Horde 5.0 - en to pl translation catalogue (823 entries)

en: "%s" was added to the groups system.
pl: Udało się dodać "%s" do grup.

en: "%s" was added to the permissions system.
pl: Udało się dodać "%s" do uprawnień.

en: "%s" was not created: %s.
pl: "%s" nie został utworzony: %s.

en: %.2fMB used of %.2fMB allowed (%.2f%%)
pl: %.2fMB wykorzystanych z %.2fMB przydzielonych (%.2f%%)

en: %d %s and %s
pl: %d %s i %s

en: %d days until your password expires.
pl: %d dni do wygaśnięcia hasła.

en: %d minutes
pl: %d minut

en: %d person likes this | %d persons like this
pl[0]: %d osoba to lubi
pl[1]: %d osoby to lubią
pl[2]: %d osób to lubi

en: %d to %d of %d
pl: %d do %d z %d

en: %d-day forecast
pl: %d-dniowa prognoza

en: %s - Notice
pl: %s - Uwaga

en: %s Configuration
pl: Konfiguracja %s

en: %s Tasks - Confirmation
pl: %s Zadania - Potwierdzenie

en: %s Terms of Agreement
pl: %s Warunki umowy

en: %s at %s %s
pl: %s do %s %s

en: %s can interact with your Twitter account
pl: %s może współdziałać z Twoim kontem Twitter

en: %s cannot read information about your Facebook friends.
pl: %s nie może odczytać informacji o Twoich przyjaciołach z Facebooka.

en: %s cannot read your stream messages and various other Facebook data items.
pl: %s nie może odczytać Twoich wiadomości strumieniowych i różnych innych elementów danych z Facebooka.

en: %s cannot set your status messages or publish other content to Facebook.
pl: %s nie może ustawić Twoich komunikatów o statusie lub publikować innych treści na Facebooku.

en: %s is ready to perform the tasks below. Select each operation to run at this time.
pl: %s jest gotowy do wykonania poniższych zadań. Zaznacz każde działanie, które chcesz teraz wykonać.

en: , variable from %s to %s
pl: , zmienna od %s do %s

en: 1 Day
pl: 1 dzień

en: 1 Month
pl: 1 miesiąc

en: 1 Week
pl: 1 tydzień

en: 12 Hour Format
pl: 12-godzinny format

en: 2 Weeks
pl: 2 tygodnie

en: 24 Hour Format
pl: 24-godzinny format

en: 24 hours
pl: 24 godz.

en: 24-hour format
pl: 24-godzinny format

en: 3 Days
pl: 3 dni

en: A device wipe has been requested. Device will be wiped on next syncronization attempt.
pl: Zażądano wyczyszczenia urządzenia. Urządzenie zostanie wyczyszczone podczas następnej synchronizacji.

en: A newer version (%s) exists.
pl: Istnieje nowsza wersja (%s).

en: A remote wipe for device id %s has been initiated. The device will be wiped during the next synchronisation.
pl: Zostało zainicjowane zdalne wyczyszczenie urządzenia o id %s. Urządzenie zostanie wyczyszczone podczas następnej synchronizacji.

en: Account Information
pl: Informacje o koncie

en: Account Password
pl: Hasło do konta

en: Actions
pl: Akcje

en: ActiveSync Administration
pl: Administracja ActiveSync

en: ActiveSync Devices
pl: Urządzenia ActiveSync

en: ActiveSync not activated.
pl: ActiveSync nie jest aktywowane.

en: Add
pl: Dodaj

en: Add Content
pl: PORTAL

en: Add Here:
pl: Dodaj tutaj:

en: Add Members
pl: Dodaj członków

en: Add a group
pl: Dodaj grupę

en: Add a new user:
pl: Dodaj nowego użytkownika:

en: Add new alarm
pl: Dodaj nowy alarm

en: Add pair
pl: Dodaj parę

en: Add user
pl: Dodaj użytkownika

en: Added "%s" to the system, but could not add additional signup information: %s.
pl: Dodano "%s" do systemu, ale nie można było dodać dodatkowych informacji: %s

en: Added "%s" to the system. You can log in now.
pl: Dodano "%s" do systemu. Możesz się zalogować.

en: Adding users is disabled.
pl: Dodawanie użytkowników jest wyłączone.

en: Address
pl: Adres

en: Address Book
pl: Książka adresowa

en: Administration
pl: Administracja

en: Alarm end
pl: Koniec alarmu

en: Alarm methods
pl: Sposoby alarmu

en: Alarm start
pl: Początek alarmu

en: Alarm text
pl: Tekst alarmu

en: Alarm title
pl: Tytuł alarmu

en: Alarms
pl: Alarmy

en: Alarms have been disabled in the configuration
pl: W tej konfiguracji alarmy są wyłączone

en: All
pl: Wszystko

en: All Authenticated Users
pl: Wszyscy uwierzytelnieni użytkownicy

en: All policy keys successfully reset.
pl: Wszystkie klucze polis zostały pomyślnie wyczyszczone.

en: All state removed for your ActiveSync devices. They will resynchronize next time they connect to the server.
pl: Całość stanu została usunięta dla Twoich urządzeń ActiveSync. Zsynchronizują się one ponownie podczas następnego połączenia z serwerem.

en: All synchronization sessions deleted.
pl: Wszystkie sesje synchronizacji skasowane

en: Allow alphanumeric
pl: Zezwól na alfanumeryczne

en: Allow any
pl: Pozwól na wszystko

en: Allow non-provisionable devices
pl: Zezwól na urządzenia non-provisionable.

en: Allow only numeric
pl: Zezwól tylko na numeryczne

en: Alternate IMSP Login
pl: Alternatywny login IMSP

en: Alternate IMSP Password
pl: Alternatywne hasło IMSP

en: Alternate IMSP Username
pl: Alternatywna nazwa użytkownika IMSP

en: Alternate email address
pl: Adres email odzyskiwania

en: Answer
pl: Odpowiedź

en: Application
pl: Aplikacja

en: Application Context
pl: Kontekst aplikacji

en: Application is ready.
pl: Aplikacja gotowa

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Arabic (Windows-1256)
pl: Arabski (Windows-1256)

en: Are you sure you want to delete '%s'?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć '%s' ?

en: Are you sure you want to remove the signup request for "%s"?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć żądanie zapisania się dla %s ?

en: Are you sure you wish to delete "%s"?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć "%s"?

en: Armenian (ARMSCII-8)
pl: Armeński (ARMSCII-8)

en: Art
pl: Sztuka

en: Ascii Art
pl: Sztuka ASCII

en: At least one database schema is outdated.
pl: Co najmniej jeden schemat bazy danych jest nieaktualny.

