HORDE 2.1 - en to ro translation catalogue (47 entries)

en: 24 hours
ro: 24 de ore

en: Add pair
ro: Adauga perechea

en: Address
ro: Adresa

en: Available fields:
ro: Cimpuri disponibile:

en: Cancel Problem Report
ro: Renunta la Raport

en: Close Window
ro: Inchide fereastra

en: DD
ro: ZZ

en: Describe the Problem
ro: Descrie problema

en: Error
ro: Eroare

en: Every 15 minutes
ro: O data la 15 minute

en: Every 30 seconds
ro: O data la 30 secunde

en: Every 5 minutes
ro: La fiecare 5 minute

en: Every half hour
ro: O data la 30 minute

en: Every minute
ro: In fiecare minut

en: Example values:
ro: Exemple de valori:

en: Imported field: %s
ro: Cimp importat: %s

en: Imported fields:
ro: Cimpuri importate:

en: Language
ro: Limba

en: Log in
ro: Conectare

en: MM
ro: LL

en: Mail
ro: Corespondenta

en: Name
ro: Nume

en: Never
ro: Niciodata

en: Notes
ro: Note

en: Other Information
ro: Alte informatii

en: Password
ro: Parola

en: Please provide a summary of the problem.
ro: Te rog specifica un sumar al problemei.

en: Problem Description
ro: Descrierea problemei

en: Remove pair
ro: Sterge perechea

en: Select the date delimiter:
ro: Delimitator de data:

en: Select the date format:
ro: Formatul de afisare a datei:

en: Select the time format:
ro: Formatul de afisare a orei:

en: Select your preferred language:
ro: Selecteaza limba preferata:

en: Send Problem Report
ro: Trimite Raport de Eroare

en: Special Character Input
ro: Caractere Speciale ...

en: Success
ro: Succes

en: Tasks
ro: Sarcini

en: Title
ro: Titlu

en: Undo Changes
ro: Anuleaza Schimbarile

en: Username
ro: Utilizator

en: Warning
ro: Atentie

en: Welcome to %s
ro: Bine ai venit in sistemul %s

en: Welcome, %s
ro: Bine ai venit, %s

en: YY
ro: AA

en: You must describe the problem before you can send the problem report.
ro: Trebuie sa descrii problema inainte de a trimite raportul.

en: Your Information
ro: Informatii despre tine

en: [Problem Report]
ro: [Raport Problema]
