Horde 3.0 - en to sk translation catalogue (805 entries)

en: "%s" was added to the groups system.
sk: Skupina "%s" bola pridaná do systému.

en: "%s" was added to the permissions system.
sk: Právo "%s" bolo pridané do systému.

en: "%s" was not created: %s.
sk: "%s" nebolo možné vytvoriť: %s.

en: %.2fMB used of %.2fMB allowed (%.2f%%)
sk: %.2fMB použitých z povolených %.2fMB (%.2f%%)

en: %d %s and %s
sk: %d %s a %s

en: %d days until your password expires.
sk: %d dní do vypršania platnosti hesla.

en: %d minutes
sk: %d minút

en: %d person likes this | %d persons like this
sk[0]: %d osobe sa to páči
sk[1]: %d osobám sa to páči
sk[2]: %d osobám sa to páči

en: %d to %d of %d
sk: %d až %d z %d

en: %d-day forecast
sk: predpoveď na %d dní

en: %s - Notice
sk: %s - Poznámka

en: %s Configuration
sk: %s Konfigurácia

en: %s Tasks - Confirmation
sk: %s Úlohy - Potvrdenie

en: %s Terms of Agreement
sk: Podmienky použitia %s

en: %s at %s %s
sk: %s vo výške %s %s

en: %s can interact with your Twitter account
sk: %s sa môže prepojiť s Vašim účtom na Twitteri

en: %s cannot read information about your Facebook friends.
sk: %s nemôže načítať informácie o Vašich priateľoch na Facebooku.

en: %s cannot read your stream messages and various other Facebook data items.
sk: %s nemôže načítať Vaše správy a iné dátové položky z Facebooku.

en: %s cannot set your status messages or publish other content to Facebook.
sk: %s nemôže nastaviť statusové správy alebo zverejniť iný obsah na Facebooku.

en: %s is ready to perform the tasks below. Select each operation to run at this time.
sk: %s je pripravený vykonať operácie označené nižšie. Zaškrtnite operáciu, ktorú chcete teraz vykonať.

en: , gusting %s %s
sk: , v nárazoch %s %s

en: , variable from %s to %s
sk: , premenná v rozsahu %s až %s

en: 1 Day
sk: 1 Deň

en: 1 Month
sk: 1 Mesiac

en: 1 Week
sk: 1 Týždeň

en: 12 Hour Format
sk: 12-hodinový formát

en: 2 Weeks
sk: 2 Týždne

en: 24 Hour Format
sk: 24-hodinový formát

en: 24 hours
sk: 24 hodín

en: 24-hour format
sk: 24-hodinový formát

en: 3 Days
sk: 3 Dni

en: A device wipe has been requested. Device will be wiped on next syncronization attempt.
sk: Vyžaduje sa premazanie zariadenia. Zariadenie bude premazané pri ďalšom pokuse o synchronizáciu.

en: A newer version (%s) exists.
sk: K dispozícii je novšia verzia (%s).

en: A remote wipe for device id %s has been initiated. The device will be wiped during the next synchronisation.
sk: Bolo začaté vzdialené premazávanie zariadenia id %s. Zariadenie bude premazané počas najbližšej synchronizácie.

en: Account Information
sk: Informácie o účte

en: Account Password
sk: Heslo pre účet

en: Actions
sk: Operácie

en: ActiveSync Administration
sk: Správa ActiveSync

en: ActiveSync Devices
sk: Zariadenia ActiveSync

en: ActiveSync not activated.
sk: %s nie je aktivované.

en: Add
sk: Pridať

en: Add Content
sk: Pridať obsah

en: Add Here:
sk: Pridať sem:

en: Add Members
sk: Pridať členov

en: Add a group
sk: Pridať novú skupinu

en: Add a new user:
sk: Pridať nového používateľa:

en: Add new alarm
sk: Pridať nové upozornenie

en: Add pair
sk: Pridať párovanie

en: Add user
sk: Pridať používateľa

en: Added "%s" to the system, but could not add additional signup information: %s.
sk: "%s" bol pridaný do systému, ale nemožno pridať ďalšie prihlasovacie informácie: %s.

en: Added "%s" to the system. You can log in now.
sk: "%s" bol pridaný do systému. Teraz sa môžete prihlásiť.

en: Adding users is disabled.
sk: Pridávanie používateľov nie je povolené.

en: Address
sk: Adresa

en: Address Book
sk: Adresár

en: Administration
sk: Správa

en: Alarm end
sk: Koniec upozornenia

en: Alarm methods
sk: Spôsob upozornenia

en: Alarm start
sk: Začiatok upozornenia

en: Alarm text
sk: Text upozornenia

en: Alarm title
sk: Názov upozornenia

en: Alarms
sk: Upozornenia

en: All
sk: Všetky

en: All Authenticated Users
sk: Všetci overení používatelia

en: All policy keys successfully reset.
sk: Všetky prístupové kľúče boli úspešne nastavené.

en: All state removed for your ActiveSync devices. They will resynchronize next time they connect to the server.
sk: Všetky pozície pre Vaše ActiveSync zariadenia boli odstránené. Budú zosynchronizované pri nasledujúcom spojení so serverom.

en: All synchronization sessions deleted.
sk: Všetky synchronizované relácie boli vymazané.

en: Allow alphanumeric
sk: Povoliť alfanumerické

en: Allow any
sk: Povoliť akékoľvek

en: Allow only numeric
sk: Povoliť iba numerické

en: Alternate IMSP Login
sk: Alternatívne prihlasovacie meno IMSP

en: Alternate IMSP Password
sk: Alternatívne heslo IMSP

en: Alternate IMSP Username
sk: Alternatívne používateľské meno IMSP

en: Alternate email address
sk: Alternatívna e-mailová adresa

en: Answer
sk: Odpoveď

en: Application
sk: Aplikácia

en: Application Context
sk: Kontext aplikácie

en: Application is ready.
sk: Aplikácia je pripravená.

en: Approve
sk: Schváliť

en: Arabic (Windows-1256)
sk: Arabsky (Windows-1256)

en: Are you sure you want to delete '%s'?
sk: Naozaj chcete vymazať '%s'?

en: Are you sure you want to remove the signup request for "%s"?
sk: Naozaj chcete odstrániť žiadosť o prihlásenie "%s"?

en: Are you sure you wish to delete "%s"?
sk: Naozaj chcete vymazať "%s"?

en: Armenian (ARMSCII-8)
sk: Arménsky (ARMSCII-8)

en: Art
sk: Umenie

en: Ascii Art
sk: Ascii umenie

en: At least one database schema is outdated.
sk: Minimálne jedna databázová schéma je neaktuálna.

en: Attachment
sk: Príloha

en: Attachment Download
sk: Stiahnutie prílohy

en: Attempt to delete a non-existent group.
sk: Pokus o vymazanie neexistujúcej skupiny.

en: Attempt to delete a non-existent permission.
sk: Pokus o vymazanie neexistujúceho práva.

en: Attempt to edit a non-existent permission.
sk: Pokus o úpravu neexistujúceho práva.

en: Attempt to edit a non-existent share.
sk: Pokus o úpravu neexistujúceho zdieľaného objektu.

