SQL parser 5 - en to he translation catalogue (53 entries)

en: Not implemented yet.
he: לא מוטמע עדיין.

en: A new statement was found, but no delimiter between it and the previous one.
he: נמצא ביטוי חדש, אך לא נמצא מפריד בינו לבין הביטוי הקודם.

en: Missing comma before start of a new alter operation.
he: חסר פסיק לפני תחילת פעולת שינוי חדשה.

en: Unrecognized alter operation.
he: פעולת שינוי בלתי מזוהה.

en: %1$d values were expected, but found %2$d.
he: היו אמורים להיות %1$d ערכים, אך נמצאו %2$d.

en: An opening bracket followed by a set of values was expected.
he: היו אמורים להיות סוגריים מרובעים פותחים ואחריהם סדרה של ערכים.

en: An opening bracket was expected.
he: היו אמורים להיות סוגריים מרובעים פותחים.

en: Unexpected keyword.
he: מילת מפתח בלתי צפויה.

en: Unexpected end of CASE expression
he: סיום בלתי צפוי לביטוי התניה (CASE)

en: Potential duplicate alias of CASE expression.
he: כנראה כינוי כפול לביטוי התניה (CASE).

en: An alias expected after AS but got
he: אמור היה להיות כינוי אחרי AS (בשם) אבל במקום נמצא

en: An alias was previously found.
he: נמצא כינוי בעבר.

en: An alias was expected after AS.
he: אמור היה להיות כינוי אחרי ה־AS (בשם).

en: A symbol name was expected! A reserved keyword can not be used as a column name without backquotes.
he: אמור היה להיות שם של סמל! אסור להשתמש במילה שמורה בתור שם עמודה ללא סימן הטעמה משני (`).

en: A symbol name was expected!
he: אמור היה להיות שם סמל!

en: A comma or a closing bracket was expected.
he: אמורים היו להיות פסיק או סוגריים סוגרים.

en: A closing bracket was expected.
he: אמורים היו להיות סוגריים סוגרים.

en: Unrecognized data type.
he: סוג הנתונים אינו מזוהה.

en: An expression was expected.
he: אמור היה להיות ביטוי.

en: An alias was expected.
he: אמור היה להיות כינוי.

en: Unexpected dot.
he: נקודה בלתי צפויה.

en: Unexpected token.
he: אסימון בלתי צפוי.

en: An offset was expected.
he: אמור היה להיות היסט.

en: Unexpected end of LOCK expression.
he: סיום בלתי צפוי לביטוי נעילה (LOCK).

en: This option conflicts with "%1$s".
he: אפשרות זו סותרת את „%1$s”.

en: The old name of the table was expected.
he: אמור היה להיות השם הישן של הטבלה.

en: Keyword "TO" was expected.
he: אמורה הייתה להיות מילת המפתח „TO” (אל).

en: The new name of the table was expected.
he: אמור היה להיות השם החדש של הטבלה.

en: A rename operation was expected.
he: אמורה הייתה להיות פעולת שינוי שם.

en: Missing expression.
he: ביטוי חסר.

en: Unexpected character.
he: תו בלתי צפוי.

en: Expected whitespace(s) before delimiter.
he: אמורים היו להיות רווחים לפני המפריד.

en: Expected delimiter.
he: אמור היה להיות מפריד.

en: Ending quote %1$s was expected.
he: אמורות היו להיות מירכאות סוגרות %1$s.

en: Variable name was expected.
he: אמור היה להיות שם משתנה.

en: Unexpected beginning of statement.
he: תחילת הביטוי אינו צפוי.

en: Unrecognized statement type.
he: סוג המשפט בלתי מזוהה.

en: No transaction was previously started.
he: לא החלה העברה בעבר.

en: This type of clause was previously parsed.
he: סוג הסעיף הזה כבר נותח בעבר.

en: Unrecognized keyword.
he: מילת מפתח בלתי מזוהה.

en: Keyword at end of statement.
he: מילת מפתח בסוף משפט.

en: Unexpected ordering of clauses.
he: סידור הסעיפים בלתי צפוי.

en: The name of the entity was expected.
he: אמור היה להיות שם היישות.

en: A table name was expected.
he: אמור היה להיות שם טבלה.

en: At least one column definition was expected.
he: אמורה הייתה להיות לפחות הגדרת עמודה אחת.

en: A "RETURNS" keyword was expected.
he: אמורה הייתה להיות מילת מפתח „RETURNS” (מחזירה).

en: This type of clause is not valid in Multi-table queries.
he: סוג סעיף זה אינו תקף בשאילתות מרובות טבלאות.

en: Unexpected end of LOCK statement.
he: סיום בלתי צפוי להכרזת נעילה (LOCK).

en: Unexpected keyword
he: מילת מפתח בלתי צפויה

en: The name of the CTE was expected.
he: אמור היה להיות שם ביטוי הטבלה השיתופית (CTE).

en: AS keyword was expected.
he: אמורה הייתה להיות מילת המפתח AS (בשם).

en: Subquery of the CTE was expected.
he: אמור היה להיות תת־שאילתה של ביטוי טבלה שיתופית (CTE).

en: Unexpected end of the WITH CTE.
he: סיום בלתי צפוי ל־WITH CTE.
