synchronization session for device "%s" and database "%s".
lt: Sinchronizacijos sesija su įrenginiu "%s" ir duomenų baze "%s" ištrinta.

en: Describe the Problem
lt: Problemos aprašymas

en: Development
lt: Vystymas

en: Device
lt: Įrenginys

en: Device ID
lt: Įrenginio ID

en: Device Management
lt: Įrenginių valdymas

en: Device id:
lt: Įrenginio id:

en: Device is wiped
lt: Įrenginys išvalytas

en: Device successfully removed.
lt: Įrenginys sėkmingai ištrintas.

en: Device wipe successfully canceled.
lt: Įrenginio išvalymas sėkmingai atšauktas.

en: Dew Point
lt: Rasos taškas

en: Dew Point for last hour:
lt: Rasos taškas paskutinę valandą:

en: Dew point:
lt: Rasos taškas:

en: Disable
lt: Išjungti

en: Display 24-hour times?
lt: Rodyti 24-ių val. formatą?

en: Display Preferences
lt: Vaizdavimo nustatymai

en: Display detailed forecast
lt: Rodyti detalią progronę

en: Display forecast (TAF)
lt: Rodyti progronę (TAF)

en: Does the first row contain the field names? If yes, check this box:
lt: Ar pirmas įrašas yra lauko vardai?

en: Don't have an account? Sign up.
lt: Neturite vartotojo vardo? Užsiregistruokite.

en: Download %s
lt: Atsisiųsti %s

en: Download generated configuration as PHP script.
lt: Atsisiųsti sugeneruotus nustatymus kaip PHP skriptą.

en: Drizzle
lt: Smulkus lietus

en: Drugs
lt: Vaistai

en: Dynamic
lt: Dinaminis

en: E characters
lt: E simboliai

en: EU VAT identification
lt: EU VAT identifikacija

en: Edit
lt: Keisti

en: Edit "%s"
lt: Redaguoti "%s"

en: Edit Preferences for
lt: Keisti nustatymus

en: Edit permissions
lt: Redaguoti teises

en: Edit permissions for "%s"
lt: "%s" teisių redagavimas

en: Education
lt: Ugdymas

en: Email Address
lt: El. pašto adresas

en: Enter a name for the new category:
lt: Įveskite naujos kategorijos pavadinimą:

en: Enter a security question which you will be asked if you need to reset your password, e.g. 'what is the name of your pet?':
lt: Įrašykite klausimą, kuris jums bus užduotas jeigu pamiršite savo slaptažodį, pvz.: 'koks yra Jūsų gyvūno vardas?':

en: Error connecting to Twitter: %s Details have been logged for the administrator.
lt: Klaida jungiantis prie Twitter: %s Administratoriui išsiųstas detalus aprašymas.

en: Error deleting synchronization session:
lt: Klaida trinant sinchronizavimo sesiją:

en: Error deleting synchronization sessions:
lt: Klaida trinant sinchronizavimo sesijas:

en: Error updating password: %s
lt: Klaida atnaujinant slaptažodį: %s

en: Ethnic
lt: Etninės

en: Event Invites:
lt: Pakvietimai:

en: Every 15 minutes
lt: Kas 15 minučių

en: Every 2 minutes
lt: Kas 2 minutes

en: Every 30 seconds
lt: Kas 30 sekundžių

en: Every 5 minutes
lt: Kas 5 minutes

en: Every half hour
lt: Kas pusvalandį

en: Every hour
lt: Kas valandą

en: Every minute
lt: Kas minutę

en: Example values:
lt: Pavyzdžiui:

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Expand
lt: Išskleisti

en: Extra Large
lt: Labai didelis

en: FTP upload of configuration
lt: Nustatymų siuntimas per FTP

en: Facebook Integration
lt: Facebook integracija

en: Fade to Green
lt: Pereinantis į žalią

en: Fair
lt: Švelnus

en: Feed
lt: Srautas

en: Feed Address
lt: Srauto adresas

en: Feels Like
lt: Atrodo lyg

en: Feels like:
lt: Atrodo lyg:

en: Few Showers
lt: Trumpalaikis lietus

en: Few Snow Showers
lt: Trumpalaikė pūga

en: Fields to search
lt: Ieškoti laukuose

en: File Manager
lt: Failų tvarkymas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Filters
lt: Filtrai

en: First Half
lt: Pirmoji pusė

en: First Quarter
lt: Pirmasis ketvirtis

en: Fog
lt: Rūkas

en: Fog Early
lt: Rūkas ryte

en: Fog Late
lt: Rūkas vakare

en: Foggy
lt: Rūkanota

en: Food
lt: Maistas

en: Forecast (TAF)
lt: Orų prognozė (TAF)

en: Forecast Days (note that the returned forecast returns both day and night; a large number here could result in a wide block)
lt: Orų prognozės apimtis (įsidėmėkite, kad ši funkcija gražina ir dienos ir nakties prognozę; per didelis skaičius gali sudarkyti dizainą)

en: Forgot your password?
lt: Pamiršote savo slaptažodį?

en: Forms
lt: Formos

en: Fortune
lt: Frazė

en: Fortune type
lt: Frazių tipas

en: Fortunes
lt: Frazės

en: Fortunes 2
lt: Frazės 2

en: Forums
lt: Diskusijos

en: Freezing Drizzle
lt: Lijundra

en: Friend Requests:
lt: Draugų prašymai:

en: Friends enabled
lt: Draugai įjungti

en: From the
lt: Nuo

en: Full Description
lt: Pilnas aprašymas

en: Full Moon
lt: Pilnatis

en: Full Name
lt: Pilnas vardas

en: Generate %s Configuration
lt: Generuoti %s nustatymus

en: Generated Code
lt: Sugeneruotas kodas

en: Get More
lt: Rodyti daugiau

en: Global Preferences
lt: Bendri nustatymai

en: Go
lt: Rodyti

en: Goedel
lt: Gadelis

en: Google Search
lt: Google paieška

en: Greek (ISO-8859-7)
lt: Graikiška (ISO-8859-7)

en: Green
lt: Žalias

en: Grey
lt: Pilkas

en: Group Administration
lt: Grupių administravimas

en: Group name
lt: Grupės pavadinimas

en: Group was not created: %s.
lt: Grupė nebuvo sukurta: %s.