en: Authorize
sk: Autorizovať

en: Authorize Access to Friends Data
sk: Autorizovať prístup do dát priateľov

en: Authorize Publish
sk: Autorizovať uverejnenie

en: Authorize Read
sk: Autorizovať čítanie

en: Automatic
sk: Automatický

en: Available fields:
sk: Dostupné položky:

en: Baltic (ISO-8859-13)
sk: Balticky (ISO-8859-13)

en: Basic
sk: Základný

en: Block
sk: Zablokovať

en: Block Settings
sk: Nastavenia bloku

en: Block Type
sk: Typ bloku

en: Bookmarks
sk: Záložky

en: Both
sk: Obe

en: Bottom
sk: Dolu

en: Browser
sk: Prehliadač

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Camera
sk: Fotoaparát

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cancel Problem Report
sk: Zrušiť správu o probléme

en: Cancel Wipe
sk: Zrušiť

en: Cannot reset password automatically, contact your administrator.
sk: Nepodarilo sa automaticky zmeniť heslo, kontaktujte svojho administrátora.

en: Categories and Labels
sk: Kategórie a popisky

en: Celtic (ISO-8859-14)
sk: Keltské (ISO-8859-14)

en: Central European (ISO-8859-2)
sk: Stredoeurópske (ISO-8859-2)

en: Change
sk: Zmeniť

en: Change Location
sk: Zmeniť lokalitu

en: Change Your Password
sk: Zmeniť Vaše heslo

en: Change your personal information.
sk: Zmeniť osobné informácie.

en: Changing your password is not supported with the current configuration.  Contact your administrator.
sk: Zmena hesla nie je podporovaná v aktuálnej konfigurácii. Kontaktujte Vášho správcu systému.

en: Check
sk: Skontrolovať

en: Check for newer versions
sk: Skontrolovať nové verzie

en: Checking
sk: Kontroluje sa

en: Chinese Simplified (GB2312)
sk: Čínske zjednodušené (GB2312)

en: Chinese Traditional (Big5)
sk: Činske tradičné (Big5)

en: Choose %s
sk: Vyberte %s

en: Choose how to display dates (abbreviated format):
sk: Vyberte spôsob zobrazovania dátumov (skrátený formát):

en: Choose how to display dates (full format):
sk: Vyberte spôsob zobrazovania dátumov (úplný formá):

en: Choose how to display times:
sk: Vyberte spôsob zobrazovania dátumov:

en: Clear Query
sk: Odstrániť príkaz

en: Clear out user: %s
sk: Odstrániť používateľa: %s

en: Clear user
sk: Odstrániť používateľa

en: Clear user data
sk: Vymazať používateľské údaje

en: Click on one of your selected address books and then select all fields to search.
sk: Kliknite na jednu z vybraných adresárov a potom vyberte všetky polia pre prehľadávanie.

en: Click to Continue
sk: Kliknite pre pokračovanie

en: Client Anchor
sk: Klientské ukotvenie

en: Close Window
sk: Zatvoriť okno

en: Clouds
sk: Oblaky

en: Codeword frequency
sk: Frekvencia codeword

en: Collapse
sk: Zbaliť

en: Color Picker
sk: Výber farby

en: Comics
sk: Komiks

en: Command
sk: Príkaz

en: Command Shell
sk: Príkazový riadok

en: Comments: %d
sk: Komentáre: %d

en: Computers
sk: Počítače

en: Condition
sk: Podmienka

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Configuration Differences
sk: Rozdiely v konfigurácii

en: Configuration for syncing with PDAs, Smartphones and Outlook.
sk: Nastavenia pre synchronizáciu s PDA, Smartphone a Outlookom.

en: Configuration is out of date.
sk: Konfigurácia potrebuje aktualizáciu.

en: Configuration upgrade scripts available
sk: Sú dostupné skripty na upgrade nastavení

en: Configure %s
sk: Konfigurovať %s

en: Confirm Password
sk: Potvrďte heslo

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Could not connect to server "%s" using FTP: %s
sk: Nepodarilo sa pripojiť k serveru "%s" pomocou FTP: %s

en: Could not contact server. Try again later.
sk: Neočakávaná odpoveď od servera na, skúste neskôr.

en: Could not delete configuration upgrade script "%s".
sk: Nepodarilo sa vymazať skript na aktualizáciu konfigurácie "%s".

en: Could not find authorization for %s to interact with your Twitter account
sk: Nepodarilo sa nájsť autorizáciu pre %s na interakciu s Vašim účtom na Twitteri

en: Could not reset the password for the requested user. Some or all of the details are not correct. Try again or contact your administrator if you need further help.
sk: Nepodarilo sa obnoviť heslo zadaného používateľa. Niektoré alebo všetky detaily nie sú správne. Skúste to znovu alebo kontaktujte Vášho administrátora, ak potrebujete pomoc.

en: Could not revert configuration.
sk: Nepodarilo sa vrátiť konfiguráciu.

en: Could not save a backup configuation: %s
sk: Nepodarilo sa uložiť zálohu konfigurácie: %s

en: Could not save configuration upgrade script to: "%s".
sk: Nepodarilo sa uložiť skript na aktualizáciu konfigurácie do: "%s".

en: Could not save the configuration file %s. Use one of the options below to save the code.
sk: Nepodarilo sa uložiť konfiguračný súbor %s. Vyberte jednu z možností na uloženie kódu.

en: Could not save the configuration file %s. You can either use one of the options to save the code back on %s or copy manually the code below to %s.
sk: Nepodarilo sa uložiť konfiguračný súbor %s. Môžete buď vybrať jednu z možností na opätovné uloženie kódu do %s alebo skopírovať nižšie uvedený kód manuálne do %s.

en: Could not write configuration for "%s": %s
sk: Nepodarilo sa zapísať konfiguráciu pre "%s": %s

en: Country
sk: Krajina

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Create New Identity
sk: Vytvoriť novú identitu

en: Current 4 Phases
sk: Aktuálne 4 fázy

en: Current Alarms
sk: Aktuálne alarmy

en: Current Locks
sk: Aktuálne uzamknutia

en: Current Sessions
sk: Aktuálne relácie

en: Current Time
sk: Aktuálny čas

en: Current Weather
sk: Aktuálne počasie

en: Current condition
sk: Aktuálne podmienky

en: Cyrillic (KOI8-R)
sk: Kyrilické (KOI8-R)

en: Cyrillic (Windows-1251)
sk: Kyrilické (Windows-1251)

en: Cyrillic/Ukrainian (KOI8-U)
sk: Kyrilické/Ukrajinské (KOI8-U)

en: DB access is not configured.
sk: Prístup do databázy nie je nakonfigurovaný.

en: Data
sk: Údaje

en: Database
sk: Databáza

en: Date
sk: Dátum

en: Date Received
sk: Dátum prijatia

en: Date: %s; time: %s
sk: Dátum: %s; čas: %s

en: Day
sk: Deň

en: Default
sk: Prednastavené

en: Default Color
sk: Prednastavená farba

en: Default Shell
sk: Prednastavená schránka

en: Default charset for sending e-mail messages:
sk: Štandardná znaková sada pre posielanie e-mailových správ:

en: Default location to use for location-aware features.
sk: Pre funkcie, ktoré sa ukladajú podľa polohy použiť štandardné uloženie.

en: Definitions
sk: Definície

en: Delete
sk: Vymazať

en: Delete "%s"
sk: Vymazať "%s"

en: Delete All SyncML Data
sk: Vymazať všetky údaje SyncML

en: Delete Group
sk: Vymazať skupinu

en: Deleted configuration upgrade script "%s".
sk: Skript na aktualizáciu konfigurácie "%s" bol vymazaný.

en: Deleted synchronization session for device "%s" and database "%s".
sk: Vymazaná synchronizovaná relácia pre zariadenie "%s" a databázu "%s".

