Horde 4.0.7-git - en to lv translation catalogue (782 entries)

en: "%s" was added to the groups system.
lv: "%s" tika pievienots grupu sistēmai.

en: "%s" was added to the permissions system.
lv: "%s" tika pievienots pieejas tiesību sistēmai.

en: "%s" was not created: %s.
lv: "%s" nav izveidots: %s

en: %.2fMB used of %.2fMB allowed (%.2f%%)
lv: izmantoti %.2fMB no atļautajiem %.2fMB  (%.2f%%)

en: %d %s and %s
lv: %d %s un %s

en: %d days until your password expires.
lv: %d dienas līdz paroles derīguma termiņa beigām.

en: %d minutes
lv: %d minūtes

en: %d person likes this | %d persons like this
lv[0]: %d personām tas patīk
lv[1]: %d personai tas patīk
lv[2]: %d personām tas patīk

en: %d to %d of %d
lv: %d līdz %d no %d

en: %d-day forecast
lv: %d-dienas prognoze

en: %s - Notice
lv: %s - Piezīme

en: %s Configuration
lv: %s konfigurācija

en: %s Tasks - Confirmation
lv: %s uzdevumi - apstiprinājums

en: %s Terms of Agreement
lv: %s Līguma nosacījumi

en: %s at %s %s
lv: %s plkst. %s %s

en: %s is ready to perform the tasks below. Select each operation to run at this time.
lv: %s ir gatavs veikt zemāk uzskaitītos uzdevumus. Atzīmējiet operācijas, kuras vēlaties veikt šoreiz.

en: , gusting %s %s
lv: , brāzmas %s %s

en: , variable from %s to %s
lv: , mainīgs no %s līdz %s

en: 1 Day
lv: 1 diena

en: 1 Month
lv: 1 mēnesis

en: 1 Week
lv: 1 nedēļa

en: 12 Hour Format
lv: 12 stundu formāts

en: 2 Weeks
lv: 2 nedēļas

en: 24 Hour Format
lv: 24 stundu formāts

en: 24 hours
lv: 24 stundas

en: 24-hour format
lv: 24 stundu formāts

en: 3 Days
lv: 3 dienas

en: <tag:app_name /> cannot read information about your Facebook friends.
lv: <tag:app_name />nevar nolasīt informāciju par Jūsu Facebook draugiem.

en: <tag:app_name /> cannot read your stream messages and various other Facebook data items.
lv: <tag:app_name /> nevar nolasīt Jūsu paziņojumu plūsmu un dažādus citus Facebook datus.

en: <tag:app_name /> cannot set your status messages or publish other content to Facebook.
lv: <tag:app_name /> nevar uzstādīt Jūsu statusa informāciju vai publicēt citu saturu Facebook.

en: <tag:appname /> can interact with your Twitter account
lv: <tag:appname /> var mijiedarboties ar Jūsu Twitter kontu

en: A device wipe has been requested. Device will be wiped on next syncronization attempt.
lv: Pieprasīta datu iztīrīšana no iekārtas. Tas tiks izdarīts nākošās sinhronizēšanas laikā.

en: A newer version (%s) exists.
lv: Pieejama jaunāka (%s) versija.

en: A remote wipe for device id %s has been initiated. The device will be wiped during the next synchronisation.
lv: Attālināti ierosināta iekārtas %s datu tīrīšana. Iekārta tiks iztīrīta nākošās sinhronizācijas laikā.

en: Account Information
lv: Konta informācija

en: Account Password
lv: Parole

en: Actions
lv: Darbības

en: ActiveSync Device Administration
lv: ActiveSync Iekārtu administrēšana

en: ActiveSync Devices
lv: ActiveSync Iekārtas

en: ActiveSync not activated.
lv: ActiveSync nav iespējots.

en: Add
lv: Pievienot

en: Add Content
lv: Pievienot saturu

en: Add Here:
lv: Pievienot šeit:

en: Add Members
lv: Pievienot locekļus

en: Add a group
lv: Pievienot grupu

en: Add a new user:
lv: Pievienot jaunu lietotāju:

en: Add new alarm
lv: Pievienot jaunu brīdinājumu

en: Add pair
lv: Pievienot pāri

en: Add user
lv: Pievienot lietotāju

en: Added "%s" to the system, but could not add additional signup information: %s.
lv: "%s" pievienots sistēmai, taču nav iespējams pievienot papildus pieteikšanās informāciju: %s.

en: Added "%s" to the system. You can log in now.
lv: "%s" pievienots sistēmai. Tagad varat ienākt.

en: Adding users is disabled.
lv: Lietotāju pievienošana atslēgta.

en: Address
lv: Adrese

en: Address Book
lv: Kontakti

en: Administration
lv: Lietotāju vadība

en: Alarm end
lv: Brīdinājuma beigas

en: Alarm methods
lv: Brīdināšanas veids

en: Alarm start
lv: Brīdinājuma sākums

en: Alarm text
lv: Brīdinājuma teksts

en: Alarm title
lv: Brīdinājuma nosaukums

en: Alarms
lv: Brīdinājumi

en: All
lv: Visi

en: All Authenticated Users
lv: Visi autentificētie lietotāji

en: All policy keys successfully reset.
lv: Visas politikas atslēgas atjaunotas.

en: All state removed for your ActiveSync devices. They will resynchronize next time they connect to the server.
lv: Visu Jūsu ActiveSync iekārtu stāvokļi aizvākti. Tie tiks atkārtoti sinhronizēti, kad nākošo reizi pieslēgsies serverim.

en: All synchronization sessions deleted.
lv: Visas sinhronizācijas sesijas dzēstas.

en: Allow
lv: Atļaut

en: Allow alphanumeric
lv: Atļaut burtciparu

en: Allow any
lv: Atļaut visu

en: Allow only numeric
lv: Atļaut tikai skaitlisku

en: Alternate IMSP Login
lv: Alternatīvais IMSP lietotāja vārds

en: Alternate IMSP Password
lv: Alternatīvā IMSP parole

en: Alternate IMSP Username
lv: Alternatīvais IMSP lietotāja vārds

en: Alternate email address
lv: Alternatīvā e-pasta adrese

en: Answer
lv: Atbildēt

en: Application
lv: Aplikācija

en: Application Context
lv: Aplikācijas konteksts

en: Application List
lv: Aplikāciju saraksts

en: Application is ready.
lv: Aplikācija gatava.

en: Application is up-to-date.
lv: Aplikācijas versija ir aktuālā.

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Arabic (Windows-1256)
lv: Arābu (Windows-1256)

en: Are you sure you want to delete '%s'?
lv: Vai tiešām vēlaties izdzēst '%s'?

en: Are you sure you want to remove the signup request for "%s"?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst "%s" reģistrēšanās pieprasījumu?

en: Are you sure you wish to delete "%s"?
lv: Vai tiešām vēlaties izdzēst "%s"?

en: Armenian (ARMSCII-8)
lv: Armēņu (ARMSCII-8)

en: Art
lv: Māksla

en: At least one database schema is outdated.
lv: Vismaz vienas datubāzes shēma ir novecojusi.