en: Groups
lt: Grupės

en: Guest Permissions
lt: Svečių teisės

en: Haze
lt: Migla

en: Heavy Rain
lt: Stiprus lietus

en: Heavy T-Storm
lt: Stipri audra

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
lt: Hebrajiška (ISO-8859-8-I)

en: Height
lt: Aukštis

en: Height of stream content (width automatically adjusts to block)
lt: Srauto turinio aukštis (plotis nustatomas automatiškai pagal bloką)

en: Help
lt: Pagalba

en: Help _Topics
lt: Pagalbos temos

en: Hemisphere
lt: Hemisfera

en: Here is the beginning of the file:
lt: Štai čia yra failo pradžia:

en: Hi-Contrast
lt: Didelio kontrasto

en: Hide Advanced Preferences
lt: Paslėpti išplėstinius nustatymus

en: Hide Results
lt: Paslėpti rezultatus

en: High
lt: Svarbu

en: Home Directory
lt: Namų katalogas

en: Horde
lt: Portalas

en: Horde Website
lt: Horde puslapis

en: How many fields (columns) are there?
lt: Kiek laukų (stulpelių) ten yra?

en: How many seconds before we check for new articles?
lt: Kas kiek sekundžių tikrinti ar yra naujų straipsnių?

en: Humidity
lt: Drėgnumas

en: Humidity:
lt: Drėgnumas:

en: Humorists
lt: Jumoreskos

en: I characters
lt: I simboliai

en: Icons Only
lt: Tik piktogramos

en: Icons for %s
lt: %s piktogramos

en: Icons with text
lt: Piktogramos su tekstu

en: Ideas
lt: Idėjos

en: Identity's name:
lt: Aprašo pavadinimas:

en: Import, Step %d
lt: Įkėlimas, %d žingsnis

en: Imported field: %s
lt: Laukas įkeltas: %s

en: Imported fields:
lt: Įkelti laukai:

en: In reply to:
lt: Atsakymas į:

en: In the lists below select both, a field imported from the source file at the left, and the matching field available in your address book at the right. Then hit "Add pair" to mark them for the import. Once your are finished hit "Next".
lt: Iš sąrašo apačioje pasirinkite abu, lauką iš įkelto failo kairėję ir atitinkamą lauką iš adresų knygelės dešinėje. Tada paspauskite "Pridėti porą", kad pažymėtumėte juos įkėlimui. Kai baigsite, paspauskite "Toliau".

en: Incorrect username or alternate address. Try again or contact your administrator if you need further help.
lt: Neiteisingas vartotojo vardas arba alternatyvus el. pašto adresas. Bandykite dar kartą arba susisiekite su savo administratoriumi jeigu reikalinga tolesnė pagalba.

en: Individual Users
lt: Individualūs vartotojai

en: Infinite sessions enabled.
lt: Nesibaigiančios sesijos įjungtos.

en: Information
lt: Informacija

en: Information no longer available.
lt: Informacija nebepasiekiama.

en: Inherited Members
lt: Paveldimi nariai

en: Insert an email address to which you can receive the new password:
lt: Įrašykite el. pašto adresą, į kurį norite gauti naują slaptažodį:

en: Insert the required answer to the security question:
lt: Įrašykite reikiamą atsakymą į klausimą viršuje:

en: Invalid VAT identification number format.
lt: Neteisingas VAT identifikacijos skaičiaus formatas.

en: Invalid action %s
lt: Neteisingas veiksmas %s

en: Invalid application.
lt: Neteisingas modulis.

en: Invalid hash.
lt: Neteisinga maiša.

en: Invalid license key.
lt: Neteisingas licenzijos raktas.

en: Invalid location provided.
lt: Nurodyta neleistina vietovė.

en: Invalid parent permission.
lt: Neteisingos paveldimos teisės.

en: Invalid partner id.
lt: Neteisingas pertnerio id.

en: Invalid product code.
lt: Neteisingas produkto kodas.

en: Isolated T-Storms
lt: Izoliuotos T-audros

en: Japanese (ISO-2022-JP)
lt: Japoniška (ISO-2022-JP)

en: Just now...
lt: Ką tik...

en: Kernel Newbies
lt: Branduolio naujokai

en: Keyword
lt: Raktinis žodis

en: Kids
lt: Vaikai

en: Korean (EUC-KR)
lt: Korėjietiška (EUC-KR)

en: Language
lt: Kalba

en: Large
lt: Didelis

en: Last Half
lt: Antra pusė

en: Last Password Change
lt: Paskutinį kartą slaptažodis buvo pakeistas.

en: Last Quarter
lt: Paskutinis ketvirtis

en: Last Sync Time
lt: Paskutinis susijungimo laikas

en: Last Updated:
lt: Atnaujinta:

en: Last login: %s
lt: Paskutinis prisijungimas: %s

en: Last login: %s from %s
lt: Paskutinis prisijungimas: %s iš adreso %s

en: Last login: Never
lt: Prisijungėte pirmą kartą

en: Latest
lt: Naujausia

en: Lavender
lt: Levandra

en: Law
lt: Teisė

en: Light Blue
lt: Šviesiai mėlynas

en: Light Drizzle
lt: Smulkus lietus

en: Light Rain
lt: Nedidelis lietus

en: Light Rain Early
lt: Nedidelis lietus ryte

en: Light Rain Late
lt: Nedidelis lietus vakare

en: Light Rain Shower
lt: Nedidelė liūtis

en: Light Rain with Thunder
lt: Nedidelis lietus su perkūnija

en: Light Snow
lt: Nedidelis sniegas

en: Light Snow Early
lt: Nedidelis sniegas ryte

en: Light Snow Late
lt: Nedidelis sniegas vakare

en: Light Snow Shower
lt: Nedidelė šlapdriba

en: Like
lt: Patinka

en: Limerick
lt: Limerikas

en: Linux Cookie
lt: Linux laimės žinutės

en: List Tables
lt: Rodyti lentelių sąrašą

en: Listing alarms failed: %s
lt: Parodyti perspėjimų sąrašo nepavyko: %s

en: Listing sessions failed: %s
lt: Parodyti sesijų nepavyko: %s

en: Listing users is disabled.
lt: Vartotojų sąrašas uždraustas.