en: Describe the Problem
sk: Popíšte problém

en: Development
sk: Vývoj

en: Device
sk: Zariadenie

en: Device Id
sk: ID zariadenia

en: Device Information
sk: Informácie o zariadení

en: Device Management
sk: Správca zariadení

en: Device Type
sk: Typ zariadenia

en: Device encryption
sk: Šifrovanie zariadenia

en: Device is Blocked.
sk: Zariadenie je zablokované.

en: Device is Wiped
sk: Zariadenie je premazané

en: Device successfully removed.
sk: Zariadenia úspešne odstránené.

en: Device wipe successfully canceled.
sk: Premazávanie zariadenia bolo úspešne zrušené.

en: Dew Point
sk: Rosný bod

en: Dew Point for last hour:
sk: Rosný bod za poslednú hodinu:

en: Dew point
sk: Rosný bod

en: Disable
sk: Znefunkčniť

en: Display 24-hour times?
sk: Zobrazovať čas v 24-hodinovom formáte?

en: Display Preferences
sk: Nastavenia pre zobrazenie

en: Display detailed forecast
sk: Zobraziť detailnú predpoveď

en: Display forecast (TAF)
sk: Zobraziť predpoveď (TAF)

en: Does the first row contain the field names? If yes, check this box:
sk: Obsahuje prvý riadok názvy polí? Ak áno, zaškrtnite políčko:

en: Don't have an account? Sign up.
sk: Nemáte účet? Zaregistrujte sa.

en: Download %s
sk: Stiahnuť %s

en: Download generated configuration as PHP script.
sk: Stiahnuť vygenerovanú konfiguráciu ako PHP skript.

en: Drugs
sk: Drogy

en: Dynamic
sk: Dynamický

en: EU VAT identification
sk: Identifikácia európskeho IČ DPH

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit "%s"
sk: Upraviť "%s"

en: Edit Preferences for
sk: Upraviť nastavenia pre

en: Edit permissions
sk: Upraviť práva

en: Edit permissions for "%s"
sk: Upraviť práva pre "%s"

en: Education
sk: Vzdelávanie

en: Email Address
sk: E-mailová adresa

en: Enable
sk: Aktivovať

en: End Time
sk: Čas ukončenia

en: English
sk: Anglicky

en: Enter a name for the new category:
sk: Zadajte prosím meno pre novú kategóriu:

en: Enter a security question which you will be asked if you need to reset your password, e.g. 'what is the name of your pet?':
sk: Zadajte bezpečnostnú otázku, na ktorú budete musieť odpovedať ak zabudnete heslo, napr. 'ako sa volá moje zvieratko?':

en: Error connecting to Facebook. Details have been logged for the administrator.
sk: Chyba pri pripájaní do Facebooku. Detaily boli zaznamenané pre administrátora.

en: Error connecting to Twitter. Details have been logged for the administrator.
sk: Chyba pri pripájaní do Twitteru. Detaily boli zaznamenané pre administrátora.

en: Error connecting to Twitter: %s Details have been logged for the administrator.
sk: Interná chyba: %s Detaily boli zaznamenané pre administrátora.

en: Error deleting synchronization session:
sk: Chyba pri vymazávaní synchronizovanej relácie:

en: Error deleting synchronization sessions:
sk: Chyba pri vymazávaní synchronizovaných relácií:

en: Error updating password: %s
sk: Chyba pri aktualizácii hesla: %s

en: Ethnic
sk: Etnické

en: Event Invites:
sk: Pozvánky na udalosti

en: Every 15 minutes
sk: Každých 15 minút

en: Every 2 minutes
sk: Každé 2 minúty

en: Every 30 seconds
sk: Každých 30 sekúnd

en: Every 5 minutes
sk: Každých 5 minút

en: Every half hour
sk: Každú polhodinu

en: Every hour
sk: Každú hodinu

en: Every minute
sk: Každú minútu

en: Example values:
sk: Príklady hodnôt:

en: Execute
sk: Spustiť

en: Expand
sk: Rozbaliť

en: Extra Large
sk: Veľmi veľké

en: FTP upload of configuration
sk: Ukladanie konfigurácie cez FTP

en: Facebook Integration
sk: Integrácia Facebooku

en: Failed unlock attempts before device is wiped
sk: Počet neúspešných pokusov o odmknutie pred odpojením zariadenia

en: Favorite
sk: Obľúbené

en: Feed
sk: Napájač

en: Feed Address
sk: Adresa napájača

en: Feels Like
sk: Ako

en: Fields to search
sk: Polia pre vyhľadávanie

en: File Manager
sk: Správca súborov

en: Filters
sk: Filtre

en: First Half
sk: Prvá polovica

en: First Quarter
sk: Prvá štvrtina

en: Food
sk: Potrava

en: Forecast (TAF)
sk: Predpoveď (TAF)

en: Forecast Days (note that the returned forecast returns both day and night; a large number here could result in a wide block)
sk: Predpoveď na uvedený počet dní (pamätajte na to, že predpoveď zahŕňa dni aj noci a tak môže veľké číslo vytvoriť veľmi široký blok)

en: Forgot your password?
sk: Zabudli ste heslo?

en: Forms
sk: Formuláre

en: Fortune
sk: Fortuna

en: Fortune type
sk: Typ fortuny

en: Fortunes
sk: Fortuny

en: Fortunes 2
sk: Fortuny 2

en: Forums
sk: Fóra

en: Friend Requests:
sk: Požiadavky priateľa:

en: Friends enabled.
sk: Priatelia povolení.

en: From the %s (%s &deg;) at %s %s
sk: Zo smeru %s (%s &deg;) rýchlosťou %s %s

en: From the %s at %s %s
sk: Zo smeru %s rýchlosťou %s %s

en: Full Description
sk: Úplný popis

en: Full Moon
sk: Spln

en: Full Name
sk: Celé meno

en: Generate %s Configuration
sk: Generovať %s konfiguráciu

en: Generated Code
sk: Vygenerovaný kód

en: Get More
sk: Viac

en: Global Preferences
sk: Všeobecné nastavenia

en: Go
sk: Odoslať

en: Google Search
sk: Vyhľadávanie Google

en: Greek (ISO-8859-7)
sk: Grécky (ISO-8859-7)

en: Group Administration
sk: Administrácia skupín

en: Group name
sk: Meno skupiny

en: Group was not created: %s.
sk: Skupina nebola vytvorená: %s.

en: Groups
sk: Skupiny

en: Guest Permissions
sk: Práva anonymných používateľov

en: HTML Email
sk: HTML E-mail

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
sk: Hebrejsky (ISO-8859-8-I)

en: Height
sk: Výška

en: Height of stream content (width automatically adjusts to block)
sk: Výška prúdového obsahu (šírka automaticky prispôsobená do blokov)

en: Help
sk: Pomocník

en: Help _Topics
sk: Zoznam _tém Pomocníka

en: Hemisphere
sk: Pologuľa

en: Here is the beginning of the file:
sk: Tu je začiatok súboru:

en: Hide Advanced Preferences
sk: Skryť pokročilé nastavenia

en: Hide Results
sk: Skryť výsledky

en: Home Directory
sk: Domáci priečinok

en: How many fields (columns) are there?
sk: Koľko je tam polí (stĺpcov)?

en: How many seconds before we check for new articles?
sk: Koľko sekúnd pred kontrolou, či nie sú nové články?

en: Humidity
sk: Vlhkosť

en: Humorists
sk: Humoristi

en: Icons for %s
sk: Ikony pre %s

en: Identity to use when sending email via ActiveSync.
sk: Identita, ktorá sa má použiť pri odosielaní e-mailov cez ActiveSync.

