SQL parser 5 - en to sl translation catalogue (49 entries)

en: Not implemented yet.
sl: Ni še implementirano.

en: A new statement was found, but no delimiter between it and the previous one.
sl: Naleteli smo na nov stavek, vendar med njim in prejšnjim stavkom ni ločilnega znaka.

en: Missing comma before start of a new alter operation.
sl: Manjkajoča vejica pred začetkom nove operacije alter.

en: Unrecognized alter operation.
sl: Neprepoznan poseg spremembe.

en: %1$d values were expected, but found %2$d.
sl: Pričakovali smo %1$d vrednosti, vendar smo jih našli %2$d.

en: An opening bracket followed by a set of values was expected.
sl: Pričakovali smo začetni oklepaj, ki mu sledi množica vrednosti.

en: An opening bracket was expected.
sl: Pričakovali smo začetni oklepaj.

en: Unexpected keyword.
sl: Nepričakovana ključna beseda.

en: Unexpected end of CASE expression
sl: Nepričakovan konec izraza CASE

en: Potential duplicate alias of CASE expression.
sl: Morebiti podvojen vzdevek izraza CASE.

en: An alias expected after AS but got
sl: Po AS smo pričakovali vzdevek, dobili pa

en: An alias was previously found.
sl: Vzdevek smo našli že prej.

en: An alias was expected after AS.
sl: Po AS smo pričakovali vzdevek.

en: A symbol name was expected! A reserved keyword can not be used as a column name without backquotes.
sl: Pričakovali smo ime simbola! Rezervirane besede ne morete uporabiti kot ime stolpca brez ustreznih narekovajev.

en: A symbol name was expected!
sl: Pričakovali smo ime znaka!

en: A comma or a closing bracket was expected.
sl: Pričakovali smo vejico ali zaklepaj.

en: A closing bracket was expected.
sl: Pričakovali smo zaklepaj.

en: Unrecognized data type.
sl: Neprepoznana vrsta podatkov.

en: An expression was expected.
sl: Pričakovali smo izraz.

en: An alias was expected.
sl: Pričakovali smo vzdevek.

en: Unexpected dot.
sl: Nepričakovana pika.

en: Unexpected token.
sl: Nepričakovan žeton.

en: An offset was expected.
sl: Pričakovali smo odmik.

en: Unexpected end of LOCK expression.
sl: Nepričakovan konec izraza LOCK.

en: This option conflicts with "%1$s".
sl: Izbira je v sporu z "%1$s".

en: The old name of the table was expected.
sl: Pričakovali smo staro ime tabele.

en: Keyword "TO" was expected.
sl: Pričakovali smo ključno besedo "TO".

en: The new name of the table was expected.
sl: Pričakovali smo novo ime tabele.

en: A rename operation was expected.
sl: Pričakovali smo poseg preimenovanja.

en: Missing expression.
sl: Manjkajoč izraz.

en: Unexpected character.
sl: Nepričakovan znak.

en: Expected whitespace(s) before delimiter.
sl: Pred ločitvenim znakom smo pričakoval prazne znake.

en: Expected delimiter.
sl: Pričakovali smo ločitveni znak.

en: Ending quote %1$s was expected.
sl: Pričakovali smo končni narekovaj %1$s.

en: Variable name was expected.
sl: Pričakovali smo ime spremenljivke.

en: Unexpected beginning of statement.
sl: Nepričakovan začetek stavka.

en: Unrecognized statement type.
sl: Neprepoznana vrsta stavka.

en: No transaction was previously started.
sl: Začeli niste nobene transakcije.

en: This type of clause was previously parsed.
sl: To vrsto stavka smo prej razčlenili.

en: Unrecognized keyword.
sl: Nepričakovana ključna beseda.

en: Keyword at end of statement.
sl: Ključna beseda na koncu stavka.

en: Unexpected ordering of clauses.
sl: Nepričakovan vrstni red stavkov.

en: The name of the entity was expected.
sl: Pričakovali smo ime entitete.

en: A table name was expected.
sl: Pričakovali smo ime tabele.

en: At least one column definition was expected.
sl: Pričakovali smo vsaj eno opredelitev stolpca.

en: A "RETURNS" keyword was expected.
sl: Pričakovali smo ključno besedo "RETURNS".

en: This type of clause is not valid in Multi-table queries.
sl: Ta vrsta stavka ni veljavna v večtabelnih poizvedbah.

en: Unexpected end of LOCK statement.
sl: Nepričakovan konec izjave LOCK.

en: Unexpected keyword
sl: Nepričakovana ključna beseda