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Attachment Download
pl: Pobieranie załącznika

en: Attempt to delete a non-existent group.
pl: Próba usunięcia nieistniejącej grupy.

en: Attempt to delete a non-existent permission.
pl: Próba usunięcia nieistniejącego uprawnienia.

en: Attempt to edit a non-existent permission.
pl: Próba edytowania nieistniejącego uprawnienia.

en: Attempt to edit a non-existent share.
pl: Próba edytowania nieistniejącego udziału.

en: Authenticated Applications
pl: Uwierzytelnione aplikacje

en: Authorize
pl: Autoryzuj

en: Authorize Access to Friends Data
pl: Autoryzuj dostęp do danych przyjaciół

en: Authorize Publish
pl: Autoryzuj publikację

en: Authorize Read
pl: Autoryzuj czytanie

en: Automatic
pl: Automatyczny

en: Available fields:
pl: Dostępne pola:

en: BOFH Excuses
pl: Wymówki BOFH

en: Baltic (ISO-8859-13)
pl: Bałtycki (ISO-8859-13)

en: Basic
pl: Podstawowy

en: Block
pl: Blok

en: Block Settings
pl: Ustawienia bloku

en: Block Type
pl: Typ bloku

en: Bookmarks
pl: Zakładki

en: Both
pl: Oba

en: Bottom
pl: Na dole

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Camera
pl: Kamera

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel Problem Report
pl: Anuluj raport o problemie

en: Cancel Wipe
pl: Anuluj wyczyszczenie

en: Cannot reset password automatically, contact your administrator.
pl: Nie udało się zresetować hasła automatycznie, skontaktuj się z administratorem.

en: Categories and Labels
pl: Kategorie i oznaczenia

en: Celtic (ISO-8859-14)
pl: Celtycki (ISO-8859-14)

en: Central European (ISO-8859-2)
pl: Środkowoeuropejski (ISO-8859-2)

en: Change
pl: Zmień

en: Change Location
pl: Zmień lokalizację

en: Change Your Password
pl: Zmień swoje hasło

en: Change your personal information.
pl: Informacje osobiste

en: Changing your password is not supported with the current configuration.  Contact your administrator.
pl: Zmiana hasła nie jest wspierana w aktualnej konfiguracji. Skontaktuj się z Twoim administratorem.

en: Check
pl: Sprawdź

en: Check for newer versions
pl: Sprawdź nowsze wersje

en: Checking
pl: Sprawdź link... (_k)

en: Chinese Simplified (GB2312)
pl: Chiński uproszczony (GB2312)

en: Chinese Traditional (Big5)
pl: Chiński tradycyjny (Big5)

en: Choose %s
pl: Wybierz %s

en: Choose how to display dates (abbreviated format):
pl: Wybierz sposób wyświetlania dat (skrót):

en: Choose how to display dates (full format):
pl: Wybierz sposób wyświetlania dat (pełny):

en: Choose how to display times:
pl: Wybierz sposób wyświetlania czasu:

en: Clear Query
pl: Wyczyść zapytanie

en: Clear out user: %s
pl: Wyczyść dane użytkownika: %s

en: Clear user
pl: Wyczyść użytkownika

en: Clear user data
pl: Wyczyść dane użytkownika

en: Click on one of your selected address books and then select all fields to search.
pl: Kliknij jedną z wybranych książek adresowych i potem wybierz wszystkie pola, w ktorych chcesz wyszukiwać.

en: Click to Continue
pl: Kliknij, by kontynuować

en: Client Anchor
pl: Znacznik klienta

en: Close Window
pl: Zamknij okno

en: Clouds
pl: Chmury

en: Codeword frequency
pl: Częstość haseł

en: Collapse
pl: Zwiń pasek boczny

en: Color Picker
pl: Wybierz kolor

en: Comics
pl: Komicy

en: Command
pl: Komenda

en: Command Shell
pl: Powłoka

en: Comments: %d
pl: Komentarze: %d

en: Common Name
pl: Nazwa

en: Computers
pl: Komputery

en: Condition
pl: Warunek

en: Conditions
pl: Warunki

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Configuration Differences
pl: Różnice w konfiguracji

en: Configuration for syncing with PDAs, Smartphones and Outlook.
pl: Konfiguracja synchronizacji z PDA, smartphonami i Outlookiem

en: Configuration is out of date.
pl: Konfiguracja jest nieaktualna.

en: Configuration upgrade scripts available
pl: Dostępne są skrypty aktualizacji konfiguracji

en: Configure %s
pl: Skonfiguruj %s

en: Confirm Password
pl: Potwierdź hasło

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Cookie
pl: Ciasteczko

en: Could not connect to server "%s" using FTP: %s
pl: Błąd podczas łączenia się z serwerem "%s" poprzez FTP: %s

en: Could not contact server. Try again later.
pl: Błąd podczas łączenia się z serwerem. Spróbuj później.

en: Could not delete configuration upgrade script "%s".
pl: Nie udało się usunąć skryptów uaktualniących "%s".

en: Could not find authorization for %s to interact with your Facebook account.
pl: Nie można znaleźć autoryzacji dla %s w celu współdziałania z Twoim kontem Facebook.

en: Could not find authorization for %s to interact with your Twitter account
pl: Nie można znaleźć autoryzacji dla %s w celu współdziałania z Twoim kontem Twitter.

en: Could not reset the password for the requested user. Some or all of the details are not correct. Try again or contact your administrator if you need further help.
pl: Nie udało się zresetować hasła. Niektóre albo wszystkie pola nie są prawidłowe. Spróbuj ponownie albo skontaktuj się z administratorem, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy.

en: Could not revert configuration.
pl: Nie można odzyskać konfiguracji.

en: Could not save a backup configuation: %s
pl: Nie można zapisać kopii bezpieczeństwa konfiguracji: %s

en: Could not save configuration upgrade script to: "%s".
pl: Nie można zapisać skryptu uaktualniającego do: "%s".

en: Could not save the configuration file %s. Use one of the options below to save the code.
pl: Nie można zapisać pliku konfiguracyjnego %s. Użyj jednej z poniższych opcji by zachować kod.

en: Could not save the configuration file %s. You can either use one of the options to save the code back on %s or copy manually the code below to %s.
pl: Nie można zapisać pliku konfiguracyjnego %s. Możesz albo użyć jednej z opcji by zapisać kod z powrotem na %s albo skopiować ręcznie poniższy kod do %s.

en: Could not write configuration for "%s": %s
pl: Nie można zapisać konfiguracji dla "%s": %s

en: Country
pl: Kraj

en: Create
pl: Stwórz

en: Create New Identity
pl: Stwórz nową tożsamość

en: Current 4 Phases
pl: Aktualne 4 fazy

en: Current Alarms
pl: Aktualne alarmy

en: Current Locks
pl: Aktualne blokady

en: Current Sessions
pl: Aktualne sesje

en: Current Time
pl: Aktualny czas

en: Current Weather
pl: Aktualna pogoda

en: Current condition
pl: Aktualne warunki

en: Cyrillic (KOI8-R)
pl: Cyrylica (KOI8-R)

en: Cyrillic (Windows-1251)
pl: Cyrylica (Windows-1256)

en: Cyrillic/Ukrainian (KOI8-U)
pl: Cyrylica/Ukraiński (KOI8-U)

en: DB access is not configured.
pl: Dostęp do bazy danych nie jest skonfigurowany.

en: Data
pl: Dane

en: Database
pl: Baza danych

en: Date
pl: Data

en: Date Received
pl: Data otrzymania

en: Date: %s; time: %s
pl: Data: %s; czas: %s

en: Day
pl: Dzień

en: Default
pl: Domyślny

en: Default Color
pl: Domyślny kolor

en: Default Shell
pl: Domyślna powłoka

en: Default charset for sending e-mail messages:
pl: Domyślny zestaw znaków do wysyłania wiadomości email:

en: Default location to use for location-aware features.
pl: Domyślna lokalizacja dla funkcji wykorzystujących lokalizacje.

en: Definitions
pl: Definicje

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete "%s"
pl: Usuń "%s"

en: Delete All SyncML Data
pl: Usuń wszystkie dane SyncML

en: Delete Group
pl: Usuń grupę

en: Deleted configuration upgrade script "%s".
pl: Usunięto skrypt uaktualniający "%s".

en: Deleted synchronization session for device "%s" and database "%s".
pl: Usunięto sesję synchronizacji dla urządzenia "%s" i bazy "%s".

en: Describe the Problem
pl: Opisz problem

en: Development
pl: Rozwój

en: Device
pl: Urządzenie

en: Device Id
pl: ID urządzenia

en: Device Information
pl: Informacja o urządzeniu

en: Device Management
pl: Zarządzanie urządzeniem

en: Device Type
pl: Typ urządzenia

en: Device encryption
pl: Szyfrowanie w urządzeniu

en: Device is Blocked.
pl: Urządzenie jest zablokowane.