en: Identity's name:
sk: Názov identity:

en: Import, Step %d
sk: Import, krok %d

en: Imported field: %s
sk: Importované pole: %s

en: Imported fields:
sk: Importované polia:

en: In reply to:
sk: V odpovedi na:

en: In the lists below select both, a field imported from the source file at the left, and the matching field available in your address book at the right. Then hit "Add pair" to mark them for the import. Once your are finished hit "Next".
sk: V zoznamoch nižšie vyberte oboje - pole importované zo zdrojového súboru vľavo a odpovedajúce pole vo Vašom adresári vpravo. Potom stlačte "Pridať pár" pre označenie poľa na import. Keď ste výber ukončili, stlačte "Ďalej".

en: Incorrect username or alternate address. Try again or contact your administrator if you need further help.
sk: Nesprávne používateľské meno alebo alternatívna adresa. Skúste to znovu alebo kontaktujte správcu Vášho systému, ak potrebujete pomoc.

en: Individual Users
sk: Jednotliví používatelia

en: Information
sk: Informácie

en: Inherited Members
sk: Prevzatí členovia

en: Insert an email address to which you can receive the new password:
sk: Zadajte e-mailovú adresu, na ktorú bude poslané nové heslo:

en: Insert the required answer to the security question:
sk: Zadajte požadovanú odpoveď na bezpečnostnú otázku:

en: Invalid VAT identification number format.
sk: Neplatný formát IČ DPH.

en: Invalid action %s
sk: Neplatná akcia %s

en: Invalid application.
sk: Neplatná aplikácia.

en: Invalid hash.
sk: Neplatná transformácia.

en: Invalid parent permission.
sk: Neplatné rodičovské právo.

en: Inventory
sk: Inventár

en: Japanese (ISO-2022-JP)
sk: Japonsky (ISO-2022-JP)

en: JavaScript is either disabled or not available on your browser. You are restricted to the minimal view.
sk: JavaScript je buď vypnutý alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Môžete použiť iba minimalistický režim.

en: Just now...
sk: Práve teraz...

en: Kernel Newbies
sk: Kernel-nováčikovia

en: Keyword
sk: Kľúčové slovo

en: Kids
sk: Deti

en: Korean (EUC-KR)
sk: Kórejsky (EUC-KR)

en: Language
sk: Jazyk

en: Large
sk: Veľké

en: Last Half
sk: Posledná polovica

en: Last Password Change
sk: Posledná zmena hesla

en: Last Quarter
sk: Posledná štvrtina

en: Last Sync Time
sk: Posledná synchronizácia času

en: Last Updated:
sk: Posledná aktualizácia:

en: Last login: %s
sk: Posledné prihlásenie: %s

en: Last login: %s from %s
sk: Posledné prihlásenie: %s z %s

en: Last login: Never
sk: Posledné prihlásenie: Nikdy

en: Latest
sk: Nedávno

en: Law
sk: Právo

en: Like
sk: Páči sa

en: Linux Cookie
sk: Linux cookie

en: List Tables
sk: Vypísať zoznam tabuliek

en: Listing alarms failed: %s
sk: Nepodarilo sa zobraziť upozornenia: %s

en: Listing locks failed: %s
sk: Nepodarilo sa zobraziť uzamknutia: %s

en: Listing sessions failed: %s
sk: Nepodarilo sa zobraziť relácie: %s

en: Listing users failed.
sk: Zobrazovanie zoznamu používateľov zlyhalo.

en: Listing users is disabled.
sk: Zobrazovanie zoznamu používateľov nie je umožnené.

en: Literature
sk: Literatúra

en: Local time: %s %s (UTC %s)
sk: Miestny čas: %s %s (UTC %s)

en: Locale and Time
sk: Lokalita a čas

en: Location
sk: Lokalita

en: Lock User
sk: Uzamknúť používateľa

en: Locks
sk: Zámky

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Log out
sk: Odhlásiť sa

en: Logged in to Facebook
sk: Prihlásený do Facebooku

en: Login failed because your username or password was entered incorrectly.
sk: Prihlásenie zlyhalo, pretože ste zadali nesprávne používateľské meno alebo heslo.

en: Login failed.
sk: Prihlásenie zlyhalo.

en: Login to Facebook and authorize %s
sk: Prihlásiť sa do Facebooku a autorizovať %s

en: Login to Twitter and authorize %s
sk: Prihlásiť sa na Twitter a autorizovať aplikáciu %s

en: Logout
sk: Odhlásiť

en: Love
sk: Láska

en: Magic
sk: Mágia

en: Mail
sk: Pošta

en: Mail Admin
sk: Poslať e-mail administrátorovi

en: Manage the list of categories you have to label items with, and colors associated with those categories.
sk: Spravovať zoznam kategórií, s ktorými označujete položky a farby spojené s týmito kategóriami.

en: Manage your ActiveSync devices.
sk: Spravovať Vaše ActiveSync zariadenia.

en: Matching fields:
sk: Vyhovujúce polia:

en: Max temp last 24 hours:
sk: Najvyššia teplota za posledných 24 hodín:

en: Max temp last 6 hours:
sk: Najvyššia teplota za posledných 6 hodín:

en: Maximum Email age
sk: Maximálny vek e-mailu

en: Maximum Number of Portal Blocks
sk: Maximálny počet portálových blokov

en: Maximum attachment size
sk: Maximálna veľkosť prílohy

en: Maximum number of devices
sk: Maximálny počet zariadení

en: Maximum number of entries to display
sk: Maximálny počet vztupov na zobrazenie

en: Medicine
sk: Medicína

en: Medium
sk: Stredné

en: Members
sk: Členovia

en: Mentions
sk: Definície

en: Metar Weather
sk: Počasie Metar

en: Metric
sk: Metrika

en: Min temp last 24 hours:
sk: Najnižšia teplota za posledných 24 hodín:

en: Min temp last 6 hours:
sk: Najnižšia teplota za posledných 6 hodín:

en: Minimum PIN length
sk: Minimálna dĺžka PINu

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Missing configuration.
sk: Chýbajúca konfigurácia.

en: Mobile (Minimal)
sk: Mobilný (Minimalistický)

en: Mobile (Smartphone/Tablet)
sk: Mobilný (Smartphone/Tablet)

en: Mobile Optimized Apps
sk: Aplikácie optimalizované pre mobily

en: Mode
sk: Režim

en: Module is up-to-date.
sk: Modul je aktuálny.

en: Monday
sk: Pondelok

en: Moon Phases
sk: Fázy mesiaca

en: My Account
sk: Moje konto

en: My Account Information
sk: Informácie o mojom účte

en: My Facebook Stream
sk: Môj Facebook kanál

en: My Portal
sk: Môj portál

en: My Portal Layout
sk: Vzhľad môjho portálu

en: NO, I Do NOT Agree
sk: Nie, NESÚHLASÍM

en: NOTE: WIPING A DEVICE MAY RESET IT TO FACTORY DEFAULTS. PLEASE MAKE SURE YOU REALLY WANT TO DO THIS BEFORE REQUESTING A WIPE
sk: POZNÁMKA: PREMAZANIE ZARIADENIA MÔŽE SPÔSOBIŤ VYRESETOVANIE JEHO NASTAVENÍ NA PÔVODNÉ HODNOTY OD VÝROBCU. PRED PREMAZANÍM SA, PROSÍM, UISTITE, ŽE TO NAOZAJ CHCETE UROBIŤ

en: Name
sk: Meno

en: Never
sk: Nikdy

en: New Category
sk: Nová kategória

en: New Messages:
sk: Nové správy:

en: New Moon
sk: Nov mesiaca

en: New Username (optional)
sk: Nové používateľské meno (nepovinné)

en: New password
sk: Nové heslo

en: New passwords don't match.
sk: Nové heslá musia byť rovnaké.

