phpMyAdmin 5.2.1-dev - en to lv translation catalogue (576 entries)

en: Uptime below one day
lv: Serveris darbojas mazāk par dienu

en: Uptime is less than 1 day, performance tuning may not be accurate.
lv: Serveris darbojas mazāk par vienu dienu, veiktspējas pielāgošana var nebūt precīza.

en: To have more accurate averages it is recommended to let the server run for longer than a day before running this analyzer
lv: Lai iegūtu precīzākas vidējās vērtības ir ieteicams ļaut serverim darboties ilgāk nekā dienu pirms analizatora darbināšanas

en: The uptime is only %s
lv: Serveris darbojas tikai %s

en: Questions below 1,000
lv: Vaicājumi zem 1000

en: Fewer than 1,000 questions have been run against this server. The recommendations may not be accurate.
lv: Mazāk nekā 1000 vaicājumi ir darbināti pret serveri. Ieteikumi var nebūt atbilstoši.

en: Let the server run for a longer time until it has executed a greater amount of queries.
lv: Ļaujiet serverim darboties ilgāku laiku līdz tas būs izpildījis lielāku daudzumu vaicājumu.

en: Current amount of Questions: %s
lv: Tekošais vaicājumu daudzums: %s

en: Percentage of slow queries
lv: Lēnu vaicājumu daudzums procentos

en: There is a lot of slow queries compared to the overall amount of Queries.
lv: Ir novēroti daudz lēnu vaicājumu salīdzinot ar kopējo vaicājumu skaitu.

en: You might want to increase {long_query_time} or optimize the queries listed in the slow query log
lv: Ieteicams palielināt {long_query_time} vai optimizēt lēno vaicājumu žurnālā uzskaitītos vaicājumus

en: The slow query rate should be below 5%%, your value is %s%%.
lv: Lēno vaicājumu rādītājam jābūt zem 5%%, jūsu vērtība ir %s%%.

en: Slow query rate
lv: Lēnu vaicājumu līmenis

en: There is a high percentage of slow queries compared to the server uptime.
lv: Salīdzinot ar servera darbības laiku, ir augsts lēnu vaicājumu īpatsvars.

en: You have a slow query rate of %s per hour, you should have less than 1%% per hour.
lv: Jums ir lēns vaicājumu ātrums %s stundā, jums vajadzētu būt mazāk nekā 1%% stundā.

en: Long query time
lv: Ilgu vaicājumu laiks

en: {long_query_time} is set to 10 seconds or more, thus only slow queries that take above 10 seconds are logged.
lv: {long_query_time} ir iestatīts uz 10 sekundēm vai vairāk, tāpēc tiek reģistrēti tikai lēni pieprasījumi, kas aizņem vairāk nekā 10 sekundes.

en: It is suggested to set {long_query_time} to a lower value, depending on your environment. Usually a value of 1-5 seconds is suggested.
lv: Ieteicams iestatīt {long_query_time} uz mazāku vērtību atkarībā no jūsu vides. Parasti tiek ieteikta vērtība 1-5 sekundes.

en: long_query_time is currently set to %ds.
lv: long_query_time pašlaik ir iestatīts uz %ds.

en: Slow query logging
lv: Lēnu vaicājumu reģistrēšana

en: The slow query log is disabled.
lv: Lēnu vaicājumu žurnāls ir izslēgts.

en: Enable slow query logging by setting {log_slow_queries} to 'ON'. This will help troubleshooting badly performing queries.
lv: Ieslēdziet lēno vaicājumu reģistrēšanu, iestatot {log_slow_queries} uz 'ON'. Tas palīdzēs novērst problēmas ar slikti strādājošiem vaicājumiem.

en: log_slow_queries is set to 'OFF'
lv: log_slow_queries ir iestatīts uz 'OFF'

en: Enable slow query logging by setting {slow_query_log} to 'ON'. This will help troubleshooting badly performing queries.
lv: Ieslēdziet lēnu vaicājumu reģistrēšanu, iestatot {slow_query_log} uz 'ON'. Tas palīdzēs novērst problēmas ar slikti strādājošiem vaicājumiem.

en: slow_query_log is set to 'OFF'
lv: slow_query_log ir iestatīts uz 'OFF'

en: Release Series
lv: Izlaiduma sērijas

en: The MySQL server version less than 5.1.
lv: MySQL servera versija ir mazāka par 5.1.

en: You should upgrade, as MySQL 5.1 has improved performance, and MySQL 5.5 even more so.
lv: Jums vajadzētu veikt jaunināšanu, jo MySQL 5.1 ir uzlabojusies veiktspēja, bet MySQL 5.5 - vēl vairāk.

en: Current version: %s
lv: Pašreizējā versija: %s

en: Minor Version
lv: Papildversija

en: Version less than 5.1.30 (the first GA release of 5.1).
lv: Versija, kas ir mazāka par 5.1.30 (5.1 pirmā GA versija).

en: You should upgrade, as recent versions of MySQL 5.1 have improved performance and MySQL 5.5 even more so.
lv: Jums vajadzētu veikt jaunināšanu, jo jaunākajās MySQL 5.1 versijās ir uzlabota veiktspēja, bet MySQL 5.5 - vēl vairāk.

en: Version less than 5.5.8 (the first GA release of 5.5).
lv: Versija, kas ir mazāka par 5.5.8 (5.5 pirmā GA versija).

en: You should upgrade, to a stable version of MySQL 5.5.
lv: Jums ir jāatjauno versija uz MySQL 5.5.

en: Distribution
lv: Izplatīšana

en: Version is compiled from source, not a MySQL official binary.
lv: Versija ir kompilēta no pirmkoda, nevis MySQL oficiālā binālā versija.

en: If you did not compile from source, you may be using a package modified by a distribution. The MySQL manual only is accurate for official MySQL binaries, not any package distributions (such as RedHat, Debian/Ubuntu etc).
lv: Ja neesat kompilējis no pirmkoda, iespējams, izmantojat kādu izplatītāja modificētu pakotni. MySQL rokasgrāmata attiecas tikai uz oficiālajām MySQL binārajām datubāzēm, nevis uz jebkurām pakotņu distribūcijām (piemēram, RedHat, Debian/Ubuntu utt.).