en: Device is Wiped
pl: Urządzenie jest wyczyszczone.

en: Device is Wiped. Remove device state to allow device to reconnect.
pl: Urządzenie jest wyczyszczone. Usuń stan urządzenia aby mogło się ono połączyć ponownie.

en: Device successfully removed.
pl: Urządzenie zostało pomyślnie usunięte.

en: Device wipe successfully canceled.
pl: Wyczyszczenie urządzenia zostało pomyślnie skasowane.

en: Dew Point
pl: Punkt rosy

en: Dew Point for last hour:
pl: Punkt rosy dla ostatniej godziny:

en: Dew point
pl: Punkt rosy

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disable (not recommended)
pl: Wyłącz (nie rekomendowane)

en: Display 24-hour times?
pl: Czy wyświetlać czas w formacie 24-godzinnym?

en: Display Preferences
pl: Ustawienia wyglądu

en: Display detailed forecast
pl: Szczegółowa prognoza

en: Display forecast (TAF)
pl: Prognoza (TAF)

en: Does the first row contain the field names? If yes, check this box:
pl: Czy pierwsza kolumna zawiera pole z nazwami? Jeśli tak, zaznacz to pole wyboru:

en: Don't have an account? Sign up.
pl: Czy nie masz konta? Zapisz się.

en: Download %s
pl: Ściągnij %s

en: Download generated configuration as PHP script.
pl: Ściągnij wygenerowaną konfigurację jako skrypt PHP.

en: Drugs
pl: Narkotyki

en: Dynamic
pl: Dynamiczny

en: EU VAT identification
pl: Identyfikacja VAT EU

en: Edit
pl: Edycja

en: Edit "%s"
pl: Edycja "%s".

en: Edit Preferences for
pl: Zmień preferencje dla

en: Edit permissions
pl: Zmień uprawnienia

en: Edit permissions for "%s"
pl: Zmień uprawnienia dla "%s"

en: Education
pl: Edukacja

en: Email Address
pl: Adres email

en: Enable
pl: Włącz

en: End Time
pl: Czas końca

en: English
pl: angielski

en: Enter a name for the new category:
pl: Proszę podać nazwę dla nowej kategorii:

en: Enter a security question which you will be asked if you need to reset your password, e.g. 'what is the name of your pet?':
pl: Wpisz pytanie, które będzie zadane, jeśli będziesz potrzebować zmienić swoje hasło, na przykład - 'jakie jest imię twojego zwierzaka?' (tylko Ty powinieneś znać prawidłową odpowiedź na te pytanie.)

en: Error connecting to Facebook. Details have been logged for the administrator.
pl: Błąd podczas łączenia z Facebookiem. Szczegóły zostały zalogowane dla administratora.

en: Error connecting to Twitter. Details have been logged for the administrator.
pl: Błąd podczas łączenia z Twitterem. Szczegóły zostały zalogowane dla administratora.

en: Error connecting to Twitter: %s Details have been logged for the administrator.
pl: Błąd podczas łączenia z Twitterem: %s. Szczegóły zostały zalogowane dla administratora.

en: Error deleting synchronization session:
pl: Błąd podczas usuwania sesji synchronizacji:

en: Error deleting synchronization sessions:
pl: Błąd podczas usuwania sesji synchronizacji:

en: Error updating password: %s
pl: Błąd podczas aktualizacji hasła: %s

en: Ethnic
pl: Etniczny

en: Event Invites:
pl: Zaproszenia na wydarzenie:

en: Every 15 minutes
pl: Co 15 minut

en: Every 2 minutes
pl: Co 2 minuty

en: Every 30 seconds
pl: Co 30 sekund

en: Every 5 minutes
pl: Co 5 minut

en: Every half hour
pl: Co pół godziny

en: Every hour
pl: Co godzinę

en: Every minute
pl: Co minutę

en: Example values:
pl: Przykładowe wartości:

en: Execute
pl: Wykonaj

en: Expand
pl: Rozwiń

en: Extra Large
pl: Ekstra duże

en: FTP upload of configuration
pl: Zapisano konfigurację.

en: Facebook Integration
pl: Integracja z Facebookiem

en: Failed unlock attempts before device is wiped
pl: Nieudane próby odblokowania przed wyczyszczeniem urządzenia

en: Favorite
pl: Ulubione

en: Feed
pl: Strumień

en: Feed Address
pl: Adres strumienia

en: Feels Like
pl: Odczuwalne

en: Fields to search
pl: Pola do wyszukiwania

en: File Manager
pl: Menedżer plików

en: Filter
pl: Filtr

en: Filters
pl: Filtry

en: First Half
pl: Pierwsza połowa

en: First Quarter
pl: Pierwsza kwadra

en: Food
pl: Pożywienie

en: Forecast (TAF)
pl: Prognoza (TAF)

en: Forecast Days (note that the returned forecast returns both day and night; a large number here could result in a wide block)
pl: Dni prognozy (zauważ, że pokazywana prognoza obejmuje dzień i noc; duża liczba w tym miejscu może rozszerzyć blok)

en: Forgot your password?
pl: Zapomniałem hasło

en: Forms
pl: Formularze

en: Fortune
pl: Fortunka

en: Fortune type
pl: Typ fortunki

en: Fortunes
pl: Fortunki

en: Fortunes 2
pl: Fortunki 2

en: Forums
pl: Fora

en: Friend Requests:
pl: Żądania przyjaciół:

en: Friends enabled.
pl: Przyjaciele są włączeni.

en: From the %s (%s &deg;) at %s %s
pl: Z %s (%s &deg;) - %s %s

en: From the %s at %s %s
pl: Z %s - %s %s

en: Full Description
pl: Pełny opis

en: Full Moon
pl: Pełnia

en: Full Name
pl: Imię i nazwisko

en: Generate %s Configuration
pl: Wygeneruj konfigurację %s

en: Generated Code
pl: Wygenerowany kod

en: Get More
pl: Pobierz więcej

en: Global Preferences
pl: Ustawienia ogólne

en: Go
pl: Idź

en: Google Search
pl: Wyszukiwarka Google

en: Greek (ISO-8859-7)
pl: Grecki (ISO-8859-7)

en: Group Administration
pl: Administracja grupami

en: Group name
pl: Nazwa grupy

en: Group was not created: %s.
pl: Grupa nie została utworzona: %s.

en: Groups
pl: Grupy

en: Guest Permissions
pl: Uprawnienia gościa

en: HTML Email
pl: Poczta HTML

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
pl: Hebrajski (ISO-8859-8-I)

en: Height
pl: Wysokość

en: Height of stream content (width automatically adjusts to block)
pl: Wysokość treści strumienia (szerokość automatycznie dopasowuje się do bloku)

en: Help
pl: Pomoc

en: Help _Topics
pl: Wyświetl tematy pomocy

en: Hemisphere
pl: Półkula

en: Here is the beginning of the file:
pl: Początek pliku:

en: Hide Advanced Preferences
pl: Ukryj zaawansowane ustawienia

en: Hide Results
pl: Wyniki

en: Home Directory
pl: Katalog

en: How many fields (columns) are there?
pl: Ile jest pól (kolumn)?

en: How many seconds before we check for new articles?
pl: Na ile sekund wcześniej sprawdzamy nowe artykuły?

en: Humidity
pl: Wilgotność

en: Humorists
pl: Humoryści

en: Icons for %s
pl: Ikony dla %s

en: Identity to use when sending email via ActiveSync.
pl: Tożsamość, używana podczas wysyłania email za pomocą ActiveSync.

