phpMyAdmin 5.2.1-dev - en to ne translation catalogue (67 entries)

en: Comments
ne: टिप्पणीहरु

en: Tables
ne: टेबलहरु

en: Database
ne: तथ्याङ्क भण्डार

en: Table
ne: टेबल

en: Structure
ne: संरचना

en: Data
ne: डाटा

en: The %s file is not available on this system, please visit %s for more information.
ne: सिस्टममा %s फाईल उपलब्ध छैन, कृपया अधिक जानकारीका लागि %s मा जानुहोस।

en: Showing rows %1$s - %2$s.
ne: %1$s - %2$s पङ्तिहरु देखाउँदै।

en: No tables found in database.
ne: डेटाबेसमा कुनैपनि टेबल भेटिइएन।

en: The database name is empty!
ne: डेटाबेसको नाम राखेएको छैन!

en: Cannot copy database to the same name. Change the name and try again.
ne: समान नाममा डेटाबेस प्रतिलिपि गर्न सकिँदैन। नाम परिवर्तन गर्नुहोस् र फेरि प्रयास गर्नुहोस्।

en: Database %1$s has been renamed to %2$s.
ne: डेटाबेस %1$s को नाम %2$s भनेर परिवर्तन गरियो।

en: Database %1$s has been copied to %2$s.
ne: तथ्याङ्क %1$s लाई %2$s मा प्रतिलिपि गरिएको छ।

en: The phpMyAdmin configuration storage has been deactivated. %sFind out why%s.
ne: phpMyAdmin कन्फिगरेसन भण्डारण निष्क्रिय भएको छ। %s किन हो जान्नुहोस %s ।

en: Access denied!
ne: पहुँच अस्वीकृत!

en: Yes
ne: हो/छ

en: No tables selected.
ne: कुनैपनि डेटाबेस चयन गरिएको छैन।

en: An error has been detected and an error report has been automatically submitted based on your settings.
ne: एउटा त्रुटि पत्ता लागेको छ र तपाईंको सेटिङ्ग अनुसार त्यो त्रुटिको रिपोर्ट स्वतः पेश गरिएको छ।

en: Thank you for submitting this report.
ne: यो प्रतिवेदन पेशगर्नु भएकोमा धन्यवाद।

en: An error has been detected and an error report has been generated but failed to be sent.
ne: एउटा त्रुटि पत्ता लागेको छ र त्रुटि रिपोर्ट बनाइयो तर पठाउन असफल भयो।

en: If you experience any problems please submit a bug report manually.
ne: तपाईंलाई कुनै पनि समस्या अनुभव भए स्वयं एक बग प्रतिवेदन पेस गर्नुहोस्।

en: You may want to refresh the page.
ne: तपाईं पृष्ठ ताजा गर्न चाहानुहुन्छ।

en: Bad type!
ne: प्रकार मिलेन!

en: Bad parameters!
ne: मापदण्डहरु मिलेन!

en: You are about to DESTROY a complete database!
ne: तपाईं पूरा डाटाबेस नष्ट गर्न जाँदै हुनुहुन्छ!

en: Cannot rename database to the same name. Change the name and try again
ne: डाटाबेस उही नाममा पुन: नामकरण गर्न सकिदैन। नाम परिवर्तन गर्नुहोस् र फेरि प्रयास गर्नुहोस्

en: Delete tracking data for this table?
ne: यो तालिकाको लागि ट्रैकिंग डेटा मेट्नुहोस्?

en: Delete tracking data for these tables?
ne: यी तालिकाहरुका लागि ट्रैकिंग डेटा मेट्नुहोस्

en: Status
ne: स्थिति

en: No
ne: छैन

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Rows
ne: पङ्क्तिहरू

en: Database %1$s has been created.
ne: %1$s नामको नयाँ डेटाबेस बनाइयो।

en: Primary
ne: प्राथमिक

en: Type
ne: प्रकार

en: Column
ne: स्तम्भ

en: Drop
ne: हटाउ

en: Null
ne: रिक्त

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Links to
ne: संग सम्बन्धित छ

en: Creation:
ne: निर्माण:

en: Last update:
ne: पछिल्लो विवरण:

en: Last check:
ne: पछिल्लो जाँच:

en: Table comments:
ne: टेबलको टिप्पणीहरु:

en: Error 404! The page %s was not found.
ne: त्रुटि ४०४! पृष्ठ %s फेला परेन।

en: Error 405! Request method not allowed.
ne: त्रुटि ४०५! अनुरोध विधिलाई अनुमति छैन।

en: Tracking report
ne: ट्र्याकिंग रिपोर्ट

en: Tracking statements
ne: बयानहरू पहिचन गर्दै

en: Structure snapshot
ne: संरचना स्न्यापशट

en: Click to sort.
ne: क्रमबद्ध गर्नका लागि क्लिक गर्नुहोस।

en: Action
ne: कार्य

en: Select all
ne: सबै चयन गर्नुहोस

en: Multi-table query
ne: बहु-तालिका प्रश्न

en: Database comment
ne: टिप्पणी

en: You have to choose at least one column to display!
ne: तपाईंले प्रदर्शन गर्न कम्तिमा एउटा स्तम्भ चयन गर्नुपर्ने हुन्छ!

en: %s table | %s tables
ne[0]: %s टेबल
ne[1]: %s टेबल

en: in use
ne: प्रयोगमा

en: Size
ne: आकार

en: Tracked tables
ne: पछ्याईएका तालिकाहरू हेर्नुहोस्

en: Last version
ne: पछिल्लो संस्करण

en: Created
ne: निर्माण गरियो/गरिएको छ

en: Updated
ne: सुधार गरियो

en: active
ne: सक्रिय

en: not active
ne: सक्रिय छैन

en: Versions
ne: संस्करण

en: Version
ne: संस्करण

en: Delete version
ne: संस्करण मेटाउनुहोस्