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Attachment Download
lv: Pielikuma lejupielāde

en: Attempt to delete a non-existent group.
lv: Mēģinājums dzēsts neesošu grupu.

en: Attempt to delete a non-existent permission.
lv: Mēģinājums dzēsts neesošas tiesības.

en: Attempt to edit a non-existent permission.
lv: Mēģinājums mainīt neesošas tiesības.

en: Attempt to edit a non-existent share.
lv: Mēģinājums mainīt neeksistējošu koplietojumu.

en: Authenticated to
lv: Autentificēts

en: Authorize Access to Friends Data:
lv: Apstipriniet pieeju draugu datiem:

en: Authorize Publish
lv: Apstiprināt publicēšanu

en: Authorize Read:
lv: Apstiprināt lasīšanu:

en: Automatic
lv: Automātisks

en: Available fields:
lv: Pieejamie lauki:

en: BOFH Excuses
lv: BOFH attaisnojumi

en: Baltic (ISO-8859-13)
lv: Baltijas (ISO-8859-13)

en: Base graphics directory "%s" not found.
lv: Noformējuma tēmu katalogs "%s" nav atrasts.

en: Basic
lv: Pamata

en: Block Settings
lv: Bloka iestatījumi

en: Block Type
lv: Bloka tips

en: Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

en: Both
lv: Abi

en: Bottom
lv: Apakša

en: Browser
lv: Pārlūks

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Camera
lv: Kamera

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cancel Problem Report
lv: Atcelt problēmas pieteikumu

en: Cancel Wipe
lv: Atcelt tīrīšanu

en: Cannot reset password automatically, contact your administrator.
lv: Paroli automātiski nomainīt nav iespējams. Sazinieties ar administratoru.

en: Categories and Labels
lv: Kategorijas un iezīmes

en: Celtic (ISO-8859-14)
lv: Ķeltu (ISO-8859-14)

en: Central European (ISO-8859-2)
lv: Centrāleiropas (ISO-8859-2)

en: Change
lv: Mainīt

en: Change Location
lv: Mainīt atrašanās vietu

en: Change Your Password
lv: Nomainiet paroli

en: Change your personal information.
lv: Mainīt personīgo informāciju.

en: Changing your password is not supported with the current configuration.  Contact your administrator.
lv: Paroles maiņa netiek uzturēta šajā konfigurācijā. Sazinieties ar savu administratoru.

en: Check
lv: Ķeksis

en: Check for newer versions
lv: Pārbaudīt jauninājumus

en: Checking
lv: Pārbauda

en: Chinese Simplified (GB2312)
lv: Ķīniešu vienkāršotā (GB2312)

en: Chinese Traditional (Big5)
lv: Ķīniešu tradicionālā (Big5)

en: Choose %s
lv: Izvēlieties %s

en: Choose how to display dates (abbreviated format):
lv: Izvēlieties datumu attēlošanas veidu (saīsinātā formāta):

en: Choose how to display dates (full format):
lv: Izvēlieties datumu attēlošanas veidu (pilnā formāta):

en: Choose how to display times:
lv: Izvēlieties laika attēlošanas veidu:

en: Clear Query
lv: Notīrīt vaicājumu

en: Clear out user: %s
lv: Izdzēst lietotāju: %s

en: Clear user
lv: Izdzēst lietotāju

en: Clear user data
lv: Notīrīt lietotāja datus

en: Click on one of your selected address books and then select all fields to search.
lv: Uzklikšķiniet vienai no Jūsu izvēlētajām adrešu grāmatām un atzīmējiet laukus, kuros meklēt.

en: Click to Continue
lv: Uzklikšķiniet, lai turpinātu

en: Client Anchor
lv: Klienta enkurs

en: Close Window
lv: Aizvērt logu

en: Clouds
lv: Mākoņi

en: Codeword frequency
lv: Koda vārdu biežums

en: Collapse
lv: Savērst

en: Color Picker
lv: Krāsu izvēlne

en: Comics
lv: Komiksi

en: Command
lv: Komanda

en: Command Shell
lv: Komandrinda

en: Comments: %d
lv: Komentāri: %d

en: Computers
lv: Datori

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Configuration Differences
lv: konfigurācijas atšķirības

en: Configuration for syncing with PDAs, Smartphones and Outlook.
lv: Sinhronizācijas konfigurācija PDA, viedtālruņiem un Outlook.

en: Configuration is out of date.
lv: Konfigurācija ir novecojusi

en: Configuration upgrade scripts available
lv: Pieejami konfigurācijas jauninājuma skripti

en: Configure %s
lv: Konfigurēt %s

en: Confirm Password
lv: Apstiprināt paroli

en: Continue
lv: Turpināt

en: Cookie
lv: Kūciņa

en: Could not connect to server "%s" using FTP: %s
lv: Nav iespējams pieslēgties serverim "%s" izmantojot FTP: %s

en: Could not contact server. Try again later.
lv: Nav iespējams pieslēgties serverim. Mēģiniet vēlāk.

en: Could not delete configuration upgrade script "%s".
lv: Nevar nodzēst konfigurācijas atsvaidzināšanas skriptu "%s".

en: Could not find authorization for <tag:appname /> to interact with your Twitter account
lv: Nevar atrasta autorizācijas informāciju <tag:appname />, lai mijiedarbotos ar Jūsu Twitter kontu

en: Could not reset the password for the requested user. Some or all of the details are not correct. Try again or contact your administrator if you need further help.
lv: Pieprasītajam lietotājam paroli nav iespējams atjaunot. Atsevišķa vai visa informācija nav korekta. Mēģiniet vēlreiz vai arī sazinieties ar Jūsu sistēmas administratoru, ja nepieciešama palīdzība.

en: Could not revert configuration.
lv: Nevar atjaunot konfigurāciju.

en: Could not save a backup configuation: %s
lv: Nav iespējams saglabāt konfigurācijas rezerves kopiju: %s.

en: Could not save configuration upgrade script to: "%s".
lv: Nevar saglabāt konfigurācijas atsvaidzināšanas skriptu : "%s".

en: Could not save the configuration file %s. Use one of the options below to save the code.
lv: Nav iespējams saglabāt konfigurācijas failu %s. Izmantojiet vienu no piedāvātajām iespējām koda  saglabāšanai.

en: Could not save the configuration file %s. You can either use one of the options to save the code back on %s or copy manually the code below to %s.
lv: Nav iespējams saglabāt konfigurācijas failu %s. Vai nu izmantojiet vienu no piedāvātajām opcijām lai saglabātu kodu %s vai arī iekopējiet to %s ar roku.

en: Could not write configuration for "%s": %s
lv: Nevar saglabāt "%s" konfigurāciju: %s

en: Country
lv: Valsts

en: Create
lv: Izveidot

en: Create New Identity
lv: Izveidot jaunu identitāti

en: Current 4 Phases
lv: Pašreizējās 4 fāzes

en: Current Alarms
lv: Pašreizējie brīdinājumi

en: Current Locks
lv: Pašreiz bloķētie

en: Current Sessions
lv: Aktuālās sesijas

en: Current Time
lv: Pašreizējais laiks

en: Current Weather
lv: Šā brīža laika apstākļi

en: Current condition
lv: Šībrīža apstākļi

en: DB access is not configured.
lv: DB pieeja nav konfigurēta.

en: DB schema is out of date.
lv: Db shēma ir novecojusi.

en: DB schema is ready.
lv: Db shēma gatava.

en: Data
lv: Dati

en: Database
lv: Datubāze

en: Date
lv: Datums

en: Date Received
lv: Saņemšanas datums

en: Date: %s; time: %s
lv: Datums: %s; laiks: %s

en: Day
lv: Diena

en: Default
lv: Noklusētie

en: Default Color
lv: Noklusētās krāsas

en: Default Shell
lv: Noklusētā čaula

en: Default charset for sending e-mail messages:
lv: Noklusētais nosūtāmo vēstuļu kodējums:

en: Default location to use for location-aware features.
lv: Noklusētā atrašanās vieta dislokācijas jūtīgām funkcijām.