en: Query caching method
lv: Vaicājuma kešatmiņas metode

en: concurrent_insert is set to 0
lv: concurrent_insert iestatīts uz 0

en: per second
lv: sekundē

en: per minute
lv: minūtē

en: per hour
lv: stundā

en: Go
lv: Aiziet

en: Keyname
lv: Atslēgas nosaukums

en: Description
lv: Apraksts

en: Page number:
lv: Lapas numurs:

en: Show all
lv: Rādīt visu

en: You should upgrade to %s %s or later.
lv: Jums ir jāuzliek %s %s vai jaunāks.

en: You have enabled mbstring.func_overload in your PHP configuration. This option is incompatible with phpMyAdmin and might cause some data to be corrupted!
lv: Jūs esat iespējojis mbstring.func_overload parametru savā PHP konfigurācijā. Šis parametrs nav savietojams ar phpMyAdmin un var izraisīt datu korupciju!

en: Paper size
lv: Papīra izmērs

en: Save as file
lv: Saglabāt kā failu

en: Format
lv: Formats

en: Compression
lv: Kompresija

en: Include table caption
lv: Iekļaut tabulas virsrakstu

en: Comments
lv: Komentāri

en: Table caption
lv: Tabulas virsraksts

en: Continued table caption
lv: Tabulas virsraksta turpinājums

en: Label key
lv: Etiķetes atslēga

en: Overwrite existing file(s)
lv: Pārrakstīt eksistējošos failus

en: Add AUTO_INCREMENT value
lv: Pievienot AUTO_INCREMENT vērtību

en: Creation/Update/Check dates
lv: Izveidošanas/Atjaunošanas/Piekļuves datumi

en: Use delayed inserts
lv: Lietot aizturētos INSERT

en: Disable foreign key checks
lv: Nepārbaudīt ārējās atslēgas

en: Use ignore inserts
lv: Lietot IGNORE INSERTS

en: Enclose export in a transaction
lv: Iekļaut eksportu transakcijā

en: Databases
lv: Datubāzes

en: CSV
lv: CSV dati

en: Tables
lv: Tabulas

en: Edit
lv: Labot

en: Explain SQL
lv: Izskaidrot SQL

en: Refresh
lv: Atjaunot

en: Database
lv: Datubāze

en: Server
lv: Serveris

en: Table
lv: Tabula

en: Server connection collation
lv: MySQL savienojuma kārtošana

en: Structure
lv: Struktūra

en: Data
lv: Dati

en: CSV for MS Excel
lv: CSV dati MS Excel formātā

en: Export
lv: Eksports

en: Import
lv: Imports

en: no description
lv: Bez apraksta

en: No databases selected.
lv: Datubāze nav izvēlēta.

en: The %s file is not available on this system, please visit %s for more information.
lv: Fails %s nav pieejams šajā sistēmā, vairāk informācijas %s.

en: Showing rows %1$s - %2$s.
lv: Tiek rādītas rindas no %1$s līdz %2$s.

en: No tables found in database.
lv: Šajā datubāzē tabulas nav atrastas.

en: Could not load import plugins, please check your installation!
lv: Nevar ielādēt importētos spraudņus, lūdzu pārbaudiet savu instalāciju!

en: The database name is empty!
lv: Nav norādīts datu bāzes nosaukums!

en: Cannot copy database to the same name. Change the name and try again.
lv: Nevar izveidot datubāzes kopiju ar tādu pašu nosaukumu. Nomainiet nosaukumu un mēģiniet vēlreiz.

en: Database %1$s has been renamed to %2$s.
lv: Datubāze %1$s tika pārsaukta par %2$s.

en: Database %1$s has been copied to %2$s.
lv: Datubāze %1$s tika pārkopēta uz %2$s.

en: The phpMyAdmin configuration storage has been deactivated. %sFind out why%s.
lv: Papildiespējas darbam ar saistītām tabulām ir izslēgtas. %sNoskaidrot kāpēc%s.

en: Access denied!
lv: Pieeja aizliegta!

en: Table %s has been emptied.
lv: Tabula %s tika iztukšota.

en: unknown
lv: nazināma

en: Yes
lv: Jā

en: No change
lv: Netika labots

en: Tracking data deleted successfully.
lv: Atsekošanas dati veiksmīgi dzēsti.

en: Version %1$s was created for selected tables, tracking is active for them.
lv: Versija %1$s iezīmētajām tabulām tika izveidota, to atsekošana ir aktīva.

en: No tables selected.
lv: Nav izvēlēta tabula.

en: Database Log
lv: Datubāzes žurnāls

en: An error has been detected and an error report has been automatically submitted based on your settings.
lv: Atrasta kļūda un balstoties uz Jūsu iestatījumiem, kļūdu atskaite tika automātiski nosūtīta.

en: Thank you for submitting this report.
lv: Paldies, ka iesniedzāt kļūdu atskaiti.

en: An error has been detected and an error report has been generated but failed to be sent.
lv: Kļūda tika atrasta un kļūdu atskaite tika izveidota, taču to neizdevās nosūtīt.

en: If you experience any problems please submit a bug report manually.
lv: Ja Jums rodas problēmas, lūdzu manuāli iesniedziet kļūdu atskaiti.

en: You may want to refresh the page.
lv: Varētu būt derīgi pārlādēt lapu.

en: Bad type!
lv: Nepareizs tips!

en: Bad parameters!
lv: Nepareizi parametri!

en: You were logged out from one server, to logout completely from phpMyAdmin, you need to logout from all servers.
lv: Jūs atslēdzāties no viena servera. Lai atslēgtos no phpMyAdmin pilnībā, jāatslēdzas no visiem serveriem.

en: The phpMyAdmin configuration storage is not completely configured, some extended features have been deactivated. %sFind out why%s.
lv: phpMyAdmin iestatījumu glabātuve nav pilnīgi iestatīta, dažas papildiespējas ir izslēgtas. %sUzziniet kāpēc%s.

en: Login cookie store is lower than cookie validity configured in phpMyAdmin, because of this, your login will expire sooner than configured in phpMyAdmin.
lv: Pieteikšanās sīkdatņu uzglabāšanas ilgums ir mazāks nekā konfigurēts phpMyAdmin. Tā dēļ, Jūsu pieteikšanās beigsies ātrāk nekā konfigurēts caur phpMyAdmin.