en: Identity's name:
pl: Nazwa tożsamości:

en: Import, Step %d
pl: Import, Krok %d

en: Imported field: %s
pl: Importowane pole: %s

en: Imported fields:
pl: Importowane pola:

en: In reply to:
pl: W odpowiedzi na:

en: In the lists below select both, a field imported from the source file at the left, and the matching field available in your address book at the right. Then hit "Add pair" to mark them for the import. Once your are finished hit "Next".
pl: Na listach poniżej wybierz oba, pole importowane z pliku źródłowego po lewej, i odpowiadające pole dostępne w twojej książce po prawej. Potem kliknij "Dodaj parę" by oznaczyć je do importu. Kiedy gotowe kliknij "Następne".

en: Incorrect username or alternate address. Try again or contact your administrator if you need further help.
pl: Nieprawidłowy użytkownik lub alternatywny adres email. Spróbuj ponownie albo skontaktuj się z administratorem.

en: Individual Users
pl: Indywidualni użytkownicy

en: Information
pl: Informacje

en: Inherited Members
pl: Odziedziczeni członkowie

en: Insert an email address to which you can receive the new password:
pl: Wpisz adres email, na który ma być wysłane nowe hasło:

en: Insert the required answer to the security question:
pl: Podaj odpowiedź, jakiej udzielisz na pytanie bezpieczeństwa:

en: Invalid VAT identification number format.
pl: Nieprawidłowy format numeru identyfikacji VAT

en: Invalid action %s
pl: Nieważne działanie %s

en: Invalid application.
pl: Nieprawidłowa aplikacja.

en: Invalid hash.
pl: Niepoprawny hash.

en: Invalid parent permission.
pl: Nieprawidłowe uprawnienia nadrzędne.

en: Inventory
pl: Inwentarz

en: Japanese (ISO-2022-JP)
pl: Japoński (ISO-2022-JP)

en: JavaScript is either disabled or not available on your browser. You are restricted to the minimal view.
pl: JavaScript jest albo wyłączony, albo niedostępny w Twojej przeglądarce. Dostępny jest jedynie widok podstawowy.

en: Just now...
pl: Właśnie teraz...

en: Kernel Newbies
pl: Jądrowe żółtodzioby

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: Kids
pl: Dzieci

en: Korean (EUC-KR)
pl: Koreański (EUC-KR)

en: Language
pl: Język

en: Large
pl: Duża

en: Last Half
pl: Ostatnia połowa

en: Last Password Change
pl: Ostatnia zmiana hasła

en: Last Quarter
pl: Ostatnia kwadra

en: Last Sync Time
pl: Czas ostatniej synchronizacji

en: Last Updated:
pl: Ostatnia aktualizacja:

en: Last login: %s
pl: Ostatnie logowanie: %s

en: Last login: %s from %s
pl: Ostatnie logowanie: %s z %s

en: Last login: Never
pl: Ostatnie logowanie: nigdy

en: Latest
pl: Ostatni

en: Law
pl: Prawo

en: Like
pl: Lubię

en: Limerick
pl: Limeryki

en: Linux Cookie
pl: Ciasteczko Linuxa

en: List Tables
pl: Wyświetl tabele

en: Listing alarms failed: %s
pl: Pokazanie alarmów nie powiodło się: %s

en: Listing locks failed: %s
pl: Pokazanie użytkowników nie powiodło się: %s

en: Listing sessions failed: %s
pl: Pokazanie sesji nie powiodło się: %s

en: Listing users failed with this error message: %s
pl: Pokazanie użytkowników nie powiodło się z komunikatem o błędzie: %s

en: Listing users failed.
pl: Pokazanie użytkowników nie powiodło się.

en: Listing users is disabled.
pl: Listowanie użytkowników jest wyłączone.

en: Literature
pl: Literatura

en: Local time: %s %s
pl: Czas lokalny: %s %s

en: Locale and Time
pl: Ustawienia lokalne i czas

en: Location
pl: Lokalizacja

en: Lock User
pl: Zablokuj użytkownika

en: Locks
pl: Blokady

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Logged in to Facebook
pl: Zalogowany do Facebooka

en: Login failed because your username or password was entered incorrectly.
pl: Logowanie nie powiodło się, ponieważ podano nieprawidłowe hasło lub nazwę użytkownika.

en: Login failed.
pl: Logowanie nie powiodło się.

en: Login to Facebook and authorize %s
pl: Zaloguj się do Facebooka i autoryzuj %s

en: Login to Twitter and authorize %s
pl: Zaloguj się do Twittera i autoryzuj %s

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Love
pl: Miłość

en: Magic
pl: Magia

en: Mail
pl: Poczta

en: Mail Admin
pl: Administracja pocztą

en: Manage the list of categories you have to label items with, and colors associated with those categories.
pl: Zarządzaj listą kategorii, którymi będziesz oznaczał pozycje, i kolorami z nimi związanymi.

en: Manage your ActiveSync devices.
pl: Zarządzaj swoimi urządzeniami z ActiveSync

en: Matching fields:
pl: Pasujące pola

en: Max temp last 24 hours:
pl: Maksymalna temperatura w ostatnich 24 godzinach:

en: Max temp last 6 hours:
pl: Maksymalna temperatura w ostatnich 6 godzinach:

en: Maximum Email age
pl: Maksymalny wiek email

en: Maximum Number of Portal Blocks
pl: Maksymalna liczba bloków portalu

en: Maximum attachment size
pl: Maksymalna wielkość załącznika

en: Maximum number of devices
pl: Maksymalna liczba urządzeń

en: Maximum number of entries to display
pl: Maksymalna liczba pozycji do pokazania

en: Medicine
pl: Medycyna (lekarstwo?)

en: Medium
pl: Średnia

en: Members
pl: Członkowie

en: Mentions
pl: Pełny opis:

en: Metar Weather
pl: Obecna pogoda

en: Metric
pl: Metryczne

en: Min temp last 24 hours:
pl: Minimalna temperatura w ostatnich 24 godzinach:

en: Min temp last 6 hours:
pl: Minimalna temperatura w ostatnich 6 godzinach:

en: Minimum PIN length
pl: Minimalna długość PIN

en: Miscellaneous
pl: Rozmaite

en: Missing configuration.
pl: Zapisano konfigurację.

en: Mobile (Minimal)
pl: Mobilny (minimalny)

en: Mobile (No JavaScript)
pl: Mobilny (bez JavaScript)

en: Mobile (Smartphone/Tablet)
pl: Mobilny (smartfon/tablet)

en: Mobile Optimized Apps
pl: Aplikacje zoptymalizowane dla urządzeń mobilnych

en: Mode
pl: Tryb

en: Module is up-to-date.
pl: Moduł jest aktualny.

en: Monday
pl: Poniedziałek

en: Moon Phases
pl: Fazy księżyca

en: My Account
pl: Konto

en: My Account Information
pl: Informacje o moim koncie

en: My Facebook Stream
pl: Mój strumień Facebook

en: My Portal
pl: Mój portal

en: My Portal Layout
pl: Wygląd portalu

en: N/A
pl: N/D

en: NO, I Do NOT Agree
pl: NIE, NIE zgadzam się

en: NOTE: WIPING A DEVICE MAY RESET IT TO FACTORY DEFAULTS. PLEASE MAKE SURE YOU REALLY WANT TO DO THIS BEFORE REQUESTING A WIPE
pl: UWAGA: CZYSZCZENIE URZĄDZENIA MOŻE ZRESETOWAĆ JE DO USTAWIEŃ FABRYCZNYCH. UPEWNIJ SIĘ, ŻE CHCESZ TO WYKONAĆ PRZED ZLECENIEM CZYSZCZENIA

en: Name
pl: Nazwa

en: Never
pl: Nigdy

en: New Category
pl: Nowa kategoria

en: New Messages:
pl: Wiadomość

en: New Moon
pl: Nów

en: New Username (optional)
pl: Nowa nazwa użytkownika (opcjonalnie)

en: New password
pl: Hasło

en: New passwords don't match.
pl: Nowe hasła muszą pasować.

