phpMyAdmin 5.2.1-dev - en to ig translation catalogue (67 entries)

en: Go
ig: -aga

en: Comments
ig: ikwu

en: Tables
ig: tebụl

en: Structure
ig: Ọdịdị

en: Data
ig: mgwa mmuta

en: The %s file is not available on this system, please visit %s for more information.
ig: The %s file bụ adịghị na usoro, biko gaa %s maka ozi ndị ọzọ.

en: Showing rows %1$s - %2$s.
ig: Egosi ahịrị %1$s -%2$s.

en: No tables found in database.
ig: Ọ dịghị tebụl dị na nchekwa data.

en: Could not load import plugins, please check your installation!
ig: Enweghị ike ibu ihe plugins, biko elele gị echichi!

en: The database name is empty!
ig: The database aha ahụ tọgbọ nkịtị!

en: Database %1$s has been renamed to %2$s.
ig: Database %1$s e renamed ka %2$s.

en: Database %1$s has been copied to %2$s.
ig: Database %1$s e depụtaghachiri ka %2$s.

en: The phpMyAdmin configuration storage has been deactivated. %sFind out why%s.
ig: Phpmyadmin nhazi nchekwa agbanyụọla. %s Chọpụta ihe mere o%s.

en: Access denied!
ig: ajụrụ nnweta!

en: Yes
ig: ee

en: Tracking data deleted successfully.
ig: Ndepụta data ehichapụ ihe ịga nke ọma.

en: Version %1$s was created for selected tables, tracking is active for them.
ig: Version %1$s E kere họrọ tebụl, nsuso bụ ọrụ n'ihi na ha.

en: No tables selected.
ig: Ọ dịghị tebụl họrọ.

en: Database Log
ig: database Log

en: An error has been detected and an error report has been automatically submitted based on your settings.
ig: Njehie e achọpụtara na njehie akụkọ e na-akpaghị aka rubere dabere na mwube gị.

en: Thank you for submitting this report.
ig: Daalụ maka n'ido a akụkọ.

en: An error has been detected and an error report has been generated but failed to be sent.
ig: Njehie e achọpụtara na njehie akụkọ e eme ma dara na--eziga.

en: If you experience any problems please submit a bug report manually.
ig: Ọ bụrụ na ị na-enwe nsogbu ọ bụla biko nyefee a ahụhụ na akụkọ aka.

en: You may want to refresh the page.
ig: Nwere ike ị chọrọ ka ume na peeji nke.

en: Bad type!
ig: Ajo ụdị!

en: Bad parameters!
ig: Ajo parameters!

en: Incomplete params
ig: ezughị ezu params

en: Succeeded
ig: gara nke ọma

en: Failed
ig: ogahi ofuma

en: You probably tried to upload a file that is too large. Please refer to %sdocumentation%s for a workaround for this limit.
ig: Eleghị anya ị gbalịrị bulite faịlụ na bụ oke buru ibu. Biko rụtụ aka %s akwụkwọ %s maka a workaround ka a ịgba.

en: Showing bookmark
ig: -egosi ibe edokọbara

en: The bookmark has been deleted.
ig: Ibe ahu edokọbara e ehichapụ.

en: No data was received to import. Either no file name was submitted, or the file size exceeded the maximum size permitted by your PHP configuration. See [doc@faq1-16]FAQ 1.16[/doc].
ig: Ọ dịghị data natara mbubata. Ma ọ dịghị faịlụ aha e osụk, ma ọ bụ ndị file size karịrị kacha size kwere gị PHP nhazi. Lee [doc@ faq1-16]1 FAQ 1,16 [/doc]2.

en: Import has been successfully finished, %d query executed. | Import has been successfully finished, %d queries executed.
ig[0]: Otu
    Import e ọma okokụre, %d1 query gburu.
ig[1]: Ndị ọzọ
    Import e ọma okokụre, %d2 gbara ajụjụ gburu.

en: Script timeout passed, if you want to finish import, please %sresubmit the same file%s and import will resume.
ig: Edemede timeout gafere, ma ọ bụrụ na ị chọrọ iji gwụ mbubata, biko %s n'okpuru otu faịlụ %s na mbubata ga-maliteghachi.

en: However on last run no data has been parsed, this usually means phpMyAdmin won't be able to finish this import unless you increase php time limits.
ig: Otú ọ dị on ikpeazụ ọsọ dịghị data e parsed, nke a na-emekarị pụtara phpmyadmin na-agaghị enwe ike ịrụzu a mbubata gwụla ma ị dịkwuo PHP oge ókè.

en: Could not load the progress of the import.
ig: Enweghị ike ibu ọganihu nke ihe.

en: No
ig: ọ dịghị

en: Point %d
ig: onuogugu %d

en: Add a point
ig: Tinye a ebe

en: Add an inner ring
ig: Itinye n'ime mgbanaka

en: Bookmark %s has been created.
ig: Bookmark %s e kere.

en: Primary
ig: isi

en: Type
ig: ụdị

en: Linting is disabled for this query because it exceeds the maximum length.
ig: Linting na-nkwarụ n'ihi na nke a query n'ihi na ọ karịa ndị kacha ogologo.

en: Column
ig: kọlụm

en: Null
ig: adịghị ịre

en: Default
ig: ndabere

en: Links to
ig: njikọ

en: Table comments:
ig: Isiokwu ekwu, sị:

en: Click to sort.
ig: Pịa họrọ.

en: Select all
ig: Họrọ niile

en: Database comment
ig: database comment

en: Switch to %svisual builder%s
ig: Gbanwee na %s visual na-ewu %s

en: You have to choose at least one column to display!
ig: Ị ga-ekpebi dịkarịa ala otu kọlụm na-egosipụta!

en: Check tables having overhead
ig: họrọ tebụl enwe efefe n'elu

en: Value for the column "%s"
ig: Uru maka na kọlụm "%s"

en: Use OpenStreetMaps as Base Layer
ig: Jiri Open Street Maps dị ka Base Layer

en: Geometry %d:
ig: Jiometrị %d:

en: Point:
ig: onuogugu:

en: Outer ring:
ig: Elu mgbanaka:

en: Inner ring %d:
ig: N'ime mgbanaka %d:

en: Add a linestring
ig: Tinye a linestring

en: Add a polygon
ig: Tinye a polygon

en: Add geometry
ig: tinye jiometrị

en: Output
ig: mmepụta

en: Choose "GeomFromText" from the "Function" column and paste the string below into the "Value" field.
ig: Họrọ "GeomFromText" si "Function" kọlụm na mado eriri n'okpuru n'ime "Uru" ubi.