en: Directory [code]config[/code], which is used by the setup script, still exists in your phpMyAdmin directory. It is strongly recommended to remove it once phpMyAdmin has been configured. Otherwise the security of your server may be compromised by unauthorized people downloading your configuration.
lv: Mape [code]config[/code], ko izmanto iestatnes skripts, vēl joprojām atrodas Jūsu phpMyAdmin mapē. Ir stingri ieteicams to izdzēst kolīdz phpMyAdmin ir ticis konfigurēts. Citādāk, Jūsu servera drošība var būt kompromitēta ar brīvu pieeju Jūsu konfigurācijas faila lejupielādei.

en: The mbstring PHP extension was not found and you seem to be using a multibyte charset. Without the mbstring extension phpMyAdmin is unable to split strings correctly and it may result in unexpected results.
lv: Netika atrasts PHP paplašinājums "mbstring" un izskatās, ka jūs lietojat vairākbaitu rakstzīmju kopu (multibyte charset). Bez "mbstring" paplašinājuma phpMyAdmin nebūs spējīgs pareizi sadalīt simbolu virknes un tas var novest pie negaidītiem rezultātiem.

en: The curl extension was not found and allow_url_fopen is disabled. Due to this some features such as error reporting or version check are disabled.
lv: curl paplašinājums netika atrasts un allow_url_fopen ir atspējots. Šo iemeslu dēļ dažas iespējas, kā, piemēram, kļūdu ziņošana un versiju salīdzināšana ir atspējotas.

en: Incomplete params
lv: Nepabeigti parametri

en: Succeeded
lv: Izdevās

en: Failed
lv: Kļūda

en: You probably tried to upload a file that is too large. Please refer to %sdocumentation%s for a workaround for this limit.
lv: Visticamāk jūs mēģinājāt augšupielādēt failu, kas ir par lielu. Risinājumu droši vien var atrast %sdokumentācijā%s.

en: Showing bookmark
lv: Rāda grāmatzīmi

en: The bookmark has been deleted.
lv: Ieraksts tika dzēsts.

en: No data was received to import. Either no file name was submitted, or the file size exceeded the maximum size permitted by your PHP configuration. See [doc@faq1-16]FAQ 1.16[/doc].
lv: Netika saņemti importējamie dati. Vai nu nebija ievadīts faila nosaukums, vai arī faila izmērs pārsniedza maksimālo izmēru, ko pieļauj jūsu PHP configurācija. Skatīt [doc@faq1-16]BUJ 1.16[/doc].

en: Import has been successfully finished, %d query executed. | Import has been successfully finished, %d queries executed.
lv[0]: Importēšana pabeigta veiksmīgi, izpildīts %d vaicājums.
lv[1]: Importēšana pabeigta veiksmīgi, izpildīti %d vaicājumi.
lv[2]: Importēšana pabeigta veiksmīgi, izpildīti %d vaicājumi.

en: Script timeout passed, if you want to finish import, please %sresubmit the same file%s and import will resume.
lv: Ir iestājies skripta noilgums, ja vēlaties pabeigt importu līdz galam, tad %sizvēlieties vēlreiz to pašu failu%s un importēšana turpināsies.

en: However on last run no data has been parsed, this usually means phpMyAdmin won't be able to finish this import unless you increase php time limits.
lv: Diemžēl pēdējā palaišanas reizē netika apstrādāti nekādi dati. Tas nozīmē, ka phpMyAdmin nebūs spējīgs pabeigt importu, ja vien nepalielināsiet php izpildes laika ierobežojumus.

en: "DROP DATABASE" statements are disabled.
lv: "DROP DATABASE" komanda ir aizliegta.

en: Could not load the progress of the import.
lv: Neizdevās ielādēt importa progresu.

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Do you really want to execute "%s"?
lv: Vai tiešām vēlaties izpildīt vaicājumu "%s"?

en: You are about to DESTROY a complete database!
lv: Jūs taisaties LIKVIDĒT veselu datubāzi!

en: Cannot rename database to the same name. Change the name and try again
lv: Nevar pārsaukt datubāzi uz to pašu nosaukumu. Nomainiet nosaukumu un mēģiniet vēlreiz

en: You are about to DESTROY a complete table!
lv: Jūs taisaties LIKVIDĒT veselu tabulu!

en: You are about to TRUNCATE a complete table!
lv: Jūs taisaties LIKVIDĒT veselu tabulu!

en: Delete tracking data for this table?
lv: Vai izdzēst izsekošanas datus šai tabulai?

en: Delete tracking data for these tables?
lv: Vai izdzēst izsekošanas datus šīm tabulām?

en: Delete tracking data for this version?
lv: Vai izdzēst izsekošanas datus no šīs versijas?

en: Delete tracking data for these versions?
lv: Vai izdzēst izsekošanas datus no šīm versijām?

en: Delete entry from tracking report?
lv: Vai izdzēst ierakstu no izsekošanas ziņojuma?

en: Deleting tracking data
lv: Atsekošanas datu dzēšana

en: Dropping Primary Key/Index
lv: Noņem primāro Atslēgu/Indeksu

en: Dropping Foreign key.
lv: Noņemu ārējo atslēgu.

en: This operation could take a long time. Proceed anyway?
lv: Šī operācija var aizņemt ilgu laiku. Turpināt?

en: Do you really want to delete user group "%s"?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties dzēst lietotāju grupu "%s"?

en: Do you really want to delete the search "%s"?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties dzēst meklējumu "%s"?

en: You have unsaved changes; are you sure you want to leave this page?
lv: Jums ir nesaglabātas izmaiņas; vai Jūs esat pārliecināts, ka vēlaties pamest šo lapu?

en: You are trying to reduce the number of rows, but have already entered data in those rows which will be lost. Do you wish to continue?
lv: Jūs mēģinat samazināt ierakstu skaitu, bet jau esat ievadījis datus šajos ierakstos, kas tiks zaudēti. Vai vēlaties turpināt?

en: Do you really want to revoke the selected user(s) ?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties atsaukt izvēlēto(s) lietotāju(s)?