en: Literature
lt: Literatūra

en: Loading...
lt: Krauna...

en: Local time:
lt: Vietinis laikas:

en: Locale and Time
lt: Lokalė ir laikas

en: Location
lt: Vieta

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Login failed because your username or password was entered incorrectly.
lt: Prisijungti nepavyko. Neteisingas Jūsų nurodytas vartotojo vardas ir/ar slaptažodis.

en: Login failed.
lt: Prisijungti nepavyko.

en: Login to Facebook and authorize <tag:app_name />
lt: Prisijunkite prie Facebook ir suteikite teises <tag:app_name />

en: Login to Twitter and authorize the <tag:appname /> application
lt: Prisijunkite prie Twitter ir suteikite teises <tag:appname />

en: Love
lt: Meilė

en: Low
lt: Nesvarbu

en: Loyola
lt: Lojola

en: Loyola Blue
lt: Mėlyna lojola

en: Magic
lt: Magija

en: Mail
lt: Paštas

en: Mail Admin
lt: Pašto valdymas

en: Manage the list of categories you have to label items with, and colors associated with those categories.
lt: Kategorijų sąrašo, kurioms priskiriami objektai, ir su jomis susijusių spalvų keitimas.

en: Manage your ActiveSync devices.
lt: Jūsų ActiveSync įrenginių valdymas.

en: Matching fields:
lt: Sujungti laukai:

en: Max temp last 24 hours:
lt: Maks. temp. pask. 24 val:

en: Max temp last 6 hours:
lt: Maks. temp. pask. 6 val:

en: Maximum Number of Portal Blocks
lt: Maksimalus portalo blokų skaičius

en: Maximum number of entries to display
lt: Maksimalus įrašų skaičius

en: Medicine
lt: Medicina

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Members
lt: Nariai

en: Mentions
lt: Mini

en: Menu mode:
lt: Meniu režimas:

en: Metar Weather
lt: Oro salygos

en: MetarDB is not connected.
lt: Neįdiegta Metar duomenų bazė.

en: Metric
lt: Matai

en: Min temp last 24 hours:
lt: Min. temp. pask. 24 val:

en: Min temp last 6 hours:
lt: Min. temp. pask. 6 hours:

en: Miscellaneous
lt: Kitos

en: Missing configuration.
lt: Nėra nustatymų.

en: Mist
lt: Migla

en: Mobile
lt: Mobilus

en: Mobile (Smartphone)
lt: Mobilus (Išm. tel.)

en: Mode
lt: Režimas

en: Moderate
lt: Vidutinis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Moon Phases
lt: Mėnulio fazės

en: Mostly Clear
lt: Daugiausia giedra

en: Mostly Cloudy
lt: Daugiausia apsinaukę

en: Mostly Cloudy and Windy
lt: Daugiausia apsinaukę ir vėjuota

en: Mostly Sunny
lt: Daugiausia saulėta

en: My Account
lt: Mano sąskaita

en: My Account Information
lt: Informacija apie mane

en: My Facebook Stream
lt: Mano Facebook srautas

en: My Portal
lt: Mano portalas

en: My Portal Layout
lt: Mano portalo išdėstymas

en: NO, I Do NOT Agree
lt: NE, NESUTINKU

en: NOTE: WIPING A DEVICE MAY RESET IT TO FACTORY DEFAULTS. PLEASE MAKE SURE YOU REALLY WANT TO DO THIS BEFORE REQUESTING A WIPE
lt: DĖMESIO: IŠVALYMAS ATSTATYS ĮRENGINIO GAMYKLINIUS NUSTATYMUS. PRIEŠ IŠVALANT ĮRENGINĮ ĮSITIKINKITE, KAD TIKRAI TO NORITE

en: Name
lt: Vardas

en: Never
lt: Niekada

en: New Category
lt: Nauja kategorija

en: New Messages:
lt: Naujos žinutės:

en: New Moon
lt: Naujas mėnulis

en: New Username (optional)
lt: Naujas vartotojo vardas (nebūtinas)

en: New password
lt: Naujas slaptažodis

en: New passwords don't match.
lt: Nauji slaptažodžiai nesutampa.

en: News
lt: Naujienos

en: Next
lt: Toliau

en: Next 4 Phases
lt: Tolesnės 4 fazės

en: Night
lt: Naktis

en: No Sound
lt: Be garso

en: No available configuration data to show differences for.
lt: Neužtenka duomenų skirtumų parodymui.

en: No change.
lt: Skirtumų nėra.

en: No icons found.
lt: Piktogramų nėra.

en: No location is set.
lt: Nenustatyta vietovė.

en: No location provided.
lt: Nenurodyta vietovė.

en: No offensive fortunes
lt: Nerodyti įžeidžiančių frazių

en: No pending signups.
lt: Nepatvirtintų registracijų nėra.

en: No stable version exists yet.
lt: Stabili versija dar neegzistuoja.

en: No temporary directory available for cache.
lt: Spartinimui nėra laikinojo katalogo.

en: No username specified.
lt: Neįrašėte vartotojo vardo.

en: No version found in original configuration. Regenerate configuration.
lt: Konfigūraciniame faile nėra versijos. Pergeneruokite nustatymus.

en: No version found in your configuration. Regenerate configuration.
lt: Konfigūraciniame faile nėra versijos. Pergeneruokite nustatymus.

en: None
lt: Nenurodyta

en: Nordic (ISO-8859-10)
lt: Šiaurės (ISO-8859-10)

en: Northern Hemisphere
lt: Šiaurinė hemisfera

en: Not Provisioned
lt: Nestebimas

en: Notes
lt: Užrašai

en: Nothing to browse, go back.
lt: Nėra ką peržiūrėti, eikite atgal.

en: Number of articles to display
lt: Kiek straipsnių rodyti

en: Number of seconds to wait to refresh
lt: Kas kiek sekundžių atnaujinti turinį

en: O characters
lt: 0 simboliai

en: Object Creator
lt: Objekto savininkas

en: Offense filter
lt: Žiaurumo filtras

en: Office
lt: Ofisas

en: Old and new passwords must be different.
lt: Naujasis slaptažodis turi skirtis nuo dabartinio.