en: News
pl: Wiadomości

en: Next
pl: Następne

en: Next 4 Phases
pl: Następne 4 fazy

en: No Sound
pl: Bez dźwięku

en: No available configuration data to show differences for.
pl: Brak konfiguracji, by pokazać różnicę.

en: No change.
pl: Bez zmian.

en: No icons found.
pl: Nie znaleziono ikon.

en: No items to display
pl: Brak elementów

en: No location is set.
pl: Nie zdefiniowano lokalizacji.

en: No offensive fortunes
pl: Brak ofensywnych fortunek

en: No pending signups.
pl: Nie ma oczekujących zapisów.

en: No push while roaming
pl: Push nie jest dostępny w roamingu

en: No security question has been set. Please contact your administrator.
pl: Nie zdefiniowano pytania bezpieczeństwa. Proszę się skontaktować z administratorem.

en: No stable version exists yet.
pl: Jeszcze nie istnieje wersja stabilna.

en: No username specified.
pl: Nie wybrano nazwy użytkownika.

en: No version found in original configuration. Regenerate configuration.
pl: Nie znaleziono wersji w oryginalnej konfiguracji. Wygeneruj ponownie konfigurację

en: No version found in your configuration. Regenerate configuration.
pl: Nie znaleziono wersji w twojej konfiguracji. Wygeneruj ponownie konfigurację

en: NoSQL indices are ready.
pl: Indeksy NoSQL są gotowe.

en: NoSQL indices for %s
pl: Indeksy NoSQL dla %s

en: NoSQL indices out of date.
pl: Indeksy NoSQL są nieaktualne.

en: None
pl: Brak

en: Nordic (ISO-8859-10)
pl: Nordycki (ISO-8859-10)

en: Northern Hemisphere
pl: Półkula północna

en: Not Provisioned
pl: Niezaopatrzony

en: Notes
pl: Notatki

en: Nothing to browse, go back.
pl: Nie ma czego przeglądać, wróć.

en: Number of articles to display
pl: Liczba artykułów do wyświetlenia.

en: Number of seconds to wait to refresh
pl: Liczba sekund oczekiwania na odświeżenie

en: Object Browser
pl: Przeglądarka obiektów

en: Object Creator
pl: Twórca obiektu

en: Offense filter
pl: Filtr zapobiegający obrażaniu

en: Office
pl: Biuro

en: Old and new passwords must be different.
pl: Stare i nowe hasło muszą być różne.

en: Old password
pl: Stare hasło

en: Old password is not correct.
pl: Stare hasło jest nieprawidłowe

en: Only offensive fortunes
pl: Tylko ofensywne fortunki

en: Only the owner or system administrator may change ownership or owner permissions for a share
pl: Jedynie właściciel lub administrator systemu mogą zmienić właścicielstwo lub uprawnienia właściciela dla udziału

en: Operating System
pl: System operacyjny

en: Or enter a user name:
pl: Albo podaj nazwę użytkownika:

en: Other Information
pl: Inne informacje

en: Other Options
pl: Inne opcje

en: Others
pl: Inne

en: Owner
pl: Właściciel

en: Owner:
pl: Właściciel:

en: PHP Code
pl: Kod PHP

en: PHP Shell
pl: Powłoka PHP

en: POP/IMAP Email accounts
pl: Konta pocztowe POP/IMAP

en: POSIX extension is missing
pl: Brak rozszerzenia POSIX

en: P_HP Shell
pl: Powłoka P_HP

en: Password
pl: Hasło

en: Password Complexity
pl: Złożoność hasła

en: Password changed successfully.
pl: Hasło zostało pomyślnie zmienione.

en: Passwords must match.
pl: Hasła muszą pasować.

en: Paste
pl: Wklej

en: Pending Signups:
pl: Oczekujące zapisy:

en: People
pl: Ludzie

en: Perform Login Tasks
pl: Wykonaj zadania przy logowaniu

en: Permission "%s" not deleted.
pl: Uprawnienie "%s" nie skasowane.

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Permissions Administration
pl: Administracja uprawnieniami

en: Personal Information
pl: Informacje osobiste

en: Pets
pl: Zwierzęta

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Photos
pl: Zdjęcia

en: Platitudes
pl: Oczywistości

en: Please enter a password.
pl: Proszę podać hasło.

en: Please enter a username.
pl: Proszę podać nazwę użytkownika.

en: Please provide a summary of the problem.
pl: Proszę opisać problem.

en: Please read the following text. You MUST agree with the terms to use the system.
pl: Proszę przeczytać następujący tekst. MUSISZ się zgodzić z warunkami, jeśli chcesz użyć systemu.

en: Politics
pl: Polityka

en: Position of reply text when replying to email on your device. Note that some devices will always send the citation string at the end of the reply text.
pl: Położenie tekstu odpowiedzi na email na Twoim urządzeniu. Zauważ, że pewne urządzenia zawsze wysyłają cytat na końcu tekstu odpowiedzi.

en: Post
pl: Wyślij

en: Posted %s
pl: Wysłane %s

en: Posted %s via %s
pl: Wysłane %s przez %s

en: Precipitation for last %d hour:  | Precipitation for last %d hours:
pl[0]: Opady w ostatniej %d godzinie:
pl[1]: Opady w ostatnich %d godzinach:
pl[2]: Opady w ostatnich %d godzinach:

en: Precipitation%schance
pl: Szansa%sopadów

en: Pressure
pl: Ciśnienie

en: Pressure at sea level:
pl: Ciśnienie na poziomie morza:

en: Principal
pl: Główny

en: Problem Description
pl: Opis problemu

en: Provisioned
pl: Zaopatrzony

en: Provisioning
pl: Zaopatrywanie

en: Publish enabled.
pl: Publikacja włączona.

en: Query
pl: Zapytanie

en: Random Fortune
pl: Losowa fortunka

en: Read
pl: Odczyt

en: Read enabled.
pl: Odczyt włączony.

en: Really delete "%s"? This operation cannot be undone.
pl: Czy na pewno usunąć %s? Ta operacja nie może być cofnięta.

en: Really remove user data for user "%s"? This operation cannot be undone.
pl: Czy na pewno usunąć dane użytkownika %s? Ta operacja nie może być cofnięta.

en: Refresh Dynamic Menu Elements:
pl: Odśwież dynamiczne elementy menu:

en: Refresh Portal View:
pl: Odśwież widok serwisu:

en: Refresh rate:
pl: Częstotliwość odświeżania:

en: Regular Apps
pl: Zwykłe aplikacje

en: Remarks
pl: Uwagi

en: Remote Host
pl: Zdalny komputer

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove pair
pl: Usuń parę

en: Remove saved script from server's temporary directory.
pl: Usuń zachowany skrypt z tymczasowego katalogu serwera.