en: Definitions
lv: Definīcijas

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete "%s"
lv: Dzēst "%s"

en: Delete All SyncML Data
lv: Dzēst visus SyncML datus

en: Delete Group
lv: Dzēst grupu

en: Deleted configuration upgrade script "%s".
lv: Konfigurācijas atsvaidzināšanas skripts "%s" izdzēsts.

en: Deleted synchronization session for device "%s" and database "%s".
lv: Dzēsta sinhronizācijas sesija iekārtai "%s" un datu bāzei "%s".

en: Describe the Problem
lv: Aprakstiet problēmu

en: Development
lv: Izstrāde

en: Device
lv: Iekārta

en: Device ID
lv: Iekārtas ID

en: Device Management
lv: Iekārtu vadība

en: Device encryption
lv: Ierīces šifrēšana

en: Device id:
lv: Iekārtas ID:

en: Device is wiped
lv: Iekārta izslaucīta

en: Device successfully removed.
lv: Iekārta veiksmīgi atvienota.

en: Device wipe successfully canceled.
lv: Iekārtas tīrīšana veiksmīgi atcelta.

en: Dew Point
lv: Rasas punkts

en: Dew Point for last hour:
lv: Rasas punkts pēdējā stundā:

en: Dew point
lv: Rasas punkts

en: Disable
lv: Izslēgt

en: Display 24-hour times?
lv: Rādīt 24 h laiku?

en: Display Preferences
lv: Attēlošanas iestatījumi

en: Display detailed forecast
lv: Parādīt detalizētu prognozi

en: Display forecast (TAF)
lv: Rādīt prognozi (TAF)

en: Does the first row contain the field names? If yes, check this box:
lv: Vai pirmā rinda satur lauku nosaukumus? Ja jā, ieķeksējiet šo rūtiņu:

en: Don't have an account? Sign up.
lv: Nav konta? Reģistrējieties.

en: Download %s
lv: Lejupielādēt %s

en: Download generated configuration as PHP script.
lv: Lejuplādēt ģenerēto konfigurāciju kā PHP skriptu.

en: Drugs
lv: Narkotikas

en: Dynamic
lv: Dinamisks

en: EU VAT identification
lv: ES PVN identifikācija

en: Edit
lv: Labot

en: Edit "%s"
lv: Labot "%s"

en: Edit Preferences for
lv: Mainīt iestatījumus

en: Edit permissions
lv: Labot pieejas tiesības

en: Edit permissions for "%s"
lv: Labot pieejas tiesības "%s"

en: Education
lv: Izglītība

en: Email Address
lv: E-pasta adrese

en: End Time
lv: Beigu laiks

en: English
lv: Angļu

en: Enter a name for the new category:
lv: Ievadiet jaunās kategorijas nosaukumu:

en: Enter a security question which you will be asked if you need to reset your password, e.g. 'what is the name of your pet?':
lv: Ievadiet drošības jautājumu, kuru izmantot paroles maiņas nepieciešamības gadījumā, piemēram - 'kāds ir Jūsu mājdzīvnieka vārds?':

en: Error connecting to Twitter: %s Details have been logged for the administrator.
lv: Kļūda pieslēdzoties Twitte: %s. Sīkāka informācija fiksēta administratora žurnālā.

en: Error deleting synchronization session:
lv: Kļūda dzēšot sinhronizācijas sesiju:

en: Error deleting synchronization sessions:
lv: Kļūda dzēšot sinhronizācijas sesijas:

en: Error updating password: %s
lv: Kļūda mainot paroli: %s

en: Ethnic
lv: Etniskie

en: Event Invites:
lv: Uzaicinātie:

en: Every 15 minutes
lv: Ik 15 minūtes

en: Every 2 minutes
lv: Ik 2 minūtes

en: Every 30 seconds
lv: Ik 30 sekundes

en: Every 5 minutes
lv: Ik 5 minūtes

en: Every half hour
lv: Ik pusstundu

en: Every hour
lv: Ik stundu

en: Every minute
lv: Katru minūti

en: Example values:
lv: Paraugvērtības

en: Execute
lv: Izpildīt

en: Expand
lv: Izvērst

en: Extra Large
lv: Ārkārtīgi liels

en: FTP upload of configuration
lv: FTP konfigurācijas  augšuplietošana

en: Facebook Integration
lv: Facebook integrācija

en: Failed unlock attempts before device is wiped
lv: Neveiksmīgas atslēgšanas mēģinājumi pirms iekārtas iztīrīšanas

en: Feed
lv: Plūsma

en: Feed Address
lv: Feed adrese

en: Feels Like
lv: Komforts

en: Fields to search
lv: Meklēt laukos:

en: File Manager
lv: Faili

en: Filter
lv: Filtrs

en: Filters
lv: Filtri

en: First Half
lv: Pirmā puse

en: First Quarter
lv: Pirmais ceturksnis

en: Food
lv: Pārtika

en: Force
lv: Piespiedu

en: Forecast (TAF)
lv: Prognoze (TAF)

en: Forecast Days (note that the returned forecast returns both day and night; a large number here could result in a wide block)
lv: Prognozes dienas (ņemiet vērā, ka prognozes satur gan dienas, gan nakts informāciju, liels dienu skaits var izvērsties par apjomīgu bloku)

en: Forgot your password?
lv: Aizmirsāt paroli?

en: Forms
lv: Formas

en: Fortune type
lv: Fortune tips

en: Fortunes
lv: Aforismi

en: Forums
lv: Forumi

en: Friend Requests:
lv: Draugu pieprasījumi:

en: Friends enabled
lv: Draugi iespējoti

en: From the %s (%s &deg;) at %s %s
lv: no %s (%s &deg;) plkst. %s %s

en: From the %s at %s %s
lv: No %s plkst. %s %s

en: Full Description
lv: Pilns apraksts

en: Full Moon
lv: Pilnmēness

en: Full Name
lv: Pilns vārds

en: Generate %s Configuration
lv: Ģenerēt %s konfigurāciju

en: Generated Code
lv: Ģenerētais kods

en: Get More
lv: Saņemt vairāk

en: Global Preferences
lv: Globālie iestatījumi

en: Go
lv: Aiziet

en: Google Search
lv: Google meklēšana

en: Group Administration
lv: Grupu vadība

en: Group name
lv: Grupas nosaukums

en: Group was not created: %s.
lv: Grupa nav izveidota: %s.

en: Groups
lv: Grupas

en: Guest Permissions
lv: Viesa pieejas tiesības

en: HTML Email
lv: HTML e-pasts

en: Height
lv: Augstums

en: Height of stream content (width automatically adjusts to block)
lv: Plūsmas satura augstums (platums pieskaņojas blokam automātiski)

en: Help
lv: Palīdzība

en: Help _Topics
lv: Palīdzības temati

en: Hemisphere
lv: Puslode

en: Here is the beginning of the file:
lv: Faila sākums:

en: Hide Advanced Preferences
lv: Slēpt paplašinātos iestatījumus

en: Hide Results
lv: Slēpt rezultātus

en: Home Directory
lv: Mājas mape

en: How many fields (columns) are there?
lv: Cik daudz lauku (sleju) šeit ir?

en: How many seconds before we check for new articles?
lv: Cik sekundes līdz nākošajam jaunu rakstu pieprasījumam?