en: Old password
lt: Senas slaptažodis

en: Old password is not correct.
lt: Senas slaptažodis neteisingas.

en: Only offensive fortunes
lt: Tik įžeidžiančios frazės

en: Only the owner or system administrator may change ownership or owner permissions for a share
lt: Elemento savininko teises gali keisti tik jo savininkas arba sistemos administratorius

en: Operating System
lt: Opracinės sistemos

en: Or enter a user name:
lt: Arba įrašykite vartotojo vardą:

en: Organizing
lt: Sisteminimas

en: Other
lt: Kita

en: Other Information
lt: Kita informacija

en: Other characters
lt: Kiti simboliai

en: Owner
lt: Savininkas

en: Owner:
lt: Savininkas:

en: PHP Code
lt: PHP kodas

en: PHP Shell
lt: PHP CLI

en: PM Clouds
lt: Dieną debesuota

en: PM Drizzle
lt: Dieną smulkus lietus

en: PM Fog
lt: Dieną rūkas

en: PM Light Rain
lt: Dieną lengvas lietus

en: PM Light Snow
lt: Dieną nedidelis sniegas

en: PM Rain
lt: Dieną lietus

en: PM Showers
lt: Dieną liūtis

en: PM Snow
lt: Dieną sniegas

en: PM Snow Showers
lt: Dieną pūga

en: PM Sun
lt: Dieną saulėta

en: PM T-Showers
lt: Dieną liūtis

en: PM T-Storms
lt: Dieną audra

en: POSIX extension is missing
lt: Nerastas POSIX modulis

en: P_HP Shell
lt: P_HP CLI

en: Partly Cloudy
lt: Dalinai debesuota

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Password changed successfully.
lt: Slaptažodis sėkmingai pakeistas.

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Passwords must match.
lt: Slaptažodžiai turi sutapti.

en: Paste
lt: Įkelti

en: Pending Signups:
lt: Nepatvirtintos registracijos:

en: People
lt: Žmonės

en: Perform Login Tasks
lt: Atlikti prisijungimo darbus

en: Permission "%s" not deleted.
lt: Teisė "%s" neištrinta.

en: Permissions
lt: Teisės

en: Permissions Administration
lt: Teisių administravimas

en: Personal Information
lt: Asmeninė informacija

en: Pets
lt: Gyvūnai

en: Photos
lt: Nuotraukos

en: Platitudes
lt: Banalybės

en: Please enter a password.
lt: Įveskite slaptažodį.

en: Please enter a username.
lt: Įveskite vartotojo vardą.

en: Please provide a summary of the problem.
lt: Aprašykite problemą.

en: Please read the following text. You MUST agree with the terms to use the system.
lt: Prašome perskaityti šį tekstą. Jūs PRIVALOTE sutikti su sąlygomis, jei norite naudotis sistema.

en: Pokes:
lt: Paraginimai:

en: Policy Key
lt: Politikos raktas

en: Policy Key:
lt: Politikos raktas:

en: Politics
lt: Politikai

en: Posted %s
lt: Parašyta %s

en: Posted %s via %s
lt: Parašyta %s per %s

en: Precipitation for last %d hour:  | Precipitation for last %d hours:
lt[0]: Krituliai pask. %d valandą:
lt[1]: Krituliai pask. %d valandas:
lt[2]: Krituliai pask. %d valandų:

en: Precipitation<br />chance
lt: Kritulių<br />galimybė

en: Pressure
lt: Slėgis

en: Pressure at sea level:
lt: Slėgis jūros lygyje:

en: Pressure:
lt: Slėgis:

en: Problem Description
lt: Problemos aprašymas

en: Provisioned
lt: Stebimas

en: Publish enabled.
lt: Publikavimas įjungtas.

en: Purple Horde
lt: Horde purpurinis

en: Query
lt: Užklausa

en: Quota
lt: Kvota

en: Rain
lt: Lietus

en: Rain Early
lt: Lietus ryte

en: Rain Late
lt: Lietus vakare

en: Rain Shower
lt: Liūtis

en: Rain and Snow
lt: Lietus ir sniegas

en: Rain to Snow
lt: Lietus pereinantis į sniegą

en: Random Fortune
lt: Atsitiktinė frazė

en: Read
lt: Skaityti

en: Read enabled
lt: Skaitymas įjungtas

en: Really delete "%s"? This operation cannot be undone.
lt: Tikrai ištrinti "%s"? Gražinti atgal nebegalėsite.

en: Really remove user data for user "%s"? This operation cannot be undone.
lt: Tikrai ištrinti vartotojo "%s" duomenis? Gražinti atgal nebegalėsite.

en: Refresh Dynamic Menu Elements:
lt: Atnaujinti kairiojo meniu elementus:

en: Refresh Portal View:
lt: Atnaujinti portalo vaizdą:

en: Refresh rate:
lt: Atnaujinimo dažnumas:

en: Registered User Devices
lt: Užregistruoti vartotojų įrenginiai

en: Remarks
lt: Pastabos

en: Remote Host:
lt: IP adresas:

en: Remote Servers
lt: Nutolę serveriai

en: Remote URL (http://www.example.com/horde):
lt: Nutolęs URL (http://www.pavyzdys.com/horde):

en: Remove
lt: Ištrinti

en: Remove pair
lt: Ištrinti porą

en: Remove saved script from server's temporary directory.
lt: Ištrinti atnaujinimo skriptą iš serverio laikinojo katalogo.

en: Remove user
lt: Ištrinti vartotoją

en: Remove user: %s
lt: Vartotojo trynimas: %s

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Reprovision All Devices
lt: Pertvarkyti visus įrenginius

en: Requested service could not be found.
lt: Nepavyko rasti reikalingo serviso.

en: Reset
lt: Iš naujo

en: Reset Password
lt: Pakeisti slaptažodį

en: Reset all device state. This will cause your devices to resyncronize all items.
lt: Ištrinti visas įrenginio būsenas. Tai sinchronizuos visus jūsų įrenginio duomenis iš naujo.