en: News
sk: Novinky

en: Next
sk: Ďalej

en: Next 4 Phases
sk: Nasledujúce 4 fázy

en: No Sound
sk: Bez zvuku

en: No available configuration data to show differences for.
sk: Nie sú dostupné žiadne konfiguračné údaje, pre ktoré by sa dali zobraziť rozdiely.

en: No change.
sk: Žiadna zmena.

en: No icons found.
sk: Žiadne ikony neboli nájdené.

en: No items to display
sk: Žiadne položky na zobrazenie

en: No location is set.
sk: Nie je nastavená lokalita.

en: No offensive fortunes
sk: Žiadne urážlivé fortuny

en: No pending signups.
sk: Žiadne prebiehajúce prihlásenia.

en: No security question has been set. Please contact your administrator.
sk: Nebola nastavená bezpečnostná otázka, kontaktujte, prosím svojho administrátora.

en: No stable version exists yet.
sk: Žiadne stále verzie ešte nie sú k dispozícii.

en: No username specified.
sk: Nebolo špecifikované žiadne meno.

en: No version found in original configuration. Regenerate configuration.
sk: V pôvodnej konfigurácii nebola nájdená žiadna verzia. Vygenerujte konfiguráciu znovu.

en: No version found in your configuration. Regenerate configuration.
sk: V konfigurácii nebola nájdená žiadna verzia. Vygenerujte konfiguráciu znovu.

en: None
sk: Žiaden

en: Nordic (ISO-8859-10)
sk: Severské (ISO-8859-10)

en: Northern Hemisphere
sk: Severná pologuľa

en: Not Provisioned
sk: Nezabezpečené

en: Notes
sk: Poznámky

en: Nothing to browse, go back.
sk: Nie je nič na prezeranie, vráťte sa späť.

en: Number of articles to display
sk: Počet článkov na zobrazenie

en: Number of seconds to wait to refresh
sk: Počet sekúnd do obnovenia

en: Object Browser
sk: Prehliadač objektov

en: Object Creator
sk: Autor objektu

en: Offense filter
sk: Filter na nadávky

en: Office
sk: Pracovisko

en: Old and new passwords must be different.
sk: Staré a nové heslo musia byť odlišné.

en: Old password
sk: Staré heslo

en: Old password is not correct.
sk: Staré heslo je nesprávne.

en: Only offensive fortunes
sk: Iba urážlivé fortuny

en: Only the owner or system administrator may change ownership or owner permissions for a share
sk: Vlastníka alebo práva vlastníka pre zdieľaný objekt môže zmeniť iba vlastník alebo systémový administrátor

en: Operating System
sk: Operačný systém

en: Or enter a user name:
sk: Alebo zadajte používateľské meno:

en: Other Information
sk: Ďalšie informácie

en: Other Options
sk: Ostatné nastavenia

en: Others
sk: Ostatní

en: Owner
sk: Vlastník

en: Owner:
sk: Vlastník:

en: PHP Code
sk: PHP kód

en: PHP Shell
sk: PHP schránka

en: POP/IMAP Email accounts
sk: E-mailové účty POP/IMAP

en: POSIX extension is missing
sk: Chýbajúce rozšírenie POSIX

en: P_HP Shell
sk: P_HP konzola

en: Password
sk: Heslo

en: Password Complexity
sk: Sila hesla

en: Password changed successfully.
sk: Heslo bolo úspešne zmenené.

en: Passwords must match.
sk: Heslá musia byť rovnaké.

en: Paste
sk: Vložiť

en: Pending Signups:
sk: Prebiehajúce registrácie:

en: People
sk: Ľudia

en: Perform Login Tasks
sk: Úlohy pri prihlásení

en: Permission "%s" not deleted.
sk: Právo "%s" nebolo vymazané.

en: Permissions
sk: Práva

en: Permissions Administration
sk: Administrácia práv

en: Personal Information
sk: Osobné informácie

en: Pets
sk: Domáce zvieratá

en: Phone Number
sk: Telefónne číslo

en: Photos
sk: Fotografie

en: Please enter a password.
sk: Zadajte prosím heslo.

en: Please enter a username.
sk: Zadajte, prosím, používateľské meno.

en: Please provide a summary of the problem.
sk: Uveďte, prosím, zhrnutie problému.

en: Please read the following text. You MUST agree with the terms to use the system.
sk: Prečítajte si prosím nasledujúci text. MUSÍTE súhlasiť s podmienkami používania tohto systému.

en: Pokes:
sk: Štuchnutia:

en: Politics
sk: Politika

en: Position of reply text when replying to email on your device. Note that some devices will always send the citation string at the end of the reply text.
sk: Pozícia textu odpovede keď zo zariadenia odpovedáte na e-mail. Niektoré zariadenia posielajú citácie vždy na konci odpovede.

en: Post
sk: Odoslať

en: Posted %s
sk: Poslané %s

en: Posted %s via %s
sk: Poslané %s cez %s

en: Precipitation for last %d hour:  | Precipitation for last %d hours:
sk[0]: Zrážky za poslednú %d hodinu:
sk[1]: Zrážky za posledné %d hodiny:
sk[2]: Zrážky za posledných %d hodín:

en: Precipitation%schance
sk: Pravdepodobnosť%szrážok

en: Pressure
sk: Tlak

en: Pressure at sea level:
sk: Tlak na úrovni mora:

en: Principal
sk: Príkazca

en: Problem Description
sk: Popis problému

en: Provisioned
sk: Zabezpečené

en: Provisioning
sk: Zabezpečené

en: Publish enabled.
sk: Uverejnenie povolené.

en: Query
sk: Dotaz

en: Quota
sk: Kvóta

en: Random Fortune
sk: Náhodná fortune

en: Read
sk: Čítať

en: Read enabled.
sk: Čítanie aktivované.

en: Really delete "%s"? This operation cannot be undone.
sk: Naozaj vymazať "%s"? Túto operáciu nemožno vrátiť späť.

en: Really remove user data for user "%s"? This operation cannot be undone.
sk: Naozaj vymazať používateľské údaje pre používateľa "%s"? Túto operáciu nemožno vrátiť späť.

en: Refresh Dynamic Menu Elements:
sk: Obnoviť prvky dynamického menu:

en: Refresh Portal View:
sk: Obnoviť zobrazenie portálu:

en: Refresh rate:
sk: Obnovovacia frekvencia:

en: Regular Apps
sk: Regulárne aplikácie

en: Remarks
sk: Postrehy

en: Remote Host
sk: Vzdialený počítač

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Remove pair
sk: Odstrániť pár

en: Remove saved script from server's temporary directory.
sk: Odstrániť uložený skript z dočasného priečinka na serveri.

en: Remove user
sk: Odstrániť používateľa

en: Remove user: %s
sk: Odstrániť používateľa: %s

en: Reply
sk: Odpovedať

en: Require PIN
sk: Vyžaduje PIN

en: Require S/MIME Encryption
sk: Vyžaduje S/MIME šifrovanie

en: Require S/MIME Signature
sk: Vyžaduje S/MIME podpis

en: Reset
sk: Obnoviť

en: Reset Password
sk: Obnoviť heslo

en: Reset your password
sk: Obnoviť Vaše heslo

en: Restore Last Query
sk: Vrátiť posledný príkaz

en: Results
sk: Výsledky

en: Results for %s
sk: Výsledky pre %s

en: Retweet
sk: Preposlať cez Twitter

en: Retweeted by %s
sk: Preposlané cez Twitter %s

en: Retype new password
sk: Zopakujte nové heslo

en: Revert Configuration
sk: Vrátiť konfiguráciu

en: Riddles
sk: Hádanky

en: Run
sk: Spustiť

en: Run Login Tasks
sk: Úlohy pri prihlásení

en: SD card
sk: SD karta

en: SD card encryption
sk: Šifrovanie SD karty

en: SMS Text messages
sk: SMS správy

en: SQL DB schema is out of date.
sk: SQL DB schéma nie je aktuálna.

