SQL parser 5 - en to pl translation catalogue (49 entries)

en: Not implemented yet.
pl: Jeszcze nie zaimplementowane.

en: A new statement was found, but no delimiter between it and the previous one.
pl: Znaleziono kolejne polecenie, ale brakuje między nimi rozgranicznika.

en: Missing comma before start of a new alter operation.
pl: Brak przecinka przed rozpoczęciem nowej operacji zmiany.

en: Unrecognized alter operation.
pl: Nierozpoznana zmiana operacji.

en: %1$d values were expected, but found %2$d.
pl: Oczekiwano następującej wartości: %1$d; znaleziono %2$d.

en: An opening bracket followed by a set of values was expected.
pl: Oczekiwano nawiasu otwierającego i listy wartości.

en: An opening bracket was expected.
pl: Brak nawiasu otwierającego.

en: Unexpected keyword.
pl: Nieznane słowo kluczowe.

en: Unexpected end of CASE expression
pl: Nieoczekiwany koniec polecenia CASE

en: Potential duplicate alias of CASE expression.
pl: Potencjalny zduplikowany alias wyrażenia CASE.

en: An alias expected after AS but got
pl: Oczekiwano alias po AS, lecz otrzymano

en: An alias was previously found.
pl: Wcześniej znaleziono alias.

en: An alias was expected after AS.
pl: Oczekiwano aliasu po AS.

en: A symbol name was expected! A reserved keyword can not be used as a column name without backquotes.
pl: Oczekiwano nazwy symbolu! Zarezerwowane słowo kluczowe nie może być używane jako nazwa kolumny bez cudzysłowów.

en: A symbol name was expected!
pl: Oczekiwano nazwy symbolu!

en: A comma or a closing bracket was expected.
pl: Oczekiwano przecinka lub nawiasu zamykającego.

en: A closing bracket was expected.
pl: Brak nawiasu zamykającego.

en: Unrecognized data type.
pl: Nierozpoznany typ danych.

en: An expression was expected.
pl: Oczekiwano wyrażenia.

en: An alias was expected.
pl: Oczekiwano aliasu.

en: Unexpected dot.
pl: Nieoczekiwana kropka.

en: Unexpected token.
pl: Nieoczekiwany znak.

en: An offset was expected.
pl: Oczekiwano przesunięcia.

en: Unexpected end of LOCK expression.
pl: Nieoczekiwany koniec wyrażenia LOCK.

en: This option conflicts with "%1$s".
pl: Ta opcja zawiera konflikt z "%1$s".

en: The old name of the table was expected.
pl: Oczekiwano starej nazwy tabeli.

en: Keyword "TO" was expected.
pl: Oczekiwano słowa kluczowego "TO".

en: The new name of the table was expected.
pl: Oczekiwano nowej nazwy tabeli.

en: A rename operation was expected.
pl: Oczekiwano polecenia zmiany nazwy.

en: Missing expression.
pl: Brakujace wyrazenie.

en: Unexpected character.
pl: Nieoczekiwany znak.

en: Expected whitespace(s) before delimiter.
pl: Oczekiwano spacji przez rozgranicznikiem.

en: Expected delimiter.
pl: Oczekiwano rozgranicznika.

en: Ending quote %1$s was expected.
pl: Oczekiwano znaku końca %1$s.

en: Variable name was expected.
pl: Oczekiwano nazwy zmiennej.

en: Unexpected beginning of statement.
pl: Oczekiwano początku polecenia.

en: Unrecognized statement type.
pl: Nierozpoznany typ polecenia.

en: No transaction was previously started.
pl: Żadna transakcja nie została wcześniej uruchomiona.

en: This type of clause was previously parsed.
pl: Tego typu klauzula została wcześniej przeanalizowana.

en: Unrecognized keyword.
pl: Nierozpoznane słowo kluczowe.

en: Keyword at end of statement.
pl: Słowo kluczowe na końcu wyciągu.

en: Unexpected ordering of clauses.
pl: Nieoczekiwana kolejność klauzul.

en: The name of the entity was expected.
pl: Oczekiwano nazwy obiektu.

en: A table name was expected.
pl: Oczekiwano nazwy tabeli.

en: At least one column definition was expected.
pl: Oczekiwano definicji co najmniej jednej kolumny.

en: A "RETURNS" keyword was expected.
pl: Oczekiwano słowa kluczowego "RETURNS".

en: This type of clause is not valid in Multi-table queries.
pl: Ta klauzula nie może być stosowana w poleceniach międzytabelowych.

en: Unexpected end of LOCK statement.
pl: Nieoczekiwane zakończenie instrukcji LOCK.

en: Unexpected keyword
pl: Nieznane słowo kluczowe