en: Reset your password
lt: Slaptažodžio keitimas

en: Restore Last Query
lt: Atnaujinti paskutinę užklausą

en: Results
lt: Rezultatai

en: Results for %s
lt: %s rezultatai

en: Return to Main Screen
lt: Grįžti į nustatymus

en: Retweet
lt: Įrašyti dar kartą

en: Retweeted by %s
lt: Parašė %s

en: Retype new password
lt: Pakartokite naują slaptažodį

en: Revert Configuration
lt: Atstatyti konfigūraciją

en: Riddles
lt: Mįslės

en: Run
lt: Vykdyti

en: SQL Shell
lt: SQL CLI

en: S_QL Shell
lt: S_QL CLI

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save "%s"
lt: Išsaugoti "%s"

en: Save and Finish
lt: Išsaugoti ir baigti

en: Save generated configuration as a PHP script to your server's temporary directory.
lt: Išsaugoti sugeneruotus nustatymus kaip PHP skriptą jūsų serverio laikinajame kataloge.

en: Saved configuration upgrade script to: "%s".
lt: Nustatymų atnaujinimo skriptas išsaugotas į: "%s".

en: Scattered Showers
lt: Trumpalaikės liūtys

en: Scattered T-Storms
lt: Trumpalaikės audros

en: Science
lt: Mokslas

en: Sea_rch
lt: Ieškoti

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search:
lt: Ieškoti:

en: Select a group to add:
lt: Pasirinkite grupę:

en: Select a new owner:
lt: Pasirinkite naują savininką:

en: Select a server
lt: Pasirinkite serverį

en: Select a user to add:
lt: Pasirinkite vartotoją:

en: Select all fields to search when expanding addresses.
lt: Pasirinkite laukelius, kuriuos naudosite adresų išskleidimui.

en: Select the characters you need from the boxes below. You can then copy and paste them from the text area.
lt: Iš žemiau esančių sąrašų pasirinkite reikiamus simbolius. Vėliau galite juos nukopijuoti į laišką.

en: Select the date and time format:
lt: Pasirinkite datos ir laiko formatą:

en: Select the date delimiter:
lt: Pasirinkite datos skirtuką:

en: Select the date format:
lt: Pasirinkite datos formatą:

en: Select the day and time order:
lt: Pasirinkite datos ir laiko kryptį:

en: Select the time delimiter:
lt: Pasirinkite laiko skirtuką:

en: Select the time format:
lt: Pasirinkite laiko formatą:

en: Select your color scheme.
lt: Pasirinkite spalvų derinį.

en: Select your preferred language:
lt: Pasirinkite norimą kalbą:

en: Send Problem Report
lt: Siųsti problemos pranešimą

en: Sensor:
lt: Sensorius:

en: Server Time
lt: Serverio laikas

en: Server data wrong or not available.
lt: Neteisingi arba neegzistuoja serverio duomenys.

en: Session Admin
lt: Sesijų valdymas

en: Session Timestamp:
lt: Sesijos laikas:

en: Sessions
lt: _Sesijos

en: Set preferences to allow you to reset your password if you ever forget it.
lt: Nustatymai leidžiantys jums pasikeisti slaptažodį, jeigu jį kada nors pamiršite.

en: Set up integration with your Facebook account.
lt: Facebook integracijos nustatymai.

en: Set up integration with your Twitter account.
lt: Twitter integracijos nustatymai.

en: Set up remote servers that you want to access from your portal.
lt: Nutolusių serverių, kuriuos norite matyti iš portalo, nustatymai.

en: Set your preferred language, timezone and date preferences.
lt: Kalbos, laiko zonos ir datos nustatymai.

en: Set your startup application, color scheme, page refreshing, and other display preferences.
lt: Pagrindinio modulio, puslapio spalvų, atsinaujinimo dažnumo ir kitų vaizdavimo parametrų nustatymai.

en: Several locations possible with the parameter:
lt: Su šiuo parametru galimos kelios vietovės:

en: Short Summary
lt: Trumpas aprašymas

en: Should access keys be defined for most links?
lt: Ar naudoti klaviatūros mygtukus valdymui?

en: Show
lt: Rodyti

en: Show Advanced Preferences
lt: Rodyti išplėstinius nustatymus

en: Show differences between currently saved and the newly generated configuration.
lt: Parodyti skirtumus tarp išsaugoto ir ką tik sugeneruoto konfigūracinio failo.

en: Show extra detail?
lt: Rodyti papildomas detales?

en: Show last login time when logging in?
lt: Rodyti paskutinio prisijungimo laiką?

en: Show notifications
lt: Rodyti perspėjimus

en: Show the %s Menu on the left?
lt: Rodyti %s meniu kairėje?

en: Showers
lt: Liūtis

en: Showers Early
lt: Liūtis ryte

en: Showers Late
lt: Liūtis vakare

en: Showers in the Vicinity
lt: Liūtis kaimynystinėse apylinkėse

en: Skip Login Tasks
lt: Praleisti prisijungimo darbus

en: Small
lt: Mažas

en: Snow
lt: Sniegas

en: Snow Early
lt: Sniegas ryte

en: Snow Late
lt: Sniegas vakare

en: Snow Shower
lt: Pūga

en: Snow Showers
lt: Pūgos

en: Snow Showers Early
lt: Pūgos ryte

en: Snow Showers Late
lt: Pūgos vakare

en: Snow depth:
lt: Sniego gylis:

en: Snow equivalent in water:
lt: Sniego kiekis vandeniu:

en: Songs & Poems
lt: Dainos ir Eilėraščiai

en: South European (ISO-8859-3)
lt: Pietų Europos (ISO-8859-3)

en: Southern Hemisphere
lt: Pietinė hemisfera

en: Special Character Input
lt: Specifinių simbolių įterpimas

en: Sports
lt: Sportas

en: Standard
lt: Standartas

en: Star Trek
lt: Star Trek'as

en: State Management
lt: Būsenos valdymas

en: Status
lt: Būsena

en: Status unable to be set.
lt: Nepavyko nustatyti būsenos.

en: Stream
lt: Srautas

en: Subdirectory "%s" not found.
lt: Pakatalogio "%s" nėra.

en: Submitted request to add "%s" to the system. You cannot log in until your request has been approved.
lt: Vartotojas "%s" sukurtas sistemoje. Kol jis nepatvirtintas, prisijungti negalėsite.

en: Succesfully connected your Facebook account or updated permissions.
lt: Sėkmingai prisijungta prie Facebook sąskaitos arba pakeistos teisės.

