SQL parser 5 - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: A comma or a closing bracket was expected.
hy: Սպասվում էր ստորակետը կամ փակող փակագիծը։

en: An expression was expected.
hy: Սպասվում էր արտահայտությունը։

en: An alias was expected.
hy: Սպասվում էր այլանունը։

en: The old name of the table was expected.
hy: Սպասվում էր աղյուսակի հին անունը։

en: The new name of the table was expected.
hy: Սպասվում էր աղյուսակի նոր անունը։

en: A rename operation was expected.
hy: Սպասվում էր վերանվանման գործողությունը։

en: Unexpected character.
hy: Անսպասելի նշան։

en: Ending quote %1$s was expected.
hy: Սպասվում էր %1$s փակող չակերտը։

en: Variable name was expected.
hy: Սպասվում էր փոփոխականի անունը։

en: At least one column definition was expected.
hy: Սպասվում էր առնվազն մեկ սյունակի սահմանումը։