en: Humidity
lv: Gaisa mitrums

en: Humorists
lv: Humoristi

en: Icons for %s
lv: Ikonas %s

en: Identity's name:
lv: Identitātes nosaukums:

en: Import, Step %d
lv: Imports, %d solis

en: Imported field: %s
lv: Ielādētais lauks: %s

en: Imported fields:
lv: Ielādētie lauki:

en: In reply to:
lv: Atbildot uz:

en: In the lists below select both, a field imported from the source file at the left, and the matching field available in your address book at the right. Then hit "Add pair" to mark them for the import. Once your are finished hit "Next".
lv: Zemāk redzamajos sarakstos izvēlieties lauka nosaukumu no importējamās datnes (kreisajā pusē) un atbilstošo nosaukumu no Jūsu adrešu grāmatas (labajā pusē). Pēc tam uzklikšķiniet "Pievienot pāri", lai atzīmētu tos importam. Kad viss pabeigts, uzklikšķiniet "Turpināt".

en: Incorrect username or alternate address. Try again or contact your administrator if you need further help.
lv: Nepareizs lietotāja vārds vai alternatīvā adrese. Sazinieties ar Jūsu sistēmas administratoru, ja nepieciešama palīdzība.

en: Individual Users
lv: Individuālie lietotāji

en: Information
lv: Informācija

en: Inherited Members
lv: Atvasinātie locekļi

en: Insert an email address to which you can receive the new password:
lv: Norādiet e-pasta adresi, kur varat saņemt jauno paroli.

en: Insert the required answer to the security question:
lv: Pareizā atbilde uz drošības jautājumu:

en: Invalid VAT identification number format.
lv: Nepareizs PVN maksātāja reģistrācijas numura formāts.

en: Invalid action %s
lv: Nepareiza darbība %s

en: Invalid application.
lv: Nederīga aplikācija.

en: Invalid hash.
lv: Nepareizs hash.

en: Invalid parent permission.
lv: Nederīgas augstākā līmeņa tiesības.

en: Inventory
lv: Inventārs

en: Just now...
lv: Tikai tagad...

en: Kernel Newbies
lv: Kodola jaunuļi

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: Kids
lv: Bērni

en: Language
lv: Valoda

en: Large
lv: Liels

en: Last Half
lv: Otrā puse

en: Last Password Change
lv: Pēdēja paroles maiņa

en: Last Quarter
lv: Pēdējais ceturksnis

en: Last Sync Time
lv: Pēdējās sinhronizācijas laiks

en: Last Updated:
lv: Pēdējo reizi atjaunots:

en: Last login: %s
lv: Pēdējā pieslēgšanās: %s

en: Last login: %s from %s
lv: Pēdējā pieslēgšanās: %s no %s

en: Last login: Never
lv: Pēdējā pieslēgšanās: nekad

en: Latest
lv: Pēdējais

en: Law
lv: Likumi

en: Like
lv: Līdzīgs

en: Limerick
lv: Limerika

en: Linux Cookie
lv: Linux kūciņa

en: List Tables
lv: Tabulu saraksts

en: Listing alarms failed: %s
lv: Kļūme veidojot brīdinājumu sarakstu: %s

en: Listing locks failed: %s
lv: Kļūme veidojot bloķēto sarakstu: %s

en: Listing sessions failed: %s
lv: Kļūme veidojot sesiju sarakstu: %s

en: Listing users is disabled.
lv: Lietotāju saraksta aplūkošana atslēgta.

en: Literature
lv: Literatūra

en: Local time: %s %s
lv: Vietējais laiks: %s %s

en: Locale and Time
lv: Lokāle un laiks

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Lock User
lv: Bloķēt lietotāju

en: Locks
lv: Bloķētie

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Log out
lv: Iziet

en: Logged in to Facebook
lv: Savieno s ar Facebook

en: Login failed because your username or password was entered incorrectly.
lv: Pieslēgties neizdevās, jo ievadīts nepareizs lietotāja vārds vai parole.

en: Login failed.
lv: Pieslēgties neizdevās

en: Login to Facebook and authorize <tag:app_name />
lv: Pieslēdzities Facebook un autorizējiet <tag:app_name />

en: Login to Twitter and authorize the <tag:appname /> application
lv: Pieslēdzities Twitter un autorizējiet <tag:app_name /> aplikāciju

en: Logout
lv: Iziet

en: Love
lv: Mīlestība

en: Mail
lv: Pasts

en: Mail Admin
lv: Pasta admins

en: Manage the list of categories you have to label items with, and colors associated with those categories.
lv: Jūsu objektu iezīmēšanai izmantojamo kategoriju un piešķirto krāsu saraksts.

en: Manage your ActiveSync devices.
lv: Vadīt Jūsu ActiveSync iekārtas.

en: Matching fields:
lv: Saskanošie lauki

en: Max temp last 24 hours:
lv: Maks. temp.  pēdējās 24 stundās:

en: Max temp last 6 hours:
lv: Maks. temp.  pēdējās 6 stundās:

en: Maximum Email age
lv: Maksimālais e-pasta vecums

en: Maximum Number of Portal Blocks
lv: Maksimālais portāla bloku skaits

en: Maximum attachment size
lv: Maksimālais pielikuma lielums

en: Maximum number of entries to display
lv: Maksimālais vienlaikus rādāmo ierakstu skaits

en: Medicine
lv: Medicīna

en: Medium
lv: Vidējs

en: Members
lv: Locekļi

en: Mentions
lv: Citāti

en: Metric
lv: Metriskās

en: Min temp last 24 hours:
lv: Min. temp. pēdējās 24 stundās:

en: Min temp last 6 hours:
lv: Min. temp. pēdējās 6 stundās:

en: Minimum PIN length
lv: Minimālais PIN garums

en: Minutes of inactivity before device should lock
lv: Minūtes bez aktivitātes pirms ierīces aizslēgšanās

en: Miscellaneous
lv: Dažādi

en: Missing configuration.
lv: Nav atrodama konfigurācija.

en: Mobile (Minimal)
lv: Mobilais pasts

en: Mobile (Smartphone)
lv: Mobilais (viedtālrunis)

en: Mobile Optimized Apps
lv: Mobilai lietošanai optimizētas aplikācijas

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Moon Phases
lv: Mēness fāzes

en: My Account
lv: Man konts

en: My Account Information
lv: Jūsu informācija

en: My Facebook Stream
lv: Mana Facebook plūsma

en: My Portal
lv: Mans portāls

en: My Portal Layout
lv: Mans portāla izkārtojums

en: N/A
lv: Nav

en: NO, I Do NOT Agree
lv: Nē, es nepiekrītu

en: NOTE: WIPING A DEVICE MAY RESET IT TO FACTORY DEFAULTS. PLEASE MAKE SURE YOU REALLY WANT TO DO THIS BEFORE REQUESTING A WIPE
lv: UZMANĪBU: IEKĀRTAS IZTĪRĪŠANA VAI NOVEST PIE RŪPNĪCAS IESTATĪJUMU ATJAUNOŠANAS. PIRMS IZTĪRĪŠANAS PIEPRASĪŠANAS PĀRLIECINIETIES, VAI PATIEŠĀM TO VĒLATIES

en: Name
lv: Vārds

en: Never
lv: Nekad

en: New Category
lv: Jauna kategorija

en: New Messages:
lv: Jaunas vēstules:

en: New Moon
lv: Jauns Mēness

en: New Username (optional)
lv: Jauns lietotāja vārds (nav obligāts)

en: New password
lv: Jauna parole

en: New passwords don't match.
lv: Jaunās paroles neatbilst.