en: SQL DB schema is ready.
sk: SQL DB schéma je pripravená.

en: SQL Shell
sk: SQL schránka

en: S_QL Shell
sk: S_QL konzola

en: Save
sk: Uložiť

en: Save "%s"
sk: Uložiť "%s"

en: Save and Finish
sk: Uložiť a ukončiť

en: Save generated configuration as a PHP script to your server's temporary directory.
sk: Uložiť vygenerovanú konfiguráciu ako PHP skript do dočasného priečinka Vášho servera.

en: Saved configuration upgrade script to: "%s".
sk: Skript na aktualizáciu nastavení bol uložený do: "%s".

en: Science
sk: Veda

en: Scope
sk: Škála

en: Sea_rch
sk: Hľadať

en: Search
sk: Hľadať

en: Search:
sk: Hľadať:

en: Seconds of inactivity before device should lock
sk: Počet sekúnd neaktivity pred uzamknutím zariadenia

en: Select a group to add:
sk: Vyberte skupinu, ktorú chcete pridať:

en: Select a new owner:
sk: Vyberte nového vlastníka:

en: Select a server
sk: Vyberte server

en: Select a user to add:
sk: Vyberte používateľa, ktorého chcete pridať:

en: Select all fields to search when expanding addresses.
sk: Vybrať všetky polia pre vyhľadávanie pri rozširovaní adries.

en: Select the date and time format:
sk: Vyberte formát dátumu a času:

en: Select the date delimiter:
sk: Vyberte oddeľovač vo formáte dátumu:

en: Select the date format:
sk: Vyberte formát dátumu:

en: Select the day and time order:
sk: Vyberte poradie zobrazenia dátumu a času:

en: Select the time delimiter:
sk: Vyberte oddeľovač vo formáte času:

en: Select the time format:
sk: Vyberte formát času:

en: Select your color scheme.
sk: Vyberte si farebnú schému.

en: Select your preferred language:
sk: Vyberte preferovný jazyk:

en: Send Problem Report
sk: Poslať správu o probléme

en: Sensor:
sk: Senzor:

en: Server Time
sk: Čas servera

en: Session Administration
sk: Administrácia relácie

en: Session Timestamp
sk: Časová známka relácie

en: Sessions
sk: Relácie

en: Set preferences to allow you to reset your password if you ever forget it.
sk: Nastavte možnosti na obnovenie Vášho hesla ak ho zabudnete.

en: Set up integration with your Facebook account.
sk: Nataviť prepojenie s Vašim účtom na Facebooku.

en: Set up integration with your Twitter account.
sk: Nataviť prepojenie s Vašim účtom na Twitteri.

en: Set your preferred language, timezone and date preferences.
sk: Vyberte jazyk, časovú zónu a nastavenia dátumu.

en: Set your startup application, color scheme, page refreshing, and other display preferences.
sk: Nastavenie aplikácie spúšťanej pri štarte, farebnej schémy, intervalu obnovovania stránky a iných vlastností zobrazenia.

en: Several locations possible with the parameter: %s
sk: Do úvahy prichádza niekoľko lokalít pomocou parametra: %s

en: Short Summary
sk: Krátky súhrn

en: Should access keys be defined for most links?
sk: Majú sa pre väčšinu odkazov vytvoriť prístupové kľúče?

en: Show
sk: Zobraziť

en: Show Advanced Preferences
sk: Zobraziť pokročilé nastavenia

en: Show All Preferences Groups
sk: Zobraziť všetky skupiny nastavení

en: Show differences between currently saved and the newly generated configuration.
sk: Zobraziť rozdiely medzi práve uloženou a novovygenerovanou konfiguráciou.

en: Show extra detail?
sk: Zobraziť extra detaily?

en: Show last login time when logging in?
sk: Má sa pri prihlásení zobraziť čas posledného prihlásenia?

en: Show notifications
sk: Ukázať upozornenia

en: Skip Login Tasks
sk: Preskočiť úlohy pri prihlásení

en: Small
sk: Malé

en: Snow depth:
sk: Hĺbka snehu:

en: Snow equivalent in water:
sk: Množstvo vody ekvivalentné snehu:

en: Songs & Poems
sk: Piesne a básne

en: South European (ISO-8859-3)
sk: Juhoeurópske (ISO-8859-3)

en: Southern Hemisphere
sk: Južná pologuľa

en: Spam
sk: Nevyžiadaná pošta

en: Sports
sk: Športy

en: Standard
sk: Štandardné

en: Start Time
sk: Star Trek

en: State Management
sk: Stavový menežment

en: Status
sk: Stav

en: Status unable to be set.
sk: Status nie je možné nastaviť.

en: Stream
sk: Prúdenia

en: Submitted request to add "%s" to the system. You cannot log in until your request has been approved.
sk: Požiadavka na pridanie "%s" do systému bola odoslaná. Nemôžete sa prihlásiť, kým nebude Vaša požiadavka schválená.

en: Succesfully connected your Facebook account or updated permissions.
sk: Pripojenie do Vášho Facebook účtu alebo aktualizácia oprávnení bolo úspešné.

en: Success
sk: Úspech

en: Successfully added "%s" to the system.
sk: Úspešne pridané do systému: "%s".

en: Successfully cleared data for user "%s" from the system.
sk: Vymazanie údajov zo systému pre používateľa "%s" bolo úspešné.

en: Successfully deleted "%s".
sk: Úspešne vymazané: "%s".

en: Successfully removed "%s" from the system.
sk: Vymazanie "%s" zo systému bolo úspešné.

en: Successfully reverted configuration. Reload to see changes.
sk: Návrat ku konfigurácii bol úspešný. Pre zobrazenie zmien znovu načítajte stránku.

en: Successfully saved backup configuration.
sk: Záloha konfigurácie bola uložená.

en: Successfully updated "%s"
sk: Úspešne aktualizované "%s"

en: Successfully wrote %s
sk: Úspešne zapísané %s

en: Sun Rise
sk: Východ slnka

en: Sun Set
sk: Západ slnka

en: Sunday
sk: Nedeľa

en: Sunrise
sk: Východ slnka

en: Sunrise/Sunset
sk: Východ/západ slnka

en: Sunset
sk: Západ slnka

en: Sync all
sk: Synchronizovať všetko

en: Syndicated Feed
sk: Syndikovaná dávka

en: Tag Cloud
sk: Frázový oblak

en: Tasks
sk: Úlohy

en: Temp for last hour:
sk: Teplota za poslednú hodinu:

en: Temperature
sk: Teplota

en: Temperature%s(%sHi%s/%sLo%s)
sk: Teplota%s(%sMax%s/%sMin%s)

en: Temporarily unable to connect with Facebook, Please try again.
sk: Nie je možné pripojenie k Facebooku. Prosím skúste to znova.

en: Temporarily unable to contact Twitter. Please try again later.
sk: Nastala chyba pri aktualizácii detailov kontaktu. Prosím skúste to neskôr.

