SQL parser 5 - en to af translation catalogue (53 entries)

en: Not implemented yet.
af: Nog nie geimplimenteer nie.

en: A new statement was found, but no delimiter between it and the previous one.
af: ’n Nuwe verklaring is gevind, maar geen afbakening tussen dit en die vorige een nie.

en: Missing comma before start of a new alter operation.
af: Ontbrekende komma voor die aanvang van 'n nuwe wysigingsbewerking.

en: Unrecognized alter operation.
af: Onherkenbare wysigingsbewerking.

en: %1$d values were expected, but found %2$d.
af: %1$d waardes is verwag, maar gevind %2$d.

en: An opening bracket followed by a set of values was expected.
af: 'n Openingshakie gevolg deur 'n stel waardes is verwag.

en: An opening bracket was expected.
af: 'n Opening-hakie is verwag.

en: Unexpected keyword.
af: Onverwagte sleutelwoord.

en: Unexpected end of CASE expression
af: Onverwagte einde van CASE-uitdrukking

en: Potential duplicate alias of CASE expression.
af: Potensiële duplikaat-alias van CASE-uitdrukking.

en: An alias expected after AS but got
af: 'n Alias wat na AS verwag word, maar gekry het

en: An alias was previously found.
af: 'n Alias is voorheen gevind.

en: An alias was expected after AS.
af: 'n Alias is na AS verwag.

en: A symbol name was expected! A reserved keyword can not be used as a column name without backquotes.
af: 'n Simboolnaam is verwag! 'n Gereserveerde sleutelwoord kan nie as 'n kolomnaam gebruik word sonder agteraanhalings nie.

en: A symbol name was expected!
af: 'n Simboolnaam is verwag!

en: A comma or a closing bracket was expected.
af: 'n Komma of 'n slothakie is verwag.

en: A closing bracket was expected.
af: ’n Sluitingshakie is verwag.

en: Unrecognized data type.
af: Onherkende datatipe.

en: An expression was expected.
af: 'n Uitdrukking is verwag.

en: An alias was expected.
af: 'n Alias is verwag.

en: Unexpected dot.
af: Onverwagte kolletjie.

en: Unexpected token.
af: Onverwagte teken.

en: An offset was expected.
af: 'n Verrekening is verwag.

en: Unexpected end of LOCK expression.
af: Onverwagte einde van LOCK-uitdrukking.

en: This option conflicts with "%1$s".
af: Hierdie opsie bots met "%1$s".

en: The old name of the table was expected.
af: Die ou naam van die tafel was verwag.

en: Keyword "TO" was expected.
af: Sleutelwoord "AAN" was verwag.

en: The new name of the table was expected.
af: Die nuwe naam van die tafel was verwag.

en: A rename operation was expected.
af: 'n Hernoembewerking is verwag.

en: Missing expression.
af: Ontbrekende uitdrukking.

en: Unexpected character.
af: Onverwagte karakter.

en: Expected whitespace(s) before delimiter.
af: Verwagte witspasie(s) voor skeidingsteken.

en: Expected delimiter.
af: Verwagte afbakening.

en: Ending quote %1$s was expected.
af: Eindkwotasie %1$s is verwag.

en: Variable name was expected.
af: Veranderlike naam is verwag.

en: Unexpected beginning of statement.
af: Onverwagte begin van stelling.

en: Unrecognized statement type.
af: Onherkende stellingtipe.

en: No transaction was previously started.
af: Geen transaksie is voorheen begin nie.

en: This type of clause was previously parsed.
af: Hierdie tipe klousule is voorheen ontleed.

en: Unrecognized keyword.
af: Onherkende sleutelwoord.

en: Keyword at end of statement.
af: Sleutelwoord aan die einde van stelling.

en: Unexpected ordering of clauses.
af: Onverwagte ordening van klousules.

en: The name of the entity was expected.
af: Die naam van die entiteit is verwag.

en: A table name was expected.
af: 'n Tabelnaam is verwag.

en: At least one column definition was expected.
af: Ten minste een kolomdefinisie is verwag.

en: A "RETURNS" keyword was expected.
af: 'n "TERUGKEER"-sleutelwoord is verwag.

en: This type of clause is not valid in Multi-table queries.
af: Hierdie tipe klousule is nie geldig in Multi-table-navrae nie.

en: Unexpected end of LOCK statement.
af: Onverwagte einde van LOCK-stelling.

en: Unexpected keyword
af: Onverwagte sleutelwoord

en: The name of the CTE was expected.
af: Die naam van die CTE is verwag.

en: AS keyword was expected.
af: AS navraag is verwag.

en: Subquery of the CTE was expected.
af: Subnavraag van die CTE is verwag.

en: Unexpected end of the WITH CTE.
af: Onverwagte einde van die MET CTE.