en: Do you really want to delete this central column?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties dzēst šo centrālo kolonnu?

en: Do you really want to delete the selected items?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties dzēst izvēlētos elementus?

en: Do you really want to DROP the selected partition(s)? This will also DELETE the data related to the selected partition(s)!
lv: Vai jūs patiešām vēlaties NOMEST izvēlēto(ās) sadaļu(as)? Tas arī IZDZĒSĪS datus, kas attiecas ar izvēlēto(ajām) sadaļu(ām)!

en: Do you really want to TRUNCATE the selected partition(s)?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties APGRIEZT izvēlēto(ās) sadaļu(as)?

en: Do you really want to remove partitioning?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties dzēst izvēlēto(ās) sadaļu(as)?

en: This operation will attempt to convert your data to the new collation. In rare cases, especially where a character doesn't exist in the new collation, this process could cause the data to appear incorrectly under the new collation; in this case we suggest you revert to the original collation and refer to the tips at
lv: Šī darbība mēģinās pārvērst Jūsu datus uz jauno sakārtojuma sistēmu. Retos gadījumos, parasti, kad simbols neeksistē jaunajā sistēmā, šis process var likt datiem tikt attēlotiem nepareizi jaunajā sistēmā; šajā gadījumā mēs iesakām atgriezties uz veco sakārtojuma sistēmu un atsaukties uz padomiem, kas ir atrodami

en: Garbled Data
lv: Sakropļoti Dati

en: Reset
lv: Atcelt

en: Missing value in the form!
lv: Formā trūkst vērtību!

en: Add %s column(s) to index
lv: Pievienot %s lauku(s) indeksam

en: The host name is empty!
lv: Nav norādīts servera vārds!

en: The user name is empty!
lv: Nav norādīts lietotāja vārds!

en: The password is empty!
lv: Nav norādīta parole!

en: The passwords aren't the same!
lv: Paroles nesakrīt!

en: Removing Selected Users
lv: Dzēš izvēlētos lietotājus

en: Close
lv: Aizvērt

note: l10n: Other, small valued, queries
en: Other
lv: Cits

en: Connections / Processes
lv: Savienojumi / Procesi

en: Query cache efficiency
lv: Vaicājumu kešatmiņas efektivitāte

en: Query cache usage
lv: Vaicājumu kešatmiņas lietojums

en: Query cache used
lv: Izmantotā vaicājumu kešatmiņa

en: System memory
lv: Sistēmas atmiņa

en: Average load
lv: Vidējā noslodze

en: Total memory
lv: Kopējā atmiņa

en: Free memory
lv: Brīvā atmiņa

en: Used memory
lv: Izmantotā atmiņa

en: Bytes sent
lv: Nosūtītie baiti

en: Bytes received
lv: Saņemtie baiti

en: Connections
lv: Savienojumi

en: Processes
lv: Procesi

en: %d table(s)
lv: %d tabula(s)

note: l10n: Questions is the name of a MySQL Status variable
en: Questions
lv: Jautājumi

en: Traffic
lv: Datu plūsma

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: None
lv: Nav

note: l10n: %s is FILE or TABLE
en: Set log_output to %s
lv: Saglabāt log_output kā %s

note: l10n: Enable in this context means setting a status variable to ON
en: Enable %s
lv: Ieslēgt %s

note: l10n: Disable in this context means setting a status variable to OFF
en: Disable %s
lv: Izslēgt %s

en: Change settings
lv: Mainīt iestatījumus

en: Current settings
lv: Pašreizējie iestatījumi

en: Unit
lv: Vienība

en: Analysing logs
lv: Analizē žurnālus

en: Cancel request
lv: Atcelt pieprasījumu

en: Jump to Log table
lv: Pāriet uz žurnālu tabulu

en: No data found
lv: Dati netika atrasti

en: Analyzing…
lv: Analizē…

en: Explain output
lv: Izskaidrot izvadu

en: Status
lv: Statuss

en: Time
lv: Laiks

en: Total time:
lv: Kopējais laiks:

en: Chart
lv: Diagramma

note: l10n: A collection of available filters
en: Log table filter options
lv: Žurnālu tabulas filtrēšanas opcijas

note: l10n: Filter as in "Start Filtering"
en: Filter
lv: Filtrēt

en: Total:
lv: Kopā:

en: Loading logs
lv: Ielādē žurnālus

en: Reload page
lv: Pārlādēt lapu

en: Affected rows:
lv: Ietekmētās rindas:

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Loading…
lv: Ielādē…

en: Error code: %s
lv: Kļūdas kods: %s

en: Error text: %s
lv: Kļūdas teksts: %s

en: OK
lv: Labi

en: No
lv: Nē

en: Searching
lv: Meklē

en: Hide search results
lv: Slēpt meklēšanas rezultātus

en: Show search results
lv: Rādīt meklēšanas rezultātus

en: Browsing
lv: Apskata

en: Deleting
lv: Dzēš

en: Values for column %s
lv: Lauka %s vērtības

en: Hide query box
lv: Slēpt vaicājuma logu

en: Show query box
lv: Rādīt vaicājumu logu

en: Delete
lv: Dzēst

en: Browse foreign values
lv: Pārlūkot ārējās vērtības

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Save
lv: Saglabāt

en: Hide search criteria
lv: Slēpt meklēšanas kritērijus

en: Show search criteria
lv: Rādīt meklēšanas kritērijus

en: Select two columns
lv: Izvēlies 2 kolonnas

en: Select two different columns
lv: Izvēlies 2 dažādas kolonnas

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Copy
lv: Kopēt

en: Point
lv: Punkts

en: Point %d
lv: Punkts %d

en: Linestring
lv: Līnija

en: Geometry
lv: Ģeometrija

en: Add a point
lv: Pievienot punktu

en: Add an inner ring
lv: Pievienot iekšējo loku

en: Modifications have been saved
lv: Labojumi tika saglabāti

en: Submit
lv: Nosūtīt

en: Aborted
lv: Pārtraukts

en: Change password
lv: Mainīt paroli

en: Show
lv: Rādīt

en: Rows
lv: Rindas

en: Indexes
lv: Indeksi

en: Total
lv: Kopā

en: Overhead
lv: Pārtēriņš

en: Database %1$s has been created.
lv: Datubāze %1$s tika izveidota.

