phpMyAdmin 5.2.1-dev - en to ky translation catalogue (56 entries)

en: concurrent_insert is set to 0
ky: concurrent_insert 0 го барабарланды

en: Go
ky: Кет

en: Comments
ky: Коментарийлер

en: Tables
ky: Жадыбалдар

en: Database
ky: Берилиштер базасы

en: Table
ky: Жадыбал

en: Structure
ky: Структура

en: Data
ky: Берилиш

en: The %s file is not available on this system, please visit %s for more information.
ky: %s аттуу файл бул системде жок, кененирээк маалымат алуу үчүн %s баракчасына кайрылыңыз.

en: Showing rows %1$s - %2$s.
ky: %1$s - %2$s чейинки саптар көрсөтүлдү.

en: No tables found in database.
ky: Берилиштер базасында жадыбал табылган жок.

en: The database name is empty!
ky: Берилиштер базасынын аты бош калды!

en: Access denied!
ky: Кирүүгө уруксат жок!

en: Yes
ky: Ооба

en: Database Log
ky: Берилиштер базасынын логу

en: Thank you for submitting this report.
ky: Бул отчётту жибергениңиз үчүн рахмат.

en: Bad type!
ky: Туура эмес тип!

en: Bad parameters!
ky: Туура эмес параметрлер!

en: Status
ky: Статус

en: No
ky: Жок

en: Point %d
ky: %d чекити

en: Add a point
ky: Чекит кой

en: Add an inner ring
ky: Ички шакекче кош

en: Show
ky: Көрсөт

en: Rows
ky: катарлар

en: Database %1$s has been created.
ky: %1$s аттуу берилиштер базасы түзүлдү.

en: File %s already exists on server, change filename or check overwrite option.
ky: %s аттуу файл серверде бар, файлдын атын өзгөртүңүз же болбосо үстүнө жазуу опцияларын текшериңиз.

en: The web server does not have permission to save the file %s.
ky: %s Бул файлды сактоо үчүн веб сервердин уруксаты жок.

en: Type
ky: Тиби

en: Column
ky: Мамыча

en: Drop
ky: Алып сал

en: Links to
ky: Шилтемелер

en: Creation:
ky: Тузуу:

en: Last update:
ky: Акыркы жанылоо:

en: Last check:
ky: Акыркы текшеруу:

en: Table comments:
ky: Жадыбал жөнүндө маалымат:

en: Click to sort.
ky: Ирээттөө үчүн басыңыз.

en: Action
ky: Кыймыл

en: Database comment
ky: Берилиштер базасы жөнүндө маалымат

en: Switch to %svisual builder%s
ky: %svisual builder%s көрсөт

en: %s table | %s tables
ky[0]: %s жадыбал
ky[1]: %s жадыбалдар

en: in use
ky: колдонууда

en: Size
ky: Олчом

en: Last version
ky: Акыркы версия

en: Created
ky: Жасалды

en: Updated
ky: Жаңыланды

en: active
ky: активдүү

en: not active
ky: активдүү эмес

en: Versions
ky: Версиялар

en: Value for the column "%s"
ky: "%s" мамычанын мааниси

en: Geometry %d:
ky: %d геометриясы:

en: Point:
ky: Чекит:

en: Outer ring:
ky: Сырткы шакекче:

en: Inner ring %d:
ky: Ички шакекче %d:

en: Polygon %d:
ky: %d полигону:

en: Add a polygon
ky: Полигон кош