en: Remove user
pl: Usuń użytkownika

en: Remove user: %s
pl: Usuń użytkownika: %s

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Require PIN
pl: Wymagany PIN

en: Require S/MIME Encryption
pl: Wymagane szyfrowanie S/MIME

en: Require S/MIME Signature
pl: Wymagany podpis S/MIME

en: Reset
pl: Zmień

en: Reset Password
pl: Zmień hasło

en: Reset all device state
pl: Wyzeruj cały stan urządzenia

en: Reset your password
pl: Zmień swoje hasło

en: Restore Last Query
pl: Odtwórz ostatnie zapytanie

en: Results
pl: Wyniki

en: Results for %s
pl: Wyniki dla %s

en: Retweeted by %s
pl: Retweeted przez %s

en: Retype new password
pl: Zresetuj hasło

en: Revert Configuration
pl: Przywróć konfigurację

en: Riddles
pl: Zagadki

en: Run
pl: Wykonaj

en: Run Login Tasks
pl: Wykonaj zadania podczas logowania

en: SD card
pl: karta SD

en: SD card encryption
pl: Szyfrowanie karty SD

en: SMS Text messages
pl: Wiadomości tekstowe SMS

en: SQL DB schema is out of date.
pl: Schemat bazy danych SQL jest nieaktualny.

en: SQL DB schema is ready.
pl: Schemat bazy danych SQL jest gotowy

en: SQL Shell
pl: Powloka SQL

en: S_QL Shell
pl: Powłoka S_QL

en: Save
pl: Zachowaj

en: Save "%s"
pl: Zachowaj "%s"

en: Save and Finish
pl: Zachowaj i zakończ

en: Save generated configuration as a PHP script to your server's temporary directory.
pl: Ściągnij wygenerowaną konfigurację jako skrypt PHP.

en: Saved configuration upgrade script to: "%s".
pl: Zachowano skrypt aktualizacji konfiguracji do:  "%s".

en: Science
pl: Nauka

en: Scope
pl: Zakres

en: Sea_rch
pl: Szukaj

en: Search
pl: Szukaj

en: Search:
pl: Szukaj:

en: Seconds of inactivity before device should lock
pl: Sekund nieaktywności przed zablokowaniem urządzenia

en: Select a group to add:
pl: Wybierz grupę do dodania:

en: Select a new owner:
pl: Wybierz nowego właściciela

en: Select a server
pl: Wybierz serwer

en: Select a user to add:
pl: Wybierz użytkownika do dodania:

en: Select all fields to search when expanding addresses.
pl: Wybierz wszystkie pola do przeszukiwania przy rozwijaniu adresów.

en: Select the date and time format:
pl: Wybierz format daty i czasu:

en: Select the date delimiter:
pl: Wybierz znak podziału daty:

en: Select the date format:
pl: Wybierz format daty:

en: Select the day and time order:
pl: Wybierz układ dnia i godziny:

en: Select the time delimiter:
pl: Wybierz znak podziału daty:

en: Select the time format:
pl: Wybierz format czasu:

en: Select your color scheme.
pl: Wybierz schemat kolorów.

en: Select your preferred language:
pl: Wybierz twój preferowany język:

en: Send Problem Report
pl: Wyślij raport o problemie

en: Sensor:
pl: Czujnik:

en: Server Time
pl: Czas na serwerze

en: Session Administration
pl: Administracja sesji

en: Session Timestamp
pl: Znacznik czasu sesji

en: Sessions
pl: Sesje

en: Set preferences to allow you to reset your password if you ever forget it.
pl: Podaj informacje potrzebne do odzyskania hasła, jeśli kiedykolwiek je zapomnisz

en: Set up integration with your Facebook account.
pl: Zdefiniuj integrację z Twoim kontem Facebooka.

en: Set up integration with your Twitter account.
pl: Zdefiniuj integrację z Twoim kontem Twittera.

en: Set your preferred language, timezone and date preferences.
pl: Wybierz preferowany język, strefę czasową i opcje daty.

en: Set your startup application, color scheme, page refreshing, and other display preferences.
pl: Wybierz usługę początkową, schemat kolorów, odświeżanie strony i inne opcje wyświetlania

en: Several locations possible with the parameter: %s
pl: Dla parametru %s możliwe jest kilka lokalizacji.

en: Short Summary
pl: Krótkie podsumowanie

en: Should access keys be defined for most links?
pl: Czy definiować przyciski dostępu dla większości odsyłaczy?

en: Should multiple collections be multiplexed?
pl: Czy wielokrotne kolekcje mają być multipleksowane?

en: Show
pl: Pokaż

en: Show Advanced Preferences
pl: Pokaż zaawansowane preferencje

en: Show All Preferences Groups
pl: Pokaż wszystkie grupy preferencji

en: Show differences between currently saved and the newly generated configuration.
pl: Pokaż róznice pomiędzy aktualnie zachowaną i nowo wygenerowaną konfiguracją.

en: Show extra detail?
pl: Czy pokazać dodatkowe szczegóły?

en: Show last login time when logging in?
pl: Czy pokazywać czas ostatniego zalogowania po logowaniu?

en: Show notifications
pl: Pokaż powiadomienia

en: Skip Login Tasks
pl: Pomiń zadania przy logowaniu

en: Small
pl: Mała

en: Snow depth:
pl: Głębokość śniegu:

en: Snow equivalent in water:
pl: Równoważnik śniegu w wodzie:

en: Songs & Poems
pl: Piosenki i wiersze

en: South European (ISO-8859-3)
pl: Południowoeuropejski (ISO-8859-3)

en: Southern Hemisphere
pl: Półkula południowa

en: Sports
pl: Sporty

en: Start Time
pl: Godzina startu

en: State Management
pl: Zarządzanie stanem

en: Status unable to be set.
pl: Nie można zdefiniować statusu.

en: Stream
pl: Strumień

en: Submitted request to add "%s" to the system. You cannot log in until your request has been approved.
pl: Przekazano żądanie dodania "%s" do systemu. Nie możesz się zalogować do czasu aprobaty żądania.

en: Succesfully connected your Facebook account or updated permissions.
pl: Pomyślnie połączono z Twoim kontem Facebooka lub zaktualizowano uprawnienia.

en: Success
pl: Powodzenie

en: Successfully added "%s" to the system.
pl: Udało się dodać "%s" do systemu.

en: Successfully cleared data for user "%s" from the system.
pl: Udało się usunąć dane użytkownika "%s" z systemu.

en: Successfully deleted "%s".
pl: Udało się usunąć "%s".

en: Successfully removed "%s" from the system.
pl: Udało się usunąć "%s" z systemu.

en: Successfully reverted configuration. Reload to see changes.
pl: Udało się przywrcić konfigurację. Przeładuj, by zobaczyć zmiany.

en: Successfully saved backup configuration.
pl: Udało się zapisać kopię bezpieczeństwa.

en: Successfully updated "%s"
pl: Udało się uaktualnić "%s"

en: Successfully wrote %s
pl: Udało się zapisać %s

en: Sun Rise
pl: Wschód słońca

en: Sun Set
pl: Zachód słońca

en: Sunday
pl: Niedziela

en: Sunrise
pl: Wschód słońca

en: Sunrise/Sunset
pl: Wschód/Zachód słońca

en: Sunset
pl: Zachód słońca

en: Sync all
pl: Synchronizuj wszystko

en: Syndicated Feed
pl: Syndykowany strumień

en: Tag Cloud
pl: Chmura Znaczników

en: Tasks
pl: Zadania

en: Temp for last hour:
pl: Temperatura w ostatniej godzinie:

en: Temperature
pl: Temperatura

en: Temperature%s(%sHi%s/%sLo%s)
pl: Temperatura%s(%sMax%s/%sMin%s)

en: Temporarily unable to connect with Facebook, Please try again.
pl: Tymczasowo nie udało się połączyć z Facebookiem. Proszę spróbować później.

en: Temporarily unable to contact Twitter. Please try again later.
pl: Tymczasowo nie udało się połączyć z Twitterem. Proszę spróbować później.

en: Thai (TIS-620)
pl: Tajski (TIS-620)

en: The Remote Wipe for device id %s has been cancelled.
pl: Zdalne wyczyszczenie urządzenia o id %s zostało skasowane.