en: Success
lt: Sėkminga

en: Successfully added "%s" to the system.
lt: "%s" sėkmingai sukurtas sistemoje.

en: Successfully cleared data for user "%s" from the system.
lt: Vartotojo "%s" duomenys sėkmingai ištrinti iš sistemos.

en: Successfully deleted "%s".
lt: "%s" sėkmingai ištrinta.

en: Successfully removed "%s" from the system.
lt: "%s" sėkmingai ištrintas iš sistemos.

en: Successfully reverted configuration. Reload to see changes.
lt: Konfigūracija atstatyta sėkmingai. Perkraukite puslapį, kad pamatytumėte pakeitumus.

en: Successfully saved backup configuration.
lt: Atsarginė konfigūracijos kopija sėkmingai išsaugota.

en: Successfully saved the backup configuration file %s.
lt: Atsarginė konfigūracijos kopija sėkmingai išsaugota į failą %s.

en: Successfully updated "%s"
lt: "%s" sėkmingai atnaujintas.

en: Successfully wrote %s
lt: %s sėkmingai užrašytas.

en: Sun Rise
lt: Saulėtekis

en: Sun Set
lt: Saulėlygis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Sunny
lt: Saulėta

en: Sunrise
lt: Saulėtekis

en: Sunrise/Sunset
lt: Saulėtekis/Saulėlydis

en: Sunrise:
lt: Saulėtekis:

en: Sunset
lt: Saulėlygis

en: Sunset:
lt: Saulėlygis:

en: Syndicated Feed
lt: Susietas srautas

en: T-Showers
lt: Liūtis

en: T-Showers Early
lt: Liūtis ryte

en: T-Showers Late
lt: Liūtis vakare

en: T-Storm
lt: Audra

en: T-Storm and Windy
lt: Audra ir vėjuota

en: T-Storms
lt: Audros

en: T-Storms Early
lt: Audros ryte

en: T-Storms Late
lt: Audros vakare

en: Tag Cloud
lt: Raktiniai žodžiai

en: Tango Blue
lt: Mėlynas Tango

en: Tasks
lt: Darbai

en: Teal
lt: Žalsvas

en: Temp for last hour:
lt: Temp. pask. valandą:

en: Temperature
lt: Temperatūra

en: Temperature:
lt: Temperatūra:

en: Temperature<br />(%sHi%s/%sLo%s) &deg;%s
lt: Temperatūra<br />(%sHi%s/%sLo%s) &deg;%s

en: Temporarily unable to connect with Facebook, Please try again.
lt: Laikinai nepavyko prisijungti prie Facebook, pabandykite vėliau.

en: Temporarily unable to contact Twitter. Please try again later.
lt: Laikinai nepavyko prisijungti prie Twitter. Pabandykite vėliau.

en: Text Area
lt: Teksto laukas

en: Text Only
lt: Tik tekstas

en: Thai (TIS-620)
lt: Tailandietiška (TIS-620)

en: The Remote Wipe for device id %s has been cancelled.
lt: Nuotolinis išvalymas įrenginiui, kurio id %s, atšauktas.

en: The alarm has been deleted.
lt: Perspėjimas ištrintas.

en: The alarm has been saved.
lt: Perspėjimas išsaugotas.

en: The configuration for %s cannot be updated automatically. Please update the configuration manually.
lt: %s nustatymai negali būti atnaujinti automatiškai. Atnaujinkite nustatymus rankiniu būdu.

en: The default e-mail address to use with this identity:
lt: Pagrindinis el. pašto adresas susietas su šiuo aprašu:

en: The member state service could not be reached in time. Try again later or with a different member state.
lt: Nepavyko laiku pasiekti šalies serviso. Pabandykite vėliau arba pasirinkite kitą šalį.

en: The member state service is currently not available. Try again later or with a different member state.
lt: Šalies servisas šiuo metu neprieinamas. Pabandykite vėliau arba pasirinkite kitą šalį.

en: The provided country code is invalid.
lt: Nurodytas šalies kodas yra neteisingas.

en: The server "%s" has been deleted.
lt: Serveris "%s" ištrintas.

en: The server "%s" has been saved.
lt: Serveris "%s" išsaugotas.

en: The service is currently not available. Try again later.
lt: Servisas šiuo metu neprieinamas. Pabandykite vėliau.

en: The service is currently too busy. Try again later.
lt: Servisas šiuo metu užimtas. Pabandykite vėliau.

en: The signup request for "%s" has been removed.
lt: "%s" registracijos prašymas ištrintas.

en: The signup request for user "%s" has been removed.
lt: Vartotojo "%s" registracijos prašymas ištrintas.

en: The test script is currently enabled. For security reasons, disable test scripts when you are done testing (see horde/docs/INSTALL).
lt: Skriptas skirtas diegimo testavimui yra įjungtas. Kai tik baigsite testavimą saugumo sumetimais jį išjunkite (daugiau horde/docs/INSTALL).

en: The user "%s" already exists.
lt: Vartotojas "%s" jau egzistuoja.

en: The user "%s" does not exist.
lt: Vartotojas "%s" neegzistuoja.

en: Themes directory "%s" not found.
lt: Nėra temų katalogo "%s".

en: There was a problem adding "%s" to the system: %s
lt: Sukurti "%s" nepavyko: %s

en: There was a problem clearing data for user "%s" from the system:
lt: Nepavyko ištrinti vartotojo "%s" duomenų iš sistemos:

en: There was a problem removing "%s" from the system:
lt: Ištrinti "%s" nepavyko:

en: There was a problem updating "%s": %s
lt: Atnaujinti "%s" nepavyko: %s

en: There was an error contacting Twitter: %s
lt: Klaida jungiantis prie Twitter: %s

en: There was an error in the configuration form. Perhaps you left out a required field.
lt: Klaida konfigūracijos formoje. Greičiausiai neužpildėte reikiamų laukų.

en: There was an error making the request: %s
lt: Klaida siunčiant užklausą: %s

en: There was an error obtaining your Facebook session. Please try again later.
lt: Klaida kuriant jūsų Facebook sesiją. Pabandykite vėliau.

en: There was an error removing global data for %s. Details have been logged.
lt: Klaida trinant %s duomenis. Detalesnė informacija išsaugota registre.