en: No Privileges
lv: Nav privilēģiju

en: Thread %s was successfully killed.
lv: Process %s tika veiksmīgi nogalināts.

en: phpMyAdmin was unable to kill thread %s. It probably has already been closed.
lv: phpMyAdmin nevarēja nogalināt procesu %s. Iespējams, ka tas jau agrāk tika izbeigts.

en: Received
lv: Saņemts

en: Sent
lv: Nosūtīts

en: Failed attempts
lv: Neveiksmīgi mēģinājumi

en: Bookmark %s has been created.
lv: Grāmatzīme %s ir izveidota.

en: No column selected.
lv: Nav izvēlēta kolonna.

en: MySQL returned an empty result set (i.e. zero rows).
lv: MySQL atgrieza tukšo rezultātu (0 rindas).

en: Error
lv: Kļūda

en: Primary
lv: Primārā

en: Index
lv: Indekss

en: You don't have sufficient privileges to be here right now!
lv: Jums nav pietiekoši tiesību, lai atrastos šeit tagad!

en: MySQL said:
lv: MySQL teica:

en: Ins
lv: Ielikt

en: Del
lv: Dzēst

en: at least one of the words
lv: vismaz viens no vārdiem

en: as regular expression
lv: kā regulāro izteiksmi

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Kill
lv: Apturēt

en: InnoDB Status
lv: InnoDB statuss

en: Documentation
lv: Dokumentācija

en: Insufficient space to save the file %s.
lv: Nepietiek vietas, lai saglabātu failu %s.

en: File %s already exists on server, change filename or check overwrite option.
lv: Fails %s jau eksistē uz servera. Lūdzu nomainiet faila nosaukumu vai atzīmējiet failu pārrakstīšanas opciju.

en: The web server does not have permission to save the file %s.
lv: Web serverim nav tiesību rakstīt failā %s.

en: Dump has been saved to file %s.
lv: Damps tika saglabāts failā %s.

en: File could not be read!
lv: Nevar nolasīt failu!

en: You attempted to load file with unsupported compression (%s). Either support for it is not implemented or disabled by your configuration.
lv: Jūs mēģinājāt augšupielādēt failu ar neatbalstītu kompresijas tipu (%s). Vai nu šis tips nav atbalstīts vai ir izslēgts konfigurācijā.

en: Skip Explain SQL
lv: Neizskaidrot SQL

en: Function
lv: Funkcija

en: Type
lv: Tips

en: The directory you set for upload work cannot be reached.
lv: Direktoija, kuru norādīji augšupielādei, nav pieejama.

en: Or
lv: Vai

en: Browse
lv: Apskatīt

en: Search
lv: Meklēt

en: Insert
lv: Pievienot

en: Privileges
lv: Privilēģijas

en: Operations
lv: Darbības

en: Binary log
lv: Binārais log-fails

en: Variables
lv: Mainīgie

en: Charsets
lv: Rakstzīmju kopas

en: Column
lv: Lauks

en: Drop
lv: Likvidēt

en: Can't move table to same one!
lv: Nevar pārvietot tabulu uz viņu pašu!

en: Can't copy table to same one!
lv: Nevar nokopēt tabulu uz viņu pašu!

en: Table %s has been moved to %s.
lv: Tabula %s tika pārvietota uz %s.

en: Table %s has been copied to %s.
lv: Tabula %s tika pārkopēta uz %s.

en: The table name is empty!
lv: Tabulas nosaukums nav norādīts!

en: Cannot connect: invalid settings.
lv: Nevar pieslēgties: kļūda konfigurācijā.

en: Welcome to %s
lv: Laipni lūgti %s

en: phpMyAdmin tried to connect to the MySQL server, and the server rejected the connection. You should check the host, username and password in your configuration and make sure that they correspond to the information given by the administrator of the MySQL server.
lv: phpMyAdmin mēģināja pieslēgties MySQL serverim, un serveris noraidīja pieslēgumu. Lūdzu pārbaudiet hostu, lietotājvārdu un paroli config.inc.php failā, un pārliecinieties, ka tie atbilst informācijai, ko Jums deva MySQL servera administrators.

en: Wrong username/password. Access denied.
lv: Kļūdains lietotājvārds/parole. Pieeja aizliegta.

en: Cannot log in to the MySQL server
lv: Nevar pieslēgties MySQL serverim

en: Dumping data for table
lv: Dati tabulai

en: Default
lv: Noklusēts

en: Links to
lv: Linki uz

en: Name
lv: Nosaukums

en: Table structure for table
lv: Tabulas struktūra tabulai

en: (continued)
lv: (turpinājums)

en: Server version:
lv: Servera versija:

en: Creation:
lv: Izveidošana:

en: Last update:
lv: Pēdējo reizi atjaunots:

en: Last check:
lv: Pēdējā pārbaude:

en: Constraints for dumped tables
lv: Ierobežojumi izmestām tabulām

en: Constraints for table
lv: Ierobežojumi tabulai

en: Relational schema
lv: Relāciju shēma

en: Table of contents
lv: Satura rādītājs

en: Table comments:
lv: Tabulas komentāri:

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Extra
lv: Ekstras

en: Show color
lv: Rādīt krāsas

en: Landscape
lv: Ainava

en: Portrait
lv: Portrets

en: Show grid
lv: Rādīt režģi

en: Displays a link to download this image.
lv: Parāda linku uz šo attēlu (tieša blob lauka lajuplāde).

en: Displays a clickable thumbnail. The options are the maximum width and height in pixels. The original aspect ratio is preserved.
lv: Parāda klikšķināmo sīktēlu; opcijas: platums, augstums pikseļos (saglabājot oriģinālās proporcijas).

en: Displays a part of a string. The first option is the number of characters to skip from the beginning of the string (Default 0). The second option is the number of characters to return (Default: until end of string). The third option is the string to append and/or prepend when truncation occurs (Default: "…").
lv: Parāda tikai virknes daļu. Pirmā opcija ir nobīde, kas nosaka, kur Jūsu teksts sākas (noklusējums 0). Otrā opcija ir atgriežamā teksta garums. Ja tukša, atgriež visu atlikušo tekstu. Trešā opcija nosaka rakstzīmes, kas tiks pievienotas apgrieztās virknes galā (noklusējums: …) .