en: The alarm has been deleted.
pl: Alarm "%s" został usunięty.

en: The alarm has been saved.
pl: Alarm "%s" został zachowany.

en: The configuration for %s cannot be updated automatically. Please update the configuration manually.
pl: Konfiguracja dla %s nie może być zaktualizowana automatycznie. Proszę zaktualizować konfigurację ręcznie.

en: The default e-mail address to use with this identity:
pl: Domyślny email używany w tej tożsamości

en: The lock has been removed.
pl: Blokada została usunięta.

en: The member state service could not be reached in time. Try again later or with a different member state.
pl: Nie można było na czas osiągnąć usługi stanu członków. Proszę spróbować później lub ze stanem innego członka.

en: The member state service is currently not available. Try again later or with a different member state.
pl: Usługa stanu członków jest aktualnie niedostępna. Proszę spróbować póxniej lub ze stanem innego członka.

en: The provided country code is invalid.
pl: Podany kod kraju jest nieważny.

en: The service is currently not available. Try again later.
pl: Usługa jest aktualnie niedostępna. Spróbuj później.

en: The service is currently too busy. Try again later.
pl: Usługa jest aktualnie zbyt zajęta. Spróbuj później.

en: The signup request for "%s" has been removed.
pl: Prośba o zapisanie "%s" została usunięta.

en: The signup request for user "%s" has been removed.
pl: Prośba o zapisanie "%s" została usunięta.

en: The state for device id %s has been reset. It will resynchronize next time it connects to the server.
pl: Stan urządzenia id %s został zresetowany. Zsynchronizuje się ono ponownie po następnym połaczeniu z serwerem.

en: The test script is currently enabled. For security reasons, disable test scripts when you are done testing (see horde/docs/INSTALL).
pl: Skrypt testowy jest aktualnie włączony. Z przyczyn bezpieczeństwa, wyłącz skrypt testowy po zakończeniu testowania (patrz horde/docs/INSTALL).

en: The user "%s" already exists.
pl: Użytkownik o nazwie "%s" już istnieje.

en: The user "%s" does not exist.
pl: Użytkownik "%s" nie istnieje.

en: There was a problem adding "%s" to the system: %s
pl: Wystąpił problem przy dodawaniu "%s" do systemu: %s

en: There was a problem clearing data for user "%s" from the system:
pl: Wystąpił problem przy usuwaniu danych dla użytkownika "%s" w systemie:

en: There was a problem removing "%s" from the system:
pl: Wystąpił problem przy usuwaniu "%s" z systemu.

en: There was a problem updating "%s": %s
pl: Wystąpił problem przy uaktualnianiu "%s": %s

en: There was an error communicating with the ActiveSync server: %s
pl: Wystąpił błąd podczas łączenia się z serwerem ActiveSync: %s

en: There was an error contacting Twitter: %s
pl: Wystąpił błąd podczas kontaktowania się z Twitterem: %s

en: There was an error in the configuration form. Perhaps you left out a required field.
pl: Wystąpił błąd w formularzu konfiguracji. Może pominąłeś wymagane pole.

en: There was an error making the request: %s
pl: Wystąpił błąd podczas wykonywania żądania: %s

en: There was an error obtaining your Facebook session. Please try again later.
pl: Wystąpił błąd podczas uzyskiwania Twojej sesji Facebooka. Proszę spróbować znowu później.

en: There was an error removing global data for %s. Details have been logged.
pl: Wystąpił błąd podczas usuwania danych globalnych dla %s. Szczegóły zostały zapisane w dzienniku systemu.

en: There was an error with the requested permissions
pl: Wystąpił błąd z żądanymi uprawnieniami

en: This VAT identification number is invalid.
pl: Ten numer identyfikacyjny VAT jest nieważny.

en: This VAT identification number is valid.
pl: Ten numer identyfikacyjny VAT jest ważny.

en: This will cause all devices to resyncronize all items.
pl: To spowoduje resynchronizację wszystkich wpisów we wszystkich urządzeniach.

en: This will cause your devices to resyncronize all items.
pl: To spowoduje resynchronizację wszystkich wpisów w Twoich urządzeniach.

en: Tickets
pl: Zgłoszenia:

en: Time Tracking
pl: Śledzenie czasu

en: Time format
pl: Format czasu

en: Timestamp or unknown
pl: Znacznik czasu lub nieznany

en: Timestamps of successful synchronization sessions
pl: Czasy udanych sesji synchronizacji

en: Title
pl: Tytuł

en: To exclude a particular field form the import or to correct a wrong match select a field in the lists below and hit "Remove pair".
pl: Aby wykluczyć wybrane pole z importu lub skorygować błędne dopasowanie wybierz pole z listy poniżej i kliknij "Usuń parę".

en: To select multiple fields, hold down the Control (PC) or Command (Mac) while clicking.
pl: Aby wybrać wielokrotne pola przytrzymaj przycisk Ctrl (PC) lub Command (Mac) podczas klikania.

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Tomorrow
pl: Jutro

en: Top
pl: U góry

en: Translations
pl: Prezentacje

en: Turkish (ISO-8859-9)
pl: Turecki (ISO-8859-9)

en: Twitter Integration
pl: Inne informacje

en: Twitter Timeline for %s
pl: Twitter Timeline dla %s

en: Twitter not enabled.
pl: Twitter nie jest włączony.

en: Unable to delete "%s": %s.
pl: Błąd podczas usuwania "%s": %s.

en: Unable to set like.
pl: Nie można ustawić lubię.

en: Unable to validate the request token. Please try your request again.
pl: Nie można sprawdzić ważności znacznika żądania. proszę spróbować ponownie.

en: Unblock
pl: Odblokuj

en: Undo Changes
pl: Cofnij zmiany

en: Unfavorite
pl: Usuń z ulubionych

en: Unfiled
pl: Nieprzyznana

en: Units
pl: Jednostki

en: Unknown
pl: Nieznane

en: Unlock
pl: Odemknij

en: Unsupported action.
pl: Działanie nie jest wspierane.

en: Update
pl: Uaktualnij

en: Update %s
pl: Uaktualnij %s

en: Update %s schema
pl: Uaktualnij %s

en: Update all DB schemas
pl: Zaktualizuj wszystkie schematy DB

en: Update all configurations
pl: Aktualizuj wszystkie konfiguracje

en: Update user
pl: Uaktualnij użytkownika

en: Updated "%s".
pl: Uaktualniono "%s".

en: Updated schema for %s.
pl: Uaktualniono "%s".

en: Upload
pl: Załaduj

en: Uploaded all application configuration files to the server.
pl: Wszystkie pliki konfiguracji aplikacji zostały przesłane do serwera.

en: Use if name/password is different for IMSP server.
pl: Użyj, jeśli nazwa/hasło są inne dla serwera IMSP.

en: User
pl: Użytkownik

en: User Administration
pl: Administracja użytkowników Horde

en: User Agent
pl: Program użytkownika

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: User Registration
pl: Rejestracja użytkownika

en: User Registration has been disabled for this site.
pl: Rejestracja użytkowników została wyłączona dla tego serwera.

en: User Registration is not properly configured for this site.
pl: Rejestracja użytkowników została wyłączona dla tego serwera.

en: User account not found
pl: Nie znaleziono konta użytkownika.

en: User to add:
pl: Wybierz użytkownika do dodania:

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Users in the system:
pl: Użytkownicy w systemie:

en: VAT id number verification
pl: Weryfikacja numeru id VAT

en: VAT identification number:
pl: Numer identyfikacyjny VAT:

en: VAT number
pl: Liczba

en: Version
pl: Wersja

en: Version Check
pl: Wersja

en: Version Control
pl: Kontrola wersji

en: Vietnamese (VISCII)
pl: Wietnamski (VISCII)

en: View an external web page
pl: Pokaż zewnętrzną stronę www

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Warning: Your Caps Lock key is on!
pl: Ostrzeżenie: masz włączony Caps Lock!