en: News
lv: Jaunumi

en: Next
lv: Turpināt

en: Next 4 Phases
lv: Nākošās 4 fāzes

en: No Sound
lv: Nav skaņas

en: No available configuration data to show differences for.
lv: Nav pieejami konfigurācijas dati, kuriem rādīt atšķirības.

en: No change.
lv: Nav izmaiņu.

en: No icons found.
lv: Ikonas nav atrastas.

en: No items to display
lv: Nav attēlojamu ierakstu

en: No location is set.
lv: Nav iestatīta atrašanās vieta.

en: No offensive fortunes
lv: Neaizskaroši dienas citāti

en: No pending signups.
lv: Nav gaidošu pieteikumu.

en: No push while roaming
lv: Neizmantot stumšanu (push) viesabonēšanas laikā

en: No security question has been set. Please contact your administrator.
lv: Nav norādīts drošības jautājums. Sazinieties ar savu administratoru.

en: No stable version exists yet.
lv: Stabila versija pagaidām nepastāv.

en: No username specified.
lv: Nav norādīts lietotājs.

en: No version found in original configuration. Regenerate configuration.
lv: Oriģinālajā konfigurācijā nav atrasta versijas informācija. Reģenerējam konfigurāciju.

en: No version found in your configuration. Regenerate configuration.
lv: Konfigurācijā nav atrasta versijas informācija. Reģenerējam konfigurāciju.

en: None
lv: Neviens

en: Northern Hemisphere
lv: Ziemeļu puslode

en: Not Provisioned
lv: Nav nodrošināts

en: Notes
lv: Piezīmes

en: Nothing to browse, go back.
lv: Nav ko pārlūkot, atgriezieties atpakaļ.

en: Number of articles to display
lv: Rādāmo rakstu skaits

en: Number of seconds to wait to refresh
lv: pēc cik sekundēm atsvaidzināt:

en: Object Creator
lv: Objektu redaktors

en: Offense filter
lv: Apvainojumu filtrs

en: Office
lv: Birojs

en: Old and new passwords must be different.
lv: Vecajai un jaunajai parolei ir jāatšķiras.

en: Old password
lv: Vecā parole

en: Old password is not correct.
lv: Nepareiza vecā parole.

en: Only offensive fortunes
lv: Tikai aizskaroši dienas citāti

en: Only the owner or system administrator may change ownership or owner permissions for a share
lv: Tikai objekta īpašnieks vai sistēmas administrators var mainīt koplietojuma īpašnieku vai tā pieejas tiesības.

en: Operating System
lv: Operētājsistēma

en: Or enter a user name:
lv: Vai ievadiet lietotāja vārdu:

en: Other Information
lv: Cita informācija

en: Other Options
lv: Citi iestatījumi

en: Others
lv: Citi

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Owner:
lv: Īpašnieks:

en: PHP Code
lv: PHP kods

en: PHP Shell
lv: PHP čaula

en: POP/IMAP Email accounts
lv: POP/IMAP e-pasta konti

en: POSIX extension is missing
lv: POSIX paplašinājums nav atrodams

en: P_HP Shell
lv: P_HP čaula

en: Password
lv: Parole

en: Password Complexity
lv: Paroles sarežģītība

en: Password changed successfully.
lv: Parole veiksmīgi nomainīta.

en: Passwords must match.
lv: Parolēm ir jāsakrīt.

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Pending Signups:
lv: Gaidoši pieteikumi:

en: People
lv: Cilvēki

en: Perform Login Tasks
lv: Izpildīt pieslēgšanās uzdevumus

en: Permission "%s" not deleted.
lv: Tiesības "%s" nav izdzēstas.

en: Permissions
lv: Tiesības

en: Permissions Administration
lv: Tiesību vadība

en: Personal Information
lv: Personīgā informācija

en: Pets
lv: Mājdzīvnieki

en: Photos
lv: Foto

en: Platitudes
lv: Banalitātes

en: Please enter a password.
lv: Lūdzu ievadiet paroli.

en: Please enter a username.
lv: Lūdzu ievadiet lietotāja vārdu.

en: Please provide a summary of the problem.
lv: Lūdzu norādiet problēmas anotāciju.

en: Please read the following text. You MUST agree with the terms to use the system.
lv: Lūdzu, izlasiet sekojošo tekstu. Jums IR JĀPIEKRĪT noteikumiem, ja vēlaties izmantot šo sistēmu.

en: Pokes:
lv: Belzieni:

en: Policy Key
lv: Politikas atslēga

en: Politics
lv: Politika

en: Position of reply text when replying to email on your device. Note that some devices will always send the citation string at the end of the reply text.
lv: Atbildes teksta novietojums, atbildot uz e-pastu no Jūsu ierīces. Ņemiet vērā, ka dažas ierīces citēto tekstu vienmēr pievieno atbildes beigās.

en: Posted %s
lv: Nosūtīts %s

en: Posted %s via %s
lv: Nosūtīts %s caur %s

en: Precipitation for last %d hour:  | Precipitation for last %d hours:
lv[0]: Nokrišņi pēdējā %d stundā:
lv[1]: Nokrišņi pēdējās %d stundās:
lv[2]: Nokrišņi pēdējās %d stundās:

en: Precipitation%schance
lv: Nokrišņu%siespējamība

en: Pressure
lv: Spiediens

en: Pressure at sea level:
lv: Spiediens jūras līmenī:

en: Principal
lv: Galvenais

en: Problem Description
lv: Problēmas apraksts

en: Provisioned
lv: Nodrošināts

en: Provisioning
lv: Nodrošināšana

en: Publish enabled.
lv: Publicēšana iespējota.

en: Query
lv: Vaicājums

en: Quota
lv: Kvota

en: Random Fortune
lv: Gadījuma citāts

en: Read
lv: Lasīt

en: Read enabled
lv: Lasīšana atļauta

en: Really delete "%s"? This operation cannot be undone.
lv: Tiešām dzēst "%s"? Šī darbība ir neatgriezeniska.

en: Really remove user data for user "%s"? This operation cannot be undone.
lv: Tiešām izdzēst lietotāja "%s" datus? Šī darbība ir neatgriezeniska.

en: Refresh Dynamic Menu Elements:
lv: Atsvaidzināt dinamiskās izvēlnes elementus:

en: Refresh Portal View:
lv: Atsvaidzināt portāla skatījumu:

en: Refresh rate:
lv: Atsvaidzināšanas biežums:

en: Registered User Devices
lv: Reģistrētās lietotāja iekārtas

en: Regular Apps
lv: Ierastās aplikācijas

en: Remarks
lv: Remarkas

en: Remote Host
lv: Attālinātā stacija

en: Remove
lv: Aizvākt

en: Remove pair
lv: Izdzēst pāri

en: Remove saved script from server's temporary directory.
lv: Izdzēsiet saglabāto skriptu no servera pagaidu kataloga.

en: Remove user
lv: Dzēst lietotāju

en: Remove user: %s
lv: Dzēst lietotāju: %s

en: Reply
lv: Atbildēt

en: Reprovision All Devices
lv: Nodrošināt visas iekārtas

en: Require PIN
lv: Pieprasīt PIN

en: Require S/MIME Encryption
lv: Pieprasīt S/MIME šifrēšanu

en: Require S/MIME Signature
lv: Pieprasīt S/MIME parakstu

en: Reset
lv: Sākt no jauna

en: Reset Password
lv: Atjaunot paroli

en: Reset all device state. This will cause your devices to resyncronize all items.
lv: Atjaunot iekārtas stāvokli. Tas liks Jūsu iekārtās atkārtoti sinhronizēt visus datus.

