SQL parser 5 - en to kk translation catalogue (44 entries)

en: Not implemented yet.
kk: Áli iske asyrylmady.

en: A new statement was found, but no delimiter between it and the previous one.
kk: Jańa nusqaý tabyldy, biraq onyń men aldyńǵy bireý arasynda bólgish joq.

en: Unrecognized alter operation.
kk: Tanylmaǵan ózgertý áreketi.

en: %1$d values were expected, but found %2$d.
kk: %1$d mánderi kútilgen, biraq %2$d tabyldy.

en: An opening bracket followed by a set of values was expected.
kk: Ashýshy jaqsha, sodan keıin mánder jıyntyǵy kútilgen.

en: An opening bracket was expected.
kk: Ashýshy jaqsha kútilgen.

en: Unexpected keyword.
kk: Kútpegen kilt sóz.

en: Unexpected end of CASE expression
kk: CASE órneginiń kútpegen sońy

en: An alias was previously found.
kk: Aldynda búrkenshik aty tabylǵan.

en: A symbol name was expected! A reserved keyword can not be used as a column name without backquotes.
kk: Tańba aty kútilgen! Saqtalǵan kilt sózdi doǵal ekpindersiz baǵan aty retinde paıdalanýǵa bolmaıdy.

en: A symbol name was expected!
kk: Tańba aty kútilgen!

en: A comma or a closing bracket was expected.
kk: Útir nemese jabushy jaqsha kútilgen.

en: A closing bracket was expected.
kk: Jabushy jaqsha kútilgen.

en: Unrecognized data type.
kk: Tanylmaǵan derekter túri.

en: An expression was expected.
kk: Órnek kútilgen.

en: An alias was expected.
kk: Búrkenshik aty kútilgen.

en: Unexpected dot.
kk: Kútpegen núkte.

en: Unexpected token.
kk: Kútpegen tańbalaýysh.

en: An offset was expected.
kk: Yǵysý kútilgen.

en: Unexpected end of LOCK expression.
kk: LOCK órneginiń kútpegen sońy.

en: This option conflicts with "%1$s".
kk: Bul opsıa «%1$s» degenmen qaıshy keledi.

en: The old name of the table was expected.
kk: Kesteniń eski ataýy kútilgen.

en: Keyword "TO" was expected.
kk: «TO» kilt sózi kútilgen.

en: The new name of the table was expected.
kk: Kesteniń jańa ataýy kútilgen.

en: A rename operation was expected.
kk: Qaıta ataý áreketi kútilgen.

en: Missing expression.
kk: Órnek joq.

en: Unexpected character.
kk: Kútpegen tańba.

en: Expected whitespace(s) before delimiter.
kk: Bólgishke deıin bosoryn(dar) kútilgen.

en: Expected delimiter.
kk: Bólgish kútilgen.

en: Ending quote %1$s was expected.
kk: «%1$s» jabýshy tyrnaqshasy kútilgen.

en: Variable name was expected.
kk: Aınymaly aty kútilgen.

en: Unexpected beginning of statement.
kk: Nusqaýdyń kútpegen bastalýy.

en: Unrecognized statement type.
kk: Tanylmaǵan nusqaý túri.

en: No transaction was previously started.
kk: Eshbir tranzaksıa aldynda bastalǵan joq.

en: This type of clause was previously parsed.
kk: Bul sóılemdiń túri aldynda taldandy.

en: Unrecognized keyword.
kk: Tanylmaǵan kilt sóz.

en: Keyword at end of statement.
kk: Nusqaý aıaǵynda kilt sóz.

en: Unexpected ordering of clauses.
kk: Kútpegen sóılemder reti.

en: The name of the entity was expected.
kk: Nysan aty kútilgen.

en: A table name was expected.
kk: Keste aty kútilgen.

en: At least one column definition was expected.
kk: Eń keminde bir baǵannyń anyqtamsy kútilgen.

en: A "RETURNS" keyword was expected.
kk: «RETURNS» kilt sózi kútilgen.

en: This type of clause is not valid in Multi-table queries.
kk: Birneshe keste saýaldarynda bul sóılem tyri jaramsyz.

en: Unexpected keyword
kk: Kútpegen kilt sóz
