SQL parser 5 - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Not implemented yet.
lt: Vis dar neįgyvendinta.

en: An opening bracket was expected.
lt: Tikimasi atidaromojo skliausto.

en: A symbol name was expected!
lt: Buvo tikimasi simbolio pavadinimo!

en: A comma or a closing bracket was expected.
lt: Tikimasi kablelio arba uždaromojo skliausto.

en: A closing bracket was expected.
lt: Tikimasi uždaromojo skliausto.

en: Unrecognized data type.
lt: Neatpažintas duomenų tipas.

en: Unexpected dot.
lt: Nepageidautinas taškas.