en: Reset your password
lv: Atjaunojiet savu paroli

en: Restore Last Query
lv: Atjaunot pēdējo vaicājumu

en: Results
lv: Rezultāti

en: Results for %s
lv: %s rezultāti

en: Return to Main Screen
lv: Atgriezties Galvenajā ekrānā

en: Retweet
lv: Pārčiepstēt

en: Retweeted by %s
lv: Pārčiepstējis %s

en: Retype new password
lv: Atkārtojiet jauno paroli

en: Revert Configuration
lv: Atjaunot iepriekšējo konfigurāciju

en: Riddles
lv: Mīklas

en: Run
lv: Palaist

en: Run Login Tasks
lv: Izpildīt pieslēgšanās uzdevumus

en: SD card
lv: SD karte

en: SD card encryption
lv: SD kartes Šifrēšana

en: SMS Text messages
lv: SMS teksta ziņojumi

en: SQL Shell
lv: SQl čaula

en: S_QL Shell
lv: S_Ql čaula

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save "%s"
lv: Saglabāt "%s"

en: Save and Finish
lv: Saglabāt un beigt

en: Save generated configuration as a PHP script to your server's temporary directory.
lv: Saglabāt ģenerēto konfigurāciju kā PHP skriptu Jūsu servera pagaidu katalogā.

en: Saved configuration upgrade script to: "%s".
lv: Konfigurācijas uzlabojuma skripts saglabāts : "%s".

en: Science
lv: Zinātne

en: Scope
lv: Loks

en: Sea_rch
lv: Meklēt

en: Search
lv: Meklēt

en: Search:
lv: Meklēt:

en: Select a group to add:
lv: Izvēlieties pievienojamo grupu:

en: Select a new owner:
lv: Izvēlieties jaunu īpašnieku:

en: Select a server
lv: Izvēlieties serveri

en: Select a user to add:
lv: Izvēlieties pievienojamo lietotāju:

en: Select all fields to search when expanding addresses.
lv: Izvēlieties laukus, kuros meklēt izvēršot adreses.

en: Select the date and time format:
lv: Izvēlieties datuma un laika formātu:

en: Select the date delimiter:
lv: Izvēlieties datuma atdalītāju:

en: Select the date format:
lv: Izvēlieties datuma formātu:

en: Select the day and time order:
lv: Izvēlieties dienas un laika kārtību:

en: Select the time delimiter:
lv: Izvēlieties laika atdalītāju:

en: Select the time format:
lv: Izvēlieties laika formātu:

en: Select your color scheme.
lv: Izvēlieties krāsu shēmu.

en: Select your preferred language:
lv: Izvēlieties valodu:

en: Send Problem Report
lv: Nosūtīt problēmas pieteikumu

en: Sensor:
lv: Sensors:

en: Server Time
lv: Servera laiks

en: Session Administration
lv: Sesiju vadība

en: Session Timestamp
lv: Sesijas laika zīmogs

en: Sessions
lv: Sesijas

en: Set preferences to allow you to reset your password if you ever forget it.
lv: Iestatiet iespēju atjaunot paroli gadījumam, ja sanāk to aizmirst.

en: Set up integration with your Facebook account.
lv: Iestatiet integrāciju ar Jūsu Facebook kontu.

en: Set up integration with your Twitter account.
lv: Iestatiet integrāciju ar Jūsu Twitter kontu.

en: Set your preferred language, timezone and date preferences.
lv: Iestaties vēlamo valodu, laika joslu un datuma formātu.

en: Set your startup application, color scheme, page refreshing, and other display preferences.
lv: Iestatiet starta aplikāciju, krāsu shēmu, lapu atjaunošanas biežumu un citus ekrāna iestatījumus.

en: Several locations possible with the parameter: %s
lv: Šim parametram iespējamas vairākas atrašanās vietas: %s

en: Short Summary
lv: Īss kopsavilkums

en: Should access keys be defined for most links?
lv: Vai vairuma saišu definēt pieejas taustiņus?

en: Show
lv: Rādīt

en: Show Advanced Preferences
lv: Rādīt paplašinātos iestatījumus

en: Show differences between currently saved and the newly generated configuration.
lv: Rādīt atšķirības starp šobrīd saglabāto un no jauna ģenerēto konfigurāciju.

en: Show extra detail?
lv: Rādīt papildu informāciju?

en: Show last login time when logging in?
lv: Pieslēdzoties rādīt iepriekšējās pieslēgšanās laiku?

en: Show notifications
lv: Rādīt paziņojumus

en: Skip Login Tasks
lv: Izlaist pieslēgšanās uzdevumus

en: Small
lv: Mazs

en: Snow depth:
lv: Sniega segas dziļums:

en: Snow equivalent in water:
lv: Sniega ūdens ekvivalents:

en: Songs & Poems
lv: Dziesmas un poēmas

en: Southern Hemisphere
lv: Dienvidu puslode

en: Spam
lv: Mēstules

en: Standard
lv: Standarta

en: Start Time
lv: Sākuma laiks

en: State Management
lv: Stāvokļa vadība

en: Status
lv: Statuss

en: Status unable to be set.
lv: Nevar uzstādīt statusu.

en: Stream
lv: Straume

en: Subdirectory "%s" not found.
lv: Apakškatalogs "%s" nav atrasts.

en: Submitted request to add "%s" to the system. You cannot log in until your request has been approved.
lv: Iesniegts pieteikums pievienot "%s" sistēmai. Jūs nevarat ieiet kamēr pieteikums nav apstiprināts.

en: Succesfully connected your Facebook account or updated permissions.
lv: Veiksmīgi pieslēdzās Jūsu Facebook kontam vai atsvaidzināja iestatījumus.

en: Success
lv: Veiksme

en: Successfully added "%s" to the system.
lv: "%s" veiksmīgi pievienots sistēmai.

en: Successfully cleared data for user "%s" from the system.
lv: Lietotāja "%s" dati veiksmīgi iztīrīti no sistēmas.

en: Successfully deleted "%s".
lv: "%s" veiksmīgi dzēsts.

en: Successfully removed "%s" from the system.
lv: "%s" veiksmīgi aizvākts no sistēmas.

en: Successfully reverted configuration. Reload to see changes.
lv: Konfigurācija veiksmīgi atjaunota. Pārlādējiet, lai redzētu izmaiņas.

en: Successfully saved backup configuration.
lv: Konfigurācijas rezerves kopija veiksmīgi saglabāta.

en: Successfully updated "%s"
lv: "%s" veiksmīgi atsvaidzināts.

en: Successfully wrote %s
lv: %s veiksmīgi saglabāts

en: Sun Rise
lv: Saule lec

en: Sun Set
lv: Saule riet

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Sunrise
lv: Saullēkts

en: Sunrise/Sunset
lv: Saullēkts/saulriets

en: Sunset
lv: Saulriets

en: Sync all
lv: Sinhronizēt visu

en: Syndicated Feed
lv: Sindicētā plūsma

en: Tasks
lv: Uzdevumi

en: Temp for last hour:
lv: Temp. pēdējā stundā:

en: Temperature
lv: Temperatūra

en: Temperature%s(%sHi%s/%sLo%s)
lv: Temperatūra%s(%sMaks%s/%sMin%s)

en: Temporarily unable to connect with Facebook, Please try again.
lv: Nevar sazināties ar Facebook. Mēģiniet vēlāk.