en: Thai (TIS-620)
sk: Thajské (TIS-620)

en: The Remote Wipe for device id %s has been cancelled.
sk: Vzdialené premazávanie pre zariadenie id %s bolo zrušené.

en: The alarm has been deleted.
sk: Upozornenie bolo vymazané.

en: The alarm has been saved.
sk: Upozornenie bolo uložené.

en: The configuration for %s cannot be updated automatically. Please update the configuration manually.
sk: Konfigurácia pre %s nemôže prebehnúť automaticky. Prosím aktualizujte konfiguráciu manuálne.

en: The default e-mail address to use with this identity:
sk: Prednastavená e-mailová adresu pre použitie s touto identitou:

en: The lock has been removed.
sk: Upozornenie bolo vymazané.

en: The member state service could not be reached in time. Try again later or with a different member state.
sk: Služba členského štátu nebola dosiahnutá v určenom časovom limite. Skúste neskôr alebo vyberte iný členský štát.

en: The member state service is currently not available. Try again later or with a different member state.
sk: Služba členského štátu nie je dostupná. Skúste neskôr alebo vyberte iný členský štát.

en: The provided country code is invalid.
sk: Uvedený kód štátu je neplatný.

en: The service is currently not available. Try again later.
sk: Služba momentálne nie je dostupná. Skúste to neskôr.

en: The service is currently too busy. Try again later.
sk: Služba je momentálne preťažená. Skúste to neskôr.

en: The signup request for "%s" has been removed.
sk: Žiadosť o prihlásenie "%s" bola vymazaná.

en: The signup request for user "%s" has been removed.
sk: Žiadosť o prihlásenie "%s" bola vymazaná.

en: The state for device id %s has been reset. It will resynchronize next time it connects to the server.
sk: Pozícia zariadenia id %s bola nastavená. Bude zosynchronizovaná pri najbližšom spojení so serverom.

en: The test script is currently enabled. For security reasons, disable test scripts when you are done testing (see horde/docs/INSTALL).
sk: Testovací skript je momentálne nefunkčný. Z bezpečnostných dôvodov odstráňte testovacie skripty po ukončení testovania (viď horde/docs/INSTALL).

en: The user "%s" already exists.
sk: Používateľ "%s" už existuje.

en: The user "%s" does not exist.
sk: Zdieľanie "%s" neexistuje.

en: There was a problem adding "%s" to the system: %s
sk: Nastala chyba pri pridávaní "%s" do systému: %s

en: There was a problem clearing data for user "%s" from the system:
sk: Nastala chyba pri odstraňovaní údajov používateľa "%s" zo systému:

en: There was a problem removing "%s" from the system:
sk: Nastala chyba pri odstraňovaní "%s" zo systému:

en: There was a problem updating "%s": %s
sk: Nastala chyba pri aktualizácii "%s": %s

en: There was an error communicating with the ActiveSync server: %s
sk: Nastala chyba pri komunikácii so serverom ActiveSync: %s

en: There was an error contacting Twitter: %s
sk: Nastala chyba pri pokuse o kontakt s Twitterom: %s

en: There was an error in the configuration form. Perhaps you left out a required field.
sk: Nastala chyba v konfiguračnom formulári. Pravdepodobne ste nevyplnili požadované pole.

en: There was an error making the request: %s
sk: Nastala chyba pri vykonávaní požiadavky: %s

en: There was an error obtaining your Facebook session. Please try again later.
sk: Nastala chyba pri pokuse o Facebookovú reláciu. Prosím skúste to neskôr.

en: There was an error removing global data for %s. Details have been logged.
sk: Vyskytla sa chyba pri odstraňovaní všeobecných dát z %s. Detaily boli zaznamenané.

en: There was an error with the requested permissions
sk: Nastala chyba pri zobrazovaní požadovaných povolení

en: This VAT identification number is invalid.
sk: Toto IČ DPH je neplatné.

en: This VAT identification number is valid.
sk: Toto IČ DPH je platné.

en: Tickets
sk: Lístky

en: Time Tracking
sk: Sledovanie času

en: Time format
sk: Formát času

en: Timestamp or unknown
sk: Časová pečať alebo neznáme

en: Timestamps of successful synchronization sessions
sk: Časové záznamy úspečných synchronizovaných relácií

en: Title
sk: Titulok

en: To exclude a particular field form the import or to correct a wrong match select a field in the lists below and hit "Remove pair".
sk: Ak chcete vyňať určité pole z importu alebo opraviť zlé priradenie vyberte pole v zoznamoch a kliknite na "Odstrániť pár".

en: To select multiple fields, hold down the Control (PC) or Command (Mac) while clicking.
sk: Pre výber viacerých polí držte počas klikania klávesu Control (PC) alebo Command (Mac).

en: Today
sk: Dnes

en: Tomorrow
sk: Zajtra

en: Top
sk: Hore

en: Translations
sk: Preklady

en: Turkish (ISO-8859-9)
sk: Turecky (ISO-8859-9)

en: Tweet
sk: Tweetovať

en: Twitter Integration
sk: Integrácia Twittera

en: Twitter Timeline
sk: Časová os na Twitteri

en: Twitter Timeline for %s
sk: Časová os na Twitteri pre %s

en: Unable to delete "%s": %s.
sk: Nemožno vymazať "%s": %s.

en: Unable to set like.
sk: Nepodarilo sa o-like-ovať.

en: Unable to validate the request token. Please try your request again.
sk: Požiadavku nebolo možné validovať. Skúste to znovu.

en: Unblock
sk: Odblokovať

en: Undo Changes
sk: Zrušiť zmeny

en: Unfiled
sk: Nevyplnené

en: Unicode (UTF-8)
sk: Unikód (UTF-8)

en: Units
sk: Jednotky

en: Unknown
sk: Neznáme

en: Unlock
sk: Odomknúť

en: Unsupported action.
sk: Nepodporovaná akcia.

en: Update
sk: Aktualizácia

en: Update %s
sk: Aktualizovať %s

en: Update %s schema
sk: Aktualizovať schému %s

en: Update all DB schemas
sk: Aktualizovať všetky DB schémy

en: Update all configurations
sk: Aktualizovať všetky konfigurácie

en: Update user
sk: Aktualizovať používateľa

en: Updated "%s".
sk: Aktualizované "%s".

en: Updated schema for %s.
sk: Schémy pre %s bola aktualizovaná.

en: Upload
sk: Nahrať

en: Uploaded all application configuration files to the server.
sk: Všetky súbory s konfiguráciou boli nahrané na server.

en: Use if name/password is different for IMSP server.
sk: Použite v prípade, že je meno/heslo odlišné pre IMSP server.

en: User
sk: Používateľ

en: User Administration
sk: Správa používateľov

en: User Name
sk: Používateľské meno

en: User Registration
sk: Registrácia používateľa

en: User Registration has been disabled for this site.
sk: Registrácia používateľov bola pre tento systém zakázaná.

en: User Registration is not properly configured for this site.
sk: Registrácia používateľov nie je pre túto stránku správe nastavená.

en: User account not found
sk: Používateľský účet nebol nájdený

en: User to add:
sk: Vyberte používateľa, ktorého chcete pridať:

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Users
sk: Používatelia

en: Users in the system:
sk: Používatelia systému:

en: VAT id number verification
sk: Overenie IČ DPH

en: VAT identification number:
sk: IČ DPH:

en: VAT number
sk: IČ DPH

en: Version
sk: Verzia

en: Version Check
sk: Kontrola verzií

en: Version Control
sk: Kontrola verzií

en: Vietnamese (VISCII)
sk: Vietnamsky (VISCII)

en: View an external web page
sk: Zobraziť externú www stránku

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Warning
sk: Varovanie

en: Warning: Your Caps Lock key is on!
sk: Upozornenie: Caps Lock je zapnutý!