en: No privileges.
lv: Nav privilēģiju.

en: Includes all privileges except GRANT.
lv: Iekļauj visas privilēģijas, izņemot GRANT.

en: Allows deleting data.
lv: Ļauj dzēst datus.

en: Allows creating new tables.
lv: Ļauj veidot jaunas tabulas.

en: Allows dropping tables.
lv: Ļauj dzēst tabulas.

en: Allows creating and dropping indexes.
lv: Ļauj veidot un dzēst indeksus.

en: Allows altering the structure of existing tables.
lv: Ļauj mainīt esošo tabulu struktūru.

en: Allows reading data.
lv: Ļauj lasīt datus.

en: Allows inserting and replacing data.
lv: Ļauj ievietot un mainīt datus.

en: Allows changing data.
lv: Ļauj mainīt datus.

en: Allows creating new databases and tables.
lv: Ļauj veidot jaunas datubāzes un tabulas.

en: Allows dropping databases and tables.
lv: Ļauj dzēst datubāzes un tabulas.

en: Allows reloading server settings and flushing the server's caches.
lv: Ļauj prlādēt servera iestādījumus un iztukšot servera kešu.

en: Allows shutting down the server.
lv: Ļauj apstādināt serveri.

en: Allows importing data from and exporting data into files.
lv: Ļauj importēt/eksportēt datus no/uz failiem.

en: Has no effect in this MySQL version.
lv: Nedarbojas šajā MySQL versijā.

en: Gives access to the complete list of databases.
lv: Dod pieeju pilnam datubāzu sarakstam.

en: Allows connecting, even if maximum number of connections is reached; required for most administrative operations like setting global variables or killing threads of other users.
lv: Ļauj pieslēgties pat tad, ja ir sasniegts maksimālais konekciju skaits; Nepieciešams vairumam administratīvo operāciju, kā globālo mainīgo maiņa vai citu lietotāju procesu nogalināšana.

en: Allows creating temporary tables.
lv: Ļauj veidot pagaidu tabulas.

en: Allows locking tables for the current thread.
lv: Ļauj bloķēt tabulas tekošajai darbībai.

en: The password for %s was changed successfully.
lv: Lietotāja %s parole tika veiksmīgi mainīta.

en: You have revoked the privileges for %s.
lv: Jūs atņēmāt privilēgijas lietotājam %s.

en: Revoke
lv: Atsaukt

en: Database-specific privileges
lv: Datubāžu specifiskās privilēģijas

en: Table-specific privileges
lv: Tabulu specifiskās privilēģijas

en: Reloading the privileges
lv: Pārlādējam privilēģijas

en: The selected users have been deleted successfully.
lv: Izvēlētie lietotāji tika veiksmīgi dzēsti.

en: You have updated the privileges for %s.
lv: Jūs modificējāt privilēģijas objektam %s.

en: Deleting %s
lv: Dzēšam %s

en: The privileges were reloaded successfully.
lv: Privilēģijas tika veiksmīgi pārlādētas.

en: The user %s already exists!
lv: Lietotājs %s jau eksistē!

en: User
lv: Lietotājs

en: You have added a new user.
lv: Jūs pievienojāt jaunu lietotāju.

en: SQL query
lv: SQL vaicājums

en: Host
lv: Hosts

en: Command
lv: Komanda

en: Run SQL query/queries on database %s
lv: Izpildīt SQL vaicājumu(s) uz datubāzes %s

en: The name of the primary key must be "PRIMARY"!
lv: Primārās atslēgas nosaukumam jābūt "PRIMARY"!

en: Problems with indexes of table `%s`
lv: Problēmas ar indeksiem tabulā `%s`

en: Can't rename index to PRIMARY!
lv: Nevar pārsaukt indeksu par PRIMARY!

en: No index parts defined!
lv: Nav definētas indeksa daļas!

en: Tracking report
lv: Atsekošanas atskaite

en: Structure only
lv: Tikai struktūra

en: Data only
lv: Tikai dati

en: Structure and data
lv: Struktūra un dati

en: Structure snapshot
lv: Struktūras apskats

en: The profile has been updated.
lv: Profils tika modificēts.

en: Max: %s%s
lv: Maksimālais izmērs: %s%s

note: l10n: Short month name l10n: Short month name for June
en: Jun
lv: Jūn

note: l10n: Short month name l10n: Short month name for July
en: Jul
lv: Jūl

note: l10n: Short month name l10n: Short month name for October
en: Oct
lv: Okt

note: l10n: Short week day name for Monday
en: Mon
lv: P

note: l10n: Short week day name for Tuesday
en: Tue
lv: O

note: l10n: Short week day name for Wednesday
en: Wed
lv: T

note: l10n: Short week day name for Thursday
en: Thu
lv: C

note: l10n: Short week day name for Friday
en: Fri
lv: Pk

note: l10n: Short week day name for Saturday
en: Sat
lv: S

en: %s days, %s hours, %s minutes and %s seconds
lv: %s dienas, %s stundas, %s minūtes un %s sekundes

en: Sort
lv: Kārtošana

en: Disabled
lv: Izslēgts

en: Unique
lv: Unikālais

en: Fulltext
lv: Pilni teksti

en: Length/Values
lv: Garums/Vērtības*

en: For default values, please enter just a single value, without backslash escaping or quotes, using this format: a
lv: Noklusētajām vērtībām, lūdzu ievadiet tikai pašu vertību, bez izsargāšanās ar atpakaļējo slīpsvītru vai pēdiņām, lietojot šo formatu: a

en: Collation
lv: Komplektēšana

en: Click to sort.
lv: Kārtot.

en: Action
lv: Darbība

en: Create
lv: Izveidot

en: Print
lv: Drukāt

en: Cardinality
lv: Kardinalitāte

en: No index defined!
lv: Nav definēti indeksi!

