SQL parser 5 - en to be translation catalogue (46 entries)

en: Not implemented yet.
be: Яшчэ не рэалізавана.

en: A new statement was found, but no delimiter between it and the previous one.
be: Знойдзена новае сцвярджэнне, але між ім і папярэднім няма раздзяляльніка.

en: Missing comma before start of a new alter operation.
be: Адсутнічае коска перад пачаткам новай аперацыі alter.

en: Unrecognized alter operation.
be: Нераспазнаная аперацыя змены.

en: %1$d values were expected, but found %2$d.
be: Чакалася %1$d значэнняў, а знойдзена %2$d.

en: An opening bracket followed by a set of values was expected.
be: Чакаліся адкрывальная дужка і спіс значэнняў.

en: An opening bracket was expected.
be: Чакалася адкрывальная дужка.

en: Unexpected keyword.
be: Нечаканае ключавое слова.

en: Unexpected end of CASE expression
be: Нечаканы канец CASE-выразу

en: Potential duplicate alias of CASE expression.
be: Патэнцыйны дублікат псеўданіма ў CASE-выразе.

en: An alias was previously found.
be: Псеўданім быў знайдзены раней.

en: A symbol name was expected! A reserved keyword can not be used as a column name without backquotes.
be: Чакалася назва сімвала! Зарэзерваваныя ключавыя словы нельга выкарыстоўваць як назву слупка без двукоссяў.

en: A symbol name was expected!
be: Чакалася назва сімвала!

en: A comma or a closing bracket was expected.
be: Чакалася коска або закрывальная дужка.

en: A closing bracket was expected.
be: Чакалася закрывальная дужка.

en: Unrecognized data type.
be: Нераспазнаны тып даных.

en: An expression was expected.
be: Чакаўся выраз.

en: An alias was expected.
be: Чакаўся псеўданім.

en: Unexpected dot.
be: Нечаканая кропка.

en: Unexpected token.
be: Нечаканы знак.

en: An offset was expected.
be: Чакаўся соступ.

en: Unexpected end of LOCK expression.
be: Нечаканы канец LOCK-выразу.

en: This option conflicts with "%1$s".
be: Гэты параметр канфліктуе з «%1$s».

en: The old name of the table was expected.
be: Чакалася старая назва табліцы.

en: Keyword "TO" was expected.
be: Чакалаcя ключавое слова «TO».

en: The new name of the table was expected.
be: Чакалася новая назва табліцы.

en: A rename operation was expected.
be: Чакалася аперацыя перайменавання.

en: Missing expression.
be: Адсутнічае выраз.

en: Unexpected character.
be: Нечаканы сімвал.

en: Expected whitespace(s) before delimiter.
be: Чакаўся прагал(ы) перад раздзяляльнікам.

en: Expected delimiter.
be: Чакаецца раздзяляльнік.

en: Ending quote %1$s was expected.
be: Чакалася канцавое двукоссе %1$s.

en: Variable name was expected.
be: Чакалася назва зменнай.

en: Unexpected beginning of statement.
be: Нечаканы пачатак сцвярджэння.

en: Unrecognized statement type.
be: Нераспазнаны тып сцвярджэння.

en: No transaction was previously started.
be: Няма папярэдне запушчанай транзакцыі.

en: This type of clause was previously parsed.
be: Гэты тып выразу быў папярэдне разабраны.

en: Unrecognized keyword.
be: Нераспазнанае ключавое слова.

en: Keyword at end of statement.
be: Ключавое слова ў канцы сцвярджэння.

en: Unexpected ordering of clauses.
be: Нечаканы парадак выразаў.

en: The name of the entity was expected.
be: Чакалася назва сутнасці.

en: A table name was expected.
be: Чакалася назва табліцы.

en: At least one column definition was expected.
be: Чакалася азначэнне прынамсі аднаго слупка.

en: A "RETURNS" keyword was expected.
be: Чакалася ключавое слова «RETURNS».

en: This type of clause is not valid in Multi-table queries.
be: Гэты тып выразу не правільны для мультытаблічных запытаў.

en: Unexpected keyword
be: Нечаканае ключавое слова