en: Weather
sk: Počasie

en: Weather data provided by
sk: Údaje o počasí poskytuje

en: Web Site
sk: Webová stránka

en: Web browser
sk: Prehliadač

en: Welcome
sk: Vitajte

en: Welcome, %s
sk: Vitajte, %s

en: Western (ISO-8859-1)
sk: Západné (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
sk: Západné (ISO-8859-15)

en: What application should %s display after login?
sk: Ktorú aplikáciu má %s zobraziť po prihlásení?

en: What are you working on now?
sk: Na čom práve pracujete?

en: What is the delimiter character?
sk: Aký je znak pre oddeľovač?

en: What is the quote character?
sk: Aký je znak pre úvodzovku?

en: Which day would you like to be displayed as the first day of the week?
sk: Ktorý deň mý byť zobrazený ako prvý deň v týždni?

en: Which phases
sk: Ktoré fázy

en: Width of the %s menu on the left:
sk: Šírka menu %s na ľavej strane:

en: Wind
sk: Vietor

en: Wind speed in knots
sk: Rýchlosť vetra v uzloch

en: Wind:
sk: Vietor:

en: Wipe
sk: Premazávanie

en: Wipe Pending
sk: Premazávanie pozastavené

en: Wisdom
sk: Múdrosť

en: With
sk: S

en: Work
sk: Práca

en: Yes, I Agree
sk: Áno, súhlasím

en: You and %d other person likes this | You and %d other people like this
sk[0]: Vám a %d ďalšej osobe sa to páči
sk[1]: Vám a %d ďalším osobám sa to páči
sk[2]: Vám a %d ďalším osobám sa to páči

en: You are not allowed to add groups.
sk: Nemáte právo pridávať skupiny.

en: You are not allowed to add shares.
sk: Nemáte právo pridávať zdieľania.

en: You are not allowed to change groups.
sk: Nemáte právo meniť skupiny.

en: You are not allowed to change shares.
sk: Nemáte právo meniť zdieľania.

en: You are not allowed to delete groups.
sk: Nemáte právo vymazať skupiny.

en: You are not allowed to delete shares.
sk: Nemáte právo mazať zdieľania.

en: You are not allowed to list groups of shares.
sk: Nemáte právo zobraziť zoznam skupín zdieľaní.

en: You are not allowed to list share permissions.
sk: Nemáte právo čítať práva k zdieľaniu.

en: You are not allowed to list shares.
sk: Nemáte právo zobraziť zoznam zdieľaní.

en: You are not allowed to list users of groups.
sk: Nemáte právo zobraziť zoznam používateľov v skupinách.

en: You are not allowed to list users of shares.
sk: Nemáte právo zobraziť zoznam používateľov v zdieľaniach.

en: You are not connected to your Facebook account. You should check your Facebook settings in your %s.
sk: Nie ste pripojený do Vášho účtu na Facebooku. Skontrolujte svoje nastavenia na Facebooku v %s.

en: You can also check your Facebook settings in your %s.
sk: Môžete si presrieť nastavenia Vášho Facebooku v %s.

en: You did not agree to the Terms of Service agreement, so you were not allowed to login.
sk: Nesúhlasili ste s Podmienkami používania služby, preto sa nemôžete prihlásiť.

en: You have been logged out.
sk: Boli ste odhlásený.

en: You have denied the requested permissions.
sk: Nemáte právo čítať práva k zdieľaniu.

en: You have not properly connected your Twitter account with Horde. You should check your Twitter settings in your %s.
sk: Nesprávne ste sa pripojili do Vášho účtu na Twitteri cez Horde. Skontrolujte svoje nastavenia na Twitteri v %s.

en: You like this
sk: Páči sa Vám to

en: You must describe the problem before you can send the problem report.
sk: Musíte popísať problém predtým, ako odošlete správu o probléme.

en: You must specify a username to clear out.
sk: Musíte určiť meno používateľa, ktorého chcete vymazať.

en: You must specify a username to remove.
sk: Musíte určiť meno používateľa, ktorého chcete vymazať.

en: You must specify the username to add.
sk: Musíte určiť meno používateľa, ktorého chcete pridať.

en: You must specify the username to update.
sk: Musíte určiť používateľa, ktorý sa má aktualizovať.

en: Your Email Address
sk: Vaša e-mailová adresa

en: Your Information
sk: Vaše informácie

en: Your Internet Address has changed since the beginning of your session. To protect your security, you must login again.
sk: Vaša internetová adresa sa zmenila od začiatku Vašej relácie. Pre Vašu bezpečnosť sa musíte znovu prihlásiť.

en: Your Name
sk: Vaše meno

en: Your authentication backend does not support adding users. If you wish to use Horde to administer user accounts, you must use a different authentication backend.
sk: Váš autentifikačný modul nepodporuje pridávanie používateľov. Ak chcete aby Horde spravoval používateľské účty, musíte vybrať iný autentifikačný modul.

en: Your authentication backend does not support listing users, or the feature has been disabled for some other reason.
sk: Váš autentifikačný modul nepodporuje zobrazovanie zoznamu používateľov, alebo bola táto možnosť z nejakého dôvodu zablokovaná.

en: Your browser appears to have changed since the beginning of your session. To protect your security, you must login again.
sk: Zdá sa, že Váš prehliadač sa zmenil od začiatku Vašej relácie. Pre Vašu bezpečnosť sa musíte znovu prihlásiť.

en: Your browser does not support this feature.
sk: Váš prehliadač nepodporuje túto funkciu.

en: Your current time zone:
sk: Vaša aktuálna časová zóna:

en: Your full name:
sk: Vaše plné meno:

en: Your login has expired.
sk: Vaše prihlásenie vypršalo.

en: Your new password for %s is: %s
sk: Vaše nové heslo pre %s je: %s

en: Your password has been reset
sk: Vaše heslo bolo obnovené

en: Your password has been reset, but couldn't be sent to you. Please contact the administrator.
sk: Vaše heslo bolo obnovené, skontrolujte si poštu a prihláste sa s Vaším novým heslom.

en: Your password has been reset, check your email and log in with your new password.
sk: Vaše heslo bolo obnovené, skontrolujte si e-mail a prihláste sa Vašim novým heslom.

en: Your password has expired
sk: Vášmu heslu vypršala platnosť

en: Your password has expired.
sk: Vášmu heslu vypršala platnosť.

en: Your session has expired. Please login again.
sk: Platnosť Vašej relácie vypršala. Prosím prihláste sa znovu.

en: Your session length has exceeded the maximum amount of time allowed. Please login again.
sk: Platnosť Vašej relácie vypršala. Prosím prihláste sa znovu.

en: [Problem Report]
sk: [Správa o probléme]

en: _Alarms
sk: _Alarmy

en: _Configuration
sk: _Konfigurácia

en: _Groups
sk: _Skupiny

en: _Locks
sk: _Zámky

en: _Permissions
sk: _Práva

en: _Users
sk: Po_užívatelia

en: attachment
sk: príloha

en: calm
sk: bezvetrie

en: from the %s (%s) at %s %s
sk: zo smeru %s (%s) rýchlosťou %s %s

en: gusting
sk: v nárazoch

en: inline
sk: v správe

en: preferences
sk: nastavenia

en: show differences
sk: zobraziť rozdiely

en: type the password twice to confirm
sk: pre potvrdenie zadajte heslo dvakrát

en: unified
sk: unifikované

en: weather
sk: počasie