en: Temporarily unable to contact Twitter. Please try again later.
lv: Nevar sazināties ar Twitter. Mēģiniet vēlāk.

en: The Remote Wipe for device id %s has been cancelled.
lv: Ierīces ar id %s attālinātā tīrīšana atcelta.

en: The alarm has been deleted.
lv: Brīdinājums izdzēsts.

en: The alarm has been saved.
lv: Brīdinājums saglabāts.

en: The configuration for %s cannot be updated automatically. Please update the configuration manually.
lv: %s konfigurāciju nevar atsvaidzināt automātiski. Lūdzu veiciet to pašrocīgi.

en: The default e-mail address to use with this identity:
lv: Noklusētā e-pasta adrese lietošanai ar šo identitāti:

en: The lock has been removed.
lv: Bloķēšana atcelta.

en: The provided country code is invalid.
lv: Norādītais valsts kods nav pareizs

en: The service is currently not available. Try again later.
lv: Pakalpojums šobrīd nav pieejams. Mēģiniet vēlāk.

en: The service is currently too busy. Try again later.
lv: Serviss šobrīd ir pārāk noslogots. Mēģiniet vēlāk.

en: The signup request for "%s" has been removed.
lv: "%s" pieteikums aizvākts.

en: The signup request for user "%s" has been removed.
lv: Lietotāja "%s" pieteikums aizvākts.

en: The state for device id %s has been reset. It will resynchronize next time it connects to the server.
lv: Iekārtas %s stāvoklis aizvākts. Tā tiks atkārtoti sinhronizēta, kad nākošo reizi pieslēgsies serverim.

en: The test script is currently enabled. For security reasons, disable test scripts when you are done testing (see horde/docs/INSTALL).
lv: Testa skripts šobrīd ir ieslēgts. Kad esat beiguši testēšanu, drošības apsvērumu dēļ iesakām to atslēgt (skat. horde/docs/INSTALL).

en: The user "%s" already exists.
lv: Lietotājs "%s" jau eksistē.

en: The user "%s" does not exist.
lv: Lietotājs "%s" neeksistē.

en: Themes directory "%s" not found.
lv: Noformējuma tēmu katalogs "%s" nav atrasts.

en: There was a problem adding "%s" to the system: %s
lv: Kļūme pievienojot sistēmai "%s" : %s

en: There was a problem clearing data for user "%s" from the system:
lv: Kļūme tīrot lietotāja "%s" datus no sistēmas:

en: There was a problem removing "%s" from the system:
lv: Kļūme dzēšot "%s" no sistēmas:

en: There was a problem updating "%s": %s
lv: Kļūme atsvaidzinot "%s": %s

en: There was an error communicating with the ActiveSync server: %s
lv: Kļūda sazinoties ar  ActiveSync serveri: %s

en: There was an error contacting Twitter: %s
lv: Kļūda sazinoties ar Twitter: %s

en: There was an error in the configuration form. Perhaps you left out a required field.
lv: Kļūda konfigurācijas formā. Iespējams, neaizpildījāt kādu obligāto lauku.

en: There was an error making the request: %s
lv: Kļūda izpildot pieprasījumu: %s

en: There was an error obtaining your Facebook session. Please try again later.
lv: Kļūda uzsākot Facebook sesiju. Mēģiniet vēlāk.

en: There was an error removing global data for %s. Details have been logged.
lv: Kļūda dzēšot %s globālos datus. Informācija par kļūmi ierakstīta žurnālā.

en: There was an error with the requested permissions
lv: Kļūda pieprasītajās tiesībās

en: This VAT identification number is invalid.
lv: PVN maksātāja numurs nav derīgs.

en: This VAT identification number is valid.
lv: PVN maksātāja numurs ir derīgs.

en: Tickets
lv: Biļetes

en: Time Tracking
lv: Laika uzskaite

en: Time format
lv: Laika formāts

en: Timestamp or unknown
lv: Laika zīmogs vai nezināms

en: Timestamps of successful synchronization sessions
lv: Veiksmīgo sinhronizācijas sesiju laika zīmogi

en: Title
lv: Nosaukums

en: To exclude a particular field form the import or to correct a wrong match select a field in the lists below and hit "Remove pair".
lv: Lai izslēgtu kādu lauku no importa vai lai labotu nepareizu atbilstību, izvēlieties pāri no zemāk redzamajiem sarakstiem un uzklikšķiniet "Aizvākt pāri".

en: To select multiple fields, hold down the Control (PC) or Command (Mac) while clicking.
lv: Lai iezīmētu vairākus objektus, klikšķinot turiet nospiestu Control (PC) vai Command (MAC) pogu.

en: Today
lv: Šodiena

en: Tomorrow
lv: Rītdiena

en: Top
lv: Augša

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Twitter Integration
lv: Twitter Integrācija

en: Twitter Timeline
lv: Twitter skrejošā rinda

en: Twitter Timeline for %s
lv: %s Twitter skrejošā rinda

en: Unable to contact Twitter. Please try again later. Error returned: %s
lv: Nevar sazināties ar Twitter. Mēģiniet vēlreiz. Kļūdas paziņojums: %s

en: Unable to delete "%s": %s.
lv: Nevar nodzēst "%s": %s.

en: Unable to set like.
lv: Nevar uzstādīt patikšanu.

en: Unable to validate the request token. Please try your request again.
lv: Nav iespējams apstiprināt pieprasījumu. Lūdzu, atkārtojiet to.

en: Undo Changes
lv: Atcelt izmaiņas

en: Unfiled
lv: Neklasificēts

en: Units
lv: Vienības

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Unlock
lv: Atbloķēt

en: Update
lv: Mainīt

en: Update %s
lv: Mainīt %s

en: Update %s schema
lv: Atsvaidzināt %s shēmu

en: Update all DB schemas
lv: Atsvaidzināt visas DB shēmas

en: Update all configurations
lv: Atsvaidzināt visas konfigurācijas

en: Update user
lv: Mainīt lietotāju

en: Updated "%s".
lv: "%s" mainīts.

en: Updated schema for %s.
lv: %s shēma atsvaidzināta.

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Uploaded all application configuration files to the server.
lv: Visas aplikāciju konfigurācijas augšupielādētas.

en: Use if name/password is different for IMSP server.
lv: Lietot, ja lietotāja vārds/parole IMSP serverim atšķiras.

en: User
lv: Lietotājs

en: User Administration
lv: Lietotāju vadība

en: User Agent:
lv: Lietotāja aģents

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: User Registration
lv: Lietotāja reģistrācija

en: User Registration has been disabled for this site.
lv: Lietotāju reģistrēšana šai sistēmai nav iespējota.

en: User Registration is not properly configured for this site.
lv: Lietotāju reģistrācija nav korekti konfigurēta.

en: User account not found
lv: Konts nav atrasts

en: User to add:
lv: Pievienojamais lietotājs:

en: Username
lv: Lietotāja vārds

en: Users
lv: Lietotāji

en: Users in the system:
lv: Lietotāji sistēmā:

en: VAT id number verification
lv: PVN numura verifikācija

en: VAT identification number:
lv: PVN identifikācijas numurs:

en: VAT number
lv: PVN numurs

en: Version Check
lv: Versijas pārbaude

en: Version Control
lv: Versiju kontrole

en: View an external web page
lv: apskatīt ārējo tīmekļa lapu

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Weather
lv: Laika apstākļi

en: Weather data provided by
lv: Laika ziņu avots -

en: Web Site
lv: Vietne

en: Web browser
lv: Tīmekļa pārlūks

en: Welcome
lv: Laipni lūdzam

en: Welcome, %s
lv: Laipni lūdzm, %s

en: What application should %s display after login?
lv: Kuru aplikāciju %s jāatver pēc pieslēgšanās?

