phpMyAdmin 5.2.1-dev - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Go
ku: Baş

en: Comments
ku: Çawan

en: Structure
ku: Dêsman

en: Yes
ku: Erê

en: Bad type!
ku: Model Betalê!

en: Failed
ku: Ketî

en: No
ku: Na

en: Point %d
ku: Nuqte %d

en: Add a point
ku: Nuqte tê xe

en: Primary
ku: Kilîde Sereke

en: Type
ku: Cûre

en: Column
ku: Derz

en: Null
ku: Sifir

en: Default
ku: Yekkirî

en: Database comment
ku: Şîrove Databas

en: Point:
ku: Nuqte:
