SQL parser 5 - en to sk translation catalogue (45 entries)

en: Not implemented yet.
sk: Zatiaľ neimplementované.

en: A new statement was found, but no delimiter between it and the previous one.
sk: Nový príkaz bol nájdený, ale nenašiel sa oddeľovač medzi týmto a predošlým príkazom.

en: Missing comma before start of a new alter operation.
sk: Chýba čiarka pred začiatkom novej operácie zmeny.

en: Unrecognized alter operation.
sk: Nerozpoznaná operácia zmeny.

en: %1$d values were expected, but found %2$d.
sk: Očakávali sa hodnoty %1$d, ale našli sa %2$d.

en: An opening bracket followed by a set of values was expected.
sk: Očakávala sa otvárajúca zátvorka nasledovaná sadou hodnôt.

en: An opening bracket was expected.
sk: Očakávala sa otvárajúca zátvorka.

en: Unexpected keyword.
sk: Neočakávaný znak.

en: Unexpected end of CASE expression
sk: Neočakávaný koniec CASE výrazu

en: An alias was previously found.
sk: Alias bol predtým najdený.

en: A symbol name was expected! A reserved keyword can not be used as a column name without backquotes.
sk: Očakávalo sa meno symbolu! Rezervované kľúčové slovo nemôže byt použité ako meno stĺpca bez spätných uvodzoviek.

en: A symbol name was expected!
sk: Očakávalo sa meno symbolu!

en: A comma or a closing bracket was expected.
sk: Bola očakávaná čiarka alebo uzatváracia zátvorka.

en: A closing bracket was expected.
sk: Očakávalo sa uzatvorenie zátvorky.

en: Unrecognized data type.
sk: Nerozpoznaný typ dát.

en: An expression was expected.
sk: Bol očakávaný výraz.

en: An alias was expected.
sk: Bol očakávaný alias.

en: Unexpected dot.
sk: Neočakávaná bodka.

en: Unexpected token.
sk: Neočakávaný token.

en: An offset was expected.
sk: Odstup bol očakávaný.

en: Unexpected end of LOCK expression.
sk: Neočakávaný koniec LOCK výrazu.

en: This option conflicts with "%1$s".
sk: Táto možnosť je v rozpore s %1$s.

en: The old name of the table was expected.
sk: Bolo očakávané staré meno tabuľky.

en: Keyword "TO" was expected.
sk: Kľúčové slovo "TO" bolo očakávané.

en: The new name of the table was expected.
sk: Bolo očakávané nové meno tabuľky.

en: A rename operation was expected.
sk: Očakávala sa operácia premenovania.

en: Missing expression.
sk: Chýbajúci výraz.

en: Unexpected character.
sk: Neočakávaný znak.

en: Expected whitespace(s) before delimiter.
sk: Očakávala sa medzera pred oddelovačom.

en: Expected delimiter.
sk: Očakával sa oddeľovač.

en: Ending quote %1$s was expected.
sk: Ukončujúca úvodzovka %1$s sa očakávala.

en: Variable name was expected.
sk: Očakávalo sa meno premennej.

en: Unexpected beginning of statement.
sk: Neočakávaný začiatok výrazu.

en: Unrecognized statement type.
sk: Nerozpoznaný typ výrazu.

en: No transaction was previously started.
sk: Transakcia sa predtým nezačala.

en: This type of clause was previously parsed.
sk: Tento typ vety bol predtým rozobraný.

en: Unrecognized keyword.
sk: Nerozpoznané kľúčové slovo.

en: Keyword at end of statement.
sk: Kľúčové slovo na konci výrazu.

en: Unexpected ordering of clauses.
sk: Neočakávané poradie výrazov.

en: The name of the entity was expected.
sk: Meno celku bolo očakávané.

en: A table name was expected.
sk: Očakávalo sa meno tabuľky.

en: At least one column definition was expected.
sk: Očakávala sa aspoň jedna definícia stĺpca.

en: A "RETURNS" keyword was expected.
sk: Očakávalo sa kľúčové slovo "RETURNS".

en: This type of clause is not valid in Multi-table queries.
sk: Takýto typ výrazu nie je platný vo viac tabuľkových dotazoch.

en: Unexpected keyword
sk: Neočakávaný znak