en: There was an error with the requested permissions
lt: Klaida dėl nurodytų teisių

en: This VAT identification number is invalid.
lt: Šis VAT identifikacijos numeris yra neteisingas.

en: This VAT identification number is valid.
lt: Šis VAT identifikacijos numeris yra teisingas.

en: Thunder
lt: Perkūnija

en: Tickets
lt: Bilietai

en: Time Tracking
lt: Laiko apskaita

en: Time format
lt: Laiko formatas

en: Timestamp or unknown
lt: Laikas nežinomas

en: Timestamps of successful synchronization sessions
lt: Sėkmingų sinchronizavimo sesijų laikai

en: Title
lt: Pareigos

en: To exclude a particular field form the import or to correct a wrong match select a field in the lists below and hit "Remove pair".
lt: Norėdami ištrinti kurį nors lauką arba pataisyti neteisingą porą, pasirinkite lauką iš sąrašo apačioje ir paspauskite "Pašalinti porą".

en: To select multiple fields, hold down the Control (PC) or Command (Mac) while clicking.
lt: Norėdami pasirinkti keletą elementų, laikykite Control (PC) arba Command (Mac) klavišą, ir pasirinkite pele.

en: Today
lt: Šiandien

en: Tomorrow
lt: Rytoj

en: Traditional
lt: Paprastas

en: Translations
lt: Vertimai

en: Turkish (ISO-8859-9)
lt: Turkiška (ISO-8859-9)

en: Tweet
lt: Įrašas

en: Twitter Integration
lt: Twitter integracija

en: Twitter Timeline
lt: Twitter laiko juosta

en: Twitter Timeline for %s
lt: %s Twitter laiko juosta

en: U characters
lt: U simboliai

en: U.V. index:
lt: U.V. indeksas:

en: Unable to contact Twitter. Please try again later. Error returned: %s
lt: Nepavyko prisijungti prie Twitter. Pabandykite vėliau. Klaida: %s

en: Unable to delete "%s": %s.
lt: Nepavyko ištrinti "%s": %s.

en: Unable to set like.
lt: Veiksmas nepavyko.

en: Undo Changes
lt: Atšaukti pakeitimus

en: Unfiled
lt: Nenurodyta

en: Unicode (UTF-8)
lt: Unikodas (UTF-8)

en: Units
lt: Vienetai

en: Unknown location provided.
lt: Nurodyta nežinoma vietovė.

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Update %s
lt: %s keitimas

en: Update %s schema
lt: Atnaujinti %s schemą

en: Update all DB schemas
lt: Atnaujinti visas duomenų bazių schemas

en: Update all configurations
lt: Atnaujinti visus nustatymus

en: Update user
lt: Keisti vartotoją

en: Updated "%s".
lt: "%s" pakeista.

en: Updated schema for %s.
lt: %s schema atnaujinta.

en: Upload
lt: Nusiųsti

en: Uploaded all application configuration files to the server.
lt: Visi modulių nustatymų failai įkelti į serverį.

en: Use if name/password is different for IMSP server.
lt: Naudoti jeigu vartotojo vardas/slaptažodis IMSP serveriui yra kitoks.

en: User
lt: Vartotojas

en: User Administration
lt: Vartotojų administravimas

en: User Agent:
lt: Vartotojo naršyklė:

en: User Name
lt: Vartotojo vardas

en: User Registration
lt: Vartotojų registracija

en: User Registration has been disabled for this site.
lt: Vartotojų registracija išjungta.

en: User Registration is not properly configured for this site.
lt: Vartotojų registracija šiame puslapyje sukonfigūruota neteisingai.

en: User account not found
lt: Tokios vartotojo sąskaitos nėra

en: User to add:
lt: Pasirinkite vartotoją:

en: Username
lt: Vartotojo vardas

en: Username:
lt: Vartotojo vardas:

en: Users
lt: Vartotojai

en: Users in the system:
lt: Vartotojai šioje sistemoje:

en: VAT id number verification
lt: VAT id numerio patvirtinimas

en: VAT identification number:
lt: VAT identifikacijos numeris:

en: VAT number
lt: VAT numeris

en: Variable
lt: Kintantis

en: Version Check
lt: Versijos patikrinimas

en: Version Control
lt: Versijų kontrolė

en: Very High
lt: Labai didelis

en: Vietnamese (VISCII)
lt: Vietnamietiška (VISCII)

en: View an external web page
lt: Rodyti išorinį puslapį

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Visibility:
lt: Matomumas:

en: Warning
lt: Dėmesio

en: Weather Forecast
lt: Orų prognozė

en: Weather data provided by
lt: Orų prognozė pagal

en: Web Site
lt: WWW puslapis

en: Welcome
lt: Sveiki

en: Welcome, %s
lt: Labas, %s

en: Western (ISO-8859-1)
lt: Vakarų (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
lt: Vakarų (ISO-8859-15)

en: What application should %s display after login?
lt: Kokį modulį %s turi rodyti po prisijungimo?

en: What are you working on now?
lt: Ką šiuo metu dirbate?

en: What is the delimiter character?
lt: Koks skirtuko simbolis?

en: What is the quote character?
lt: Koks kabučių simbolis?

en: What's on your mind?
lt: Apie ką galvojate?

en: Which day would you like to be displayed as the first day of the week?
lt: Kuri diena yra pirmoji savaitės diena?

en: Which phases
lt: Kurios fazės

en: Width of the %s menu on the left:
lt: %s meniu plotis kairėje:

en: Wind
lt: Vėjas

en: Wind Early
lt: Vėjas ryte

en: Wind Late
lt: Vėjas vakare

en: Wind speed in knots
lt: Vėjo greitis mazgais

en: Wind:
lt: Vėjas:

en: Wind:
lt: Vėjas:

en: Wipe
lt: Išvalyti

en: Wipe is pending
lt: Laukiama išvalymo

en: Wisdom
lt: Išmintis

en: Work
lt: Darbas

en: Yes, I Agree
lt: Taip, aš sutinku

en: You and %d other person likes this | You and %d other people like this
lt[0]: Jūs ir %d kitas žmogus tai mėgsta
lt[1]: Jūs ir %d kiti žmonės tai mėgsta
lt[2]: Jūs ir %d kitų žmonių tai mėgsta

en: You are not allowed to add groups.
lt: Jūs neturite teisių grupių sukūrimui.