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: Value
lv: Vērtība

en: Operator
lv: Operators

en: Event type
lv: Notikuma tips

en: Query window
lv: Vaicājuma logs

en: Database comment
lv: Datubāzes komentārs

en: Database %s has been dropped.
lv: Datubāze %s tika izdzēsta.

en: Add constraints
lv: Pievienot ierobežojumus

en: Switch to copied database
lv: Pārslēgties uz nokopēto datubāzi

en: Users having access to "%s"
lv: Lietotāji, kam ir pieja datubāzei "%s"

en: User name
lv: Lietotājvārds

en: Grant
lv: Piešķirt

en: Any
lv: Jebkurš

en: global
lv: globāls

en: database-specific
lv: datubāzei specifisks

en: wildcard
lv: aizstājējzīme

en: With selected:
lv: Ar iezīmēto:

en: Switch to %svisual builder%s
lv: Pārslēgties uz %svisual builder%s

en: You have to choose at least one column to display!
lv: Ir jāizvēlas vismaz viena kolonna, ko attēlot!

en: SQL query on database <b>%s</b>:
lv: SQL vaicājums datubāzē <b>%s</b>:

en: Charset
lv: Rakstzīmju kopa

en: Search in database
lv: Meklēt datubāzē

en: Find:
lv: Atrast:

en: Words are separated by a space character (" ").
lv: Vārdi ir atdalīti ar tukšumu (" ").

en: %s table | %s tables
lv[0]: %s tabula
lv[1]: %s tabulas
lv[2]: %s tabulu

en: Sum
lv: Kopumā

en: Check tables having overhead
lv: Iezīmēt tabulas ar pārtēriņu

en: Empty
lv: Iztukšot

en: Table maintenance
lv: Tabulas apkalpošana

en: Analyze table
lv: Analizēt tabulu

en: Check table
lv: Pārbaudīt tabulu

en: Optimize table
lv: Optimizēt tabulu

en: Repair table
lv: Restaurēt tabulu

en: in use
lv: lietošanā

en: Size
lv: Izmērs

en: Creation
lv: Izveidošana

en: Last update
lv: Pēdējā atjaunošana

en: Last check
lv: Pēdējā pārbaude

en: Tracked tables
lv: Izsekotās tabulas

en: Last version
lv: Pēdējā versija

en: Created
lv: Izveidots

en: Updated
lv: Atjaunots

en: active
lv: aktīvs

en: not active
lv: neaktīvs

en: Versions
lv: Versijas

en: Untracked tables
lv: Tabulas, kas netiek izsekotas

en: Track table
lv: Pārbaudīt tabulu

en: All
lv: Visi

en: Character set of the file:
lv: Tabulas kodējums:

en: phpMyAdmin Demo Server
lv: phpMyAdmin Demo serveris

en: Value for the column "%s"
lv: Kolonnas vērtība "%s"

en: Use OpenStreetMaps as Base Layer
lv: Izmantot OpenStreetMaps kā pamata pārklājumu

en: Geometry %d:
lv: Ģeometrija %d:

en: Point:
lv: Punkts:

en: Linestring %d:
lv: Līnija %d:

en: Outer ring:
lv: Ārējais aplis:

en: Inner ring %d:
lv: Iekšējais aplis %d:

en: Add a linestring
lv: Pievienot līniju

en: Polygon %d:
lv: Poligons %d:

en: Add a polygon
lv: Pievienot poligonu

en: Add geometry
lv: Pievienot jaunu ģeometriju

en: Output
lv: Izvads

en: Choose "GeomFromText" from the "Function" column and paste the string below into the "Value" field.
lv: Izvēlieties "GeomFromText" no "Funkcija" kolonnas un iekopējiet rindiņu zemāk "Vērtība" laukā.

en: You are using the demo server. You can do anything here, but please do not change root, debian-sys-maint and pma users. More information is available at %s.
lv: Jūs izmantojat demo serveri. Jūs šeit varat darīt visu, bet lūdzu nemainiet root, debian-sys-maint un pma users tabulas. Vairāk informācijas %s.

en: General settings
lv: Galvenie iestatījumi

en: More settings
lv: Pārējie iestatījumi

en: Appearance settings
lv: Izskata iestatījumi

en: Database server
lv: Datubāzes serveris

en: Server:
lv: Serveris:

en: Server type:
lv: Servera tips:

en: Server connection:
lv: Serveris:

en: Protocol version:
lv: Protokola versija:

en: User:
lv: Lietotājs:

en: Server charset:
lv: Servera kodējums:

en: Web server
lv: Web serveris

en: Database client version:
lv: Datubāzes klienta versija:

en: PHP extension:
lv: PHP paplašinājums:

en: PHP version:
lv: PHP versija:

en: Show PHP information
lv: Parādīt PHP informāciju

en: Version information:
lv: Versijas informācija:

en: Official Homepage
lv: Oficiālā phpMyAdmin mājaslapa

en: Contribute
lv: Piedalies

en: Get support
lv: Saņemt atbalstu

en: List of changes
lv: Izmaiņu saraksts

en: License
lv: Licence

en: The primary key has been dropped.
lv: Primārā atslēga tika izdzēsta.

en: Index %s has been dropped.
lv: Indekss %s dzēsts.

note: l10n: Next month. Display text for next month link in calendar
en: Next
lv: Nākamie

note: l10n: Short month name for May
en: May
lv: Mai

en: Log in
lv: Ieiet

en: Username:
lv: Lietotājvārds:

en: Password:
lv: Parole:

en: Home
lv: Sākumlapa

en: Log out
lv: Iziet

en: phpMyAdmin documentation
lv: phpMyAdmin dokumentācija

en: not OK
lv: nav OK

en: General relation features
lv: Galvenās relāciju īpašības

en: Enabled
lv: Ieslēgts

en: Select binary log to view
lv: Izvēlieties bināro log-failu apskatei

en: Log name
lv: Log-faila nosaukums

en: Position
lv: Pozīcija

en: Server ID
lv: Servera ID

en: Original position
lv: Oriģinālā pozīcija

en: Information
lv: Informācija

en: Databases statistics
lv: Datubāzu statistika

en: Check privileges for database "%s".
lv: Pārbaudīt privilēģijas uz datubāzi "%s".

