SQL parser 5 - en to nl translation catalogue (53 entries)

en: Not implemented yet.
nl: Nog niet geïmplementeerd.

en: A new statement was found, but no delimiter between it and the previous one.
nl: Een nieuwe opdracht werd gevonden, maar zonder scheidingsteken tussen deze en de vorige opdracht.

en: Missing comma before start of a new alter operation.
nl: Ontbrekende komma voor de start van een wijzigingsbewerking.

en: Unrecognized alter operation.
nl: Onbekende bewerking.

en: %1$d values were expected, but found %2$d.
nl: %1$d waarden werden verwacht, maar %2$d gevonden.

en: An opening bracket followed by a set of values was expected.
nl: Een openingshaakje gevolgd door een set met waardes werd verwacht.

en: An opening bracket was expected.
nl: Een openingshaakje werd verwacht.

en: Unexpected keyword.
nl: Onverwacht sleutelwoord.

en: Unexpected end of CASE expression
nl: Onverwacht einde van CASE expressie

en: Potential duplicate alias of CASE expression.
nl: Potentiële dubbele alias van CASE expressie.

en: An alias expected after AS but got
nl: Een alias werd verwacht na AS maar kreeg

en: An alias was previously found.
nl: Een alias was eerder al gevonden.

en: An alias was expected after AS.
nl: Een alias werd verwacht na AS.

en: A symbol name was expected! A reserved keyword can not be used as a column name without backquotes.
nl: Een symbool naam werd verwacht! Een gereserveerd sleutelwoord kan niet als kolomnaam gebruikt worden zonder achterwaartse aanhalingstekens.

en: A symbol name was expected!
nl: Een symbool naam werd verwacht!

en: A comma or a closing bracket was expected.
nl: Een komma of een sluitingshaakje werd verwacht.

en: A closing bracket was expected.
nl: Een sluitingshaakje werd verwacht.

en: Unrecognized data type.
nl: Onbekend gegevenstype.

en: An expression was expected.
nl: Een expressie werd verwacht.

en: An alias was expected.
nl: Een alias werd verwacht.

en: Unexpected dot.
nl: Onverwachte punt.

en: Unexpected token.
nl: Onverwacht token.

en: An offset was expected.
nl: Een offset werd verwacht.

en: Unexpected end of LOCK expression.
nl: Onverwacht einde van LOCK expressie.

en: This option conflicts with "%1$s".
nl: Deze optie conflicteert met "%1$s".

en: The old name of the table was expected.
nl: De oude naam van de tabel werd verwacht.

en: Keyword "TO" was expected.
nl: Sleutelwoord "TO" werd verwacht.

en: The new name of the table was expected.
nl: De nieuwe naam van de tabel werd verwacht.

en: A rename operation was expected.
nl: Een hernoem bewerking werd verwacht.

en: Missing expression.
nl: Expressie ontbreekt.

en: Unexpected character.
nl: Onverwachte letter.

en: Expected whitespace(s) before delimiter.
nl: Spatie(s) werd(en) verwacht voor het scheidingsteken.

en: Expected delimiter.
nl: Scheidingsteken verwacht.

en: Ending quote %1$s was expected.
nl: Eindquote %1$s werd verwacht.

en: Variable name was expected.
nl: Naam van variabele werd verwacht.

en: Unexpected beginning of statement.
nl: Onverwacht begin van opdracht.

en: Unrecognized statement type.
nl: Opdrachttype niet herkend.

en: No transaction was previously started.
nl: Er is geen transactie gestart.

en: This type of clause was previously parsed.
nl: Dit type van voorwaarde is eerder uitgevoerd.

en: Unrecognized keyword.
nl: Sleutelwoord niet herkend.

en: Keyword at end of statement.
nl: Sleutelwoord aan eind van opdracht.

en: Unexpected ordering of clauses.
nl: Onverwachte volgorde van voorwaarden.

en: The name of the entity was expected.
nl: De naam van de entiteit werd verwacht.

en: A table name was expected.
nl: Een tabel naam werd verwacht.

en: At least one column definition was expected.
nl: Er werd minimaal één kolomdefinitie verwacht.

en: A "RETURNS" keyword was expected.
nl: Een "RETURNS" sleutelwoord werd verwacht.

en: This type of clause is not valid in Multi-table queries.
nl: Dit type van voorwaarde is niet bruikbaar in multi-tabel queries.

en: Unexpected end of LOCK statement.
nl: Onverwacht einde van LOCK opdracht.

en: Unexpected keyword
nl: Onverwacht sleutelwoord

en: The name of the CTE was expected.
nl: De naam van de CTE werd verwacht.

en: AS keyword was expected.
nl: Het AS sleutelwoord werd verwacht.

en: Subquery of the CTE was expected.
nl: Subquery van de CTE werd verwacht.

en: Unexpected end of the WITH CTE.
nl: Onverwacht einde van WITH CTE opdracht.