en: Weather
pl: Pogoda

en: Weather data provided by
pl: Pogoda dzięki

en: Web Site
pl: URL strony

en: Web browser
pl: Przeglądarka WWW

en: Welcome
pl: Witamy

en: Welcome, %s
pl: Witamy, %s

en: Western (ISO-8859-1)
pl: Zachodni (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
pl: Zachodni (ISO-8859-15)

en: What application should %s display after login?
pl: Jaką aplikację ma %s wyświetlać po zalogowaniu się?

en: What are you working on now?
pl: Nad czym teraz pracujesz?

en: What is the delimiter character?
pl: Jaki jest znak separatora?

en: What is the quote character?
pl: Jaki jest znak cytowania?

en: Which day would you like to be displayed as the first day of the week?
pl: Który dzień ma być wyświetlany jako pierwszy dzień tygodnia?

en: Which phases
pl: Które fazy

en: Width of the %s menu on the left:
pl: Szerokość menu %s po lewej:

en: Wind
pl: Wiatr

en: Wind speed in knots
pl: Szybkość wiatru w węzłach

en: Wind:
pl: Wiatr:

en: Wipe
pl: Wyczyść

en: Wipe Pending
pl: Czyszczenie oczekuje

en: Wisdom
pl: Mądrość

en: With
pl: Z

en: Work
pl: Praca

en: YY
pl: RR

en: Yes, I Agree
pl: Tak, zgadzam się

en: You and %d other person likes this | You and %d other people like this
pl[0]: Ty i %d inna osoba lubicie to
pl[1]: Ty i %d inne osob lubicie to
pl[2]: Ty i %d innych osób lubicie to

en: You are not allowed to add groups.
pl: Nie jesteś autoryzowany.

en: You are not allowed to add shares.
pl: Nie jesteś autoryzowany.

en: You are not allowed to change groups.
pl: Nie jesteś autoryzowany.

en: You are not allowed to change shares.
pl: Nie jesteś autoryzowany.

en: You are not allowed to delete groups.
pl: Nie masz pozwolenia na usuwanie grup.

en: You are not allowed to delete shares.
pl: Nie jesteś autoryzowany.

en: You are not allowed to list groups of shares.
pl: Nie masz pozwolenia na czytanie grup udziałów.

en: You are not allowed to list share permissions.
pl: Nie masz pozwolenia na czytanie uprawnień udziałów.

en: You are not allowed to list shares.
pl: Nie jesteś autoryzowany.

en: You are not allowed to list users of groups.
pl: Nie masz pozwolenia na czytanie użytkowników grup.

en: You are not allowed to list users of shares.
pl: Nie masz pozwolenia na czytanie użytkowników udziałów.

en: You are not connected to your Facebook account. You should check your Facebook settings in your %s.
pl: Nie jesteś połączony z Twoim kontem Facebooka. powinieneś sprawdzić Twoje ustawienia Facebooka w Twoim %s.

en: You can also check your Facebook settings in your %s.
pl: Możesz także sprawdzić Twoje ustawienia Facebooka w Twoim %s.

en: You did not agree to the Terms of Service agreement, so you were not allowed to login.
pl: Nie zgodziłeś się na warunki świadczenia usługi, a zatem nie masz pozwolenia na zalogowanie się.

en: You have been logged out.
pl: Wylogowano.

en: You have denied the requested permissions.
pl: Odrzuciłeś żądane uprawnienia.

en: You have not properly connected your Twitter account with Horde. You should check your Twitter settings in your %s.
pl: Nie połączyłeś prawidłowo Twojego konta Twitter z Horde. Powinieneś sprawdzić Twoje ustawienia Twittera w Twoim %s.

en: You like this
pl: Lubisz to

en: You must describe the problem before you can send the problem report.
pl: Musisz opisać problem zanim go wyślesz.

en: You must specify a username to clear out.
pl: Musisz określić użytkownika, ktrego chcesz wyczyścić.

en: You must specify a username to remove.
pl: Musisz określić użytkownika, ktrego chcesz usunąć.

en: You must specify the username to add.
pl: Musisz określić użytkownika, ktrego chcesz dodać.

en: You must specify the username to update.
pl: Musisz określić użytkownika, którego chcesz uaktualnić.

en: Your Email Address
pl: Twój adres email

en: Your Information
pl: Twoje informacje

en: Your Internet Address has changed since the beginning of your session. To protect your security, you must login again.
pl: Twój adres internetowy zmienił się podczas sesji. W związku z zabezpieczeniami twojego konta musisz zalogować się ponownie.

en: Your Name
pl: Twoje nazwisko

en: Your authentication backend does not support adding users. If you wish to use Horde to administer user accounts, you must use a different authentication backend.
pl: Ten system uwierzytelniania nie obsługuje dodawania użytkowników, lub ta opcja została wyłączona.

en: Your authentication backend does not support listing users, or the feature has been disabled for some other reason.
pl: Ten system uwierzytelniania nie obsługuje listowania użytkowników, lub ta opcja została wyłączona.

en: Your browser appears to have changed since the beginning of your session. To protect your security, you must login again.
pl: Twj adres internetowy się zmienił od początku sesji %s. W związku z bezpieczeństwem Twojego konta musisz zalogować się ponownie.

en: Your browser does not support this feature.
pl: Twoja przeglądarka nie obsługuje tej funkcjonalności.

en: Your current time zone:
pl: Twoja obecna strefa czasowa:

en: Your full name:
pl: Twoje pełne imię i nazwisko:

en: Your login has expired.
pl: Twoje ustawienia zostały uaktualnione.

en: Your new password for %s is: %s
pl: Twoim nowym hasłem w %s jest: %s

en: Your password has been reset
pl: Twoje hasło zostało zmienione

en: Your password has been reset, but couldn't be sent to you. Please contact the administrator.
pl: Twoje hasło zostało zmienione, ale nie mogło być wysłane. Skontaktuj się z administratorem.

en: Your password has been reset, check your email and log in with your new password.
pl: Twoje hasło zostało zmienione, sprawdź email i zaloguj się ze swoim nowym hasłem

en: Your password has been succesfully changed. You need to re-login to the system with your new password.
pl: Twoje hasło zostało pomyślnie zmienione. Zaloguj się do systemu korzystając z nowego hasła.

en: Your password has expired
pl: Twoje hasło wygasło

en: Your password has expired.
pl: Twoje hasło wygasło.

en: Your session has expired. Please login again.
pl: Twoja sesja wygasła. Zaloguj się jeszcze raz.

en: Your session length has exceeded the maximum amount of time allowed. Please login again.
pl: Czas trwania Twojej sesji przekroczył dozwolony limit. Zaloguj się jeszcze raz.

en: [Problem Report]
pl: [Raport o problemie]

en: _Alarms
pl: _Alarmy

en: _Configuration
pl: Konfiguracja

en: _Groups
pl: _Grupy

en: _Locks
pl: B_lokady

en: _Permissions
pl: Uprawnienia

en: _Users
pl: _Użytkownicy

en: attachment
pl: załącznik

en: calm
pl: spokojnie

en: from the %s (%s) at %s %s
pl: od %s (%s) o %s %s

en: gusting
pl: %s do %s z %s

en: inline
pl: w treści

en: preferences
pl: preferencje

en: show differences
pl: pokaż różnice

en: type the password twice to confirm
pl: Wpisz hasło dwa razy, by potwierdzić

en: unified
pl: zunifikowany

en: weather
pl: Pogoda
