SQL parser 5 - en to cs translation catalogue (53 entries)

en: Not implemented yet.
cs: Zatím není implementováno.

en: A new statement was found, but no delimiter between it and the previous one.
cs: Byl nalezen nový výraz bez oddělovače od předchozího výrazu.

en: Missing comma before start of a new alter operation.
cs: Chybí čárka před začátkem nové operace změny.

en: Unrecognized alter operation.
cs: Nerozpoznaná operace změny.

en: %1$d values were expected, but found %2$d.
cs: Byly nalezeny %2$d hodnoty, namísto očekávaných %1$d.

en: An opening bracket followed by a set of values was expected.
cs: Byla očekávána úvodní závorka následovaná sadou hodnot.

en: An opening bracket was expected.
cs: Byla očekávána úvodní závorka.

en: Unexpected keyword.
cs: Neočekávané klíčové slovo.

en: Unexpected end of CASE expression
cs: Neočekávaný konec CASE výrazu

en: Potential duplicate alias of CASE expression.
cs: Možný duplicitní alias CASE výrazu.

en: An alias expected after AS but got
cs: Za klíčovým slovem AS byl očekáván alias, ale bylo nalezeno

en: An alias was previously found.
cs: Byl nalezen alias.

en: An alias was expected after AS.
cs: Za klíčovým slovem AS byl očekáván alias.

en: A symbol name was expected! A reserved keyword can not be used as a column name without backquotes.
cs: Byl očekáván název symbolu! Vyhrazené klíčové slovo nelze použít jako název sloupce bez zpětných apostrofů.

en: A symbol name was expected!
cs: Byl očekáván název symbolu!

en: A comma or a closing bracket was expected.
cs: Byla očekávána čárka nebo koncová závorka.

en: A closing bracket was expected.
cs: Byla očekávána koncová závorka.

en: Unrecognized data type.
cs: Nerozpoznaný datový typ.

en: An expression was expected.
cs: Byl očekáván výraz.

en: An alias was expected.
cs: Byl očekáván alias.

en: Unexpected dot.
cs: Neočekávaná tečka.

en: Unexpected token.
cs: Neočekávaný token.

en: An offset was expected.
cs: Byl očekáván offset.

en: Unexpected end of LOCK expression.
cs: Neočekávaný konec LOCK výrazu.

en: This option conflicts with "%1$s".
cs: Tato volba koliduje s "%1$s".

en: The old name of the table was expected.
cs: Byl očekáván starý název tabulky.

en: Keyword "TO" was expected.
cs: Bylo očekáváno klíčové slovo "TO".

en: The new name of the table was expected.
cs: Byl očekáván nový název tabulky.

en: A rename operation was expected.
cs: Byla očekávána operace přejmenování.

en: Missing expression.
cs: Chybí výraz.

en: Unexpected character.
cs: Neočekávaný znak.

en: Expected whitespace(s) before delimiter.
cs: Před oddělovačem byla očekávána mezera.

en: Expected delimiter.
cs: Byl očekáván oddělovač.

en: Ending quote %1$s was expected.
cs: Byly očekávány koncové uvozovky %1$s.

en: Variable name was expected.
cs: Byl očekáván název proměnné.

en: Unexpected beginning of statement.
cs: Neočekávaný začátek výrazu.

en: Unrecognized statement type.
cs: Nerozpoznaný typ výrazu.

en: No transaction was previously started.
cs: Nebyla zahájena žádná transakce.

en: This type of clause was previously parsed.
cs: Pro tento typ klauzule proběhlo parsování.

en: Unrecognized keyword.
cs: Nerozpoznané klíčové slovo.

en: Keyword at end of statement.
cs: Klíčové slovo na konci výrazu.

en: Unexpected ordering of clauses.
cs: Neočekávané pořadí klauzulí.

en: The name of the entity was expected.
cs: Byl očekáván název entity.

en: A table name was expected.
cs: Byl očekáván název tabulky.

en: At least one column definition was expected.
cs: Byla očekávána alespoň jedna definice sloupce.

en: A "RETURNS" keyword was expected.
cs: Bylo očekáváno klíčové slovo "RETURNS".

en: This type of clause is not valid in Multi-table queries.
cs: Tento typ klauzule je ve vícetabulkových dotazech neplatný.

en: Unexpected end of LOCK statement.
cs: Neočekávaný konec LOCK výrazu.

en: Unexpected keyword
cs: Neočekávané klíčové slovo

en: The name of the CTE was expected.
cs: Byl očekáván název CTE.

en: AS keyword was expected.
cs: Bylo očekáváno klíčové slovo AS.

en: Subquery of the CTE was expected.
cs: Byl očekáván dílčí dotaz CTE.

en: Unexpected end of the WITH CTE.
cs: Neočekávaný konec WITH CTE.