en: You are not allowed to add shares.
lt: Jūs neturite teisių bendrų objektų sukūrimui.

en: You are not allowed to change groups.
lt: Jūs neturite teisių grupių pakeitimui.

en: You are not allowed to change shares.
lt: Jūs neturite teisių bendrų objektų pakeitimui.

en: You are not allowed to delete groups.
lt: Jūs neturite teisių grupių ištrynimui.

en: You are not allowed to delete shares.
lt: Jūs neturite teisių bendrų objektų ištrynimui.

en: You are not allowed to list groups of shares.
lt: Jūs neturite teisių matyti bendrų objektų grupių sąrašo.

en: You are not allowed to list share permissions.
lt: Jūs neturite teisių matyti bendrų objektų teisių sąrašo.

en: You are not allowed to list shares.
lt: Jūs neturite teisių matyti bendrų objektų sąrašo.

en: You are not allowed to list users of groups.
lt: Jūs neturite teisių matyti grupių vartotojų sąrašo.

en: You are not allowed to list users of shares.
lt: Jūs neturite teisių matyti bendrų objektų vartotojų sąrašo.

en: You are not allowed to remove user data.
lt: Jūs neturite teisių ištrinti vartotojo duomenų.

en: You can also check your Facebook settings in your %s.
lt: Taip pat patikrinkite Facebook nustatymus savo %s.

en: You did not agree to the Terms of Service agreement, so you were not allowed to login.
lt: Jūs nesutikote su registracijos sąlygomis, todėl prisijungti negalite.

en: You have been logged out.
lt: Jūs atsijungėte.

en: You have denied the requested permissions.
lt: Jūs nesuteikėte teisių šiai užklausai.

en: You have not properly connected your Facebook account with Horde. You should check your Facebook settings in your %s.
lt: Jūs nesujungėte savo Facebook sąskaitos su Horde. Patikrinkite Facebook nustatymus savo %s.

en: You have not properly connected your Twitter account with Horde. You should check your Twitter settings in your %s.
lt: Jūs nesujungėte savo Twitter sąskaitos su Horde. Patikrinkite Twitter nustatymus savo %s.

en: You like this
lt: Jūs tai mėgstate

en: You must describe the problem before you can send the problem report.
lt: Prieš siųsdami pranešimą, aprašykite problemą.

en: You must select an server to be deleted.
lt: Turite pasirinkti serverį, kurį norite ištrinti.

en: You must specify a username to clear out.
lt: Nurodykite vartotojo vardą, kurio duomenis trinate.

en: You must specify a username to remove.
lt: Nurodykite vartotojo vardą trynimui.

en: You must specify the username to add.
lt: Nurodykite kuriamo vartotojo vardą.

en: You must specify the username to update.
lt: Nurodykite atnaujinamo vartotojo vardą.

en: Your Email Address
lt: Jūsų el. pašto adresas:

en: Your Information
lt: Informacija apie Jus

en: Your Internet Address has changed since the beginning of your session. To protect your security, you must login again.
lt: Nuo sesijos pradžios jūsų IP adresas pasikeitė. Turite prisijungti iš naujo.

en: Your Name
lt: Jūsų vardas/pavardė

en: Your authentication backend does not support adding users. If you wish to use Horde to administer user accounts, you must use a different authentication backend.
lt: Jūsų sistemos autentifikacijos posistemė nepalaiko vartotojų kūrimo. Jeigu vartotojų tvarkymui norite naudoti Horde, turite pasirinkti kitą autentifikacijos posistemę.

en: Your authentication backend does not support listing users, or the feature has been disabled for some other reason.
lt: Jūsų autentifikavimo sistema nepalaiko vartotojų sąrašo, arba ši funkcija uždrausta dėl tam tikrų priežasčių.

en: Your browser appears to have changed since the beginning of your session. To protect your security, you must login again.
lt: Nuo sesijos pradžios jūsų naršyklės tipas pasikeitė. Turite prisijungti iš naujo.

en: Your browser does not support this feature.
lt: Jūsų naršyklė nepalaiko šios galimybės.

en: Your current time zone:
lt: Jūsų laiko juosta:

en: Your full name:
lt: Jūsų vardas/pavardė:

en: Your login has expired.
lt: Jūsų vartotojo vardas nebegalioja.

en: Your new password for %s is: %s
lt: Jūsų naujas %s slaptažodis yra: %s

en: Your password has been reset
lt: Jūsų slaptažodis pakeistas

en: Your password has been reset, but couldn't be sent to you. Please contact the administrator.
lt: Jūsų slaptažodis pakeistas, tačiau nepavyko jo jums išsiųsti. Kreipkitės į sistemos administratorių.

en: Your password has been reset, check your email and log in with your new password.
lt: Jūsų slaptažodis pakeistas. Pasitikrinkite savo paštą ir prisijunkite su nauju slaptažodžiu.

en: Your password has expired
lt: Jūsų slaptažodis nebegalioja

en: Your password has expired.
lt: Jūsų slaptažodis nebegalioja.

en: Your remote servers:
lt: Jūsų nutolę serveriai:

en: Your session has expired. Please login again.
lt: Jūsų sesija baigėsi. Prašome prisijungti iš naujo.

en: Zippy
lt: Energingos

en: [Problem Report]
lt: [Problemos pranešimas]

en: [Unknown]
lt: [Nežinomas]

en: _Alarms
lt: _Perspėjimai

en: _Configuration
lt: _Nustatymai

en: _DataTree
lt: _Duomenų medis

en: _Groups
lt: G_rupės

en: _Home
lt: N_amai

en: _Permissions
lt: _Teisės

en: _Users
lt: V_artotojai

en: attachment
lt: prikabintas failas

en: calm
lt: ramus

en: falling
lt: krenta

en: from the %s (%s) at %s %s
lt: nuo %s (%s) %s %s

en: gusting
lt: gūsiai

en: inline
lt: paprasti

en: preferences
lt: nustatymai

en: rising
lt: kyla

en: show differences
lt: rodyti skirtumus

en: steady
lt: stabili

en: type the password twice to confirm
lt: slaptažodį turite įrašyti du kartus

en: unified
lt: unifikuoti