en: What are you working on now?
lv: Pie kā Jūs šobrīd strādājat?

en: What is the delimiter character?
lv: Kāds ir atdalītājsimbols?

en: What is the quote character?
lv: Kāds ir citēšanas simbols?

en: Which day would you like to be displayed as the first day of the week?
lv: Kuru nedēļas dienu vēlaties noteikt kā pirmo nedēļā?

en: Which phases
lv: Kuras fāzes

en: Width of the %s menu on the left:
lv: Kreisās %s izvēlnes platums:

en: Wind
lv: Vējš

en: Wind speed in knots
lv: Vēja ātrums mezglos

en: Wind:
lv: Vējš:

en: Wipe
lv: Slaucīt

en: Wipe is pending
lv: Gaida uz tīrīšanu

en: Wisdom
lv: Gudrība

en: With
lv: Ar

en: Work
lv: Darbs

en: YY
lv: GG

en: Yes, I Agree
lv: Jā, piekrītu

en: You and %d other person likes this | You and %d other people like this
lv[0]: Jums un %d personām tas patīk
lv[1]: Jums un %d personai tas patīk
lv[2]: Jums un %d personām tas patīk

en: You are not allowed to add groups.
lv: Jums nav atļauts pievienot grupas.

en: You are not allowed to add shares.
lv: Jums nav atļauts pievienot koplietojumus.

en: You are not allowed to change groups.
lv: Jums nav atļauts mainīti grupas.

en: You are not allowed to change shares.
lv: Jums nav atļauts mainīt koplietojumus.

en: You are not allowed to delete groups.
lv: Jums nav atļauts dzēst grupas.

en: You are not allowed to delete shares.
lv: Jums nav atļauts dzēst koplietojumus.

en: You are not allowed to list groups of shares.
lv: Jums nav atļauts apskatīt koplietojumu grupas.

en: You are not allowed to list share permissions.
lv: Jums nav atļauts apskatīt koplietojumu pieejas tiesības.

en: You are not allowed to list shares.
lv: Jums nav atļauts apskatīt koplietojumus.

en: You are not allowed to list users of groups.
lv: Jums nav atļauts apskatīt grupu lietotājus.

en: You are not allowed to list users of shares.
lv: Jums nav ļauts apskatīt koplietojumu lietotājus.

en: You are not connected to your Facebook account. You should check your Facebook settings in your %s.
lv: Pieslēgums Jūsu Facebook kontam nav izveidots. Lūdzu, pārbaudiet Facebook iestatījumus savā %s.

en: You can also check your Facebook settings in your %s.
lv: Jūs varat pārbaudīt savus Facebook iestatījums Jūsu %s.

en: You did not agree to the Terms of Service agreement, so you were not allowed to login.
lv: Jūs nepiekritāt Lietošanas noteikumiem, tādēļ pieeja sistēmai Jums ir liegta.

en: You have been logged out.
lv: Jūs atslēdzāties no sistēmas.

en: You have denied the requested permissions.
lv: Jūsu tiesību pieprasījums noraidīts.

en: You have not properly connected your Twitter account with Horde. You should check your Twitter settings in your %s.
lv: Jūsu Twitter konts nav pareizi pieslēgts Horde. Lūdzu, pārbaudiet Twitter iestatījumus savā %s.

en: You like this
lv: Jums tas patīk

en: You must describe the problem before you can send the problem report.
lv: Aprakstiet problēmu pirms pieteikuma sūtīšanas.

en: You must specify a username to clear out.
lv: Jānorāda iztīrāmā lietotāja vārds.

en: You must specify a username to remove.
lv: Jānorāda dzēšamā lietotāja vārds.

en: You must specify the username to add.
lv: Jānorāda pievienojamā lietotāja vārds.

en: You must specify the username to update.
lv: Jānorāda atsvaidzināmā lietotāja vārds.

en: Your Email Address
lv: Jūsu e-pasta adrese

en: Your Information
lv: Jūsu informācija

en: Your Internet Address has changed since the beginning of your session. To protect your security, you must login again.
lv: Jūsu IP adrese ir mainījusies sesijas laikā. Lai aizsargātu Jūsu drošību, lūdzu, pieslēdzieties no jauna.

en: Your Name
lv: Jūsu vārds

en: Your authentication backend does not support adding users. If you wish to use Horde to administer user accounts, you must use a different authentication backend.
lv: Jūsu autentifikācijas mehānisms neuztur lietotāju pievienošanu. Ja vēlaties izmantot Horde lietotāju kontu administrēšanai,  jāizmanto atbilstošs autentifikācijas mehānisms.

en: Your authentication backend does not support listing users, or the feature has been disabled for some other reason.
lv: Jūsu autentifikācijas mehānisms neuztur lietotāju saraksta attēlošanu vai arī šī funkcionalitāte ir ar nolūku atslēgta.

en: Your browser appears to have changed since the beginning of your session. To protect your security, you must login again.
lv: Izskatās, ka sesijas laikā ir mainījies Jūsu pārlūks. Lai aizsargātu Jūsu drošību, Jums ir jāpieslēdzas no jauna.

en: Your browser does not support this feature.
lv: Jūsu pārlūkprogramma neuztur šādu funkciju.

en: Your current time zone:
lv: Jūsu pašreizējā laika zona:

en: Your full name:
lv: Jūsu pilnais vārds:

en: Your login has expired.
lv: Jūsu pieejas tiesības izbeigušās.

en: Your new password for %s is: %s
lv: Jūsu jaunā %s parole ir: %s

en: Your password has been reset
lv: Jūsu parole ir atjaunota

en: Your password has been reset, but couldn't be sent to you. Please contact the administrator.
lv: Jūsu parole ir atjaunota, taču to nav iespējams nosūtīt. Sazinieties ar savu administratoru.

en: Your password has been reset, check your email and log in with your new password.
lv: Jūsu parole ir atjaunota, pārbaudiet savu e-pastu un pieslēdzieties ar jauno paroli.

en: Your password has expired
lv: Jūsu paroles derīguma termiņš ir beidzies

en: Your password has expired.
lv: Jūsu paroles derīguma termiņš ir beidzies.

en: Your session has expired. Please login again.
lv: Jūsu sesija ir beigusies. Lūdzu pieslēdzieties atkārtoti.

en: Your session length has exceeded the maximum amount of time allowed. Please login again.
lv: Jūsu sesijas laiks ir beidzies. Lūdzu pieslēdzieties atkārtoti.

en: Zippy
lv: Sparīgs

en: [Problem Report]
lv: [Problēmas ziņojums]

en: _Alarms
lv: Brīdinājumi

en: _Configuration
lv: Konfigurācija

en: _Groups
lv: Grupas

en: _Locks
lv: Bloķētie

en: _Permissions
lv: Tiesības

en: _Users
lv: Lietotāji

en: attachment
lv: pielikums

en: calm
lv: mierīgs

en: from the %s (%s) at %s %s
lv: no %s (%s) plkst. %s %s

en: gusting
lv: brāzmas

en: inline
lv: iekļautais

en: preferences
lv: iestatījumi

en: show differences
lv: rādīt atškirības

en: type the password twice to confirm
lv: lai apstiprinātu, ievadiet paroli divreiz

en: unified
lv: vienots

en: weather
lv: Laika apstākļi