en: Note: Enabling the database statistics here might cause heavy traffic between the web server and the MySQL server.
lv: Piezīme: Datubāzes statistikas ieslēgšana šeit var izsaukt palielināto datu apmaiņu starp webserveri un MySQL serveri.

en: No databases
lv: Nav datubāzu

en: No Password
lv: Nav paroles

en: Login Information
lv: Piekļuves informācija

en: Any user
lv: Jebkurš lietotājs

en: Use text field
lv: Lietot teksta lauku

en: Any host
lv: Jebkurš hosts

en: Local
lv: Lokāls

en: Password
lv: Parole

en: Do not change the password
lv: Nemainīt paroli

en: Re-type
lv: Atkārtojiet

en: Column-specific privileges
lv: Kolonnu specifiskās privilēģijas

en: Wildcards % and _ should be escaped with a \ to use them literally.
lv: Aizstājējzīmes _ un % jāaizsargā ar \ priekšā, lai izmantotu tās burtiski.

en: Global privileges
lv: Globālās privilēģijas

en: Administration
lv: Administrācija

en: Allows adding users and privileges without reloading the privilege tables.
lv: Ļauj pievienot lietotājus un privilēģijas bez privilēģiju tabulu pārlādēšanas.

en: Resource limits
lv: Resursu ierobežojumi

en: Note: Setting these options to 0 (zero) removes the limit.
lv: Piezīme: Šo opciju uzstādīšana uz 0 (nulli) atceļ ierobežojumus.

en: Limits the number of queries the user may send to the server per hour.
lv: Ierobežo vaicājumu skaitu, ko lietotājs var mosūtīt uz serveri stundas laikā.

en: Limits the number of commands that change any table or database the user may execute per hour.
lv: Ierobežo komandu skaitu, kas maina kas maina tabulas vai datubāzes, ko lietotājs var izpildīt stundas laikā.

en: Limits the number of new connections the user may open per hour.
lv: Ierobežo jauno konekciju skaitu, ko lietotājs var atvērt stundas laikā.

en: The selected user was not found in the privilege table.
lv: Izvēlētais lietotājs nav atrasts privilēģiju tabulā.

en: … keep the old one.
lv: … paturēt veco lietotāju.

en: … delete the old one from the user tables.
lv: … dzēst veco lietotāju no lietotāju tabulas.

en: … revoke all active privileges from the old one and delete it afterwards.
lv: … atņemt vecajam lietotājam visas aktīvās privilēģijas, un pēc tam dzēst viņu.

en: … delete the old one from the user tables and reload the privileges afterwards.
lv: … dzēst veco lietotāju no lietotāju tabulas, un pēc tam pārlādēt privilēģijas.

en: Revoke all active privileges from the users and delete them afterwards.
lv: Atņemt visas aktīvās privilēģijas lietotājiem, un pēc tam dzēst tos.

en: Drop the databases that have the same names as the users.
lv: Dzēst datubāzes, kurām ir tādi paši vārdi, kā lietotājiem.

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Query statistics
lv: Vaicājumu statistika

en: Chart Title
lv: Diagrammas virsraksts

en: Statements
lv: Parametrs

en: Server variables and settings
lv: Servera mainīgie un konfigurācija

en: Session value
lv: Sesijas vērtība

en: Bookmark this SQL query
lv: Saglabāt šo SQL vaicājumu

en: Let every user access this bookmark
lv: Dot ikvienam lietotājam pieeju šai grāmatzīmei

en: Show this query here again
lv: Rādīt šo vaicājumu šeit atkal

en: Bookmarked SQL query
lv: Saglabātie SQL vaicājumi

en: View only
lv: Tikai apskatīt

en: Use this value
lv: Lietot šo vērtību

en: Y Values
lv: Y Vērtība

en: Index name:
lv: Indeksa nosaukums&nbsp;:

en: "PRIMARY" <b>must</b> be the name of and <b>only of</b> a primary key!
lv: "PRIMARY" <b>jābūt</b> tikai un <b>vienīgi</b> primārās atslēgas indeksa nosaukumam!

en: Index type:
lv: Indeksa tips&nbsp;:

en: Insert as new row
lv: Ievietot kā jaunu rindu

en: Go back to previous page
lv: Atgriezties atpakaļ iepriekšējā lapā

en: Insert another new row
lv: Ievietot vēl vienu rindu

en: Go back to this page
lv: Atgriezties šajā lapā

en: Binary
lv: Binārais

en: Binary - do not edit
lv: Binārais - netiek labots

en: Alter table order by
lv: Mainīt datu kārtošanas laukus

en: Table options
lv: Tabulas opcijas

en: Rename table to
lv: Pārsaukt tabulu uz

en: Table comments
lv: Komentārs tabulai

en: Switch to copied table
lv: Pārslēgties uz nokopēto tabulu

en: Defragment table
lv: Defragmentēt tabulu

en: Table %s has been flushed.
lv: Tabula %s tika atsvaidzināta.

en: Flush the table (FLUSH)
lv: Atsvaidzināt tabulu (FLUSH)

en: Actions
lv: Darbība

en: Do a "query by example" (wildcard: "%")
lv: Izpildīt "vaicājumu pēc parauga" (aizstājējzīme: "%")

en: Add search conditions (body of the "where" clause):
lv: Pievienot meklēšanas nosacījumus ("where" izteiksmes ķermenis):

en: Number of rows per page
lv: Rindu skaits vienā lapā

en: Display order:
lv: Attēlošanas secība:

en: Start row:
lv: Sākuma līnija:

en: Change
lv: Labot

en: A primary key has been added on %s.
lv: Primārā atslēga pievienota uz lauka %s.

en: An index has been added on %s.
lv: Indekss tieka pievienots uz %s.

en: Distinct values
lv: Atšķirīgās vērtības

en: Remove from central columns
lv: Noņemt no centrālajām kolonnām

en: Propose table structure
lv: Ieteikt tabulas sruktūru

en: Space usage
lv: Diska vietas lietošana

en: Effective
lv: Efektīvs

en: Row statistics
lv: Rindas statistika

en: dynamic
lv: dinamisks

en: Row length
lv: Rindas garums

en: Row size
lv: Rindas izmērs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: How to use
lv: Kā lietot

en: Column names
lv: Kolonnu nosaukumi
