SQL parser 5 - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Not implemented yet.
bg: Все още не е внедрена.

en: A new statement was found, but no delimiter between it and the previous one.
bg: Беше открито ново изявление, но не и разграничител между него и предишния.

en: Missing comma before start of a new alter operation.
bg: Липсва запетая пред началото на нова операция alter.

en: Unrecognized alter operation.
bg: Неизвестна промяна на операцията.

en: %1$d values were expected, but found %2$d.
bg: %1$d стойности бяха очаквани, но бяха намерени %2$d.

en: An opening bracket followed by a set of values was expected.
bg: Очаква се отваряща скоба последвана от списък стойности.

en: An opening bracket was expected.
bg: Очаква се отваряща скоба.

en: Unexpected keyword.
bg: Неочаквана ключова дума.

en: Unexpected end of CASE expression
bg: Неочакван край на израза CASE

en: Potential duplicate alias of CASE expression.
bg: Потенциален дублиращ се псевдоним на изявата на CASE.

en: An alias expected after AS but got
bg: Псевдоним, очакван след AS, но получи

en: An alias was previously found.
bg: Преди това е открит псевдоним.

en: An alias was expected after AS.
bg: Псевдоним се очакваше след AS.

en: A symbol name was expected! A reserved keyword can not be used as a column name without backquotes.
bg: Очакваше се име на символ! Запазената ключова дума не може да се използва като име на колона без обратни кавички.

en: A symbol name was expected!
bg: Очаква се име на символ!

en: A comma or a closing bracket was expected.
bg: Очакваше се запетая или затваряща скоба.
