SQL parser 5 - en to uk translation catalogue (53 entries)

en: Not implemented yet.
uk: Ще не реалізовано.

en: A new statement was found, but no delimiter between it and the previous one.
uk: Новий оператор знайдено, але між ним і попереднім немає роздільника.

en: Missing comma before start of a new alter operation.
uk: Відсутня кома перед початком нової операції зміни.

en: Unrecognized alter operation.
uk: Нерозпізнана операція зміни.

en: %1$d values were expected, but found %2$d.
uk: Очікувалося %1$d значення, а знайдено %2$d .

en: An opening bracket followed by a set of values was expected.
uk: Очікувалося відкриття дужки з набором значень.

en: An opening bracket was expected.
uk: Очікувалося відкриття дужки.

en: Unexpected keyword.
uk: Неочікуване ключове слово.

en: Unexpected end of CASE expression
uk: Неочікуваний кінець виразу CASE

en: Potential duplicate alias of CASE expression.
uk: Потенційний повторюваний псевдонім виразу CASE.

en: An alias expected after AS but got
uk: Псевдонім очікується після AS, але отримано

en: An alias was previously found.
uk: Псевдонім був раніше знайдений.

en: An alias was expected after AS.
uk: Псевдонім очікувався після AS.

en: A symbol name was expected! A reserved keyword can not be used as a column name without backquotes.
uk: Очікувалося ім'я ідентифікатора! Зарезервоване ключове слово не може використовуватися, як ім'я стовпця, без зворотніх лапок.

en: A symbol name was expected!
uk: Очікувалося ім'я ідентифікатора!

en: A comma or a closing bracket was expected.
uk: Очікувалося, кома або закривна дужка.

en: A closing bracket was expected.
uk: Очікувалася закривна дужка.

en: Unrecognized data type.
uk: Нерозпізнаний тип даних.

en: An expression was expected.
uk: Очікувався оператор.

en: An alias was expected.
uk: Очікувався псевдонім.

en: Unexpected dot.
uk: Неочікувана крапка.

en: Unexpected token.
uk: Неочікуваний маркер.

en: An offset was expected.
uk: Очікувалося зміщення.

en: Unexpected end of LOCK expression.
uk: Неочікуваний кінець виразу LOCK.

en: This option conflicts with "%1$s".
uk: Цей параметр конфліктує з "%1$s".

en: The old name of the table was expected.
uk: Очікувалося стара назва таблиці.

en: Keyword "TO" was expected.
uk: Очікувалося ключове слово "TO".

en: The new name of the table was expected.
uk: Очікувалося нове ім'я таблиці.

en: A rename operation was expected.
uk: Очікувалася операція перейменування.

en: Missing expression.
uk: Відсутній оператор.

en: Unexpected character.
uk: Неочікуваний символ.

en: Expected whitespace(s) before delimiter.
uk: Очікувалося пробіл(и) перед роздільником.

en: Expected delimiter.
uk: Очікувалося роздільник.

en: Ending quote %1$s was expected.
uk: Очікувалося закриваюча лапка %1$s .

en: Variable name was expected.
uk: Очікувалося ім'я змінної.

en: Unexpected beginning of statement.
uk: Неочікуваний початок виразу оператора.

en: Unrecognized statement type.
uk: Нерозпізнаний тип оператора.

en: No transaction was previously started.
uk: Жодна транзакція не була раніше запущена.

en: This type of clause was previously parsed.
uk: Цей тип оператора був раніше проаналізований.

en: Unrecognized keyword.
uk: Нерозпізнане ключове слово.

en: Keyword at end of statement.
uk: Ключове слово в кінці виразу.

en: Unexpected ordering of clauses.
uk: Неочікуваний порядок операторів.

en: The name of the entity was expected.
uk: Очікувалося ім'я об'єкта.

en: A table name was expected.
uk: Очікувалося ім'я таблиці.

en: At least one column definition was expected.
uk: Очікувалося, принаймні одне визначення стовпчика.

en: A "RETURNS" keyword was expected.
uk: Очікувалося ключове слово "RETURNS".

en: This type of clause is not valid in Multi-table queries.
uk: Цей тип оператора не діє для запитів групових таблиць.

en: Unexpected end of LOCK statement.
uk: Несподіваний кінець оператора LOCK.

en: Unexpected keyword
uk: Неочікуване ключове слово

en: The name of the CTE was expected.
uk: Очікувалося ім'я CTE.

en: AS keyword was expected.
uk: Очікувалося ключове слово "AS".

en: Subquery of the CTE was expected.
uk: Очікувався підзапит CTE.

en: Unexpected end of the WITH CTE.
uk: Несподіваний кінець WITH CTE.
