SQL parser 5 - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Not implemented yet.
si: තවම නිර්මාණය කර නොමැත.

en: Unrecognized alter operation.
si: හදුනානොගත් වෙනස් කිරීමේ මෙහෙයුමක්.

en: Unexpected end of CASE expression
si: 'CASE' ප්‍රකාශය නොසිතු ලෙස අවසන් විය.

en: A symbol name was expected!
si: සංකේත නාමයක් බලාපොරොත්තු වේ!

en: A comma or a closing bracket was expected.
si: කොමාවක් හෝ අවසන් කිරීමේ වරහනක් බලාපොරොත්තු වේ.

en: A closing bracket was expected.
si: අවසන් කිරීමේ වරහනක් බලාපොරොත්තු වේ.

en: An expression was expected.
si: ප්‍රකාශයක් බලපොරොත්තු වේ.

en: An alias was expected.
si: අනවර්ථ නාමයක් බලාපොරොත්තු වේ.

en: Unexpected dot.
si: බලාපොරොත්තු නොවූ ඩොට් සලකුණක්.
