SQL parser 5 - en to az translation catalogue (32 entries)

en: Not implemented yet.
az: Hələki tətbiq edilməyib.

en: Unrecognized alter operation.
az: Kateqoriya olunmamış alter əməliyyatı.

en: %1$d values were expected, but found %2$d.
az: %1$d gözlənilirdi, amma %2$d tapıldı.

en: An opening bracket followed by a set of values was expected.
az: Mötərizə ardından bir qrup dəyər gözlənilməkdə.

en: Unexpected keyword.
az: Gözlənilməyən açar söz.

en: Unexpected end of CASE expression
az: Gözlənməz Böyük/Kiçik hərf ifadəsi sonu

en: An alias was previously found.
az: Daha öncə alias tapıldı.

en: A symbol name was expected! A reserved keyword can not be used as a column name without backquotes.
az: Bir simvol adı gözlənilirdi! Dırnaqsız reserv sözlər sütün adı olaraq istifadə edilə bilməz.

en: A symbol name was expected!
az: Simvol adı gözlənilirdi!

en: A comma or a closing bracket was expected.
az: Vergül və ya mötərizə gözlənilirdi.

en: A closing bracket was expected.
az: Mötərizə gözlənilirdi.

en: Unrecognized data type.
az: Tanınmayan verilən tipi.

en: An expression was expected.
az: İfadə gözlənilməkdə.

en: An alias was expected.
az: Alias gözlənilirdi.

en: Unexpected dot.
az: Gözlənilməz nöqtə.

en: Unexpected token.
az: Gözlənilməyən token.

en: This option conflicts with "%1$s".
az: Bu seçim %1$s bununla zidiyyət təşkil edir.

en: The old name of the table was expected.
az: Cədvəlin köhnə adı gözlənilirdi.

en: Keyword "TO" was expected.
az: "TO" açar sözü gözlənilirdi.

en: The new name of the table was expected.
az: Cədvəlin yeni adı gözlənilirdi.

en: A rename operation was expected.
az: Yenidən adlandırma əməliyyatı gözlənilirdi.

en: Missing expression.
az: Əksik ifadə.

en: Unexpected character.
az: Gözlənilməyən simvol.

en: Variable name was expected.
az: Dəyişən adı gözlənilirdi.

en: Unexpected beginning of statement.
az: İfadənin gözlənilməz başlanğıcı.

en: Unrecognized statement type.
az: Tanınmayan ifadə tipi.

en: No transaction was previously started.
az: Daha öncə tranzaksiya başladılmadı.

en: Unrecognized keyword.
az: Tanınmayan açarsöz.

en: Keyword at end of statement.
az: İfadənin sonunda açar söz.

en: A table name was expected.
az: Cədvəl adı gözlənilirdi.

en: At least one column definition was expected.
az: Ən az bir sütün açıqlaması gözlənilirdi.

en: A "RETURNS" keyword was expected.
az: "RETURNS" açarsözü gözlənilirdi.
