SQL parser 5 - en to tr translation catalogue (53 entries)

en: Not implemented yet.
tr: Henüz uygulanmadı.

en: A new statement was found, but no delimiter between it and the previous one.
tr: Yeni bir ifade bulundu, ancak bu ve önceki arasında hiç sınırlayıcı yok.

en: Missing comma before start of a new alter operation.
tr: Yeni bir alter işlemi başlamadan önce eksik virgül.

en: Unrecognized alter operation.
tr: Kategorilenmemiş değiştirme işlemi.

en: %1$d values were expected, but found %2$d.
tr: %1$d değer beklenmekte, ancak %2$d bulundu.

en: An opening bracket followed by a set of values was expected.
tr: Açık bir köşeli parantez ardından bir grup değer beklenmekte.

en: An opening bracket was expected.
tr: Açık bir köşeli parantez beklenmekte.

en: Unexpected keyword.
tr: Beklenmeyen anahtar kelime.

en: Unexpected end of CASE expression
tr: Beklenmeyen CASE ifadesi sonu

en: Potential duplicate alias of CASE expression.
tr: CASE ifadesinin olası kopya kod adı.

en: An alias expected after AS but got
tr: AS'den sonra beklenen ancak var olan bir kod adı

en: An alias was previously found.
tr: Bir kodadı daha önce bulundu.

en: An alias was expected after AS.
tr: AS'den sonra bir kod adı beklenmekte.

en: A symbol name was expected! A reserved keyword can not be used as a column name without backquotes.
tr: Bir sembol adı beklenmekte! Ayrılmış bir anahtar kelime ters eğik tırnakları olmadan bir sütun adı olarak kullanılamaz.

en: A symbol name was expected!
tr: Bir sembol adı beklenmekte!

en: A comma or a closing bracket was expected.
tr: Bir virgül ya da kapalı bir köşeli parantez beklenmekte.

en: A closing bracket was expected.
tr: Kapalı bir köşeli parantez beklenmekte.

en: Unrecognized data type.
tr: Tanınmayan veri türü.

en: An expression was expected.
tr: Bir ifade beklenmekte.

en: An alias was expected.
tr: Bir kodadı beklenmekte.

en: Unexpected dot.
tr: Beklenmeyen nokta.

en: Unexpected token.
tr: Beklenmeyen belirteç.

en: An offset was expected.
tr: Bir karşılık beklenmekte.

en: Unexpected end of LOCK expression.
tr: Beklenmeyen LOCK ifadesi sonu.

en: This option conflicts with "%1$s".
tr: Bu seçenek "%1$s" ile çakışıyor.

en: The old name of the table was expected.
tr: Tablonun eski adı beklenmekte.

en: Keyword "TO" was expected.
tr: "TO" anahtar kelimesi beklenmekte.

en: The new name of the table was expected.
tr: Tablonun yeni adı beklenmekte.

en: A rename operation was expected.
tr: Yeniden adlandırma işlemi beklenmekte.

en: Missing expression.
tr: Eksik ifade.

en: Unexpected character.
tr: Beklenmeyen karakter.

en: Expected whitespace(s) before delimiter.
tr: Sınırlayıcıdan önce beklenen boşluk(lar).

en: Expected delimiter.
tr: Beklenen sınırlayıcı.

en: Ending quote %1$s was expected.
tr: Sonlandırma tırnak işareti %1$s beklenmekte.

en: Variable name was expected.
tr: Değişken adı beklenmekte.

en: Unexpected beginning of statement.
tr: Beklenmeyen ifade başlangıcı.

en: Unrecognized statement type.
tr: Tanınmayan ifade türü.

en: No transaction was previously started.
tr: Daha önce hiç işlem başlatılmadı.

en: This type of clause was previously parsed.
tr: Bu tür yan tümce daha önce ayrıştırıldı.

en: Unrecognized keyword.
tr: Tanınmayan anahtar kelime.

en: Keyword at end of statement.
tr: İfade sonundaki anahtar kelime.

en: Unexpected ordering of clauses.
tr: Beklenmeyen yan tümce sıralaması.

en: The name of the entity was expected.
tr: Varlığın adı beklenmekte.

en: A table name was expected.
tr: Tablo adı beklenmekte.

en: At least one column definition was expected.
tr: En az bir sütun tanımı beklenmekte.

en: A "RETURNS" keyword was expected.
tr: "RETURNS" anahtar kelimesi beklenmekte.

en: This type of clause is not valid in Multi-table queries.
tr: Bu tür yan tümce Çoklu tablo sorgularında geçerli değil.

en: Unexpected end of LOCK statement.
tr: Beklenmeyen LOCK deyimi sonu.

en: Unexpected keyword
tr: Beklenmeyen anahtar kelime

en: The name of the CTE was expected.
tr: CTE'nin adı beklenmekte.

en: AS keyword was expected.
tr: AS anahtar kelimesi beklenmekte.

en: Subquery of the CTE was expected.
tr: CTE'nin alt sorgusu beklenmekte.

en: Unexpected end of the WITH CTE.
tr: WITH CTE'nin beklenmeyen sonu.
