SQL parser 5 - en to et translation catalogue (53 entries)

en: Not implemented yet.
et: Hetkel veel rakendamata.

en: A new statement was found, but no delimiter between it and the previous one.
et: Leiti uus lause, kuid selle ja talle järgneva vahelt puudub eraldaja.

en: Missing comma before start of a new alter operation.
et: Uue ALTER operatsiooni eest puudub koma.

en: Unrecognized alter operation.
et: Tundmatu ALTER operatsioon.

en: %1$d values were expected, but found %2$d.
et: Oodati %1$d väärtust, kuid leiti %2$d.

en: An opening bracket followed by a set of values was expected.
et: Oodati avanevat sulgu, millele järgnevad väärtused.

en: An opening bracket was expected.
et: Oodati avanevat sulgu.

en: Unexpected keyword.
et: Ootamatu võtmesõna.

en: Unexpected end of CASE expression
et: Ootamatu CASE lause lõpp

en: Potential duplicate alias of CASE expression.
et: Võimalik topelt alias CASE lauses.

en: An alias expected after AS but got
et: Fraasi AS järel oodati aliast, kuid leiti

en: An alias was previously found.
et: Eelnevalt leiti alias.

en: An alias was expected after AS.
et: Fraasi AS taha oodati aliast.

en: A symbol name was expected! A reserved keyword can not be used as a column name without backquotes.
et: Oodati sümboli nime! Reserveeritud võtmesõna saab kasutada veeru nimena ainult siis, kui ta on ühekordsete tagurpidi jutumärkide vahel.

en: A symbol name was expected!
et: Oodati sümboli nime!

en: A comma or a closing bracket was expected.
et: Oodati koma või lõpetavat sulgu.

en: A closing bracket was expected.
et: Oodati lõpetavat sulgu.

en: Unrecognized data type.
et: Tundmatu andmetüüp.

en: An expression was expected.
et: Oodati avaldist.

en: An alias was expected.
et: Oodati aliast.

en: Unexpected dot.
et: Ootamatu punkt.

en: Unexpected token.
et: Ootamatud märk.

en: An offset was expected.
et: Oodati nihet.

en: Unexpected end of LOCK expression.
et: Ootamatu LOCK lause lõpp.

en: This option conflicts with "%1$s".
et: See säte põhjustab konflikti sättega "%1$s".

en: The old name of the table was expected.
et: Oodati tabeli vana nime.

en: Keyword "TO" was expected.
et: Oodati võtmesõna "TO".

en: The new name of the table was expected.
et: Oodati tabeli uut nime.

en: A rename operation was expected.
et: Oodati ümbernimetamist.

en: Missing expression.
et: Avaldis puudub.

en: Unexpected character.
et: Ootamatu sümbol.

en: Expected whitespace(s) before delimiter.
et: Oodati eraldajale eelnevat tühemikku.

en: Expected delimiter.
et: Oodati eraldajat.

en: Ending quote %1$s was expected.
et: Oodati lõpetavat sümbolit %1$s.

en: Variable name was expected.
et: Oodati muutuja nime.

en: Unexpected beginning of statement.
et: Ootamatu lause algus.

en: Unrecognized statement type.
et: Tundmatut tüüpi lause.

en: No transaction was previously started.
et: Transaktsiooni ei olnud eelnevalt alustatud.

en: This type of clause was previously parsed.
et: Sellist tüüpi klausel parsiti eelnevalt.

en: Unrecognized keyword.
et: Tundmatu võtmesõna.

en: Keyword at end of statement.
et: Võtmesõna lause lõpus.

en: Unexpected ordering of clauses.
et: Ootamatu lausete järjestus.

en: The name of the entity was expected.
et: Oodati olemi nime.

en: A table name was expected.
et: Oodati tabeli nime.

en: At least one column definition was expected.
et: Oodati vähemalt ühe veeru kirjeldust.

en: A "RETURNS" keyword was expected.
et: Oodati võtmesõna "RETURNS".

en: This type of clause is not valid in Multi-table queries.
et: Sellist tüüpi klausel ei ole mitme tabeli päringus kehtiv.

en: Unexpected end of LOCK statement.
et: Ootamatu LOCK lause lõpp.

en: Unexpected keyword
et: Ootamatu võtmesõna

en: The name of the CTE was expected.
et: Oodati CTE nime.

en: AS keyword was expected.
et: Oodati võtmesõna "AS".

en: Subquery of the CTE was expected.
et: Oodati CTE alampäringut.

en: Unexpected end of the WITH CTE.
et: Ootamatu WITH CTE lõpp.
